Najlepsza sieć VPN na iPada – kompletny przewodnik bezpieczeństwa za pomocą bezpłatnego VPN na iPada

jabłko’Produkty te stały się modne od przełomu drugiego tysiąclecia, a popularne marki, takie jak iPod i iPhone, zwiększają sprzedaż w milionach sprzedanych urządzeń rocznie. Jednak wraz ze wzrostem popularności marek opartych na iOS rosły również zagrożenia skierowane przeciwko niemu w domenie online.

Inteligentni hakerzy zawsze grają, aby włamać się do iPada i zdobyć twoje dane. Najlepsza sieć VPN to najbezpieczniejszy wybór, aby Twój iPad osiągnął poziom bezpieczeństwa niezbędny do odparcia takich niebezpiecznych zagrożeń.

Oto obszerny przewodnik BestVPN.co na temat najlepszego VPN na iPada, który ma na celu wyposażenie Cię we wszystkie informacje umożliwiające podjęcie właściwej decyzji, jeśli chodzi o wybór najbardziej odpowiedniej i przyjaznej iPadowi sieci VPN.

Najlepsza sieć VPN dla iPada

Co to jest VPN na iPadzie

IPad oferuje swoim użytkownikom znacznie więcej funkcji i funkcjonalności niż każdy inny tablet dostępny na rynku. Pojawienie się iPada zapoczątkowało nową erę łączności, zasilaną przez urządzenie, które pozwala robić wszystko, co komputer może zrobić bez niedogodności związanych z konwencjonalnymi komputerami.

iPadów można używać w dowolnym miejscu. Od ławki w parku po własną sypialnię, iPady pozwoliły użytkownikom cieszyć się ogromną dostępnością. Ponieważ jednak zawsze masz połączenie z Internetem za pośrednictwem iPada, aby wykonywać niezliczone czynności, takie jak transmisja strumieniowa, granie w gry online, zakupy, czytanie, a nawet studiowanie, poufne dane mogą zostać dość łatwo narażone.

Co to jest VPN na iPadzie?

Wymaga to podjęcia odpowiednich środków bezpieczeństwa. Na przykład VPN na iPadzie pozwala uzyskać dodatkowy bufor bezpieczeństwa w Internecie, aby być bezpiecznym przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami, oszustami, a nawet wiadomościami spamerskimi opracowanymi przez społeczność. Ale zalety tylko don’koniec. Współczesne najlepsze sieci VPN mogą umożliwiać przeglądanie i odblokowywanie treści z ograniczeniami geograficznymi.

Podczas torrentowania nawet ukrywają twoje IP przed trollami praw autorskich, szyfrując poufne dane, takie jak numery kart kredytowych i inne. Właśnie dlatego VPN szybko stają się nieodzowne na każdym urządzeniu, ale ich znaczenie rośnie różnorodnie, gdy chodzi o takie urządzenie jak iPad, które jest znacznie bardziej zaciekle wykorzystywane przez mieszkańców Internetu.

Dlaczego potrzebujesz VPN na iPadzie?

iPady są bardziej zaawansowanymi i wysoce rozwiniętymi wersjami tabletów i są jednym z najpopularniejszych urządzeń dostępowych do przeglądania Internetu. Jednak dzisiejszy Internet ma sprawiedliwy udział w ryzykach, obowiązkach i ograniczeniach, z których większość można zneutralizować poprzez wdrożenie sieci VPN.

Dlaczego potrzebujesz VPN na iPadzie?

Na przykład Netflix jest popularną usługą przesyłania strumieniowego na żądanie, ale oferuje różne biblioteki treści w różnych krajach. To, co użytkownik widzi w Netflix w Nowej Zelandii, byłoby zupełnie inne od tego, co Netflix UK zaoferował swoim użytkownikom. Użytkownicy potrzebują teraz VPN, aby ominąć te duszące ograniczenia geograficzne dotyczące treści i w pełni korzystać z subskrypcji.

Poza tym VPN może sprawić, że torrent na iPadzie będzie o wiele łatwiejszy i bezpieczniejszy, zabezpieczy Cię przed zagrożeniami ze strony złośliwego oprogramowania, odroczy hakerów od kradzieży poufnych danych i zapewni ci większą anonimowość w Internecie.

Jak wybrać najlepszą VPN dla iPada

Jeśli zdecydujesz się na usługę VPN zapewniającą ochronę dla iPada, musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników, zanim zdecydujesz się na określonego dostawcę. Poniżej znajduje się lista funkcji, które dostawca powinien zaoferować, aby jego usługa została uznana za najlepszą VPN dla iPada:

Jak wybrać najlepszą VPN dla iPada

Oto lista funkcji, które dostawca powinien zaoferować, aby jego usługa została uznana za najlepszą sieć VPN dla iPada

Silne szyfrowanie:

Ochrona danych odbywa się przez szyfrowanie ich podczas przesyłania przez Internet. Jeśli szyfrowanie jest wystarczająco silne, nawet jeśli ktoś śledzi i przechwytuje twoje dane, wszystko, co zobaczy, to bełkot, który wygrał’być w stanie odczytać. Najlepszym rodzajem szyfrowania jest klasa AES 256, z której korzystają agencje rządowe, wojsko i inne wrażliwe instalacje danych.

Obsługa wielu protokołów:

Podczas gdy Twoje dane są szyfrowane, to’Zawsze lepiej jest upewnić się, że nikt nie może go zdobyć, gdy jest on w tranzycie przez Internet. Odbywa się to poprzez przekazanie go przez “Protokół”, który jest rodzajem zaszyfrowanego tunelu, do którego nikt nie może się dostać. Najlepsze VPN oferują obsługę wielu protokołów, w tym dedykowaną obsługę OpenVPN, PPTP, L2TP i innych.

Solidność infrastruktury serwera:

Na urządzeniach rozrywkowych, takich jak iPad, potrzebujesz sieci VPN, która może zapewnić maksymalną liczbę serwerów w wielu lokalizacjach rozmieszczonych równo. Im większa liczba serwerów, tym większe szanse na łatwe odblokowanie treści z ograniczeniami geograficznymi.

Niektóre najlepsze VPN oferują nawet dedykowane serwery do działań takich jak Torrenting, P2P, zaciemnione serwery i inne, więc może to być dodatkowy plus.

Kompatybilność z iPadem:

jabłko’Urządzenia nie są zbyt przyjazne dla aplikacji i zasobów pochodzących spoza zaufanego programisty’społeczność. Aby VPN działał dobrze na iPadzie, musi zapewniać wysoki stopień kompatybilności z urządzeniem. Wiele sieci VPN oferuje dedykowane aplikacje na iOS, które spełniają dokładnie tę potrzebę.

Ekskluzywne funkcje:

Najlepsze sieci VPN don’po prostu oferują podstawowe funkcje, jak by to nie było’uzasadniają swoje najwyżej ocenione miejsce na świecie VPN. Ekskluzywne funkcje mogą obejmować przełączniki zabijania, podwójne sieci VPN, a nawet cebulę w sieci VPN, z których wszystkie mogą pozwolić użytkownikom na zwiększenie ochrony na swoich iPadzie.

najlepszy VPN dla iPada

Najlepsza VPN na iPada - zaufane i przetestowane aplikacje z uczciwymi rankingami

iOS jest ogólnie bardzo bezpieczną platformą, ale hakerzy szybko stają się niezwykle wyrafinowani w swoich atakach na takie urządzenia. Entuzjaści iOS są niezwykle lojalni, jeśli chodzi o ich urządzenia, i to sprawia, że ​​platformy, takie jak iPad, są tak zachęcające do ataków na dane.

Najlepsze sieci VPN mają na celu ochronę przed dokładnie tak zawstydzającymi wyciekami danych, które mogą uchronić Cię przed dużą ilością szkód finansowych i osobistych. Poza tym sieci VPN zapewniają wyjątkową uprzejmość, umożliwiając ominięcie cenzury i dostęp do treści ograniczonych geograficznie.

Na iPadzie te funkcje pozwalają zwiększyć możliwości Twojego urządzenia i gwarantują najwyższą jakość obsługi dzięki Top VPN. Oto nasza wyselekcjonowana i wolna od uprzedzeń lista dla Najlepsza VPN na iPada zawierające recenzje cen, przewodniki kompatybilności, liczbę serwerów i ważniejsze czynniki.

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

ExpressVPN - wszechstronna wydajność na iPadzie:

Wyróżniająca się nazwa wśród sieci VPN, ExpressVPN oferuje jeden z największych pakietów funkcji zapewniających najwyższą wygodę użytkownika.

Oprócz niezwykle wygodnego i niezwykle łatwego w obsłudze klienta aplikacji na iOS, może zaoferować ponad 2000 serwerów, zerowy limit przepustowości, zadziwiające szybkie prędkości, które’utknąć w wąskich gardłach serwera, szyfrowaniu klasy AES 256 i innych wyjątkowych funkcjach, takich jak dzielone tunelowanie dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Pamiętaj, aby sprawdzić pełną recenzję expressvpn.

EpressVPN na iPada

Ta sieć VPN może być nieco droższa niż jej rówieśnicy, ale oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy dla tych, którzy don’Chcę pozostać w serwisie po pierwszym użyciu. Ale to rzadko się zdarza.

Istnieją trzy różne plany w ofercie Express VPN na iPadzie. Miesięczny abonament kosztuje 12,95 USD, co jest zbyt wygórowane, aby wziąć pod uwagę, plan na 6 miesięcy kosztuje 59,95 USD naliczony jeden raz, ale ich najlepszym planem pozostaje plan roczny, który kosztuje zaledwie 99,95 USD.

Plusy

 1. Najlepsze prędkości Gear jako VPN dla iPada
 2. Dedykowane aplikacje i rozszerzenia dla przeglądarek
 3. Twarde, wojskowe szyfrowanie
 4. Obsługa wielu protokołów
 5. Polityka zerowych dzienników

Cons

 1. Brak dedykowanych serwerów P2P
 2. Drogie w stosunku do konkurencyjnych usług

Uzyskaj ExpressVPN

PureVPN - Low VPN VPN ze wszystkimi funkcjami na iPadzie:

Z pewnością jedna z najtańszych sieci VPN, PureVPN oferuje wszystko, co najlepsze VPN, za ułamek kosztów. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem sieci VPN, która może odblokować usługi przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi, PureVPN może zaoferować właśnie to.

Sprawdź naszą szczegółową recenzję purevpn.

PureVPN na iPada

Możesz oglądać Hulu, Netflix i Amazon Prime dla dowolnego regionu dzięki PureVPN’niesamowite 750 serwerów rozmieszczonych na całym świecie. Oprócz tego subskrypcja PureVPN zapewnia prawo do takich funkcji, jak Split Tunneling, Onion przez VPN, obsługa wielu protokołów i więcej.

Przy zaledwie 69,12 USD za dwuletni abonament, subskrypcja PureVPN jest zbyt trudna do zignorowania.

Plusy

 1. Niedrogie plany VPN na iPady
 2. Ochrona przed DDoS
 3. Dedykowana obsługa przesyłania strumieniowego
 4. Serwery P2P i Torrent
 5. Ponad 750 serwerów w 141 krajach
 6. Hotspot VPN
 7. Nat Firewall
 8. Obsługa wielu protokołów, w tym OpenVPN i L2Tp
 9. Umożliwia dzielone tunelowanie

Cons

 1. Przechowuje niektóre dzienniki
 2. Bezpłatny okres próbny niedostępny

Uzyskaj PureVPN

Prywatny dostęp do Internetu (PIA): niezrównana ochrona jako VPN dla iPada:

Dzięki 3030 serwerom w 28 krajach i funkcjom zorientowanym na klienta, takim jak dedykowana obsługa P2P i odblokowywanie ograniczeń geograficznych, PIA pozostaje jedną z najlepszych sieci VPN na iPady. Ta VPN jest ulubionym użytkownikiem, jeśli chodzi o niezawodność funkcji. Utrzymuje zero dzienników, oferuje wiele bram VPN, zawiera blokadę reklam i złośliwego oprogramowania.

Don’nie zapomnij przeczytać naszej kompleksowej recenzji prywatnego dostępu do Internetu

Prywatny dostęp do Internetu na iPada

PIA oferuje również wysoce kompatybilną aplikację do użytku na platformach iOS, takich jak iPad. I to też nie jest tak drogie, ponieważ roczny plan kosztuje 39,95 USD, podczas gdy ich najlepszy plan, który oferuje subskrypcję na 24 miesiące, zostanie rozliczony w wysokości 69,95 USD.

Plusy

 1. Ulepszone kontrole bezpieczeństwa jako VPN dla iPada
 2. Obsługiwane OpenVPN, L2TP / IPsec
 3. Dostępna obsługa P2P
 4. Dostawca zerowych dzienników
 5. 5 jednoczesnych połączeń
 6. nieograniczona przepustowość

Cons

 1. Interfejs użytkownika w jego natywnych aplikacjach jest nieco skomplikowany

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu

NordVPN - w pełni bezpieczne funkcje gwarantujące anonimowość na iPadzie:

NordVPN nadal koncentruje się na oferowaniu najbardziej podstawowej funkcji VPN, tj. Najwyższego poziomu bezpieczeństwa, w najlepszy możliwy sposób.

Oprócz standardowego szyfrowania 256 stopni i obsługi wielu protokołów, możesz dodać dodatkowe warstwy bezpieczeństwa dzięki NordVPN’wyjątkowe funkcje, takie jak Double VPN, Onion over Tor, CyberSec, ochrona przed wyciekiem IPv6 i inne.

Sprawdź naszą zaktualizowaną recenzję nordvpn

NordVPN na iPada

Nie oznacza to jednak, że nie może ominąć treści ograniczonych geograficznie. NordVPN jest przyjazny dla Netflix i na twoim iPadzie nie będziesz miał trudności z uzyskaniem dostępu do treści, które pierwotnie nie miały do ​​ciebie dotrzeć.

Plany są nieco lepsze, ponieważ roczny plan kosztuje 83,38 USD. Możesz jednak uzyskać najlepszą ofertę, jeśli wybierzesz ich 36-miesięczny abonament, który przywróci Ci tylko 125,64 $.

Plusy

 1. Bezpłatny okres próbny
 2. Dostępne podwójne szyfrowanie
 3. 3359 serwerów w ponad 60 krajach
 4. Wiele metod płatności
 5. Protokoły OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP i SSTP
 6. Funkcja SmartPlay dla stron streamingowych

Cons

 1. Drogie plany miesięczne

Uzyskaj NordVPN

TorGuard - funkcja Stealth Protection dla zwiększenia prywatności na iPadzie:

TorGuard wyprzedził przeglądarkę, zapewniając bezpieczeństwo i prywatność użytkownikom. Pomimo oferowania niewielkich dodatkowych funkcji poza podstawowymi, TorGuard jest wyłączną siecią VPN dla tych, którzy zwykle nie ryzykują swoją anonimowością online na iPadzie.

Torguard VPN na iPad

Prędkości są nieco wolne z powodu tych bardzo środków bezpieczeństwa, ale nie za dużo, aby zepsuć twoje wrażenia. Otrzymasz również nieograniczoną przepustowość, funkcję ochrony ukrycia, 5 jednoczesnych połączeń i wiele więcej dzięki subskrypcji TorGuard.

Jedyne wyłączenie tej usługi to mylące plany. Ale aby uchronić Cię przed tym problemem, sugerujemy skorzystanie z ich anonimowego planu VPN na rok za jedyne 59,99 USD. Następny najlepszy plan będzie kosztował 99,99 USD za 24-miesięczną pełną subskrypcję.

Plusy

 1. Funkcja ochrony StealthVPN jako VPN dla iPada
 2. Silne poziomy szyfrowania
 3. Działa na modelu routingu cebuli
 4. Ponad 3000 serwerów VPN w 50 krajach
 5. Dedykowany adres IP

Cons

 1. Plany są bardzo drogie
 2. Pakiety funkcji mogą być mylące

Uzyskaj TorGuard VPN

Najlepsza VPN na iPad za darmo

Obecnie istnieje bardzo niewiele bezpłatnych usług VPN, które oferują wspaniałe wrażenia, a jednocześnie są godne zaufania. W ostatnich latach, gdy złapano wiele bezpłatnych usług VPN, podczas nielegalnego wykorzystywania danych użytkownika lub sprzedaży online, zaufanie konsumentów do nich zostało w znacznym stopniu osłabione.

Poza tym bezpłatne sieci VPN nie mogą zapewnić wszystkich ekskluzywnych funkcji, takich jak płatne usługi, np. jest bardzo niewielu bezpłatnych dostawców oferujących nieograniczoną przepustowość lub dobrą liczbę serwerów.

Jeśli jednak nadal chcesz go kupić na iPada, z powodzeniem stworzyliśmy listę najlepszych darmowych sieci VPN na iPada, składającą się z dostawców, którzy są nie tylko godni zaufania, ale mogą zaskoczyć, jeśli chodzi o funkcje i wydajność. Oto nasza lista najlepszych darmowych sieci VPN, z których możesz korzystać na iPadzie w 2018 roku:

WindscribeVPN - Najlepsza VPN dla iPada z obsługą P2P

Darmowe VPN zwykle ograniczają swoje opcje do absolutnego minimum, ale Windscribe tego nie robi. W rzeczywistości ten dostawca VPN jest jednym z najbardziej hojnych VPN dla nas’natknąłem się na darmową kategorię. Przy 10 GB limitu przepustowości miesięcznie Windscribe jest 5 razy bardziej przyjazny dla użytkowników niż inne bezpłatne VPN.

Windscribe na iPada

Ale zalety nie’Zatrzymaj się tam, ponieważ otrzymasz także 11 lokalizacji serwera, dedykowaną obsługę P2P, blokowanie reklam i funkcję zapory. Jest to jeden z najlepsza VPN na iPad za darmo jeśli jesteś użytkownikiem, który tego nie robi’t zadowolić się mniej.

Plusy

 1. 11 serwerów dostępnych za darmo VPN na iPadzie
 2. Nieograniczone połączenia urządzeń
 3. Zawiera bloker reklam i zaporę ogniową
 4. Obsługuje P2P / Torrenting

Cons

 1. Otwarty protokół VPN niedostępny
 2. Awarie wspólne

TunnelBear VPN: Niezmiennie stabilna prędkość jako VPN dla iPada

TunnelBear, wyposażony w bajki z uroczymi misiami przeplatanymi wszystkimi interfejsami użytkownika, jest wysoce niezawodną bezpłatną usługą. Najlepszą częścią tego jest jego nieskomplikowana aplikacja na iOS na iPada’są tak proste jak plug and play.

Przeczytaj naszą zaktualizowaną recenzję TunelBear

Tunnelbear na iPad

Jedynym minusem jest niski limit przepustowości wynoszący zaledwie 500 MB miesięcznie. Jeśli jednak opublikujesz tweeta na temat usługi, otrzymasz dodatkowo 1 GB danych.

Prędkości i wydajność zabezpieczeń Tunnelbear VPN mogą nawet zapewnić płatnym VPNom ucieczkę za swoje pieniądze. Tunnelbear jest idealny do lekkich sesji przeglądania na iPadzie.

Plusy

 1. Wymaga tylko adresu e-mail, aby zarejestrować się jako bezpłatny VPN dla iPada
 2. Limit danych 2 GB
 3. Zapewnia stosunkowo silne szyfrowanie
 4. Szybkie serwery

Cons

 1. Zespół powolnej reakcji klienta
 2. Możesz połączyć się tylko z jednym urządzeniem

ZoogVPN - anonimowość gwarantowana online jako VPN dla iPada:

Może to mieć osobliwą nazwę, ale jej standardy usług pozostają wysokie i są nieodłącznym elementem tworzenia Najlepsza VPN na iPad za darmo. ZoogVPN nie istnieje od bardzo dawna, ale zyskał reputację bardzo bezpiecznego dla użytkowników, którzy mogą zaufać swoim danym.

ZoogVPN na iPada

Funkcje obejmują 3 serwery, limit przepustowości danych 2 GB, 128-bitowe szyfrowanie i udostępnianie P2P o niskiej intensywności.

Plusy

 1. Szybkie serwery
 2. Limit danych 2 GB
 3. P2P / Torrenting
 4. Zapewnia stosunkowo silne szyfrowanie
 5. Zaawansowane funkcje dostępne dla iPada

Cons

 1. Nieodpowiedzialna obsługa klienta przez większość czasu
 2. Dostępne połączenie z jednym urządzeniem

Hide.Me - zero tolerancji dla dzienników danych jako najlepszy darmowy VPN dla iPada

Położona w kraju niezwykle przyjaznym dla danych, tj. Malezji, ta sieć VPN oferuje wszechstronne zabezpieczenia i funkcje, z których użytkownicy mogą korzystać. Ma doskonały plan szyfrowania w planie i wyraźnie stwierdza, że ​​tak nie jest’t prowadzić dzienniki dowolnego rodzaju.

Hide.me na iPada

Prędkości są spójne i nie wystąpiły awarie, wycieki DNS ani nic innego, co uzasadniało usunięcie nas z listy Hide.me. Limit danych jest dość kompatybilny z iPadem przy 2 GB / miesiąc.

Plusy

 1. Nie martw się o przepisy dotyczące przechowywania danych podczas korzystania z niego jako VPN dla iPada
 2. Niesamowite standardy szyfrowania
 3. Wyraźnie określona zasada zero logów.
 4. Wysokie prędkości

Cons

 1. Mała liczba serwerów
 2. Nie’t odblokować treści z ograniczeniami geograficznymi

Najlepszy nieograniczony bezpłatny VPN dla iPada

Zasadniczo bezpłatne sieci VPN mają trudności z oferowaniem swoim użytkownikom nieograniczonej przepustowości danych. Wynika to z faktu, że sieci VPN są bardzo kapitałochłonne, a zapewnienie nieograniczonej ilości danych użytkownikom może podnieść rachunek zbyt wysoki, aby mógł je znieść darmowy VPN.

Najlepszy nieograniczony bezpłatny VPN dla iPada

Mimo to niektóre bezpłatne sieci VPN poszły daleko i oferują swoim użytkownikom nieograniczoną przepustowość danych. Oto lista tych niesamowitych dostawców bezpłatnych VPN z nieograniczonymi planami transmisji danych dla iPada:

 1. Hotspot Shield
 2. Zenmate VPN

Jak ręcznie skonfigurować VPN na iPadzie

Najlepsza VPN na iPada oferuje bardzo wygodne, natywne aplikacje dla łatwej kompatybilności na wszystkich platformach iOS. Można je łatwo pobrać z VPN’na stronie internetowej lub w sklepie iOS, jeśli masz już konto u dostawcy, jednak jeśli nadal chcesz ręcznie zainstalować VPN na iPadzie, tutaj’jak możesz to zrobić w mgnieniu oka:

 1. Subskrybuj usługę VPN, kupując plan odpowiedni do twoich potrzeb i wymagań budżetowych.
 2. Pobierz pliki konfiguracyjne od preferowanego dostawcy VPN. (Najlepiej jest zawsze poprosić zespół obsługi klienta o podanie linku do tego zasobu, ponieważ każda sieć VPN ma inne miejsce, w którym ją przechowuje.’nie dotyczy to jednolitości)
 3. Po pobraniu profilu VPN na iPada urządzenie wyświetli monit o ich zainstalowanie. “zainstalować” tam, gdzie musisz dotknąć.
 4. Aby uzyskać autoryzację systemu, musisz teraz wprowadzić kod dostępu lub podać identyfikator Touch ID.
 5. Jeśli zostanie wyświetlone ostrzeżenie, dotknij “zainstalować”.
 6. Teraz musisz ponownie potwierdzić autoryzację procesu instalacji, ponownie dotykając “zainstalować”.
 7. Po zakończeniu instalacji urządzenie wyświetli odpowiedni monit. Kran “Gotowy”
 8. Teraz musisz wybrać serwer, aby kontynuować korzystanie z VPN.
 9. W tym celu musisz przejść do Ustawień na iPadzie. Raz tutaj wybierz “generał” a następnie wybierz VPN.
 10. Teraz zostaniesz poproszony o menu serwera, które będzie zawierać serwery VPN dostępne przez twojego usługodawcę.
 11. Przesuń przełącznik Status połączenia w prawo, aby zainicjować połączenie, a następnie wybierz serwer.
 12. VPN działa teraz.

Jeśli chcesz wyłączyć VPN, przełącz ten sam przełącznik stanu połączenia z powrotem w lewą stronę, co spowoduje rozłączenie VPN.

Jak uzyskać dostęp do Netflix na iPadzie za pomocą VPN

Netflix’Biblioteki treści mogą być bardzo dzikie w zależności od regionu, co wymaga korzystania z Top VPN na iPada, abyś mógł w pełni cieszyć się z subskrypcji Netflix.

Tutaj’Jak uzyskać dostęp do Netflix z dowolnego regionu (np. Netflix US) na iPadzie za pomocą Best VPN dla Netflix:

 1. Przejdź do sklepu iOS na swoim urządzeniu i wyszukaj “Netflix”.
 2. W wynikach wybierz “Netflix Inc” i przejdź do instalacji na swoim urządzeniu.
 3. Po zainstalowaniu (jeśli już kupiłeś abonament) zaloguj się na swoje konto Netflix.
 4. Teraz otwórz swojego klienta VPN na iPadzie (aplikacje klienckie na iOS są ogólnie dostępne u wszystkich popularnych dostawców VPN z łatwymi w użyciu interfejsami) i wybierz serwer dla kraju, z którego chcesz korzystać z Netflix, np. aby uzyskać dostęp do Netflix US, wybierz serwery w USA.
 5. Jeśli nadal możesz odblokować Netflix z określonego regionu, wyślij wiadomość do działu obsługi klienta 24/7 dla najlepszych serwerów VPN dla Netflix, a zostaniesz poprowadzony do przodu.
 6. Wybierz serwer i teraz odśwież Netflix. Jeśli tak nie jest’t pracować, wyloguj się, a następnie zaloguj ponownie, a na pewno będziesz podłączony.

Najlepsza VPN dla iPada Reddit

Komentarze na temat Reddit, które natrafiliśmy na najbardziej odpowiednią VPN dla iPada, były nieco inne niż ogólnie spotykane na platformie. Tutaj rekomendacje VPN nie’wybierz dostawców niższej klasy usług, ponieważ platforma iOS wymaga solidności części VPN i ogólnie tylko najlepsza VPN Reddit może zapewnić tę wymaganą siłę funkcji.

Jeden użytkownik polecił Express VPN, ponieważ doświadczył, że jest on bardzo szybki i że działa dobrze w Chinach. Nic nie różni się tak bardzo od naszej własnej recenzji dostawcy VPN.

Komentarz z dyskusji chowchowthedog’komentarz z dyskusji "Co’najlepsza VPN do użycia z iOS?".

Co’czy jest najlepsza VPN do użycia z iOS? z jabłka

Komentarz z dyskusji OpalHawk’komentarz z dyskusji "Co’najlepsza VPN do użycia z iOS?".

Inni użytkownicy byli bardziej skłonni do wyboru jednego z naszych wiodących dostawców VPN dla iOS, tj. NordVPN. Zalecenia zasypały laury w sieci VPN za łatwą instalację i korzystanie z systemu iOS. (Nie zapomnij sprawdzić naszego najlepszego przewodnika VPN dla systemu Mac).

Komentarz z dyskusji Sebetter’komentarz z dyskusji "Co’najlepsza VPN do użycia z iOS?".

Komentarz z dyskusji marcinsz89’komentarz z dyskusji "Co’najlepsza VPN do użycia z iOS?".

Użytkownicy Apple są na ogół dość zaawansowani technologicznie i dzielą cechy lojalnościowe w odniesieniu do marek, jednak ich lojalność nie’taniej. Musisz być naprawdę dobry, aby zwrócić uwagę użytkownika Apple i że lubi on ExpressVPN i NordVPN, mówi wiele o tym, jak dobre są te usługi.

Najlepsza VPN dla iPada - często zadawane pytania

Jak usunąć VPN z mojego iPada??

Chociaż szczerze popieramy prywatność, my to robimy’Zalecam surfowanie po Internecie bez zasłaniania przez wystarczająco dobrą sieć VPN, ale jeśli chcesz pozbyć się VPN z iPada, tutaj’jak możesz przez to przejść:

 1. Na iPadzie przejdź do ustawień, a następnie przejdź do “Generał” opcja
 2. Teraz przewiń w dół menu, aż zobaczysz opcję dla “VPN”
 3. Stuknij w tę opcję, która otworzy menu w dół listy
 4. Tutaj zobaczysz nazwę swojego konta VPN. Teraz kliknij “ja” ikona tuż obok tej opcji
 5. Teraz, spośród opcji, dotknij “Usuń VPN” i potwierdź akcję

Jak korzystać z VPN na iPadzie?

Współczesne usługi VPN nie są trudne do wdrożenia i nawigacji, szczególnie w przypadku aplikacji natywnych, które oferują dla każdego systemu operacyjnego.

Pozwala podsumować kroki korzystania z sieci VPN w celu zapewnienia anonimowości online na iPadzie:

 1. Kup abonament z Best VPN, a następnie pobierz natywną aplikację na iOS na iPada
 2. Zainstaluj aplikację i zaloguj się przy użyciu poświadczeń użytkownika
 3. Wybierz serwer w interfejsie aplikacji i kliknij Połącz
 4. Teraz możesz bezpiecznie korzystać z iPada dzięki sieci VPN zapewniającej ochronę online

Wniosek

iPady są najlepszym przejawem koncepcji “Posiadanie komputera w dłoni”. Te maszyny są szybkie, wyjątkowo wygodne, super inteligentne, a przede wszystkim niezwykle piękne. Nasze życie obraca się teraz wokół fantastycznych maszyn, które ułatwiły nam życie, pozwalając nam usprawnić nasze zadania i cieszyć się znacznie większą ilością wolnego czasu.

Ale nasze urządzenia są naszą odpowiedzialnością i kontrola ich bezpieczeństwa powinna leżeć w naszych rękach. Musimy nie tylko wdrażać sieci VPN na naszych iPadach, ale uciekać się do bezpieczniejszych praktyk ochrony prywatności, takich jak nieujawnianie naszych informacji na temat uchwytów mediów społecznościowych lub klikanie złośliwych linków, aby zapewnić bezpieczniejszą i bardziej niezawodną interakcję online dla wszystkich.

W BestVPN.co staramy się, aby Internet był bezpieczny dla wszystkich i uważamy, że musi to być wspólny wysiłek wszystkich użytkowników darmowego internetu. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące ulepszeń lub krytyki, które mogą pomóc nam ulepszyć nasze usługi, zachęcamy do interakcji z nami w komentarzach poniżej.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me