Najlepsza sieć VPN dla systemu Windows – ukryj swoją tożsamość na komputerze / laptopie!

Microsoft był jednym z głównych dostawców na rynku systemów operacyjnych. To “Windows” produkt jest jedyny w swoim rodzaju, oferując wyjątkową intuicyjność, łatwość obsługi i niezwykłe wsparcie.

Dzięki płynnie poruszającym się, półprzezroczystym oknom, które przesuwają się po ekranie i atrakcyjnemu wyglądowi, użytkownicy mogą łatwo wykonywać szereg zadań związanych z technologią.

Dzięki popularnym aplikacjom biznesowym, takim jak Microsoft Word / Excel, wyposażonym w najlepsze VPN dla Windows, system operacyjny stał się de facto standardem dla większości osób / korporacji.

Czy chcesz zabezpieczyć system operacyjny Windows i zwiększyć swoją anonimowość w Internecie? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Stworzyłem ten kompleksowy przewodnik dla twojej pomocy.

Celem jest pomoc w opracowaniu znaczenia VPN dla naszych widzów, jak skonfigurować jedną w różnych wersjach systemu Windows i którzy dostawcy są najlepszymi wyborami na rok 2019!

Dlaczego potrzebuję VPN dla mojego komputera / laptopa z systemem Windows?

Mimo że wiele krajów uchwala przepisy dotyczące większej kontroli w Internecie i inicjatyw takich jak Dzień Bezpiecznego Internetu (SID) i Miesiąc świadomości bezpieczeństwa cybernetycznego, wielu internautów wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego, jak cenne są ich dane i prywatność w Internecie.

Jeśli masz dobry pomysł na temat ograniczeń geograficznych, praw dotyczących naruszenia praw autorskich i uchylenia neutralności sieci, możesz pominąć ten rozdział. Dla mniej poinformowanych stworzyłem w ostatnim czasie podsumowanie dotyczące potrzeby VPN.

 1. Ukrywanie swojej tożsamości - Zapobiega, aby Twój dostawca usług internetowych (ISP) dowiedział się o twoich działaniach związanych z przeglądaniem Internetu, zapewniając ci anonimowość!
 2. Nadzór rządowy - Kraje należące do czternastu / dziewięciu / pięciu sojuszy poddają się masowemu nadzorowi. Sieci VPN chronią Cię przed wścibskimi oczami.
 3. Lokalizacje Geo-Spoof - Omiń irytujące bloki treści i ograniczenia geograficzne, zmieniając swoją lokalizację i zmieniając adres IP na lokalny.
 4. Ochrona Wi-Fi w miejscach publicznych - Bary / kawiarnie / restauracje mogą zapewniać dostęp do Internetu, ale nie są bezpieczne. Sieci VPN chronią Cię przed hakerami korzystającymi z publicznych połączeń Wi-Fi.
 5. Omijanie cenzury - Ograniczenia treści określone przez rządy, miejsca pracy i szkoły można łatwo ominąć, korzystając z bezpiecznej i wydajnej usługi VPN.
 6. Bezstresowe torrentowanie - Pobłażanie P2P / Torrenting może prowadzić do wysokich kar z zawiadomień DMCA. Najlepsza sieć VPN dla torrentów ukryje Twoją tożsamość, oszukując łowców naruszeń praw autorskich.

Czego szukać w sieci VPN na komputerze PC / laptopie z systemem Windows

Pamiętaj, że znalezienie takiego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, wymaga świadomości różnych czynników. Dlatego stworzyłem ten zestaw funkcji do wybierania najlepszej sieci VPN dla systemu Windows 10, 8 lub 7,

Jeśli proces ręczny wydaje się zbyt zniechęcający, nasi czytelnicy mogą zawsze wybrać usługę VPN innej firmy. Zawsze mówię moim widzom, aby nie spieszyli się z wyborem dostawcy.

 1. Lokalizacja dostawcy - W zależności od konkretnego kraju’Zgodnie z przepisami dotyczącymi danych dostawca VPN może, ale nie musi, być w stanie zaoferować pełną ochronę Twoich danych. Jest to niezależne od zasady zerowego logowania.
 2. Wielokrotne logowanie - Sieci VPN są przydatnymi narzędziami, ale jeśli możesz używać go tylko na jednej platformie, sprawy stają się nieco skomplikowane. Poszukaj dostawcy, który zapewnia równoczesne połączenia między wieloma urządzeniami / systemami operacyjnymi.
 3. Lokalizacje serwerów - Wybierz usługę VPN, która oferuje wiele dostępnych lokalizacji serwerów. Ułatwia to omijanie witryn z ograniczeniami geograficznymi.
 4. Ograniczenia - Unikaj dostawców, którzy nie oferują wsparcia P2P / Torrenting, narzucają ograniczenie przepustowości lub nie mają zaawansowanych / ogólnych funkcji zapewniających pełną prywatność.
 5. Logowanie - W przypadku użytkowników dbających o prywatność zwróć szczególną uwagę na dostawców dzienników zerowych. Najlepsi dostawcy będą mieli jasność co do swoich praktyk bez unikania klauzul dotyczących drobnego druku.
 6. Szyfrowanie - Klasa wojskowa, szyfrowanie AES-256-CBC, jest obecnie złotym standardem dla sieci VPN, wraz z Perfect Forward Secrecy.
 7. Prędkość - Przed podjęciem ostatecznej decyzji przetestuj wydajność różnych dostawców. Sieci VPN już obniżają prędkość połączenia z powodu dodatkowej warstwy szyfrowania dodanej do sieci.
 8. Cena £ - Wiarygodni dostawcy oferują równowagę między opłacalnością a wartością. Są również uczciwi w kwestii zwrotów, bezpłatnych okresów próbnych, wsparcia i dostępnych rabatów.

Jakie są najlepsze usługi VPN dla mojego komputera z systemem Windows?

Jeśli jesteś trochę obeznany z technologią, prawdopodobnie wiesz, że Windows 10 ma wiele problemów z prywatnością. Synchronizacja informacji z serwerami Microsoft, dodanie asystenta Cortana i zintegrowana reklama pomagają w personalizacji Twojego doświadczenia.

Jednocześnie zacierają granicę między prywatnością a bezpieczeństwem. Klauzula od Microsoft’Polityka prywatności stwierdza, że ​​korporacja ma dostęp do danych osobowych, w tym treści w folderach prywatnych i wiadomościach e-mail, a nawet do ich przechowywania.

Teraz możesz wyłączyć większość tych luk. Jednak nadal istnieją takie, które wymagają dodatkowej pomocy. Tutaj przydają się VPN, anonimizując całą twoją aktywność online.

Więc bez zbędnych ceregieli spójrz na listę najlepszych VPN dla Windows, które spełniłem, w oparciu o niezawodność, wydajność, wsparcie, dostępność serwera, prywatność i funkcje.

NordVPN - dostawca usług panamskich ukierunkowany na ochronę prywatności

NordVPN - dostawca usług panamskich ukierunkowany na ochronę prywatnościPlusy: Odblokowuje VoD, takie jak US Netflix i BBC iPlayer. Oferuje ogromną bazę danych 5396 serwerów w 61 krajach na całym świecie. Obsługuje sześć jednoczesnych połączeń.

Blokowanie reklam / złośliwego oprogramowania / modułu śledzącego. Bezpłatny okres próbny dostępny. Udostępnianie P2P / plików jest dozwolone przy użyciu wyspecjalizowanych serwerów torrentowych. Oferuje aplikacje na wszystkie platformy / urządzenia, w tym telewizory z Androidem.

Cons: Abonament miesięczny jest drogi. Zwroty mogą potrwać dodatkowe 30 dni.

Ostateczny werdykt: NordVPN otrzymuje rzadką 5-gwiazdkową ocenę od BestVPN.co za możliwości systemu Windows. Oferuje intuicyjny klient, który oferuje silne szyfrowanie i oferuje mnóstwo przydatnych funkcji prywatności.

Przeczytaj tę recenzję NordVPN 2019, aby uzyskać więcej informacji!

ExpressVPN - wszechstronny z doskonałą kompatybilnością routera

ExpressVPN - wszechstronny z doskonałą kompatybilnością routeraPlusy: Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Pomija ograniczenia geograficzne w amerykańskim serwisie Netflix i innych VoD. Oferuje ponad 2000 sieci serwerów w 94 krajach i 148 lokalizacjach na całym świecie.

Sześć jednoczesnych połączeń. Wsparcie P2P / torrenting. Użytkownicy mają nawet 30-dniowy zwrot pieniędzy. Ukryte serwery do omijania ograniczeń geograficznych w krajach takich jak Kanada.

Cons: Brak opcji przekierowania portów. Ogólnie droga usługa.

Ostateczny werdykt: Dostawca z siedzibą w BVI może się pochwalić polityką braku dzienników, która nawet wstrząsnęła władzami tureckimi. Zdobył 4,5 gwiazdki od BestVPN.co, dzięki silnej bazie użytkowników i kompatybilności routera.

Dostawca oferuje własną aplikację routera. Ułatwia to użytkownikom systemu Windows skuteczne skonfigurowanie bezpiecznej sieci dla całego gospodarstwa domowego. Prędkości są również niesamowite!

Przeczytaj tę recenzję ExpressVPN 2019, aby uzyskać więcej informacji!

PureVPN - doskonały wybór do przesyłania strumieniowego

PureVPN - doskonały wybór do przesyłania strumieniowegoPlusy: Z siedzibą w Hongkongu (bezpieczna lokalizacja). Automatyczny przełącznik zabijania, blokowanie reklam, dzielone tunelowanie, zapora NAT i ochrona przed wyciekiem DNS / IPv6. Jednoczesne połączenia na pięciu urządzeniach.

300 000 + adresów IP & Ponad 2000 serwerów w 140 krajach. Dostępne zoptymalizowane dedykowane serwery strumieniowe. Split Tunneling i SOCKS5 proxy dla lepszej wydajności.

Cons: Rzadkie problemy z łącznością w systemie Windows. Brak dostępnego bezpłatnego okresu próbnego.

Ostateczny werdykt: Obsługiwany przez GZ Systems z siedzibą w Hongkongu (jeden z najbezpieczniejszych hubów internetowych na świecie), PureVPN ma swoje dobre i złe dni.

VPN ma niektórych niezadowolonych klientów, ale zapewnia doskonałe prędkości pobierania i wysyłania konsekwentnie, przy bardzo minimalnej utracie prędkości. Przeczytaj tę recenzję PureVPN 2019, aby uzyskać więcej informacji!

CyberGhost - dostawca, który odblokowuje wszystko!

CyberGhost - dostawca, który odblokowuje wszystko!Plusy: Z siedzibą w Rumunii (bezpieczna lokalizacja). 7-dniowa wersja próbna i 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy (USP dostawcy). Ogromna kolekcja ponad 2850 serwerów do odblokowywania stron internetowych i VoD.

Wielokrotne logowanie na pięciu urządzeniach. Dodatki do przeglądarek Mozilla i Chrome. Bezpieczna funkcja Wi-Fi dla bezpieczeństwa w miejscach publicznych. Automatyczny przełącznik zabijania i ochrona przed wyciekiem DNS / IP.

Cons: Brak możliwości przekierowania portów. Wycieki znalezione w kliencie Mac.

Ostateczny werdykt: CyberGhost oferuje użytkownikom dużą wszechstronność. Ma różne tryby, takie jak anonimowe surfowanie, odblokowywanie przesyłania strumieniowego, bezpieczny hotspot Wi-Fi, anonimowy torrent i odblokowywanie stron internetowych.

Dostawca oferuje również doskonałą wydajność w przypadku działań związanych z przesyłaniem strumieniowym / torrentami. Najlepsze ze wszystkich: użytkownicy mają dostęp do 45-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy na przetestowanie usługi.

Przeczytaj tę recenzję CyberGhost 2019, aby uzyskać więcej informacji!

Surfshark - najlepszy tani dostawca VPN o doskonałej wartości

Surfshark - najlepszy tani dostawca VPN o doskonałej wartości

Plusy: Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych (jurysdykcja przyjazna VPN). Koszty przyjazne dla budżetu (47,76 USD na 2 lata). Starsze jednoczesne połączenia (bez ograniczeń - USP dostawcy)

Cons: Funkcja MultiHop dla zwiększenia anonimowości. CleanWebTM (Ad / Tracker / Malware Blocker). Automatyczny przełącznik zabijania i ochrona Wi-Fi zapewniają anonimowość w miejscach publicznych.

Ostateczny werdykt: Surfshark to nowicjusz, który szybko rozwinął skrzydła na rynku najtańszej sieci VPN. Jego wydajność, niezawodność i prywatność dają mu ocenę 4,2 od BestVPN.co.

Przeczytaj tę recenzję Surfshark 2019, aby uzyskać więcej informacji!

Buforowane - holenderska sieć VPN skoncentrowana na transmisji strumieniowej

Buforowane - holenderska sieć VPN skoncentrowana na transmisji strumieniowejPlusy: Z siedzibą w Gibraltarze (bezpieczny hub VPN). Pomija ograniczenia treści w usłudze Netflix Us VoD. Oferuje serwery wydajności w ponad 39 krajach na całym świecie.

Połączenia z 5 urządzeniami jednocześnie. Obsługa czatu na żywo jest dostępna i dość responsywna. Funkcje takie jak automatyczne połączenie, przełącznik zabijania oparty na zaporze i wykrywanie portów.

Cons: Drogie plany abonamentowe. Wycieki znalezione w kliencie MacOS.

Ostateczny werdykt: Buforowane jest przejrzyste w kwestii rejestrowania niektórych problemów związanych z sesją / połączeniem w celu współpracy z rządem w sprawach sądowych z nakazem.

Te dzienniki są usuwane w ciągu 30 dni. Doceniam uczciwość, jaką VPN zapewnia produktowi, ponieważ jest to lepsze niż późniejsze zszokowanie / zaskoczenie.

Ivacy VPN - wysoka wydajność przesyłania strumieniowego / torrentowania

Ivacy VPN - wysoka wydajność dla streamingu-torrentowaniaPlusy: Z siedzibą w Singapurze (jurysdykcja przyjazna VPN). Obszerna lista ponad 1000 serwerów w ponad 100 lokalizacjach. Pomija ograniczenia zawartości VoD. Dostępne są zoptymalizowane serwery P2P.

Cons: Brak zgodności z TOR. Brak transmisji Netflix.

Ostateczny werdykt: Ivacy, założona w Singapurze, to kolejna bezpieczna usługa VPN. Jego lokalizacja jest zaletą dzięki dogodnym przepisom dotyczącym zatrzymywania danych i cenzury internetowej.

Wszystkie dane są bezpieczne w ramach Komisji Ochrony Danych Osobowych, gwarantując Twoją anonimowość od lokalnych dostawców usług internetowych i rządów. Miesięczne ceny zaczynają się od 11,95 USD.

VyprVPN - VPN zapewniający duże prędkości

VyprVPN - VPN zapewniający duże prędkościPlusy: Z siedzibą w Szwajcarii. Ponad 700 serwerów w 70 krajach na całym świecie. Dostępna obsługa wielu platform i wielu protokołów. Łączy do 5 urządzeń jednocześnie.

Pozwala użytkownikom na korzystanie z P2P / Torrenting. Ograniczone bezpłatne konto dostępne z nieograniczoną przepustowością do przesyłania strumieniowego / torrentów. Dostawca zerowych dzienników.

Cons: Brak protokołu StealthVPN w planie podstawowym. Problemy ze spójnością wydajności.

Ostateczny werdykt: VyprVPN zyskał szybką sławę na rynku dzięki szybkim prędkościom przesyłania strumieniowego i P2P / Torrenting. Posiada również silną politykę prywatności.

IPVanish - idealny do obejścia cenzury

IPVanish - idealny do obejścia cenzuryPlusy: Usługa ma szeroki zasięg ponad 1200 serwerów VPN w ponad 60 krajach. Oferuje także ponad 40 000 współdzielonych adresów IP do ukończenia maskowania tożsamości.

Możesz nawet nawiązywać połączenia na 10 różnych urządzeniach. Dostęp do funkcji takich jak Kill Switch, IPv6, DNS Leak Protection, SOCKS5 web proxy. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Cons: Brak dostępnego bezpłatnego okresu próbnego.

Ostateczny werdykt: IPVanish to usługa VPN z siedzibą na Florydzie, która oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa, obiecując, że Twoje prawdziwe IP będzie niemożliwe do wykrycia dla lokalnych dostawców usług internetowych i agencji rządowych.

Wykorzystujesz nieograniczoną przepustowość dzięki jednym z najlepszych funkcji odblokowywania witryn, aby uzyskać dostęp do Netflix, Amazon Prime i BBC iPlayer. Dostawca nie prowadzi również dzienników, aby szanować anonimowość użytkowników.

TorGuard - zapewnia silną anonimowość w Internecie

TorGuard - zapewnia silną anonimowość w InterneciePlusy: Dostawca jest przyjazny dla P2P. Oferuje ekspansywną sieć ponad 3000 serwerów w ponad 50 krajach na całym świecie. Użytkownicy mogą nawiązywać połączenia na pięciu urządzeniach jednocześnie.

Ukryty serwer proxy do odblokowywania losowych stron internetowych. Dostępna autoryzacja dwuskładnikowa. Ochrona przed atakiem MITM. SOCKS5 / SSH / HTTP / SSL i różne inne protokoły.

Cons: Aplikacja klienta Windows czasami pozostaje w tyle. Brak bezpłatnego okresu próbnego.

Ostateczny werdykt: Z siedzibą w USA użytkownicy mogą nie uznać TorGuard za godną zaufania usługę. Niemniej jednak nigdy nie został przyłapany na ujawnianiu prywatnych danych.

VPN oferuje również silne szyfrowanie OpenVPN, co pozwala na odblokowanie VoD. Jedynym haczykiem jest to, że użytkownicy będą musieli zainwestować w dedykowane IP, aby wykorzystać większość usług VPN.

Inne mniej renomowane opcje do rozważenia

Wymienieni powyżej dostawcy mają już ugruntowaną renomę na rynku. Dla użytkowników spragnionych czegoś wyjątkowego stworzyłem osobną listę dla niektórych mniej znanych opcji.

Ma to na celu dać moim widzom jasny obraz różnych wydarzeń “odpowiedni” opcje dla ich laptopów / komputerów z systemem Windows. Mam nadzieję, że pomogą one ułatwić proces decyzyjny:

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) - Dostawca z Michigan to znana nazwa. Oferuje ogromną listę 3236 serwerów w 29 krajach. Obsługuje nawet wszystkie protokoły, w tym PPTP, SSTP, L2TP / IPSec i OpenVPN. Polityka prywatności jest niezwykle przejrzysta, potwierdzając, że VPN jest całkowicie bezpieczny w użyciu.

Avast SecureLine VPN - Popularny twórca programów antywirusowych poszedł o krok dalej, oferując produkt VPN, który szyfruje i zabezpiecza ruch internetowy. Dostawca obsługuje wiele lokalizacji, w tym USA, Wielką Brytanię, Turcję, Polskę, Rosję, Meksyk, Czechy i Niemcy.

Norton Wi-Fi Privacy VPN - Norton firmy Symantec to kolejna znana usługa antywirusowa oferująca produkt VPN. Prywatność Wi-Fi jest jedyna w swoim rodzaju, gwarantująca najwyższy poziom prywatności, zabezpieczając Twój Internet za pomocą szyfrowania na poziomie banku.

Cryptostorm VPN - Z siedzibą w Islandii i Kanadzie Cryptostorm to usługa VPN, która nabiera tempa. Jest to preferowany wybór dla wielu osób, które udostępniają pliki, są maniakami prywatności lub chcą surfować po CIEMNEJ SIECI. Dlatego możesz mieć pewność, że dostawca nie prowadzi dzienników połączeń / sesji.

HideMyAss! (HMA) - Chociaż HideMyAss jest bardzo popularnym dostawcą VPN, wielu użytkowników trzyma się od niego z daleka. Powodem jest ich współpraca z organami prawnymi i udostępnianie dzienników. Niemniej jednak, jeśli szukasz dostawcy VPN do odblokowania stron internetowych, dostawca nie jest złym wyborem.

UnoTelly VPN - UnoTelly VPN z siedzibą w Grecji przekształciła się w dużą międzynarodową organizację. Dostawca nie korzysta z serwerów Google DNS. Wykorzystuje fizyczny sprzęt, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony. Klient oferuje wyjątkowe funkcje, takie jak kill-switch i wbudowana kontrola rodzicielska.

OverPlay VPN - OverPlay z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest stosunkowo nowym dostawcą na rynku, który koncentruje się na prywatności. Ma dużą pulę serwerów w około 50 krajach na świecie, oferując niezwykłą anonimowość, obsługuje nieograniczoną liczbę P2P / torrentów, a nawet oferuje prędkości do 6 Mb / s.

WiTopia VPN - WiTopia to kolejna znana nazwa wśród dostawców VPN. Oferuje ogromną bazę serwerów, która zapewnia dostęp do ponad 40 krajów na całym świecie. Użytkownicy korzystają nawet z dużych prędkości od 30 Mb / s do 35 Mb / s przy połączeniu o przepustowości 50 Mb / s - w zależności od odległości serwerów i witryn, do których uzyskujesz dostęp.

VikingVPN - Z siedzibą w Stanach Zjednoczonych VikingVPN to stosunkowo nowa sieć VPN na rynku. Oferuje jeden z najdroższych planów cenowych, zaczynając od 14,95 USD miesięcznie. Za wysoką cenę dostawca nie oferuje niczego szczególnego, ale zapewnia dobrą i bezpieczną ogólną obsługę.

Boxpn - Boxpn to średniej klasy usługa VPN z siedzibą na Seszelach, która oferuje kompetentną usługę, bardzo duże prędkości i dobrą dostępność serwerów. Otrzymujesz ponad 7 Mb / s do pobierania i przesyłania strumieniowego, co jest wystarczające do wykorzystania rozrywki w postaci filmów / programów telewizyjnych.

Ręczne konfigurowanie sieci VPN w różnych wersjach systemu Windows!

Podczas gdy ten przewodnik dotyczy “Najlepsza sieć VPN dla systemu Windows”, Zawsze wybieram poprawę wiedzy technicznej moich widzów. Rejestracja i instalacja programu jest łatwa. Wniknięcie w szczegóły pomaga zrozumieć więcej aspektów tego, co robi VPN.

Postanowiłem więc pomóc wam, szukając instrukcji obsługi. Poniżej znajdują się instrukcje krok po kroku dotyczące konfigurowania sieci VPN w różnych wersjach systemu Windows. Należą do nich niesławne Windows 10, 8 i 7. Zrobiłbym też XP, ale byłoby to zbyt przestarzałe haha.

Jak mogę skonfigurować VPN w systemie Windows 10

 1. Kliknij “Sieć” ikona znajdująca się na pasku zadań systemu Windows.
 2. (Obok zegara w prawym dolnym rogu paska).
 3. Wybierz “Ustawienia sieci”, powyżej “Tryb samolotowy”.Najlepsza sieć VPN dla systemu Windows
 4. Wybierz VPN w sieci & Tytuł internetowy.
 5. Kliknij na “Dodaj połączenie VPN”.
 6. Kleszcz w razie potrzeby opcje zaawansowane.Jak mogę skonfigurować VPN w systemie Windows 10
 7. Teraz będziesz musiał wchodzić trochę informacji.
 8. My ustanowiony konfiguracja PPTP z freevpnaccess.com.
 9. Jest to dobry zasób dla ręczne konfigurowanie sieci VPN.Dlaczego potrzebuję VPN dla mojego komputera z systemem Windows i laptopa
 10. Kliknij na “Zapisać” przycisk, po wypełnieniu wszystkich szczegółów.
 11. Powrót do poprzedniego menu, Kliknij na przycisku połączenia.
 12. Cieszyć się za pomocą VPN za pomocą protokołu PPTP!

Ręczne konfigurowanie sieci VPN w różnych wersjach systemu Windows

Jak mogę skonfigurować VPN w moim systemie operacyjnym Windows 8?

 1. Głowa do paska wyszukiwania i wpisz “VPN”.
 2. Wybierz “Zarządzaj wirtualnymi sieciami prywatnymi (VPN)”.Jak mogę skonfigurować VPN w moim systemie operacyjnym Windows 8
 3. Kliknij na “+” przycisk, aby dodać połączenie VPN.Czego szukać w sieci VPN na komputerze z systemem Windows
 4. Napełnić wymagane informacje.
 5. Odnaleźć dostawca obsługujący protokoły L2TP / IPSec.Jakie są najlepsze usługi VPN dla mojego komputera z systemem Windows
 6. Kliknij prawym przyciskiem myszy na “Sieć” na pasku zadań systemu Windows.
 7. Wybierz “Ustawienia sieci i Internetu”.Czy Windows VPN są nielegalne w USA?
 8. Kliknij na “Zmień ustawienia adaptera” z “Status” menu.Czy można używać pękniętej wersji systemu Windows do VPN?
 9. Znajdziesz utworzone połączenie VPN.
 10. Kliknij prawym przyciskiem myszy to i Wybierz “Nieruchomości”.Czy jest dostępna darmowa sieć VPN na PC?
 11. Kliknij na “Bezpieczeństwo” patka.
 12. Wybierz L2TP / IPSec z “Rodzaj VPN”.Jak skonfigurować VPN w systemie operacyjnym Windows 8

Jak skonfigurować VPN na moim komputerze PC / laptopie z systemem Windows 7

 1. Głowa do “Centrum sieci i udostępniania” menu.
 2. Kliknij na “Skonfiguruj nowe połączenie lub sieć” opcja.Jak skonfigurować VPN na moim laptopie PC z systemem Windows 7 (1)
 3. Wybierz “Połącz z miejscem pracy” aby uruchomić kreatora połączeń.Jak skonfigurować VPN na moim laptopie PC z systemem Windows 7 (2)
 4. Kliknij na “Użyj mojego połączenia internetowego (VPN)” aby rozpocząć proces.Jak skonfigurować VPN na moim laptopie PC z systemem Windows 7 (3)
 5. Rodzaj adres IP z twojej usługi VPN.
 6. Wchodzić nazwa połączenia.
 7. Kliknij na “Kolejny” opcja.Jak skonfigurować VPN na moim laptopie PC z systemem Windows 7 (4)
 8. Wchodzić odpowiednia nazwa użytkownika i hasło.
 9. Kleszcz “Zapamiętaj to hasło, jeśli to konieczne.
 10. Uderz w “Połączyć” przycisk!Jak skonfigurować VPN na moim laptopie PC z systemem Windows 7 (5)

Często zadawane pytania (FAQ)

Czy Windows VPN są nielegalne w USA??

Chociaż USA są częścią sojuszu pięciu oczu i narzucają surowe zasady dotyczące zatrzymywania danych i cenzury internetowej, rząd nie zakazał jeszcze usług VPN. Możesz łatwo pobrać i zainstalować dowolne rozszerzenie, bez obaw o problemy prawne.

Czy można używać pękniętej wersji systemu Windows do VPN??

Chociaż korzystanie z pękniętych wersji różnych sieci VPN nie szkodzi, zwykle zaleca się opłacenie składki. Większość pękniętych plików często zawiera mnóstwo antywirusów i złośliwego oprogramowania, które mogą uszkodzić wszystkie dane. Z pewnością nie warto ryzykować.

Czy jest dostępna darmowa sieć VPN na PC??

Jeśli nie chcesz marnować gotówki na płatną subskrypcję, masz dostępne bezpłatne rozwiązania VPN. Niektóre z najlepszych najnowszych opcji to Windscribe, Hide.Me i TunnelBear. Możesz sprawdzić ten darmowy przewodnik VPN dla Windows, aby uzyskać więcej opcji.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci znaleźć najlepszą sieć VPN dla systemu Windows, w zależności od potrzeb i wymagań. Każda wymieniona nazwa została dodana po szeroko zakrojonych badaniach i analizach.

Staram się być jak najbardziej dokładny w moich przewodnikach, ale jeśli uważasz, że są lepsze rozwiązania lub napotykasz jakieś problemy / problemy, nie wahaj się dodać komentarza poniżej!

Odpowiem osobiście i postaram się zapewnić jak najwięcej pomocy. Pomóż też bratu, udostępniając ten przewodnik, jeśli okaże się przydatny. Z góry dziękuję

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me