Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki Firefox – Zwiększ prywatność przeglądarki przy użyciu darmowej sieci VPN dla Mozilli

Firefox to stworzenie Mozilla Corporation - organizacji non-profit zarządzającej przeglądarką. Istnieje jako znana alternatywa dla przeglądarek Chrome, Safari i Internet Explorer, wcześniej znanych jako “Netscape Navigator”, który wynalazł protokół internetowy HTTPS. Przeglądarka Mozilla Firefox ma kod typu open source i można ją bezpłatnie pobrać. Jednak może nie być całkowicie bezpieczne, szczególnie jeśli mieszkasz w kraju o surowych przepisach dotyczących zatrzymywania danych, stąd potrzeba Best VPN. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się o Best VPN dla Firefox.

Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki Firefox - Zwiększ prywatność przeglądarki przy użyciu darmowej sieci VPN dla Mozilli

 1. Dlaczego aktualizacja Firefox jest konieczna??
 2. Co to jest Firefox Quantum?
 3. Co to są rozszerzenia przeglądarki Firefox?
 4. Jakie są zalety korzystania z Firefox VPN?
 5. Jak wybrać najlepszą usługę VPN dla Firefoksa
 6. Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki Firefox
 7. Najlepsze rozszerzenia VPN dla Firefoksa Bezpłatnie
 8. Najlepsza VPN dla Firefox Reddit
 9. Najlepsza VPN dla Firefox - często zadawane pytania

Dlaczego aktualizacja Firefox jest konieczna??

Zanim zagłębimy się w korzystanie z VPN w Firefoksie, konieczne jest omówienie ważnej kwestii, którą wielu użytkowników ma z przeglądarką: aktualizacji. Wielu użytkowników szuka rozwiązań w celu zatrzymania aktualizacji, ale zapominają, że te drobne aktualizacje są konieczne, aby pozbyć się wad bezpieczeństwa i problemów z awariami. Nowe aktualizacje są wydawane co 3 do 6 tygodni. Jest to standardowy protokół dla każdego produktu / usługi. Przed zainstalowaniem jakiegokolwiek rozszerzenia VPN upewnij się, że masz najnowszą wersję Firefoksa!

Dlaczego aktualizacja Firefox jest konieczna?

Co to jest Firefox Quantum?

Firefox Quantum to najnowsza aktualizacja przeglądarki, która jest wyposażona w nowy i ulepszony silnik, zbudowany dla doskonałej wydajności i bezpieczeństwa. Jest o 30% lżejszy niż przeglądarka Chrome, gwarantując mniejsze zużycie pamięci i oferując inteligentne funkcje inteligentnego przeglądania. Ma również wspaniały design, który z pewnością sprawi, że poczujesz zadyszkę.

Co to jest Firefox Quantum

Najlepsza część wszystkiego: oprogramowanie nie opóźnia się wcale przy otwieraniu wielu kart. Przełączanie na różne strony internetowe nigdy nie było łatwiejsze dzięki wysoce responsywnemu algorytmowi. Mozilla dodała nawet dodatkowe zabezpieczenia do prywatnego przeglądania, które blokuje moduły śledzące online z różnych stron internetowych, uniemożliwiając im rejestrowanie twoich informacji.

Co to są rozszerzenia przeglądarki Firefox?

Mozilla Firefox robi jeszcze więcej, oferując użytkownikom dodatkową funkcjonalność. W świetle tego przeglądarka pozwala użytkownikom instalować w oprogramowaniu szereg przydatnych narzędzi / dodatków, które mogą nawet udzielić modyfikacji w interfejsie użytkownika Firefox, zmieniając cały jego wygląd. Rozszerzenia te mogą być bezpłatne lub mogą wymagać płatności, niezależnie od tego, czy są dobrym krokiem w kierunku zapewnienia użytkownikom większej liczby funkcji personalizacji.

Co to są rozszerzenia przeglądarki Firefox

Jaki jest najlepszy VPN dla Firefoksa?

Jako główny wybór milionów użytkowników na całym świecie, Mozilla Firefox zyskała niezrównaną reputację dzięki bezpiecznemu i bezpiecznemu przeglądaniu Internetu. Struktura open source sprawia, że ​​jest to bardzo atrakcyjna opcja dla tych, którzy chcą nauczyć się kodować. Jednocześnie osoby niebędące specjalistami doceniają dużą liczbę dostępnych dodatków i wysoką ocenę prywatności.

Jaki jest najlepszy VPN dla Firefoksa

Jednak przeglądarka jest znacznie szersza, niż może się wydawać. W dzisiejszych czasach, gdy wszystko, co robisz online, jest śledzone przez podmioty prywatne, takie jak Google i Facebook, oraz agencje rządowe, takie jak DMCA i “Five Eyes Alliance”, musisz chronić swoje informacje, i tu właśnie pojawia się wybór najlepszej sieci VPN dla przeglądarki Firefox. Poniżej wyróżniliśmy kilka ważnych czynników dotyczących tego, co stanowi dobrą opcję do użycia w przeglądarce Mozilla Firefox.

Jakie są zalety korzystania z Firefox VPN?

Chociaż korzystanie z rozszerzenia VPN w przeglądarkach może nie zapewniać tego samego poziomu bezpieczeństwa i prywatności, co dedykowana aplikacja, oferuje wiele zalet w odniesieniu do odblokowywania witryn z ograniczeniami geograficznymi, w szczególności usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer, Hulu oraz różne inne popularne filmy / programy telewizyjne VoD. Maskując adres IP i łącząc się z innym serwerem, użytkownicy mogą sprawić wrażenie, że mieszkają w innym kraju.

Jakie są zalety korzystania z Firefox VPN

Niektóre rozszerzenia VPN Mozilla Firefox mogą nawet być wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak blokowanie reklam, które usprawniają korzystanie z Internetu. Możesz uniknąć oglądania irytujących reklam, które pojawiają się podczas odwiedzania wielu stron internetowych. Gdy sieć VPN jest aktywna, wbudowane narzędzia mogą nawet wszędzie dodawać protokół HTTPS, dodatkowo zabezpieczając połączenie.

Jak wybrać najlepszą usługę VPN dla Firefoksa

 • Wyjątkowe możliwości odblokowania - Konieczne jest wybranie aplikacji VPN, która oferuje dobre funkcje i przyzwoite bezpieczeństwo w celu ominięcia ograniczeń geograficznych dotyczących przesyłania strumieniowego i innych stron internetowych w celu uzyskania dostępu do niefiltrowanego Internetu, eliminując jednocześnie ryzyko wycieków DNS lub IPv6.
 • Zaawansowane funkcje - Większość rozszerzeń VPN dla Chrome pozwala tylko na zmianę lokalizacji. Jednak jeśli chodzi o wykorzystanie najwyższego poziomu anonimowości, ważne jest, aby wybrać taki, który oferuje zaawansowane funkcje, takie jak blokowanie reklam / trackerów, przełącznik zabicia i ochrona przed wyciekiem DNS / IPv6.
 • Dobre lokalizacje serwerów - Korzystanie z rozszerzenia przeglądarki nie oznacza kompromisu co do liczby lokalizacji dostępnych dla połączeń. Wybierz dostawcę, który oferuje ogromną listę serwerów z dużą ilością statycznych i dedykowanych adresów IP, aby cieszyć się odblokowaniem i bezpieczeństwem.
 • Łatwe w użyciu rozszerzenie - Ponieważ Firefox może być nieco obciążony zasobami, dostawca, z którym się rejestrujesz, powinien mieć rozszerzenie, które jest na ogół dyskretne i lekkie, oferując solidną mieszankę opcji zarówno dla zaawansowanych technologicznie, jak i dla podstawowych użytkowników.Najlepszy VPN dla FireFox

Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki Firefox

Ponieważ na rynku istnieje ogromna lista dostawców, wszyscy twierdzą, że są “Najlepsza” wybór dla swojej prywatności i bezpieczeństwa - wybór takiego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom budżetowym, a wymagania dotyczące anonimowości mogą wydawać się niemożliwym zadaniem. Aby ułatwić Ci proces, stworzyliśmy listę 5 najważniejszych sieci VPN dla Firefoksa na podstawie wyżej wymienionych czynników:

Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki Firefox

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

ExpressVPN - rozszerzenie VPN VPN zorientowane na bezpieczeństwo

ExpressVPN przeciwstawia się wszelkim szansom na stworzenie produktu, który będzie chwalony na wszystkich platformach, urządzeniach i sprzęcie. Ich rozszerzenie VPN zajmuje teraz czołową pozycję w przeglądarce Firefox, która obejmuje przełącznik „zabicia”, ochronę przed wyciekiem WebRTC i ochronę przed wyciekiem DNS. Oprócz tego VPN oferuje serwery w 94 krajach i jest dobrym wyborem do wykorzystywania anonimowości, unikając regionalnych ograniczeń.

Tutaj możesz przeczytać naszą szczegółową recenzję expressvpn.

ExpressVPN dla Firefoksa

Plusy

 • Intuicyjne i przyjazne dla użytkownika rozszerzenie do Firefoksa
 • 30-dniowa polityka zwrotów dla wszystkich planów
 • Funkcja automatycznego wyłączania zabójstw
 • 1500 serwerów w 94 krajach
 • Na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych

Cons

 • Tylko trzy logowania wielokrotne

Uzyskaj ExpressVPN

ZenMate - pełen funkcji bezpieczeństwa i konfiguracji VPN

Chociaż sam ZenMate może nie być hitową usługą na różnych platformach, a ich aplikacja wymaga świetnej pracy w zakresie oferowania lepszych funkcji bezpieczeństwa i konfiguracji, całkiem nieźle radzi sobie z Firefoksem. Wersja płatna daje użytkownikom dostęp do niezwykłych funkcji, takich jak blokery reklam i zapory NAT, które zwiększają Twoje bezpieczeństwo w przeglądarce. Chociaż ceny są drogie, rozszerzenie naprawdę warto sprawdzić.

ZenMate dla Firefox

Plusy

 • Łatwe w użyciu rozszerzenie do przeglądarki Firefox
 • Gwarancja zwrotu na 14 dni
 • Siedmiodniowy bezpłatny okres próbny w wersji Premium
 • 5 jednoczesnych połączeń
 • Funkcja blokowania reklam / śledzenia

Cons

 • Kosztowny plan miesięczny

Zdobądź Zenmate

PureVPN - rozszerzenie zapory odblokowuje serwis Netflix US

Wokół PureVPN pojawiło się wiele kontrowersji. Jednak pomimo wielu negatywnych skojarzeń z dostawcą, pochwalimy jego niezwykłe rozszerzenie Firewall, które gwarantuje odblokowanie stron z ograniczeniami geograficznymi, w tym Netflix. Masz nawet kodowanie anty-malware, blokowanie modułu śledzącego, blokowanie reklam i blokowanie WebRTC - wszystko w jednym!

Zobacz naszą kompleksową recenzję purevpn

PureVPN dla przeglądarki Firefox

Plusy

 • Proste, ale interaktywne rozszerzenie Firefoksa
 • Ponad 700 serwerów w 141 krajach na całym świecie
 • Funkcja ochrony przed wyciekiem WebRTC
 • Blokowanie reklam / modułów śledzących
 • 5 Multi-loginów

Cons

 • Czasami wolne prędkości sieci

Uzyskaj PureVPN

Windscribe - piękny interfejs Firefoksa o usprawnionym designie

Mimo że rozwijany interfejs rozszerzenia Windscribe Mozilla Firefox jest dość niewielki, nadal jest w stanie zrobić świetne uderzenie. Masz funkcję Secure.Link, która skanuje stronę internetową i raportuje o zagrożeniach bezpieczeństwa. Na “Ustawienia” zakładka, masz całą masę konfiguracji prywatności. Jeśli zainstalujesz aplikację na komputery stacjonarne, możesz nawet wykorzystać połączenie DoubleVPN, aby uzyskać maksymalne bezpieczeństwo.

Windscribe dla Firefoksa

Plusy

 • Elastyczne i szybkie rozszerzenie Firefoksa
 • Darmowa wersja oferuje 10 GB danych Cap
 • Serwery w 46 krajach na całym świecie
 • Funkcja DoubleVPN w wersji aplikacji
 • Trzydniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Cons

 • Udostępnianie konta jest niedozwolone

Uzyskaj Windscribe

ibVPN - świetne rozszerzenie przeglądarki Firefox do odblokowywania witryn z ograniczeniami geograficznymi

Jeśli mówimy o odblokowywaniu stron internetowych i omijaniu ograniczeń geograficznych, ibVPN jest zdecydowanie jedną z usług, które warto subskrybować. Chociaż nie możesz wykorzystać wyjątkowego wysokiego poziomu bezpieczeństwa dedykowanej aplikacji na platformie stacjonarnej lub smartfonie, możesz łatwo uzyskać dostęp do stron internetowych i usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime i BBC iPlayer. Użytkownicy mają nawet 15-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

ibVPN dla Firefoxa

Plusy

 • Przyjazne dla użytkownika rozszerzenie do przeglądarki Firefox
 • 24-godzinny bezpłatny okres próbny do testów
 • 15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Dobre funkcje odblokowujące
 • Obsługa klienta na żywo 24/7

Cons

 • Potrzebuje poprawy bezpieczeństwa

Uzyskaj IBVPN

Najlepsze rozszerzenia VPN dla Firefoksa Bezpłatnie

Jeśli chodzi o korzystanie z VPN, nie każdy może mieć gotówkę na zarejestrowanie się w usłudze premium. Niektórzy mogą również nie czuć się komfortowo, udostępniając swoją kartę kredytową lub inne dane dotyczące płatności online, dlatego bardziej polegają na rozwiązaniach freemium dostępnych w Internecie. Poniżej znajduje się lista najlepszych DARMOWYCH rozszerzeń VPN dla Firefoksa, które dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć produkt wysokiej jakości.

Najlepsze rozszerzenia VPN dla Firefoksa Bezpłatnie

Browsec - Bez rejestracji Rozszerzenie Firefox VPN z nieograniczoną przepustowością

Browsec istnieje jako jedno z najbardziej znanych rozszerzeń Mozilla Firefox VPN. Nie wymaga rejestracji przez użytkowników. Wystarczy odwiedzić stronę internetową, pobrać przeglądarkę VPN i cieszyć się połączeniem z czterema różnymi lokalizacjami serwerów ZA DARMO, do których należą Holandia, Singapur, USA i Wielka Brytania. Otrzymasz standardowe prędkości i nieograniczoną przepustowość. Plany premium oferują lepszą wydajność i 31 różnych serwerów VPN.

Przeglądaj w przeglądarce Firefox

Plusy

 • Elastyczne i łatwe w użyciu rozszerzenie do Firefoksa
 • Dedykowane aplikacje na Androida i iOS
 • Brak ograniczeń przepustowości
 • Łatwe przełączanie serwerów
 • Szybkie prędkości przesyłania strumieniowego

Cons

 • Niejasne zasady rejestrowania

SetupVPN - Premium VPN Service z ponad 24 lokalizacjami serwerów

SetupVPN oferuje niezawodne rozszerzenie VPN. Będziesz musiał założyć konto, zanim zaczniesz korzystać z rozszerzenia, ale masz do wyboru ponad 24 różne lokalizacje serwerów. To daje przewagę w porównaniu do Browsec, ale prędkości mogą nie być tak duże. Masz jednak funkcję wyszukiwania adresu IP. Umożliwia to sprawdzenie adresu IP używanego serwera.

SetupVPN dla Firefoksa

Plusy

 • Zero Capwidth Cap
 • Niezawodny dodatek do przeglądarki Firefox
 • 24 lokalizacje serwerów
 • Dobre funkcje odblokowujące
 • Funkcja wyszukiwania IP

Cons

 • Wolne prędkości

TunnelBear - przyjazne dla użytkownika i intuicyjne rozszerzenie Firefoksa

TunnelBear jest popularnym wyborem dla wielu, ponieważ ma ugruntowaną reputację online. Chociaż w ramach bezpłatnego abonamentu masz tylko 500 MB przepustowości miesięcznie, masz do dyspozycji 22 różnych lokalizacji serwerów. Rozszerzenie jest bardzo przyjazne dla użytkownika i intuicyjne, zawiera listę opcji w uproszczonym menu, które zapewnia kompatybilność zarówno dla zaawansowanych użytkowników, jak i dla początkujących.

TunnelBear dla Firefox

Plusy

 • Przyjazne dla użytkownika rozszerzenie VPN Firefox
 • 22 lokalizacje serwerów dla połączenia
 • Uproszczone menu i konfiguracje
 • Inteligentne funkcje zaawansowane
 • Działa z Netflix

Cons

 • Nierzetelna obsługa klienta
 • Limit przepustowości 500 MB

Avira Phantom VPN - Silne serwery klasy biznes dla pełnej anonimowości

Podobnie jak TunnelBear, Avira Phantom VPN oferuje miesięczny limit przepustowości 500 MB w ramach bezpłatnego abonamentu, dlatego dodaliśmy go na dole listy. Nie oznacza to jednak, że usługa jest niezdolna. Ma mnóstwo lokalizacji, a nawet wykorzystuje LeaseWeb, który słynie z serwerów klasy biznesowej. Po zarejestrowaniu się nie będziesz musiał martwić się cierpieniem przy niskiej prędkości.

Avira Phantom VPN dla Firefox

Plusy

 • Usprawniony projekt rozszerzenia Firefoksa
 • Niezwykle łatwy w użyciu
 • Ochrona przed wyciekiem DNS
 • Silne 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Doskonałe wsparcie

Cons

 • Nie akceptuje bitcoinów
 • Ograniczone lokalizacje serwerów

Najlepsza VPN dla Firefox Reddit

Jako jedna z najbardziej znanych i znanych społeczności internetowych, Reddit istnieje jako ostateczny cel wyszukiwania informacji na różne tematy i tematy. Należą do nich najlepsze usługi reddit VPN, które szczególnie zyskują znaczną liczbę odpowiedzi, ponieważ agencje praw autorskich stają się bardziej czujne, a prawa internetowe coraz surowsze na całym świecie. Chociaż nie mogliśmy znaleźć konkretnych sugestii dotyczących najlepszych VPN dla Firefoksa, oto wskazówka dotycząca używania rozszerzeń:

Komentarz z dyskusji Eidbi’komentarz z dyskusji "Problem z Firefoksem i VPN?".

Masz problem z Firefoksem i VPN? od firefox

Najlepsza VPN dla Firefox - często zadawane pytania

Podczas korzystania z rozszerzenia VPN w przeglądarce Firefox możesz napotkać pewne problemy / błędy, które mogą sprawić, że będziesz myśleć. Poniżej odpowiedzieliśmy na niektóre z najczęściej zadawanych pytań:

Firefox nie będzie działał z VPN?

Upewnij się, że dostawca, z którym się zarejestrowałeś, oferuje przetestowane i działające rozszerzenie VPN. Jeśli Firefox nadal nie chce działać, rozważ ponowne zainstalowanie rozszerzeń lub ponowne otwarcie przeglądarki. Dziwne jest to, że problem nadal występuje, sprawdź dostępność aktualizacji i pobierz nową wersję Firefoksa.

Jak naprawić Firefox, gdy ulega awarii po połączeniu z VPN?

Jest to wyraźna oznaka błędu w rozszerzeniu powodującego awarię przeglądarki Firefox. Zarejestruj się i pobierz tylko przetestowane i działające rozszerzenia VPN wymienione powyżej, jeśli chcesz cieszyć się płynnym i nieprzerwanym dostępem do Internetu.

Jaki jest najlepszy Firefox VPN?

Na naszej liście dodaliśmy łącznie 10 rozszerzeń przeglądarki Firefox VPN. Gdybyśmy wybrali najlepszych spośród nich, ExpressVPN z pewnością otrzymałby nasz głos. Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych dostawca jest całkowicie bezpieczny i certyfikowany bez logów VPN.

Podsumowanie

Jeśli masz problemy ze znalezieniem dobrej usługi VPN, w oparciu o twoje potrzeby w zakresie prywatności / bezpieczeństwa i wymagania budżetowe, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem po Best VPN dla Firefox. Jeśli napotkasz jakieś problemy lub masz lepsze rekomendacje, możesz skomentować poniżej. Miłego dnia!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me