8 Najlepsza sieć VPN dla szkoły do ​​odblokowywania stron internetowych i gier

W tym wysoce postępowym świecie nie można sobie wyobrazić życia i życia towarzyskiego bez Internetu. Nawet z tymi przyjaciółmi, z którymi odpoczywasz na imprezie lub spotkaniu, komunikacja w końcu wymaga użycia sieci społecznościowych i komunikatorów. I właśnie dlatego dzisiejsi młodzi ludzie kochają i cenią technologię, ponieważ bez niej nie ma możliwości oglądania filmów, słuchania muzyki ani grania w gry podczas przerw. Instytucje edukacyjne oczywiście nakładają ograniczenia na korzystanie z Internetu do tych celów, ale zawsze możesz skorzystać z Best VPN for School / College by BestVPN.Co, aby uzyskać całkowitą swobodę cyfrową! W końcu jest…

8 Najlepsza sieć VPN dla szkoły do ​​odblokowywania stron internetowych i gier

 1. Lepiej być bezpiecznym niż potem przepraszać
 2. Jak odblokować League of Legends w szkołach
 3. Dlaczego szkoły blokują strony internetowe, media społecznościowe i gry?
 4. Dlaczego potrzebujesz najlepszej sieci VPN dla szkół?
 5. Najlepsza sieć VPN dla szkół w 2018 roku
 6. Darmowa najlepsza sieć VPN dla komputerów szkolnych
 7. Co zrobić, gdy szkolna sieć Wi-Fi blokuje VPN?
 8. School Unblocker Tools
 9. Jak odblokować strony internetowe w szkołach
 10. Jak odblokować strony internetowe w szkole na Androidzie & Urządzenia z systemem iOS
 11. School Proxy vs. Best VPN for School
 12. Najlepsza sieć VPN dla szkolnych często zadawanych pytań

Lepiej być bezpiecznym niż potem przepraszać

Wiemy, że już próbujesz najlepiej szukać hacków, aby korzystać z mediów społecznościowych lub zacząć grać w swoją ulubioną grę online. Czy zamiast zostać złapanym, nie lepiej być bezpiecznym niż żałować? W końcu dochodzimy do wniosku, że zajęcia scholastyczne mogą czasem być trochę monotonne i nie możesz być w nastroju, by uczyć się zawsze. Czasami twój mózg po prostu drętwieje. Tak więc nie ma nic złego w zabawie na uboczu.

Lepiej być bezpiecznym niż potem przepraszać

Zapora szkolna blokuje dostęp do stron internetowych i mediów społecznościowych? DOBRY! Zdobądź VPN, aby zabezpieczyć swoją tożsamość, a następnie ciesz się odblokowaniem wszystkiego, czego chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz nadrobić zaległości w ulubionych blogach, wysłać wiadomość do przyjaciela, sprawdzić swoje media społecznościowe lub wziąć udział w grach online, VPN są najlepszym rozwiązaniem do robienia rzeczy, które kochasz, ale z dodatkową ostrożnością i anonimowością (mrugnięcie).

Jak odblokować League of Legends w szkołach

Wydany 27 października 2009 roku “League of Legends” to gra, która ceni czystą rozrywkę i zabawę. Istnieje jako jedna z najpopularniejszych gier online prezentowanych światu z dosłownie milionami graczy na całym świecie, zakochana w magicznym świecie, doskonałej fabule i niezwykłych postaciach, które ożywają ogólne wrażenia z gry.

Jak odblokować League of Legends w szkołach

Ponieważ jednak jego popularność stale rośnie, szkoły zdają sobie sprawę, że dzieci mogą korzystać z lokalnej sieci Wi-Fi, aby grać w tę grę (podobnie jak Town of Salem i inne). Jednocześnie znalezienie się w środku misji może być naprawdę irytujące, ale rozłączenie następuje z powodu problemów z opóźnieniami. Cóż, jeśli chcesz temu zapobiec, nadszedł czas, aby uzyskać usługę VPN!

Odblokuj League of Legend

Dlaczego szkoły blokują strony internetowe, media społecznościowe i gry?

Jeśli jesteśmy całkowicie bezstronni, rozsądną decyzją jest nałożenie ograniczeń na niektóre strony internetowe, media społecznościowe i gry. W końcu czas spędzony w godzinach szkolnych powinien oznaczać, że uczniowie koncentrują się całkowicie na swoich studiach. Jednak większość szkół / uczelni nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieje wiele legalnych zasobów online, które pomagają uczniom uczyć się więcej i podnosić swoje umiejętności.

Dlaczego szkoły blokują strony internetowe, media społecznościowe i gry

Tak, na YouTube można znaleźć setki / tysiące samouczków na każdy temat. Jednocześnie Internet pozwala uczniom komunikować się z różnymi członkami grupy podczas prezentacji i projektów. Tak więc, choć rozsądne może być upewnienie się, że studenci podlegają ich “Dopuszczalne użycie” ograniczenia, nadal uważamy, że istnieje potrzeba zmniejszenia surowości teraz.

szkoła VPN apk

Oprócz rozrywki wiele zablokowanych platform zawiera bogactwo treści edukacyjnych. Nawet przy blokach uczniowie nadal będą szukać innych rozwiązań, które pozwolą im robić to, co chcą. Lepiej więc dać wolną rękę, ale uważaj na podejrzane strony internetowe, ponieważ nie chciałbyś, aby dzieci w twojej szkole zbytnio odchodziły od nauki!

Dlaczego potrzebujesz najlepszej sieci VPN dla szkół?

Nie ma wątpliwości, że drakońskie ograniczenia mogą w końcu wyrządzić więcej złego niż dobrego. Zamiast więc szkół zajmujących się blokowaniem informacji, powinny one wspierać i zapewniać bezpłatny dostęp dla uczniów. Ponieważ jednak zajmie to trochę czasu, możesz polegać tylko na sieciach VPN, aby zapewnić Ci pełną swobodę online. Oto, w jaki sposób sieci VPN okazują się przydatne w szkołach:

 • Prywatne przeglądanie - Szkoły / kolegia / uniwersytety rejestrują i monitorują Twoją aktywność po podłączeniu do sieci lokalnej. Oznacza to, że administratorzy i specjaliści IT w instytutach edukacyjnych dokładnie wiedzą, co robisz online. VPN utrzymuje anonimowość przeglądania i nie wpatruje się w wścibskie oczy, co gwarantuje, że nikt nie będzie w stanie monitorować Twojej aktywności online. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat najlepszej przeglądarki VPN, aby dowiedzieć się, która przeglądarka działa najlepiej w sieci VPN.
 • Zwiększone bezpieczeństwo - Chociaż twój instytut edukacyjny’s Wi-Fi prawdopodobnie będzie chroniony hasłem. To wciąż nie jest całkowicie bezpieczne. W rzeczywistości złośliwi ludzie z zewnątrz mogą przeprowadzić atak typu honeypot, który powoduje utratę wszystkich danych, co pozwala im na węszenie, a nawet włamanie się do telefonu lub kamery internetowej. Sieci VPN zwiększają bezpieczeństwo poprzez szyfrowanie całego ruchu przychodzącego / wychodzącego!
 • Odblokuj witryny - Niestety, platformy społecznościowe, strony do strumieniowego przesyłania wideo i aplikacje do gier są blokowane przez wiele szkół. Przyczyny zakazu są zrozumiałe, ale niektórzy studenci mogą potrzebować pilnego dostępu do niektórych treści. W tym miejscu pojawiają się sieci VPN, umożliwiające użytkownikom zmianę lokalizacji, a tym samym omijanie ograniczeń treści i odblokowywanie witryn internetowych.

Najlepsza sieć VPN dla szkoły

Najlepsza sieć VPN dla szkół w 2018 roku

Jeśli chodzi o znalezienie najlepszych sieci VPN dla szkół, konieczne jest zachowanie należytej staranności. W końcu nie chciałbyś, aby administrator szkoły przyszedł do twojej klasy i powiedział, że korzystasz z Internetu do nieautoryzowanych celów. Tak więc jedynym sposobem na bezpieczeństwo jest znalezienie najlepszych sieci VPN dla szkół, które oferują niesamowitą niezawodność, wsparcie, wydajność i dostępność serwerów. Wśród najlepszych recenzowanych i analizowanych przez BestVPN.co, obejmują:

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

NordVPN

NordVPN jest dostawcą z siedzibą w Panamie, co oznacza, że ​​jest całkowicie bezpieczny od obowiązkowych przepisów dotyczących zatrzymywania danych 14 Eyes Alliance i innych krajów o surowych przepisach dotyczących Internetu. Korzystanie z niego oznacza zachowanie pełnej anonimowości w szkole. Funkcje, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS, przełącznik automatycznego zabijania i dynamiczne adresy IP, dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo. Najlepsze ze wszystkich: VPN utrzymuje ZEROWANE DZIENNIKI! (Przeczytaj recenzję NordVPN, aby uzyskać więcej)

Najlepsza sieć VPN dla szkół

Plusy

 1. DoubleVPN dla maksymalnej ochrony.
 2. 4205 serwerów w 62 krajach.
 3. Włączone P2P / Torrenting.
 4. Ochrona przed DDoS.
 5. Dostawca zerowych dzienników.

Cons

 1. Drogie ceny miesięczne.

Uzyskaj NordVPN

VyprVPN

VyprVPN z siedzibą w Szwajcarii to kolejna hitowa usługa, która oferuje produkt ukierunkowany na prywatność, zapewniający całkowitą anonimowość podczas korzystania z lokalnej sieci szkół. Oferuje flotę 700 ultraszybkich serwerów, rozproszonych na całym świecie, których można użyć do odblokowania stron internetowych. Masz nawet dodatkowe korzyści, takie jak protokół Chameleon i zapora NAT, co pomaga ominąć ograniczanie przepustowości przez dostawców usług internetowych, szkolne zapory ogniowe, a przede wszystkim jest klasyfikowane jako najlepszy VPN dla przesyłania strumieniowego.

VyprVPN dla szkoły

Plusy

 1. Chameleon Protocol for Privacy.
 2. Ochrona DPI i NAT Firewall.
 3. Dostępny 3-dniowy bezpłatny okres próbny.
 4. Pięć jednoczesnych połączeń.
 5. Doskonałe prędkości do torrentowania / grania / przesyłania strumieniowego.

Cons

 1. Nie akceptuje kryptowaluty.

Uzyskaj VyprVPN

Express VPN

ExpressVPN to dostawca brytyjskich Wysp Dziewiczych, który zyskał ogromną reputację na rynku, ponieważ jest niezwykle skoncentrowany na anonimowości. Jest to ścisły dostawca No Logs, co zostało udowodnione podczas sprawy władz tureckich. Oprócz tego dostawca oferuje całodobową obsługę czatu na żywo, ponad 1500 serwerów w 148 lokalizacjach oraz doskonałe szyfrowanie z doskonałą tajemnicą przekazywania! (Przeczytaj naszą kompleksową recenzję ExpressVPN)

ExpressVPN dla szkoły

Plusy

 • Ponad 1500 serwerów w 148 lokalizacjach.
 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Intuicyjne aplikacje natywne.
 • 30-dniowe zasady zwrotu pieniędzy.
 • Certyfikowany dostawca logless.

Cons

 1. Drogie ceny.

Uzyskaj ExpressVPN

CyberGhost

CyberGhost to rumuński dostawca usług VPN, który słynie z łatwych w użyciu aplikacji wieloplatformowych, atrakcyjnego projektu strony internetowej, silnego szyfrowania OpenVPN i ogromnej bazy danych serwerów. Zapewnia duże bezpieczeństwo w celu zapewnienia bezpieczeństwa tożsamości w szkole, jednocześnie łatwo omijając ograniczenia geograficzne i ograniczenia treści. Najlepsza część: masz 7-dniowy bezpłatny okres próbny i 30-dniowy zwrot pieniędzy. Don’zapomnij przeczytać naszą obiektywną recenzję CyberGhost.

CyberGhost dla uczelni

Plusy

 1. Obsługa wielu platform.
 2. Ponad 800 serwerów na całym świecie.
 3. Polityka zerowego logowania.
 4. Dostępne rozszerzenie do Chrome.
 5. 5 jednoczesnych połączeń.

Cons

 1. Poprawa prędkości.

Uzyskaj CyberGhost

PureVPN

PureVPN z siedzibą w Hongkongu jest doskonałym dostawcą w zakresie omijania ograniczeń treści podczas siedzenia w szkole. Oznaczony jako najlepsza sieć VPN dla USA, oferuje główne funkcje, które musi posiadać sieć VPN. Plan premium oferuje ogromną listę zaawansowanych funkcji zapewniających maksymalne bezpieczeństwo, w tym automatyczny przełącznik zabijania, zaporę NAT, zapobieganie wyciekom WebRTC / IPv6 / IPv4, tunelowanie Split i proxy SOCKS5. Uzyskujesz nawet dostęp do ponad 790 serwerów w ponad 140 krajach. Don’nie zapomnij sprawdzić naszej szczegółowej recenzji PureVPN przed zapisaniem się na nią.

PureVPN dla szkół średnich

Plusy

 1. Ponad 790 serwerów w ponad 140 krajach.
 2. Najlepszy dostawca przyjazny dla budżetu.
 3. 5 jednoczesnych połączeń.
 4. Obsługa wielu platform.
 5. Zaawansowane przekierowanie portów.

Cons

 1. Niektóre rejestrowanie sesji.

Uzyskaj PureVPN

Darmowa najlepsza sieć VPN dla komputerów szkolnych

Wielu studentów szkół / uczelni wyższych może nie mieć wystarczających środków finansowych, aby wydać na dostawcę VPN, szczególnie biorąc pod uwagę, że większość ma drogi miesięczny abonament, którego wartość jest dostępna tylko, jeśli zdecydujesz się na ich pakiety powyżej roku. W tym miejscu pojawiają się BEZPŁATNE sieci VPN. Chociaż możesz nie otrzymać tej samej wartości, dostajesz całkiem sporo, nie płacąc ani grosza. Do najlepszych opcji należą:

Windscribe

Z siedzibą w Kanadzie Windscribe to niezawodna BEZPŁATNA usługa VPN, która oferuje dobre funkcje odblokowywania witryn i zwiększania bezpieczeństwa podczas łączenia się z lokalną szkołą Wi-Fi. Standardowo oferuje limit przepustowości 10 GB miesięcznie, jednocześnie umożliwiając przełączanie między ośmioma różnymi lokalizacjami serwerów. Aby zacząć korzystać z VPN, musisz założyć konto. Gdy to zrobisz, Tweetowanie na temat VPN daje dodatkowe 5 GB i 1 GB za każdym razem, gdy zaprosisz znajomego do rejestracji.

Darmowa najlepsza sieć VPN dla komputerów szkolnych

Plusy

 1. Limit przepustowości 10 GB.
 2. Rozszerzenie przeglądarki Chrome.
 3. Responsywna obsługa klienta.
 4. Szybkie prędkości dzięki szyfrowaniu IKEv2.
 5. Łatwe w użyciu aplikacje natywne.

Cons

 1. Brak czatu na żywo.

Hotspot Shield Free

Hotspot Shield z siedzibą w USA to kolejna świetna opcja dla gratisów. Oferuje kompatybilność z wieloma platformami, a także rozszerzenie Google Chrome do szybkiego odblokowywania. Masz 750 MB limitu danych na dzień, co nie jest dużo, ale wystarczy, aby po prostu sprawdzić zablokowane strony internetowe. Istnieje nawet wbudowana zapora ogniowa i bloker reklam zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo i prywatność w Internecie.

Hotspot Shield dla komputerów szkolnych

Plusy

 1. 750 MB dziennej ulgi.
 2. Automatyczny przełącznik zabijania.
 3. Nie wykryto wycieków DNS.
 4. Rozszerzenie Chrome.
 5. Dostępne dzielone tunelowanie.

Cons

 1. Powolna obsługa klienta.

Ukryj mnie

Hide.me oferuje zarówno usługi płatne, jak i bezpłatne, podobnie jak wyżej wymienione nazwy. Jedyną różnicą jest to, że daje 2 GB danych miesięcznie do zabawy. Inne funkcje oferowane w ramach DARMOWEGO planu obejmują trzy lokalizacje serwerów (Holandia, Kanada i Singapur), łączenie się z jednym urządzeniem, aplikacje dla systemu Windows, Mac, Android, iOS, a nawet Google Chrome.

Hide.me for Schools Computers

Plusy

 1. Rozszerzenie przeglądarki Chrome.
 2. 35 serwerów w 28 krajach.
 3. Automatyczna ochrona Wi-Fi.
 4. Aplikacje wieloplatformowe.
 5. Dostawca zerowych dzienników.

Cons

 1. Słabe prędkości.

Co zrobić, gdy szkolna sieć Wi-Fi blokuje VPN?

Większość szkół / uczelni / uniwersytetów używa silnych zapór ogniowych, które stosują głęboką kontrolę pakietów (DPI) do analizy miejsca docelowego i rodzaju każdego pakietu. Pomaga to administratorom IT w określeniu, kto uzyskuje dostęp do nieograniczonych witryn za pośrednictwem sieci VPN, a następnie całkowicie je ogranicza, ogranicza lub blokuje. Aby temu zapobiec, użytkownicy powinni wybrać dostawców, którzy korzystają z “Stealth VPN” technologia.

Ta technologia może szyfrować / zamaskować cały przychodzący i wychodzący ruch VPN do zwykłego ruchu internetowego, a tym samym maskować twoją tożsamość, gdy podlega głębokiej inspekcji pakietów (DPI). Aby aktywować tryb niewidzialności, rozważ uruchomienie protokołu OpenVPN na porcie 443. Pozwoli to użytkownikom na łatwe przechodzenie przez zapory DPI. Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej dostawcy, z którym się zarejestrowałeś, aby uzyskać więcej informacji na temat połączenia OpenVPN port 443. Jeśli to nie zadziała, rozważ zastosowanie zaawansowanego zaciemniania.

Proces ten obejmuje dodanie podwójnej warstwy szyfrowania do sieci VPN, co czyni ją praktycznie niemożliwą do zablokowania i tak anonimową, jak to tylko możliwe. Konfigurowanie OpenVPN w celu uzyskania dostępu do Tora jest jedną z najważniejszych technik zaciemniania, ale na szczęście masz usługi, które oferują wbudowaną obsługę VPN-Over-Tor. Do najbardziej znanych należą NordVPN, AirVPN, PrivateVPN, PIA i TorVPN.

School Unblocker Tools

Jeśli szukasz alternatyw VPN do odblokowywania stron internetowych, mediów społecznościowych i gier w swojej szkole / na uniwersytecie / uczelni, musisz dowiedzieć się o Tor i SchoolTunnel. Tor jest wysoce bezpieczną metodą wykorzystywania anonimowości w Internecie, która szyfruje twoje połączenie internetowe i umożliwia mu przechodzenie przez tysiące węzłów na całym świecie.

Odgrywa również ważną rolę w zaciemnianiu sieci, umożliwiając podwojenie bezpieczeństwa połączenia z VPN. Inną opcją może być wypróbowanie SchoolTunnel, dedykowanej usługi umożliwiającej odblokowanie dostępu do dowolnej witryny internetowej w instytucji edukacyjnej. Jest to usługa proxy, która oferuje nawet pomoc w uzyskaniu nieograniczonego dostępu do mediów społecznościowych i filmów na YouTube.

Jak odblokować strony internetowe w szkołach

 1. Wybierz dostawcę VPN z powyższej listy.
 2. Pobierz odpowiednią aplikację na swoje urządzenie z ich strony internetowej.
 3. Po zainstalowaniu otwórz aplikację VPN.
 4. Znajdź serwer, z którym chcesz się połączyć.
 5. Wybierz protokół VPN dla połączenia.
 6. Włączyć “Automatyczny przełącznik zabijania”.
 7. Uderz w “Połączyć” przycisk i ciesz się odblokowaniem stron internetowych!

Odblokuj strony internetowe

Jak odblokować strony internetowe w szkole na Androidzie & Urządzenia z systemem iOS

 1. Wybierz dostawcę VPN z wyżej wymienionych nazw
 2. Zarejestruj się w usłudze VPN, subskrybując dowolny abonament premium / bezpłatny
 3. Teraz pobierz aplikację na urządzenie z Androidem ze sklepu Google Play & na urządzeniu iOS z iTunes
 4. Zaloguj się do aplikacji VPN przy użyciu danych logowania
 5. Połącz się z dowolnym serwerem VPN na całym świecie & odblokuj strony internetowe w szkole

School Proxy vs. Best VPN for School

Chociaż zarówno VPN, jak i proxy oferują użytkownikom możliwość płynnego odblokowywania stron internetowych, istnieją między nimi bardzo poważne różnice. Na przykład serwery proxy nie zapewniają bezpieczeństwa i prywatności w celu ochrony Twojej tożsamości online, co oznacza, że ​​każdy może prześledzić Twój adres IP z powrotem na twoje urządzenie, dlatego nie jest to odpowiedzialne rozwiązanie do obchodzenia ograniczeń treści w szkole / szkole / Uniwersytet.

Z drugiej strony, VPN są wyposażone w mnóstwo szyfrowania / szyfrów, które zwiększają ogólne bezpieczeństwo twojej sieci. Jednocześnie dodają ogromną listę zaawansowanych funkcji, takich jak zapora NAT, automatyczny przełącznik zabijania, dzielone tunelowanie, zapobieganie atakom DDoS, ochrona DPI, proxy SOCKS5 i wiele innych, które są niezbędne do uzyskania pełnej anonimowości w Internecie!

Najlepsza sieć VPN dla szkolnych często zadawanych pytań

Jeśli chodzi o znalezienie najlepszych VPN dla szkoły, możesz natknąć się na wiele opcji na rynku, a także ogromną listę pytań bez odpowiedzi. Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania.

Jakiej sieci VPN użyć w szkole?

Opierając się na niezawodności, wydajności, wsparciu, dostępności serwerów i cenach, przeanalizowaliśmy ogromną listę dostawców VPN i wymieniliśmy najważniejszych z powyższej listy. Wybierz dowolne spośród NordVPN, ExpressVPN, VyprVPN, CyberGhost i PureVPN.

Jak odblokować strony internetowe w szkole?

Proces ten jest niezwykle prosty i nie wymaga żadnej wiedzy o rakietach. Aby rozpocząć odblokowywanie stron internetowych, wystarczy zarejestrować się w usłudze VPN, pobrać jej natywną aplikację na urządzenie, przełączyć serwery na swoje preferencje i nacisnąć przycisk połączenia!

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci znaleźć najlepsze sieci VPN dla szkół, które pozwalają łatwo odblokowywać strony internetowe, media społecznościowe i gry. Niezależnie od tego, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub masz jakieś zalecenia do zaoferowania, możesz dodać komentarz poniżej. Nie wahaj się też dzielić przewodnika ze swoimi szkolnymi kolegami, którzy mają dość radzenia sobie z tymi irytującymi ograniczeniami!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me