27 Najlepsza przeglądarka VPN – zapewnienie bezpieczeństwa poprzez bezpłatne przeglądarki VPN

Internet jest obecnie wypełniony złośliwymi linkami, podejrzanym oprogramowaniem, trollami z prawami autorskimi i innymi tego typu rzeczami, z których wszystkie mogą stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa online i wrażliwości danych. Jednak popularnym przeglądarkom nie zapewnia się należytej ochrony, przez co są narażone na duże ryzyko. Sieć VPN specjalnie zainstalowana do ochrony przeglądarki bardzo pomaga w zapewnieniu, że to okno możliwości pozostanie zamknięte dla hakerów.

Najbezpieczniejszym sposobem na zneutralizowanie tego zagrożenia w przeglądarkach jest wdrożenie najlepszej usługi VPN, która’są prywatne, niedrogie i wystarczająco niezawodne, aby chronić twoje połączenie i anonimowość przez cały czas.

Dlaczego najbardziej bezpieczna i prywatna przeglądarka potrzebuje czasu?

Przeglądarki są najczęściej używanymi bramami dostępu do Internetu dla ludzi i firm na całym świecie. To’w zasadzie twoje okno do darmowej sieci, ale czy to okno służy do podglądania w środku? Większość ludzi nie’poważnie podchodzą do bezpieczeństwa przeglądarki. Mogą zdecydować się na antywirusy na swoich komputerach, ale jeśli zamiast tego skupią się na uzyskaniu bezpieczeństwa dla swoich przeglądarek, wirusy i złośliwe oprogramowanie mogą nigdy nie zainfekować komputera.

Nowoczesne przeglądarki są bezpieczniejsze niż ich poprzednie wersje, ale nie można ich nazwać “Hartowane” wystarczającą, aby odeprzeć wszystkie nadchodzące złośliwe oprogramowanie i wirusy.

W wielu przypadkach na przestrzeni lat większość naruszeń bezpieczeństwa miała miejsce w przypadku niezabezpieczonych przeglądarek. I chociaż nawet najbezpieczniejsza przeglądarka na świecie nie jest w stanie zapobiec wirusowi atakującemu system, jeśli klikniesz złośliwy link (świadomy sabotaż), bezpieczna przeglądarka z pewnością może odeprzeć hakerów, profesjonalistów od złośliwego oprogramowania, a nawet tych, którzy nadal wykorzystują zero- wrażliwości dnia lub spróbuj wyśledzić swoje IP.

Najlepsza przeglądarka VPN

Najlepsza przeglądarka VPN 2018 - przetestowana i zweryfikowana

Sieci VPN są głównym wektorem obrony przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami online. Niezależnie od tego, czy masz urządzenie, które chcesz zabezpieczyć, czy sesję przeglądania, którą musisz ukryć, VPN to najpotężniejsze i całościowe dostępne narzędzie bezpieczeństwa.

Zabezpieczają Twoje dane za pomocą najwyższej jakości szyfrowania, zapewniają bezpieczną obsługę protokołów, oferują wiele serwerów, gwarantują stabilne prędkości, a przede wszystkim istnieją, aby zapewnić, że prywatność użytkowników nigdy nie zostanie naruszona.

Ale pomimo każdej innej sieci VPN, która twierdzi, że oferuje wszystkie te funkcje, niewielu wyróżnia się pod względem niezawodności tych funkcji. Do przeglądarki potrzebujesz tylko najlepszej sieci VPN, która zapewni, że nigdy nie wystąpi przerwa w zabezpieczeniach, która zagraża Twoim bardzo wrażliwym danym.

Oto nasza specjalnie wyselekcjonowana lista najlepszych VPN dla przeglądarek 2018, zawierająca ekskluzywne przewodniki po dostawcach, oferowane przez nich funkcje, plany cenowe i więcej.

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

PureVPN - zapewnia najwyższej klasy kompatybilne rozszerzenia z najlepszą siecią VPN dla przeglądarki

Jeśli nie’nie chcesz wydawać pieniędzy na ciężko zarobione pieniądze na zakup VPN i szukasz niedrogiego dostawcy, który tego nie robi’Jeśli chodzi o kompromis w zakresie funkcji dowolnego rodzaju, Pure VPN jest zdecydowanie idealnym wyborem dla Ciebie.

Dlaczego najbardziej bezpieczna i prywatna przeglądarka potrzebuje czasu?

Oferując kompatybilne rozszerzenia dla popularnych przeglądarek, takich jak Firefox i Chrome, PureVPN zrobił wiele, aby zabezpieczenia były dostępne i łatwiejsze do skonfigurowania w przeglądarkach.

Oprócz tego, że jest tańszy od swoich konkurentów i zapewnia najwyższą kompatybilność, PureVPN nigdy nie idzie na kompromis w kwestii jakości i rozszerzalności swoich funkcji. PureVPN pozwala odblokować witryny przesyłane strumieniowo z ograniczeniami geograficznymi, takie jak Netflix US, uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych opcji bezpieczeństwa, takich jak przełącznik zabicia i podzielone tunelowanie, zalogować się jednocześnie przez 6 urządzeń / przeglądarek i wiele więcej.

Ale obecnie PureVPN tego nie robi’oferuje bezpłatną wersję próbną, więc nie możesz przetestować usługi przed jej subskrybowaniem. Jeśli jednak zapłacisz za którykolwiek z jego planów, nie pożałujesz go później.

Plusy

 1. Idealna kompatybilność jako VPN dla przeglądarki
 2. Ochrona przed DDoS
 3. Dedykowana obsługa przesyłania strumieniowego
 4. Serwery P2P i Torrent
 5. Ponad 750 serwerów w 141 krajach
 6. Hotspot VPN
 7. Nat Firewall
 8. Obsługa wielu protokołów, w tym OpenVPN i L2Tp
 9. Umożliwia dzielone tunelowanie

Cons

 1. Przechowuje niektóre dzienniki
 2. Bezpłatny okres próbny niedostępny

Uzyskaj PureVPN

NordVPN zapewni bezpieczeństwo przeglądarki na wszystkich urządzeniach

Podobnie jak w przypadku bałaganu tak wielu urządzeń, od komputerów Mac po androidy, robisz to’Naprawdę wiem, gdzie możesz najczęściej uzyskiwać dostęp do przeglądarki. Jednak każde urządzenie, do którego uzyskujesz dostęp do przeglądarki za pośrednictwem Nord VPN, zapewnia wysoce kompatybilne z urządzeniami rozszerzenia przeglądarki, aby zapewnić doskonałe bezpieczeństwo na wszystkich platformach.

NordVPN dla przeglądarek

Dostawca oferuje również większe funkcje bezpieczeństwa, w tym podwójne połączenie VPN i dostęp do opcji Onion przez VPN w przeglądarce. Ale zahartowana przeglądarka nie jest’t gdzie funkcje się zatrzymają. NordVPN posiada infrastrukturę serwerową, która obejmuje ponad 3700 adresów IP w ponad 60 krajach, zapewniając zerowe wąskie gardła przepustowości i gwarantowaną nieskazitelną obsługę dla każdego użytkownika.

Miesięczny abonament jest nieco kosztowny w NordVPN, kosztuje 11,95 USD, ale jeśli chcesz mieć najlepszą wartość, możesz zasubskrybować ich najlepszy, trzyletni abonament, który kosztuje tylko 125,64 USD za jeden raz.

Plusy

 1. Tor z funkcją VPN dla przeglądarki VPN
 2. Bezpłatny okres próbny
 3. Dostępne podwójne szyfrowanie
 4. 3359 serwerów w ponad 60 krajach
 5. Wiele metod płatności
 6. Protokoły OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP i SSTP
 7. Funkcja SmartPlay dla stron streamingowych

Cons

 1. Kosztowny abonament miesięczny (niezbyt dobry dla użytkowników krótkoterminowych)

Uzyskaj NordVPN

Prywatny dostęp do Internetu zapewnia szybsze prędkości jako VPN dla przeglądarek

Największym problemem w przypadku wielu sieci VPN jest to, że mają tendencję do nadmiernego ograniczania prędkości, ale Private Interent Access lub PIA, wygrał’zrób to. PIA jest jedną z najszybszych sieci VPN dostępnych na rynku, a po przejściu przez jej lekkie rozszerzenie Chrome nie zapewni żadnych problemów, czy używasz przeglądarki do ciągłego przesyłania strumieniowego lub anonimowego przeglądania sieci.

Prywatny dostęp do Internetu VPN dla przeglądarek

Aby jak najlepiej powtórzyć naszą recenzję tej usługi, po prostu odwiedź dowolną z Reddit’Tematy powiązane z najlepszym VPN Reddit. PIA jest najpopularniejszym tematem w wątkach Reddit, a setki użytkowników aktywnie polecają ją jako Top VPN dla przeglądarki lub dowolnego innego urządzenia. PIA jest jedną z lepszych sieci VPN pod względem liczby serwerów, obecnie oferuje około 3081 serwerów w ponad 28 głównych krajach. Dostawca może nie zapewniać żadnych nowatorskich funkcji, takich jak Cebula przez VPN, ale nawet podstawowe funkcje tutaj działają doskonale.

Jeśli chodzi o ceny, najlepsze plany to plany roczne i dwuletnie. Subskrypcja na dwa lata kosztuje tylko 69,95 USD, podczas gdy roczny abonament kosztuje 39,95 USD, oferując zawsze doskonały stosunek jakości do ceny.

Plusy

 1. Zero Speed ​​Throttling as VPN for Browser
 2. Obsługiwane OpenVPN, L2TP / IPsec
 3. Dostępna obsługa P2P
 4. Zero dzienników
 5. 5 Jednoczesne połączenia
 6. Nieograniczona przepustowość

Cons

 1. Dedykowane aplikacje są nieco trudne w obsłudze dla początkujących

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu

ExpressVPN - Solidna sieć VPN dla przeglądarki

Droższe usługi są generalnie wyłączone w każdej kategorii produktów, ale Express VPN uzasadnia swoją wysoką cenę, porównując ją z wyjątkowo niezawodnymi funkcjami. Ta sieć VPN zapewnia niesamowitą szybkość w przeglądarkach, nigdy nie zawodząc Cię pod względem bezpieczeństwa. Chroniony przez wojskowe szyfrowanie AES 256, masz możliwość trasowania danych przez ponad 148 lokalizacji serwerów w aż 94 krajach.

Express VPN dla przeglądarki

ExpressVPN gwarantuje dużą swobodę użytkownika dzięki najlepszym aplikacjom i rozszerzeniom zgodnym z urządzeniami, które sprawiają, że korzystanie z jego funkcji VPN jest proste dla wszystkich użytkowników. W przypadku streamerów ta VPN w spektakularny sposób odblokowuje wszelkie treści ograniczone geograficznie w dowolnym miejscu na świecie i łączy ją z innymi funkcjami premium, takimi jak całodobowe wsparcie na żywo, obszerne przewodniki i dzielone tunelowanie, i masz zwycięzcę.

Ale ta usługa nie działa’Są tanie, ponieważ roczny plan kosztuje 99,95 USD i to’jest ich najlepszym planem wartości. Drugi plan na sześć miesięcy można subskrybować za 59,95 USD.

Plusy

 1. Potężna lista funkcji zapewniająca bezproblemowe korzystanie z VPN dla przeglądarki
 2. Dedykowane aplikacje i rozszerzenia dla przeglądarek
 3. Twarde, wojskowe szyfrowanie
 4. Obsługa wielu protokołów
 5. Polityka zerowych dzienników

Cons

 1. Brak dedykowanych serwerów P2P
 2. Drogie w stosunku do konkurencyjnych usług

Uzyskaj ExpressVPN

TorGuard zapewnia jednostronną anonimowość jako Najlepsza VPN dla przeglądarki

Nazwana na cześć jednej z bardziej bezpiecznych przeglądarek na świecie, TorGuard zrobiła na nas wrażenie i wielu innych entuzjastów VPN dzięki swoim brudnym zabezpieczeniom i funkcjom wysokiej wygody.

Torguard VPN dla przeglądarki

Zapewniając dostęp do ponad 3000 serwerów w ponad 50 krajach, TorGuard jest doskonałym wyborem jako streaming VPN dla przeglądarek. Oprócz zintegrowanej obsługi za pośrednictwem dedykowanych aplikacji na wszystkich platformach, ten dostawca VPN ma również funkcję Stealth VPN dla tych, którzy szukają dodatkowych zabezpieczeń online. Nie ma znanych wycieków IPv6 lub awarii DNS w Torguard, a prędkości pozostały fenomenalne podczas naszej próby.

Plany cenowe są jednak nieco skomplikowane, ponieważ z każdym planem zyskujesz dostęp do wielu usług z mnóstwem ekskluzywnych funkcji. Ich najlepszym planem pozostaje roczna oferta subskrypcji, która kosztuje 59,99 USD. Możesz także skorzystać z planu kwartalnego, który jest zaskakująco przystępny - kosztuje tylko 19,99 USD raz.

Plusy

 1. Model Tor zapewnia większe bezpieczeństwo jako VPN dla przeglądarki
 2. Silne poziomy szyfrowania
 3. Funkcja ochrony Stealth VPN
 4. Ponad 3000 serwerów VPN w 50 krajach
 5. Dedykowany adres IP

Cons

 1. Plany są bardzo drogie
 2. Pakiety funkcji mogą być mylące

Uzyskaj TorGuard VPN

Najlepsza przeglądarka VPN za darmo 2018

Większość darmowych usług VPN rozczarowuje swoich użytkowników przez długi czas i pojawia się problem zaufania przy rejestracji dla każdego. Jednak wciąż istnieją pewne nazwiska, które zachowały swoje własne nazwy i teraz są uosobieniem prywatności i ochrony integralności użytkownika w najszerszym zakresie.

Tacy dostawcy zawsze pojawiali się na naszej liście, ponieważ jest ich tak niewielu. Na tej liście najlepszych darmowych VPN dla przeglądarek 2018 dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić tylko te nazwy naszym cenionym użytkownikom, którzy nigdy nie pozwolą nam lub samym sobie na tanie sztuczki wspólne dla innych niezbyt dobrych bezpłatnych usług VPN.

Oto lista:

TunnelBear - najlepszy wszechstronny VPN dla przeglądarek

Jeśli istnieje jedna bezpłatna usługa VPN dla przeglądarek, która może pasować do płatnych dostawców pod względem zapewniania najwyższej jakości bezpieczeństwa online mieszkańcom Internetu, to jest to Tunnelbear. VPN z kreskówkowymi niedźwiedziami zalewającymi wszystkie interfejsy użytkownika, Tunnelbear oferuje odporne serwery w 20 krajach. Ta bezpłatna sieć VPN zapewnia utrzymanie zerowych dzienników i nigdy nie psuje danych, w przeciwieństwie do innych bezpłatnych usług VPN na rynku.

Najlepsza przeglądarka VPN za darmo 2018

Jedyne wyłączenie w Tunnelbear to limit danych. Przy 500 MB miesięcznie wyczerpuje się tak szybko, że nie możesz cieszyć się więcej niż kilkoma sesjami przeglądania. Ale czekaj, my w BestVPN.co znaleźliśmy hack, aby dać ci więcej tej usługi.

Tweetuj o Tunnelbear, a otrzymasz dodatkowo 1 GB danych na miesiąc. To sprawia, że ​​zbyt trudno się oprzeć. Tunnelbear oferuje również świetne kompatybilne aplikacje i rozszerzenia, aby wszystkie przeglądarki działały anonimowo.

Plusy

 1. Najlepsze bezpłatne usługi VPN dla przeglądarek
 2. Możliwe 5 jednoczesnych połączeń urządzeń
 3. Potężne szyfrowanie
 4. Bezproblemowy i wszechstronny interfejs użytkownika

Cons

 1. Limit danych wynosi 500 MB / miesiąc
 2. Nie’t obsługuje peer to peer lub P2P.

Bez blokady - łatwy w użyciu dla początkujących jako VPN dla przeglądarki

Wiele aplikacji i oprogramowania jest tak skomplikowanych, że początkujący i nowicjusze bardzo łatwo się od nich wyłączają. Jednak Blockless to bezpłatna usługa przeglądarki VPN, która pozwala wszystkim użytkownikom łatwo łączyć się online za pośrednictwem bezpiecznego połączenia internetowego.

Bezblokowa sieć VPN dla przeglądarki

Aby uzyskać dostęp do tej sieci VPN, wystarczy zarejestrować się w usłudze Blockless. Chociaż tak nie jest’Aby zaoferować użytkownikom możliwość wyboru wybranego serwera, ponieważ dzieje się to automatycznie, podczas testowania tej usługi nie było opóźnień. Prędkości pobierania i wysyłania nieco spadły, ale były dobre, biorąc pod uwagę, że jest to usługa bezpłatna.

Jest używany przez ponad pół miliona ludzi, co świadczy o jego możliwościach i usługach jako Best Free VPN for Browser.

Plusy

 1. Niezwykle łatwe do wdrożenia i używania jako bezpłatna sieć VPN dla przeglądarek
 2. Dostępne dedykowane aplikacje
 3. Szybsze prędkości w porównaniu do innych darmowych VPN

Cons

 1. Ograniczony zakres funkcji

Windscribe - najlepszy limit danych jako VPN dla przeglądarki

Ta sieć VPN jest jedną z najbardziej hojnych usług na rynku darmowych sieci VPN. Windscribe oferuje swojemu użytkownikowi szansę na skorzystanie z 10 GB danych miesięcznie. Dostępny tutaj limit danych jest co najmniej 5 razy większy niż w przypadku innych sieci VPN, ale hojność nie’koniec.

Windscribe VPN dla przeglądarki

Dzięki Windscribe nie ma ograniczeń co do liczby urządzeń, z którymi można się połączyć. Co więcej, kompatybilne aplikacje są wyposażone w funkcję Cruise Control, która umożliwia automatyczne połączenie z najszybszym serwerem dostępnym w tej chwili.

Ale jeśli nie’Podobnie jak serwer, z którym jesteś połączony, masz możliwość wyboru między innymi serwerami VPN. Windscribe oferuje rozszerzenie do przeglądarki Chrome i dodatek do przeglądarki Firefox, aby zapewnić całościową ochronę podczas przeglądania. Windscribe jest również popularny jako jeden z najlepszych VPN dla torrentów, który nawet za darmo do pewnego limitu.

Plusy

 1. Wysoki limit danych umożliwiający najlepszą wydajność jako VPN dla przeglądarki
 2. Nieograniczone połączenia urządzeń
 3. Zawiera bloker reklam i zaporę ogniową
 4. Obsługuje P2P / Torrenting

Cons

 1. Otwarty protokół VPN niedostępny
 2. Awarie wspólne

Zenmate - niezawodny dostawca VPN dla przeglądarek

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku i prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnej nazwie w domenie Free VPN, Zenmate to darmowa usługa VPN dla przeglądarek, która rzadko rozczarowuje.

Zenmate VPN dla przeglądarki

Oferując nieograniczony limit danych, korzystanie z Zenmate jest preferowanym wyborem milionów ludzi na całym świecie do odblokowywania treści ograniczonych geograficznie i omijania autorytarnych zapór ogniowych.

Prędkości mogą być czasami średnie, ale oferuje 4 serwery, co daje szansę na znalezienie i połączenie się z tym, który najlepiej pasuje do rachunku. Standardy szyfrowania są silne i do tej pory nie było znanych wycieków danych od tego dostawcy. Zdecydowanie warto spróbować! (Sprawdź recenzję Zenmate w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji)

ZoogVPN utrzymuje wysoką prywatność jako VPN dla przeglądarki

Prowadzenie dzienników, a następnie przekształcanie tych danych w towar handlowy jest zbyt częstym zjawiskiem w bezpłatnych sieciach VPN. Ale ZoogVPN można zaufać, ponieważ nie jest to jego model biznesowy w bezpłatnej usłudze VPN.

Zoog VPN dla przeglądarki

Ten dostawca ma ograniczone funkcje jako VPN bez przeglądarki, ale zapewnia najwyższą jakość bezpieczeństwa dla przeglądarek wszelkiego rodzaju. W tej usłudze nie są przechowywane żadne dzienniki, dzięki czemu jest to domena godna zaufania, z którą można zaufać potrzebom prywatności w Internecie.

W ramach bezpłatnej usługi oferuje obecnie limit przepustowości 2 GB wraz z dostępem do 3 serwerów VPN, 128-bitowego szyfrowania i ograniczonej obsługi P2P. Jeśli więc potrzebujesz sieci VPN, która zabezpiecza Twoją obecność w Internecie, nie będąc zbyt przesadnym dzięki swoim funkcjom, ZoogVPN to miejsce, w którym znajdziesz odpowiednie dopasowanie.

Plusy

 1. Surowe zasady dotyczące danych jako VPN dla przeglądarki
 2. Limit danych 2 GB
 3. Zapewnia stosunkowo silne szyfrowanie
 4. Szybkie serwery

Cons

 1. Powolne usprawnianie obsługi klienta
 2. Dostępne połączenie z jednym urządzeniem

Najlepsza przeglądarka VPN na Androida

Smartfon z systemem Android jest bardzo podatny na ataki złośliwego oprogramowania i próby przechwytywania danych, ponieważ są kuszącym celem hakerów ze względu na dużą liczbę osób korzystających z systemu operacyjnego. Aby zabezpieczyć wyjątkowo wrażliwe dane w smartfonie, potrzebujesz bezpiecznej sieci VPN dla przeglądarki Chrome na Androida. Poniżej przedstawiamy dwie solidne usługi VPN, które zagwarantują najlepszą ochronę i zapewnią bezpieczeństwo sesji przeglądania Androida przez cały czas:

IvacyVPN - udostępnia funkcję dzielonego tunelowania jako przeglądarka VPN dla systemu Android

W przeglądarkach na Androida potrzebujesz sieci VPN, w których priorytetem jest szybkość i wydajność w stosunku do wszystkich innych. I to’dokładnie tam, gdzie Ivacy VPN’przydaje się wyjątkowa funkcja Split Tunneling. Na Androidzie może znajdować się kilkadziesiąt aplikacji podłączonych do Internetu, a funkcja Split Tunneling umożliwia kierowanie tylko wybranych aplikacji, takich jak przeglądarka, przez bezpieczne połączenie.

Ivacy VPN dla przeglądarki

Ivacy VPN zapewnia ponad 100 lokalizacji serwerów na całym świecie, obsługę wielu protokołów, w tym OpenVPN, szyfrowanie na poziomie wojskowym, pięć równoczesnych logowań i świetne rozszerzenie Chrome.

Możesz go teraz mieć przez 5 lat, płacąc tylko 60 USD. Oferty don’są lepsze niż te oferowane przez tę sieć VPN. Musi mieć dla przeglądarek Androida.

Plusy

 1. Umożliwia dzielone tunelowanie, aby zapewnić wyższe prędkości jako przeglądarka VPN dla Androida
 2. Ponad 450 serwerów w 100 różnych lokalizacjach
 3. 5 jednoczesnych logowań
 4. Ograniczanie przepustowości zerowej
 5. Obsługa protokołu Mutliple
 6. Odblokowuje treści ograniczone geograficznie, takie jak Netflix

Cons

 1. Brak bezpłatnej wersji próbnej
 2. Brak zwrotu Bitcoin lub Crypto

Zdobądź Ivacy

IBVPN - blokuje złośliwe treści jako przeglądarka VPN dla Androida

Z wieloma dodatkami i rozszerzeniami dla wszystkich głównych przeglądarek, IB lub Invisible Browsing VPN jest najlepszym wyborem Best VPN dla przeglądarki VPN na Androida. To’Dzięki prostym, łatwym w użyciu aplikacjom klienckim i rozszerzeniom stała się niezwykle popularną usługą dla początkujących i początkujących.

IBVPN dla przeglądarek

Ale tak nie jest’Oznacza to, że ten dostawca sam jest nowicjuszem pod względem funkcji lub bezpieczeństwa. Oferuje szyfrowanie AES-256 klasy wojskowej, obsługę wielu protokołów, w tym OpenVPN & L2TP, 200 serwerów w 63 lokalizacjach, Tor przez VPN, Double VPN i przełącznik zabicia, aby zapewnić holistyczną sieć bezpieczeństwa dla użytkowników Androida. Najlepszy pakiet ze wszystkimi funkcjami to ich roczny plan Ultimate VPN, który kosztuje zaledwie 58,06 USD.

Plusy

 1. Zapewnia 200 serwerów dla maksymalnego odblokowania stron z ograniczeniami geograficznymi jako przeglądarka VPN dla Androida
 2. Tor przez VPN
 3. Funkcja podwójnego VPN
 4. Funkcja automatycznego ponownego łączenia w celu ochrony użytkowników w przypadku awarii usług
 5. Cons:

Cons

 1. Czasami może być dość powolny
 2. Nie nadaje się do torrentowania

Uzyskaj IBVPN

Przegląd najlepszych przeglądarek urządzeń VPN

Przeglądarki są używane do uzyskiwania dostępu do Internetu, ale sposób ich działania, działania i reagowania na różne systemy operacyjne jest bardzo zróżnicowany. Oto podsumowanie najlepszej sieci VPN dla przeglądarki na różnych urządzeniach:

Najlepsza przeglądarka VPN na PC

Komputery nadal rządzą gniazdem jako jednym z najpopularniejszych urządzeń używanych do uzyskiwania dostępu do Internetu. Wynika to z fantastycznej kompatybilności komputerów PC z przeglądarkami takimi jak Chrome i Firefox, pozwalając użytkownikowi osiągnąć optymalną satysfakcję i dostępność funkcji.

Sieci VPN można łatwo zainstalować na komputerach PC, jak szczegółowo pokazaliśmy w naszym artykule na temat najlepszego VPN na PC. Prawie każda sieć VPN oferuje kompatybilne aplikacje i rozszerzenia przeglądarki do użytku z komputerem. Oto 3 najlepsze VPN dla przeglądarki na PC:

 1. ExpressVPN - łatwa instalacja i konfiguracja jako przeglądarka VPN na wszystkich komputerach.
 2. PureVPN - niezwykle przystępne plany cenowe dla przeglądarki VPN na PC.
 3. Prywatny dostęp do Internetu - najpopularniejsza usługa jako przeglądarka VPN na PC.

Najlepsza przeglądarka VPN na iPhone'a

Wprowadzenie, które zachęciło do przyszłego rozpowszechniania smartfonów na całym świecie, iPhone pozostaje jedną z najbardziej znanych marek naszych czasów. Jednak wbrew powszechnemu przekonaniu iPhone'y mogą zarazić się złośliwym oprogramowaniem i wirusami równie łatwo, jak na innych urządzeniach.

Konieczne jest połączenie VPN z przeglądarką na iPhonie, aby zapewnić bezpieczne i zoptymalizowane przeglądanie. Oto nasze 3 najpopularniejsze typy doskonałych sieci VPN kompatybilnych z przeglądarkami iPhone:

 1. NordVPN - aplikacja kompatybilna z iOS dostępna dla przeglądarki VPN na iPhone.
 2. TorGuard - zwiększa bezpieczeństwo iPhone'a jako przeglądarki VPN na iOS.
 3. PureVPN - obsługuje przesyłanie strumieniowe z dużymi prędkościami jako przeglądarka VPN na telefonie iPhone.

Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki Tor

Przeglądarka Tor została wprowadzona w celu zwiększenia bezpieczeństwa, które przeglądarka może zapewnić użytkownikowi. Korzystając z koncepcji routingu cebulowego w celu ochrony danych użytkowników i ukrywania ich adresów IP, Tor Browser jest bardzo preferowanym wyborem dla wielu zaawansowanych technologicznie użytkowników wymagających poufnych danych.

Nie każda sieć VPN może zapewnić ultra-kompatybilność do użytku z przeglądarką Tor. Najlepsza VPN dla przeglądarki Tor oferuje dedykowane funkcje, takie jak Onion over Tor i Split Tunneling, aby zapewnić wysoką wydajność i zero opóźnień. Oto nasze 3 najpopularniejsze typy VPN dla przeglądarki Tor.

 1. NordVPN - najlepsza funkcja Cebula przez VPN jako VPN dla przeglądarki Tor.
 2. ExpressVPN - niesamowita gama serwerów dostępna jako VPN dla przeglądarki Tor.
 3. TorGuard - z natury zgodny VPN z przeglądarką Tor.

Najlepsza VPN dla przeglądarki Chrome

Chrome jest prawdopodobnie najpopularniejszą przeglądarką na świecie, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjnym celem sabotażu i prób włamań. Użytkownicy, którzy wdrażali przeglądarkę Chrome, muszą zachować szczególną ostrożność i upewnić się, że jej bezpieczeństwo jest zawsze w ich rękach.

Najlepsze VPN dla przeglądarki Chrome to te, które są lekkie, zapewniają kompatybilne rozszerzenia, optymalizują wrażenia, nie’t prędkości przepustnicy i nigdy nie narażaj swojego bezpieczeństwa. Tutaj’podsumowanie naszych 3 najlepszych typów VPN, które mogą dać to wszystko dla użytkowników przeglądarki Chrome:

 1. ExpressVPN - Dedykowane rozszerzenia dostępne jako VPN dla przeglądarki Chrome.
 2. PrivateInternetAccess - zapewnia szybsze prędkości jako VPN dla przeglądarki Chrome.
 3. NordVPN - Podwójna sieć VPN dla dodatkowej funkcji bezpieczeństwa dostępnej dla przeglądarki Chrome Browser VPN.

Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki UC

UC Browser to świetny dodatek do repertuaru przeglądarki. Jest szybki, szybki i przede wszystkim łatwy w użyciu. Jednak nawet przeglądarka UC, która wywodzi swoje pochodzenie od chińskich programistów, może być poważnym problemem bezpieczeństwa, jeśli nie jest używana z VPN.

Poniżej przedstawiamy listę naszych najlepszych VPN dla przeglądarki UC:

 1. PrivateVPN - wszechstronna obsługa zabezpieczeń i protokołów jako VPN dla przeglądarki UC.
 2. ExpressVPN - bezproblemowa i kompatybilna sieć VPN dla przeglądarki UC.
 3. TorGuardVPN - Chroni Twoją anonimowość online w przeglądarce UC.

Przeglądarki alternatywne

Oprócz bardziej popularnych przeglądarek, które są powszechnie używane, takich jak Chrome i Firefox, istnieje wiele alternatywnych przeglądarek dostępnych dla tych, którzy szukają dodatkowego bezpieczeństwa.

Głównie te przeglądarki zapewniają wewnętrzne solidne bezpieczeństwo z poziomu ich platform, znacznie eliminując ryzyko związane z przechodzeniem przez domenę online.

Wśród nich zalecamy użycie przeglądarki Tor Browser, która szyfruje twoje dane i pozwala ukryć twoje IP. Opiera się na koncepcji routingu Onion, w którym różne zaszyfrowane strumienie danych rozpraszają Twoje dane, utrudniając szpiegom złapanie się na tym.

Niektóre inne preferowane alternatywy przeglądarki mogą być oparte na modelu technologicznym Chromium, takim jak Comodo Dragon i SRWare Iron. Ta podstawa pozwala im być wyjątkowo bezpiecznym, a jednocześnie łatwym w użyciu.

Epicka przeglądarka to kolejna realna opcja dla tych, którzy chcą przeglądarki z VPN, która nie’t przechowuj dzienniki aktywności tak, jak dzieje się to w tradycyjnej przeglądarce Chrome. Aby jednak uzyskać dostęp do tej funkcji, musisz aktywować tryb przeglądania prywatnego, a także istnieje możliwość przekierowania połączenia internetowego przez serwer proxy.

Najlepsza sieć VPN dla najczęściej zadawanych pytań dotyczących przeglądarki

Co to jest przeglądarka VPN?

Przeglądarki mogą być niepewne, jeśli chodzi o ochronę bezpieczeństwa online w dobie coraz bardziej spójnych i trudniejszych ataków złośliwego oprogramowania oraz prób włamań, narażając wrażliwe dane na poważne ryzyko. Top VPN pozwala na bezpieczniejsze korzystanie z przeglądarki i daje pewność, że Twoja aktywność w Internecie jest ukryta, chroniona i chroniona przed wścibskimi oczami.

Mówiąc najprościej, przeglądarka z VPN to przeglądarka używana z dobrym VPN, aby zminimalizować ryzyko związane z danymi i rozszerzyć maksymalne bezpieczeństwo, aby zatuszować luki systemowe w samej przeglądarce.

Jak działa przeglądarka VPN?

Działa poprzez szyfrowanie danych, a następnie wysyłanie ich przez bezpieczny tunel zgodnie z wybranym protokołem. Możesz uzyskać przeglądarkę VPN, dodając rozszerzenie do samej przeglądarki lub instalując klienta aplikacji VPN na swoim urządzeniu.

Jak zmienić VPN w Chrome?

Jeśli kiedykolwiek chcesz zmienić przeglądarkę za pomocą VPN w Chrome, musisz najpierw odinstalować rozszerzenie VPN przeglądarki. Tutaj’jak to się robi:

 1. Przejdź do ustawień > Więcej narzędzi > Rozszerzenia > Usunąć

Teraz zainstaluj dowolną inną najlepszą sieć VPN jako aplikację klienta urządzenia lub rozszerzenie przeglądarki, aby uzyskać maksymalną anonimowość i bezpieczeństwo online.

Wniosek

W ostatnim czasie wzrosła liczba zgłaszanych spraw, które wskazują, jak duże znaczenie ma ochrona danych. Skandal Cambridge Analytica w USA miał służyć jako sygnał alarmowy dla mieszkańców Internetu na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy są to przeglądarki, komputery PC czy smartfony, hakerzy zawsze próbują włamać się do systemu za pośrednictwem dowolnego dostępnego okna. I póki możemy’Aby zawsze kontrolować nieodłączne funkcje bezpieczeństwa tych platform, nadal możemy się chronić, korzystając z VPN i postępując zgodnie z praktykami bezpiecznego przeglądania, takimi jak rozpoznawanie złośliwych łączy i unikanie ich..

W BestVPN.co zawsze dążymy do zbudowania bezpiecznego internetu dla wszystkich. Nie interesuje nas tylko bezpieczeństwo w Internecie, ale mamy wizję ochrony użytkownika’dane osobowe. Jeśli masz jakieś zalecenia, sugestie dotyczące ulepszeń, a nawet cenną krytykę, którymi możesz się z nami podzielić, możesz to zrobić w komentarzach poniżej.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me