19 Najlepsza sieć VPN dla Opery – przełam ograniczenia geograficzne przez Opera VPN

Przeglądarki są domyślnymi bramami dostępu do sieci, dzięki czemu są niezbędne dla każdego, kto chce przeglądać sieć. Opera oferuje jedną z bardziej popularnych i łatwych w użyciu przeglądarek, z szeroką gamą dodatkowych funkcji, aby zapewnić bardziej usprawnione działanie. Ale pomimo tego, że jest niezwykle przydatna, przeglądarka Opera nie jest w pełni bezpieczna. Zdobycie dobrego VPN z listy VPN to twój jedyny bufor między bezpiecznym przeglądaniem a katastrofą danych.


19 Najlepsza sieć VPN dla Opery 2018

 1. Opera zamyka swoją wbudowaną usługę VPN
 2. Obawy dotyczące prywatności przeglądarki Opera w 2018 r
 3. Dlaczego przeglądarka Opera Browser jest niezbędna dla każdego internauty?
 4. Najlepsza sieć VPN dla Opery 2018
 5. Najlepsza sieć VPN dla Opery za darmo
 6. Jak korzystać z Opera VPN
 7. Najlepsza VPN dla Opery na Androida
 8. VPN przeglądarki Opera nie działa
 9. Najlepsza sieć VPN dla Opery - często zadawane pytania
 10. Recenzje przeglądarki Opera Browser
 11. Top 6 dodatków Opera VPN 2018

Aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego potrzebujesz najlepszej sieci VPN dla Opery, oto obszerny przewodnik na ten temat, zawierający szczegółowe listy najlepszych sieci VPN dla przeglądarki, aktualności na temat Opery’s wbudowana sieć VPN, powiązane kwestie dotyczące prywatności i nie tylko.

Najlepsza sieć VPN dla Opery

Opera zamyka swoją wbudowaną usługę VPN

Wbudowane sieci VPN w dowolnym oprogramowaniu do dostępu do sieci mają zawsze ogromne zastosowanie. Podobnie Opera, która jest jedną z bardziej popularnych przeglądarek internetowych, do niedawna oferowała wbudowaną darmową usługę VPN. Jednak teraz podjął decyzję o zamknięciu usługi VPN jako dedykowanej aplikacji na platformy Android i iOS.

Wbudowana sieć VPN dla przeglądarek internetowych będzie nadal dostępna, ale teraz jako osobne rozszerzenie. Mimo że Opera nie podała żadnego konkretnego powodu, dla którego podjęła ten krok, wielu w branży spekuluje, że zrobili to, aby promować SurfEasy VPN i usprawnić swoją ofertę VPN.

SurfEasy VPN to popularna usługa, która oferuje więcej funkcji niż Opera’Wbudowana sieć VPN została przejęta przez Operę w 2015 roku.

Opera Browser VPN

Opera’Usługa VPN była bezpłatna, ale oferowała płatną wersję premium za 29,99 USD rocznie o nazwie Opera VPN Gold. Ta usługa premium oferowała lepsze prędkości i więcej serwerów. Teraz, jeśli masz subskrypcję Opera VPN Gold, zostaniesz automatycznie przeniesiony do rocznej subskrypcji z abonamentem SurfEasy Ultra. Ponieważ jednak SurfEasy wciąż nie jest wbudowaną opcją VPN, przeglądarka ma teraz mało zgodnych opcji bezpieczeństwa.

Jeśli więc chcesz uzyskać bezpieczniejszą i łatwiejszą w obsłudze przeglądarkę, oto kilka zaleceń w tym zakresie z naszego końca.

 1. Google Chrome - świat’s Najpopularniejsza przeglądarka z wieloma opcjami zgodności rozszerzenia VPN
 2. Mozilla Firefox - dobrze przyjęta, bezpieczna przeglądarka z dostępnymi dodatkami VPN

Jeśli nadal chcesz skupić się na bezpieczeństwie, spójrz na przeglądarki takie jak Tor, Comodo Dragon & Yandex, które zostały zbudowane dla dodatkowej ochrony.

Obawy dotyczące prywatności przeglądarki Opera w 2018 r

Bez ochrony VPN prawie wszystkie popularne przeglądarki są obecnie podatne na zagrożenia, czy to Chrome, Firefox, czy to, o czym tu mówimy, np. Opera. Wynika to z faktu, że współcześni hakerzy zaczęli głośno śledzić każdego, kto pracuje na tego rodzaju przeglądarkach bez ochrony.

Jedynym sposobem, aby je odeprzeć i trzymać z dala od szlaków, jest utrudnienie śledzenia cię, a możesz to zrobić tylko za pośrednictwem Best VPN, który nie tylko szyfruje twoje dane, ale podąża za nim, zapewniając bezpieczny protokół transportu tego dane w Internecie, zapewniając warstwowy system ochrony.

Opera może nie ma wielu szczelin w swojej zbroi, ale świat jest coraz bardziej duszny, a wszystkie nowe kampanie inwigilacyjne i hordy danych są zarządzane zarówno przez władze, jak i korporacje.

Dlaczego przeglądarka Opera Browser jest niezbędna dla każdego internauty?

Przeglądarka Opera jest teraz własnością chińskiego konsorcjum o nazwie Golden Brick Capital Private Equity. Biorąc pod uwagę fakt, że Opera Browser przechowuje dane do pewnego stopnia i że firma macierzysta znajduje się w Chinach, Twoje dane mogą być udostępnione władzom chińskim w dowolnym momencie ze względu na ich surowe przepisy dotyczące zatrzymywania danych.

VPN przeglądarki Opera to bufor, którego potrzebujesz, aby zabezpieczyć poufne dane przed takimi przymusowymi zagrożeniami. Ten nowy świat internetowy nie jest już wystarczająco bezpiecznym miejscem, aby użytkownicy mogli bez niego korzystać. Musisz sam zadbać o swoją prywatność, kupując VPN przeglądarki Opera, zanim i Ty zostaniesz oszukany, podobnie jak miliony po skandalach związanych z wyciekiem danych, podobnie jak w przypadku Cambridge Analytica US Scandal.

Najlepsza sieć VPN dla Opery

Najlepsza sieć VPN dla Opery 2018

Jak wspomniano wcześniej w tym przeglądzie, każdy dobry haker może łatwo włamać się do twojego systemu za pomocą przeglądarki Opera’bez ochrony. VPN jest najlepszym rozwiązaniem, aby chronić twoją prywatność i anonimowość, ale nie każda VPN jest odpowiednia do zadania, które chcesz przez nią wykonać. Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki Opera musi mieć szeroką gamę funkcji, oferować dużą liczbę serwerów, posiadać najlepsze standardy szyfrowania, a przede wszystkim być godnym zaufania, aby nigdy nie narażać prywatności użytkownika w Internecie.

Oto podsumowanie przeglądarki Best VPN for Opera w 2018 roku:

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

ExpressVPN - oferuje 148 lokalizacji serwerów jako przeglądarkę Opera VPN

Czasami potrzebujesz czegoś więcej niż tylko bezpieczeństwa online. Wraz ze wzrostem popularności usług przesyłania strumieniowego musisz teraz subskrybować tylko te sieci VPN, które mogą odblokować większość witryn z ograniczeniami geograficznymi, takich jak Netflix US.

ExpressVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN dla przeglądarki Opera pod względem zapewniania niespotykanych dotąd funkcji odblokowywania. Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać Amazon Prime US czy korzystać z Popcorn Time, ta sieć VPN’Ponad 148 lokalizacji serwerów nigdy Cię nie zawiedzie.

ExpressVPN dla przeglądarki Opera

Usługa jest usprawniona, ulega praktycznie zerowym awariom, oferuje duże prędkości i nie działa’zbyt mocno przeciąża przeglądarkę, aby wpłynąć na jej wydajność. Dzięki abonamentowi uzyskasz dostęp do wielu kompatybilnych aplikacji i zmodernizowanej infrastruktury bezpieczeństwa internetowego, która obejmuje standardy szyfrowania AES 256, obsługę wielu protokołów i ścisłą politykę zerowych dzienników. Plany są jednak nieco droższe, a ich najlepszy plan kosztuje 99,95 USD za roczną subskrypcję.

Plusy

 1. Różnorodna infrastruktura serwerowa dla najlepszego wsparcia jako VPN dla przeglądarki Opera
 2. Dedykowane aplikacje i rozszerzenia dla przeglądarek
 3. Twarde, wojskowe szyfrowanie
 4. Obsługa wielu protokołów
 5. Polityka zerowych dzienników

Cons

 1. Brak dedykowanych serwerów P2P
 2. Plany są dość drogie i należy je złagodzić

Uzyskaj ExpressVPN

NordVPN - oferuje obsługę aplikacji Easy Mobile jako VPN dla przeglądarki Opera

Ten dostawca jest jedną z najbardziej poszukiwanych usług na świecie VPN. Jeśli chcesz zadowolić się siecią VPN, która oferuje wszystkie odpowiednie funkcje i więcej za rozsądną cenę, to właśnie tam musisz zakończyć wyszukiwanie. NordVPN kładzie największy nacisk na front bezpieczeństwa i oferuje podwójne VPN, cebulę przez VPN, a nawet dedykowane adresy IP, aby sprostać różnym potrzebom użytkowników w zakresie prywatności.

NordVPN dla przeglądarki Opera

Jest to również garbik na froncie odblokowującym i jest jedną z niewielu usług znanych z omijania zakazów VPN w witrynach takich jak Netflix US. Jeśli jesteś użytkownikiem przeglądarki Opera w Chinach, to NordVPN pozwoli ci ominąć ograniczenia dławienia i niesławną Wielką Zaporę, aby zapewnić niezakłóconą obsługę..

Jedyną wadą tej usługi jest to, że nie można uzyskać bezpośredniego dostępu do jej obsługi klienta na żywo. Na stronie znajduje się przycisk pomocy technicznej, ale jest to rodzaj wewnętrznej wyszukiwarki, która pobiera odpowiedzi z przewodnika i repozytorium rozwiązywania problemów. Należy dodać funkcję wsparcia na żywo. NordVPN jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi poprzez linię dedykowanych aplikacji klienckich dla każdej platformy. Używa szyfrowania AES-256 i oferuje obsługę wielu protokołów, w tym protokołów OpenVPN i L2TP.

Jest ekscytująca oferta ograniczona czasowo, aby uzyskać 3-letnią subskrypcję za jedyne 99,00 $ dostępną u dostawcy, dzięki której możesz cieszyć się najlepszymi funkcjami za ułamek kosztów.

Plusy

 1. Najlepsza przeglądarka Opera VPN dla systemu operacyjnego Android
 2. Zero zobowiązań 3 dni Darmowy okres próbny
 3. Dostępne podwójne szyfrowanie
 4. 3359 serwerów w ponad 60 krajach
 5. Wiele metod płatności
 6. Protokoły OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP i SSTP
 7. Funkcja SmartPlay dla stron streamingowych

Cons

 1. Drogie abonament miesięczny

Uzyskaj NordVPN

TorGuard.net - Stealth Proxy Feature jako przeglądarka Opera VPN

Podobnie jak wysoce bezpieczna przeglądarka Tor Browser, od której pochodzi jej nazwa, ta VPN ma jedną z najlepszych funkcji zorientowanych na prywatność dla użytkowników spośród wszystkich VPN. Dzięki TorGuard hakerzy z pewnością mieliby trudności z włamaniem się do przeglądarki.

Stanie się tak, ponieważ ta VPN oferuje niesamowitą funkcję Stealth VPN, która nie tylko sprawia, że ​​twoja sieć VPN wygląda jak normalny ruch, tym samym nie pozwalając twojemu dostawcy ISP Cię wyróżnić, a także zwiększy warstwy szyfrowania wokół twoich pakietów danych.

Torguard VPN dla Opery

Ponadto mają najbardziej responsywną obsługę klienta, która jest zawsze dostępna z szybką odpowiedzią na wszelkie pytania dotyczące problemów, rozwiązywania problemów, problemów klientów i innych. Torguard oferuje nieograniczone prędkości i zużycie przepustowości, a także pięć równoczesnych połączeń, ponad 3000 serwerów i obsługę protokołu OpenVPN. Jedyne, nad czym muszą teraz pracować, to ich mylące plany cenowe, w których każdy pakiet oferuje inny zestaw funkcji o różnych cenach. Jeśli usprawnią tę część, Torguard może jeszcze bardziej poprawić swój wynik.

Obecnie oferują cztery rodzaje planów, ale ich najlepszym planem pozostaje “Anonimowy VPN” plan, który kosztuje 9,99 USD miesięcznie i obejmuje wszystkie odpowiednie funkcje. Torguard zapewnia również dedykowany pakiet zabezpieczeń do ochrony poczty e-mail w cenie 6,95 USD / miesiąc.

Plusy

 1. Nowa oferta prywatnego adresu IP jako Opera Browser VPN
 2. Silne poziomy szyfrowania
 3. Funkcja ochrony Stealth VPN
 4. Ponad 3000 serwerów VPN w 50 krajach
 5. Dedykowany adres IP

Cons

 1. Poruszanie się po aplikacjach / stronie internetowej / planach cenowych może być mylące dla początkujących

Uzyskaj TorGuard VPN

PrivateInternetAccess - wbudowana możliwość blokowania reklam i złośliwego oprogramowania asana Opera Browser VPN

Prywatny dostęp do Internetu lub PIA to prosta, ale potężna usługa VPN, która stała się teraz ulubionym przez użytkowników. Jego usługa nigdy nie wydaje się zanikać bez względu na to, ile przepustowości danych z niej korzystasz i ile prędkości obecnie używasz, co czyni z niego trudną VPN, którą musisz mieć, jeśli jesteś miłośnikiem transmisji strumieniowej. Przeczytaj zaktualizowaną recenzję prywatnego dostępu do Internetu.

Ta sieć VPN jest jedną z niewielu usług, w których możesz mieć pewność, że wszystkie obiecane funkcje będą działały doskonale. Pomimo lokalizacji w USA, która w żadnym wypadku nie jest ulubionym krajem ze względu na prywatność danych, PIA nigdy nie doświadczyła żenującego skandalu związanego z rejestrowaniem danych. Mówi to dużo o usłudze’rzetelność w zakresie ochrony wszystkich użytkowników na ich drodze do sieci.

Oferuje 5 równoczesnych połączeń, wiele aplikacji klienckich dla każdej platformy, dedykowaną obsługę P2P, szyfrowanie AES 256 i obsługę wielu protokołów, w tym L2TP i OpenVPN. Jednak PIA nie ma bardziej dojrzałych funkcji bezpieczeństwa, takich jak Double VPN i dzielone tunelowanie, co zdecydowanie jest wielkim hitem. Ich najlepszym planem, jeśli chodzi o ceny, jest dwuletnia umowa, która kosztuje zaledwie 69,95 USD. PIA oferuje również roczną subskrypcję za 39,95 USD rozliczane jeden raz.

Plusy

 1. Odblokowuje serwis Netflix US i inne serwisy streamingowe jako Opera VPN
 2. Obsługiwane OpenVPN, L2TP / IPsec
 3. Dostępna obsługa P2P
 4. Zero dzienników
 5. 5 Jednoczesne połączenia
 6. Nieograniczona przepustowość

Cons

 1. Dedykowane aplikacje są nieco trudne w obsłudze dla początkujących

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu

PureVPN - oferuje wyjątkową funkcję dzielonego tunelowania dla zoptymalizowanej obsługi Opera VPN

Podczas gdy Opera Browser nie działa’Oferując wsparcie w zakresie oferowania zgodnych dodatków VPN, takich jak inne przeglądarki, wydaje się, że PureVPN rozwiązuje ten problem, zapewniając doskonałą funkcję dzielonego tunelowania, która pozwala uruchamiać tylko wybrane aplikacje z VPN, pomijając inne. To może zoptymalizować przeglądanie Opery jak żadna inna sieć VPN.

PureVPN dla przeglądarki Opera

Poza tym PureVPN oferuje nieskazitelną funkcję bezpieczeństwa, taką jak Double VPN i Onion przez VPN. Posiada również szyfrowanie AES 256 i obsługę wielu protokołów, co zapewnia maksymalną łatwość obsługi. Ta sieć VPN najlepiej działa również z usługami odblokowującymi i może pozwolić Ci zalogować się do Netflix US lub innej podobnej usługi, niezależnie od tego, gdzie aktualnie jesteś na świecie. Ponadto usługa ta nie jest dostępna’w ogóle drogie. Raczej jego najtańsza sieć VPN i zaledwie 69 USD za pełny 2-letni abonament, nikt nawet nie może się do niej zbliżyć pod względem zapewnienia najlepszego stosunku jakości do ceny.

Jedynym pogorszeniem koniunktury związanym z PureVPN jest to, że przechowuje on ograniczoną liczbę dzienników użytkowników, ale można ufać usłudze, że nie narazi na szwank twoich informacji, chyba że zaangażujesz się w jakąkolwiek działalność przestępczą.

Plusy

 1. Korzystaj z szerokiej gamy funkcji jako Opera Browser VPN w najlepszych cenach
 2. Ochrona przed DDoS
 3. Dedykowana obsługa przesyłania strumieniowego
 4. Serwery P2P i Torrent
 5. Ponad 750 serwerów w 141 krajach
 6. Hotspot VPN
 7. Nat Firewall
 8. Obsługa wielu protokołów, w tym OpenVPN i L2Tp
 9. Umożliwia dzielone tunelowanie

Cons

 1. Przechowuje niektóre dzienniki
 2. Bezpłatny okres próbny niedostępny

Uzyskaj PureVPN

Najlepsza sieć VPN dla Opery za darmo

Darmowe usługi zawsze były właściwościami typu hot cake, niezależnie od branży, i to samo dotyczy bezpłatnych VPN. Usługi płatne mogą być o wiele lepsze pod względem wydajności, niezawodności i dużych pakietów funkcji, ale urok darmowych sieci VPN jest czasem zbyt trudny, aby się oprzeć.

Jeśli jednak nie będziesz wystarczająco ostrożny, bezpłatna sieć VPN może okazać się ryzykownym nabyciem. Że’ponieważ bezpłatne usługi muszą w jakiś sposób zarabiać pieniądze, a wiele z nich zaczyna angażować się w podejrzane praktyki, takie jak rejestrowanie i sprzedaż danych użytkowników oraz używanie aplikacji klienckich do sadzenia agentów szkodliwego oprogramowania, aby zadzwonić dzwonkiem gotówki.

Pozostawia to bardzo restrykcyjne okno w zakresie wiarygodnych usług VPN dla użytkowników do wyboru. Ale nie’nie martw się, wszystko załatwiliśmy. Oto lista najlepszych VPN dla Opera Free, w tym tylko najbardziej wiarygodnych dostawców z najbardziej niesamowitymi funkcjami:

Windscribe - oferuje 10 GB danych jako przeglądarka Opera VPN

Darmowe VPN rzadko są hojne w swojej ofercie i często szukając dobrej darmowej VPN natrafisz na usługi, które są dość skąpe. Z drugiej strony Windscribe nic z tego nie robi i jest tak hojny, jak to możliwe w darmowej sieci VPN.

Windscribe VPN dla przeglądarki Opera

Otrzymujesz 10 GB limitu przepustowości na miesiąc, a nawet możesz dodać do niego dodatkowe 5 GB, jeśli opublikujesz tweeta na temat usługi. Ta sieć VPN oferuje także niespotykane 8 lokalizacji serwerów i nieograniczoną liczbę połączeń urządzeń.

Jeśli planujesz używać tej sieci VPN do lekkich sesji przeglądania w przeglądarce Opera, wybierz Windscribe’oferta z pewnością wystarczy na cały miesiąc. Jedynym niewypałem z tą usługą jest to, że może ona być podatna na częste awarie, co czasami powoduje jej wyłączenie na dłuższy czas.

Plusy

 1. Hojny Bezpłatne plany VPN dla przeglądarki Opera
 2. Nieograniczone połączenia urządzeń
 3. Zawiera bloker reklam i zaporę ogniową
 4. Obsługuje P2P / Torrenting

Cons

 1. Otwarty protokół VPN niedostępny
 2. Awarie wspólne

HotSpotShield - Jedna z najbardziej zaufanych sieci VPN dla przeglądarki Opera

Używany przez ponad 550 milionów użytkowników na całym świecie HotspotShield VPN nie wymaga przedstawiania. Nawet ci, którzy nie mają’t dużo współdziałał ze światem VPN, słyszałem nazwę tej VPN ze względu na ogromny zasięg. Jest to jeden z najlepszych wyborów użytkowników do omijania ograniczeń duszności przez władze.

Hotspot VPN dla przeglądarki Opera

Ale w ostatnim czasie HotspotShield przeszedł wiele kontrowersji, poważnie podważając jego wiarygodność. Ale od czasu tych incydentów dostawca ciężko pracował, aby odbudować swój wizerunek i ponownie ugruntować swoje miejsce jako jedna z najlepszych darmowych sieci VPN na świecie. Oferuje dwie różne wersje, tj. Bezpłatną usługę VPN i jej płatny odpowiednik w trybie Hotspot Shield Elite. Ta pierwsza oferuje 500 MB bezpłatnych danych dziennie i oferuje tylko jedną lokalizację serwera w USA.

Plusy

 1. Limit danych 500 MB dziennie dla przeglądarki Opera
 2. Podana lokalizacja serwera w USA
 3. Dostępne kompatybilne aplikacje

Cons

 1. Nie’t oferuje więcej niż jedno połączenie
 2. Podejrzany o częste wpadki w serwisie

Tunnelbear - Utrzymuje zerowe dzienniki jako przeglądarka Opera VPN

Zapewniając wysoce bezpieczny, godny zaufania bezpłatny plan VPN, Tunnelbear jest jedną z naszych regularnych funkcji na liście najlepszych VPN. Jego kompatybilne aplikacje działają wspaniale dobrze na wszystkich platformach i systemach operacyjnych’• zbyt wolno spowalniaj lub zmniejszaj przepustowość. W przeglądarce Opera ta sieć VPN poprawia komfort przeglądania i pozwala być jeszcze bardziej bezpiecznym dzięki wyraźnie określonym zasadom zerowych dzienników.

TunnelbearVPN dla przeglądarki Opera

Zapewnia 500 MB limitu limitu danych miesięcznie z bezpłatnym abonamentem, ale zawsze możesz go uaktualnić, aby uzyskać nieograniczone wykorzystanie przepustowości, subskrybując abonament płatny. Z ich najlepszym planem, który kosztuje 59,88 USD na rok’Dzięki subskrypcji możesz odblokować witryny z ograniczeniami geograficznymi, uzyskać dostęp do 20 lokalizacji serwerów i zapewnić sobie ochronę dzięki ich wysokim standardom szyfrowania.

Plusy

 1. Najlepsza darmowa usługa VPN dla przeglądarki Opera
 2. Możliwe 5 jednoczesnych połączeń urządzeń
 3. Potężne szyfrowanie
 4. Bezproblemowy i wszechstronny interfejs użytkownika

Cons

 1. Limit danych wynosi 500 MB / miesiąc
 2. Nie’t obsługuje peer to peer lub P2P

Top 6 dodatków Opera VPN 2018

W powyższych nagłówkach dowiedziałeś się o sieciach VPN, które są najbardziej odpowiednie do aktywacji poza / wewnątrz przeglądarki Opera. Jednak wymienione opcje mogą być nieco drogie dla wielu osób w sekcji płatnej, dlatego myśleliśmy, że tak’d dodaj kolejną listę dla innych miłośników Opery. Poniżej znajduje się lista 10 najlepszych dodatków Opera VPN, na podstawie ich oceny tutaj. Sprawdź je!

 1. ZenMate VPN
 2. Wirtualna Tarcza
 3. Privatix dla Opery
 4. Hola Lepszy Internet
 5. TunnelBear VPN
 6. Kontrola WebRTC

Jak korzystać z Opera VPN

Przeglądarka Opera nie działa’zapewnia wiele wsparcia w zakresie kompatybilnego rozszerzenia dla VPN, w surowym porównaniu z innymi przeglądarkami, takimi jak Chrome i Mozilla, które mają mnóstwo dodatków i rozszerzeń przeglądarki opracowanych przez samych dostawców VPN.

Jeśli więc chcesz uzyskać zabezpieczenia VPN dla przeglądarki Opera, musisz uzyskać je za pośrednictwem zgodnych z systemem aplikacji dostarczanych przez same VPN. Tutaj’jak możesz sobie z tym poradzić:

 1. Przejdź do dowolnej najlepszej sieci VPN’i pobierz najbardziej kompatybilną aplikację kliencką systemu po zakupie abonamentu.
 2. Zainstaluj go w swoim systemie.
 3. Po wyświetleniu monitu wprowadź dane logowania użytkownika (tj. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło VPN).
 4. Teraz wybierz serwer, z którym chcesz się połączyć i uruchom usługę VPN.
 5. Prowadzisz teraz całą aktywność internetową w przeglądarce Opera dzięki uprzejmości VPN.

Najlepsza VPN dla Opery na Androida

Użytkownicy Androida rosną każdego dnia, a ponieważ jest to jeden z najbardziej ukierunkowanych mobilnych systemów operacyjnych dla hakerów, potrzeba ochrony rośnie różnorodnie. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy uzyskują dostęp do Internetu za pośrednictwem przeglądarki Opera na Androida, oto najlepsze VPN dla Androida, które zdecydowanie mogą zapewnić wyjątkową ochronę, jakiej potrzebujesz: Szczegółowy przewodnik “Najlepsza sieć VPN na Androida” po więcej cennych informacji.

 1. IPVanish VPN
 2. PrivateVPN
 3. CyberGhost VPN
 4. IvacyVPN
 5. AirVPN
 6. VPNUnlimited
 7. OpenVPN dla Androida
 8. VyprVPN
 9. MullvadVPN
 10. Betternet VPN

Najlepszy Android VPN dla Opery

VPN przeglądarki Opera nie działa

Opera, jak każde oprogramowanie, ma dość problemów, błędów, zawiesza się i zawiesza, jednak nie ma’problem, dla którego nie ma rozwiązań.

Oto 3 najpopularniejsze błędy, które możesz napotkać w Operze, wraz ze sprawdzonymi, działającymi rozwiązaniami:

Przeglądarka Opera nie uruchamia się / nie działa w systemie Windows 10

Jeśli Twoja przeglądarka Opera nie działa w systemie Windows 10 lub nowszym, musisz sprawdzić, czy zainstalowana jest najnowsza dostępna wersja, czy nie.

Aby to naprawić, przejdź do menu Opera i kliknij Informacje o Operze. Tutaj zobaczysz, czy są dostępne jakieś aktualizacje. Pozwól zainstalować aktualizację, a problem na pewno zostanie naprawiony. To rozwiązanie może również działać w przypadku innych problemów, takich jak zawieszanie się i awarie.

Opera się otwiera, ale to’nie idziemy dalej, tj. nie ładuję stron

Aby obejść ten problem, zaktualizuj przeglądarkę lub po prostu zatrzymaj uruchamianie wszystkich ciężkich wtyczek, takich jak Flash. Prawdziwy problem polega na tym, że te wtyczki mogą łatwo zainfekować złośliwym oprogramowaniem i zatrzymać działanie przeglądarki.

W przypadku awarii

Skorzystaj z obu wyżej wymienionych rozwiązań, aby obejść ten problem, ale jeśli problem nadal występuje, musisz jak najszybciej pozbyć się oprogramowania antywirusowego, ponieważ często mogą one zakłócać działanie wielu programów, powodując konflikt.

Recenzje przeglądarki Opera Browser

W BestVPN.co zawsze uważamy, że opinia rzeczywistych użytkowników niektórych usług ma największe znaczenie i na pewno należy im nadać wagę przy każdej recenzji. W tej recenzji dodaliśmy teraz sekcję opinii użytkowników Quora oprócz naszych regularnych wskaźników recenzji Reddit, aby zapewnić naszym użytkownikom bardziej całościową obsługę:

Najlepsza VPN dla Opery Reddit Review

Reddit istnieje jako jedna z największych społeczności internetowych w celu uzyskiwania informacji o wszystkim, od technologii, opieki zdrowotnej, stylu życia i różnych innych branż. Należą do nich najlepsze usługi reddit VPN, które są niezbędne do przetrwania w tym świecie, w którym ograniczenia Internetu rosną z dnia na dzień. Poniżej znajduje się kilka opinii klientów na temat najlepszych sieci VPN dla Opery:

Tutaj widzimy użytkownika mówiącego o niezawodności protokołu OpenVPN i o tym, jak możesz go skonfigurować ręcznie. Odradza korzystanie z bezpłatnych usług VPN. Chociaż zgadzamy się z tym punktem, wciąż istnieje kilka DARMOWYCH nazwisk, które idą o krok dalej (wspomniane powyżej). Na koniec podaje link do podsumowania sieci VPN, które obejmują najlepsze nazwy NordVPN, PureVPN, PIA, ExpressVPN i TorGuard.

Komentarz z dyskusji redditspider64’komentarz z dyskusji "Alternatywa dla Opera VPN".

Kolejny redditor w tym samym wątku, proszący o alternatywy dla Opera VPN, po tym jak przeglądarka zamknęła usługę w aplikacji. VPN jest dziełem naukowców z MIT i CERN. W związku z tym możesz odczuwać ulgę, otrzymując wielką anonimowość w Internecie za swobodne i nieprzerwane korzystanie z Internetu. Pamiętaj, aby przejść do planu premium zamiast bezpłatnego.

Komentarz z dyskusji TomNotMike’komentarz z dyskusji "Alternatywa dla Opera VPN".

Najlepsza VPN dla Opery na Twitterze

Z powodu braku kompatybilności włączonej przez przeglądarkę dla VPN, nie było wielu bezpośrednich rekomendacji dla Best Opera VPN na Twitterze. Przeciwnie, wielu użytkowników chwaliło wbudowaną usługę VPN, która jest obecnie nieczynna. Następnie nasz przewodnik powyżej to najbardziej optyczna kolekcja kompatybilnych z systemem usług VPN do ulepszania przeglądarki’bezpieczeństwo.

Najlepsza sieć VPN dla recenzji Opera Quora

W Quora większość użytkowników i ekspertów branżowych, na których odpowiedzi szczegółowo przeszliśmy, była zdania, że ​​wbudowana sieć VPN przeglądarki Opera nie jest w rzeczywistości siecią VPN. Oznaczyli tę VPN jako bardziej usługę proxy niż VPN. W jednej z najlepszych odpowiedzi, które wybraliśmy z platformy, wspomniano, że Opera VPN nie była bezpieczną opcją dla użytkowników i że wszystko, co zrobiła, to przekierowanie ruchu internetowego od użytkowników za pośrednictwem ich firmy’serwery. W ogóle nie nadaje się, jeśli jesteś poważnym miłośnikiem prywatności.

Czy przeglądarka Opera (z wbudowanym VPN) jest prawdziwą VPN??

Najczęściej zadawane pytania dotyczące VPN dla Opery

Jak włączyć VPN w operze?

Przeglądarka Opera’największą wadą jest to, że tak nie jest’t zapewniają wiele pod względem wrodzonej kompatybilności z VPN w przeciwieństwie do innych podobnie popularnych przeglądarek tam. Aby najlepiej włączyć VPN w przeglądarce, musisz pobrać aplikacje systemowe kompatybilne z systemem przez dostawców VPN.

Czy korzystanie z przeglądarki Opera jest bezpieczne??

Chociaż tak nie jest’Najwyraźniej mają obecnie jakieś poważne luki w zabezpieczeniach, ale w obecnej erze każdy wyrafinowany haker może łatwo włamać się do przeglądarki i rozpoznać twój adres IP, śledzić twoje działania, wyprowadzić poufne dane, a nawet użyć go jako drogi do umieszczenia złośliwego oprogramowania.

Ile kosztuje SurfEasy?

SurfEasy to bardzo tania usługa. Obecnie oferuje 3 plany. Pierwszy jest całkowicie darmowy z limitem transferu danych wynoszącym 500 MB na miesiąc. Plany płatne zaczynają się od 3,99 USD miesięcznie za nieograniczony pakiet danych, podczas gdy drugi plan kosztuje 6,49 USD miesięcznie z takimi samymi funkcjami jak poprzedni pakiet plus dodatkowe 12 krajów i ochrona przed torrentami. Jeśli jednak jesteś subskrybentem Opera Gold VPN, możesz uzyskać zniżki na SurfEasy.

 

Wniosek

W BestVPN.co staramy się zapewnić jak najściślejsze przestrzeganie prywatności użytkowników we wszystkich formach. Naszym celem jest zbudowanie repozytorium najlepszych przewodników dla wszystkich popularnych platform, w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć je przed wszystkimi możliwymi zagrożeniami pochodzącymi z zewnątrz.

Promowanie korzystania z VPN nie jest naszym celem, ale środkiem do końca w dążeniu do tego, aby użytkownicy czuli się chronieni i bezpieczni przez cały czas w Internecie. Uwzględniamy najlepsze możliwe badania, dostępne fakty, uczciwe recenzje dostawców i łączymy je z naszymi wytycznymi dotyczącymi treści, aby zawsze zapewnić najlepszą jakość, ale jeśli są jakieś wpadki lub jeśli nie’Podobnie jak w przypadku naszych standardów raportowania, zawsze możesz skontaktować się z nami z cenną krytyką i pomóc nam stać się lepszym.

Najbardziej cenimy naszych użytkowników i zawsze jesteśmy otwarci na ich opinie. Oczekiwanie na interakcję z tobą w komentarzach poniżej.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me