10 Najlepszych VPN dla Tora – Wykorzystaj pełną anonimowość online za pomocą Onion VPN

Jeśli chodzi o wykorzystanie anonimowości w Internecie i uniknięcie rządowego nadzoru, użytkownicy mają możliwość korzystania z: Tora lub VPN. Przeglądarka Tor zapewnia doskonałe funkcje bezpieczeństwa i prywatności, które uniemożliwiają śledzenie Twojej tożsamości. Jednak brakuje mu dobrych prędkości do przesyłania strumieniowego i innych działań. Z drugiej strony, VPN równoważy rzeczy między PRĘDKOŚCIĄ a PRYWATNOŚCIĄ, ale głównym punktem ich obu jest to, że mogą działać w połączeniu. Przeczytaj ten przewodnik po najlepszej sieci VPN dla Tora, aby odkryć odpowiednią usługę dla potrzeb przesyłania strumieniowego i prywatności przez BestVPN!

Co to jest Tor?

Skrót od “Router z cebulą” (przedstawiony również w logo przeglądarki), Tor został początkowo opracowany dla marynarki wojennej USA 20 września 2002 r. Zawierał on globalną sieć serwerów, która pozwalała ludziom bezpiecznie i anonimowo przeglądać Internet. Teraz produkt zwrócił się w kierunku działu non-profit, rozpowszechniając znaczenie rozwoju i badań internetowych narzędzi ochrony prywatności.

Co to jest Tor

Jednocześnie zapewnia maksymalną ochronę użytkownika’prywatności, przenosząc ruch między różnymi serwerami Tora na całym świecie, a jednocześnie szyfrując go, aby zapewnić, że nic nie będzie możliwe do odnalezienia. Usługa nie zapobiega jednak stronom internetowym “porozumiewawczy” którego używasz “Słup”. Chociaż nikt nie widzi ruchu z losowych węzłów, niektóre strony internetowe mogą nadal ograniczać dostęp do użytkowników Tora.

Jak działa Tor?

Tor ma zdecentralizowaną sieć, która oferuje kilka warstw ochrony danych użytkownika. Kieruje ruchem internetowym poprzez nakładkę serwerów na całym świecie, które składają się z ponad siedmiu tysięcy przekaźników. Pozwala to na właściwe ukrywanie użytkowników’ lokalizacja, uniemożliwiająca komukolwiek monitorowanie Twojej aktywności, czy to odwiedzanie formularzy komunikacyjnych, mediów społecznościowych, serwisów internetowych lub wiadomości błyskawicznych. Wszystkie informacje przesyłane przez sieć Tor są szyfrowane, co zwiększa twoją anonimowość w Internecie.

Jak działa Tor

Najlepsza VPN dla Tora w 2018 roku

Kryteria znalezienia najlepszej sieci VPN dla Tora są zupełnie inne niż inne aspekty, takie jak prywatność / streaming. Musisz znaleźć dostawcę znającego różne konfiguracje VPN i Tora. Taki, który oferuje zaawansowane technologie / funkcje dostępne w celu utworzenia silnego połączenia tych dwóch, jednocześnie zapewniając solidną ogólną obsługę, która nie wpływa na szybkość, wsparcie, niezawodność lub serwer’s dostępność. Jeśli szukasz tego samego, poniżej znajduje się lista najlepszych VPN dla Tora.

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

AirVPN

AirVPN z siedzibą we Włoszech jest jednym z niewielu dostawców, którzy obsługują “VPN przez Tor” konfiguracja. Oferuje najlepsze technologie anty cenzury, pozwalając nawet użytkownikom na aktywację tunelowania SSL i SSH dla maksymalnego bezpieczeństwa przed rządową inwigilacją. Inne funkcje obejmują 3 jednoczesne połączenia, dynamiczne przekierowanie portów, 3-dniowy bezpłatny okres próbny, przełącznik zabicia i ochronę przed wyciekiem DNS.

Najlepsza sieć VPN dla Tora

Plusy

 1. Obsługuje VPN poprzez Tor Config.
 2. Dostępne tunelowanie SSL i SSH.
 3. Dynamiczne przekierowywanie portów.
 4. Wielokrotne logowanie na 3 urządzeniach.
 5. Akceptuje płatności Bitcoin.

Cons

 1. Ograniczone lokalizacje serwerów na całym świecie.

Uzyskaj AirVPN

PrivateVPN

Podobnie jak AirVPN, usługa PrivateVPN oferuje VPN przez Tora, co zapewnia najlepszą anonimowość w Internecie, szczególnie w krajach o surowych przepisach internetowych. Szwedzki dostawca ma ogromną listę serwerów w 52 krajach na świecie. Istnieje nawet wbudowany system zapory ogniowej, który dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo za pomocą przełącznika „zabicia dla wszystkich”, ochrony przed wyciekiem IPv6 / IPv4 i serwerów proxy SOCKS5 (sklasyfikowanych jako najlepszy VPN dla torrentowania). Przejrzyj naszą szczegółową recenzję PrivateVPN, aby uzyskać więcej informacji.

PrivateVPN dla Tora

Plusy

 1. Oferuje VPN przez konfigurację Tor.
 2. Dostępna funkcja przekierowania portów.
 3. HTTPS i SOCKS5 proxy.
 4. Pełna ochrona przed wyciekiem DNS.
 5. Kompatybilność między platformami.

Cons

 1. Słaba dystrybucja serwerów.

Uzyskaj PrivateVPN

Torguard:

Jeden z najbardziej niezawodnych dostawców VPN, Torguard jest niezwykle opłacalną opcją, jeśli chcesz używać Tora z VPN. Oferuje szyfrowanie AES-256, co jeszcze bardziej zwiększa i tak już bezpieczne korzystanie z Tora. Usługa zapewnia dedykowane aplikacje systemu operacyjnego, co pozwala na większą kompatybilność na wszystkich platformach. Routing cebuli używany przez Tora najlepiej pasuje do dostawcy jego nazwy, tj. Torguarda. Musisz mieć VPN, jeśli szukasz płynnej, bezproblemowej, szybkiej ochrony VPN na Tora.

10 Najlepszych VPN dla Tora - Wykorzystaj pełną anonimowość online za pomocą Onion VPN

Plusy

 1. Lokalne wsparcie dla Tora
 2. Ponad 3000 serwerów na całym świecie.
 3. Funkcja Stealth VPN.
 4. Dostępne adresy IP mieszkań.
 5. Dostawca zerowych dzienników.

Cons

 1. Plany cenowe są bardzo niejednoznaczne i mylące.
 2. Nie’oferuje jeszcze bezpłatny okres próbny

Uzyskaj TorGuard VPN

TorVPN

TorVPN jest brytyjskim dostawcą, który działa na Węgrzech. Dlatego dla wielu może nie być najbezpieczniejszym wyborem, ponieważ są oni zobowiązani do prowadzenia obszernych dzienników połączeń. Niemniej jednak VPN nigdy nie został przyłapany na ujawnianiu danych osobowych nikomu. Oferuje doskonałe szyfrowanie i “Tor przez VPN” z węzłem hybrydowym, który umożliwia dostęp do stron .onion przy użyciu własnego serwera DNS.

TorVPN

Plusy

 1. Tor przez konfigurację VPN.
 2. ZA “Hybrydowy” Tryb Tora.
 3. Silne szyfrowanie.
 4. Dynamiczne przekierowywanie portów.
 5. Najtańsze abonamenty VPN.

Cons

 1. Z siedzibą w Wielkiej Brytanii (legalnie).

Uzyskaj TorVPN

Prywatny dostęp do Internetu (PIA)

PIA to kolejna niezawodna sieć VPN dla Tora z siedzibą w USA. Tak, znajduje się w wiejskiej części Five Eyes Alliance, ale dostawca nie poświęca prywatności użytkowników. W rzeczywistości jest certyfikowanym dostawcą bez rejestrów, co zostało nawet udowodnione w sądzie. Funkcje, które otrzymujesz podczas rejestracji, to przekierowanie portów, ochrona przed wyciekiem DNS, przełącznik zabicia VPN i 5 jednoczesnych połączeń. Don’nie zapomnij przeczytać naszej kompleksowej recenzji Private Internet Access Review.

Prywatny dostęp do Internetu dla Tora

Plusy

 1. Tor przez konfigurację VPN.
 2. Akceptuje płatności Bitcoin.
 3. Doskonałe szyfrowanie OpenVPN.
 4. Ochrona przed wyciekiem DNS i przełącznik Kill.
 5. Plany cenowe przyjazne dla kieszeni.

Cons

 1. Brak bezpłatnego okresu próbnego lub zwrotu pieniędzy.

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu

NordVPN

NordVPN, założony w 2012 roku z siedzibą w Panamie, jest dziełem Tefinkom & Co, S.A. Jest jednym z najbezpieczniejszych dostawców na rynku. Użytkownicy mają dostęp do 5080 serwerów w 62 krajach i wielu innych funkcji. Należą do nich DoubleVPN, SOCKS5 Proxy, DNS Leak Protection, Automatic Kill Switch i wiele innych. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, NordVPN obsługuje nawet Cebulę przez VPN, co zapewnia dodatkową warstwę ochrony, ukrywając swój adres IP przed węzłem wyjściowym Tora!

NordVPN dla Tor

Plusy

 1. Oferuje konfigurację Tor przez VPN
 2. Protokół CyberSec i DoubleVPN
 3. SmartPlay do odblokowywania VoD
 4. 5080 serwerów w 62 krajach
 5. Dostępne dedykowane adresy IP

Cons

 1. 30-dniowy proces zwrotu pieniędzy

NordVPN Onion przez VPN

Podczas korzystania z NordVPN’s Funkcja Cebula przez VPN, Twój ruch internetowy najpierw trasuje przez dedykowany serwer VPN, a następnie przesyłany do sieci Tor. Po dotarciu do miejsca docelowego w Internecie za pośrednictwem przekaźników wyjściowych Tor, jesteś całkowicie anonimowy w Internecie.

Jest tak, ponieważ użycie Tora przez VPN również anonimizuje węzły wyjściowe. Korzystanie z tej funkcji nie wymaga nauki o rakietach. Wystarczy uruchomić aplikację NordVPN i kliknąć “Serwery” patka. Tutaj wybierz “Cebula przez VPN” aby aktywować protokół.

NordVPN Onion przez VPN

Masz nawet określone serwery do ochrony przed atakami DDoS (kluczowe dla graczy). DoubleVPN, który kieruje twój ruch przez dwa różne serwery dla maksymalnej anonimowości. Dedykowane serwery IP do odblokowywania VoD, takie jak Netflix i serwery P2P używane do bezpłatnych działań torrentowych.

NordVPN Tor

Po wybraniu “Cebula przez VPN” opcja w kategorii serwerów uzyskasz dostęp do nowego menu. Obejmuje to serwery specjalistyczne, które są dla Ciebie zalecane, na podstawie “najmniej obciążony” i “Najbliżej ciebie” dla maksymalnej ochrony online.

Kliknij dowolny serwer, który uważasz za idealny do anonimowych działań, a następnie używaj Tora z wielką łatwością. Ponieważ NordVPNs Tor przez VPN anonimizuje adres IP z węzła wyjściowego, możesz poczuć ulgę, że twoi dostawcy usług internetowych nie mają pojęcia o tym, jak łączysz się z siecią Tor.

NordVPN Tor

Czy Tor jest legalny?

Pomijając zdyskredytowane i skandaliczne wiadomości dotyczące Tora, przeglądarka nie ma nic złego. Każdy może używać Tora do przeglądania Internetu. Jest to całkowicie legalne, ale wielu kojarzy anonimowość otrzymaną za pośrednictwem Tora z robieniem czegoś nielegalnego. Na przykład wielu łączy przeglądarkę z nikczemnymi czynnościami, takimi jak dostęp do Dark Net, centralnej lokalizacji przestępczej i nielegalnej działalności. Chociaż może to w pewnym stopniu być prawdą, Tor jest nadal bezpiecznym sposobem ochrony prywatności online zwykłego człowieka. Zapewniamy, że pobranie go nie spowoduje kłopotów prawnych!

Czy Tor jest legalny

Dlaczego Tor jest ostatnim, ale nie najmniejszym w rankingu przeglądarek?

Jak wspomniano wcześniej, przeglądarka Tor zyskała reputację bycia regularnie kojarzonym z ciemną siecią i jej zalesionym podziemnym światem. Następnie dla wielu jest to po prostu opcja, której nie można przejść, ponieważ nikt nie chce połączyć się z czymś, co wydaje się podejrzane. W rzeczywistości Tor jest bardzo przyjazną dla użytkownika, intuicyjną i zorientowaną na prywatność przeglądarką, która może okazać się niezwykle przydatna w maskowaniu Twojej tożsamości, szczególnie w krajach o surowych przepisach wewnętrznych i tych, które zachęcają rząd do nadzoru obywateli.

Tor vs VPN

Tor to najlepsza przeglądarka dla tych, którzy chcą wykorzystać najwyższy poziom anonimowości w Internecie. Został zaprojektowany do szyfrowania i ochrony wszystkich wysyłanych / odbieranych danych, a cały ruch jest kierowany przez tysiące notatek na całym świecie. Ma własną listę zalet / wad, które obejmują:

Tor Pro

 • Darmowa przeglądarka - Kompatybilność między platformami. Dostępne w systemach Windows, Mac i GNU / Linux.
 • Sieć globalna - Nie można go wyśledzić’tożsamość lub wykonaj próbę włamania.
 • Pełna anonimowość - Nikt nie może zobaczyć twojego wewnętrznego adresu IP ani prześledzić cię do odwiedzonych zewnętrznych adresów IP.

Tor Cons

 • Wolne prędkości - Dane przechodzą przez tysiące węzłów na całym świecie, co ogranicza wydajność.
 • P2P / Udostępnianie plików nie jest odpowiednie - Niska prędkość sprawia, że ​​pobieranie torrentów jest niezwykle bolesne.
 • Ujawnia użycie “Słup” - Przeglądarka nie ukrywa użycia Tora w oczach stron internetowych.

Sieci VPN są dość podobne do sieci Tor, ale przyjmuje inny protokół do szyfrowania ruchu internetowego. Twoje informacje przechodzą przez bezpieczny serwer, który może pochwalić się silnymi szyframi zapewniającymi anonimowość, co pozwala ukryć swoją tożsamość i aktywność przed dostawcami usług internetowych i agencjami rządowymi.

Zalety VPN

 • Większe prędkości - W porównaniu do Tora sieci VPN oferują duże prędkości i ogólną wydajność.
 • Lokalizacja Spoofing - Dostępność różnych serwerów na całym świecie pozwala na maskowanie tożsamości.
 • Idealne udostępnianie P2P / plików - VPN oferują serwery obsługiwane przez P2P z Split Tunneling i SOCKS5 Proxy.
 • Odblokowywanie stron internetowych - Szyfrowanie i zmiana lokalizacji pozwala odblokować witryny z ograniczeniami geograficznymi.

Wady VPN

 • Usługi premium są drogie - Większość sieci VPN nie jest darmowa i oferuje drogie miesięczne ceny.
 • Rejestrowanie danych - Prawo wielu krajów wzywa dostawców do prowadzenia rejestrów działań użytkowników.

najlepszy tor VPN

Dlaczego warto korzystać z Tora i VPN razem??

Jak widać, zarówno sieci Tor, jak i VPN mają własną listę zalet i wad. Co jeśli moglibyśmy połączyć te dwa elementy, aby stworzyć coś potężniejszego? Tak, to bardzo możliwe. Pomimo tego, że różnią się na wiele sposobów, zarówno Tor, jak i VPN używają szyfrowanych połączeń proxy do ukrywania tożsamości użytkowników. Zazwyczaj istnieją dwie konfiguracje korzystania z niego:

Tor przez VPN

Ta konfiguracja obejmuje najpierw połączenie z serwerem VPN, a następnie z siecią Tor, przed eksploracją Internetu, co oznacza, że ​​twój adres IP to IP węzła wyjściowego Tor. Zapobiega to dostawcom usług internetowych, którzy wiedzą, że używasz Tora, gdy węzeł wejściowy nie widzi prawdziwego adresu IP, co może mieć duże znaczenie, jeśli używasz sieci VPN z zasadą braku dzienników. Możesz również łatwo uzyskać dostęp do ukrytych usług Tor / stron internetowych .onion.

Jednak tam, gdzie są korzyści, musisz również ponieść pewne ryzyko. Używanie Tora przez konfigurację VPN może ujawnić adres IP twojemu dostawcy. Będziesz miał zerową ochronę przed złośliwymi zagrożeniami, ponieważ ruch inny niż https może przechodzić przez węzły wyjściowe. Czasami węzły wyjściowe Tora mogą być blokowane, co może utrudniać całkowite maskowanie twojej tożsamości.

VPN przez Tor

Ta konfiguracja obejmuje najpierw połączenie z siecią Tor, a następnie z serwerem VPN, przed eksploracją Internetu, co oznacza, że ​​twój adres IP to adres serwera VPN. Niewielu dostawców obsługuje tę konfigurację, ale oferuje ona najlepsze zabezpieczenia w porównaniu z jakimkolwiek innym protokołem lub usługą. Ponieważ łączysz się z serwerem VPN za pośrednictwem Tora, nikt nie widzi twojego prawdziwego adresu IP.

Jeśli zarejestrujesz się za pomocą anonimowej opcji płatności, takiej jak Bitcoin, nie będzie możliwe śledzenie żadnej aktywności z powrotem do Ciebie, co pozwoli Ci cieszyć się całkowicie bezpiecznym przesyłaniem strumieniowym i udostępnianiem P2P / plików. Ta konfiguracja omija również wszystkie bloki w węzłach wyjściowych Tora, umożliwiając jednocześnie wybór różnych serwerów do omijania ograniczeń geograficznych narzuconych przez strony internetowe na całym świecie.

Najlepsza darmowa VPN dla Tora

Jeśli chodzi o znalezienie VPN dla Tora, niewielu użytkowników chce wydawać pieniądze na usługę premium. To tutaj BEZPŁATNE usługi zwykle nabierają tempa na rynku. Niestety, nie było żadnych darmowych sieci VPN obsługujących VPN dla Tora i jego dwóch konfiguracji. Znaleźliśmy jednak kilku dostawców, którzy oferują BEZPŁATNĄ wersję próbną, z której możesz korzystać, wraz z zapewnieniem VPN dla wsparcia Tora. Obejmują one:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. TorGuard
 4. BolehVPN

Najlepsza darmowa VPN dla Deep Web

Ciemna sieć, do której można uzyskać dostęp za pomocą przeglądarki Tor, może być dość niebezpiecznym miejscem. Wynika to z faktu, że chociaż można go wykorzystywać do uzasadnionych celów. Nadal jest wielu, którzy mogą sobie na to pozwolić za działalność przestępczą. Na przykład ciemna sieć daje schronienie dysydentom politycznym, organom ścigania, dziennikarzom i innym osobom poszukującym prywatności.

Jednocześnie jest to świetne miejsce dla oszustów, hakerów i innych cyberprzestępców. Nikt nie wie, kim mogą być, co oznacza, że ​​trzeba być w 100% bezpiecznym. Jeśli użyjesz samego Tora, zaawansowany technologicznie nadal będzie w stanie wyśledzić twój adres IP. Dlatego korzystanie z bezpłatnej sieci VPN w Deep Web nie jest dobrą opcją.

W rzeczywistości większość dostawców, którzy sprzedają się jako “Darmowy” nie obsługują dwóch konfiguracji: Tor przez VPN i VPN przez Tor. Dlatego często sugerujemy, aby użytkownicy spróbowali “DuckDuckGo” przeglądarka umożliwiająca dostęp do ciemnej sieci. W przeciwieństwie do Google Chrome, DuckDuckGo nie ma wielu filtrów w algorytmie wyszukiwarki.

Oznacza to, że chociaż Google nie indeksuje witryn w Dark Web, DuckDuckGo tak! Jako taki, jeśli szukasz alternatywy dla przeglądarki Tor, jest to najlepsza droga. Mają nawet własną stronę internetową Dark https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/, do której można uzyskać dostęp za pomocą bezpiecznego połączenia VPN. Inne strony internetowe, aby sprawdzić, czy jesteś nowy w ciemnej sieci, to:

Ukryta Wiki

Świetna strona do odwiedzenia dla początkujących w Dark Web. Jest podobny do prawdziwej Wiki, ale zawiera mnóstwo informacji, których nie znajdziesz na oryginalnej stronie!

.Link do cebuli: Ukryta Wiki

Dream Market

Ta strona otwiera możliwości rejestracji rzeczy za pośrednictwem anonimowego e-maila i płacenia za pośrednictwem prywatnego bitcoina. Jest to jeden z mniejszych rynków .onion w ciemnej sieci.

.Link do cebuli: Dream Market

Facebook

Świat’największa platforma mediów społecznościowych oferuje również stronę internetową .onion. Jest dość podobny do oryginalnego Facebooka tylko tyle, że nie są rejestrowane żadne dzienniki aktywności użytkownika.

.Link do cebuli: Facebook

Prywatny hosting

Jeśli masz dość surowych umów z lokalnymi firmami hostingowymi, Private Hosting to świetne miejsce do odwiedzenia. Możesz mieć PHP o Linuksie do 100 MB za 170 USD rocznie!

.Link do cebuli: Prywatny hosting

Sklepy Tor

Jak sama nazwa wskazuje, strona internetowa jest narzędziem do budowania ciemnej sieci. Pozwala użytkownikom tworzyć własne sklepy .onion, a nawet jest wyposażony w integrację bitcoin.

.Link do cebuli: Sklepy Tor

Router VPN Tor

Jeden z najprostszych sposobów korzystania z “VPN przez Tor” konfiguracja polega na zakupie routera VPN. Dostawcy tacy jak NordVPN oferują własne routery, które oferują możliwość natychmiastowego przełączania serwerów, jednocześnie chroniąc wszystkie urządzenia przez Wi-Fi. Po skonfigurowaniu routera po prostu połącz się z przeglądarką Tor, aby uzyskać dodatkową ochronę. W ten sposób możesz zwiększyć swoją anonimowość w Internecie, bez żadnych problemów!

Darmowe pobieranie Tor VPN

Sama przeglądarka Tor jest dostępna do pobrania, nie płacąc ani grosza. Wystarczy odwiedzić tę stronę tutaj i zainstalować odpowiednią wersję dla swojej platformy. Istnieją dedykowane aplikacje dla systemów Windows, Mac i Linux. Po zakończeniu możesz zarejestrować się u dowolnego z wyżej wymienionych dostawców, a następnie pobrać ich natywne aplikacje ze strony internetowej, sklepu Google Play lub iTunes.

Darknet Browser

Jeśli chodzi o dostęp do głębokiej sieci, użytkownicy często mylą się co do używanej przeglądarki. Pamiętaj, że nie możesz uzyskać dostępu do ciemnej sieci za pomocą Google Chrome i Mozilla Firefox, ponieważ nie mają one zdecentralizowanej sieci z nakładką serwerów na całym świecie.

Przeglądarki te są dość proste w działaniu i nie zawierają żadnego szyfrowania służącego do maskowania Twojej tożsamości. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do głębokiej sieci, masz tylko dwie opcje: użyj przeglądarki Tor (preferowany wybór) lub DuckDuckGo (zapewnia dostęp tylko do określonych czerwonych pokoi).

Najlepsza VPN dla Tora FAQ

Jeśli chodzi o korzystanie z najlepszych VPN dla Tora, może pojawić się wiele przemyśleń na temat tego, jak może chronić twoją tożsamość lub zwiększyć twoje bezpieczeństwo. Do najczęściej zadawanych nam zapytań należą:

Czy Twój dostawca usług internetowych może zobaczyć, co robisz w sieci Tor??

Ponieważ Tor ukrywa tożsamość połączenia użytkownika z serwerem sieciowym i szyfruje cały ruch przychodzący / wychodzący, żaden dostawca usług internetowych nie może monitorować ani śledzić twoich żądań HTTP. W rezultacie nie widzą stron, do których próbujesz uzyskać dostęp. W połączeniu z VPN możesz jeszcze bardziej zwiększyć swoją anonimowość w Internecie i wykorzystać pełną cyfrową prywatność.

Czy Tor Browser to VPN??

Żaden Tora nie jest dokładnie VPN, ale ma podobieństwo, ponieważ używa szyfrowanych połączeń proxy do ukrywania tożsamości użytkowników. Przesyła wszystkie dane przez tysiące węzłów na całym świecie, z których każdy zna adres IP z przodu, a nie z tyłu. Dlatego nikt nie może śledzić twojej tożsamości za pomocą Tora, ale strony internetowe mogą nadal wiedzieć, że używasz połączenia Tora. Możesz sprawdzić inne najlepsze przeglądarki VPN, aby dowiedzieć się więcej.

TOR VPN Android?

Tor rzeczywiście oferuje wersję na Androida, z której użytkownicy mogą korzystać na smartfonach. To się nazywa “Orbot”, który zapewnia silne szyfrowanie ruchu internetowego dla maksymalnego bezpieczeństwa. Po prostu połącz się z VPN, a następnie otwórz przeglądarkę Tor, aby uzyskać maksymalną anonimowość w Internecie.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże ci znaleźć najlepszą sieć VPN dla Tora, w oparciu o twoje potrzeby w zakresie prywatności i wymagania budżetowe. Niezależnie od tego, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, nie wahaj się komentować poniżej. Ponadto, możesz wypisać wszelkie sugestie, które uważasz za wiarygodne do użycia w Tora. Miłego dnia!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me