5 najlepszych VPN dla Brazylii 2020: dbaj o bezpieczeństwo swojego Internetu

Wprowadzono nowe prawo gwarantujące bezprecedensowe bezpieczeństwo Brazylijczykom online. Prawo określa również prawa, które użytkownicy mają w Internecie, oraz prawo do wiedzieć, ile danych mają obecnie o nich strony internetowe.

Jednak prawo to nie zostało jeszcze wprowadzone w życie i było stale odkładane. W międzyczasie rząd rozpoczął masową represje, w których często cytowano antypaństwowe działania cyfrowe.

Posiadanie najlepszego połączenia VPN w Brazylii jest najbezpieczniejszą opcją w celu zapewnienia anonimowości w Internecie przy jednoczesnym zachowaniu bezpłatnego dostępu do Internetu.

Najlepsza sieć VPN dla Brazylii

Najlepsze usługi VPN dla Brazylii 2020

 1. PureVPN: Najlepsza sieć VPN dla Brazylii. 18 dedykowanych serwerów brazylijskich upewnij się, że użytkownicy nigdy nie tracą dostępu do treści online, zachowując bezpieczeństwo 24/7 w cenie 2,91 USD / mc
 2. Surfshark: Niezawodny i wyjątkowo przystępny cenowo. 1 serwer w Brazylii. Tryb kamuflażu ukrywa twoją tożsamość online, a twoja aktywność internetowa jest wolna od śledzenia za 1,99 USD / mc
 3. ExpressVPN: VPN z szybkimi serwerami. 5 dedykowanych serwerów w Brazylii. Wysoka wydajność gwarantuje, że użytkownicy będą mogli surfować po Internecie bez opóźnień w cenie 8,32 USD / mc
 4. Ivacy: Rozwiązuje wszystkie problemy z torrentami. 3 rodzime serwery brazylijskie. Użytkownicy nigdy nie będą musieli martwić się ograniczeniami torrentów, ponieważ ten dostawca zapewnia stałe wsparcie w cenie 2,25 USD / mc
 5. CyberGhost: Najlepsza sieć VPN do odblokowywania treści. 14 brazylijskich serwerów dla emigrantów. Dzięki najszerszemu wyborowi serwerów zapewnia płynną i bezproblemową obsługę za jedyne 2,75 USD / mc

Dlaczego warto korzystać z VPN w Brazylii?

Wirtualna sieć prywatna (VPN) zabezpiecza użytkownika’połączenie internetowe zapewniające anonimowość ich tożsamości cyfrowej, bezpieczeństwo ich działalności online przed hackowaniem oraz brak ograniczania treści online.

Brazylia ma okropną historię z cenzurą i ta tendencja rozprzestrzeniła się również w Internecie. Od aresztowania dziennikarzy po banowanie memów przeciwko krajowi’przywództwo online, Brazylijczycy’ wolność online jest stale zagrożona.

Na szczęście w Brazylii nie ma przepisów, które czynią korzystanie z VPN nielegalnymi. W związku z tym użytkownicy mogą nadal uzyskiwać dostęp do wszystkich form ograniczonych treści online bez śledzenia ich aktywności online w dowolnej formie za pośrednictwem niezawodnego dostawcy VPN.

5 najlepszych VPN dla Brazylii

Oto 5 najlepszych opcji VPN w Brazylii uszeregowanych na podstawie ich ceny, serwerów, kompatybilności, a także serwerów dedykowanych.

1. PureVPN - 18 dedykowanych serwerów brazylijskich

 • Cena: 2,91 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 5.0

Logo PureVPNPureVPN powinien być najlepszą opcją dla użytkowników, którzy chcą wszystkich niezbędnych funkcji bezpieczeństwa, które VPN ma do zaoferowania, a jednocześnie są w rozsądnej cenie.

Z siedzibą w Hongkongu PureVPN oferuje swoim użytkownikom dostęp do ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach. Ponadto użytkownicy będą mogli korzystać z 18 dedykowanych serwerów brazylijskich, co pozwoli im uzyskać dostęp do wszystkich lokalnych treści brazylijskich z ograniczeniami geograficznymi.

Odblokowuje nie tylko Netflix, ale także wiele innych popularnych serwisów streamingowych, takich jak BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu i Disney+.

Ponadto, aby obsługiwać 5 jednoczesnych urządzeń, użytkownicy mogą również przez cały czas chronić swoje urządzenia Kindle i Smart Home dzięki połączeniu PureVPN.

PureVPN wykorzystuje szyfrowanie AES-256-bitowe obsługiwane przez standardowy protokół OpenVPN, a także dodatkowe wsparcie dla innych protokołów, takich jak PPTP, L2TP, IKEv2 i IPSec.

Inne funkcje dodawane do użytkowników’ ogólne bezpieczeństwo i ochrona w Internecie obejmują dzielone tunelowanie, dedykowane adresy IP, ochronę głębokiej inspekcji pakietów (DPI) dla torrentów.

Plusy

 • 18 Dedykowanych serwerów brazylijskich.
 • 5 jednoczesnych połączeń.
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
 • Odblokowuje Netflix, Hulu i Disney+

Cons

 • Interfejs użytkownika może zostać ulepszony.

Aby dowiedzieć się więcej o PureVPN, przeczytaj naszą szczegółową recenzję tutaj.

2. Surfshark - 2 dedykowane serwery dla Brazylii

 • Cena: 1,99 USD / mies
 • Ocena Trustpilot: 4.4

1-Surfshark-LogoSurfshark regularnie ma specjalne oferty i oferty, dzięki czemu jest to najbardziej przyjazna opcja do rozważenia, jeśli chodzi o portfel.

Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych użytkownicy mogą oczekiwać dostępu do ponad 1040 serwerów w ponad 60 krajach. Należą do nich również 2 dedykowane serwery brazylijskie, które mogą umożliwić ekspatriantom dostęp do lokalnych treści brazylijskich, kiedy tylko będą’ponownie poza krajem.

Można go używać na nieograniczonej liczbie urządzeń jednocześnie, będąc jednocześnie całkowicie kompatybilny dla użytkowników systemów Windows, Mac, iOS, Android i Linux.

Surfshark obsługuje również protokoły PPTP, L2TP, IKEv2, IPsec i OpenVPN i jest wyposażony w standardowe szyfrowanie AES-256-GCM, zapewniając standardową w branży ochronę w niezwykle przystępnej cenie.

Zakamuflowany model przenosi twoją anonimowość na wyższy poziom, ukrywając twoją aktywność internetową nawet przed własnym ISP.

Plusy

 • 2 dedykowane serwery brazylijskie.
 • Obsługa nieograniczonej liczby urządzeń.
 • Kompatybilny z systemami Windows, Mac, Android i iOS.
 • Polityka braku dzienników.

Cons

 • Obsługa klienta musi się poprawić.

Aby dowiedzieć się więcej o Surfshark, przeczytaj naszą szczegółową recenzję tutaj.

3. ExpressVPN - 4 szybkie serwery dla Brazylii

 • Cena: 8,32 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 5.0

Logo 5-ExpressVPNExpressVPN to idealny wybór dla Ciebie’jesteś zmęczony kompromisami w zakresie prędkości, aby uzyskać większe bezpieczeństwo w Internecie dzięki szybkiej gamie serwerów.

Działając na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych użytkownicy uzyskują dostęp do ponad 3000 serwerów w 160 lokalizacjach w 94 krajach. Należą do nich dedykowane 4 brazylijskie serwery, dzięki czemu dostęp do lokalnych treści z zewnątrz dla emigrantów jest niezwykle łatwy.

Oferuje obsługę 5 wielokrotnych loginów, a także szyfrowanie AES-256-CBC z wykorzystaniem protokołów OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 i PPTP.

Użytkownicy zyskują także dedykowane i funkcjonalne aplikacje obsługiwane w Fire TV i Apple TV. Ponadto użytkownicy mają również dostęp do blokady sieci, automatycznego przełącznika zabijania, który skutecznie ogranicza całą sieć, jeśli wykryje, że połączenie internetowe zostało przerwane.

Plusy

 • 4 dedykowane serwery brazylijskie.
 • 5 jednoczesnych połączeń.
 • Blokada sieci (najlepszy automatyczny przełącznik zabijania).
 • Obsługuje bitcoiny i inne kryptowaluty.

Cons

 • Najdroższa opcja VPN.

Aby dowiedzieć się więcej o ExpressVPN, przeczytaj naszą szczegółową recenzję tutaj.

4. Ivacy - 2 bezpieczne serwery brazylijskie

 • Cena: 2,25 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 5.0

Logo IvacyIvacy jest dostawcą VPN, który może zagwarantować najbezpieczniejsze połączenie dla wszystkich twoich torrentów lub jeśli chcesz uzyskać dostęp dla krajów, które mają surowe przepisy dotyczące internetu.

Ivacy to idealny dostawca VPN dla użytkowników, którzy potrzebują torrentów, aby mieć bezproblemowy dostęp do treści online.

Z siedzibą w Singapurze Ivacy może zaoferować swoim użytkownikom ponad 1000 serwerów w ponad 100 krajach. Podwójne dedykowane brazylijskie serwery ułatwiają ekspatriantom kontynuowanie oglądania ulubionych treści lokalnych, jeśli tak się dzieje’zawsze poza krajem.

Obsługuje 5 jednoczesnych połączeń szyfrujących je za pomocą szyfrowania AES-256-GCM oprócz protokołów L2TP i IKeV2 w celu zwiększenia bezpieczeństwa ich połączenia.

Jego wyróżniającą się cechą jest aplikacja IvacyPrime, usprawniona aplikacja znana w branży z obchodzenia Wielkiej Zapory Chińskiej.

Plusy

 • 2 dedykowane serwery brazylijskie.
 • 5 jednoczesnych połączeń.
 • Aplikacja IvacyPrime do odblokowywania VoD.
 • Podział tunelowania do torrentowania.

Cons

 • Wsparcie techniczne musi ulec poprawie.

Aby dowiedzieć się więcej o Ivacy, przeczytaj naszą szczegółową recenzję tutaj.

5. CyberGhost - 14 najszybszych brazylijskich serwerów

 • Cena: 2,75 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 4.7

9-CyberGhost-LogoTam’s żadna inna opcja VPN, która może pasować do CyberGhost, jeśli chodzi o odblokowanie jak największej ilości treści w Internecie.

Opiera się na Rumunii’Ponad 6000 serwerów w ponad 90 krajach gwarantuje, że użytkownicy są zawsze rozpieszczani wyborem, jeśli chodzi o dostęp do wszystkich treści online. 14 dedykowanych brazylijskich serwerów ułatwia osobom z zewnątrz i obcym dostęp do lokalnych treści z ograniczeniami geograficznymi, jeśli kiedykolwiek zechcą.

Oferując 7 funkcji wielokrotnego logowania, oferuje użytkownikom połączenia z szyfrowaniem AES-256-bit, które są dostarczane z kluczem RSA-4096 i SHA384 do uwierzytelniania mieszającego.

Centrum danych NoSpy (dedykowany serwer wykorzystujący dedykowane łącze wysyłające w celu wzmocnienia 256-bitowego szyfrowania) jest zdecydowanie najlepszą funkcją, a także oferuje pełną obsługę telewizora Nvidia Shield i urządzeń do gier, takich jak PS4 i Xbox One..

Plusy

 • 14 Dedykowanych serwerów brazylijskich.
 • 7 jednoczesnych połączeń.
 • Daje użytkownikom dostęp do NVidia Shield TV.
 • Centrum danych NoSpy z dedykowanym łączem w górę.

Cons

 • Prędkości połączeń mogą się czasem opóźniać.

Aby dowiedzieć się więcej o CyberGhost, przeczytaj naszą szczegółową recenzję tutaj.

Czym są Brazylia?’s Przepisy dotyczące prywatności?

W Brazylii to brazylijska ogólna ustawa o ochronie danych, formalnie znana jako ustawa federalna nr 13.709 / 2018, która zajmuje się takimi kwestiami, jak ochrona danych, prywatność w Internecie, a także kary w przypadku naruszenia danych.

Do prawa wprowadzono pewne przepisy, w tym utworzenie Krajowego Urzędu Ochrony Danych, a także odroczenie całego prawa’wykonalność.

W wyniku tych przepisów użytkownicy będą mieli niespotykaną kontrolę nad sposobem udostępniania swoich danych, a także uzyskają prawo do żądania informacji o tym, ile informacji ich rząd może śledzić na temat ich działalności cyfrowej.

Czy Twoje działania cyfrowe są bezpieczne w Brazylii??

To nowe prawo miało dotyczyć tego, jak prymitywna Brazylia’obowiązującymi przepisami dotyczącymi prywatności są. Podczas gdy prawo ma wypełnić luki w zabezpieczeniach online, w kilku publikacjach wskazano luki, które nadal stanowiłyby zagrożenie dla anonimowości użytkowników.

Od 2018 r’W wyborach powszechnych obecny rząd rutynowo stosował jawną cenzurę i internetowe ograniczenia treści. Ponadto blogerzy i dziennikarze padli ofiarą aresztowań dokonanych na podstawie “podejrzana aktywność online przeciwko państwu”.

W takich przypadkach wysoce zalecane jest, aby użytkownicy wybrali niezawodną usługę VPN, aby zapewnić, że ich dostęp do bezpłatnego internetu nie zostanie przerwany. Ponadto zapewni bezpieczeństwo użytkownikom przed wszelkimi formami nadzoru.

Jak uzyskać brazylijski adres IP?

Dobra i niezawodna usługa VPN prawdopodobnie umożliwi Ci wybór spośród tysięcy serwerów zlokalizowanych w setkach różnych krajów, w tym Brazylia.

Możesz potrzebować brazylijskiego adresu IP, aby uzyskać dostęp do lokalnych treści, które mogą być blokowane geograficznie.

Aby uzyskać brazylijski adres IP, wykonaj następujące kroki:

 1. Subskrybuj niezawodną usługę VPN, zalecanym wyborem jest PureVPN.Jak uzyskać brazylijski adres IP
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację PureVPN na wybranym urządzeniu.
 3. Wprowadź dane logowania i wybierz serwer brazylijski.Brazylia VPN
 4. Zrób to ty’wybraliśmy odpowiedni tryb, tj. wolność w Internecie.
 5. Kiedyś ty’po ponownym połączeniu kontynuuj przeglądanie i przesyłanie strumieniowe swoich ulubionych brazylijskich treści.

Często zadawane pytania: Najlepsze Brazylia VPN 2020

Co’s najlepszy darmowy VPN dla Brazylii?

Użytkownicy mają do wyboru setki bezpłatnych VPN w Internecie.

Jednak te bezpłatne usługi wiążą się z problemami, które obejmują ograniczanie prędkości, wysokie współczynniki rozłączania i brak gwarancji nieprzechowywania dzienników. Biorąc pod uwagę Brazylię’W przeszłości z prześladowaniami, wskazane jest wybranie płatnej usługi, która gwarantuje brak dzienników.

Jak mogę kupić VPN??

Zakup VPN jest łatwym procesem. Po prostu przejdź na stronę dowolnej usługi, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz wybierać spośród wielu planów w zależności od budżetu. Stamtąd możesz sprawdzić i zapłacić kartą debetową / kredytową lub Paypal.

Następnie możesz korzystać z konta na wielu urządzeniach.

Czy mogę użyć Paypal do zakupu VPN?

Tak, wszystkie powyższe opcje umożliwiają wybór spośród wielu opcji płatności, takich jak karty debetowe / kredytowe, bitcoiny i Paypal.

Co’najlepszy VPN dla serwera Brazylii?

Użytkownicy będą mogli korzystać z większości najlepszych usług VPN, aby łączyć się z setkami serwerów na całym świecie, w tym z Brazylią.

Zdecydowanie zalecamy korzystanie z PureVPN, ponieważ ma 18 serwerów dedykowanych w pięknym mieście Sao Paulo w Brazylii. Użytkownicy mogą łączyć się z tymi serwerami z całego świata i uzyskiwać dostęp do wszystkich lokalnych treści brazylijskich, których chcą.

Wniosek

Ostatnio liczba ograniczeń i nadzoru w Internecie wzrosła w Brazylii. Wielu obywateli zostało aresztowanych i skazanych na więzienie za działalność cyfrową.

VPN może zapewnić użytkownikom bardzo potrzebną anonimowość i dostęp do nieprzerwanego i bezpłatnego internetu. PureVPN byłby najlepszym rozwiązaniem, aby zapewnić sobie całkowitą swobodę online w Brazylii.

Surfshark to kolejna mądra opcja, która daje dostęp do wielu ważnych funkcji i zapewnia bezpieczeństwo w Internecie przy jednoczesnym ograniczeniu budżetu..

Skomentuj poniżej, aby poinformować nas o swoich doświadczeniach z tymi dostawcami VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me