Sledujte hru trónov naživo online.

“Keď hráte hru o tróny, vyhráte alebo zomriete.”

Inšpirovaný oceneným autorom Georgeom R. R. Martinom’najpredávanejšia kniha “Pieseň ľadu a ohňa”, svetoznámy “Hra o tróny” je stredoveké fantasy epos. Je to jedna z najviac pirátskych televíznych relácií, aké kedy existovali, poháňaná komunitou viac ako 25 miliónov fanúšikov.

Len v roku 2016 získal GoT 12 ocenení Primetime Emmy Awards, čím sa stal najúspešnejším televíznym seriálom všetkých čias. Vďaka svojej ôsmej sezóne, ktorá je vzdialená iba štyri mesiace, ľudia na celom svete znova spájajú všetkých 67 epizód, aby si zabavili svoju pamäť. To mnohým kladie otázku: Ako sa pozerať na GoT online?

Preto som sa rozhodol vytvoriť príručku týkajúcu sa dostupných prémiových / bezplatných možností. Môžete si ich prezrieť nižšie a ponoriť sa do smrtiacej hry o kontrolu nad siedmimi kráľovstvami Westerosu, ktorá zahŕňa prehliadky medzi odpadlíkmi a rytiermi, kráľov a kráľovien, klamárov a čestných mužov.!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Preberanie, streamovanie alebo odblokovanie obsahu chráneného autorskými právami je nezákonné.
V žiadnom prípade nebudeme propagovať alebo podporovať akúkoľvek nezákonnú činnosť. Používatelia sú zodpovední za svoje konanie.

Contents

Ako sledovať GoT v rôznych regiónoch

Ako pozerať hru o tróny vo Veľkej Británii

Pre tých z vás, ktorí žijú vo Veľkej Británii, nemusí byť veľa kanálov streamujúcich GOT z dôvodu geografických obmedzení prístupných. Ale nie’trápíš sa! Stále môžete sledovať GOT vo Veľkej Británii bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, a to tak, že získate VPN.

VPN prehrá vašu IP adresu na miesto, ktoré si vyberiete, a umožní vám tak slobodný prístup k kanálom streamujúcim GOT z celého sveta s neuveriteľnou ľahkosťou.

Ako príklad by ste boli vy’Keď znova sedíte na svojom gauči v Benátkach a jednoducho zapnutím VPN a pripojením na server v USA získate prístup k HBO a sledujete najnovšiu epizódu Game of Thrones.!

Ako sa pozerať na hru Game of Thrones Season 8 online v Nemecku

Zatiaľ čo nelegálne možnosti pozerať sa na GOT, ako je Torrenting a pochybné odkazy na streamovanie, sú momentálne vychvaľované vľavo, vpravo a v strede, upozorňujeme vás, aby ste sa držali ďalej od tých, ktorí vás môžu pristúpiť k vážnym problémom s orgánmi na základe porušenia autorských práv..

V Nemecku stále existuje veľa alternatív na dokonalé legálne sledovanie hry Thrones online.

Medzi tieto možnosti patria populárne médiá vrátane oblohy, pod ktorou prichádzajú ďalšie tri streamingové kanály, HBO TERAZ, Hotstar a TERAZ TV. Tieto kanály sú však geograficky obmedzené a na prístup z Nemecka budete potrebovať sieť VPN.

Odblokovanie kanálov v Nemecku

Ako sa pozerať na hru o tróny v Taliansku

Musíte pochopiť, že relácia je geograficky obmedzená a oficiálne sa vysiela na veľmi obmedzených kanáloch a regiónoch. Preto sa vyzbrojte najlepšou sieťou VPN, ktorá vám umožní relatívne obísť geografické obmedzenia platné pre streamovanie GOT v Taliansku relatívne ľahko..

Ako sa pozerať na hru trónov v Kanade

Posledná sezóna má šesť epizód, takže ak ste vy’v Kanade a zaujíma vás, ako sa pozerať na hru Game of Thrones live online pomocou Best VPN for Canada, don’strach! Máme pre vás tie najlepšie možnosti!

Ako pozerať hru o tróny na Netflix

Ahoj Netflixu feťáci, viem, že ste závislí od Netflixu, že možno nebudete chcieť vyskúšať inú platformu pre vaše streamovacie potreby, ale tu’Horúca otázka je: Môžete pozerať hru trónov na Netflixe?

Veľmi populárny televízny seriál NIE JE k dispozícii na serveri Netflix. Ale nebojte sa! V sekcii kanála nižšie som dal niekoľko funkčných alternatív, aby som podviedol tvojho milovaného Netflixa a pozrel si hru trónov..

Hra o tróny Sezóna 8 Ukážka / Promo

Teraz sme na konci hry, chlapci. Po dlhom dvojročnom čakaní spoločnosť HBO definitívne oznámila dátum premiéry pre 8. a záverečnú sezónu “Hra o tróny”. Bude pozostávať celkom zo šiestich epizód, čo je jedna epizóda nadol z minulej sezóny a zvyčajne desať vo všetkých predchádzajúcich sezónach..

Kedy bude premiéra GoT? 14. apríla! Áno! To je deň, keď používatelia HBO môžu ľahko sledovať Game of Thrones, celú sezónu prostredníctvom káblovej televízie alebo sieťovej služby VoD. Používatelia v Austrálii sa môžu spoľahnúť na sieť Foxtel pri streamovaní počas celej sezóny a tí, ktorí sa nachádzajú v iných krajinách, si môžu pozrieť zdroje vysielania uvedené v tejto príručke..

Ako sa pozerať na hru o tróny online

Pre nožnice na šnúry nie je lepšie miesto na prúd Game of Thrones v HD kvalite ako HBO’s online služba streamovania podpisov “HBO teraz” dáva fanúšikom prístup ku všetkým siedmim sezónom a 67 epizódam. Môžete sa prihlásiť na odber HBO Now prostredníctvom vysielateľa’s AndroidiOSApple TV a Android TV aplikácie.

HBO go hra o tróny online

Ak už máte predplatné HBO, nebudete musieť platiť za ich službu GO, pretože je to pre existujúcich zákazníkov káblových sietí bezplatné. Ďalšou možnosťou je zaregistrovať sa v službe HBO’s TERAZ služba, ktorá stojí paušálnu sadzbu 15 dolárov mesačne. Je to samostatný balík, ktorý nevyžaduje predplatné káblov!

Pre divákov mimo USA & Kanada, HBO Now bude geograficky obmedzená. To vám zvyčajne ponecháva dve možnosti, na odblokovanie HBO TERAZ použite alternatívnu službu VoD alebo VPN. Pridali sme a zoznam najlepších služieb VPN a alternatívy k HBO. Vyberte si!

Odblokujte HBO30 dňová záruka vrátenia peňazí

HBOnow hra trónov

Prémiové živé online streamingové možnosti pre hru trónov - sezóna 1 až 8

Okrem hier HBO GO a TERAZ je k dispozícii množstvo ďalších prémiových možností sledovania hry o tróny. Tam, kde niektoré VoD majú partnerstvo s HBO, iné vytvárajú “channel” k dispozícii online. To umožňuje používateľom sledovať všetko od predchádzajúcich sezón po najnovšie epizódy. Pozrite sa na tieto prémiové možnosti na streamovanie GoT!

DirecTV Now

Ak ste vášnivým rezačom káblov a chcete vedieť, ako sa pozerať na hru trónov, získaním zariadenia na to, aby ste ju mohli vysielať v plnohodnotnom online televíznom pláne, potom je DirecTV Now pre vás tou najlepšou voľbou. Je to služba VoD, ktorú vlastní AT&T. Umožňuje používateľom v USA prístup k všetkým svojim obľúbeným káblovým kanálom priamo online bez dlhodobého záväzku. Ako také sa môžete vždy spoľahnúť DirecTV Now pravidelné prúdy pre najnovšie epizódy GoT Season 8 po jeho vydaní.

priama televízna hra o tróny

Táto služba sprístupňuje všetkých 67 epizód sezóny 7, aby ste sa mohli flákať. Najlepšia časť zo všetkých: služba vám dokonca poskytne bezplatnú skúšobnú verziu na 7 dní. To znamená, že sa môžete flákať všetky obdobia GoT, bez zaplatenia jedného centu. Ak sa rozhodnete pokračovať v skúške, budete musieť zaplatiť 40 $ / mesiac.

priamo teraz hra o tróny

HotStar

Pre indických fanúšikov GoT, ktorí chcú vedieť čo’Ide o najlepšiu možnosť získania lacného spôsobu prístupu k živému prenosu hry o tróny, HotStar a HBO vytvorili oficiálne partnerstvo. To dáva indickej službe VoD schopnosť ponúknuť všetky sezóny neslávne známych Hra o tróny.

Hotstar hra trónov

Služba HotStar Premium sa ponúka za veľmi dostupnú cenu INR 199 (3,09 USD) mesačne, ktorá vám poskytuje prístup ku všetkým televíznym seriálom HBO dostupným na tejto webovej stránke. Predtým, ako ste sa mohli prihlásiť na odber služby HotStar Premium pomocou indickej kreditnej karty / debetnej karty & Pay TM, ale oni začali a US verzia príliš (9,99 dolárov / mesiac).

Ale opäť je to drahé volanie, je lepšie použiť a VPN, ktorá je tak lacná ako $ 1.99 spolu s HotStarom cez indickú IP ($ 3,09) vás bude stáť $ 5.08 preto 50% lomka nákladov.

Unbloc Hotstar30 dňová záruka vrátenia peňazí

hra trónov hotstar ipad

Hulu

Zatiaľ čo väčšina ľudí by’Očakával som, že Netflix bude jedinou streamingovou hrou trónov’Je to veľký hovor, ale tu ho Hulu zbil, ruky dole. Podobné ako DirecTV Now, Hulu je agregátor obsahu, ktorý užívateľovi umožňuje sledovať svoje obľúbené filmy / televízne programy a živé udalosti z rôznych známych kanálov. To samozrejme zahŕňa HBO, čo znamená, že môžete používať službu VoD na streamovanie všetkých ročných období GoT.

hulu hra trónov

Hulu je platforma na vysielanie streamovaných údajov pre sieťovú televíziu ONLINE. Najlepšie na tom je, že na testovanie služby máte k dispozícii 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. To znamená, že môžete ísť na maratón GoT bez platenia jedinej penny. Ak však chcete pokračovať v odbere, budete musieť zaplatiť 14,99 $ / mesiac.

hra trónov hulu

NowTV

NowTV je ďalšia služba VoD, ktorá ponúka à la carte programovanie, podobné programom DirecTV Now a Hulu. Poskytuje tak nožom na káble prístup ku všetkým kanálom, ktoré by ste mali k dispozícii v káblovej televízii, bez toho, aby ste sa ich predplatili. Máte dokonca k dispozícii HBO na streamovanie GoT.

teraz televízna hra o tróny

Až do 31. augusta 2018 NOW TV ponúkala všetkých sedem sezón a 67 epizód hry Hra o tróny, ktoré boli k dispozícii na pozeranie. Od nedávna však odstránili predchádzajúce obdobia. Máte prístup iba k poslednej sezóne 7 GoT. Získajte bezplatnú skúšobnú verziu 14 dní tu.

teraz televízna hra o trónových obdobiach

CraveTV

Ak sa nachádzate v Kanade, neexistuje lepšia možnosť streamovať GoT ako CraveTV! VoD, ktorú vlastní spoločnosť Bell Media, sa služba VoD konečne rozhodla pridať hru Game of Thrones do svojej samostatnej služby streamovania. To znamená, že môžete sledovať všetkých sedem sezón na platforme.

túžba po televíznej hre trónov

Najlepšie na tom je, že nemusíte platiť drahé predplatné. Plán CraveTV sotva stojí 7,99 dolárov mesačne, čo je dosť dobré na vysielanie série HBO hitov. Používatelia mimo Kanady môžu samozrejme využiť službu VPN na registráciu v službe CraveTV!

Odblokujte CraveTV30 dňová záruka vrátenia peňazí

Sledujte hru o tróny na Firestick

Ak vlastníte zariadenie Firestick, môžete pomocou HBO Now sledovať hru Game of Thrones na televízore s veľkou obrazovkou’s oficiálna aplikácia. Amazon ponúka celý rad zariadení a Firestick ponúka perfektné riešenie pre používateľov premýšľajúcich o prerezaní kábla.

Ak sa však počas používania zariadenia stretnete s problémami, pozrite si naše riešenia v našom podrobnom sprievodcovi, ako na to pozerať sa na hru Thrones on Firestick.

Sledujte hru trónov bez HBO

Teraz sú ľudia, ktorí to budú hľadať sledujte hru Throes bez HBO. Jedným z dôvodov je to, že HBO je k dispozícii iba v USA, čo je veľký problém pre fanúšikov GoT s bydliskom na inom mieste..

Dobrou správou je, že vyššie uvedené kanály ponúkajú vynikajúcu alternatívu k HBO a patria medzi ne napríklad služby Foxtel, Hulu a Now TV. Existujú aj bezplatné možnosti, ale nezabudnite ich používať, pretože by vás mohli dostať do problémov.

Voľné možnosti pre streamovanie hier o tróny online - sezóna 1 až 8

Chápem, že nie každý nôž na káble by chcel zaplatiť poplatok za predplatné, aby mohol sledovať hru trónov. Televízna relácia je v skutočnosti považovaná za jednu z najviac pirátskych sérií všetkých čias! A keďže existuje veľké množstvo najlacnejších spôsobov sledovania hry o tróny, HBO musela čeliť veľkým problémom pri zastavení šírenia show z neautorizovaných zdrojov. Ak chcete sledovať GoT zadarmo, tak’dostal som ťa pokryť. Pozri zoznam nižšie!

Ling Online

Služba Ling Online je zvyčajne známa tým, že je online tútorskou službou, ktorá pomáha študentom vyhladzovať ich jazykové schopnosti písania a písania v anglickom jazyku. Zároveň je to skvelá platforma na nájdenie najnovších televíznych relácií a filmov. Najlepšie na tom všetkom je, že sa nemusíte registrovať!

Sledovanie GoT online je rovnako jednoduché ako kliknutie na toto odkaz, výber epizódy, ktorú chcete sledovať, a kliknutím na názov. Zobrazí sa kontextové okno, ktoré vám dáva možnosť ísť na celú obrazovku. Jednoducho povedané, Ling Online ponúka najpohodlnejší spôsob, ako sledovať všetky ročné obdobia GoT!

ling online hra o tróny

Putlocker

Ak ste nadšení z toho, ako armáda mŕtvych pochoduje na juh a spôsobuje viac chaosu, potom je dobrou voľbou prístup k Putlockerovi. Táto webová stránka je najlepším cieľom pre strihačov káblov a bezplatných inzerentov, ktorí chcú sledovať svoje obľúbené televízne programy a filmy čo najpohodlnejším možným spôsobom..

Ak chcete sledovať všetky ročné obdobia “Hra o tróny”, jednoducho navštívte odkaz tu. Epizódy sa pravidelne nahrávajú deň po ich pôvodnom vydaní. To znamená, že ak sa epizóda vysiela v nedeľu, môžete streamovať GOT ZADARMO v putlockeri nasledujúci deň.

hra na trón putlocker

CMoviesHD

Rovnako ako Putlocker, CMoviesHD je ďalší spoľahlivý zdroj streamovania ZDARMA. Táto webová stránka musí byť vystavená častým prestojom a presunom do rôznych domén, kvôli tlaku zo strany lovcov porušujúcich autorské práva. Jednoduché vyhľadávanie na stránkach Google vám však poskytne prístup k pracovnej variante.

V súčasnosti je CMoviesHD na doméne .bz. Môžete sa na ňu spoľahnúť pri rôznych druhoch prémiového obsahu zo stránok, ako sú BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu, Netflix a ďalšie. To zahŕňa televízne programy / filmy vo všetkých žánroch. Medzi nimi sú aj sezóny seriálu dramatických hier s fantasy trikmi, Hra o tróny!

cmovies hra o tróny

123MoviesHub

123MoviesHub môže znieť ako webová stránka venovaná poskytovaniu bezplatných streamov iba pre filmy. V skutočnosti má však aj pomerne rozsiahly zoznam hitových televíznych relácií. Táto služba je známa ako najlepší cieľ pre sledovanie všetkých vašich obľúbených filmov / televíznych relácií, a to čo najjednoduchším možným spôsobom..

vyhral som’Ale klamať, museli by ste sa vysporiadať s množstvom dráždivých automaticky otváraných okien a reklám, ktoré sa stávajú dosť nepríjemnými. Ak potrebujete prístup ku všetkým 7 sezón a 67 epizód Game of Thrones však bez platenia predplatného - 123MoviesHub je vždy dobrým cieľom!

123 tries HD hra o tróny

Ako sa pozerať na hru Tróny online na Kodi

Zábavní geeki, ktorí hľadajú softvér na prístup k pirátskym televíznym programom / filmom, by si určite mali vyskúšať Kodi! Jedná sa o multimediálne centrum s otvorenými zdrojovými kódmi s viacerými platformami, ktoré môžete dokonca používať na televízoroch Apple a Android. Predstavte si to ako svoj vlastný OS, ktorý sa spolieha na doplnky.

hra trónov kodi

K dispozícii sú prémiové doplnky a nájdete aj množstvo tretích strán. Väčšina z nich poskytuje používateľom prístup k blokovanému obsahu na celom svete. Pri streamovaní hry o tróny sa môžete spoľahnúť na doplnok Exodus Redux, ktorý je k dispozícii na repozitári Lazy Kodi Repo. Pri inštalácii postupujte podľa krokov uvedených nižšie!

 1. Stiahnuť ▼ a nainštalujte aplikáciu Kodi na ľubovoľnú platformu podľa vášho výberu
 2. odpálenie Kodi a cvaknutie na internete “Výbava” ikona a vybrať “Systémové nastavenia”
 3. cvaknutie na “Add-ons” a smena prepínač pre “Zapnite neznáme zdroje”
 4. V rozbaľovacej ponuke sa zobrazí správa so žiadosťou o potvrdenie. hit “Áno”
 5. spiatočný k predchádzajúcemu “nastavenie” menu a cvaknutie na “Správca súborov”
 6. kohútik na “Pridať zdroj”, Dvojité kliknutie na “nikto”, a vstúpiť http://lazykodi.com/
 7. vstúpiť názov zdroja médií ako Lazy Kodi Repo a cvaknutie na “ok”
 8. spiatočný do hlavnej ponuky, cvaknutie na “Add-ons”, a “balíček” gombík
 9. vybrať “Inštalácia zo súboru ZIP”, otvorené “Lazy Kodi Repo”, a “úložisko”
 10. Posunúť nadol a zvoliť “EXODUSREDUX” zo zoznamu archívov
 11. cvaknutie na “repositoryexodusredux-0.0.7” a čakania pre inštaláciu repo
 12. spiatočný do predchádzajúcej ponuky a vybrať “Inštalácia z úložiska”
 13. vybrať “Exodus Redux Repo” a kliknite na “Doplnky videa””
 14. cvaknutie na internete “Exodus Redux” doplnok a hit  “Inštalácia” gombík
 15. odpálenie doplnok, prejdite na “TV relácie”, Vyhľadávanie pre “Hra o tróny”
 16. Otvorené prvý výsledok a užite si sledovanie všetkých siedmich sezón a 67 epizód!

Lazy Kodi je neoficiálne úložisko Kodi, ktoré by zoškrabalo obsah z oficiálnych kanálov, čo by malo za následok pirátstvo a problémy s autorskými právami. Používanie VPN je preto lepšou možnosťou pre zabezpečené streamovanie.

Streamujte anonymne30 dňová záruka vrátenia peňazí

Ako sa pozerať na hru Thrones online na Popcorn Time

Ak zlyhajú všetky ostatné možnosti, vždy sa môžete spoľahnúť na čas Popcorn Time. Aplikácia je fúziou technológie BitTorrent s pokročilými funkciami streamovania. PT získava svoj obsah zo zdrojov P2P a zároveň poskytuje používateľom možnosť prehrávať ich priamo zo softvéru.

Nezabudnite zapnúť popcorn čas vpn pre maximálnu anonymitu.

Môže sa pochváliť podobným výhľadom ako Netflix vďaka elegantne navrhnutému rozhraniu, ktoré obsahuje zoznam atraktívnych miniatúr filmov / televíznych relácií v rôznych kategóriách. Jednoducho si stiahnite a nainštalujte Popcorn Time a vyhľadajte “Hra o tróny” na navigačnej lište po kliknutí na ikonu “TV relácie” streamovať GoT! Všimnite si však, že ak chcete sledovať GOT naživo, potom Popcorn Time nie je tým pravým miestom, pretože určitú epizódu dostane až po úplnom odvysielaní prostredníctvom oficiálnych zdrojov..

popcorn časová hra o tróny

Najlacnejší spôsob, ako sledovať hru trónov:

Okrem kanálov sme’Keďže sú uvedené v tejto príručke, zatiaľ neexistuje iná právna metóda na sledovanie GOT za nižšiu cenu alebo dokonca zadarmo. Iste, existuje streamovanie stránok založených na torrente, ako sú Putlocker a YifyTV, ale nie sú legálne používať kdekoľvek na svete. Takže pokúšať sa pozerať sa na ne prostredníctvom nich vás môže pristúpiť k vážnym problémom, ak autorskí autori sledujú vašu IP a pošlú vám právne upozornenie.

Existuje však inteligentný spôsob, ako môžete sledovať celú sezónu zadarmo, ale vyžaduje si dômyselné riešenie. to’Je to úplne legálne, ak však chcete túto možnosť prejsť, musíte byť aktívny.

Tu’ako to môžete urobiť:

 • Získajte sieť VPN a pripojte sa k indickému serveru
 • Okrem podobného množstva e-mailových adries musíte mať k dispozícii aspoň 2 rôzne typy kreditných / debetných kariet
 • Teraz prejdite na stránku Hotstar a zaregistrujte sa na účet pomocou svojej prvej kreditnej karty a e-mailovej adresy.
 • Hotstar ponúka 1-mesačnú bezplatnú skúšobnú verziu, takže budete mať k dispozícii obdobie 30 dní, počas ktorého budete môcť sledovať GOT, kým sa suma predplatného odpočíta z vášho účtu.
 • 30 dní znamená, že pred skončením skúšobnej doby môžete sledovať celkom 4 epizódy
 • A od tejto chvíle už uplynulo 3 epizódy, zostali nám iba tri ďalšie, čo znamená, že budete mať dostatok času na ukončenie sezóny GOT 8 prostredníctvom bezplatnej skúšobnej verzie služby Hotstar.
 • Takže po skončení sezóny, don’t nezabudnite zrušiť svoje predplatné, alebo aj vy’Bude vám naúčtovaná suma predplatného

Čo’s Gonna Happen túto sezónu 8 na GoT - Predpovede, spojleri a teórie fanúšikov!

Jon Snow Won’Tentoraz uniknúť smrti!

Sledovanie GoT bolo jazdou na horských dráhach! A ak existuje’To, čo všetci fanúšikovia vedia, je, že nikdy nemôžete očakávať, že žiadna postava zostane nažive dlho.

To proste nevie’tak to nefunguje. Druhý, keď začnete rozvíjať pravdepodobnosť pre určitú postavu, dostanete šok, ktorý vedie k ich zániku.

Zdá sa, že Jon a Daenerys sú všetci pripravení odísť do západu slnka. Môžeme tomu skutočne veriť? Nemám’nemyslím. Najmä vzhľadom na to, že Jon Snow už raz unikol smrti.

Tento zápletka prekvapila Melisandra. Prečo bol Jon vzkriesený Pánom Svetla? Určite sa neusadí, šťastne až do smrti!

Takže som presvedčený, že Jon by mohol slúžiť ako posledné východisko na porážku Bielych chodcov (alebo nie). Môže byť zabitý v búrke alebo musí zaplatiť svoj dlh života Bohu mnohých tvárí.

zima prichádza hra trónov

Daenerys bude naďalej žiť (dúfam, že: /)

Dobre, tam’to nemá zmysel poprieť to. Milujem Emiliu Clarkovú. Jej úsmev a spôsob, akým sa smeje, je rovnako fascinujúci, aj keď my nie’t to veľa vidieť v televíznej show lol

ona’je to čistá bohyňa v skutočnom živote a tiež na Game of Thrones, takže si nedokážem predstaviť, ako jej zomiera Daenerys. Bol by som zlomený, keby to urobili.

Nehovoriac o tom’je to jediná rozumná voľba centrálneho protagonistu. Daenerys je pre pozemok životne dôležitý. Je zodpovedná za topenie múru a návrat drakov.

Je celkom možné, že jej postava zostane nažive, ale autori televíznej show určite zvíťazili’Neposkytla som jej očarujúce zakončenie, teda zánik Jon Snowa. Dáva to zmysel, správne?

(Prsty prekrížené. Prosím’nezabijem ju)

hra trónov obsadenie

Sam je zasľúbeným princom, ktorý splní proroctvo

V George R. R. Martin’s “Pieseň ľadu a ohňa”, tam bola legendárna postava známa ako “Azor Ahai”, ktorí bojovali proti [temnote] červeným mečom.

Muž, ktorý “povstal, aby dal odvahu rase mužov a viedol ctnostných do boja so svojím planúcim mečom Lightbringer”. Existujú špekulácie, že Sam by mohol byť veľmi tajným Targaryenom.

Na základe proroctva sa znovu narodí Azor Ahai, ktorý zobudí drakov z kameňa, keď červená hviezda krváca a temnota sa zhromažďuje.

Keďže Sam je dieťaťom Elia Martell a Rhaegar, prepašovali ho neskôr Varys a starali sa o neho verní Tarlys, ktorí’s povedať, že je zasľúbeným princom?

hra trónov meme

Melisandre (Červená kňažka) sa vráti s armádou

Toto sa môže mnohým zdať trochu zrejmé, ale určite vidím, ako sa Melisandre vracia s armádou, aby bojoval proti bielym chodcom. Je to kvôli jej nie tak jemnej hrozbe na konci sezóny sedem do Varyov.

Ona to oznámila’d sa naposledy vracajú. “Musím zomrieť v tejto podivnej krajine, rovnako ako vy.” Bola to chvíľa goosebumpov, ktorá vydláždila cestu pre nás fanúšikov, aby vedeli, že sa bude vracať.

Berúc do úvahy, že Melisandre vždy veril v Daenerys’ príčiny a budú sa zbližovať vo Volantis, je tiež bezpečné predpokladať, že sa spojí s Kinvarou.

Ako asi viete, Volantis je strážený masívnou armádou zvanou “Ohnivá ruka”. Takže armáda, ktorá nasleduje oheň, znie určite určite užitočne v boji proti nemŕtvym ľadovým príšerám!

GoT meme

Staré postavy ako Ned Stark Might môžu urobiť comeback

V skorej správe zo súboru Season 8 sa EW tvrdila, že v televíznej relácii vidí niekoľko starých postáv. Existuje teda veľká šanca vidieť nejaké známe tváre vedúce k vojne.

Zo všetkých postáv znie Ned Stark ako celkom neočakávaný záznam. Okrem toho zvíťazil’t byť prvýkrát, keď sa znaky vrátia po smrti.

Hora, Beric Dondarrion, honič, Jon Snow a v knihách boli všetci zmŕtvychvstaní Catelyn Stark. Teraz si môžete myslieť, že to nebolo’t Ned’s oddelenou hlavou od tela?

Ale tu je myšlienka: čo keby to nebolo’vlastne Ned Stark?

hra o tróny cc meme

Nočný kráľ zaútočí na Karholda a najskôr na poslednú krbu

Ak ty’Už dlho sledujete GoT, pravdepodobne viete, že ľudia z Westerosu nespália mŕtvych. Vzhľadom na to, že nočný kráľ už mieri na sever, existuje ešte väčšia šanca na zväčšenie armády.

Toto poskytne nočnému kráľovi možnosť útočiť najskôr na Karholda a Last Hearth, rovnako ako Jon uviedol v sezóne sedem premiér. “Ak porušia múr, prvé dva hrady na ich ceste sú Last Hearth a Karhold,”

Na tieto hrady Umber a Karstark v súčasnosti dohliada iba mladý Ned Umber a Alys Karstark, takže existuje veľká pravdepodobnosť, že zlyhajú. Po páde týchto dvoch hradov vidím nočného kráľa, ako zameriava svoje útoky na Winterfell!

hra trónov starého chlapa

Jaime smeruje k Winterfellovi, zomiera mučeníkovi

Existuje veľa teórií o tom, ako Jaime zomrie v poslednej sezóne hry o tróny. Všetci vieme, že jeho oblúk bol jedným z najsilnejších v sérii.

Začínal ako násilnícky násilník, sociopath pomaly kvitol v ušľachtilého rytiera. Môžem teda určite očakávať, že v Winterfell urobí hrdinský čin.

Mohli by sme tiež dostať šancu vidieť ho a trojoký Raven “otruby” znovuzjednotenie, čo bude príjemná konverzácia. Keď nočný kráľ zaútočí na Winterfell, vidím tiež Jaime a Brienne bojovať bok po boku s ich dvojicami valýrskych oceľových mečov.

Jaime by potom mohol zomrieť ako mučeník, alebo podľa inej teórie fanúšikov mohol splniť Valongarské proroctvo. Ten, ktorý hovorí, že Cersei zomrie v rukách “malý brat”.

Berúc do úvahy to, ako často Cersei a Jaime hovoria o spoločnom príchode na svet a odchode z neho, vidím Jaime, ako konečne zabil svoju sestru dvojčiat, a potom podľahol svojim zraneniam..

GoT stále lepší milostný príbeh

Viserion bude bojovať s Drogonom k ​​smrti

Pomenované po Daenerys’ brat Viserys, drak Viserion vzkriesený nočným kráľom, bude musieť čeliť Drogonovi v boji proti smrti.

Drogonovi by bolo veľmi rozumné zabiť Viseriona, keďže Viserysa zabil v prvej sezóne. Bez ohľadu na to sa bitka určite oplatí sledovať.

Mohli by sme dokonca vidieť, ako Jon Snow jazdí na Rhaegale, aby pomohol Drogonovi zabiť Viseriona. Postava už dokázala, že sa dokáže spojiť s drakmi.

GoT drogo

Ďalšie teórie a predpovede fanúšikov

 • Jon a Arya sa konečne uvidia po známom v prvej sezóne.
 • Daenerys, hoci neplodné, môže mať prekvapivé tehotenstvo (incestné dieťa!).
 • Veľkým prekvapením by bola skutočnosť, že Tyrion je tiež Targaryen.
 • Nymeria sa ešte raz vráti so svojím vlčím balením, aby pomohla bojovať proti Bielym chodcom.
 • Melisandre a Varys zomrú, rovnako ako povedala, že na konci sezóny sedem.
 • Chrt opäť uvidí Sansu aj Aryu, ktorí sa od Sandora veľmi vyvinuli.
 • Gilly a Sam sa dozvedú viac o Long Night a Azor Ahai z ukradnutých kníh Citadely.
 • Niektorí fanúšikovia veria, že BRAN je NIGHT KING a on’je ten, kto postavil múr.
 • Je celkom možné, že Bieli chodci napriek veľkému boju zvíťazia vo vojne!

Ako sledovať časté otázky o trónoch

Môžete pozerať hru o tróny na Netflixe?

Tu je hádanka pre fanúšikov hry Game of Thrones, môžete sledovať show na Netflixe? Bohužiaľ nie je taký veľký ako Netflix’t Ponuka Game of Thrones.

Hlavným dôvodom je to, že práva na obsah sú v spoločnosti HBO a získala’t zdieľať so svojimi priamymi súpermi. Ale ako alternatívu môžete použiť ktorúkoľvek z metód (platenú alebo bezplatnú) sledujte hru Trón bez Netflixu.

Koľko je ročných období “Hra o tróny”?

“Hra o tróny” má sedem sezón na zastavenie srdca a dych s úžasnými príbehmi, ktoré vás udržia prilepené na gauči. Je to skvelá televízna show, ktorá sa dá sledovať. Sezóna 8 je v súčasnosti vo výrobnom procese a jej premiéra je naplánovaná na apríl 2019.

Koľko epizód je v minulej sezóne “Hra o tróny”?

Sezóna 7 z “Hra o tróny” mal spolu iba sedem epizód, o 3 menej ako predchádzajúce sezóny. Vzhľadom k tomu, sezóna 8 bude znamenať posledný, aký kedy budeme vidieť na televíznej show, GoT sa rozhodol ju udržať krátku. V apríli budúceho roka vydajú iba šesť epizód!

Zabalenie vecí

GoT v jednej vete

Nanešťastie, týmto sa dostávam na koniec “Hra o tróny” Sprievodca streamovaním! Dúfam, že poskytnuté zdroje pomôžu fanúšikom GoT pri hľadaní ideálneho zdroja na sledovanie ich obľúbenej show. Ak máte dotaz alebo sa chcete dozvedieť viac o konkrétnej službe, neváhajte a zanechajte mi správu nižšie. Osobne odpoviem za akúkoľvek potrebnú pomoc. Maj pekný deň!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me