Konečný sprievodca o tom, ako sa pozerať na hry Commonwealth Games 2018 Live online streaming

Tvoje leto sa chystá získať ešte viac úžasných kolegov športových fanúšikov. Spoločenské hry a.k.a. Gold Coast 2018 je konečne tu! To znamená, že budete sledovať 19 000 športovcov z celého sveta, zúčastňujúcich sa na víťaznej trofeji, v 19 športových hrách. Napätie a vzrušenie sú stále vysoké a nemôžeme sa dočkať, až uvidíme, aký výsledok tento rok prinesie. Chcete sa zúčastniť aj najväčšej multi-športovej udalosti? Ak áno, prečítajte si túto príručku od spoločnosti BestVPN.co o tom, ako sa pozerať na hry Commonwealth Games 2018 odkiaľkoľvek na svete prostredníctvom káblovej televízie a online streamingu.!

Program hier Commonwealth Games 2018

V roku 2018 Hry o spoločenstvo sa stretneme s viac ako 6600 športovcami, ktorí súťažia o medaily v 19 športoch, medzi ktoré patrí napríklad plážový volejbal, wrestling, vzpieranie, triatlon, stolný tenis, squash, streľba, ragbyové sedačky, nohejbal, trávnaté misy, hokej, gymnastika, cyklistika, box, basketbal, bedminton, atletika a vodná turistika.

Program hier Commonwealth Games 2018

Najlepšie na tom všetkom je, že po prvýkrát na akejkoľvek multisportovej akcii bude rovnaký počet žien a mužov’s medailami. Podujatie sa začne 5. apríla a bude trvať 10 dní čistej zábavy v rôznych súťažiach. Najnovší rozvrh nájdete na webovej stránke Gold Cost 2018. Môžete si dokonca stiahnuť oficiálnu aplikáciu hier pre Android a iOS Commonwealth, aby ste mohli sledovať všetky aktualizácie.

Hry Commonwealthu 2018 Poloha

Pre tých z vás, ktorí to nevedia, sa bude slávnostné otvorenie slávnostne konať aj pri hrách Commonwealth 2018 na štadióne Carrara v Gold Coast v Austrálii. Rozhodnutý dátum je stanovený na 4. apríla 2018 okolo 19:00 času est. Tu uvidíte oblohu rozžiarenú ohňostrojom a sledujte, ako mnoho obrovských slávnych osobností, tanečníkov a hudobníkov odhaľuje svoj talent na obrovskom pódiu s ohromujúcim davom..

Hry Commonwealthu 2018 Poloha

Pokiaľ ide o turnaj, ktorý sa začína 5. apríla, Spoločenstvo národov rozhodlo o troch ďalších miestach v Austrálii, ktorými sú: Townsville, Cairns a Brisbane. To znamená, že Austrália bola po piatykrát zvolená za hostiteľa hier Commonwealth Games, a prinajmenšom je potrebné poznamenať, že tieto opatrenia boli celkom pozoruhodné..

Spoločenské hry 2018 Zoznam kanálov a vysielateľov

Seven Network v Austrálii je oficiálnym vysielateľom hier Commonwealth Games 2018. Tí, ktorí sa nachádzajú v krajine, môžu jednoducho prepnúť svoje televízory na ktorýkoľvek z ich troch kanálov: 7Mate, 7TWO alebo 7, aby sledovali udalosť na kábli. Online používatelia majú možnosť stiahnuť si aplikáciu 7CommGames z Apple Store alebo Google Play. Pre divákov v iných krajinách pozri tabuľku nižšie:

Krajina hlásateľ
Afganistan Desať športov
Austrália Seven Network and Foxtel
Ázie APBU
Bangladéš Desať športov
karibský CMC
Kanada CBC
India Desať športov
Malajzia Astro a RTM
Maledivy Desať športov
Nigéria BOA
Nový Zéland Prime a TVNZ
Namíbia NBC
Nepál Desať športov
subsaharská Afrika SuperSport a SABC
Papua-Nová Guinea Sky TV a Prime
Pakistan Desať športov
Tichomorské ostrovy Sky TV a Prime
južná Afrika SABC a SuperSport
Singapore MediaCorp
Seychely SBC
Srí Lanka Desať športov
Tanzánia TBC
Spojené štáty ESPN
Spojene kralovstvo BBC

Poznámka: Ak nie’t nájsť stream vo vašej krajine, potom streamovať hry na sieti Seven Network pomocou VPN a pripojiť sa k americkému serveru.

Ako sa pozerať na hry Commonwealth Games 2018 Live online

Ak nemáte káblovú televíziu a spoliehate sa na prvotriedne služby VoD online, potom vás tiež dostaneme. Mnoho webových stránok ponúka živé streamy zo všetkých 19 hier, ktoré sa uskutočnia v priebehu 10 dní, aby ste nezmeškali ani jednu súťaž.

Ako sa pozerať na hry Commonwealth Games 2018 Live online

Najlepšou voľbou pre túto chvíľu je oficiálna Seven Network z Austrálie. Aj keď stránka ukladá geografické obmedzenia, na odblokovanie môžete vždy použiť sieť VPN. Nižšie je uvedený zoznam najlepších poskytovateľov služieb vpn na základe ich spoľahlivosti, výkonu, podpory, cien a dostupnosti servera:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

Ako sa pozerať na Commonwealth Games 2018 v Austrálii

Ako už bolo spomenuté, diváci v Austrálii majú možnosť pozerať hry Commonwealth Games 2018 na káblovej televízii a streamovať ich prostredníctvom siete Seven Network. Ako alternatívu sa však môžete spoľahnúť aj na Foxtel. Okrem priameho vysielacieho satelitu môžete využiť službu VoD na sledovanie živého vysielania Gold Coast 2018 online v pohodlí domova..

Ako sa pozerať na Commonwealth Games 2018 v Austrálii

Ako sa pozerať na Spoločenské hry 2018 na Novom Zélande

Diváci na Novom Zélande môžu ľahko sledovať Zlaté pobrežie 2018 prostredníctvom služby VoD, TVNZ. Vysielateľ má zabezpečené výhradné práva na podujatie, ktoré sa má zobraziť v krajine. Všetko, čo musíte urobiť, aby ste získali prístup k živým prenosom, je registrácia na účet TVNZ. Po dokončení dostanete verifikačný e-mail. Kliknite na odkaz, prihláste sa do svojho účtu a užívajte si sledovanie hier Commonwealth Games 2018!

Ako sa pozerať na Spoločenské hry 2018 na Novom Zélande

Ako sa pozerať na Commonwealth Games 2018 v Kanade

Pre tých, ktorí sa nachádzajú v Kanade, je DAZN revolučná služba v oblasti športového vysielania naživo, ktorú môžete použiť na sledovanie hier Commonwealth Games 2018. Ponúka viac ako 400 hodín živého pokrytia vrátane slávnostného otvorenia a zatvorenia. Používatelia v Japonsku, Švajčiarsku a Nemecku môžu tiež použiť sieť VPN na pripojenie k kanadskému serveru na sledovanie udalosti naživo online.

Ako sa pozerať na Commonwealth Games 2018 v Kanade

Ako sledovať hry Commonwealth Games 2018 v Spojených štátoch

Okrem použitia VPN a odblokovania siedmej siete majú používatelia v USA možnosť sledovať online hry Games Commonwealth Games 2018 online prostredníctvom ESPN. Vysielateľ získal výhradné práva na poskytovanie živých prenosov v rámci krajiny. Preto môžete prepnúť svoje kanály na ESPN a pozerať na Gold Coast 2018 na káblovej televízii. Ak chcete streamovať online, prejdite na odkaz tu..

Ako sledovať hry Commonwealth Games 2018 v Spojených štátoch

Ako pozerať hry Commonwealth Games 2018 vo Veľkej Británii

Ak bývate vo Veľkej Británii, môžete ľahko pozerať hry Commonwealth Games 2018 prepnutím televíznych kanálov na BBC One, BBC Two alebo BBC Red Button. Ak však chcete streamovať online, na odblokovanie siedmej siete budete potrebovať službu VPN. Jednoducho sa pripojte k serveru v Austrálii, navštívte webovú stránku, zaregistrujte si účet a vychutnajte si streaming na Gold Coast 2018 naživo online!

Odblokujte sedem sietí

Ako sa pozerať na spoločenské hry naživo online zadarmo bez kábla

Pre nožnice na šnúry, ktoré nie sú ochotné minúť veľa peňazí za prémiové služby, existuje veľa bezplatných možností na vysielanie živých hier Commonwealth Games 2018. A nie je nič zlé, keď chcú niečo ZADARMO. Koniec koncov, na celom svete sa koná toľko udalostí a získanie predplatného za rôzne služby môže byť monotónne.

Sledujte atletiku

Ak si chcete pozerať Gold Coast 2018 naživo online, neexistuje lepšia možnosť ako sledovať atletiku. Toto je webová stránka venovaná športovým prenosom, kde nájdete všetky najnovšie aktualizácie udalostí, turnajov a majstrovstiev. Kliknite sem, aby ste získali prístup k živým prúdom hier Commonwealth Games 2018 bez platenia jedinej penny.

Ako sa pozerať na spoločenské hry naživo online zadarmo bez kábla

Kodi - TVNZ doplnok On-Demand

Okrem použitia doplnkov Halow Live TV a cCloud na prístup k živým prenosom pre športové udalosti existuje aj jedno meno, ktoré ponúka pozoruhodné jednoduché použitie a pohodlie pri sledovaní hier Commonwealth Games 2018. Ide o názov. TVNZ na požiadanie. Ak ste Kodi predtým nepoužili, nainštalujte rozšírenie podľa nasledujúcich pokynov:

 1. Spustite Kodi Krypton V17
 2. Klikni na “Výbava” ikonu a vyberte “Správca súborov”
 3. Ísť do “Pridať zdroj” a zadajte adresu URL: http://Kodi.matthuisman.nz
 4. Zasiahnite “ok” a návrat do hlavnej ponuky Kodi
 5. vybrať “Add-ons” a kliknite na ikonu “balíček” symbol
 6. zvoliť “Inštalácia zo súboru ZIP” a vyberte “Matthuisman”
 7. Choďte na “Inštalácia z úložiska” a vyberte si “Úložisko Matthuisman.nz”
 8. Ísť do “Doplnky videa” a vyberte “TVNZ na požiadanie”
 9. Stlačte tlačidlo Inštalovať. Otvorte doplnok. Kliknite na “živé”
 10. Užite si pozeranie hier Commonwealth Games 2018!

Spoločenské hry 2018 na kodi

Commonwealth Games 2018 - najčastejšie otázky

Existuje veľa otázok, ktoré vyvstávajú v súvislosti s hrami Commonwealth Games 2018 pre mnoho fanúšikov z celého sveta. Nižšie nájdete niektoré z najčastejšie kladených otázok a ich následné odpovede!

Z miesta, kde môžem sledovať hry Commonwealth Games 2018 v Indii?

Ak bývate v Indii, máte skutočne šťastie. Spoločnosť Ten Sports kúpila výhradné vysielacie práva na zabezpečenie úplného pokrytia hier Gold Coast Commonwealth Games 2018. Stačí prepnúť kanály na Ten Sports a začať sledovať najväčšiu medzinárodnú multi-športovú udalosť.!

Kde si môžem kúpiť vstupenky na spoločenské hry 2018?

Pre tých, ktorí žijú v Austrálii a chcú sa pozerať na Hry Commonwealth Games 2018 priamo pred ich očami, môžete si vstupenky kúpiť na oficiálnej webovej stránke Gold Coast 2018. Kliknite na “Skontrolovať dostupnosť” a zistite, či môžete získať miesto pre svoj obľúbený šport!

Zabalenie vecí

Dúfame, že tento sprievodca pomôže zbaviť sa starostí o to, ako na vás pozerať hry Commonwealth Games 2018. Ako vidíte, existuje veľa možností, ako si užiť vianočný športový turnaj prostredníctvom káblovej televízie a žiť online. Bez ohľadu na to, či narazíte na nejaké problémy alebo zdieľate nové informácie, ktoré chcete zdieľať, neváhajte ďalej komentovať. Môžete tiež zdieľať sprievodcu so svojimi priateľmi a členmi rodiny!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me