Halloween Binge-Mania: Najlepšie filmy / televízne programy na pozeranie v roku 2019

to’Je to takmer toto zvláštne ročné obdobie, keď prídu hrať duchovia, zombie pobehujú po uliciach a deti majú loptu, ktorá sa vystraší v hovno počas strašidelných nocí a strašidelných slávností. Áno, Halloween je hneď za rohom a ak áno’opäť zábavný geek, ako som ja, potom sa pravdepodobne obraciate na svoje obľúbené hororové filmy / seriály, aby ste sa dostali do ducha sezóny (a zároveň hľadáte inšpiráciu pre kostým dopingu).

Najlepšie Halloween filmy / televízne programy pre mňa prinášajú so sebou pocit padajúcich lístia, svižných teplôt a nočných mesiacov so zdravou dávkou strachu. Ak ty’Mám nízku toleranciu voči skokom, veci sú ešte úžasnejšie. Koniec koncov, filmy / televízne seriály sú perfektným spôsobom, ako osláviť týždne vedúce k Halloweenu, a preto som zostavil zoznam, ktorý by ste si určite mali vyskúšať v sieti Best VPN.

Televízne programy na pozeranie tohto Halloweenu!

Táto sezóna lampiónov typu jack-o-lamp, trikových alebo liečebných vakov, falošných pavučín, kostlivcov a náhrobkov prináša so sebou zaujímavú príležitosť preskúmať žáner televíznej hororovej hry, pretože sa zvyšuje jej popularita. Teraz sa môžete každý týždeň vystrašiť hlúpym tým, že si so svojimi priateľmi / členmi rodiny nasadíte niektorú z nižšie uvedených televíznych relácií. Súpravy rekvizít a rôzne hračky na strašidelné skoky, aby bol zážitok ešte zábavnejší!

Hannibal (2013 - 2015)

Úprimne nie’Neviem, ako vyjadriť svoju posadnutosť pre túto úžasne strašidelnú, vysoko grafickú a príšernú televíznu show. Nie je vhodný pre deti, ale je to čistá pochúťka na pozeranie sa na obdobie Halloween so svojimi priateľmi / členmi rodiny. Hannibal, ktorý je nabitý scénami fyzického mučenia, psychologického boja, hromady mŕtvol, krvných zásob a zovretej pokožky, dokáže vystrašiť hovno od kohokoľvek.!

najlepšie Halloween filmy a televízne programy

Využíva rušivé snímky na prilákanie publika a uviaznutie očí na obrazovke. Sledujte ju neskoro v noci, aby ste vylepšili zážitok, keď si pochutnáte na výnimočnom príbehu, réžii a postavách, ktoré vás doslova zavedú do DARK, DARK frickin’ miesto. Napriek reštartu klasického hrôzy toho istého mena sa televíznej relácii podarí splniť všetky očakávania. ja’d vyhýbajte sa tomu, aby ste viac ničili zábavu!

Exorcista (2016 - 2018)

Prvým veľmi hororovým filmom, ktorý som kedy v živote sledoval, nebol nikto iný “Exorcista (1973)”. Pozeral som to časom na Halloween, takže mám stále čerstvú spomienku na film, spolu s pocitom takmer močenia nohavíc. Televízna relácia reštartuje’Ani nesklame sklamanie, zdvíhanie ducha Halloweena vo mne. Možno nebudete počuť veľa návrhov na pozeranie, ale f ** čo hovoria a vyskúšajte to.

Exorcistický film pre halloween

Prvé prívesky pre exorcistu boli v skutočnosti dosť nejednoznačné a znázorňovali nie taký podobný dej, ktorý sa líši od pôvodného filmu a mnohí ľudia ho od sledovania odvrátili. Neskôr som však bol presvedčený, že to bolo zlé rozhodnutie, pretože televízna relácia dosť dobre zapája publikum s sympatickými dobre napísanými postavami s uveriteľnými ľudskými nedostatkami. vyhral som’Už viac nehovorím, aby sme sa vyhli všetkým spojlerom, ale uisťujem vás, že ste vyhral’Nebudete strácať čas s týmto hrôzostrašné hodinky pre Halloween!

Hrozný penny (2014 - 2016)

Pripravte sa na ponorenie sa do histórie strašidelných príbehov vyrobených už v 19. storočí vo Veľkej Británii. Ak ty’Ak ste oboznámení s klasickými literárnymi postavami ako Dorian Gray a Dr. Frankenstein, potom by ste tento mohli milovať. Penny Dreadful je perfektná televízna show, ktorá sa dozvie o svojich obľúbených darebákoch a strašidelných postavách skúmaním ich príbehov pôvodu v epickom psychologickom thrilleri z najtemnejších kútov viktoriánskeho Londýna.

Penny Dreadful show pre Halloween

Pravdepodobne máš predstavu, prečo ja’Dal som mu zmienku o tomto Halloweenovi’s Zoznam TV seriálov, ale viac ako známe nadprirodzené postavy, osobne verím, že Penny Dreadful je AMAZING hodinky. Vďaka svojej dokonalej rovnováhe medzi tmavým humorom, zrelým obsahom, nahými mŕtvolami a grotesknými snímkami sa televízoru určite podarí nastaviť bar vysoko v hororovom žánri, čo z neho robí skvelú voľbu pre Halloween.!

Motel Bates (2013 - 2017)

Podobný “Hannibal” a “Exorcista”, ja’Mám pre teba ďalšie filmom pozmenené televízne hodinky. Bates Motel je prequel príbehom pôvodného filmu z roku 1987, v ktorom sme sa po prevzatí úlohy manažéra dostali do príbehu spoločnosti Bud Cort v strašidelnom moteli (zdedenom neslávnym vrahom Normanom Batesom). Táto show sa zameriava na Normana Batesa ako na hlavnú postavu a na to, čo ho viedlo k tomu, aby sa stal vrahom.

Bates Motel pre Halloween

my’Už som ho videl v akcii vo filme 1960 “psycho”, ale naučiť sa históriu tejto fiktívnej postavy v móde Bates Motel bude určite pre vás užitočným zážitkom, najmä ak túžite po temnej zlej téme pre Halloween. Zatiaľ čo show nie’Ak nedosiahneme rovnaké výšky ako Hannibal, stále sa mu podarí vytvoriť solídny zážitok naplnený thrillerom, napätím a otvorenou hrôzou.!

Americký hororový príbeh (2011 - 2018)

ja’Do posledného zoznamu televíznych relácií som pridal American Horror Story, pretože sa domnievam, že o tomto antologickom seriáli už veľa vie. Na kompenzačnú šancu ste nemali’t, potom AHS je jasne show pre Halloween. Každá sezóna so sebou prináša úplne iný a jedinečný príbeh ** **, ktorý vám poskytne strašidlo,’nikdy som sa necítil ako predtým.

Americký hororový príbeh pre Halloween

Hneď od začiatku prvej sezóny vás zaujíma riešenie rôznych záhad a otázok. Ak však potrebujete niečo na rozbehnutie Halloweenu, choďte priamo sledovať 4. sezónu, t. “American Horror Story: Freak Show”, získať celkom dvadsať nominácií na cenu Emmy a šialene sa hodiť k téme Halloweenu tajomných vyzerajúcich postáv a.k.a. FREAKS!

Filmy sledovať tento Halloween!

vy’Mám už niekoľko dobrých návrhov na sledovanie televíznych relácií v týždňoch pred Halloweenom, ale je to tak’Vždy je pekný nápad mať deň vopred rituál filmovej noci! to’Je to skvelý spôsob, ako stráviť čas so svojou rodinou a zároveň si vytvárať spomienky, ktoré vydrží roky. Kto vie, že vaše deti môžu každý rok vyrásť podľa toho istého rituálu? Nižšie sú uvedené niektoré obľúbené Halloween Flicks pre celú rodinu!

Scream (1996)

Myslel som si, že by mohol byť dobrý nápad ísť s originálnym filmom Halloween 1978 (stále môžete dodať, že podľa vašich návrhov) ho považujeme za prvý film v modernej tradícii triedenia. Keďže však používa menej násilia a krvi ako filmy, ktoré inšpirovala, ja’radšej by ste dali svojej rodine chuť zabijáka Ghostface, podobne ako sme ju mali ako deti!

Filmy na pozeranie tohto Halloweenu 2018

Film je znova vynájdenou a revitalizovanou verziou klasického filmu Scream z roku 1981, ktorý do zmesi dodáva trochu viac šokovania, chytrosti a zábavných scén. Dej nám ukazuje históriu strašidelne maskovaného nožového maniaka, ktorý prenasleduje študentov stredných škôl a neskôr ich zabije pre svoje vlastné diabolské účely. Je to skvelé hodinky pre Halloween a strašidelný vrah ma strašidelne prenasledoval v mojom ranom veku!

Zombieland (2009)

Halloweenská sezóna by nemala byť’nutne sa točí okolo vyplašenia hovna z iných ľudí. Koniec koncov, nie každý má v sebe tolerovať skoky a hororové filmy. Pre publikum s nízkou vystrašiteľnosťou sa domnievam, že Zombieland bude čistým zážitkom na pozeranie. Má perfektnú rovnováhu medzi násilím, gore a komédiou, vďaka ktorej je Halloween oveľa zábavnejší!

zombie krajina pre Halloween

Ako už názov napovedá, dej sa zameriava na vírus, z ktorého sa takmer každý stáva zombie. Preživší ľudia musia bojovať s mŕtvymi, aby zostali zdraví a nažive. Vo filme sú štyri hlavné postavy, ktoré hrá Emma Stone, Jesse Eisenburg, Abigail Breslin a Woody Harrelson, pričom všetci sú slávnymi hercami s fascinujúcou kariérou..

trik ‘R Treat (2007)

Ak hľadáte niečo trochu viac tematizované Halloweenom, potom nie je lepšia voľba pre filmovú noc ako Trick ‘R Treat (2007). Ak máš’Už som to nepočul, ide o prepletené príbehy malého mesta, kde sa na niektoré tradície najlepšie nezabudne!

Trick & lsquo; R Treat for Halloween

Obyvatelia fiktívneho mesta Warren Valley sa ocitnú uprostred mestskej legendy zvanej “Halloween školský masaker”. Film je naplnený skokmi, desivými snímkami a strašidelnými postavami a je ideálnym nástrojom na udržanie zábavnosti vašich detí pred Halloweenom..

Vystúpte (2017)

Pravdepodobne jeden z najzdravších, stočených a najviac mysliacich filmov ** K’Nedávno som videl Get Out (2017) má v mojom srdci zvláštne miesto pre svoj intenzívny záhadný / thrillerový príbeh, ktorý dokonale dokáže udržať vás závislý od obrazovky. Hlavná postava, ktorú Chris chodí stretnúť so svojou priateľkou’rodičia, nervózni sa snaží prísť na to, ako oni’Budem reagovať na svoju dcéru s černochom.

Choďte na Halloween
Hoci sa na prvý pohľad zdá, že rodina je neuveriteľne chladná a normálna, veci sa čoskoro vymknú spod kontroly spôsobmi, ktoré si nemožno predstaviť. Chris si náhle uvedomí, že by nemal’Nebol som nervózny z stretnutia s touto rodinou, ale v skutočnosti by mal’bol som vystrašený. Rodina má temné tajomstvo, ktoré by mohlo viesť k tomu, že Chris stratí život. Film je dokonalým napínaním na Halloween!

Teplé telá (2013)

Ak sa považujete za beznádejného romantika, možno budete chcieť zobrať veci na inú cestu. Zvážte pozeranie Warm Bodies so svojím partnerom, aby ste boli svedkami príbehu nezvyčajného zombie, ktorý namiesto toho, aby jej zjedol, zachráni živé dievča. Výsledkom je začiatok začínajúceho vzťahu s nádejou na oživenie mŕtvych v post-apokalyptickom svete.!

Teplé telá na Halloween

Ja osobne nie som fanúšikom romantického žánru, ale môj partner ma presvedčil, aby som sledoval tento s ňou, ako ona’d dostala odporúčanie od svojho priateľa. Aj keď mi chvíľu trvalo venovať pozornosť tomu, čo sa deje, film nebol’vôbec zlé. Myslím, že’Je to perfektné hodinky pre páry, ktoré potrebujú niečo jemného a zároveň lákavého na Halloween.

Zabalenie vecí

A s týmto, ja’ukončil som tohto sprievodcu zábavou pre Halloween. Uistite sa, že ste zásobili veľa munchies, aby ste prekonali tie televízne relácie cez víkendy, ktoré viedli k strašidelnému dňu, a zároveň si vybrali dokonalý film, ktorý chcete sledovať na každoročný Halloweenský rituál filmovej noci. Dajte mi vedieť, ktorý film / televízna relácia nájdete v nižšie uvedených komentároch najlepšie. Tiež, don’Nezabudnite zdieľať tento kus so svojimi priateľmi a členmi rodiny, hľadajú dobré návrhy zábavy pre tento Halloween!

Sledujte nás na Twitteri a zostaňte informovaní.

Sledujte @Bestvpnco

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me