Emmys 2018: Ako sledovať 70. ceny Emmy Awards 2018 Hlavné udalosti

Keď sa presúvame do septembra, napätie a vzrušenie zo 70. cien Primetime Emmy Awards neustále rastie. To znamená, že čoskoro uvidíte, ako sa váš obľúbený film dostáva na počesť svojho vystúpenia na obrazovke v tých najlepších šou, zatiaľ čo ich vidíte v celej svojej kráse (nenechajte si ujsť obrad Červeného koberca!). Keďže je to 70. ročník ocenenia, môžete mať istotu, že všetko bude VEĽKÉ!


Ako sa pozerať na 70. cenu Emmy 2018 Live online

 1. Emmy Awards 2018 Miesto a dátum
 2. Kam sa pozerať na ceny Emmy 2018
 3. Ako sa pozerať na ceny Emmy 2018 Live online bez kábla
 4. Ako sa pozerať na ceny Emmy Awards 2018 Live online zadarmo
 5. Emmy Awards 2018 za spoločnosť Kodi

Koneckonců, kto by chcel nechať ujsť takúto udalosť, ktorá sa koná iba raz za rok? Emmy’s uznávajú excelentnosť v priemysle televíznych relácií. Televízna akadémia má takmer 23 000 členov, ktorí odovzdávajú svoje hlasovacie lístky v špecializovaných oblastiach špecialít, aby sa čo najlepšie vyhralo. S nomináciami už skončenými sme už videli, že konkurencia bude v tomto roku náročná. Sme však veľmi radi, keď vidíme, čo dráma Emmy Awards 2018 prináša!

Ako sa pozerať na 70. cenu Emmy 2018 Live online

Emmy Awards 2018 Miesto a dátum

V prípade 70. cien Primetime Emmy Awards je múdre ísť na oslavu ďalšieho výročia a samozrejme na začiatok nejakého skutočne nepríjemného filmu a televíznych relácií. Preto bola táto lokalita umiestnená vo vlhkom a prekrásnom divadle spoločnosti Microsoft v Los Angeles, ktoré môže ľahko umiestniť až 7 100 ľudí. Má tiež jedno z najväčších krytých pódií v USA, čo z neho robí najlepšiu voľbu pre ceny Emmy Awards, červený koberec a slávnostný záver! Ceny Emmy Awards 2018 sa uskutočnia 17. septembra o 20:00. EST v pondelok.

Emmy Awards 2018 Miesto a dátum

Kto bude hostiť slávnostné odovzdávanie cien Emmy Awards 2018?

Všetci blázni do cien Emmy Awards vás potešia, keď ste počuli, že Michael Che a Colin Jost boli zvolení ako hostitelia 70. cien Primetime Emmy. Jost, 35 a Che, 35 sú spoluzakladateľmi ikonického a najdlhšieho behu “Víkendová aktualizácia” Séria NBC neskoro v noci “V sobotu večer naživo”. Preto nie sú pochýb o tom, že Emmy Awards budú tento rok zábavné ako peklo, vďaka silnému duu - vďaka svojim rozhovorom a úžasným hosťovacím schopnostiam zapália pódium.!

Kto usporiada slávnostné odovzdávanie cien Emmy Awards 2018?

Kam sa pozerať na ceny Emmy 2018

Po tvrdej konkurencii medzi spoločnosťami ABC, NBC a CBS zvíťazila iba jedna z nich pri získavaní vysielacích práv na ceny Emmy Awards v roku 2018, a to NBC. Preto, ak chcete sledovať obrad v USA, jednoducho prepnite svoje televízne kanály na NBC. Nožnice na šnúry si môžu vybrať, či budú ocenenia vysielané naživo na svojich stolných počítačoch alebo prenosných počítačoch prostredníctvom NBC live od 12:00 do 3:00 (GMT)..

Kam sa pozerať na ceny Emmy 2018

Ak sa nachádzate mimo USA, môžete sa rozhodnúť používať voľne dostupnú službu Lacné VPN na serveri NBC Live. Pripojením k serveru v USA je neuveriteľne ľahké odblokovať NBC z akejkoľvek inej krajiny. Nižšie sme pridali zoznam najlepších sietí VPN na streamovanie / odblokovanie na základe spoľahlivosti, výkonu, umiestnení serverov a podpory. Mobilní používatelia si môžu stiahnuť aplikáciu NBC v obchode Google Play Store a iTunes!

poskytovatelia

Surfshark Navštívte stránku www.surfshark.com PureVPN Navštívte stránku www.purevpn.com ExpressVPN Navštívte stránku www.expressvpn.com zažívacie Navštívte stránku www.ivacy.com CyberGhost Navštívte stránku www.cyberghostvpn.com
cena $ 11,95 $1,99za mesiac $ 10,95 $2.91za mesiac $ 12,95 $8,32za mesiac $ $ 9.952.25za mesiac $ 12,99 $2.75za mesiac
Recenzie na Trustpilot N / A Recenzie TrustPilot

Recenzie (7497) | vynikajúci

Recenzie TrustPilot

Recenzie (661) | vynikajúci

Recenzie TrustPilot

Recenzie (187) | vynikajúci

Recenzie TrustPilot

Recenzie (2727) | vynikajúci

Počet serverov 1040 servery 2000 servery 3000 servery 1000 servery 5800 servery
Rýchlosť streamovania 1000 kbps 28200 kbps 25600 kbps 18700 kbps 17300 kbps
Rýchly server Áno Áno Áno Áno Áno
Súčasné pripojenie 100 pripojenie 05 pripojenie 03 pripojenie 05 pripojenie 07 pripojenie
Pravidlá vrátenia platby N / A 31 Dni 30 Dni 30 Dni 45 Dni
zľava 83% preč 73% preč 49% preč 77% preč 77% preč
Zákaznícka podpora 24/7 podpora 24/7 podpora 24/7 podpora 24/7 podpora 24/7 podpora
Viac informácií Navštívte stránku www.surfshark.com Navštívte stránku www.purevpn.com Navštívte stránku www.expressvpn.com Navštívte stránku www.ivacy.com Navštívte stránku www.cyberghostvpn.com

Ako sa pozerať na ceny Emmy 2018 Live online bez kábla

Ak ste strojom na strihanie káblov, ktorý pri sledovaní filmov / televíznych relácií, správ a udalostí spolieha na zdroje online, ste na správnom mieste. Okrem streamu NBC Live máte k dispozícii viacero možností na vysielanie živých prenosov Emmy Awards 2018 online bez kábla. Medzi niektoré z najlepších patria:

Fifa Worldcup News

Poznámka: Nižšie uvedená služba poskytuje ceny HD Stream of Emmy Awards, ale môže byť obmedzená na oblasť, odporúčame vám použiť službu VPN na streamovanie Emmys kdekoľvek na svete na akomkoľvek zariadení.!

Odblokujte toky

CTV

CTV je kanadská vysielacia sieť, v ktorej môžete sledovať online filmy Emmy Awards 2018. Umožňuje používateľom sledovať svoje obľúbené televízne seriály na maximálnej úrovni pohodlia. Používatelia, ktorí chcú streamovať z CTV, ale nenachádzajú sa v Kanade, môžu pomocou služby VPN zmeniť svoju polohu. Po dokončení jednoducho prejdite na stránku https://www.ctv.ca/Video/CTV. Prihláste sa do svojho účtu CTV, prejdite na stránku s priamym vysielaním a sadnite si a vychutnajte si ceny Emmy Awards 2018.

Ako sa pozerať na ceny Emmy 2018 Live online bez kábla

Foxtel

Ak možnosti NBC a CTV pre vás nefungujú, Foxtel je ďalšou možnosťou, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Táto služba online streamovania je k dispozícii pre austrálske publikum online, ale môžete použiť najlepší poskytovateľ VPN na presunutie vašej polohy na server v Austrálii. Jednoducho choďte na stránku https://www.foxtel.com.au/now/index.html a zaregistrujte sa na bezplatnú skúšobnú verziu. Tí, ktorí majú káblovú televíziu, sa môžu spoľahnúť na FOX8 pri sledovaní cien Emmy Awards 2018 priamo z Los Angeles v utorok 18. septembra o 10.00 hod.!

Ocenenia Foxtel Emmy 2018

Závesný televízor

Ak sa registrácia na vyššie uvedené služby stane príliš drahá, máte k dispozícii lacnú alternatívu na vysielanie cien Emmy 2018 bez kábla. Sling TV je služba VoD, ktorá hostí všetky populárne kanály, ako napríklad NBC, a umožňuje vám sledovať slávnostné odovzdávanie cien pri maximálnom pohodlí. Ceny začínajú na $ 25 za mesiac, ale máte možnosť využiť 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Keďže ceny Emmy Awards trvajú iba jeden deň, môžete celý obrad úplne bezplatne streamovať!

Emmy udeľuje cenu 2018 Sling TV

Ako sa pozerať na ceny Emmy Awards 2018 Live online zadarmo

V prípade výrobcov nožov na kábloch po celom svete je prihlásenie sa k bezplatným službám zvyčajne voľbou, ktorá umožňuje streamovať akékoľvek významné udalosti, športy alebo slávnostné odovzdávanie cien. Našťastie pre vás sme uskutočnili náš výskum pri hľadaní najlepších možností streamovania, ktoré vám poskytujú prístup k živým cenám Emmy Awards 2018 ZDARMA:

Poznámka: Služby ako DirecTV Now a ďalšie vám môžu umožniť streamovať ceny Emmy Awards zadarmo, ale tieto služby môžu byť v niektorých krajinách sveta obmedzené. Preto vám odporúčame používať službu VPN na odblokovanie prúdov.

Odblokujte toky

YouTube TV

Ako sa pozerať na ceny Emmy Awards 2018 Live online zadarmo

Jednou z najlepších možností streamovania akejkoľvek významnej udalosti v súčasnosti je služba YouTube TV. Napriek tomu, že služba bola na trhu VoD nováčikom, rýchlo sa jej podarilo vyvinúť obrovskú reputáciu najmä v USA. Na získanie prístupu k živým prúdom však môžete použiť sieť VPN. Ceny začínajú na 40 dolárov mesačne, ale máte možnosť to vyskúšať ZADARMO - vďaka dvojtýždňovej skúšobnej verzii. Prihláste sa v deň udeľovania cien Emmy Awards 2018, aby ste si mohli sledovať svoje obľúbené štarty bez platenia jediného centu! Pri príchode červeného koberca nalaďte E! Kanál YouTube. 

DirectTV teraz

Emmy udeľuje ceny na DirecTV Now

Ďalším hitovým riešením pre streamovanie 70. ročníka ocenenia Primetime Emmy Awards 2018 naživo je použitie PRIAMY TERAZ. Táto webová stránka je známa tým, že poskytuje streamy všetkých významných turnajov a udeľovanie cien, poskytuje používateľom prístup k kanálom ako NBC, TBS, Fox, CBS a ABS už za 35 dolárov mesačne, čo znamená, že môžete začať streamovať takmer okamžite! Máte dokonca k dispozícii 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Ak sa zaregistrujete 17. septembra, môžete udalosť sledovať technicky ZADARMO!

Hulu Live TV

Ocenenie Emmy v televízii Hulu Live TV

Podobne ako Sling TV, YouTube TV a DirecTV Now, Hulu Live TV je ďalšia služba VoD, ktorá obsahuje rozsiahlu knižnicu filmov / televíznych relácií, pretože ponúka používateľom z celého sveta prístup ku všetkým kanálom v USA vrátane oficiálneho vysielateľa Udalosť Emmy Awards 2018, NBC. Cena za registráciu v televízore Hulu Live je 39,99 dolárov mesačne. Podobne ako vyššie uvedené možnosti, môžete vyskúšať jazdu službou prostredníctvom jej 7-dňovej skúšobnej verzie v deň konania akcie, aby ste mohli sledovať Awards ZDARMA.!

Emmy Awards 2018 za spoločnosť Kodi

Všetci orezávači káblov by mali vedieť o hitovom multiplatformovom zábavnom centre s otvoreným zdrojom, ktoré má názov KODI! Softvér je agregátor obsahu, ktorý používa prístup tretích strán a oficiálne doplnky na sprístupnenie obrovskej knižnice filmov / televíznych relácií. Máte dokonca k dispozícii rozšírenia, ktoré umožňujú prístup k živým kanálom ako NBC na sledovanie cien Emmy Awards 2018.

Emmy Awards 2018 za spoločnosť Kodi

Fifa Worldcup News

Poznámka: Ak sa nestretnete so žiadnym prúdom alebo nezaznamenáte chybu v denníku, budete potrebovať najlepší kód PIN pre kodi na odblokovanie streamov, aby ste si mohli hru online zahrať.!

Odblokujte toky

Proces inštalácie televízora cCloud

 1. Otvorené Kodi Krypton V17 a cvaknutie “Výbava” v pravom hornom rohu
 2. V pravom dolnom rohu ponuky vyberte položku “Správca súborov”
 3. Otvorené “Pridať zdroj” posunutím nadol z ľavého menu
 4. Dvojité kliknutie na “nikto” a vstúpiť http://lazykodi.com/
 5. názov zdroj médií “Lazy Kodi” a stlačte tlačidlo OK
 6. go späť do hlavnej ponuky Kodi a cvaknutie na “Add-ons”.
 7. hit “balíček” symbol pre začatie procesu inštalácie.
 8. vybrať “Inštalácia zo súboru zip” a Nájsť “Lazy Kodi” zdroj médií.
 9. zvoliť “úložísk” a kohútik na “ANDROIDABA”
 10. vybrať “Úložisko” a cvaknutie na “repository.kodil-1.4.zip”
 11. wait pár minút pre “Nainštalovaný doplnok” oznámenia.
 12. spiatočný do predchádzajúcej ponuky a kliknite na “Inštalácia z úložiska”
 13. vybrať “..Úložisko Kodil” a otvorené “Doplnky videa” zoznam
 14. go “Vyhľadávanie” pútko, typ v “cCloud TV”, a hit tlačidlo inštalácie

Kto sú nominanti Emmy z roku 2018?

V roku 2018 sú nominovaní na Emmy a všetci už búrku zobrali. Nominácie Emmy vládli Royals, slúžky a roboti a nemôžeme sa dočkať, až uvidíme, ktoré televízne seriály a herci získali najviac ocenení. Nižšie je uvedených niekoľko podrobností o niektorých nomináciách na 70. cenu Primetime Emmy. Úplný zoznam nominovaných kandidátov nájdete na tomto odkaze.

Dráma séria

 1. Westworld
 2. Toto sme my
 3. Koruna
 4. Podivné veci
 5. Američania
 6. Hra o tróny
 7. Slúžka’s Príbeh

Komediálny seriál

 1. Barry (HBO)
 2. Atlanta (FX)
 3. GLOW (Netflix)
 4. Black-ish (ABC)
 5. Silicon Valley (HBO)
 6. Obmedzte svoje nadšenie (HBO)
 7. Úžasná pani Maisel (Amazonka)
 8. Neporušiteľný Kimmy Schmidt (Netflix)

Vedúci herec v seriáli dráma

 1. Jeffrey Wright (Westworld)
 2. Milo Ventimiglia (To sme my)
 3. Matthew Rhys (Američania)
 4. Sterling K. Brown (To sme my)
 5. Jason Bateman (Ozark)
 6. Ed Harris (Westworld)

Vedúca herečka v seriáli dráma

 1. Evan Rachel Wood (Westworld)
 2. Keri Russell (Američania)
 3. Sandra Oh (Killing Eve)
 4. Claire Foy (Koruna)
 5. Tatiana Maslany (Orphan Black)
 6. Elisabeth Moss (slúžka’s príbeh)

Vedúci herec v komediálnom seriáli

 1. Larry David (potlačte svoje nadšenie)
 2. William H. Macy (nestydatý)
 3. Anthony Anderson (čierny ish)
 4. Ted Danson (dobré miesto)
 5. Donald Glover (Atlanta)
 6. Bill Hader (Barry)

Vedúca herečka v komediálnom seriáli

 1. Lily Tomlinová (Grace a Frankie)
 2. Pamala Adlon (lepšie veci)
 3. Tracee Ellis Ross (čierna ish)
 4. Allison Janney (mama)
 5. Issa Rae (neistá)

Emmy Awards 2018 FAQs

Čo televízna relácia získala najviac cien Emmy?

Existuje obrovský zoznam televíznych relácií, ktoré získali viac ako 15 cien Emmy s niektorými menami siahajúcimi až do 30 rokov. Ak však existuje jedna relácia, ktorej sa podarilo zhromaždiť obrovské množstvo ocenení v krátkom časovom období, by bola Hra o tróny. Od svojho uvedenia na trh v roku 2011 získala televízna relácia 38 filmov All-Time Emmys a celkovo bola nominovaná 128-krát..

Kancelária získala všetkých Emmy?

Áno, vskutku veselé a smiechové záchvaty sa naplnili “Kancelária” získal okolo 5 ocenení Primetime Emmy v nasledujúcich kategóriách: Vynikajúce úpravy snímok z jedného fotoaparátu (2 ocenenia), réžia - komediálny seriál, písanie - komediálny seriál a najlepší komediálny seriál.

Zabalenie vecí

Emmys 2018

Dúfame, že tento sprievodca pomôže rezačom káblov a televíznym divákom pochopiť, ako sa pozerať na ceny Emmy Awards 2018 pri maximálnom pohodlí. Ak však narazíte na nejaké problémy, neváhajte a vynechajte komentár nižšie. Zdieľajte sprievodcu so svojimi priateľmi a členmi rodiny. Naložte si svoje zmrzliny a popcorn a užívajte si pozorovanie obľúbených hviezd, ako chodia po červenom koberci, žartujú a prijímajú tituly za svoje vystúpenia.!

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me