Ako sledovať UFC Live online

Máte radi UFC? Hľadáte spôsoby, ako sledovať UFC online? V prípade kladnej odpovede ste pristáli na správnom mieste! Aby to pre vás bolo oveľa jednoduchšie, prinášame tohto špecializovaného sprievodcu Ako pozerať UFC bez kábla, ktorý obsahuje všetky vysoko hodnotené a vysoko kvalitné možnosti streamovania online vrátane bezplatných, ku ktorým máte prístup odkiaľkoľvek na svete pomocou asistencia najlepšej VPN!

Získať! Nastavený! Boj!

Sledovanie športových udalostí online je trend, ktorý na celom svete vzrastá, pretože umožňuje športovým fanúšikom nikdy nezmeškať žiadne obľúbené zápasy bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. Takže, vzhľadom na tento trend, hlavní poskytovatelia športu teraz ponúkajú vysokú úroveň možností strihania káblov pre tých, ktorí sa venujú skupine používateľov, ktorí chcú sledovať zápasy online..

Contents

Ako sledovať UFC online z rôznych kanálov

UFC je jednou z najexkluzívnejších športových udalostí na svete, pretože počas ťahu vždy generujú intenzívne vzrušenie, očakávanie a drámu, ktorú momentálne neprekonáva žiadna iná bojová liga na svete..

Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú zápasy medzi mimoriadne silnými šampiónmi, ktoré sa konajú v UFC, ale viete, že vaše možnosti sa neobmedzujú len na konvenčné televízory, len pokiaľ ide o sledovanie tejto úžasnej remízy alebo iných udalostí UFC.?

Tu sú najlepšie možnosti sledovania UFC online a hoci väčšina z nich vyžaduje zakúpenie predplatného a bojového preukazu, zahrnula som dokonca bezplatnú službu streamovania! Prejdite si to a vyberte si ten najlepší, ktorý vyhovuje vašim preferenciám!

1. UFC.TV – Fight Pass a Pay Per View

Značka’S vlastnou streamingovou službou je UFC TV pravdepodobne najlepšou možnosťou sledovať všetky udalosti a zápasy UFC vrátane tejto.

UFC v súčasnosti ponúka tri balíčky na prezeranie svojich bojov:

 1. Mesačný preukaz UFC: 9,99 dolárov
 2. 6-mesačný UFC bojový lístok: 8,99 $ mesačne
 3. Prechod za 12 mesiacov UFC: $ 7,99 / mesiac

Všetky tieto plány teraz ponúkajú aj 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu!

UFC bojový priechod

Ale počkajte, je možné, že ceny bojov prepadnú ešte ďalej? Áno, určite to tak je!

UFC.TV je geograficky obmedzená služba, čo sa týka stanovovania cien, čo znamená, že ceny za bojový preukaz sa líšia v závislosti od regiónu.

Najnižšia cena za programy UFC Fight pass je na Filipínach a môžete k nim získať jednoduchý prístup pripojením k VPN a výberom Filipínskeho servera.!

Všetky tieto ceny sú uvedené v USD:

 1. Mesačný preukaz UFC: 8,47 dolárov
 2. 6-mesačný UFC bojový lístok: 7,64 $ / mesiac
 3. Prechod za 12 mesiacov UFC: 6,78 $ mesačne

bojový priechod UFC Filipíny

2. DirecTV Now

priame TV UFC

DirecTV Now, vážený poskytovateľ online televízie a špičková služba pre nožnice na šnúry, sa rýchlo stáva domovom najlepších možností zábavy dostupných online.!

DirecTV Now, ktorý ponúka v rámci svojich mesačných plánov až 330+ kanálov, sa dá použiť na prístup k širokej škále kanálov vrátane športu, zábavy, spravodajstva a iných..

Nezabudnite tu však na dve veci. Najprv musíte mať predplatné DirecTV, aby ste si mohli kúpiť tento bojový preukaz pre UFC v službe. Najnižšia tarifa na DirecTV začína na $ 34 / mesiac a zahŕňa 155+ kanálov.

Po druhé, DirecTV Now je lokalita s obmedzeným geografickým umiestnením a môžete k nej získať prístup, iba ak používate službu VPN na pripojenie k americkému serveru a jeho odblokovanie!

3. FuboTV

Ďalším poskytovateľom online streamingu, ktorý ponúka špecializované pokrytie UFC, je FuboTV. Vďaka ponuke 90+ kanálov sa služba FuboTV rýchlo stáva službou rezania káblov, ak chcete získať prístup k vysoko aktuálnemu zoznamu online televíznych kanálov..

FuboTV UFC

Prvý mesiac pri tejto službe vás bude stáť 39,99 dolárov, zatiaľ čo za každý mesiac budete musieť zaplatiť 44,99 $ mesačne.

Toto je jedna z najlacnejších možností streamovania UFC, takže sa na ňu určite musíte pozrieť.

Táto služba je však geograficky obmedzená a je možné ju odblokovať mimo USA zavedením výkonnej služby VPN podporujúcej streamovanie..

4. Sling TV

S približne rovnakou cenou za bojový priechod UFC 229 ako DirecTV Now je hlavným USP SlingTV to, že ponúka predplatné za nízke ceny pod menom SlingTV Blue!

  Streamujte televízne programy a filmy online zadarmo

SlingTV UFC

Cena bojového preukazu na SlingTV je 64,99 dolárov + daň, zatiaľ čo mesačné predplatné služby SlingBlue stojí 25 dolárov a zahŕňa kanály ako FS1, FX a Bravo..

Môžete dokonca získať doplnky pre prémiové kanály, ako je HBO a pre prémiové služby, ako je CloudDVR Storage, za minimálnu cenu začínajúcu už od 5 dolárov mesačne..

Sledujte UFC zadarmo online

Ak vám tieto platené služby vyzerajú trochu z rozpočtu, môžete zvoliť najlepšiu voľbu na sledovanie UFC bez kábla, t..

MatchTV je ruská streamingová služba, ktorá je bezplatná a streamuje UFC boj naživo online, ale kvalita videa na nej nemusí byť veľká v porovnaní s platenými streamingovými servermi uvedenými vyššie..

Takto môžete získať prístup k MatchTV.ru odkiaľkoľvek na svete nasadením najlepšej služby VPN:

 1. Zaregistrujte sa pomocou špičkovej služby VPN podporujúcej streamovanie.
 2. Plaťte za svoje cenové plány.
 3. Získajte poverenia používateľov prostredníctvom doručenej pošty a stiahnite si klientsku aplikáciu VPN.
 4. Pripojte sa k ruskému serveru a potom spustite program MatchTV.ru, aby ste bezplatne získali prístup k UFC naživo!

1. Fight Live

UFC bojuj naživo

Spoločnosť Fight Live nazbierala obrovské množstvo nasledovníkov, ktoré poskytovali bezplatné streamy pre niektoré z najlepších bojových zábav na svete, medzi ktoré patria UFC, Box, WWE, MMA a Bellator. Stačí navštíviť stránku v deň udalosti a pozrieť si živé prenosy pre UFC.

2. Olympijské potoky

Ako už názov napovedá, spoločnosť Olympic Streams sa venuje hlavne poskytovaniu najnovších videí, upozornení, správ a živých vystúpení pre výročné olympijské hry. Stránka však zahŕňa aj známe udalosti PPV, ako napríklad predchádzajúci Conor McGregor vs. Floyd Mayweather a teraz UFC!olympicStreams UFC

3. YouTube UFC

Keďže sa služba YouTube pýši povesťou spoločnosti s najlepším hodnotením zdieľania videa na svete, vždy môžete očakávať, že nájdete preteky udalosti na vyhradených kanáloch pre udalosti. Napríklad tu je odkaz na stránku UFC Live Stream, kde môžete získať úplné pokrytie v deň udalosti.

youtube UFC

4. Jadro MMA

Ako už názov napovedá, stránka je venovaná ponúkať používateľom kompletný zážitok z MMA. Tu nájdete aktualizácie týkajúce sa všetkých zápasov, ktoré zahŕňajú boje v štýle MMA, vrátane udalosti UFC, na ktorej sa stretnete s bitkou v Kyborgu, Kunitskou. Kliknutím sem získate prístup k živému prenosu.

UFC MMA jadro

5. MMA Mania

MMA Mania je ďalšou špecializovanou webovou stránkou pre Zmiešané bojové umenia, kde nájdete všetky aktualizácie týkajúce sa bojových zápasov a prístup k PPV ZADARMO. Stačí navštíviť webovú stránku v deň konania akcie, aby ste mali úplné pokrytie.

MMA Mánia UFC

UFC na Firestick

Aj keď sú to možnosti streamovania na konvenčných zariadeniach, ako sú vaše Windows alebo Android, môžete tiež sledovať UFC na všetkých ostatných streamovacích zariadeniach a službách, ak viete, ako to urobiť..

Poviem vám, ako ho môžete streamovať na svojom zariadení Amazon Firestick alebo FireTV v troch jednoduchých krokoch:

 1. Pristúpte na Amazon Prime a kúpte si UFC Fight Pass za pouhých 64,99 dolárov
 2. Otvorte Amazon Prime na svojom Firestick (aplikácia je predinštalovaná na platforme)
 3. Užite si UFC!

Ak žijete mimo USA, uistite sa, že na pripojenie k serveru v USA používate VPN na pripojenie k serveru USA, ak chcete odblokovať Amazon Prime..

Ako sa pozerať na UFC na Fire TV Stick zadarmo

Zatiaľ čo UFC TV je oficiálna a platená možnosť sledovania UFC na Firestick, môžete dokonca získať prístup k streamom UFC úplne zadarmo cez MatchTV.ru.

UFC zadarmo na oheň

Krok za krokom na použitie média na streamovanie UFC vo vašom Firestick je nasledujúci:

Zaregistrujte sa a prihláste sa na odber najlepšej služby VPN platením za svoje cenové plány. Existuje niekoľko sietí VPN, ktoré ponúkajú špeciálne aplikácie pre program Firestick, takže by to nemalo byť’t byť problém

 1. Stiahnite si a nainštalujte oficiálnu aplikáciu VPN z obchodu s aplikáciami Firestick.
 2. Pripojte sa k ruskému serveru a pomocou oficiálneho prehliadača hodvábu Amazon navštívte stránku MatchTV.ru.
 3. Užite si UFC naživo na Firestick zadarmo.

Ako pozerať UFC na Kodi

Softvér s otvoreným zdrojom, multiplatformový softvér je známy pre používateľov poskytujúcich alternatívu k sledovaniu svojich obľúbených filmov / relácií, živej televízie, športu, udalostí a ďalších ďalších prostredníctvom doplnkov tretích strán. Najlepšia voľba pre sledovanie UFC spočíva v inštalácii doplnku Planet MMA. Stále sa môžete dozvedieť viac o streame UFC v našom komplexnom sprievodcovi o tom, ako sledovať UFC v Kodi.

  Ako sa pozerať na majstrovstvá sveta vo futbale FIA ​​Formula 1 online bez káblov

Ak chcete začať, postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

Ako nainštalovať doplnok Planet MMA pre UFC!

 1. Otvorené – aplikáciu Kodi V17 a – go do nastavení pomocou klikanie na internete “Výbava” ikona.
 2. vybrať “Správca súborov” a cvaknutie na “Pridať zdroj”.
 3. vstúpiť http://supremacy.org.uk/zip/repo/v poli URL.
 4. názov zdroj médií “Supremacy Repo”, a lis
 5. spiatočný do hlavnej ponuky, cvaknutie na “Add-ons”, a potom  “balíček” symbol.
 1. vybrať “Inštalácia zo súboru zip” a Nájsť“Supremacy Repo”.

MMA KODI PRIDAŤ

 1. Dvojité kliknutie na “repository.supremacy-1.2.zip” a čakania za oznámenie.
 2. cvaknutie na “Inštalácia z úložiska” a vybrať“nadvláda”.
 3. Posunúť nadolcvaknutie na “Doplnky videa”, Nájsť“Planet MMA” a otvor to.
 4. hit  “Inštalácia” gombík, vybrať najnovšiu verziu od spoločnosti Supremacy a potom lis
 5. odpálenie Planet MMA a cvaknutiena “Bojujte LIVE” začať streamovať UFC!

Ako sledovať UFC Live online

Ako sledovať UFC na Roku

Ak chcete sledovať UFC na Roku, jednoducho postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

ROKU UFC

 • Vyberte najlepšiu službu VPN, nainštalujte ju do smerovača a pripojte sa k serveru na Filipínach
 • Kúpte Fight Pass za nižšiu cenu
 • Pripojte svoj Roku k internetovému zariadeniu s podporou VPN, najlepšie k routeru. Viac informácií o tom, ako to urobiť, nájdete v našom sprievodcovi Best VPN for Roku
 • Pridajte svoj oficiálny kanál UFC do svojho Roku
 • Zadajte podrobnosti svojho bojového preukazu
 • Sledujte UFC na vašom Roku!

UFC výpadky na Roku

ROKU BLACK OUT

Výpadky energie sú jedným z frustrujúcich zážitkov počas zápasu UFC, pretože vám umožňujú dočasne sledovať boj prebiehajúci v súčasnosti. Nikto nemá rád také náhle výpadky UFC, nie ja, zvlášť ako ja’Rád nechýba mi ani jedna minúta akcie!

Ak sa však boj vysiela aj naživo v televízii, ako je obvyklé, z neznámeho dôvodu, vedenie UFC alebo vedenie televízie uloží dočasný výpadok prúdu, v ktorom môžete počuť zvuk, ale nie video..

A ak si myslíte, že to tak nie je’Ak sa nevzťahujete na služby online streamovania, potom sa jednoducho mýlite, pretože to ovplyvňuje všetky platformy, na ktorých sa sleduje UFC, t. j. živé televízne vysielanie, ako aj webové stránky na online streamovanie..

Ako obísť výpadky UFC na Roku

Jediným spôsobom, ako neutralizovať tieto frustrujúce a náhle výpadky, je prostredníctvom najlepšej siete VPN, ktorá vám umožňuje prepnúť miesto, kde sa pozeráte, na iné miesto, kde nie je vysielaný prúd UFC.’neovplyvnené výpadkom prúdu, napr. ste vo Francúzsku a dôjde k výpadku napájania, potom ak sa môžete pripojiť k americkému serveru, aby ste presmerovali vaše internetové pripojenie cez krajinu a obísť výpadky na bojoch UFC na Roku easy!

Ako sledovať UFC na PS4

Pre majiteľov PS4, ktorí sú alternatívne veľkými fanúšikmi UFC bojov, tu je váš sprievodca, ako sledovať UFC na PS4 naživo, vrátane informácií o kanáloch streamovania pre UFC na PS4, bezplatnom streamovaní pre UFC na PS4 a ako môžete znížiť cenu boj prechádza cez najlepšiu VPN a ešte oveľa viac!

 • Vyberte internetový prehľadávač z oblasti obsahu na vašom PS4
 • Na paneli s adresou zadajte UFC.TV
 • Prihláste sa pomocou Fight Pass
 • Sledujte naživo online na vašom PS4

Ako sledovať UFC Live na PS4 zadarmo

Zatiaľ čo bojový pas UFC je najlepšou voľbou pre tých, ktorí chcú vidieť boj na svojom PS4 v HD kvalite, je tu aj bezplatná možnosť pre tých, ktorí’nechcem premeškať boj len preto, že bojový pas je mimo ich rozpočtu!

Môžete to sledovať zadarmo na MatchTV.ru, takto:

 • Pripojte svoj PS4 k pripojeniu VPN. Môžete to urobiť nastavením VPN na vašom Wi-Fi routeru a následným pripojením vášho PS4
 • Otvorte internetový prehliadač PS4 z oblasti obsahu
 • Na paneli s adresou napíšte “MatchTV.ru”
 • Vychutnajte si UFC naživo online na vašom PS4 úplne zadarmo
  Sprievodca o tom, ako pozerať na pozostalú sezónu 35 online bez kábla

Ako sa pozerať na UFC v Kanade

Pre kanadských fanúšikov UFC je Fight Network miestom na naladenie, aby ste sa mohli pozerať na UFC v Kanade. Najlepšie na pozorovaní UFC v Kanade je to, že sieť Fight Network je k dispozícii na rôznych zariadeniach, ako sú Android, iOS a Roku, čo vám umožňuje vybrať si z viacerých možností.

BOJ NETWORK UFC

Zoznam kanálov / vysielateľov UFC

Oficiálnym vysielateľom UFC je BT Sport, športový televízny kanál, ktorý prevádzkuje BT Group v Írsku a vo Veľkej Británii. Používatelia z ktorejkoľvek krajiny sa preto môžu ľahko tešiť zo sledovania udalosti na svojej káblovej televízii prepnutím svojich kanálov na spoločnosť BT Sport. Používatelia, ktorí sa nachádzajú niekde inde, nájdete nižšie uvedený zoznam kanálov / vysielateľov.

Austrália

MMA fanúšikovia, ktorí sa nachádzajú v Austrálii, môžu ľahko sledovať UFC a všetky úžasné zápasy Fox Sports 3, ktorý vysiela takmer všetky zasiahnuté udalosti z celého sveta.

Rusko

Milovníci UFC, ktorí bývajú v Rusku, môžu prepnúť svoje kanály na Rusko-2 VGTRK pre úplné pokrytie hlavných bojov a undercards.

Čína

Zatiaľ neexistujú žiadne správy o oficiálnych vysielateľoch, ktorí poskytujú živé vysielania UFC v Číne. Môžete sa však zaregistrovať pomocou platformy PPTV – čínskej platformy na streamovanie videa.

Japonsko

Pre tých, ktorí žijú v Japonsku, môžete prepnúť svoje kanály na slávnych Satelitná sieť WOWOW na živé sledovanie udalosti UFC.

Kanada

Kanadskí fanúšikovia MMA môžu ľahko sledovať udalosť UFC naživo na káblovej televízii prostredníctvom slávneho “Bojujte proti sieti” kanál, ktorý dokonca poskytne toky ukážky.

Brazília

Ak chcete sledovať udalosť UFC PPV naživo na káblovej televízii v Brazílii, mali by diváci prepnúť svoje kanály na slávnu bezplatnú televíznu sieť s názvom “Globo”.

Spojene kralovstvo

Zmeňte svoje kanály na slávny BT Sports. Ak chcete sledovať udalosť online, navštívte ich hlavnú webovú stránku.

záver

to’Teraz je všeobecne známe, že siete VPN možno použiť na obídenie geografických obmedzení na väčšine hlavných streamingových serverov na celom svete. Keďže však väčšina týchto streamingových serverov, ako sú UFC TV, DirecTV Now a dokonca aj Amazon Prime atď., Je mimoriadne prísna ich geoobmedzeniami, nemôžete tieto stránky odblokovať, pokiaľ sa neprihlásite k odberu najlepšej služby VPN, ktorá nemôže obmedzenia obísť. ale môžu tiež poskytovať najlepšie skúsenosti so streamovaním.

Pre fanúšikov UFC na celom svete sa VPN stávajú nevyhnutnosťou smerom k odblokovaniu streamovacích stránok, ktoré ponúkajú významné udalosti UFC!

Ak ste fanúšikom UFC a páčia sa vám akcie a dráma, ktoré poskytuje bojovník, potom je najvyšší čas, aby ste začali uvažovať o kúpe predplatného služby Top VPN a zabezpečili, že vám nikdy neunikne jediná udalosť tejto fantastickej bojovej ligy.!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me