Ako sledovať svetový pohár FIFA naživo online

Ahoj, fanúšikovia FIFA z celého sveta, vitajte na portáli Best VPN. Niečo o hre ma vždy privádza späť k klasike “Blur - Woo Hoo” pieseň v “Cesta na Majstrovstvá sveta 98” videohra! Energiu, ktorú hudba používala, človeče, mi v týchto dňoch chýba. Aj napriek tomu ma však medializuje na majstrovstvá sveta.

Ako sledovať finále svetového pohára FIFA online

Nižšie uvedené možnosti priameho vysielania, ktoré ponúkajú športové pokrytie v kvalite HD a špecializované toky komentárov vo viacerých jazykoch, sú ideálne pre sledovanie svetového pohára:

Byť v športoch

BeIN Sports, jeden z najkomplexnejších poskytovateľov športového pokrytia, je k dispozícii vo väčšine sveta vrátane Blízkeho východu, USA, Nového Zélandu, Thajska, Malajzie a ďalších. Môže to byť vaša online streamingová voľba pre finále FIFA už od 10 dolárov mesačne. Najlepšie na tomto poskytovateľovi je, že od tej doby’Ak je k dispozícii vo viacerých regiónoch sveta, ponúkne komentáre vo viacerých jazykoch.

bein sports fifa

Ak bývate mimo týchto regiónov’Je k dispozícii tu’nie je dôvod na obavy, pretože sa k nemu môžete pripojiť prostredníctvom VPN. Jednoducho presmerujte svoje pripojenie cez server umiestnený v krajine, ku ktorej sa chcete pripojiť, a získajte prístup k BeIN Sports, čím ľahko odblokujete web..

bein sports päť krajín

Ak bývate mimo týchto regiónov’Je k dispozícii tu’nie je dôvod na obavy, pretože sa k nemu môžete pripojiť prostredníctvom VPN. Jednoducho presmerujte svoje pripojenie cez server umiestnený v krajine, ku ktorej sa chcete pripojiť, a získajte prístup k BeIN Sports, čím ľahko odblokujete web..

DirecTV Now

DirecTV, najkomplexnejší poskytovateľ živej televízie v USA v súčasnosti, ponúka vo svojich plánoch predplatného s vysokou hodnotou niekoľko kanálov. V súčasnosti ponúka trojmesačné predplatné za pouhých 10 USD mesačne a zahŕňa viac oficiálnych vysielateľov FIFA vrátane Fox Sports pre anglické pokrytie, Globo pre portugalské pokrytie a oveľa viac.

direct tv fifa

Ak chcete získať prístup k DirecTV Now mimo USA, budete potrebovať najlepšiu VPN so špecializovanými americkými streamovacími servermi, aby ste obišli geo-obmedzenia na webe.

Najlepšie FIFA World Cup VPN

Pretože takmer všetky vyššie uvedené streamingové weby by vyžadovali zabezpečený prístup VPN, tu je komplexná tabuľka najlepších poskytovateľov VPN, z ktorej si môžete vybrať, aby ste mohli využívať nepretržitý zážitok zo sledovania Majstrovstiev sveta vo futbale FIFA.!

RANKOVAČNÁ TABUĽKA

Bezplatné online vysielanie pre FIFA

Ak máte pocit, že platení poskytovatelia vás presúvajú nad váš rozpočet a ste ochotní trochu kompromitovať vo funkciách, ako je kvalita videa, máte k dispozícii niekoľko bezplatných možností sledovania svetového pohára FIFA Live Online:

Youku

Jedinou možnosťou živého vysielania FIFA pre viac ako miliardu ľudí v Číne je Youku vynikajúca služba vo vlastníctve vysoko vplyvnej skupiny. Tento poskytovateľ streamingu sa rozrástol zo sily na silu a je prvým poskytovateľom streamingu, ktorý zdieľal hlavný turnaj’s vysielacími právami online so čínskym kamerovým systémom vlastneným štátom.

Táto služba je úplne zadarmo, takže je veľmi lákavá pre divákov žijúcich v Číne. Pre tých z vás, ktorí žijú mimo pevninskej Číny v susediacich krajinách, môžete byť vašou bránou na pozeranie FIFA v mandarínskom / čínskom komentári, ale iba ak odblokujete túto geograficky obmedzenú stránku pomocou výkonnej siete VPN..

ZDF.De

Nemecko’ZDF.De je bezplatná služba, ktorá vysiela vysokokvalitné video, čo z nej robí ideálnu voľbu pre nemeckých fanúšikov hry. Ak žijete mimo Nemecka, ZDF.De sa dá sledovať, iba ak odblokujete web prostredníctvom siete VPN pripojením k nemeckému serveru..

ZDF.de fifa
Ako sa pozerať na Majstrovstvá sveta FIFA na Kodi

 1. odpálenie Kodi Krypton V17 a v pravom hornom rohu cvaknutie  “Výbava” ikona.
 2. vybrať “Správca súborov” v pravom dolnom rohu ponuky.
 3. zvitok z ľavého menu a otvorené “Pridať zdroj”.
 4. Dvojité kliknutie na “nikto” a vstúpiť http://lazykodi.com/
 5. dať názov zdroja médií. Napríklad, “Lazy Kodi”
 6. go späť do hlavnej ponuky Kodi a cvaknutie na “Add-ons”.
 7. hit  “balíček” symbol pre začatie procesu inštalácie.
 8. vybrať “Inštalácia zo súboru zip” a Nájsť  “Lazy Kodi” zdroj médií.
 9. Zo zoznamu možností, vybrať “úložísk” a potom kohútik na “ANDROIDABA”
 10. vybrať “Úložisko” a potom cvaknutie na “repository.kodil-1.4.zip”
 11. wait pár minút pre “Nainštalovaný doplnok” oznámenia. spiatočný do predchádzajúcej ponuky a cvaknutie na “Inštalácia z úložiska”.
 12. vybrať “..Úložisko Kodil” a potom otvorené  “Doplnky videa” zoznam
 13. go  “Vyhľadávanie” tab a typ v “cCloud TV”
 14. Otvorené doplnok a potom hit tlačidlo inštalácie.
 15. wait pre “Add-on” nainštalované upozornenie
 16. spiatočný do ponuky doplnkov a odpálenie cCloud TV.
 17. cvaknutie na internete “športové” možnosť získať prístup ku všetkým živým športovým prúdom
 18. vybrať ESPN alebo akýkoľvek iný vysielateľ zo zoznamu tu a môžete sa tešiť z pozorovania svetového pohára FIFA!

fifa espn

Ako sa pozerať na Majstrovstvá sveta FIFA na Kodi Firestick Používanie iPlayer WWW

 1. odpálenie Firestick TV a cvaknutie v systéme.
 2. vybrať Nastavenia a potom “Možnosti vývojára”.
 3. umožniť Aplikácie pre neznáme zdroje a “Ladenie ABD”.
 4. go späť na domovskú ponuku, cvaknutie na ikonu vyhľadávania a zadajte “downloader”.
 5. cvaknutie na internete “downloader” ikonu a stlačte na diaľkovom ovládači tlačidlo výberu.
 6. odpálenie vyberte aplikáciu “dovoliť”, a OK v uvítacom okne.
 7. vstúpiť http://troypoint.com/kodistable do panela s adresou URL.
 8. wait pre súbor na stiahnutie a kliknite na “Inštalácia” na stránke nastavenia Kodi.
 9. follow kroky uvedené v nadpise vyššie na inštaláciu aplikácie iPlayer WWW.

fifa firestick

Pozrite sa na Majstrovstvá sveta FIFA na Roku

Roku TV ponúka niektoré veľmi dobré možnosti, pokiaľ ide o športové pokrytie a zvíťazilo’Nebudú sa líšiť pre tento Majstrovstvá sveta FIFA, pretože veľa kanálov s poskytovateľom bude streamovať zápasy naživo. Väčšina týchto kanálov však nie je k dispozícii mimo USA a je geograficky obmedzená. Aby ste ich prekonali, musíte postupovať podľa krokov uvedených nižšie:

 1. Zaregistrujte sa pomocou Najlepšie majstrovstvá sveta Poskytovateľ VPN
 2. Nainštalujte si VPN so svojím Roku (nájdete viac sprievodcov s poskytovateľmi VPN, ako to urobiť)
 3. Pripojte sa k americkému serveru a vynecháte geografické obmedzenia, aby ste mohli sledovať zápasy na svojich obľúbených kanáloch!

Sledujte svetový pohár FIFA na počítačoch Mac

Pre používateľov počítačov Mac je prístup k webovým stránkam s obmedzeným prístupom na svetový pohár pre majstrovstvá sveta mimoriadne efektívny. Mnoho streamingových serverov vysiela živé zápasy z turnaja zadarmo, napr. Zhodujte sa s TV a BBC iPlayerom, takže ak ich chcete odblokovať prostredníctvom VPN, potom tu’ako to môžete ľahko urobiť:

 1. Prihláste sa na odber služby Top Svetový pohár VPN a stiahnite si svojho najnovšieho klienta Mac
 2. Nainštalujte klienta Mac do svojho zariadenia a pripojte sa k serveru v krajine, v ktorej je dostupný váš poskytovateľ živého vysielania. Napríklad na odblokovanie aplikácie BBC iPlayer vyberte servery UK
 3. Pripojte sa k sieti VPN a navštívte živé webové stránky, kde si môžete zápasy vychutnať naživo!

Sledujte svetový pohár na PS4

Preč sú dni, keď boli herné konzoly určené iba na hranie. V súčasnosti je vaša konzola výkonným zariadením vyhovujúcim širokému spektru vašich potrieb. Používatelia konzoly PS4 môžu používať svoju konzolu na sledovanie FIFA naživo prostredníctvom poskytovateľov streamovania, na to však potrebujete VPN:

 1. Vyberte najlepšie Svetový pohár VPN a vyberte si plán, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu rozpočtu
 2. Získajte poverenia používateľa (používateľské meno a heslo VPN)
 3. Nainštalujte VPN prostredníctvom smerovača alebo Windows / Mac. Väčšina najlepších poskytovateľov VPN ponúka špecializované návody, ako jednoduchým spôsobom nastaviť VPN na PS4. Tu sú návody od PureVPN a ako to urobiť
 4. Zadajte poverenia používateľa
 5. Pripojte sa k serverom v krajine vášho poskytovateľa streamovania’s dostupnosť. Napríklad Ak chcete odblokovať funkciu Match TV, vyberte ruský server
 6. Pripojte sa k sieti VPN
 7. Vychutnajte si živé zápasy zo svetového pohára FIFA na hernej konzole PS4!

Sledujte svetový pohár FIFA na iOS

Zjednodušene sa dajú sledovať čokoľvek na cestách, zariadenia iOS sa stávajú veľmi populárne ako prenosné streamingové zariadenia. Aplikácie pre iOS pre mnoho streamovacích služieb sú tiež ľahko dostupné, napr. DirecTV teraz ponúka natívnu aplikáciu pre platformu iOS, ktorú si môžete ľahko stiahnuť z obchodu iTunes. Ale keďže mnoho streamingových serverov je geograficky obmedzených, budete ich musieť VPN odblokovať a vychutnať si svoje zápasy naživo neprerušeným spôsobom..

Inštalácia VPN na iOS je teraz neuveriteľne ľahká, a to aj vďaka prítomnosti vyhradených aplikácií pre platformu, ktorá je k dispozícii takmer u každého najlepšieho poskytovateľa a tu’s tým, ako to zvládnuť za menej ako 3 minúty:

 1. Vyberte ikonu Svetový pohár VPN poskytovateľa, ktorého sa vám najviac páči podľa jeho funkcií
 2. Zaplaťte za cenový plán
 3. Prejdite do obchodu iTunes a vyhľadajte VPN’s menom. Aplikácia sa ľahko zobrazí v hornej časti výsledkov
 4. Stiahnite si ju odtiaľ
 5. Nainštalujte ho do iPadu / iPhone
 6. Vyberte server v mieste poskytovateľa streamovania
 7. Pripojte VPN
 8. Navštívte webovú stránku / otvorte aplikáciu poskytovateľa živého vysielania a užite si akciu naživo!

Sledujte svetový pohár FIFA v systéme Android

Android OS je zďaleka najobľúbenejší mobilný operačný systém na svete a s jeho počtom používateľov v súčasnosti v miliónoch sa bude veľa ľudí tešiť na to, že si na svojom zariadení budú môcť vychutnať živé zápasy zo svetového pohára FIFA. Väčšina najlepších sietí VPN ponúka špecializované aplikácie pre Android, ktoré môžete použiť na obídenie geografických obmedzení na populárnych serveroch s streamovaním. nechať’vás prevedie procesom inštalácie VPN do vášho Androidu v 5 jednoduchých krokoch:

 1. Z najlepších Svetový pohár VPN, vyberte ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu rozpočtu a požiadavkám
 2. Stiahnite si svoju aplikáciu pre Android z Obchodu Play
 3. Nainštalujte ho do svojho zariadenia s Androidom, ale uistite sa, že je vaše zariadenie aktualizované na najnovšiu verziu systému Android, aby aplikácia fungovala ešte jemnejšie.
 4. Pripojte sa k serveru pre konkrétnu krajinu v mieste, kde je dostupný váš poskytovateľ streamovania
 5. Navštívte poskytovateľov streamovania’ alebo otvorte príslušnú aplikáciu na svojom zariadení a sledujte zápasy naživo!

Sledujte svetový pohár FIFA na konzole Xbox

Xbox je veľmi populárna herná konzola, ktorá si získala slávu vďaka množstvu dokonalých funkcií, ktoré ponúka svojim používateľom. Mnoho nadšencov Xboxu bude mať veľký záujem sledovať svetový pohár FIFA na svojich konzolách. Ale pretože mnoho webových stránok, ktoré ponúkajú živé vysielanie, je geograficky obmedzené pre divákov mimo ich krajiny, budete musieť na svojom Xboxe nastaviť VPN, aby ste sa dostali sem a tu’ako môžete tento cieľ ľahko dosiahnuť:

 1. Prihláste sa na odber mocného Svetový pohár VPN ktorý ponúka veľké množstvo serverov po celom svete
 2. Nastavte si VPN na vašom Xboxe. To by nemalo byť’Trápiť sa vôbec, pretože väčšina popredných poskytovateľov ponúka vynikajúcich sprievodcov, ako to urobiť. Tu sú návody, ako nastaviť VPN na Xbox od PureVPN a ExpressVPN
 3. Pripojte sa k serverom vo vašom preferovanom umiestnení, t. J. V krajine, kde je váš poskytovateľ streamovania k dispozícii
 4. Sledujte živé zápasy prostredníctvom konzoly Xbox!

Sledujte svetový pohár FIFA na Apple TV

Majitelia Apple TV sa môžu veľmi tešiť, pretože budú mať možnosť sledovať živé zápasy zo svetového pohára FIFA prostredníctvom svojho zariadenia a všetko, čo potrebujú, aby využili túto príležitosť, je vedieť o možnostiach, ktoré majú, pokiaľ ide o živé vysielanie služieb pre zápasy v turnaji spolu s inštaláciou siete VPN na ich zariadenie, aby sa obišli všetky geografické obmedzenia, s ktorými sa stretávajú na streamovacích serveroch.
nechať’Prejdite si kroky, pomocou ktorých môžete nainštalovať sieť VPN na Apple TV:

 1. Kúpte si cenový plán v ktorejkoľvek z najlepších Svetový pohár VPN podľa vášho výberu alebo z tých, ktoré sú uvedené v tomto blogu
 2. Nainštalujte si VPN do svojho Apple TV. Malo by to byť pre vás príliš znepokojujúce, pretože veľa poskytovateľov VPN bude mať jednoduchý postupný návod, ako to urobiť.
 3. Pripojte sa k serveru v krajine, kde chcete získať prístup k poskytovateľovi streamovania
 4. Užite si svetový pohár FIFA ako nikdy predtým!

Sledujte svetový pohár FIFA na FireStick

Ak vlastníte Amazon Firestick, dostanete sa na zoznam šťastných ľudí. Fox Sports, oficiálny vysielateľ mega udalosti, ponúka špeciálnu aplikáciu pre zábavné zariadenie. Môžete si ho stiahnuť z Amazonu’s oficiálnym obchodom s aplikáciami tu. Po dokončení sa prihláste pomocou svojho účtu Fox Sports Go a vychutnajte si streamovanie udalostí FIFA!

fifa fox sports

Prečítajte si nášho podrobného sprievodcu najlepšou sieťou VPN pre firmy firestick.

Ako sledovať svetový pohár FIFA bez kábla

Nie je potrebné, aby ste si vybrali káblovú televíziu na sledovanie svojho obľúbeného obsahu, najmä ak polovica toho, čo chcete sledovať, nie je pri bežných odberoch k dispozícii. To je miesto, kde sa používatelia zvyčajne stávajú nožnicami na káble a prihlasujú sa online službami pre potreby zábavy. Máme aj riešenia na sledovanie majstrovstiev sveta FIFA online.

Ako sa pozerať na FIFA v USA

Ako už bolo spomenuté, sieť Fox je oficiálnym vysielateľom svetového pohára FIFA, ktorý je americkou zábavnou a spravodajskou spoločnosťou. Ak teda nožnice na šnúry chcú streamovať svetový pohár FIFA naživo v USA z pohodlia svojich domovov, jednoducho sa zaregistrujte v službe Fox Sports GO - služba VoD vysielateľa..

Ako sa pozerať na FIFA v Austrálii

Ak hľadáte spôsoby, ako sledovať svetový pohár FIFA, musíte sa spoľahnúť na službu VPN pre Austráliu. Vyššie uvedené prémiové riešenia, ako sú Hulu, Fox Sports Go, DirecTV Now a Sling TV, ukladajú geografické obmedzenia, ktoré obmedzujú používateľov z iných krajín na prístup na ich webové stránky..

Ako sledovať FIFA vo Veľkej Británii

Používatelia vo Veľkej Británii môžu jednoducho prepnúť svoje kanály na BBC alebo ITV a streamovať tak svetový pohár FIFA. Rezačky káblov môžu mať problémy s prístupom k obsahu s obmedzeným prístupom. Zaregistrujte sa pomocou služieb Sling TV, Hulu Live TV alebo DIRECTV NOW a pozerajte sa na turnaj. Ďalšou možnosťou by bolo pripojenie k umiestneniu svetového pohára FIFA vo svete v USA a streamovanie udalosti priamo z Fox Sports Go.

Ako sledovať zápasy FIFA na všetkých kanáloch Hulu

Spoločnosť Hulu ponúka vo svojom beta balíku 50+ živých kanálov vrátane kanálov, ktoré budú vysielať zápasy svetového pohára v kvalite HD. Ak nie’nechcem si nechať ujsť túto príležitosť, potom si prečítajte túto príručku na svetovom pohári v Hulu so zoznamom kanálov, ktoré budú prenášať zápasy, ako obísť Geo-obmedzenia na Hulu pomocou Best VPN, cenových sprievodcov, ako nahrávať živé zápasy a viac.

Zariadenia s podporou HIFA vo Svetovom pohári

Najlepšie na Hulu je jeho úžasný repertoár podporovaných zariadení. Hulu dokáže pracovať na takmer všetkom, na čo si spomeniete. Konvenčné možnosti, ako sú inteligentné televízory, mobilné telefóny a počítače, všetky fungujú na Hulu, ale zoznam sa neobmedzuje len na tieto, pretože Hulu ponúka aj celý rad ďalších možností..

fifa hulu

Tu je úplný zoznam všetkých zariadení podporovaných spoločnosťou Hulu:

 1. Apple iPhone a iPad (so systémom iOS 10 alebo novším)
 2. Telefóny a tablety s Androidom (verzie 5.0 alebo novšie)
 3. Apple TV (4. generácia alebo novšia)
 4. Chromecast
 5. Vypaľovacie tablety
 6. Fire TV a Fire TV Stick
 7. LG TV (vybrané modely)
 8. Prepínač Nintendo
 9. Roku a Roku Stick (vybrané modely)
 10. Samsung TV (vybrané modely TV)
 11. Xbox One, Xbox 360

Ako sledovať svetový pohár FIFA na Apple TV pomocou bezplatných a platených aplikácií

Medzi nespočetné množstvo zariadení dostupných v súčasnosti, ktoré podporujú streaming, by vlastníci Apple TV určite hľadali nejaké dostatočne dobré aplikácie na streaming, aby sa ich svetový pohár stal nezabudnuteľným zážitkom..

Najlepšie platené aplikácie Apple TV na pozeranie FIFA

 1. Optus Sports
 2. DirecTV Now
 3. Fox Sport
 4. Byť v športoch
 5. Sky Sports
 6. NBC Sports
 7. Závesný televízor

Najlepšie aplikácie Apple TV zadarmo na pozeranie FIFA

 1. MatchTV
 2. BBCiPlayer
 3. SBS
 4. TF1
 5. ITV

 Sledujte La Liga online

La Liga je liga FIFA, ktorá po celom svete masívne sleduje najmä nástrahu medzinárodných hviezd, ktoré prejavujú vzrušujúcu hrateľnosť a poskytujú fanúšikom exkluzívnu zábavu. Združenie za La Liga vie, aká lukratívna je jej liga, takže sa oddáva predaju vysielacích práv hlavným vysielateľom a streamingovým serverom z celého sveta..

Tentokrát to nebolo iné, pretože každý vysielateľ má výhradné práva na vysielanie zápasov La Liga naživo v pridelenom regióne, ako je vidieť z tabuľky uvedenej vyššie..

Ak chcete sledovať La Liga online, tu je zoznam najlepších 3 poskytovateľov, ktorí ponúkajú najlepšie streamingové služby v kvalite HD pre priamy prístup k zápasom online:

 1. DirecTV teraz Sports
 2. Byť v športoch
 3. Jedenásť športov

Ako sa pozerať na šport online

Spoločnosť Be Media Media, založená v januári 2014 spoločnosťou Nasser Al-Khelaifi, je oddelená od mediálnej siete Al Jazeera so sídlom v katarskej Dauhe. Jeho slávna bein Sports network bola vytvorená vo Francúzsku už v roku 2012 a odvtedy si získala pomerne dobrú povesť medzi: online streamingom a káblovými užívateľmi, ktorí si chcú užiť šport a zábavu pri maximálnom pohodlí. Ak sa chcete pozerať na šport online, stačí navštíviť ich webovú stránku alebo si stiahnuť natívne aplikácie z Obchodu Google Play alebo iTunes..

Zabalenie vecí

Dúfame, že tento sprievodca vám pomôže pochopiť, ako sledovať FIFA bez kábla. Ak však narazíte na nejaké problémy alebo narazíte na akékoľvek iné riešenie pre streamovanie, neváhajte vynechať komentár nižšie. Neváhajte a podeľte sa o článok s ostatnými fanúšikmi FIFA. Dobre sa bavte!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me