Ako sledovať americký Netflix pomocou VPN – Sprievodca jednoduchým nastavením pre zariadenia so systémom Android a Mac

Pre všetkých tých, ktorí radi sledujú Netflix, tu je plnohodnotný sprievodca, ako sledovať americký Netflix, vrátane informácií o zákaze VPN Netflix, najlepších VPN, ktoré stále pracujú na odblokovaní webu, VPN, ktoré neposkytujú’nefunguje, ako získať prístup k americkej knižnici Netflixu z rôznych regiónov a ďalších prostredníctvom siete Best VPN!

Netflix je svet’obľúbený streamovací server, ktorý spôsobil revolúciu v spôsobe, akým konzumujeme našu zábavu. To viedlo k fenoménu sledovania fantázie prostredníctvom jeho mimoriadne návykových programov, ktoré sú omnoho lepšie ako to, čo v súčasnosti ponúkajú iní poskytovatelia zábavy, ako sú bežní poskytovatelia káblových služieb..

Ale napriek svojej popularite Netflix nevie’t umožniť všetkým svojim používateľom sledovať všetok obsah, ktorý má v knižnici. Každá krajina dostane inú knižnicu kvôli povinnostiam v oblasti autorských práv, ktoré musí Netflix spĺňať. Znamená to, že používatelia Netflixu z iných krajín nemôžu pozerať všetky televízne programy, filmy a animácie, ktoré sú k dispozícii v americkej knižnici Netflixu.

Zadarmo siete VPN spoločnosti Netflix sa používali na obídenie týchto geografických obmedzení na webe, ale spoločnosť Netflix potom tiež vynútila zákaz VPN, čím obmedzila svoje obmedzenia ako kedykoľvek predtým. Napriek tomu iba najlepšia sieť VPN vám umožní obísť geografické obmedzenia a získať jednoduchý prístup k sieti American Netflix.

Contents

Ako sledovať americký Netflix – obsah

 1. American Netflix Najnovšia knižnica pre Binge Watchers
 2. Ako sa pozerať na americký Netflix 2023
 3. Najlepšie VPN sledovať americký Netflix
 4. Funkcie, ktoré vyzerajú v najlepšej sieti VPN na pozeranie American Netflix
 5. Zadarmo VPN, ktoré pracujú s American Netflix
 6. VPN, ktoré zvíťazili’Nechajte sa pozerať na American Netflix
 7. Ako sledovať americký Netflix na zariadeniach s Androidom?
 8. Ako sledovať americký Netflix na zariadeniach Apple?

Zakázala sieť VPN spoločnosti Netflix?

Netflix je mediálny streamovací gigant a pracuje na modeli Subscription Video on Demand (SVOD). Obsah vo svojej knižnici pochádza z rôznych mediálnych domov a produkuje tiež veľkú väčšinu svojho obsahu v domácnosti, t. J. Netflix Originals.

Väčšina tohto obsahu je však geograficky obmedzená, čo znamená, že tento obsah je dostupný v niektorých krajinách, ale v iných nie. Netflix musí tieto nepríjemné geografické obmedzenia na svoj obsah uložiť, pretože musí chrániť autorské práva médií, z ktorých väčšina získava tento obsah..

Netflix zakázal VPN

Vďaka tomu je Netflix oveľa menej hodnotný pre používateľov mimo Ameriky, kde je k dispozícii najlepšia knižnica Netflixu. Používatelia VPN už mnoho rokov obchádzajú geo-obmedzenia týkajúce sa pripojenia k USA a prístupu k knižnici American Netflix. Ale pretože to znamenalo, že Netflix’s geoobmedzenia sú takmer zbytočné pre tých, ktorí nasadia VPN na prístup na web, Netflix sa presťahoval, aby na svoje stránky vydal zákaz VPN.

To efektívne znamenalo, že Netflix vyhral’• Umožniť používateľom prezerať obsah, ktorý nie je k dispozícii v ich regióne.

Zákaz VPN pre Netflix urobil veľkú väčšinu VPN zbytočnými na obídenie geografických obmedzení Netflixu, ale to nevie.’t nevyhnutne znamená, že nemôžete odblokovať geografické obmedzenia na webe. Stále to môžete urobiť! Aby sa to však stalo, musíte vedieť o sieťach VPN, ktoré stále fungujú, a to nielen na obchádzanie geografických obmedzení na webe, ale aj na obchádzanie zákazu VPN na webe..

Netflix identifikuje pripojenie VPN väčšinou kontrolou, či príliš veľa pripojení na jeho servery pochádza z jednej adresy IP alebo veľmi podobnej adresy IP. Po zistení takéhoto roja Netflix zakáže, aby IP / skupina podobných IP pristupovala na jeho stránku, čím sa vynúti zákaz VPN na jej webe..

Obchádzanie zákazu VPN nie je vôbec ľahké, pretože poskytovateľ VPN musí aktívne meniť svoje americké servery rýchlejšie, ako ich môže zakázať Netflix, a dnes ich existuje len málo poskytovateľov.’s spoľahlivo. Viac o tom neskôr v príručke.

American Netflix Najnovšia knižnica pre Binge Watchers:

to’Je to otvorené tajomstvo, že americká knižnica Netflix je oveľa lepšia ako to, čo sa na svete podarí dostať na Netflix. Najobľúbenejšie predstavenia ako House of Cards, Black Mirror, Orange sú nové Black, Stranger Things atď. Nie sú dostupné na serveri Netflix v mnohých krajinách. Ale American Netflix Library má všetko, takže ak sa vám podarí získať najlepšiu VPN pre Netflix, ktorá vás môže pripojiť k americkej knižnici na webe, potom’práve som udrel zlato!

Na niektorých miestach poskytuje spoločnosť Netflix iba 1/3 svojho obsahu, čo výrazne obmedzuje výber, ktorý má používateľ na webe, pokiaľ ide o jeho možnosti prezerania. Toto je mimoriadne ubohá situácia, v ktorej sa užívateľ ocitne uviaznutý práve kvôli svojej polohe v tejto chvíli.

Ale ty nie’nemusíte sa na túto situáciu dlho držať, ak začnete používať VPN, ktorá je dosť dobrá na odblokovanie geografických obmedzení na webe, ako aj na obídenie zákazu VPN, ktorý vám umožní sledovať americkú knižnicu Netflix.

Tu je zoznam niektorých relácií, filmov a dokonca aj animovaných filmov, ktoré neboli k dispozícii v Austrálii Netflix, čo je jedna z najlepších knižníc Netflix po USA..

 • Ex machina

Ako sa pozerať na americký Netflix

 • Doctor Strange

Doctor Strange nie je k dispozícii

 • Star Wars The Last Jedi

Star Wars Posledné Jedi nie je k dispozícii

 • Zbierka súdnych súborov

Zbierka súdnych súborov

 • Penny Dreadful

Hrozný Penny nie je k dispozícii

 • The Fosters

bojovníci nie sú k dispozícii

 • Zákon a poriadok

Zákon a objednávka nie sú k dispozícii

 • škandál

Škandál nie je k dispozícii

 • Ohavný Me 3

Despicable Me 3 nie je k dispozícii

 • Myšlienky zločinca

Trestné myšlienky nie sú k dispozícii

Hľadali sme tieto filmy a televízne relácie na stránkach Netflix v Austrálii, keď sme práve videli tituly na domovskej stránke American Netflix, takže sme’tu len poškriabam povrch. Tituly, ktoré nie sú k dispozícii na miestach ako Austrália, Poľsko, Taliansko, Dánsko, Francúzsko, Spojené kráľovstvo, Nový Zéland, Kanada, Lotyšsko, Nemecko a ďalšie podobné krajiny, sa niekedy môžu v tisíckach číslovať.

Stačí sa však pozrieť na domovskú stránku American Netflix, aby ste pochopili, prečo kladieme taký veľký dôraz na používateľov Netflixu, aby získali VPN a pripojili sa k Netflix USA, aby z ich odberov získali plnú hodnotu..

American Netflix Najnovšia knižnica pre Binge Watchers

Vidíte na týchto obrázkoch všetky filmy a relácie od American Netflix, ktoré sa nenachádzali v Austrálii? Presne to, čo my’hovorím tu!

  Ako sa pozerať na pána Robota Sezóna 3 Všetky epizódy Live Streaming online

Netflix USA je ako biť jackpot na webe Netflix. Možno máte predplatené služby Netflix vo vašej krajine, ale to’stojí za to arašidy v porovnaní s tým, čo môžete získať na serveri Netflix USA.

Ako sa pozerať na americký Netflix 2023

Ak nie ste spokojní s obmedzenou regionálnou knižnicou Netflixu ako my ostatní a chcete sa pozerať na American Netflix, budete môcť sledovať najnovšie relácie, filmy a animované seriály na webe, potom tu’ako to môžete urobiť:

 1. Kúpte si program predplatného s ktorýmkoľvek z Najlepšie 3 VPN uvedené nižšie
 2. Získajte poverenia používateľa od svojho poskytovateľa a nainštalujte jeho natívnu aplikáciu
 3. Spýtajte sa VPN’s podporou prostredníctvom funkcie živého chatu alebo zvýšením vstupenky na to, ktoré servery sú vymedzené na odblokovanie Netflix USA
 4. Navštívte stránku Netflix.com a užite si plný prístup k službe American Netflix!

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. NordVPN

  NordVPN

  11,95 dolárov3,49Za mesiac

  • 5200+ serverov v 60 krajinách
  • 6 súčasných pripojení
  • Spolupracuje s USA / UK / JP Netflix
  • Skvelý výkon P2p / torrenting
  • Zdvojnásobte VPN a cibuľu cez VPN
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivo 70% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

Najlepšie VPN sledovať americký Netflix

Ako sme vám už predtým povedali v tejto príručke, nie každá sieť VPN je vhodná na odblokovanie siete American Netflix a existujú určité funkcie, ktoré musíte vyhľadať, ak sa chcete dozvedieť viac o najlepších sieťach VPN pre sieť Netflix..

Chceli sme vás však zachrániť z toho, že ste sami robili toto rozsiahle a ťažkopádne cvičenie, takže sme si sami vytvorili zoznam takýchto sietí VPN. Tento zoznam bol vytvorený až po tom, čo sme vykonali sériu rozsiahlych testov, pri ktorých sme skontrolovali VPN po VPN, čím sme všetky vyskúšali, čo sa týka ich schopností a šikovnosti pri práci na odblokovaní American Netflix..

Tu sú TOP 3 najlepšie VPN pre Netflix že vás môžeme bezpečne odporučiť po ukončení skúšok:

1. PureVPN:

Pravdepodobne najlepšia sieť VPN, ktorá sa týka odblokovania geografických obmedzení akéhokoľvek druhu. Bez ohľadu na to, či jeho BBC iPlayer, Hulu alebo dokonca americký Netflix, PureVPN nikdy nesklame. Jeho vyhradený tím je vždy na tom, aby zabezpečil, že používatelia získajú spoľahlivé skúsenosti s odblokovaním a že všetky jeho dedikované servery na odblokovanie geografických obmedzení sú v poriadku..

Najlepšie VPN sledovať americký Netflix

Čo’s viac je, že PureVPN ponúka ultrarýchlu podporu live chatu, prostredníctvom ktorej sa o týchto serveroch môžete dozvedieť viac o sebe. Úroveň zabezpečenia je mimoriadne vysoká aj v tejto VPN, pretože ponúka šifrovanie AES-256 a podporu viacerých protokolov vrátane OpenVPN..

Ponúka tiež ďalšie vysoko funkčné bezpečnostné funkcie, ako napríklad Double VPN a Onion over VPN, ktoré môžu byť mimoriadne užitočné pri iných činnostiach, ako sú Torrenting a P2P zdieľanie..

Okrem toho má tiež funkciu rozdeleného tunelovania, ktorá vám umožňuje nasmerovať iba časť vašej prevádzky cez jej VPN a zvyšok bez nej..

Cenové plány sú jedným z najrozumnejších a lacných VPN medzi hlavnými poskytovateľmi dňa s 5-ročným plánom predplatného, ​​ktorý stojí iba 99,00 dolárov. Vyhral si’t dostať lepšiu cenu za najlepšiu VPN pre Netflix lepšiu ako to, čo ste vy’znovu sa dostávam k tejto VPN.

 • Mesačné predplatné: Jednorázová platba 10,95 dolárov
 • Ročné predplatné: 5,81 $ mesačne (69,72 $ účtované raz)
 • Predplatné na 5 rokov: 1,65 $ mesačne (99 dolárov účtovaných raz)

purevpn cenové preskúmanie

Pros

 • Cenovo dostupné cenové plány ako sieť VPN spoločnosti Netflix v USA
 • 2000 serverových umiestnení
 • Najlepšia podpora pre živé rozhovory pre všetky druhy technického poradenstva
 • Špecializovaná služba pre American Netflix
 • Rozdelené tunelovanie
 • Vysoké rýchlosti

Zápory

 • Niekedy je potrebné skontrolovať podporu najnovšieho amerického servera na odblokovanie systému American Netflix, pretože neustále mení tieto servery, aby spoľahlivo fungovala služba.

navštíviť poskytovateľa

2. NordVPN:

Výkonná a vysoko spoľahlivá služba, NordVPN môže tiež ľahko odblokovať American Netflix. Najlepšia časť o technológii NordVPN je, že prestoje, ktoré ponúka, sú výrazne nízke, aby vám poskytli maximálny čas na premietanie s najmenšími poruchami v prevádzke..

NordVPN pre US Netflix

Šifrovanie ponúkané na serveri NordVPN je AES-256, ktoré vám poskytuje výhodu v oblasti ochrany vašich údajov, pretože takmer takmer nie je možné prerušiť šifrovanie a preniknúť do vašich údajov..

Tento poskytovateľ tiež ponúka širokú škálu natívnych klientov pokrývajúcich takmer všetky populárne operačné systémy, ako sú Windows, Mac, Android, iOS atď. Poskytuje tiež podporu pre výklenkové zariadenia ako Roku a smerovače..

Infraštruktúra serverov v spoločnosti NordVPN teraz pozostáva z viac ako 4800 serverov v sieti pokrývajúcej široký rozsah zemegule. To znamená, že s ním nemôžete odblokovať iba americký Netflix, ale obísť sa aj geografické obmedzenia na webe v iných krajinách. Napríklad s NordVPN Netflix to tak nie je’Nezáleží na tom, či chcete získať prístup k americkému Netflixu alebo nemeckému Netflixu, VPN funguje rovnako dobre pri vykonávaní obidvoch úloh.

Cenové plány boli pred nejakým časom v dostupnom rozsahu, zdá sa však, že spoločnosť NordVPN odstránila cenovo dostupnejší trojročný cenový plán zo svojho zoznamu a teraz máme len možnosť len tieto plány:

 • Mesačné predplatné: Jednorázová platba 11,99 dolárov
 • Ročné predplatné: 83,88 dolárov vyúčtovaných raz
 • Predplatné na 3 roky: Účtuje sa 125,64 USD raz

Tieto ceny sú síce veľmi drahé, ale ak chcete získať predplatné spoločnosti NordVPN pre seba, vyberte si trojročný plán, pretože’je najdostupnejšia v tomto zozname.

Predplatné ponúkané spoločnosťou NordVPN

Pros

 • Ponúka špecializované americké servery pre Unblocking American Netflix
 • Cibuľa cez VPN
 • Zásady nulového protokolovania
 • Skúšobná verzia zdarma na 3 dni
 • Možnosť platby bitcoinmi
 • Vysoké rýchlosti

Zápory

 • Live chat nie’neexistujú. Na vyriešenie problémov musíte vygenerovať lístky

navštíviť poskytovateľa

3. ExpressVPN:

Tento poskytovateľ VPN je používateľom obľúbený vďaka jeho neustálej integrite a hviezdnemu výkonu ako VPN v priebehu rokov. ExpressVPN bol v doméne VPN veľmi vplyvný ako mimoriadne silná služba, ktorá by nikdy neohrozila integritu používateľa bez ohľadu na okolnosti..

EpressVPN pre American Netflix

Najlepšie je však to, že o ExpressVPN sa stará, že všetky jeho americké servery pracujú na tom, aby používateľovi umožnili prístup k American Netflix, čo je zlom od konvenčných modus operandi v doméne VPN, kde poskytovateľ ponúka dedikované servery pre rovnakú úlohu..

Čo sa týka bezpečnosti, ExpressVPN je neuveriteľne vhodný, pretože uchováva nulové protokoly, ponúka šifrovanie AES 256, podporuje protokol OpenVPN, a preto vynakladá maximálne úsilie vpred, aby zaistil, že užívateľ bude pri používaní svojej služby chránený..

Ponúka tiež inteligentný DNS, ktorý uľahčuje odblokovanie aplikácie American Netflix na serveroch Medistreamers ako Apple TV a Roku.

Podpora live chatu je neuveriteľne účinná pri riešení aj tých najnáročnejších technických problémov. Existuje niekoľko najlepších sprievodcov a videonávodov, ktoré vás prevedú takmer akýmkoľvek procesom inštalácie..

Ale napriek tomu všetkému, ExpressVPN’Cenové plány sú v porovnaní s inými poskytovateľmi VPN prehnane vysoké.

 • Mesačné predplatné: 12,95 dolárov vyúčtovaných raz
 • Polročné predplatné: 9,99 $ mesačne (59,95 $ účtovaných raz)
 • Ročné predplatné: 8,32 $ / mesiac (99,95 $ sa účtuje raz)

Cenové plány ExpressVPN pre americkú sieťovú sieť

Pros

 • Všetky servery v USA pracujú na odblokovaní systému Netflix v USA
 • Zásady nulového protokolovania
 • Najlepšie návody a inštruktážne videá pre inštalačné procesy
 • Šifrovanie AES 256
 • Vyhradení klienti VPN
 • K dispozícii sú SmartDNS

Zápory

 • Ceny sú príliš vysoké

navštíviť poskytovateľa

Funkcie, ktoré vyzerajú v najlepšej sieti VPN na pozeranie American Netflix

Ako presne identifikujete VPN, ktorá bude dosť dobrá pre vaše potreby Netflixu? Existujú stovky poskytovateľov VPN, z ktorých každý tvrdí, že je lepší ako ten posledný, avšak pokiaľ ide o Netflix, takmer všetci z nich strácajú paru, s výnimkou niekoľkých vybraných..

Tieto vybrané služby VPN, ktoré vám umožňujú sledovať knižnicu American Netflix, majú niektoré charakteristické črty, ktoré ostatní nemajú’nemám. Takto ich môžete identifikovať pomocou presnej funkcie:

Pracujúce americké servery pre Netflix:

Aby bolo možné sieť Netflix USA odblokovať, musí byť sieť VPN dostatočne rýchla, aby mohla neustále meniť svoje americké servery, aby na ne sieť Netflix mohla zaraziť a zakázať ich. Väčšina sietí VPN, ktoré pracujú so sieťou Netflix, USA postupujú podľa stratégie prideľovania vyhradených miest na prístup k sieti Netflix, ktorú nájdete, ak sa jednoducho pýtate na ich podporu živého chatu.

Vysoké rýchlosti:

Nemáte zmysel získať najrýchlejšiu sieť VPN na odblokovanie siete Netflix USA, ak dosahujete úbohé rýchlosti. VPN, ktorá zabije viac ako 35% vašej skutočnej rýchlosti ISP by sa nemala’byť tým, čím si’hľadám

Špeciálne aplikácie pre klientov:

Môžete sledovať Netflix na akomkoľvek zariadení od mobilného telefónu až po Smart TV až po Mediastreamer’je nevyhnutné, aby VPN poskytla svojich oddaných klientov, čo uľahčuje nastavenie VPN na zariadení, na ktorom používate Netflix

bezpečnosť:

Šifrovanie AES 256 vojenskej triedy a podpora protokolu OpenVPN musia mať funkcie v sieti VPN, pretože ktokoľvek môže preniknúť do vašich údajov, keď je na internete, a použiť ich na škodlivé účely. V digitálnej oblasti by ste sa nikdy nemali takto vystavovať’• uspokojiť sa so sieťou VPN, ktorá nefunguje’• tieto predbežné bezpečnostné funkcie neponúkajte!

Súčasné pripojenia:

Ak si kúpite predplatné Netflixu, je bežné, že zdieľate svoje prihlasovacie údaje so svojou rodinou alebo si prezeráte Netflix na rôznych zariadeniach v rôznych časoch dňa, takže VPN musí ponúkať súčasne najmenej 3 súčasné pripojenia, rovnako ako to robí Netflix. ľahšia kompatibilita napájania

Dostupné dlhodobé plány:

Používatelia Netflixu by mali hľadať VPN, ktoré sú cenovo dostupné, aby sa s nimi dlhodobo spájali. VPN s prehnanými cenami sú pre používateľov Netflixu veľké!

* Vzhľadom na všetky veci, ktoré by mala mať sieť Netflix VPN, sme dospeli k záveru, že spoločnosť PureVPN pracovala najlepšie na streamovaní pomocou cenovo dostupného cenového balíka..

Najlepšie Netflix VPN

Zadarmo VPN, ktoré pracujú s American Netflix

Ak sa snažíte nájsť bezplatnú sieť VPN, ktorá pracuje na odblokovaní siete American Netflix, nerobíte nič viac, než oklamáte svoje vlastné ja. Sieť VPN zadarmo nemôže byť nikdy kompatibilná s webovými stránkami s priamym vysielaním, nehovoriac o pokusoch o prístup k nim prostredníctvom siete American Netflix. Je to kvôli vážnym obmedzeniam, ktoré Free VPN vo svojom úsilí prekonať túto náročnú úlohu prekonali

Prvým obmedzením je, že bezplatné siete VPN nie’• ponúkajú neobmedzenú šírku pásma a ich limity šírky pásma sa pohybujú v rozmedzí iba 500 MB -10 GB / mesiac, čo nie je dosť dobré na to, aby podporovalo neustále rastúce potreby sledovania nárazov zo strany moderného užívateľa Netflix.

Po druhé a čo je dôležitejšie, bezplatné siete VPN môžu’• Odblokujte Netflix USA, pretože na to musí VPN zostať o krok pred zákazom Netflix VPN neustálym prepínaním svojich serverov. Vyžaduje si to veľmi vysoké finančné investície zo strany poskytovateľa a žiadna sieť VPN si nemôže dovoliť ponúkať túto službu svojim používateľom kedykoľvek.

Ako sa pozerať na americký Netflix vo Veľkej Británii? Ako sa pozerať na americký Netflix vo Veľkej Británii

Ak žijete vo Veľkej Británii, možno budete mať prístup k lepšej knižnici Netflix ako vo zvyšku krajín, ale stále nie je najlepší v porovnaní s americkou verziou stránky. Ak chcete ísť hore a získať prístup k American Netflix z Veľkej Británie, musíte postupovať podľa týchto krokov:

 1. Vyberte si najlepšiu VPN pre American Netflix a platte za jej cenový plán
 2. Stiahnite a nainštalujte si svojho VPN klienta do svojho zariadenia
 3. Pripojte sa k špeciálne určenému serveru USA na odblokovanie služby American Netflix poskytovateľom
 4. Navštívte stránku Netflix.com alebo otvorte aplikáciu Netflix a budete si prezerať celú americkú knižnicu Netflix!

Ako sa pozerať na americký Netflix v Európe?

Ako sa pozerať na americký Netflix v Európe

Napriek tomu, že je Západom, Európa dostáva niektoré z najhorších knižníc Netflixu na svete. Najviac trpia krajiny ako Poľsko, Lotyšsko, Česká republika, Chorvátsko a ďalšie, pretože Netflix nemá’vynaložiť veľké úsilie na to, aby sa do týchto knižníc pridal viac obsahu kvôli malému počtu obyvateľov týchto krajín.

Ak čelíte podobnej situácii ako európsky občan, ktorý je predplatiteľom siete Netflix, tu je návod, ako môžete obísť geografické obmedzenia a získať prístup k oveľa lepšej americkej knižnici Netflix:

 • Vyberte najlepšiu sieť VPN pre spoločnosť American Netflix v Európe
 • Vyberte si cenový plán spomedzi tých, ktoré ponúka vaša VPN a platte za to
 • Po stiahnutí si do svojho zariadenia nainštalujte svoju klientsku aplikáciu VPN
 • Pripojte sa k americkému serveru, o ktorom váš poskytovateľ hovorí, že pracuje s aplikáciou American Netflix
 • Užite si celú knižnicu American Netflix na svojom zariadení kedykoľvek!

Ako sledovať americký Netflix v Austrálii?

Ako sledovať americký Netflix v Austrálii

Používatelia systému Netflix zdola nie sú spoločnosťou Netflix považovaní za spravodlivé, pretože austrálska verzia stránky nasáva veľký čas a niektoré významné predstavenia v zozname úplne chýbajú. Netflix USA má všetky koncerty, vďaka ktorým bude používanie Netflixu oveľa lepším zážitkom.

Urobme postup, pomocou ktorého môžete získať prístup k Netflix USA z Austrálie:

 • Kúpte si plán predplatného za najlepšiu VPN pre Netflix USA
 • Stiahnite si a nastavte VPN’s klientskou aplikáciou na vašom OS / zariadení
 • Pripojte sa k sprostredkujúcemu serveru VPN v USA z vašej klientskej aplikácie VPN
 • Knižnica American Netflix vám bude teraz prístupná na vašom zariadení!

Ako sa pozerať na americký Netflix v Kanade?Ako sa pozerať na americký Netflix v Kanade

Napriek tomu, že je tak blízko k USA, kanadská knižnica Netflix nepatrí medzi najlepšie knižnice, ktoré sieť Netflix ponúka. Pre občanov Kanady je prístup do USA Netflix nevyhnutný, ak chcú používať Netflix čo najoptimálnejším a najpríjemnejším spôsobom:

 • Vyberte najlepšiu VPN pre Netflix, ktorá odblokuje Netflix USA
 • Zaplaťte za cenový plán a potom si do svojho zariadenia stiahnite a nainštalujte klientsku aplikáciu VPN
 • Pripojte sa k fungujúcemu americkému serveru
 • Odblokujte American Netflix a sledujte všetky relácie, ku ktorým by ste nikdy nemali prístup bez VPN!

VPN, ktoré zvíťazili’Nechajte sa pozerať na American Netflix

Existuje mnoho poskytovateľov VPN, ktorí tvrdia, že vás môžu prinútiť získať prístup k American Netflix, ale ich nároky nie sú nič iné ako iba falošné nádeje. Môžeme to povedať, pretože my’Testoval som ich všetky. Niektoré z týchto sietí VPN, ktoré my’som uvedený nižšie, don’Nepracujte vôbec, zatiaľ čo ostatné majú veľmi nepravidelný výkon, čo znamená, že môžete’Spoliehajte sa na ne pre potreby odblokovania Netflixu:

 1. Tunnelbear (zadarmo & Zaplatené oboje)
 2. Torgaurd (Patchy výkon)
 3. Zenmate
 4. HotspotShield
 5. StrongVPN
 6. Getflix

Ako sledovať americký Netflix na zariadeniach s Androidom?

Sledujte American Netflix na zariadeniach s Androidom

Android je najpopulárnejším operačným systémom medzi smartfónmi a je tiež dominantným operačným systémom na iných zariadeniach, ako sú smart televízory a tablety. Je to hlavne kvôli jeho extrémnej prívetivosti pre užívateľa a veľmi jednoduchému a interaktívnemu rozhraniu. Ďalšou silnou funkciou, ktorá hrá v tomto OS veľkú úlohu’Jeho popularita je rozsiahly repertoár aplikácií, ktoré podporuje prostredníctvom Google Play.

A keďže veľká časť používateľov chce sledovať zariadenie American Netflix na zariadení s Androidom, môžete to urobiť pomocou niekoľkých jednoduchých krokov:

 • Získajte predplatné siete VPN zakúpením cenového plánu
 • Raz ty’Mám poverenia používateľov, prejdite do služby Google Play a stiahnite si svojho natívneho klienta so systémom Android a potom ho nainštalujte do svojho zariadenia
 • Zadajte poverenia používateľa v aplikácii Android VPN a potom sa pripojte k fungujúcemu americkému serveru, ktorý odblokuje American Netflix
 • Užite si na svojom zariadení s Androidom úplnú americkú knižnicu Netflix v USA!

Ako sledovať americký Netflix na zariadeniach Apple?

Sledujte American Netflix na zariadeniach Apple

Apple sa nedávno stal svetom’je prvou firmou, ktorá sa dotýka známky biliónov dolárov, pokiaľ ide o ocenenie, ktoré hovorí o dôvere používateľov v zariadenia predložené spoločnosťou Apple, ako sú iPhone a iPad..

Špičkové VPN zabezpečujú natívnu kompatibilitu s týmito zariadeniami Apple iOS prostredníctvom ponúkania natívnych klientov v obchode iTunes. Ak chcete tieto aplikácie použiť na odblokovanie zariadenia American Netflix v zariadení Apple, postupujte takto:

 • Vyberte si špičkovú Mac VPN VPN a potom získajte svoje predplatné výberom cenového plánu a platením zaň
 • Stiahnite a nainštalujte svojho natívneho klienta iOS z obchodu iTunes
 • Pripojte sa k americkému serveru na tomto klientovi (ktorý smeruje k odblokovaniu Netflix USA)
 • Otvorte aplikáciu Netflix a teraz budete mať prístup do americkej knižnice Netflix!

záver

Netflix neustále pridáva na svoju webovú stránku stále viac obsahu, aby uspokojil nároky na zábavu zo svojich rastúcich zoznamov miliónov používateľov, ale musí tiež chrániť svoje povinnosti týkajúce sa autorských práv voči mediálnym domom, čo znamená, že geoobmedzenia a zákaz VPN sa nezmenia kdekoľvek v blízkej budúcnosti. S rastúcou službou sa môžu dokonca zosilniť a sprísniť, takže jediná odpoveď na otázku “Ako sa pozerať na American Netflix?” je to, že získate spoľahlivú službu VPN, ktorá vám umožní získať plnú hodnotu z vášho predplatného tým, že získate jednoduchý prístup k American Netflix.

Do vlákna pre komentáre nižšie môžete pridať akékoľvek návrhy alebo svoje názory. Ak sa nám budú páčiť, mohli by sme ich dokonca pridať do tejto príručky ako skutočné používateľské recenzie / názory! Happy Netflix-ing!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Streamujte televízne programy a filmy online zadarmo