Ako sa pozerať na zimné olympijské hry 2018 online zadarmo odkiaľkoľvek

Oficiálne známe ako XXIII zimná olympijská hra a bežne známy ako PyeongChang 2018, konečne sa koná hlavné medzinárodné multi-športové podujatie. Je preto čas pripraviť sa na niektoré z najlepších športových majstrovstiev, aké ste kedy videli. Nižšie je uvedený zoznam oficiálnych partnerov a sponzorov podujatia.

Zimné olympijské hry 2018 Sponzori sponzorov

PyeongChang predtým ponúkol hostiteľa olympijských hier 2010 a 2014, ale prehral o tri a štyri hlasy. Vyhrali však ponuku na rok 2018, čo znamená, že sa na túto udalosť pripravovali už dlho. V tejto príručke nájdete ďalšie informácie o tom, ako sledovať zimné olympijské hry 2018 od najlepších používateľov:

Sledujte zimné olympijské hry 2018 online zadarmo odkiaľkoľvek

 1. Zimné olympijské hry 2018 Poloha
 2. 2018 Zimný olympijský plán
 3. Zimné olympijské hry 2018 - oficiálni vysielatelia a kanály
 4. Ako sledovať zimné olympijské hry 2018 odkiaľkoľvek
 5. Ako sa pozerať na zimné olympijské hry na ROKU
 6. Ako sa pozerať na slávnostné otvorenie zimných olympijských hier
 7. Sledujte zimné olympijské hry na Hulu
 8. Zimné olympijské hry vysielané bez kábla
 9. Ako sledovať zimné olympijské hry 2018 online zadarmo
 10. Ako sledovať zimné olympijské hry 2018 v Kodi
 11. Hry, ktoré treba hľadať v zimných olympijských hrách 2018
 12. Plán budúcich zimných olympijských hier
 13. Zimné olympijské hry 2018 - fakty a čísla s prívesmi

Zimné olympijské hry 2018 Poloha

Zimné olympijské hry PyeongChang 2018 sa slávnostne otvoria 9. februára v okrese Pyeongchang. Začne sa o 20:00. (Kórejský štandardný čas). Pretože medzi východným štandardným časom je 14-hodinový rozdiel, ľudia v USA by sa mali naladiť o 6:00 hod. Záverečné ceremoniály sa uskutočnia v nedeľu 25. februára.

Zimné olympijské hry 2018-umiestnenie

2018 Zimný olympijský plán

Oficiálny otvárací ceremoniál sa bude konať 9. februára, hry sa však nezačnú skôr ako nasledujúci deň (v sobotu 10. februára). Niektoré z medailových súťaží naplánovaných na sobotu zahŕňajú ženy’s biatlon, muži’s skoky na lyžiach a ženy’s rýchlostné korčuľovanie.

Zimné olympijské hry 2018, Schedule

Okrem obvyklých udalostí, ako sú krasokorčuľovanie, lyžovanie a bobovanie, sú v tomto roku pridané štyri nové udalosti: kombinované zdvojnásobenie curlingu, big air snowboarding, freestyle lyžovanie a hromadné rýchle štartovanie. Určite budete mať skvelý čas na sledovanie rozmanitosti v športe! Kliknutím sem zobrazíte úplný rozvrh zimných olympijských hier 2018.

Zimné olympijské hry 2018 - oficiálni vysielatelia a kanály

Dôležitá poznámka!  Ak z dôvodu geografického obmedzenia nemáte prístup k kanálom uvedeným nižšie, zvážte použitie služby VPN & blokovanie obtoku bez ohľadu na krajinu, v ktorej sa nachádzate.                                                                                                                                                                                                                                                                                              Ako sa pozerať na zimné olympijské hry 2018 online zadarmo odkiaľkoľvekAk sa nachádzate v USA, môžete ľahko sledovať zimné olympijské hry 2018 na NBC, ktorá je oficiálnym vysielateľom hier. Ak nemáte predplatenú službu, zvážte možnosť čoskoro ju získať. Môžete sa tu zaregistrovať a využívať bezplatné ponuky na svojom mobile / tablete!

Zimné olympijské hry-2018-NBC

Ak žijete cez rybník, môžete zvážiť prihlásenie sa na Eurosport. Kanál bol označený ako jeden z oficiálnych vysielateľov pre Spojené kráľovstvo. Aktualizácie olympijských hier môžete sledovať tu. K dispozícii sú zvyčajne dva predplatné programy: 5 GBP / deň a 30 GBP / rok.

Zimné olympijské hry 2018, Eurosport

Ak nemáte účet Eurosport, môžete vždy zvážiť použitie BBC (iného oficiálneho vysielateľa Spojeného kráľovstva pre olympijské hry 2018). Aj keď zatiaľ neboli ohlásené žiadne ceny, môžete sledovať stránku, kde nájdete aktualizácie v streame BBC.

Zimné olympijské hry-2018-BBC-Sport

Ak žijete v Kanade, jednoducho prepnite svoj kanál na CBC na živé vysielanie a ďalšie pokrytie na olympijských hrách. Podobne ako v prípade BBC nedošlo k žiadnym cenovým oznámeniam, aktualizáciu však môžete sledovať na tejto webovej stránke.

Zimné olympijské hry 2018-CBC-Sport

Ak nežijete v USA, Veľkej Británii, Kanade alebo kdekoľvek v Európe, ale niekde v Ázii alebo na akomkoľvek inom mieste, môžete zvážiť použitie 7 Live na sledovanie zimných olympijských hier v roku 2018. V sobotu 10. februára jednoducho nalaďte tu a získajte živý prenos pre danú udalosť.

Zimné olympijské hry-2018-on-7live

Ako sledovať zimné olympijské hry 2018 odkiaľkoľvek

Ak chcete sledovať zimné olympijské hry 2018 kdekoľvek, neexistuje lepšia možnosť ako používať službu VPN. Maskovaním vašej adresy IP a šifrovaním internetového pripojenia umožňujú siete VPN používateľom obísť geografické obmedzenia uložené na lokalitách ako CBC, BBC, NBC atď..

Zimné olympijské hry-2018-from-kdekoľvek

Nižšie je uvedený zoznam najlepších poskytovateľov v roku 2018, založený na ich spoľahlivosti, výkone, podpore, cenách a kompatibilite aplikácií. Neváhajte a vyberte ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám ochrany osobných údajov a rozpočtovým požiadavkám. Pripojte sa k akémukoľvek serveru Spojeného kráľovstva, Kanady alebo USA a získajte prístup na stránky s obmedzeným geografickým umiestnením.

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

Ako sa pozerať na zimné olympijské hry na ROKU

Vzrušenie zimných olympijských hier pokračuje v budovaní, pretože iba jeden deň zostáva na začatie podujatia! Roku, ktorý si uvedomil popularitu tejto príležitosti, vydal oficiálny blog, ktorý zákazníkov priviedol k sledovaniu olympijských hier. Všetku živú akciu udalosti môžete vysielať zo športovej aplikácie NBC.

ako sa pozerať na zimné olympijské hry na Roku

Nezabúdajte však, že na získanie prístupu k hlavným informáciám, najnovším klipom a komentáru potrebujete užívateľské meno a heslo. To môže zahŕňať poverenia z platených televíznych predplatných služieb, ktoré podporujú Roku, ako sú YouTube TV, Sling TV, PlayStation Vue, Hulu Live TV, DirecTV Now a CenturyLink.

Ako sa pozerať na slávnostné otvorenie zimných olympijských hier

Ak nie ste ochotní minúť peniaze na prémiové predplatné a hľadáte BEZPLATNÉ riešenia, potom sme vás tiež kryli. Túto stránku na Facebooku môžete sledovať tu. Sociálne médiá sú najlepším zdrojom živých prúdov otváracieho ceremoniálu, pretože mnoho oficiálnych partnerov vysiela prúdy na propagáciu.

Ako sa pozerať na slávnostné otvorenie zimných olympijských hier

Ďalšou možnosťou je zváženie registrácie na televízii Fubo, ktorá vysiela aj zimné olympijské hry v roku 2018. K dispozícii je 7-dňová bezplatná skúšobná verzia, ktorú môžete použiť na sledovanie otváracieho ceremoniálu a prvého týždňa hier.

Slávnostné otvorenie zimných olympijských hier v priamom prenose na FUBO TV

Ak to nefunguje, prihláste sa na dôveryhodnú sieť VPN a pripojte sa k serveru vo Veľkej Británii. So správnou IP adresou sa môžete naladiť na BBC’s bezplatné pokrytie hier PyeongChang. Týmto spôsobom sa môžete cítiť istí, že vám nebude chýbať jeden dôležitý jav v udalosti.

ako sa pozerať na zimné olympijské hry BBC Sport Stream

Môžem sledovať zimné olympijské hry na Hulu

Ak chcete sledovať olympijské hry v službe Hulu VoD, stačí sa prihlásiť na odber prémiového plánu. Našťastie je pre nás zálohovaná bezplatná skúšobná verzia. To znamená, že si môžete vychutnať sledovanie celej olympiády bez toho, aby ste platili vysoké poplatky. Hulu dokonca preberie ďalšiu míľu pri prispôsobovaní vašej skúsenosti pre túto zimnú sezónu. Viac informácií nájdete tu.

zimné olympijské hry na Hulu

Zimné olympijské hry vysielané bez kábla

Ak ste strojom na strihanie káblov, ktorý nemá prístup k prémiovému účtu na NBC, stále máte šancu sledovať zimné olympijské hry pomocou najlepšieho vpn pre kodi. Okrem používania doplnkov Kodi (cCloud a Radix) si môžu používatelia sťahovať aj oficiálne aplikácie pre Sling TV, YouTube TV, DirecTV Now a Century Link, aby získali prístup k živým prenosom udalosti bez káblového pripojenia..

Ako sledovať zimné olympijské hry 2018 online zadarmo

Pokiaľ ide o online sledovanie udalostí, ako sú zimné olympijské hry, veľa ľudí sa snaží hľadať riešenia, ktoré nezahŕňajú platby za predplatné televízie. Ak ste jedným z týchto ľudí, zvážte registráciu v televízii Sling. Vysiela udalosť na webovej stránke naživo.

Najlepšie na tom všetkom je, že služba ponúka bezplatné skúšobné verzie služby. Web môžete používať FREELY sedem dní. Nezabudnite sa zaregistrovať v blízkosti zimných olympijských dátumov a pozerať sa na udalosť bez zaplatenia centu. Ako ďalšiu možnosť tiež preskúmajte odkazy UStream, Facebook, Periscope a YouTube, aby ste v deň udalosti mohli sledovať živé prenosy..

Ako sledovať zimné olympijské hry 2018 v Kodi

Ak vyššie uvedené možnosti na sledovanie zimných olympijských hier 2018 zadarmo nefungujú, vždy sa môžete spoľahnúť na doplnky KODI! Toto zábavné centrum s otvorenými zdrojmi a platformami je najlepšou voľbou pre bezpečné sledovanie filmov, televíznych relácií a živých televíznych programov. Stačí si stiahnuť a nainštalovať doplnok WNBC alebo cCloud TV a vychutnať si streamy na zimných olympijských hrách 2018. Viac informácií nájdete aj v našej príručke Kodi VPN.

Dôležitá poznámka!  Ak sa nachádzate v krajinách, v ktorých prevládajú zákony o autorských právach a DCMA, odporúčame vám použiť anonymný prúd Kodi VPN.                                                                                                                                                                  Ako sa pozerať na zimné olympijské hry 2018 online zadarmo odkiaľkoľvek

Programy WNBC

 1. Otvorené - aplikáciu Kodi V17 a - vybrať “Add-ons”
 2. cvaknutie na internete “balíček” v ľavom hornom rohu
 3. vybrať “Inštalácia zo súboru ZIP” zo zoznamu možností
 4. cvaknutie na internete “Úložisko doplnkov Kodi” a potom “Doplnky videa”
 5. Posunúť nadol v abecednom poradí “W” a Nájsť Programy WNBC
 6. Otvorené rozšírenie a hit tlačidlo inštalácie
 7. prístup Programy WNBC z doplnkov videa

Zimné olympijské hry 2018-Kodi-WNBC

cCloud TV

 1. Otvorené aplikáciu Kodi V17 a cvaknutie na internete “Výbava” ikona
 2. vybrať “Správca súborov” zo zoznamu možností
 3. Posunúť nadol a cvaknutie na “Pridať zdroj”
 4. vstúpiť http://kdil.co/repo v poli URL
 5. názov mediálny zdroj Kodi Israel
 6. spiatočný do hlavnej ponuky a vybrať “Add-ons”
 7. cvaknutie na internete “balíček” v ľavom hornom rohu
 8. vybrať “Inštalácia zo súboru zip” a cvaknutie o spoločnosti Kodi Israel
 9. cvaknutie na “Kodil.zip” nainštalovať úložisko
 10. wait pre “Nainštalovaný doplnok” oznámenia
 11. hlava voči “Inštalácia z úložiska”
 12. vybrať “..Úložisko Kodil” a potom “Doplnky videa”
 13. Posunúť nadol, Nájsť cCloud TV a hit tlačidlo inštalácie
 14. Otvorené doplnok, vybrať “Všetky kanály”
 15. lis ľavé tlačidlo na klávesnici
 16. vybrať “Vyhľadávanie” a typ v “NBC”
 17. Užite si to pozeranie zimných olympijských hier 2018!

Zimné olympijské hry 2018-Kodi-cCloud-TV

Hry, ktoré treba hľadať v zimných olympijských hrách 2018

 1. Krátke koľajové korčuľovanie
 2. Bežecké lyžovanie
 3. Severské kombinované
 4. Freestylové lyžovanie
 5. snowboarding
 6. Krasokorčuľovanie
 7. Rýchlostné korčuľovanie
 8. Alpínske lyžovanie
 9. Skoky na lyžiach
 10. Ľadový hokej
 11. kostra
 12. Biatlon
 13. metaná
 14. bob
 15. sane

Plán budúcich zimných olympijských hier

Vzrušenie zimných olympijských hier je úplne euforickým pocitom, pretože obyčajnému človeku dáva príležitosť pozerať sa na rozmanitosť športov a ich slávnych športovcov v akcii. Tešíte sa na budúce udalosti? Ak áno, musíte vedieť, že Tokio bolo zvolené na letné olympijské hry 2020, Peking v roku 2022, Paríž v roku 2024 a Los Angeles v roku 2028.!

Zimné olympijské hry 2018 - fakty a čísla s prívesmi

 1. Aj keď sa v Soule konali letné olympijské hry v roku 1988, je to v skutočnosti prvýkrát, keď Južná Kórea organizuje zimné olympijské hry!
 2. V porovnaní s nákladmi na olympijské hry v Soči v roku 2014 má zimná olympiáda v PyeongChang odhadované náklady na 10 miliárd dolárov, čo je päťkrát menej!
 3. Pre udalosť 2018 PyeongChang pridal na olympiádu štyri nové športy. Medzi ne patrí snowboard big air, alpské lyžovanie, rýchle korčuľovanie a curlingové zmiešané štvorhra.
 4. Posledné zimné olympijské hry sa konali v Soči v Rusku - čo viedlo rebríček celkovo 33 medailí vrátane 13 ZLATÝCH! Južná Kórea od nich získala celkovo 8 medailí.

Zabalenie vecí

Ak sa snažíte zistiť, ako sledovať zimné olympijské hry 2018 online, nezabudnite postupovať podľa vyššie uvedených tipov. Ak však narazíte na nejaké problémy, neváhajte nás informovať nižšie. Neváhajte a podeľte sa o článok so svojimi priateľmi / členmi rodiny a tešíme sa na športový obrad. Majte úžasný týždeň!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me