Ako sa pozerať na WrestleMania 34 naživo online bez streamovania bez káblov

Pripravte sa sledovať svoje obľúbené superhviezdy WWE, ktoré opäť vlastní bojový prsteň - WrestleMania 34 je konečne tu. Minulý rok sme videli Brock Lesnar pri svojom plnom potenciáli, Hard Boyz robil senzačný návrat do bojovej fázy a Undertaker narážal na dôchodok. Tentokrát sú však veci ešte vzrušujúcejšie, keď sa stretnete s Danielom Bryanom, Rímskymi vládcami, Kurtom Angleom, Triple H a dokonca aj Ronda Rousey milosťou najväčšou podívanou v zápase. Hľadáte spôsoby, ako sledovať WrestleMania 34 naživo online? Prečítajte si túto príručku od spoločnosti BestVPN.co.

Podrobnosti o zápase WrestleMania 34

Najväčšia noc vo WWE’s kalendárom, WrestleMania 34 sa uskutoční v nedeľu 8. apríla. Rozhodujúcim miestom konania akcie je Mercedes-Benz Superdome v New Orleans v Louisiane - ktorý podujatie organizuje už druhýkrát. Prvýkrát bol WrestleMania 30, kde sme videli viac ako 75 157 ľudí navštevujúcich bojovú mániu. Prehliadka sa začne o 23:00 ET / 8:00 PT a 4:00 vo Veľkej Británii.

Podrobnosti o zápase WrestleMania 34

A čo Kickoff Pre-Show?

Rovnako ako akékoľvek iné športové alebo bojové podujatie sa uskutoční predpremiéra WrestleMania, ktorá sa začne o 17:00 miestneho času a o 20:00 vo Veľkej Británii s hosťom Renee Young. Zaregistrujte sa pomocou siete WWE a ich oficiálnej aplikácie na streamovanie predpremiéry. Medzi ďalšie možnosti patrí WrestleMania’Oficiálne stránky WWE YouTube a Facebook, na ktorých sa zobrazia najmenej tri zápasy a dvojhodinová špeciálna služba.

A čo Kickoff Pre Show

Ako sa pozerať na WrestleMania bez kábla

Za pár dní, kým odišli do najväčšej noci vo Wrestlingu v tomto roku, hľadajú fanúšikovia z celého sveta riešenia na streamovanie udalosti bez káblovej televízie. Najjednoduchším riešením je zaregistrovať sa v sieti WWE, aby ste získali prístup k živým prenosom udalosti. Ak ste ešte nikdy nemali účet, môžete získať prvých 30 dní zadarmo a potom budete musieť mesačne platiť 9,99 GBP.

Poznámka: Ak žijete v niektorých častiach sveta, ktoré môžu’t prístup k sieti WWE a prístup k bezplatnému účtu pre stream, odporúčame vám použiť službu VPN na obídenie obmedzenia regiónu a vychutnať si bezproblémové toky.

Ako sa pozerať na WrestleMania 34 bez kábla

Odblokujte sieť WWE

Keďže Sky Network je oficiálnym vysielateľom udalosti pre používateľov v USA, môžete zvážiť aj registráciu pomocou služby VoD. V súčasnosti ich online kanál pridal stránku určenú pre používateľov, aby získali všetky informácie týkajúce sa WrestleMania 34. Jediné, čo musíte urobiť, je zaplatiť 19,95 GBP, aby ste získali prístup k živým prenosom udalosti, spolu s opakovanými spusteniami v pondelok 9. apríla až Štvrtok, 12. apríla o 10:00, 15:00 a 20:00.

WWE WrestleMania 34 na nebeských športoch

Na čom je kanál WrestleMania?

Ak nie ste ochotní minúť veľa peňazí na predplatné WWV Network a Sky Network PPV, máte riešenie na zníženie nákladov. Jednoduchým riešením je získať prístup k kanálu Sky Network na svojej káblovej televízii. Týmto spôsobom môžete live streamovať udalosť v pohodlí vášho domova bez platenia jediného centu. Stále budeme pridávať ďalšie kanály, pretože získame informácie o vysielacích právach pre WrestleMania 34!

Čo je to kanál WrestleMania?

Ako sa pozerať na WrestleMania online zadarmo

Pre všetkých tých ZADARMO, ktorí nemajú káblovú televíziu, ale chcú sa pozerať na udalosť WrestleMania 34, máme tiež svoje chrbát! Mnohé streamingové webové stránky poskytnú úplné pokrytie všetkých bojov 8. apríla. Medzi niektoré z najlepších možností patrí:

Stream2Watch

Ako už názov napovedá, Stream2Watch sa primárne venuje poskytovaniu najnovších videí, upozornení, noviniek a živých vystúpení pre množstvo športov a hier. Táto stránka však zahŕňa aj známe udalosti PPV pre všetky vaše obľúbené akcie, napríklad predchádzajúce WrestleMania 33 a teraz 34!

Ako sa pozerať na WrestleMania online zadarmo

AllWrestling

AllWrestling je ďalší web na pozeranie najnovšej zábavy vo Wrestlingu, kde nájdete všetky aktualizácie týkajúce sa bojových zápasov spolu s prístupom PPV ZADARMO. Stačí navštíviť webovú stránku v deň podujatia, kde nájdete kompletné pokrytie a pozrite si všetky odkazy na živé vysielanie.

WrestleMania 34 na AllWrestling

Ty trúbka

Keďže sa služba YouTube pýši povesťou spoločnosti s najlepším hodnotením zdieľania videa na svete, vždy môžete očakávať, že nájdete preteky udalosti na vyhradených kanáloch pre udalosti. Napríklad tu je odkaz na stránku WrestleMania 34 Live Stream, kde môžete získať úplné pokrytie v deň udalosti.

Wrestlemania 34 na youtube

Ako pozerať WrestleMania na Kodi

Ak vyššie uvedené možnosti streamovania nefungujú, máme riešenie, ktoré prekoná všetko. Ide o meno “kodi” - zábavný softvér s otvorenými zdrojmi, ktorý využíva rozšírenia tretích strán na poskytovanie prémiového obsahu pre streamovanie filmov, televíznych relácií a živých udalostí PPV. Ak chcete streamovať WrestleMania 34 na Kodi, zvážte inštaláciu Halow Live TV alebo cCloud TV:

Čakajte koniec: Dobré správy pre spoločnosť Kodi & Milovníci FIFA, sledujte svetový pohár FIFA 2018 v Kodi

Máte problémy s prístupom k toku? čelia nejaké chyby? Ak áno potom don’T Ak sa obávate, že čelíte obmedzeniu oblasti, zvážte použitie služby VPN na prístup k bezproblémovým tokom.

Inštalácia Halow Live TV a Sprievodca WrestleMania 34

 1. Otvorené Kodi a kliknite na ikonu v tvare ozubeného kolieska (Nastavenia)
 2. vybrať “Správca súborov” a potom dvojité kliknutie na “Pridať zdroj”
 3. Zobrazí sa rámček, cvaknutie “nikto” na pridanie adresy URL
 4. Kopírovať vložiť nasledujúce: http://kurdmovie.net/repo
 5. názov zdroj médií “Halow Repo” a cvaknutie v poriadku
 6. spiatočný na plochu, cvaknutie o doplnkoch a potom “balíček” symbol
 7. vybrať “Inštalácia zo súboru zip” možnosť a Nájsť “Halow Repo”
 8. cvaknutie na “repository.HalowTV-6.0.0.zip” a čakania na inštaláciu doplnku
 9. spiatočný na plochu, cvaknutie na doplnkoch a potom na “balíček” symbol
 10. vybrať “Inštalácia z úložiska” a zvoliť “HALOW úložisko”
 11. go na “Doplnky videa”, Nájsť “Halow Live TV” a hit tlačidlo inštalácie!
 12. Otvorené doplnok a cvaknutie na “Kanály krajiny”
 13. Dostanete výzvu na inštaláciu “GUL LIVE TV”
 14. cvaknutie na “Áno”, spiatočný do predchádzajúcej ponuky, vybrať “ŽIVÝ ŠPORT”
 15. Nájsť a vybrať Sky Sports HD sa pozerá na WrestleMania 34

Ako pozerať WrestleMania na Kodi

cCloudTV Inštalácia a príručka WrestleMania 34

 1. Otvorené Kodi a cvaknutie na internete “nastavenie” ikona.
 2. vybrať “Správca súborov” a cvaknutie na “Pridať zdroj”.
 3. Dvojité kliknutie na internete “nikto” možnosť a vstúpiť nasledujúca adresa URL: http://kdil.co/repo
 4. typ “Kodi, Izrael” v poli s názvom a cvaknutie
 5. go do domu Kodi, cvaknutie na “Add-on”, a potom  “balíček” symbol.
 6. vybrať “Inštalácia zo súboru ZIP” a cvaknutie na “Kodi, Izrael”.
 7. zvoliť “kodil.zip” a počkajte, kým sa inštaluje.
 8. go na “Inštalácia z úložiska” a cvaknutie na “.Repozitár www.Kodisrael.co.il”.
 9. vybrať “Doplnky videa” a Nájsť “cCloud TV”.
 10. hit tlačidlo inštalácie, otvorené doplnok a go na “Športové kanály”.
 11. vybrať Sky Sports pre živé prenosy WrestleMania 34

Wrestlemania 34 na kodi xbmc

Zápasová karta WrestleMania 34

Legenda UFC Ronda Rousey sa pripojí ku Kurtovi Angelovi (WWE Hall of Famer), aby prevzala 14-násobný majster sveta Triple H a komisárku RAW Stephanie McMahon. Hrobár sa vráti na nové stretnutie s osobou, ktorú nevidíte, Johnom Cena. Vládne v čele s Lesnarom za univerzálny titul a Randy Orton bude čeliť dvom súperom za americký titul proti Jinderovi Mahalovi a Bobbymu Roode. Toto sú hlavné boje, ktoré sa majú uskutočniť. Medzi ďalšie patria:

 1. Majstrovstvá sveta.
 2. Nia Jax vs. Alexa Bliss
 3. Braun Strowman vs. The Bar
 4. Mustafa Ali vs. Cedric Alexander
 5. AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura
 6. Surové ženy’majstrovstvá
 7. Majstrovstvá surového tagu
 8. Medzikontinentálne majstrovstvá
 9. Smackdown Tag-team šampionát
 10. Smackdown Tag-team šampionát
 11. Finn Balor vs. The Miz vs. Seth Rollins
 12. Pamätník Andreho obrieho bitka Royal
 13. Sami Zayn a Kevin Owens vs. Daniel Bryan a Shane McMahon
 14. Usos vs Nový deň vs. Bludgeon Brothers

Zabalenie vecí

A týmto končíme “Ako pozerať na zápas WrestleMania 34” viedol. Ak chcete začať so streamovaním udalosti, vyberte niektorú z vyššie uvedených metód. Ak máte akékoľvek problémy, neváhajte a vynechajte komentár nižšie. Môžete tiež zdieľať článok so svojimi priateľmi a členmi rodiny, ktorí sú fanúšikmi WWE!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me