Ako sa pozerať na svetový pohár ICC v krikete 2019 naživo online

Kriketový svet’Najväčší a najprestížnejší turnaj v ICC Cricket World Cup sa začína 30. mája 2019 a sľubuje sa, že bude extravaganciou akcií nabitých energiou, rekordných výkonov a niektorých úchvatných zápasov a vystúpení..

Majstrovstvá sveta v krikete sa tentokrát konajú v Anglicku v krikete’s pôvodným domom, po 20 rokoch.

Posledný svetový pohár v krikete, ktorý sa konal v Anglicku, sa vrátil v roku 1999, keď Austrália utrpela nervy proti Lance Klusenerovi’s útokom v semifinále a potom finálovými favoritmi v Pakistane, aby získal jeho hrozivé držanie na lesklej krikete WC Trophy.

Odvtedy Austrália vyhrala štyri svetové poháre vrátane jedného v roku 1999, s jedinou výnimkou bol Majstrovstvá sveta 2011, ktoré vyhrala oživujúca sa India.

Tento svetový pohár v krikete sa však bude líšiť od tých, ktoré sa udiali v minulosti, keďže sa skóre 350+ stalo súčasťou a tímy ako Anglicko a India so svojimi hrotmi na odpaľovaní zostávajú tieto skóre mamutov naďalej prenasledované bez toho, aby sa veľa potu potilo..

Mnohí dokonca predpovedajú, že na majstrovstvách sveta bude po prvýkrát vidieť skóre viac ako 500 jázd.

to’Bude to neuveriteľne tvrdý turnaj pre tímy a pravdepodobne ten, kto má nervy až do konca, bude nárokovať trofej svetového pohára striebra 14. júla 2019 v Lordovi’s Cricket Ground, Londýn.

Ja by som’Nezmeškáte žiadny zápas na celom turnaji a ak chcete urobiť to isté, potom tu’komplexný sprievodca o tom, ako sledovať svetový pohár ICC v krikete naživo online vrátane viacerých kanálov online streamingu, informácií o vstupenkách, odblokovania geografických obmedzení živého kriketu z celého sveta a ďalších informácií!

Najlepšie možnosti priameho vysielania na svetový pohár v krikete:

S nasledujúcim globálnym fanúšikom sa Medzinárodná rada pre kriket uistila, že Majstrovstvá sveta sú k dispozícii vo všetkých regiónoch a krajinách sveta. Jeho oficiálny zoznam vysielateľov, ktorý si môžete pozrieť tu, je svojím dosahom a pokrytím len neuveriteľný.

A mnoho z týchto vysielateľov pravidelne zobrazuje kriketové zápasy po celý rok, takže aj keď chcete vedieť, ako sledovať kriket online po skončení majstrovstiev sveta, môžete využiť tieto možnosti, aby ste tak urobili..

Ak však chcete sledovať stávky na majstrovstvách sveta prostredníctvom streamingu a nemusíte’• Vo svojej krajine na to máte dostatočne dobrý živý prenos, tu je 5 platených kanálov živého HD a bezplatného vysielania zadarmo, ktoré môžete odblokovať pomocou siete VPN odkiaľkoľvek na svete a sledovať svetový pohár na:

Väčšina riešení na živé vysielanie pre Majstrovstvá sveta v krikete ICC je geograficky obmedzená. Preto by takéto možnosti streamovania vyžadovali príjemnú a rýchlu službu VPN na odblokovanie živých možností. Surfshark je vynikajúcou voľbou, pretože ponúka 2000+ servery a 5 multi prihlásení, ktoré sa hodia pri sledovaní živých športov. Navštívte Surfshark30 dní záruku vrátenia peňazí

HotStar

Regióny pokrytia:

Kanada, India, Nepál, Maldivy, Bhután, Spojené štáty americké, Portoriko, Guam, Severné Mariány, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa.

Prémiová indická streamingová služba, Hotstar sa rýchlo stala obľúbeným streamingom pre všetky druhy športov, najmä pre kriket a jeho bezpochyby najobľúbenejšou streamingovou službou na sledovanie kriketu v Indii. Táto služba má kompatibilné aplikácie pre Android aj iOS spolu s webovou stránkou http://www.hotstar.com/..

Jeho predplatné je tiež neuveriteľne lacné, ak sa chcete prihlásiť na odber iba kriketu!

VIP program Hotstar vás bude stáť iba 5,22 USD ročne, ak sa prihlásite na odber prostredníctvom indického servera z VPN!

Existuje aj plán pre tých, ktorí chcú sledovať kriket v USA, ale to’je to drahé, takže’je lepšie, ak sa budete držať tohto plánu, ak chcete pomocou služby Hotstar streamovať svoje obľúbené hry zo svetového pohára.

SkySports

Regióny pokrytia:

Anglicko, Wales, Škótsko a Írska republika

Táto stránka na vysielanie streamov je umiestnená v Británii a je súčasťou širšej siete sky Sports Sports, ktorá obsahuje viacero kanálov určených na športové vysielanie. Vo Veľkej Británii je tento kanál k dispozícii vo väčšine predplatných káblovej televízie.

Sky Sports je tiež k dispozícii v predplatných balíkoch mnohých rôznych online káblových poskytovateľov, ako je napríklad Sling TV, a považuje sa za najlepšiu možnosť pozerať sa na kriket vo Veľkej Británii, takže ho môžete získať aj v rámci vášho káblového balíka alebo ísť na individuálny plán..

V prípade streamerov vás bude stáť predplatné na streaming kriketu na majstrovstvách sveta len 10 GBP mesačne (môžete si ho pozrieť tu), čo znamená, že ak sa prostredníctvom neho pozeráte na celý turnaj, vyhráte’t spáliť veľa diery v peňaženke, pretože tento plán nie je len lacný, ale má aj viacero funkcií, ako je kvalitný komentár a analýza po zápase, kvalita HD, spoľahlivé pripojenie okrem iného.

Ak žijete mimo Veľkej Británie a chcete sa pozerať na svetový pohár v krikete, budete musieť odblokovať SkySports cez VPN pripojením k fungujúcemu britskému serveru, ktorý podporuje streamovanie v HD.

PTV Sports

Oblasť pokrytia:

Pakistan

Doposiaľ najlepšia možnosť na tomto zozname! PTV sports, pakistanské športové kanály teraz ponúkajú aj svoje vlastné stránky s priamym vysielaním, t. J. Http://sports.ptv.com.pk/.

Sledovanie PTV Sports je úplne zadarmo, ale kvalita pozerania môže byť niekedy o niečo nižšia ako kvalita HD.

Šport PTV vyhral’t žiť zápasy, ak žijete mimo Pakistan, takže ak chcete sledovať kriket svetového pohára online, prostredníctvom ktorého ste vyhrali’To nebude možné, pokiaľ nepoužívate sieť VPN na odblokovanie stránok.

SonyLiv

Oblasť pokrytia:

Pakistan

Ďalšou neuveriteľnou možnosťou bezplatného streamovania pre Majstrovstvá sveta v krikete ICC je SonyLiv môj osobný favorit, pokiaľ ide o streaming kriketu odkiaľkoľvek. Jeho občas to určite má trochu zrnitú kvalitu videa, ale kvalita zvuku je skvelá a pokrytie.

Ale najlepšie na SonyLiv je to, že nemá prakticky žiadne reklamy počas celého pokrytia zápasu, takže ak budete cez neho sledovať svetový pohár kriketu online, budete mať zaručený zážitok bez nepríjemností..

Spoločnosť SonyLive je pre kriket taká relevantná a tak populárna, že ak zadáte dopyt, zobrazí sa v hornej časti väčšiny výsledkov vyhľadávacieho nástroja. “Majstrovstvá sveta sa pozerajú online”.

Spoločnosť SonyLiv môže voľne sledovať kohokoľvek z celého sveta, rovnako ako sledujem prvý zápas svetového pohára medzi Anglickom a Južnou Afrikou tu na lokalite SonyLiv:

Spoločnosť SonyLiv pracuje natívne v Pakistane a Indii, ale ak žijete mimo týchto území, sieť VPN vám môže pomôcť pripojiť sa k kanálu prostredníctvom pakistanského servera..

Najlepšie možnosti priameho vysielania pre svetový pohár v krikete

FoxSportsAsia

Oblasť pokrytia:

Čína, Thajsko, Japonsko, Indonézia a Južná Kórea

Aj keď sa zameriava predovšetkým na regióny Ďalekého východu, FoxSportsAsia sa dá sledovať aj odkiaľkoľvek na svete s pomocou dostatočne dobrého poskytovateľa služieb Streaming VPN..

Ak nie’nežijete v FoxSportsAsia’S doménou pokrytia sa zobrazí táto chyba, ak sa pokúsite streamovať akýkoľvek zápas Svetového pohára prostredníctvom tejto platformy.

Kvalita je dobrá a existuje veľa reklám, ale je to tak’je zadarmo, takže si to určite môžete vyskúšať.

Berte na vedomie, že tu FoxSportAsia’s pokrytím v Číne nezahŕňajú jej autonómne regióny, takže ak chcete sledovať kriket v Hongkongu, Macau alebo na akomkoľvek pridruženom území Číny, budete musieť na odblokovanie stránok použiť sieť VPN.’s streamingová služba.

Ako nájsť najlepšie streaming VPN predplatné pre svetový pohár v krikete ‘19

Streamovanie sietí VPN, ktoré môžu skutočne odblokovať weby s obmedzeným geografickým umiestnením a ponúkať toky v kvalite HD prostredníctvom vysokých rýchlostí, je pomerne zriedkavé, takže ak si chcete nájsť lacnú, spoľahlivú a prémiovú možnosť ako sieť VPN, ktorú musíte doplniť, musíte prejsť týmto zoznamom nižšie. streamovanie potrieb a umožňuje vám sledovať svetový pohár ICC bez dozoru:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

Anglicko Vs. West Indies - 14. júna 2019 - Kto vyhrá?

Zajtra sa na obľúbených turnajoch v Anglicku prevezme nepredvídateľné Windies. Anglická zostava je plná špičkových hráčov, ako sú Johny Bairstow, Ben Stokes, Joe Root a Eoin Morgan, zatiaľ čo Windies vyzerajú trochu neskúsení s novými hráčmi, ktorí útočili.’Nemal som čas dokázať veľa na medzinárodnej scéne.

to’Očakáva sa, že Anglicko zajtra ľahko vyhrá’s ich cval smerom k semifinále a šance ležia silne naskladané proti Windies. Z môjho konca sú obľúbenými Anglicko, kde si Windies zachová veľmi nízku šancu, že zajtra každého prekvapí víťazstvom v Ageas Bowl v Hampshire vo Veľkej Británii..

ICC World Cup 2019 Úplný rozpis a tímové tímy

Svetový pohár v krikete bude trvať dlhšie ako mesiac, počínajúc 30. mája 2019 a skončí sa 14. júla finálom v Lordovi.’s.

Prvé semifinále sa bude hrať 9. júla a druhé semifinále sa bude hrať o deň neskôr 11. júla, pričom dni budú medzi rezervnými dňami, takže ak dôjde k neplánovanému zdržaniu kvôli dažďu alebo čomukoľvek inému, zápasy môžu stále sa stalo.

Zápasové časy na majstrovstvách sveta:

Denné zápasy sa začnú o 9:30 GMT, zatiaľ čo denné / nočné zápasy sa budú hrať od 12:30 GMT.

Tu nájdete úplný zoznam všetkých zápasov spolu s ich časmi.

Ako kúpiť vstupenky na zápasy MS ICC:

Anglický areál je neuveriteľne malebný s ikonickými budovami, pavilóny preliate fascinujúcimi škvrnami zelene, takže je potešením sledovať tam kriketovú hru.

A čo’Zaujímavejšie sú davy ľudí, pretože miestni anglickí fanúšikovia sa miešajú s búrlivým obyvateľstvom v zahraničí, aby arény očarili..

Existuje veľa miestnej podpory pre tímy, ako sú India a Pakistan, a niekedy dokonca cíti, že tieto dva tímy dostanú atmosféru domácej pôdy vo väčšine anglických dôvodov..

Tu sú všetky miesta, kde sa budú hrať všetky zápasy:

 1. pán’s - Londýn
 2. Ovál - Londýn
 3. Trent Bridge - Nottingham
 4. Riverside - Durham
 5. Old Trafford - Manchester
 6. Štadión Cardiff Wales - Cardiff
 7. Bristol County Ground - Bristol
 8. County Ground - Taunton
 9. Hampshire Bowl - Southampton
 10. Hlavne - vedie
 11. Edgbaston - Birmingham

Ak to všetko chcete vidieť a zažiť, ICC má svoju vlastnú oficiálnu webovú stránku na lístky, z ktorej si môžete rezervovať a kúpiť vstupenky na akýkoľvek zápas online, ale poponáhľajte sa, pretože čoskoro dôjdu lístky.!

Majstrovstvá sveta sa budú hrať na okrúhlej základni Robin

Od tej doby, čo sa na majstrovstvách sveta 1992 od roku 1992 stal formát Round Robin, kde každý tím musí hrať všetky ostatné tímy, aby postúpil do semifinále, sa stal zriedkavým javom, ale tento svetový pohár sa vráti, pretože všetky tieto tímy zahrajte si ostatných najmenej pred tým, ako bude možné rozhodnúť o semifinále:

 1. Anglicko
 2. India
 3. južná Afrika
 4. Nový Zéland
 5. Austrália
 6. Pakistan
 7. Bangladéš
 8. Západná India
 9. Srí Lanka
 10. Afganistan

záver

Svetový pohár ’19 sľubuje, že bude hráčom hry pre šport v krikete, pretože rozhodne o osude kriketu ODI v nadchádzajúcich obdobiach, pričom kriket T20 bude pokračovať v meteorickom zvyšovaní popularity medzi masami. Kriket ODI však stále zostáva najväčšou remízou a Majstrovstvami sveta ’19 bude udalosť, v ktorej bude mať tento formát najvernejšiu formu.

Očakávané stretnutie medzi Indiou a Pakistanom pritiahne očné bulvy viac ako miliardy ľudí z celého sveta k iným akčným hrám medzi super konkurenčnými tímami.’Nenechajte si ujsť žiadny zápas, pretože tentoraz určite dostanete svoje peniaze za to!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me