Ako sa pozerať na PSL 2018 Live zadarmo online bez kábla

Naložený s národnými a medzinárodnými kriketovými superhviezdami ako Shahid Afridi a AB De Villiers, HBL PSL 2019 bude ešte väčší a lepší ako naposledy!

Teraz vo svojej štvrtej sezóne tento turnaj sľubuje to najlepšie v kriketovej zábave so 6 tímami, ktoré bojujú o titul majstra.!

A aby ste sa ubezpečili, že nemáte’Nechýba vám ani jedna sekunda zo všetkých akcií a drám z tohto veľkého turnaja, tu je náš sprievodca, ako môžete sledovať HBL PSL 2019 live online odkiaľkoľvek na svete prostredníctvom oficiálnych vysielacích partnerov a obchádzaním geografických obmedzení prostredníctvom Best VPN!

Kde sa bude hrať HBL PSL?

Hlavná časť turnaja sa bude hrať v SAE’s tromi najväčšími mestami, tj Dubaj, Abú Zabí a Šardžá, kvôli bezpečnostným obavám. Tentokrát sa však bude v Pakistane hrať posledných 8 zápasov!

Medzinárodné zájazdy a cestovné kancelárie ponúkajú špeciálne balíčky pre fanúšikov, ktorí chcú cestovať do Spojených arabských emirátov, aby sledovali prvú časť turnaja v Spojených arabských emirátoch, takže ak plánujete ísť, potom ste v tomto ohľade pripravení na niekoľko skvelých ponúk.

Oficiálni vysielatelia HBL PSL 2019

Pakistanská super liga je teraz Pakistan’je najväčší športový turnaj a bude sa vysielať na širokej škále miestnych kanálov.

Neexistuje žiadna iná voľba pre medzinárodných používateľov a Pakistanský kriketový výbor nenechal kameň na kameni, aby sa ubezpečil, že turnaj môžu sledovať fanúšikovia franšízy z celého sveta..

Tu je kompletný zoznam všetkých oficiálnych vysielateľov HBL PSL pre rôzne regióny na celom svete:

Možnosti živého vysielania Oficiálna stránka spoločnosti PSL-t20 (diváci v Pakistane) /

Cricketgateway (medzinárodní diváci)

Pakistan PTV Sports, Ten Sports, Geo Super
India D-Sport, Airtel TV, Jio App
Srí Lanka Dialógové okno TV
UAE Yupp TV
Spojené kráľovstvo Kanál 44 UK, A-TV, Prime TV Sky 792
USA / Kanada Willow TV
Západná India Flow TV
Nový Zéland Sky Sports
Bangladéš Gazi TV
Afrika SuperSport
severná Afrika Yupp TV
Austrália Kanál 44
stredný východ OSN Sports

Kde môžem získať vstupenky na HBL PSL 2019?

psl 2019 vstupenky

Najlepšie miesto na získanie lístkov na akýkoľvek zápas turnaja je prostredníctvom PSL’s oficiálnou webovou stránkou alebo od jej oficiálneho partnera na predaj vstupeniek q-tickets.com. Vstupenky sa všeobecne delia do troch kategórií:

 1. Zápasy (Pre svietidlá v jeden kalendárny deň)
 2. Global Pass
 3. Sezónny lístok

Vstupenky na zápasy, ktoré sa konajú v Pakistane, budú k dispozícii prostredníctvom populárnych webových stránok elektronického obchodu v Pakistane, ako je napríklad Yayvo, alebo zo samotných počítadiel lístkov na štadión..

ako sa pozerať na psl

Budem vás o nich informovať ihneď, ako sa objavia ďalšie podrobnosti.

Ako sa pozerať na HBL PSL Live online?

PSL’Oficiálnym streamingovým partnerom je CricketGateway.ae, ktorý bude vysielať všetky turnaje’zápasy sa hrajú online. Táto možnosť je však spoplatnená a vyžaduje si, aby ste za prístup k celému vysielaniu naživo na turnaji zaplatili jedenkrát 14,99 dolárov.

Okrem toho je lokalita na niektorých miestach obmedzená geograficky, najmä mimo MENA a juhoázijských regiónov, takže budete musieť získať tú najlepšiu streamingovú VPN, aby ste nielen odblokovali web, ale aj ponúkli vám prémiové zobrazenie. skúsenosť.

Niektoré ďalšie, rovnako hodnotné, bezplatné streamingové stránky pre HBL PSL sú nasledujúce:

 • https://www.psl-t20.com/hbl-psl-live-streaming/
 • http://pakistansuperleaguepsl.com/psl-live-streaming/

PSL na Kodi

Predtým existovali nejaké doplnky, prostredníctvom ktorých by ste mohli streamovať PSL na Kodi, ale zatiaľ neexistuje žiadny taký doplnok, ktorý by vám mohol spoľahlivo ponúknuť streamy z udalosti.

Niektoré blogy spomínajú repozitár KodiIsrael, ktorý obsahuje doplnky, ktoré naďalej streamujú živé vysielanie, ale tieto tvrdenia nie sú opodstatnené, pretože počas testov som nenašiel žiadne..

Ako sledovať HBL PSL v USA a Kanade?

Vzhľadom na to, že v obidvoch krajinách žije značný počet obyvateľov južnej Ázie v zahraničí, je isté, že veľa ľudí by tam chcelo sledovať PSL 2019 sledovaním živého vysielania online..

Najlepšou možnosťou pre americké publikum v tomto ohľade je Willow TV, ktorá je oficiálnym vysielateľom PSL v krajine..

Willow TV je k dispozícii online aj prostredníctvom oficiálnych webových stránok a okrem toho je poskytovateľ kompatibilný s takmer všetkými formami zobrazovacích zariadení, od Firesticku, Apple TV, Samsung TV, Android TV a Roku a ďalších..

Tento kanál je k dispozícii aj v Kanade.

Willow TV ponúkajú vo svojich balíkoch aj nasledujúci poskytovatelia káblov:

 1. jedlo
 2. Fios od Verizon
 3. Závesný televízor
 4. Spektrum
 5. Google Fiber
 6. Xfinity
 7. optimum
 8. CenturyLink

Môžete tiež sledovať televíziu Willow na YouTube prostredníctvom svojho oficiálneho kanála.

Časovanie zápasov pre divákov z USA Podľa východného štandardného času sú (časovanie iba pre zápasy konané v SAE):

 • 6: 0,30 am východný štandardný čas (prvý zápas dňa)
 • 11:00 - východný štandardný čas (druhý zápas dňa)

Rovnaké načasovanie sa týka aj Toronta v Kanade.

Ak nemôžete pozerať PSL 2019 na televízore Willow, potom môžete na odblokovanie CricketGateway.ae alebo PTV Sports odblokovať sieť VPN a sledovať všetky zápasy online..

psl na ptv športy vysielané naživo zadarmo

Ako sledovať HBL PSL vo Veľkej Británii?

Opäť platí, že ďalšie miesto, kde nájdete habadej Juhoázijcov bez ignorovania skutočnosti, že miestne obyvateľstvo je tiež veľmi šialené pre šport.

Pokiaľ ide o sledovanie PSL, Spojené kráľovstvo má oveľa viac možností ako iné miesta.

Tu je zoznam kanálov vysielajúcich úžasnú ligu naživo v kráľovstve:

 1. Kanál 44 UK
 2. Televízor A-Plus
 3. Prime TV: Sky 792

Kanál 44 a televízia A-Plus sú juhoázijské kanály, takže ak si chcete užiť pakistanské reklamy a iné relácie súvisiace s PSL, navrhujem, aby ste na týchto kanáloch sledovali PSL..

Živé vysielanie sa môže uskutočniť aj prostredníctvom PTV Sports a CricketGateway.ae vo Veľkej Británii pre spoločnosť PSL pomocou siete VPN na odblokovanie geografických obmedzení..

psl na kriketovej bráne

Zápasy sa budú vysielať vo Veľkej Británii v nasledujúcich časoch:

 1. 11:30 v Londýne, Spojené kráľovstvo (prvý zápas dňa)
 2. 16:00 Londýn, Spojené kráľovstvo (druhý zápas dňa)

Ako sa pozerať na PSL v Indii?

Napriek nepriateľstvu medzi oboma susednými krajinami sa o Pakistan budú zaujímať milióny ľudí v Indii’s prvou športovou udalosťou, t. j. PSL.

Ak teda patríte medzi tých indických fanúšikov, ktorí sa tešia na sledovanie hry PSL 2019, bude D-Sport vysielať všetky zápasy naživo.

Ďalšou skvelou možnosťou pre fanúšikov PSL v Indii je vysielať zápasy online prostredníctvom CricketGateway.com alebo Airtel & Aplikácie Jio.

Zápasy PSL sa budú hrať podľa nasledujúcich časov:

 1. 17:00 IST (prvý zápas dňa)
 2. 21:30 IST (druhý zápas dňa)

Koľko PSL zápasov sa bude konať v Pakistane?

Posledných 8 zápasov sa bude hrať v Pakistane, čo je veľký skok z 3 naposledy uskutočnených v krajine.

Zápasy sa budú konať na štadióne Qaddafi, na Lahore a na národnom štadióne v Karáčí. Záverečné stretnutie sa uskutoční 17. marca 2019 v druhom.

Bezpečnostná situácia sa v krajine od posledných niekoľkých rokov výrazne zlepšila, takže je skvelý čas sledovať zápasy na štadiónoch..

Pakistan’Očakáva sa, že súčasný premiér Imran Khan, ktorý bol tiež jedným z najslávnejších kriketových kapitánov v krajine, sa dostane do finále a prednesie prejav o úspechu PSL..

Sledujte PSL na mobile

Pre mobilných používateľov, najmä pre používateľov operačného systému Android, sa musí radovať, pretože sa môžu pozerať na PSL 2019 prostredníctvom légie oficiálnych aplikácií všetkých hlavných vysielateľov..

PTV Sports, CricketGateway.com (vyžaduje predplatné), WillowTV a PSL’Oficiálne streamingové služby sú dostupné na mobilných platformách prostredníctvom ich oficiálnych aplikácií alebo prostredníctvom webových stránok optimalizovaných pre mobilné zariadenia.

Všimnite si, že mnoho z nich, ako sú Willow TV a CricketGateway.com, sú obmedzené geograficky a na odblokovanie a prezeranie PSL prostredníctvom nich budete pravdepodobne potrebovať veľmi výkonné streamingové VPN..

PSL je na YouTube

Najlepšie na PSL je to, že mnohé z jeho streamov sú úplne zadarmo, takže je pre fanúšikov z celého sveta neuveriteľne výhodné sledovať každý zápas.

Ale žiadna z nich nie je taká pohodlná ako sledovanie prostredníctvom PSL’Oficiálny kanál YouTube, ktorý ponúka živé vysielanie každého jednotlivého zápasu PSL 2019.

Kanál ponúka aj vrcholy z predchádzajúcich zápasov, najlepšie momenty, analýzu najlepších odborníkov a oveľa viac.

Jedinou nevýhodou je, že kvalita môže byť niekedy trochu nízka, ale hej, mať niečo je lepšie ako vôbec nič!

záver

PSL 2019 sa rozsvieti všetkými kriketovými superhviezdami, ktoré bojujú o najvyššiu korunu, a fanúšikovia si užijú každý kúsok toho.

Pre všetkých fanúšikov bude budúci mesiac ponúkať iba čistú zábavu a veľa drámy, takže nie’Nezmeškajte ani jeden zápas pomocou rozsiahlych možností zobrazenia, ktoré nájdete tu v našom sprievodcovi pre PSL 2019.

Ak máte v súvislosti s touto príručkou čo povedať, dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me