Ako sa pozerať na Oscars 2018 bez káblovej prenosy online zadarmo

Každý rok filmoví nadšenci, ako sme my, netrpezlivo očakávajú každoročný rituál: predstavenie sôch Oscara! A teraz, keď sme len pár dní od internetu 90. ceny akadémie, to’je stále náročnejšie ovládať vzrušenie. Áno, počuli ste to správne, Oscars 2018 je TU, čo opäť znamená, vy’Budete mať možnosť vidieť, ako vaše obľúbené celebrity chodia po červenom koberci.

Ako sa pozerať na Oscars 2018 bez kábla

Pre všetky módy, ktoré ste tam boli’Určite si užívajte pri výbere kostýmov od známych návrhárov. A my všetci tu pobavíme zábavu, chlapče’t počkáme, kým uvidíme, kto vyhral v ktorej kategórii. Keďže udalosti, ako sú tieto, patria medzi najsledovanejšie v tomto roku, máme dokonca obrovské publikum, ktoré by sa mohlo podeliť o náš odkaz, zatiaľ čo sľubujeme podporu našim obľúbeným celebritám!

Ste radi aj z 90. cien Akadémie? Hľadáte riešenia, ktoré vám umožnia sledovať túto udalosť čo najjednoduchším spôsobom? Prečítajte si tohto komplexného sprievodcu o tom, ako sledovať Oscars 2018 bez kábla! nechať’Začneme najskôr trochu na pozadí ...

Ako sa pozerať na Oscars 2018 bez kábla - dokonalý sprievodca

  1. Čo je umiestnenie Academy Awards 2018?
  2. Kto bude hostiteľom Oscarov 2018?
  3. Kompletný zoznam vysielateľov / kanálov Oscars 2018
  4. Ako sa pozerať na Oscars 2018 bez kábla
  5. Ako sa pozerať na akadémiu Awards 2018 Full Show Live online zadarmo
  6. Ako sa pozerať na Oscary 2018 na Roku
  7. Ako sa pozerať na ceny Academy Academy Awards 2018 vo Veľkej Británii
  8. Ako sa pozerať na Oscary 2018 v Austrálii
  9. Ako sa pozerať na ceny Academy Academy Awards 2018 prostredníctvom spoločnosti Kodi
  10. Academy Awards 2018 Nominácie
  11. kto’s Získanie ceny za najlepšiu cenu?
  12. Ako sa pozerať na Oscary bez kábla FAQ

Čo je umiestnenie Academy Awards 2018?

90. cena Akadémie udeľovaná Akadémiou filmových umení a vied (AMPAS) sa uskutoční v divadle Dolby Theatre v Hollywoode v Los Angeles v Kalifornii. Rozhodnutý dátum je stanovený na 4. marca 2018. Zábavný fakt: od otvorenia sály v roku 2001 sa všetky slávnosti Oscara konali v Divadle Dolby! to’Je ťažké si predstaviť, aké krásne to musí byť v skutočnosti.

Čo je to miesto Academy Awards 2018?

Kto bude hostiteľom Oscarov 2018?

Oh, ty’rád to počujem. Náš obľúbený televízny hostiteľ a osobnosť, veselý a úplne očarujúci film, Jimmy Kimmel bude opäť viesť Oscary aj v roku 2018. Toto bude druhý rok, v ktorom sa ujal hostiteľských povinností pre Oscara. Jimmy taktiež predstavil American Music Awards päťkrát, ESPYS 2007 a Emmy Awards 2012 a 2016. Medzi prednášajúcich Oscarov boli Chris rock, Seth MacFarlane, Neil Patrick Harris a Ellen DeGeneres..

Kto bude hostiteľom ceny Academy Awards 2018?

Kompletný zoznam vysielateľov / kanálov Oscars 2018

Sieť ABC bola nominovaná za oficiálneho vysielateľa 90. cien akadémie. Všetci tí, ktorí sa nachádzajú v USA, môžu jednoducho prepnúť svoje kanály na ABC a pozerať sa na udalosť každý deň naživo alebo na požiadanie. Ďalšie krajiny nájdete v nasledujúcom zozname:

maďarsko

Ak sa nachádzate v Maďarsku, môžete sledovať Oscars 2018 v priamom prenose prostredníctvom šesťkanálového verejnoprávneho vysielateľa MTVA. Prepnite na hlavný kanál siete, Duna TV.

Mexiko

Pre tých, ktorí sa nachádzajú v Mexiku, “TNT Latinská Amerika” bude vysielať udalosť naživo. Prepnite svoje kanály o 5:30 na ostré, aby ste si mohli pozrieť udalosť priamo od záznamov Červeného koberca.

Kórea

CJ E&M’Renomovaný a slávny CGV bude zodpovedný za televízne vysielanie Oscarov 2018 z Hollywoodu.

Japonsko

Ak žijete v Japonsku, môžete sledovať 90. ceny akadémie v pohodlí domova prostredníctvom slávnej satelitnej siete WOWOW..

Francúzsko

Pre tých, ktorí sa nachádzajú vo Francúzsku, zatiaľ neexistujú žiadne správy o žiadnom televíznom vysielateľovi. Ak však chcete streamovať udalosť online, navštívte CanalPlus a získajte úplné pokrytie.

India

V Indii môžete sledovať 90. ceremoniál udeľovania cien Academy’s Fox 21. storočia’s Sieť hviezd. Prepnite svoje kanály na filmy Star o 5:30 (pripravte sa na prebudenie čoskoro, kamaráti!).

Nemecko

Ak chcete sledovať Oscars 2018 v Nemecku, prepnite na komerčný sieťový kanál “ProSieben”. Môžete si tiež pozrieť najdôležitejšie udalosti nasledujúceho dňa.

južná Afrika

Pre tých, ktorí sa nachádzajú v Južnej Afrike, budete sa musieť prihlásiť na odber plateného kanála M-Net Movies, pretože budú vysielať naživo.

Latinská Amerika

Podobne ako v Mexiku, aj tento rok bude vysielať TNT Latina America. Ak nemáte predplatené televízne programy, zaregistrujte sa v službe TNT Go.

Poznámka: Ak čelíte obmedzeniu regiónu, keď streamujete Oscar na vyššie uvedených kanáloch, zvážte použitie služby VPN na odblokovanie tokov Oscar..

Odblokujte toky Oscar

Ako sa pozerať na Oscars 2018 bez kábla

Pre všetky vyrezávače káblov, ktoré sú k dispozícii, existuje veľa riešení, ako sledovať Oscars 2018 naživo online. Ak máte predplatné ABC, môžete jednoducho navštíviť ich “Sledujte naživo” stránku v deň konania podujatia, kde získate úplné skúsenosti s akadémiou.

Ako sa pozerať na ceny akadémie za rok 2018 v sieti abc

Samotný Oskar zabezpečí živé vysielanie udalosti na svojej hlavnej webovej stránke Go. Ak sa nachádzate mimo USA, najjednoduchším spôsobom je zaregistrovať sa na stránke abc.go.com. Stiahnite si tu určenú aplikáciu pre svoje zariadenie. Využite ktorúkoľvek z nižšie uvedených služieb VPN a pripojte sa k americkému serveru, aby ste si mohli vychutnať streamovanie Oscarov v roku 2018!

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

Závesný televízor

Ak sa zdá, že uvedený postup je príliš komplikovaný, môžete vždy zvážiť použitie služby Live Streaming, Sling TV. Odbery začínajú na 20 dolárov mesačne a môžete dokonca využiť 7-dňovú skúšobnú verziu, čo technicky znamená, že ste’Budem pozerať 90. ceny Akadémie ZADARMO!

Ako sa pozerať na Oscary 2018 na SlingTV

Odblokujte televízor Sling

PlayStation Vue

PlayStation Vue je ďalšia úžasná služba live streamingu, ktorá zabezpečí vysielanie 90. cien Akadémie. Predplatné sa začína na 33,99 dolárov mesačne a rovnako ako v prípade televízie Sling máte k dispozícii aj 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu (čo viac ako kompenzuje vysoké ceny).

Ako sa pozerať na ceny akadémie za rok 2018 v systéme PlayStation Vue

Ako sa pozerať na Oscars 2018

Ak sa chcete pozerať na 90. ceny Akadémie, ale nie ste ochotní páliť peniaze na odbery, máme pre vás aj riešenia ZADARMO. Áno, to’a na vaše prekvapenie - tieto riešenia sú v našom každodennom živote skutočne bežné:

Facebook Live

Áno, oficiálne oznámenia o tom, že sa Oscars 2018 vysielali naživo na platforme SM, neboli oficiálne. So zavedením služby Facebook Live a prístupných tokov informácií o mnohých minulých udalostiach, ako je napríklad Emmy, sme si istí, že tu niečo nájdete. Ďalšou možnosťou je zváženie vytvorenia vyhľadávacieho dotazu pomocou hashtag # Oscars2018Live.

Ako sa pozerať na Oscars 2018

Ty trúbka

Oficiálna stránka Oscarov určite poskytne Live Stream of Academy Awards. Ak chcete získať aktualizácie, sledujte ich profil tu. Ak však na YouTube nenájdete nič, zvážte preskúmanie ďalších možností, ako sú Vimeo a Daily Motion.

Ako sa pozerať na Oscars 2018 na youtube

reddit

Ak zlyhajú všetky ostatné možnosti, jedinou rozumnou možnosťou je použitie REDDIT. Tu nájdete zoznam tém súvisiacich s programom Oscars 2018. V deň podujatia môžete tiež mať istotu, že nájdete množstvo odkazov na streamovanie bez akýchkoľvek reklám a automaticky otváraných okien..

Ako sa pozerať na akadémiu ocenenia 2018 za Reddit

Ďalšie možnosti

Berúc do úvahy, ako USA radi takéto udalosti obmedzujú na svoju krajinu’S celým publikom sa často musíme spoliehať na obrovské množstvo alternatív. Medzi niektoré, u ktorých sa predpokladá, že budú ponúkať živé prenosy, patrí napríklad Time.com, InStyle.com, EW.com a PEOPLE.com..

Ako sa pozerať na Oscary 2018 na Roku

Roku existuje ako jeden z najlepších streamingových hráčov v súčasnosti. Ak chcete sledovať Oscars 2018, uistite sa, že ste pridali nasledujúce kanály: ABC & Hviezdne filmy alebo ktorýkoľvek z kanálov uvedených v zozname vysielaní. Ak nemáte predplatné, zvážte inštaláciu Kodi na Roku a podľa pokynov v sprievodcovi Kodi sledujte Oscars 2018 nižšie:

Ako sa pozerať na Oscary 2018 na Roku

Ako sa pozerať na Oscary 2018 vo Veľkej Británii

Ak chcete sledovať slávnostný ceremoniál Oscars 2018 vo Veľkej Británii, jednoducho prepnite svoj kanál na program SKY Movie Oscars. Vysielateľ Sky Networks zabezpečí úplné pokrytie udalosti od Červeného koberca po slávnostné odovzdávanie cien.

Ako sa pozerať na ceny akadémie v roku 2018 vo Veľkej Británii

Ako sa pozerať na Oscary 2018 v Austrálii

Austrálčania majú šťastie! Prístup k obsahu získajú vždy prostredníctvom siete deväť. Takže prepínajte kanály presne v pondelok 4. marca 2018 o 12.30 hod. Ak nemáte predplatné na káblové pripojenie, sledujte túto udalosť stále cez 9 Teraz online.

Ako sa pozerať na Oscary 2018 v Austrálii

Ako sa pozerať na Oscars 2018 cez Kodi

Pokiaľ ide o sledovanie 90. udeľovania cien Academy Academy v Kodi, máte dve možnosti: cCloud TV alebo Halow Live TV. Nižšie uvádzame podrobné pokyny na inštaláciu doplnkov čo najjednoduchším spôsobom:

Poznámka: Ak čelíte akýmkoľvek obmedzeniam regiónu Kodi Oscar Streams, zvážte použitie služby VPN na odblokovanie toku a obídenie chyby protokolu kontroly obtokov Kodi Streams.

Odblokujte toky Oscar

Inštalácia televízora cCloud a Sprievodca programom Oscars 2018

 • Otvorené Kodi a cvaknutie na internete “nastavenie” ikona
 • vybrať “Správca súborov” a cvaknutie na “Pridať zdroj”
 • Dvojité kliknutie na internete “nikto” možnosť a vstúpiť nasledujúca adresa URL: http://kdil.co/repo
 • typ “Kodi, Izrael” v poli s názvom a cvaknutie OK
 • go do domu Kodi, cvaknutie na “Add-on”, a potom “balíček” symbol
 • vybrať “Inštalácia zo súboru ZIP” a cvaknutie na “Kodi, Izrael”
 • zvoliť “kodil.zip” a čakania pre inštaláciu
 • go na “Inštalácia z úložiska” a cvaknutie na “.Repozitár www.Kodisrael.co.il”
 • vybrať “Doplnky videa” a Nájsť “cCloud TV”
 • hit tlačidlo inštalácie, otvorené doplnok a go na “Všetky kanály”
 • vybrať ABC News pre živé vysielania Oscarov 2018

Ako sledovať cenu akadémie za rok 2018 prostredníctvom spoločnosti Kodi

Halow Live TV Installation and Oscars 2018 Guide

 • Otvorené Kodi a cvaknutie na ikone v tvare ozubeného kolieska (Nastavenia)
 • vybrať “Správca súborov” a potom dvojité kliknutie na “Pridať zdroj”
 • Zobrazí sa rámček, cvaknutie “nikto” na pridanie adresy URL
 • Kopírovať vložiť nasledujúce: http://kurdmovie.net/repo
 • názov zdroj médií “Halow Repo” a cvaknutie v poriadku
 • spiatočný na plochu, cvaknutie na doplnkoch a potom na “balíček” symbol
 • vybrať “Inštalácia zo súboru zip” možnosť a Nájsť “Halow Repo”
 • cvaknutie na “repository.HalowTV-6.0.0.zip” a čakania na inštaláciu doplnku
 • spiatočný na plochu, cvaknutie na doplnkoch a potom na “balíček” symbol
 • vybrať “Inštalácia z úložiska” a zvoliť “HALOW úložisko”
 • go na “Doplnky videa”, Nájsť “Halow Live TV” a stlačte tlačidlo inštalácie!
 • Otvorené doplnok a cvaknutie na “Kanály krajiny”
 • Dostanete výzvu na Inštalácia “GUL LIVE TV”
 • cvaknutie na “Áno”, prejdite nadol a vybrať “Živá televízia v USA”
 • Nájsť a vybrať “ABC News” pozerať sa na Oscary 2018!

Inštalácia Halow Live TV a Oscars 2018

Academy Awards 2018 Nominácie

Nominácie na Oscary 2018 boli konečne zverejnené a my nemáme’neboli viac vzrušení ako predtým. Tento rok môžete v zozname vidieť veľa nových mien a netreba dodávať, že všetky si zaslúžia uznanie. Kto si myslíte, že vyhrá?

Najlepší herec

 1. Daniel Day-Lewis ako Reynolds Woodcock - ”Fantómové vlákno”
 2. Timothée Chalamet ako Elio Perlman - ”Zavolajte mi svojím menom”
 3. Denzel Washington ako Roman J. Israel - ”Roman J. Israel, Esq.”
 4. Daniel Kaluuya ako Chris Washington– ”Vypadni”
 5. Gary Oldman ako Winston Churchill - ”Najtemnejšia hodina”

Najlepšia herečka

 1. Meryl Streep ako Katharine Graham - ”Pošta”
 2. Margot Robbie ako Tonya Hardingová - ”Ja, Tonya”
 3. Sally Hawkins ako Elisa Esposito - ”Tvar vody”
 4. Saoirse Ronan ako Christine “Lady Bird” McPherson v “Lady Bird”
 5. Frances McDormand ako Mildred Hayes - “Tri billboardy mimo Ebbing, Missouri”

Najlepší obrázok

 1. “Dunkirk” - réžia Christopher Nolan
 2. ” Vypadni” - réžia Jordan Peele
 3. ” Pošta” - réžia Steven Spielberg
 4. ” Lady Bird”  - réžia Greta Gerwig
 5. ” Najtemnejšia hodina” - réžia Joe Wright
 6. ” Fantómové vlákno”  - réžia Paul Thomas Anderson
 7. ” Tvar vody”  - réžia Guillermo del Toro
 8. ” Zavolajte mi svojím menom” - réžia Luca Guadagnino
 9. ” Tri billboardy mimo Ebbing, Missouri” - réžia Martin McDonagh

kto’s Získanie ceny za najlepšiu cenu?

Tento rok nepochybne’Sezóna ocenení bola najviac šíriacou povedomie všetkých, účtované hnutiami #MeToo a #TimesUp, ktoré podnietili veľké diskusie o hollywoodskom životnom štýle a kinematografii. Aj napriek tomu je najlepšie sa zúčastniť aj závod s najlepšími obrázkami, najmä po preštudovaní nominácií, ktoré sú plné hodných uchádzačov..

Kto získa ocenenie za najlepšiu cenu?

Pre nás to všetko príde na dva filmy: Tri billboardy a vystúpte. Na základe prvého’Vďaka rekordným výsledkom získania najvyšších cien v rámci Britských filmových cien, Zlatých glóbusov a Awards Guild Awards, sme si istí, že polarizačná temná komédia odnesie sošku Oscara za “Najlepší obrázok”. Avšak v našich očiach, “Vypadni” by mal byť víťazom.

Ako sa pozerať na Oscary bez kábla FAQ:

Aký je deň Oscar?

90. ceny akadémie sa budú konať 4. marca 2018 o 18:30 v USA.

Ako dlho trvá cena Akadémie?

Obrad zvyčajne trvá asi tri a pol hodiny od Červeného koberca až do konca.

Na ktorej stanici sa udeľuje cena Akadémie?

Ak sa nachádzate v USA, jednoducho prepnite svoje kanály do siete ABC.

Sledujte svoje obľúbené hviezdy na červenom koberci!

Dúfame, že tento sprievodca pomôže odpovedať na vašu otázku o tom, ako sledovať Oscars 2018 bez kábla. Vzhľadom na geografické obmedzenia na niektorých stránkach sme pridali obrovský zoznam možností streamovania a ich alternatív. Dajte nám vedieť, ktorý z nich pracuje pre vás a nie! Takisto neváhajte a podeľte sa o svoje dva centy’Vyhrá ktoré ocenenie v sekcii komentárov nižšie. Maj pekný deň!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me