Ako sa pozerať na škandál celoročné obdobie bez kábla

Originál ABC, “škandály” je americký politický thrillerový seriál zameraný na život bývalého mediálneho konzultanta prezidenta, ktorý zriaďuje svoju vlastnú agentúru krízového riadenia! Je známy svojimi podmanivými postavami, vzrušujúco návykovými príbehmi a zápletkami zastavujúcimi srdce. Sezóna 7 sa začala vysielať 5. októbra a už sa jej podarilo všetkých prekonať’s očakávaniami, čím sa zvyšuje tajomstvo a neistota. Hľadáte spôsoby, ako sledovať sériu? Ak áno, prečítajte si túto príručku od spoločnosti Best VPN o tom, ako sledovať online Scandal All-Seasons!


Na čo kanál Scandal ide??

Ak chcete sledovať televíznu reláciu na káblovej televízii, používatelia na celom svete majú viacero možností. Pre tých, ktorí sa nachádzajú v USA, jednoducho prepnite svoj televízor na “Kanál ABC”. Ak bývate v Latinskej Amerike, choďte na Canal Sony. Diváci z Bermudy môžu sledovať najnovšiu sezónu na ZFB-TV.

Na čo sa vzťahuje kanál Scandal?

Tí, ktorí majú bydlisko v Miami, môžu sledovať televíznu reláciu na WPLG a užívatelia v Hongkongu si môžu vychutnať Scandal na TVB Pearl. Pre fanúšikov Škandálu v Austrálii sa táto séria vysiela každý štvrtok v sieti Seven Network. Za určitých okolností ste zmeškali epizódu z dôvodu trocha šťastia (áno, stáva sa to všetkým nám); vždy môžete sledovať opakované vysielanie na SoHo.

Ako sa pozerať na škandál online bez kábla

Pre nožnice na šnúry, ktoré sa nachádzajú v USA, si musíte vytvoriť účet v službe ABC Go (služba VoD oficiálneho vysielateľa). Program môžete sledovať priamo z webových stránok alebo si môžete stiahnuť aplikáciu pre svoj iPhone do systému Android z iTunes a Google Play Store.

Ako sa pozerať na škandál online bez kábla

Ak bývate mimo USA, môžete použiť VPN aby ste maskovali svoju IP adresu a presunuli svoju polohu na USA, pričom šifrovanie chráni vašu identitu online. Nižšie je uvedený zoznam najlepších poskytovateľov VPN na základe ich spoľahlivosti, cien, výkonu, podpory a zabezpečenia.

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

Ako sa pozerať na Scandal Live online zadarmo bez kábla

Pokiaľ ide o sledovanie “škandál” ZADARMO je jedinou rozumnou možnosťou nájsť bezpečné zdroje priameho prenosu. Nižšie sme pridali zoznam možností, v ktorých nájdete pracovné toky pre televízne seriály, aby ste nezmeškali jednu epizódu:

Poznámka: Použite službu VPN na anonymné streamovanie streamovaných kanálov uvedených nižšie!

Putlocker

Ak ste nadšení sledovaním Olivie Pope, ktorá hrá svoju novú úlohu náčelníka štábu, je dobrou voľbou prístup k Putlockerovi. Táto webová stránka je najlepším cieľom pre strihačov káblov a bezplatných inzerentov, ktorí chcú sledovať svoje obľúbené televízne programy a filmy čo najpohodlnejším možným spôsobom. Ak chcete sledovať všetky ročné obdobia “škandál”, jednoducho navštívte odkaz tu. Epizódy sa pravidelne nahrávajú deň po ich pôvodnom vydaní. To znamená, že ak sa epizóda vysiela vo štvrtok, môžete ju v piatok bezplatne sledovať na Putlockeri!

ako sa pozerať na škandály

CMoviesHD

Rovnako ako Putlocker, aj CMoviesHD je ďalší hit s webovým serverom ZADARMO, kde nájdete najrôznejšie prémiové obsahy z webov ako Netflix, Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer a ďalšie. To zahŕňa filmy / televízne programy všetkých žánrov. Medzi ne patrí celosezónne pre zasiahnutý politický thrillerový seriál, “škandál”. Kliknutím sem získate prístup k obsahu!

Ako sa pozerať na Scandal Live online zadarmo bez kábla

123MoviesHub

Online index hosťovaných súborov na streamovanie zábavných médií, 123MoviesHub, je ďalším najvyšším cieľom sledovania všetkých ročných období “škandály” bez kábla FREELY. Táto webová stránka je známa svojou obrovskou databázou filmov / televíznych relácií, ktoré si môžete pozrieť kdekoľvek na svete. Kliknutím sem získate prístup k prúdom!

Sledujte Škandál na 123MoviesHub

Ako pozerať Škandál na Kodi

Ďalšou skvelou možnosťou pre nožnice na šnúry a zadarmo je stiahnutie a inštalácia aplikácie s otvoreným zdrojom, mediálnej zábavy a Kodi. Táto platforma transformuje akýkoľvek smartphone, prenosný počítač, počítač alebo tablet do televíznej skrinky, aby ste si mohli vychutnať svoju obľúbenú zábavu bez problémov. Ak chcete sledovať všetky ročné obdobia “škandál”, zvážte použitie rozšírenia Dohovoru. Pri inštalácii doplnku postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

 1. OtvorenéKodi a cvaknutie na internete “Výbava” na zadanie nastavení
 2. Zo zoznamu možností, vybrať“Správca súborov”
 3. cvaknutie na “Pridať zdroj” a potom Dvojité kliknutie na “nikto”
 4. vstúpiť http://kdil.co/repo do panela s adresou URL a názov je to Kodi Izrael
 5. hlava späť do hlavnej ponuky a go na “Add-ons”
 6. cvaknutie na internete “balíček” symbol a potom “Inštalácia zo súboru ZIP”
 7. Nájsť“Kodi, Izrael” a cvaknutie na “kdil.zip” nainštalovať repo
 8. spiatočný do predchádzajúcej ponuky a vybrať “Inštalácia z úložiska”
 9. Nájsť “www.Kodisrael.co úložisko” a vybrať “Doplnky videa”
 10. zvitok dole na “C”, vybrať “zmluva”, a hit tlačidlo inštalácie
 11. Otvorené doplnok, cvaknutie na “Vyhľadávanie” a vstúpiť “škandál”
 12. Užite si to pozeranie televízneho seriálu online ZADARMO!

Ako pozerať Škandál na Kodi

Ako sa pozerať na škandál v čase popcorn

Ak zlyhajú všetky ostatné možnosti, zvážte inštaláciu aplikácie na šírenie hitov torrentov, Popcorn Time. Táto multimediálna platforma vám ponúka úžasnú príležitosť pozerať si preferovaný videoobsah najvýhodnejším možným spôsobom. Vyznačuje sa podobným dizajnom ako webová stránka na streamovanie prístupov (Netflix). Najlepšie na tom všetkom je, že diváci majú obrovský zoznam sledovateľných televíznych programov / filmov, medzi ktoré patria celoročné sezóny “škandál”. Čítať viac informácií: popcorn time vpn

Poznámka: Streamovanie na PopcornTime je rovnako ako sťahovanie & streamovanie torrentov, takže ak žijete v niektorých častiach sveta s prísnymi zákonmi o autorských právach, potom pomocou služby VPN môžete streamovať anonymne!

Ako sa pozerať na škandál v čase popcorn

Pozrite si časté otázky o škandále

Môžete pozerať Škandál na Netflix?

Áno, určite sa môžete pozerať “škandál” na Netflix. Jediný problém: možno nebudete mať prístup do všetkých siedmich sezón. Služba VoD ponúka iba 6 sezón, ktoré je možné sledovať od súčasnosti. Ak sa teda chcete pozerať na poslednú sezónu, nemusí byť registrácia na túto službu dobrou voľbou. Viac informácií: Netflix VPN

Koľko je ročných období “škandál”?

“škandál” má celkom sedem napínavých a srdečných období s úžasnými príbehmi, ktoré vás udrží na obrazovke, najmä ak sa rozhodnete preplávať. Boli tu tiež správy o príchode sezóny 8. Stále však budeme musieť počkať, kým to zistíme na konci siedmej sezóny.

Koľko epizód je v minulej sezóne “škandál”?

V minulej sezóne “škandál” mal celkom 16 epizód, čo bolo o 4 menej ako sezóna 5. Ak vezmeme do úvahy, že sezóna 7 bude posledná, ktorú uvidíme v televíznej relácii, očakávame, že sa rozšíri najmenej na 20 epizód..

Zabalenie vecí

A týmto končíme náš podrobný návod, ako sa pozerať “škandál” All-Seasons. Vyberte ktorékoľvek z vyššie uvedených riešení na streamovanie televíznych seriálov s maximálnym pohodlím a zábavou. Môžete pokojne zdieľať článok so svojimi najlepšími priateľmi a členmi rodiny. Nezabudnite tiež poskytnúť spätnú väzbu o tom, či sa tento článok ukázal ako užitočný. Pekný deň!

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me