Ako sa pozerať na dospelý plavecký prenos online – celý program nájdete tu

Tí z nás, ktorí vyrastali a sledovali Cartoon Network, si vždy spomínajú, že si želajú rozvinutú verziu siete’s programovanie. Dospelý Swim je presne to, čo pre nás lekár nariadil “Toon-a-holics”, priniesť explicitnejšie, nekonvenčné a podivné programovanie pre dospelých.
Dospelé plávanie’s Služba Video-on-Demand bola spustená už v roku 2013 a jej špecializované portály sú k dispozícii aj špecializované portály..

Dospelé plávanie & Cartoon Network

Názov Adult Swim bol prevzatý z časových harmonogramov amerických verejných bazénov a uvádza čas, kedy môžu zariadenia využívať iba dospelí. Od siete Cartoon’s Primárne publikum (7-15 ročné) spí v neskorých nočných hodinách. Adult Swim bola identita venovaná neskoro v noci programovaniu, kde ‘deti sú s najväčšou pravdepodobnosťou obmedzené’.

Ako sa pozerať na dospelý plavecký prenos & Chyťte televízor

Plávanie pre dospelých je nie je geograficky obmedzené VoD & dobíjacie televízne služby a je k nim prístup odkiaľkoľvek na svete. Dospelé plávanie’živé vysielanie je k dispozícii od 20:00 - 18:00 (ET / PT), zatiaľ čo všetky zmeškané televízne programy môžete dohnať prostredníctvom “Relácie”, “Toon” a “prúdy” sekciách v hlavnej navigácii.

ako sa pozerať na dospelých, ako plávajú živé prenosy

Webová stránka Adult Swim ponúka prístup k:

 1. TV relácie
 2. Živý prenos
 3. Williams Stream
 4. maratóny
 5. Toon
 6. archív
 7. hudba
 8. hry

Adult Swim je domovom najúžasnejšej satirickej a explicitnej animovanej zábavy pre dospelých vrátane:

 1. Čierny Ježiš
 2. Robot Chicken
 3. Domáce filmy
 4. stoh & Morty
 5. americký otec
 6. Útok na Titan
 7. Boondocks
 8. Parasyte - Maxim
 9. Plus stovky ďalších anime, karikatúr a animovaných filmov.

Rozvrh pre dospelých

Kompletný program Plávania dospelých je k dispozícii na poskytovateľovi’s webovú stránku v navigácii na hlavnej stránke a nájdete ju tu.

program plávania pre dospelých

Program Plávanie pre dospelých poskytuje každodenné programovanie a možnosť triediť programovanie podľa dátumu, prehliadky a oblasti. Okrem vyššie uvedeného si môžete pozrieť aj plán toho, čo’s vysielaním na televíznom kanáli a plánom živého vysielania pre dospelých.

Samurai Jack - sezóna 5 sa vracia na Toonami

Pre tých z nás, ktorí už desať rokov čakali na návrat osamelej Samuraje vychádzajúcej zo západu slnka, príves 6. februára na stránke AdultSwim’Oficiálny kanál YouTube bol viac ako len pripomenutie:

# JackIsBack a to je aj moje detstvo

- John Harrington (@sunburstguru) 8. februára 2017

A potom príbehy:

Šťastná? # JackIsBackpic.twitter.com / 2RiqVh49ZC

- [plávanie pre dospelých] (@adultswim) 24. januára 2017

Dňa 11. Februára 2017 spoločnosť AdultSwim oživuje legendu o “Samuraj zavolal Jackovi” o 23:00. Veľkonočný čas.
spisovateľ & tvorca Genndy Tartakovsky sa vráti ako výkonný producent na serveri AdultSwim’s Programovanie Toonami pre 5. sezónu 4 animovaných seriálov Primetime Emmy Awards, 6 Annie Awards a 1 OIAF Award.

Program pre dospelých na plávanie TOONAMI Live Stream

TOONAMI bolo plávanie pre dospelých’s animáciou pre dospelých & karikatúra programovanie segment začala v roku 2012. Tento konkrétny blok programu Adult Swim bol venovaný akčným žánrom anime z USA a Japonska. Časový plán TOONAMI pre dospelých je k dispozícii na oficiálnych webových stránkach a nájdete ho kliknutím na ikonu ‘Toon’ na navigácii na domovskej stránke.

Rozvrh plávania pre dospelých toonami

Akonáhle ste v sekcii TOONAMI, pozrite sa po pravej strane a napravo plán Tlačidlo by malo byť viditeľné v navigačnej ponuke, ako je to znázornené na obrázku vyššie.

Dospelé plávanie’s Eric Andre Show

Mozgovým komikom Ericom Andreom, filmom Ericom Andreom je známy satirický humor a paródia na konvenčné talk show. Prehliadka má medzi fanúšikmi obrovskú reputáciu, čo je zrejmé z jej vynikajúcich 8,7 / 10 Hodnotenie IMDB.

dospelý plávať eric andre show

Po štyroch sezónach je Eric Andre Show jedným z vedúcich segmentov Adult Swim. Prehliadka sa dosť páčila na to, aby mala svoj vlastný sub-Reddit, môžete ju navštíviť tu kvôli zábavným spomienkam, diskusiám, trendovým videám a oveľa viac.

stoh & Morty on Adult Swim

Majstrovské dielo komédie pre dospelých, ktoré vytvorili Justin Roiland a Dan Harmon, Adult Swim’s Rick and Morty nie je len vlajkovou show, ale aj jednou z najobľúbenejších prehliadok online. Pripojte sa k dobrodružstvu super geniálneho vedca a jeho podpriemerného inteligentného vnuka, keď roztrhnú animovaného multiverse od seba.

dospelých plávať rick a morty

Odkazy Toonami Live Stream

Adult Swim je oficiálne streamingový portál pre vysielanie Toonami, ale iba v prípade, že sa vám nedarí získať živý prenos, môžete sledovať živé toky Toonami na nasledujúcich neoficiálnych odkazoch:

 1. Sledujte Toonami online
 2. Desi TV zadarmo
 3. Toonami Asia
 4. Vaughn TV

Pamätajte, že tieto webové stránky nie sú oficiálnymi poskytovateľmi živého vysielania Toonami. Môžu obsahovať malware a adware, zvážte použitie reklamného bloku v týchto doménach.

Toonami Live Stream kanály v hindčine

Spoločnosť Turner Media predstavila začiatkom roka 2015 pre Indiu vyhradený portál Toonami pre Indiu. Táto služba vysiela 24 hodín a poskytuje kompletný program vysielania Toonami, keďže sa venuje plávaniu dospelých. Málo relácií vysiela v hindčine a kanál vysiela iba v televízii. Ak chcete streamovať hru Toonami India naživo, budete musieť použiť neoficiálny webový portál ZengaTV, ktorý je uvedený vyššie.

Toonami Live Stream Reddit Odkazy

Toonami nie je kanál, ale šialenstvo, uvedomil som si to pri prehliadaní fóra Toonami Reddit. Toonami sub-Reddit je možno najlepším miestom na získanie všetkých informácií o reláciách a programoch.

toonami live stream reddit

Ak často navštevujete vlákno, budete môcť získať živé odkazy a aktualizácie o nových vystúpeniach hneď po ich vydaní. Fórum Toonami Reddit tiež poskytuje čiastkové reddity pre všetky existujúce relácie Toonami a poskytuje vám všetky informácie na jednom mieste. Jeden dobrý aspekt, ktorý som videl na Reddite, bol Toonami’s oficiálna prítomnosť na fóre.

V prípade, že vysielateľ musí urobiť oznámenie, vytvorí sa správny sub-reddit na šírenie slova. Môžete vyhľadať Reddit pre oficiálne Toonami diskusie a vlákna sa budú zobrazovať podľa dátumu, ako môžete napravo.

Môžete tiež navštíviť stránku AdultSwim Reddit a získať oficiálne informácie o streamovaných odkazoch, reláciách, vysielacích programoch, pripravovaných tituloch a ďalšie informácie o Toonami..

diskusia o toonami o reddite

Toonami Live Stream Dragon Ball Super

Tento rok v decembri Adult Swim pridal program Dragon Ball Super do svojho precízneho programovacieho plánu. Renomovaná karikatúra bola jednou z najžiadanejších a najobľúbenejších šou a navyše bola jednou z najžiadanejších šou v oblasti.

Toonami Live Stream Dragon Ball Super

Najnovšie epizódy hry Dragon Ball Super si môžete zachytiť každú sobotu o 20:00 na dospelých plavkách Toonami.

Stručne

Pozrite sa na plávanie pre dospelých’s úžasným výberom situačných komédií, diskusných relácií, hudby a hier dnes. Pripojte sa k jednému z najviac praskajúcich komediálnych predstavení dostupných online a čo’je to najlepšie’nie je ani geograficky obmedzené. Užite si humor, ktorý vás núti praskať, počúvať& stiahnite si niektoré z najlepších undergroundových hudobných skladieb a užite si výber online hier, ktoré máte k dispozícii.

Pripravte sa na návrat Samurai Jacka na server AdultSwim a pripojte sa k internetu #JackisBack kampaň na Twitteri, aby náš hrdina privítal, koho si zaslúži. Ak chcete získať spätnú väzbu a problémy, napíšte komentár do sekcie nižšie a nezabudnite zdieľať náš blog pomocou sociálnych tlačidiel.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me