Ako sa pozerať na Coachella 2019 Live online

Ak máš’ešte nedostanem prihrávky a sú dosť smutné, aby si nezískali čas na to, aby sa tentokrát zúčastnili takmer mesačného festivalu.’netrápte sa, ako to môžete sledovať aj doma (aj keď by to tak nebolo)’nemusíte byť ani tak zábavní, ako ísť na originálnu vec), ale dobre, musíte sa naučiť čo najlepšie využiť to, čo’mám!

Tu je komplexný sprievodca o tom, ako sledovať Coachella Live Online v roku 2019, spolu so všetkými možnosťami online zobrazenia, ktoré máte’Musel som sa pozerať na túto udalosť, návody, ako obísť geografické obmedzenia pomocou Best VPNs na Coachella Live streamoch, ako sa pozerať na Coachella na Apple TV, oficiálne zoznamy vysielateľov, odkiaľ si kúpiť a kúpiť vstupenky na BestVPN.co!

Kde je Coachella 2019?

Udalosť, ktorá zmenila priebeh hudobných festivalov v Spojených štátoch, The Coachella Valley Music & Festival umenia sa bude konať v apríli tohto roku a vy ho naozaj nechcete minúť!

Koná sa v klube Empire Polo v Indiu v Kalifornii od roku 1999 do roku 2001 a jeho najznámejšie meno sa získava z údolia Coachella, v ktorom sa nachádza Indio..

Ak nie’o tomto festivale ešte neviem, možno ste prežili skalu už od prelomu tisícročia, pretože je to pravdepodobne najdefinovanejšia hudobná udalosť nielen v USA, ale na celom svete celý nasledujúci rok..

Prehliadka’Formát je tentokrát po sebe idúce 3-dňové víkendy v apríli 2019.

Prvý víkend Coachella bude pokračovať od 12. apríla do 14. apríla 2019, zatiaľ čo druhý víkend Coachella začne od 19. apríla do 21. apríla 2019.

Zostava Coachella 2019

Nič nedokáže opísať úžasnosť rady Coachella Artist Line Up pre každý jeden rok, ako je dnes známa línia amerického speváka Kate Perryovej. “ Zostava vždy predstavuje to najlepšie z roku po zvyšok roka.”

Coachella 2019 bude mať najväčšie počiny ako Ariana Grande, Tame Impala, Childish Gambino, DJ Snake, Khalid a mnoho ďalších.!

A to’nie sú to len tie najväčšie začiatky, o ktorých je Coachella všade!

Táto udalosť sa týka skôr uvedenia málo známeho hudobného talentu do popredia tým, že im poskytuje platformu na predstavenie ich umenia.

Coachella uviedla na svoju obežnú dráhu globálnej popularity množstvo jediných hudobníkov a spevákov s jednoduchým vystúpením, takže kto vie, že zostava 2019 môže predstavovať blížiaci sa globálny pocit!

Tu je celá umelecká zostava zdieľaná na Coachella’s oficiálne stránky!

ako sa pozerať na Coachella

Ako sa pozerať na Coachella Live online stream

S najzákladnejšou festivalovou permanentkou od 429 dolárov bez ďalších potrebných doplnkov, ako sú kyvadlové lístky, hotelové ubytovanie, kemping & parkovacie poplatky atď. nie je veľa z nás toľko šťastia, že môžeme ísť na festival Coachella bez porušenia našej banky.

No a čo’je naša ďalšia najlepšia voľba? Sledovanie online z domova!

Na rozdiel od iných významných hudobných udalostí z celého sveta, Coachella nerobí’t streamujte naživo s akýmikoľvek externými kanálmi alebo sa spojte s vysielateľmi.

Namiesto toho má svoj vlastný kanál YouTube, na ktorom vysiela svoje vlastné vysielanie naživo a to aj úplne zadarmo!

Oficiálny kanál Coachella YouTube má tiež oveľa viac čo ponúknuť, vrátane videozáznamov z predchádzajúcich podujatí Coachella, piesní od umelcov predstavujúcich tento rok a ďalších, takže si to pozrite.!

Ako sa pozerať na Coachella Live online stream

Ako sa pozerať na Coachella vo Veľkej Británii

Kanál YouTube Coachella nemá’Až doteraz ste boli vo Veľkej Británii geograficky obmedzení, ale ak sa kanál stane tento rok, budete určite potrebovať dostatočne dobrú sieť VPN, ktorá dokáže kanál obísť.’s geografickými obmedzeniami. Inak je proces sledovania pomerne jednoduchý:

 1. Otvorte stránku YouTube.com alebo si stiahnite aplikáciu YouTube na akejkoľvek platforme, na ktorej sa nachádzate
 2. Hľadať “Coachella” a prihlásiť sa na odber oficiálneho kanála YouTube Coachella
 3. Ak live stream nie je vo vašej krajine k dispozícii, potom sa pripojte k fungujúcemu americkému serveru a získajte najlepšiu VPN, ktorá blok zablokuje
 4. Sledujte živé prenosy online počas oboch víkendov a užívajte si Coachella’2019’Žijú tu najväčší umelci a hviezdy!

Ako sa pozerať na Coachella v Apple TV

Apple TV rýchlo rastie ako vysoko preferované zariadenie pre všetky druhy online streamingu a sledovanie Coachella naživo je neuveriteľne ľahké!

 1. Spustite Apple TV
 2. Prejdite do obchodu s aplikáciami iTunes
 3. Stiahnite si z nej aplikáciu YouTube
 4. Vyhľadávanie “Coachella” na YouTube
 5. Prihláste sa na odber oficiálneho kanála Coachella, aby ste ho nezískali’Nepremeškajte žiadne aktualizácie
 6. Vychutnajte si živé prenosy priamo z Coachella na vašom Apple TV bez problémov!

Upozorňujeme, že ak sa nachádzate v ktorejkoľvek krajine mimo USA a živé vysielanie sa nezobrazuje z dôvodu geografických obmedzení, potom dont’Nebojte sa vôbec, pretože všetko, čo potrebujete, je dostatočne dobrá VPN, ktorá ponúka službu Media-streamer.

V súčasnosti je jedinou najlepšou sieťou VPN, ktorá v Apple TV robí, ExpressVPN a môžem to povedať, pretože VPN testujem každý deň. Áno, existujú aj ďalšie dobré VPN pre Apple TV, o ktorých si môžete prečítať viac v našom sprievodcovi na túto tému, ale podľa môjho názoru nie’• Ak sa tak nestane, rozhodnite sa pre iného poskytovateľa ako ExpressVPN’Nechcem pokaziť vaše podujatie Coachella v roku 2019.

Odkiaľ si môžem kúpiť vstupenky Coachella 2019?

Minulý rok sa na Coachellu zúčastnilo viac ako štvrtina milióna ľudí a tentoraz sú tieto čísla ešte vyššie!

Áno, táto udalosť je tak populárna, takže lístky sa predávajú ako horúce koláče a musíte si poponáhľať, ak si chcete jednu kúpiť pre seba alebo pre ostatných..

Najzákladnejší lístok sa začína na 429 $ na Coachella’Oficiálne stránky s niektorými skutočne hodnotnými doplnkami, ako sú kyvadlová doprava, kempingy, hotelové ubytovanie, parkovisko, VIP vstupenky, večere formou bufetu a ďalšie. Táto udalosť bude čoraz príjemnejšia, keď budete čoraz viac ochotní minúť dosť dobré peniaze v hotovosti.

Odkiaľ si môžem kúpiť vstupenky Coachella 2019?

Iróniou však je, že lístky sa väčšinou vypredali na oficiálnych stránkach a musíte sa pridať k čakacím zoznamom, aby ste ich dostali.

Ostatné možnosti sú stále k dispozícii, ale nie na dlhé obdobie, a za spoplatňovanie poplatkov sú spoplatňované. Dokonca aj vstupenky na všeobecné vstupenie vás tu môžu stáť v rozmedzí od 530 do 700 dolárov na osobu, pričom ďalšie doplnky ako parkovanie a kempovanie sú ďalšie doplnky k cene..

Tu sú niektoré skvelé miesta na kúpu lístkov na Coachella Event od:

 • Boxofficeticket.center
 • Stubhub.com
 • Tickernetwork.com
 • Viagogo.com

Ak teda chcete ísť navštíviť Coachella 2019 naživo v akcii, potom je najlepší čas na kúpu vstupeniek teraz alebo buď dôjdu, alebo vás to bude stáť ešte viac!

Jeden vstup je platný iba na jeden víkend.

Najčastejšie otázky:

Je Coachella Live Streamed?

Áno, Coachella je vysielaná naživo prostredníctvom svojho oficiálneho kanála YouTube a nemá žiadne ďalšie možnosti vysielania naživo.

Koľko stojí návšteva Coachella??

Víkend Coachella vás môže stáť kdekoľvek v rozmedzí od 1 200 $ do 2 400 $ v závislosti od toho, aký luxusný chcete, aby sa akcia pre vás stala. Priemerná cena je však 1 500 dolárov na celý víkend od piatka do nedele. AirBnB alebo Spanie v aute vám pomôže udržať nízke náklady.

Koľko rokov musíš ísť na Coachella??

Účastníci musia byť dospelí, t. J. Aspoň starší ako 18 rokov, aby sa mohli zúčastniť udalosti s oficiálnym preukazom totožnosti, ktorý môže manažment použiť na overenie ich veku na udalosti.

Čo presne je Coachella??

Coachella je jedným z najväčších a najextravantnejších hudobných a umeleckých festivalov v Spojených štátoch amerických, na ktorom vystupujú špičkové hviezdy a umelci rozmiestnení počas 2 po sebe nasledujúcich víkendov..

záver

Či už sa rozhodnete ísť na udalosť alebo sa pozerať zo svojho domova naživo online, Coachella 2019 je udalosťou, ktorú by ste vôbec nemali vynechať. Medzi hlavné headlinery patria Ariana Grande, Tame Impala a Childish Gambino a desiatky ďalších, ktorí sľubujú, že to bude udalosť roka!

Oficiálny kanál Coachella YouTube je tu, aby vám dal celú udalosť’s živými tokmi a väčšinou v dobrej kvalite, takže sa rýchlo prihláste.

VPN môžu tiež pomôcť tým, ktorí sledujú koučky Coachella, ktorí čelia geografickým obmedzeniam na kanáli YouTube, čím otvoria udalosť pre všetkých na svete!

Ak máte akékoľvek otázky alebo problémy týkajúce sa udalosti’s priamym vysielaním, spomeňte to v poli nižšie!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me