Ako sa pozerať na billboardové hudobné ceny 2018 Live zadarmo online stream

Billboard Music Awards 2018 je len pár dní vzdialený predstavením vírusových popkultúrnych momentov, neočakávanej spolupráce, skvelých predstavení a najhorúcejších hudobných aktov. Fanúšikovia z celého sveta sa dozvedia o najvyšších predajoch z albumov, jednotlivých vydaní, rozhlasového vysielania, spoločenského nasadenia, cestovania a streamovania, ktoré sledujú Billboard, Next Big Sound a Nielsen Music. Práva na vysielanie získala NBC a najnovší sudca “Hlas”, Kelly Clarkson bude zodpovedať za usporiadanie show! Hľadáte spôsoby, ako sledovať filmy Billboard Music Awards 2018? Prečítajte si tohto komplexného sprievodcu z časti Najlepšie VPN.

Pozerajte na Billboard Music Awards 2018 Live online streamov odkiaľkoľvek

 1. Billboard Music Awards 2018 Dátum a miesto
 2. Vstupenky na Billboard Music Awards 2018
 3. Ako sa pozerať na ocenenia Billboard Music Awards vo Veľkej Británii
 4. Kde sa pozerať na billboardové hudobné ceny na Filipínach
 5. Ako sa pozerať na billboardové hudobné ceny bez kábla
 6. Ako sa pozerať na billboardové hudobné ceny
 7. Billboard Music Awards 2018 Nominovaných

Billboard Music Awards 2018 Dátum a miesto

Rozhodnuté miesto pre ocenenie Billboard Music Awards 2018 bolo stanovené v známej a známej MGM Grand Garden Aréne v Las Vegas, čo je viacúčelové stredisko, ktoré je najlepšou voľbou pre bojové športy, vysokoškolské športy a profesionálne športy. Táto udalosť sa bude vysielať naživo na NBC 20. mája 2018 o 20:00. Pre tých, ktorí sledujú východný čas (ET), môžete začať sledovať hudobnú udalosť o 17:00..

Vstupenky na Billboard Music Awards 2018

Nie je nič zábavnejšie a vzrušujúcejšie, ako byť svedkami Billboard Music Awards 2018 priamo pred vašimi očami, počnúc vašimi obľúbenými spevákmi a hviezdami milosťami po červenom koberci a celej aréne s ich prítomnosťou - čo je samo o sebe zážitkom blogovania. , Takže, ak ste náhodou boli v nedeľu v Las Vegas, možno by ste mali zvážiť získanie lístka odtiaľto. Ceny sa stanovujú kdekoľvek medzi 90,00 a 1 075,00 dolárov, v závislosti od miesta a času zakúpenia.

Ako sa pozerať na ocenenia Billboard Music Awards vo Veľkej Británii

Pokiaľ ide o pozeranie Billboard Music Awards 2018 vo Veľkej Británii, používatelia majú veľa možností. Ak však hľadáte najvhodnejšie, musí to byť oficiálny vysielateľ udalosti, NBC. Samotný program sa bude vysielať na káblovej televízii o 20:00. ale používatelia majú tiež možnosť sledovať celý obrad ocenení naživo online prostredníctvom NBC.com alebo aplikácie NBC dostupnej v obchode Google Play Store a Apple iTunes. Môžete tiež sledovať BBMA’s na Twitteri a Facebooku pre pravidelné aktualizácie!

Ako sa pozerať na ocenenia Billboard Music Awards vo Veľkej Británii

Kde sa pozerať na billboardové hudobné ceny na Filipínach

Pre používateľov so sídlom na Filipínach môže byť prístup do NBC pozerať na Billboard Music Awards 2018 trochu frustrujúcou úlohou. Dôvodom je, že stránka ukladá geoobmedzenia, ktoré obmedzujú iba používateľov z USA, Veľkej Británie, Írska, Austrálie a Hayu na návštevu webovej stránky. Dobrým riešením je použitie riešenia VPN na obídenie obmedzení obsahu. Posunutím svojej adresy IP a uvedením toho, že sa nachádzate v inej krajine, sa môžete jednoducho zaregistrovať v NBC a pozerať sa na udalosť. Nižšie je uvedený zoznam niektorých poskytovateľov prístupov, ktoré by ste určite mali zvážiť vyskúšať bezproblémové odblokovacie funkcie:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

Ako sa pozerať na billboardové hudobné ceny bez kábla

Ak ste strojom na strihanie káblov, ktorý nemá prístup k káblovej televízii v blízkosti, ale chcete sa uistiť, že vám neunikne ani druhá časť slávnostného odovzdávania cien, spolu s pozoruhodnými živými vystúpeniami, potom pre vás máme pripravené prvotriedne online riešenia pokúsiť. Nižšie je uvedený zoznam niektorých najlepších dostupných webov VoD, ktoré ponúkajú prístup k NBC. Najlepšie na tom všetkom je, že každá z nich vám ponúka bezplatnú skúšobnú verziu! Počkajte na chvíľu: Sledujte svetový pohár Fifa 2018, slávnostné otvorenie, tu online.

Poznámka: Nižšie uvedené online streamy môžu byť v niektorých krajinách obmedzené geograficky, aby ste si mohli vyskúšať bezplatné vyskúšanie pomocou služby VPN na skreslenie vašej polohy!

Odblokujte toky

Závesný televízor

Spoločnosť Sling TV si vytvorila dobrú povesť online tým, že poskytuje živé prenosy všetkých populárnych udalostí a slávnostných ceremoniálov, ktoré sa konajú po celom svete, vrátane Billboard Music Awards 2018. Základný plán $ 20 vám umožňuje prístup k kanálu NCB spolu s ďalšími 30 známymi menami, ako sú ESPN, AMC, CNN, TNT a TBS. Najlepšie na tom všetkom je, že máte dokonca k dispozícii 7-dňovú skúšobnú verziu na vyskúšanie služby.

Sledujte ceny Billboard Music Awards na SlingTV

PlayStation Vue

Pre používateľov, ktorí na svojom streame vysielajú filmy alebo televízne programy, môže PlayStation tiež hľadať riešenia na sledovanie udalostí LIVE na svojom hernom zariadení. Tu prichádza služba PlayStation Vue, ktorá ponúka pozoruhodnú službu za 40 dolárov mesačne, ktorá sa opiera o 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Po registrácii získate prístup k živým prenosom Billboard Music Awards 2018!

Streamujte billboardové hudobné ceny na PlayStation VUe

Hulu Live TV

Hulu je ďalšia služba VoD, podobná službe DIRECTV Now a Sling TV, ktorá ponúka rozsiahlu knižnicu obsahu z celého sveta vrátane filmov / televíznych relácií, správ a živých športov. Úplný prístup k službe môžete získať zaplatením iba 39,99 dolárov mesačne. Môžete dokonca využiť sedemdňovú skúšobnú verziu na otestovanie služby. Je však zaručené, že v Hulu budú k dispozícii živé prenosy.

Relay Billboard Music Awards v televízii Hulu Live TV

YouTube TV

Keď sa ľudia začali viac spoliehať na služby prémiového streamovania, služba YouTube sa rozhodla vytvoriť riešenie LIVE TV bez káblov pod menom “YouTube TV”, ktoré vám poskytujú prístup k prúdom z viac ako 50 sietí po celom svete, vrátane miestnych športov, správ, medzinárodných hier a udalostí, ako je napríklad Billboard Music Awards 2018. Ak sa chcete zaregistrovať a sledovať hudobné ocenenia bez problémov, zaregistrujte sa tu..

Hudba Billboard Music Awards v službe YouTube TV

Ako sa pozerať na billboardové hudobné ceny

Nie každý si možno bude chcieť kúpiť drahé predplatné, aby mohol sledovať svoje obľúbené udalosti. Máme aj niekoľko ZADARMO, ktorí radi hľadajú zdroje, ktoré umožňujú vysielanie veľkých turnajov a udeľovanie cien, bez platenia jedinej penny. Ak ste jedným z týchto ľudí, nižšie uvádzame niekoľko riešení na streamovanie Billboard Music Awards 2018 Live online ZADARMO:

DIRECTV teraz

Ďalším hitovým riešením na vysielanie streamingu Billboard Music Awards 2018 naživo je použitie PRIAMY TERAZ. Táto webová stránka je známa tým, že poskytuje streamy všetkých významných turnajov a udeľovanie cien, rovnako ako Sling TV, a ponúka prístup k kanálom ako TBS, ABS, CBS, Fox a NBC už za 35 dolárov mesačne, čo znamená, že môžete začať streamovať takmer okamžite! Máte dokonca k dispozícii 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Ak sa zaregistrujete v sobotu, môžete udalosť sledovať technicky zadarmo!

Ako sa pozerať na billboardové hudobné ceny

Kodi - cCloud TV Add-on

Open-source, multi-platformové zábavné centrum, Kodi je pozoruhodnou voľbou pre nájdenie pirátskeho obsahu na streamovanie FREELY, ak ste na kodi vpn. Používa rozšírenia tretích strán na zabezpečenie prístupu k celosvetovo obmedzenému obsahu s geografickým obmedzením, ktoré zahŕňajú živé prenosy udalostí pozitívnych výsledkov. Medzi najobľúbenejšie doplnky patrí televízor cCloud, ktorý ponúka obrovský zoznam kanálov z celého sveta, aby ste si mohli vychutnať káblovú televíziu v počítači, mobilnom telefóne, tablete alebo notebooku!

Billboard Music Awards v spoločnosti Kodi prostredníctvom televízie cCloud

Odblokujte stream NBC

Hlasovanie za cenu Billboard Music Awards 2018

Keď sa slávnostné odovzdávanie cien blíži k dátumu uvedenia na trh, fanúšikovia hudby z celého sveta hlasujú za svoje obľúbené hviezdy v rôznych žánroch a úspechoch. Našťastie má Billboard Music Awards oficiálnu webovú stránku, na ktorej môžete získať prístup k úplnému zoznamu nominovaných a ich špecializovaným vystúpeniam. Kliknite sem, ak chcete začať hlasovať pre svojich obľúbených interpretov!

Billboard Music Awards 2018 Nominovaných

Existuje mnoho rôznych kategórií, za ktoré sú nominovaní rôzni umelci a hviezdy a následne za ne dostávajú ceny. To, čo sa väčšina ľudí teší, je “Špičkový sociálny umelec”, vytrvale zaberá najvyššie otvory na billboarde’s Sociálna 50 graf. Ďalej uvádzame všetky rôzne kategórie a ich nominantov:

Najlepší umelec

 1. Taylor Swift
 2. Ed Sheeran
 3. Bruno Mars
 4. Kendrick Lamar
 5. káčer

Špičková umelkyňa

 1. Camila Cabello
 2. Taylor Swift
 3. Demi lovato
 4. Halsey
 5. Cardi B

Najlepší umelec pre mužov

 1. Príspevok Malone
 2. Ed Sheeran
 3. Bruno Mars
 4. Kendrick Lamar
 5. káčer

Najlepší nový umelec

 1. Kodak Black
 2. Khalid
 3. Cardi B
 4. Camila Cabello
 5. 21 Savage

Top Duo / skupina

 1. U2
 2. Migos
 3. Coldplay
 4. Predstav si drakov
 5. Reťazoví fajčiari

TOP PREDAJNÝ ALBUM

 1. Z miestnosti: Zväzok 1, Chris Stapleton
 2. Povesť, Taylor Swift
 3. , Kendrick Lamar
 4. Krásna trauma, ružová
 5. Ed, Ed Sheeran

Najlepšie Hot 100 pieseň

 1. “Tvar vás,” Ed Sheeran
 2. “Rocková hviezda,” Post Malone a 21 Savage
 3. “že’s Čo sa mi páči,” Bruno Mars
 4. “pokorný.,” Kendrick Lamar
 5. “Despacito,” Luis Fonsi a Daddy Yankee s Justinom Bieberom
Zabalenie vecí

Dúfame, že tento sprievodca vám pomôže porozumieť tomu, ako sledovať filmy Billboard Music Awards 2018 Live Online. Ak však narazíte na nejaké problémy alebo nájdete ďalšie odporúčania na streamovanie udalosti, neváhajte a napíšte komentár nižšie. Neváhajte tiež zdieľať sprievodcu so svojimi priateľmi a členmi rodiny, ktorí sú fanúšikmi ceremoniálu Music Awards.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me