Ako sa pozerať na Big Brother & ldquo; Zábavná a zaujímavá televízna show reality & rdquo;

Čo je Big Brother?

Big Brother je televízna show v reality založená na holandskom náprotivku s rovnakým menom. Televízny seriál, ktorý vytvoril John De Mol, zasiahol obrazovky už v roku 1997 a pomenoval ho podľa charakteru románu “Devätnásť osemdesiatštyri (1984). Šou, ktorá bola znovu uvedená pre americké publikum Julie Chen v roku 2000, sa relácia vysielala po sebe nasledujúcich 19 sezón. Je vybavený skupinou cudzincov tzv “houseguests”, ktorí musia žiť spolu v dome 24 hodín denne, 7 dní v týždni, a to celkovo 90 dní a viac.

Kde sa pozerať na Big Brother?

Od svojho uvedenia v USA sa na CBS vysielali reality show. Kanál vysiela svojim zákazníkom každú epizódu. Ak nemáte predplatné, ktoré vám umožňuje prístup do siete CBS, je najvyšší čas, aby ste ho dostali. Prehliadka sa zvyčajne vysiela v nedeľu (20:00), stredu (20:00) a štvrtok (21:00). Ak si však nie ste istí časovým rozvrhnutím, vždy si tu môžete skontrolovať program televízie CBS.

Odberatelia CBS majú dokonca možnosť sledovať odlišne formátovanú verziu prvej sezóny Veľkého brata spolu s epizódou druhej sezóny, ktorá sa na väčšine trhov nezaujímala. Ak chcete sledovať opakovanie starých ročných období, môžete zvážiť prepnutie kanála na TVGN. Môžete tiež sledovať reality show z pridružených staníc CBS na rôznych miestach. Tie obsahujú:

 1. Texas - Dallas KTVT
 2. Pensylvánia - Pittsburgh KDKA
 3. Pensylvánia - Philadelphia KYW
 4. New York - New York WCBS
 5. WCCO v Minnesote - Minneapolis
 6. Michigan - Detroit WWJ
 7. Massachusetts - Boston WBZ
 8. Maryland - Baltimore WJZ
 9. Illinois - Chicago WBBM
 10. Florida - Miami WFOR
 11. Colorado - Denver KCNC
 12. Kalifornia - Sacramento KOVR

Ako sa pozerať na Big Brother bez kábla?

Ak uvažujete o tom, ako sa pozerať na Big Brother bez káblovej televízie, máme pre vás riešenie. Skôr než sa prihlásiť na odber televíznej stanice, zvážte sledovanie online reality show reality. CBS má online portál, ktorý umožňuje používateľom sledovať Big Brother kedykoľvek a kdekoľvek. Aby ste tak mohli urobiť, musíte sa prihlásiť na odber prémiového plánu.

CBS All Access je k dispozícii za 5,99 dolárov mesačne, čo vám tiež umožňuje prístup k živým vysielaním televíznej relácie. Táto funkcia bola spočiatku k dispozícii zadarmo počas prvej sezóny. Začiatkom druhej sezóny sa však vyžadovalo predplatné na získanie prístupu k živým kanálom v relácii’s oficiálne stránky, hostil AOL. Živé kanály, preskakujúce vpred do pätnástej sezóny, sa teraz vysielajú na oficiálnej webovej stránke CBS a znovu požadujú predplatné.

Ako sa pozerať na Big Brother bez kábla

Môžete tiež sledovať Big Brother na svojom smartfóne stiahnutím aplikácie CBS pre svoj relevantný operačný systém. Ak táto možnosť nebude fungovať, môžete vždy zvážiť sledovanie epizód alebo živého vysielania na populárnej webovej stránke kanála 5. Načasovanie sa bude líšiť od pôvodných vysielacích dátumov, preto si tu skontrolujte televízny program Big Brother.

Ak zlyhajú všetky možnosti, môžete zvážiť stiahnutie Kodi. Táto otvorená domáca multimediálna zábavná aplikácia uľahčuje prístup k platenému obsahu po celom svete jednoduchým kliknutím na tlačidlo. Jednoducho si stiahnite doplnok Exodus a vychutnajte si prehľadávanie prostredníctvom neobmedzenej zbierky televíznych relácií a filmov, medzi ktoré patrí realitná televízia, Big Brother!

Ako sa pozerať na epizódy veľkého brata na CBS mimo USA

Ak sa nenachádzate v USA, sledovanie epizód Big Brother sa môže javiť ako problém. Na to však máme riešenie. Vždy môžete nadviazať to najlepšie pripojenie k miestu v USA, aby ste získali prístup k CBS a pozerali sa na Big Brother.

Ako sa pozerať na epizódy veľkého brata mimo USA

Prihláste sa na odber služieb VPN, ako je Ivacy, PureVPN alebo ExpressVPN. Všetky tieto služby ponúkajú pozoruhodné funkcie zabezpečenia a geografického odblokovania. Stiahnite si špeciálnu aplikáciu pre svoje zariadenie / operačný systém. Pripojte sa k serveru v USA a vychutnajte si sledovanie reality show s maximálnym pohodlím.

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

Ako sa pozerať na Big Brother v Kanade

Okrem pripojenia k serveru USA a sledovania služby Big Brother na serveri CBS majú používatelia služby VPN aj možnosť prihlásiť sa na odber televíznej stanice Global TV v Kanade a sledovať tak reality show. Vysielateľ má svoj vlastný kanál, na ktorom môžete sledovať Veľkého brata. Ak to nebude fungovať, epizódy môžete vždy streamovať na svojich oficiálnych webových stránkach. Načasovanie sa bude líšiť od pôvodných vysielacích dátumov, preto si tu skontrolujte televízny program Big Brother.

ako sa pozerať na veľkého brata v Kanade

Ako sa pozerať na Big Brother online zadarmo

Ak hľadáte najvhodnejšiu možnosť sledovania Veľkého brata online - bez platenia jedného centu - zvážte použitie DirectTV alebo MyWatchSeries. Obe webové stránky rozdelili každú sezónu podľa počtu. To vám umožní pozerať sa na reality show a jej epizódy back-to-back, bez obáv z prihlásenia na odber platenej služby.

Hlavná téma televíznej reality show:

Počas svojho pobytu sú súťažiaci úplne izolovaní od vonkajšieho sveta. Majú obmedzenú komunikáciu s členmi rodiny / priateľmi a musia prežiť rôzne výzvy a hry, aby prežili. Hráči nemajú v show vôbec žiadne súkromie. Sú pod neustálym dohľadom divákov. Táto jedinečná koncepcia zaplnenia domu cudzími ľuďmi zo všetkých rôznych prostredí je veľmi múdra. Uvidíte, ako ľudia interagujú, vytvárajú skupinové aliancie, priateľstvá a romániky.

Sociálna dynamika prehliadky sa tiež neustále mení, pretože stretnutia a výzvy sa sprísňujú. Slabý pokles pri ceste, zatiaľ čo silnejší sa postupne objavujú vo finále. Niektorým hráčom sa podarí získať prevahu hraním špinavej politiky; iní prejavujú svoje schopnosti v hrách. Celkovo je televízna relácia skutočným zážitkom, ktorý treba sledovať pre všetkých, pretože sa objavujú boje a urovnávajú sa spory. Ak hľadáte zábavnú šou reality, Big Brother by mal byť určite na prvom mieste zoznamu!

Užite si sledovanie Big Brother!

Týmto sme odpovedali na dlho očakávanú otázku „Ako sa pozerať na Big Brother online, naživo a v televízii“. Teraz stačí len zvoliť vhodnú metódu podľa vašich potrieb. Prajeme vám, aby ste zažili úžasný zážitok zo sledovania Binge! Nezabudnite pomôcť ostatným v núdzi a zdieľajte článok s ľuďmi, ktorí hľadajú vhodný spôsob, ako sledovať Veľkého brata!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me