Ako sa pozerať na Australian Open 2018 Live online

Ako sa pozerať na Australian Open online

 1. Kedy sa uskutoční austrálske otvorené?
 2. Kto je oficiálnym vysielateľom podujatia?
 3. Austrálske otvorené priame vysielanie
 4. Ako sa pozerať na Australian Open 2018 online
 5. Odblokujte Austráliu Open 2018 na Sony Six
 6. Odblokujte Australian Open 2018 v sieti Seven Network

S Novým rokom je konečne čas na novú tenisovú sezónu. Pre tých z vás, ktorí to nevedia, sa otvára Australian Open a vracia sa do arény Rod Laver v Melbourne. Ak ste v práci uviazli alebo nemáte prístup k bezplatnej televízii, sledovanie sezóny môže byť trochu zložitejšie, ale dostali sme vás do pozornosti. Postupujte podľa pokynov nižšie a pozerajte sa na 2018 Australian Open:

Kedy sa uskutoční austrálske otvorené?

Australian Open sa rozbieha v pondelok 15. januára a do nedele 28. januára sa zabalí do dvoch týždňov. Muži’s remízami Stan Wawrinka, Noavk Djokovic, Rafael Nadal a obhajca titulu Roger Federer.

Ako sa pozerať na Australian Open 2018 Live online

Ženy’kreslí funkcie Karolina Plisková, Petra Kvitová, Simona Halep, Maria Sharapová a Venuša Williamsová. Denné zasadnutia sa začnú o 10.00 hod. Až 18.00 hod. S nočnými schôdzami naplánovanými na vysielanie okolo 18.00 hod. Do 12.30 hod.

Kto je oficiálnym vysielateľom podujatia?

Rovnako ako minulý rok bol kanál 7 zvolený za exkluzívneho televízneho vysielateľa pre Australian Open. Môžete sledovať všetky tenisové zápasy v sieťach 7mate, 7wwo a Channel 7.

Kto je oficiálnym vysielateľom podujatia?

Ak sa však nenachádzate v Austrálii a hľadáte riešenie na sledovanie udalostí v zámorí, pozrite si zoznam oficiálnych vysielateľov podľa regiónu nižšie:

kraj hlásateľ
Špecifické pre Áziu & Oceania Kanál 7, BTV, CCTV, FBC TV, Fox Sports, Veľké športy, GRT Sports, QIY, NHK, SKY
Afrika SuperSport, beIN a Eurosport
Severná Amerika TSN, RDS a tenisový kanál
stredný východ Eurosport a beIN Sport
Latinská Amerika & karibský ESPN International
Európa Eurosport
Stredná Ázia Sony Six

Austrálske otvorené priame vysielanie

Fanúšikovia živého vysielania môžu sledovať austrálsky otvorený prenos z ktoréhokoľvek miesta na svete pomocou uvedených oficiálnych vysielateľov. Pamätajte si, že všetci oficiálni vysielatelia sú geograficky obmedzení na svoje regióny. To znamená, že nemôžete pozerať na Indiu’s popredným športovým kanálom Sony Six v Malajzii alebo austrálskym priamym vysielaním 7 sietí mimo Austrálie.

Austrálske otvorené priame vysielanie

Zatiaľ čo väčšina oficiálnych vysielateľov v tabuľke vyžaduje prémiové predplatné, v Indii môžete bezplatne sledovať Austráliu Open 2017’s Sony Six a Australia’s Seven Network. Potrebujete iba službu VPN, ktorá ponúka množstvo miest, medzi ktoré patrí India a Austrália. Ak sa zdá, že sa nachádzate v krajine, môžete ľahko obísť geografické obmedzenia.

Ako sa pozerať na Australian Open 2018 online

Získanie prístupu k živému prenosu v Austrálii Open 2018 nie je až tak jednoduché, ak budete mať VPN pripravenú na použitie. Testoval som VPN pre Austráliu s oboma Sony Six & Seven Network, tu je postup, ako odblokovať & pozerajte sa na Australian Open 2018 odkiaľkoľvek na svete.

Ako sa pozerať na Australian Open 2018 online

Odblokujte Austráliu Open 2018 na Sony Six

Sony Six je India’s popredným webovým serverom pre športové prenosy, ktorý poskytuje obidva počítače & streamovanie mobilných zariadení používateľom s indickou IP adresou. Pretože je služba zablokovaná pre prístup z krajín mimo Indie, môžete pomocou indického servera VPN sledovať živé vysielanie Australian Open 2018 na Sony Six.

Postupujte podľa nášho sprievodcu krok za krokom a odblokujte službu Live Six Live Streaming:

 1. Zaregistrujte sa do služby VPN
 2. Konfigurujte VPN ručne (odporúčané pre živé vysielanie) alebo si stiahnite príslušnú aplikáciu služieb VPN pre svoje zariadenieOdblokujte Austráliu Open 2018 na Sony Six
 3. Pripojte sa k serveru VPN v Indii, moja adresa IP & ako vidíte, sa teraz v Indii zobrazí polohaOdblokujte Austráliu Open 2018 na Sony Six
 4. Otvorte okno prehľadávača a prejdite na Sony SixOdblokujte Austráliu Open 2018 na Sony Six

Teraz by ste mali mať prístup k webovej stránke Sony Six ak všetkým jej funkciám a vychutnať si živé vysielanie!

Odblokujte Australian Open 2018 v sieti Seven Network

Seven Network je oficiálnym vysielateľom pre austrálsky Open Grand Slam 2018, ale je k dispozícii iba pre austrálsku spoločnosť & Novozélandské publikum. Ak chcete odblokovať Seven Network, postupujte takto:

 1. Zaregistrujte sa do služby VPN
 2. Konfigurujte VPN ručne (odporúčané pre živé vysielanie) alebo si stiahnite poskytovateľa VPN’s
 3. Pripojte sa k austrálskemu serveru VPNOdblokujte Australian Open 2018 v sieti Seven Network
 4. Otvorte webovú stránku prehľadávača a prejdite na stránku Seven Network
 5. Prijmite správu o žiadosti o miesto, ktorá sa zobrazí, kliknite na tlačidlo PovoliťOdblokujte Australian Open 2018 v sieti Seven Network

Užite si Australian Open 2018 naživo!

Odblokujte Australian Open 2018 v sieti Seven Network

záver

Australian Open 2018 sa má začať, pretože špičkoví tenisoví atléti prichádzajú do Melbourne kvôli stretu vekov. Vyberte si poskytovateľa z našej tabuľky vyššie, odblokujte naše odporúčané riešenia a sledujte austrálske otvorené live online odkiaľkoľvek na svete.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me