Ako sa pozerať na American Idol 2018 Live online streamov odkiaľkoľvek

Jedna z najväčších trhových televíznych udalostí, American Idol, je pripravená opäť sa vrátiť so svojim šestnástym vysielaním sezóny 11. marca. Môže sa pochváliť závideniahodnou povesťou ako televízny juggernaut a nazbierať miesto č. v americkej televízii je show čisto zábavná. Bežnému človeku s talentom dáva šancu dosiahnuť super-hviezdu a fanúšikovia sa môžu pozerať na túto uh-mazingovú cestu!

Sledujte American Idol 2018 Live online zadarmo z ľubovoľného miesta

 1. American Idol online vysielanie zadarmo naživo
 2. American Idol Youtube Streaming
 3. Je dnes americký idol?
 4. Kto sú sudcovia na American Idol
 5. Zoznamy amerických vysielateľov / vysielateľov
 6. Ako sa pozerať na American Idol odkiaľkoľvek
 7. Streamujte American Idol online v Kanade
 8. American Idol on Roku
 9. American Idol on Kodi

Ste tiež nadšení, že ste svedkami hľadania Ameriky’s ďalším spevom? Ak áno, prečítajte si nášho komplexného sprievodcu o tom, ako sledovať online American Idol pomocou najlepšieho predn? Koniec koncov, kto by’nechcem sa pozerať na show? Doslova spája každého s televízorom, pričom každá epizóda zobrazuje samotný príbeh. A potom tlak, ktorý sa vyvíja počas kôl hlasovania a eliminácie každý týždeň, sakra’s dych berúcim dobrodružstvom!

Je dnes americký idol?

Je dnes americký idol

Premiéra na 11. marca 2018 - American Idol tentoraz predstavila výnimočné talenty so spoustou zábavy a zábavných okamihov, ktoré si pamätajú na celý život. Doteraz bolo dokončených celkom 15 epizód, čo znamená, že stále máte veľa pozorností. Nové epizódy budú k dispozícii dňa 12. mája (sobota - top 7), 13. mája (nedeľa - top 5), 19. mája (sobota), pričom finále sa blíži 20. a 21. mája, kde uvidíte, ako bude korunovaný ako víťaz!

Kto sú sudcovia na American Idol?

Sudcovia sú vďaka ceneným reakciám a pozoruhodným úsudkom v oblasti rozhodovania najdôležitejšou zostavou seriálu American Idol. V tejto sezóne si prehliadka zachová svoj normálny formát troch sudcov a predstaví Ketty Perryho, Lionela Richeho. & Luke Brian ako súčasť nových sudcov’ panel.

Kto sú sudcovia na American Idol?

Katy Perry, jeden zo sudcov šou!

Hostom relácie bude rozhlasová celebrita Ryan Seacrest, pretože bol mimoriadne dobre prijatý ako relácia’majster ceremoniálu v predchádzajúcej sezóne publikom.

Prvá epizóda, ktorá sa začína v nedeľu 11. marca, sa začne úvodným kolom konkurzu na kultovej Madison Square Garden v New Yorku, ktorý bude obsahovať veľa pozoruhodných hlasov spolu s veselými momentmi, takže’t nezabudnite vidieť nižšie uvedený zoznam kanálov, kde môžete sledovať, ako sa daná akcia odohráva!

Zoznamy amerických vysielateľov / vysielateľov

Sme si istí, že táto sezóna zvíťazila’byť iný. Čo však fanúšikovia tejto milovanej televíznej franšízy musia dávať pozor, je zmena kanálu, na ktorom vysiela. American Idol bol vysielaný v sieti NBC od prvej do pätnástej sezóny, avšak tentokrát budú používatelia musieť vidieť šestnástu sezónu v sieti ABC..

Oficiálny vysielací partner pre American Idol 2018!

American Idol 2018 Zoznamy kanálov / vysielateľov

Táto sezóna, American Idol’Oficiálnym vysielateľom je The Sieť ABC, namiesto NBC v USA, takže pre všetkých, ktorí majú bydlisko v geografických hraniciach krajiny, môžete sledovať každú epizódu na ABC o 20:00 EST, dvakrát týždenne v nedeľu a pondelok.

American Idol si tiež môžete vychutnať stiahnutím oficiálnych aplikácií ABC z obchodu Google Play pre používateľov systému Android alebo z obchodu Itunes pre používateľov Apple.

Pre ľudí, ktorí nežijú v USA, tu’ako môžete sledovať American Idol:

Krajina

channel

Ako streamovať mimo USA

USA sledovať ABC naživo onlineSieť ABC      purevpn-logo

  Odblokujte pomocou servera PureVPN USA

iba za 2,48 USD mesačne

Spojene kralovstvo
Kanada
Francúzsko
UAE
India
Austrália Fox 8

Austrália:

Volajú ho mnohí ďalší “USA”, kvôli spoločným hodnotám a záujmom medzi týmito dvoma krajinami nebude žiadna krajina považovať American Idol za fascinujúcejšiu ako Austrália. Takže pre tých z vás, ktorí žijú v Austrálii, bude kanál Fox8 miestom, do ktorého sa naladíte 11. marca!

Zvyšok!

Ak náhodou bývate v ktorejkoľvek krajine mimo vyššie uvedených miest, môžete sa s týmto obrázkom zoznámiť v nasledujúcich dňoch, ak sa pokúsite pozerať na American Idol!

ako sa pozerať na americký idol odkiaľkoľvek

Z ohnivej Číny do Spojeného kráľovstva zvíťazili fanúšikovia amerického idolu’t mať prístup k relácii v sieti ABC alebo na akomkoľvek inom kanáli v ich krajine.

K dispozícii je však riešenie, ktoré nielen odomkne váš vstup do aplikácie American Idol, ale v budúcnosti bude skvele fungovať aj pre podobný obsah s obmedzeným geografickým umiestnením. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako ľahko sledovať American Idol, pokračujte v čítaní tejto príručky!

Ako sa pozerať na American Idol odkiaľkoľvek?

to’nie je to len American Idol, ale zdá sa, že každý ďalší program v súčasnosti čelí geografickým obmedzeniam, čím pripravuje milióny ľudí o sledovanie obľúbených programov, ale tu’s kde sa VPN hodí.

VPN nie sú len preto, aby vám poskytovali vynikajúcu online bezpečnosť a ochranu údajov, aj keď sú s tým tiež vynikajúce, ale tiež vám môžu povoliť odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu, ako je American Idol, spoofing vašej IP.

Najobľúbenejší poskytovatelia VPN, ako je Nord VPN, Pure VPN a ďalší poskytovateľ uvedení v tabuľke nižšie, sú niektorí z najpopulárnejších a vysoko dôveryhodných odblokovačov obsahu s obmedzeným geografickým obsahom..

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

Kým VPN nefunguje’t eliminovať potrebu zaregistrovať sa na káblové predplatné prostredníctvom ABC, určite vám to umožní zobraziť, keď budete mať skutočne platné predplatné, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate mimo USA alebo jeho území.

Väčšina vyššie uvedených poskytovateľov VPN má špeciálne VPN aplikácie pre kompatibilné zariadenia ako Windows, Mac OS, IOS, Android a ďalšie, takže nemusíte’netreba sa starať o výber konkrétneho zariadenia pre fungovanie VPN.

Stačí si stiahnuť aplikáciu VPN spolu s oficiálnou aplikáciou ABC, zaregistrovať sa s platným predplatným na obidvoch a vy viete, ako ľahko sledovať American Idol.

Ako sa pozerať na American Idol online v Kanade?

Ak žijete len za hranicami v Kanade, ste jedným z mála šťastných ľudí, ktorí môžu sledovať American Idol bez nasadenia VPN. Vysoko očakávaná show sa dá sledovať na CTV. Takže nie’nezabudnite sa naladiť na 7 hodín poobede CT zapnuté 11. marca pozerať sa na vzrušujúcu prvú epizódu!

Ako sa pozerať na American Idol na Roku?

Roku je vynikajúci spôsob sledovania programov, ako je American Idol, na veľkej obrazovke televízora. Inštalácia a konfigurácia priekopníckej streamovacej služby pre televízor je neuveriteľne ľahká. Ak chcete sledovať najnovšiu súťažnú sezónu spevu, musíte svoje zariadenie Roku vybaviť doplnkom ABC, ktorý je k dispozícii na stiahnutie tu. Nezabudnite použiť VPN a zvoliť si americký server, aby ste si mohli prehliadku užiť.

Ako sa pozerať na American Idol na Roku

Ako sa pozerať na službu American Idol Online Live Streaming zadarmo

V súčasnej dobe ABC nemá’• Ohlásili sme online streaming zdarma pre American Idol Season 16 a budú poskytované iba zo zdrojov tretích strán. Vyhrali sme však’t odporúčame, aby ste si vybrali primárnu možnosť zobrazenia, pretože nemáme’Zatiaľ neviem, kto bude streamovať program zadarmo online, a po druhé, mnohé služby na šírenie údajov tretích strán pre takéto programy sú často sprevádzané množstvom nepríjemných reklám, škodlivými odkazmi na spam a inými spojlermi, čím sa ničí celý zážitok! Don’choď na to! Vychutnajte si slávnostné otvorenie svetového pohára FIFA 2k18 tu na webe BestVPN.co

Streamovanie videa American Idol YouTube

americký idol youtube streamovanie

Bohužiaľ nie sú k dispozícii žiadne odkazy na živé vysielanie, ktoré vám umožňujú sledovať online epizódy 2018 American Idol online zo služby YouTube. Existuje však oficiálna stránka American Idol, kde môžete dostávať pravidelné aktualizácie vo forme videí týkajúcich sa najnovších udalostí na výstave. Mohlo by byť lepšie zvoliť si ďalšie zdroje streamovania uvedené v príručke vyššie.

Ako sa pozerať na American Idol na Kodi?

Kodi sa stáva obľúbeným každý deň a dôrazne vám odporúčame pozerať si nadchádzajúcu sezónu American Idol na tejto skvelej platforme na prezeranie médií online. Jedným z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť, by bolo stiahnutie doplnku USTV, ktorý vám nielen poskytne prístup k ABC, ale umožní vám tiež sledovať ďalšie populárne americké kanály, ako napríklad NBC..

Navyše je úplne legálne a zadarmo:

Ako sledovať americký idol 2018 Live na serveri Kodi

Tu’Najjednoduchší spôsob inštalácie USTV na váš Kodi:

Poznámka: Na prístup k prúdom USTV TERAZ mimo USA budete potrebovať službu VPN 

 1. Stiahnite si a nainštalujte Kodi odtiaľto
 2. Po spustení aplikácie Kodi vyberte položku “Add-ons”
 3. V ľavom hornom rohu bude možnosť “Inštalátor balíkov”, kliknite na to
 4. Teraz vyberte “Inštalácia z úložiska” > Úložisko doplnkov Kodi
 5. Kliknite na USTVNow a začnite proces inštalácie
 6. Po pridaní upozornenia bude teraz doplnok USTVNow povolený
 7. Teraz sa vráťte na domovskú obrazovku Kodi a kliknite na ikonu ‘addony’ pútko
 8. Teraz prejdite na položku Doplnky videa
 9. Tu vidíte USTVNow
 10. Spustite ho a užívajte si sledovanie

ako sa pozerať na americký idol 2018 na kodi

Nezabudnite však, že musíte si najprv vytvoriť účet na USTV’s a po výzve sa rozhodnite, že ste občanom USA. Odporúčame vám začať VPN a rozhodnite sa pre americké IP skôr, ako to urobíte, aby ste sa uistili, že celý proces je bez problémov a bez problémov.

Odblokujte USTV

American Idol Performers sa tešiť na ďalšie epizódy

Pre sudcov American Idol to bola dlhá cesta, aby našli len to najlepšie zo stoviek konkurzov a usadili sa na solídnom 24 súťažiacich. Odvtedy sme videli veľa pozoruhodných spevákov, ktorí sa vracali domov, niektorí s vysokými duchmi a iní úplne stratení. Každá epizóda sa však stále zlepšuje a tu sú niektorí z najlepších interpretov, na ktorých sa môžeme tešiť v nadchádzajúcej sérii, ktorá sa v týchto scénach doslova predbehla:

 1. Caleb Lee Hutchinson - “úžas“
 2. Michael J. Woodard - “Možno tentoraz”
 3. Maddie Poppe - “Nič sa ti nevyrovná”
 4. Gabby Barrett - “Ako to, že idete?’t Zavolajte mi už”
 5. Kód Foehner - “Kto zachráni vašu dušu”

Zabalenie vecí

Dúfame, že tento sprievodca pomôže všetkým fanúšikom American Idol sledovať televíznu show s veľkým pohodlím a ľahkosťou. Ak máte akékoľvek problémy alebo hľadáte iné spôsoby, ako sledovať online American Idol, neváhajte a vynechajte komentár nižšie. my’rád ťa počujem! A ako by povedali sudcovia “vy’idem do Hollywoodu!”

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me