Ako pozerať / odblokovať vesmír DC mimo USA – Jednoduchý sprievodca

DC Universe, ktorý sa práve začal v septembri 2018, sú jeho nadšenci.

Teraz môžete sledovať všetok obsah súvisiaci s franšízou iba na tejto skvelej streamovacej platforme, ktorú ste vyhrali’nechcem sa pozerať inde. Áno, dokonca ani na Netflixe.

Ale viete, že vesmír DC je mimo USA geograficky obmedzený??

Viete, ako k nemu máte prístup?

Tu je náš špecializovaný sprievodca Ako pozerať / odblokovať vesmír DC mimo USA vrátane troch najlepších sietí VPN na tento účel, recenzií Best vpn Reddit a ďalších informácií.!

Aké krajiny sú DC Universe služby dostupné práve teraz mimo USA?

Batman, Superman, niekto? Ak máš’Ak ste tieto mená nikdy nepočuli, verím, že ste len mimozemšťanmi, ktorí navštívili túto planétu počas letných prázdnin.

Tieto postavy a mnoho ďalších populárnych sú súčasťou franšízy DC Comic Book a na rozdiel od Marvel, DC je najväčšia takáto značka na svete.

A teraz spustila svoju vlastnú webovú stránku s názvom DC Universe, kde nájdete všetky filmy, relácie, digitálne komiksy, sekciu s komentármi a fóra alebo v podstate čokoľvek súvisiace s postavami patriacimi do franšízy..

Áno, Netflix je pravdepodobne vaša prvá voľba, pokiaľ ide o streamovanie platforiem, a vaša druhá dobrá stávka by mohla byť na Amazon Prime, ale DC Universe je na rozdiel od oboch týchto obľúbených stránok..

Funkčnosť a myšlienka sú samozrejme rovnaké, ale obsah bude úplne iný.

DC Universe sa stará o veľmi oddaný žáner, ktorý sa týka iba jeho vlastných postáv a dejov, vyňatých z komiksu.

Počet fanúšikov spoločnosti DC Franchise je fenomenálny po celom svete, takže spustenie takejto služby bol naozaj dobrý nápad.

Ale počkajte tam’s háčikom.

Rovnako ako všetky dobré veci, aj DC Universe je k dispozícii iba v Spojených štátoch.

Ako pozerať / odblokovať vesmír DC mimo USA

Čo dáva zmysel, pretože väčšina fanúšikov venujúcich sa tejto franšíze určite leží v krajine.

Pre fanúšikov franšízy mimo sveta je to však vážne problém.

Ale nebojte sa, pretože ako vždy vás budem sprevádzať, ako odblokovať vesmír DC mimo USA rovnako ako ja’urobil som s inými nespočetnými takými platformami, t. j. pomocou VPN alebo dedikovaných serverov.

Najlepšie VPN na pozeranie DC vesmíru mimo USA

Ako som už povedal, DC Universe sa dá ľahko odblokovať a sledovať mimo USA, aj keď používate VPN, ale viete, ktorá VPN to skutočne urobí za vás?

Nie, správne?

Tu sú 3 z najlepších VPN, ktoré som vyskúšal a testoval s DC Universe od roku 2019, a určite môžu svoju prácu dokonale vykonať..

ExpressVPN

To je vážne nič netušiace. Neexistuje taká platforma na streamovanie, ktorú tento hviezdny poskytovateľ nemôže odblokovať. Od bojov Netflixu po UFC odporúčam ExpressVPN pre všetko, čo chcete sledovať, ak je jeho geograficky obmedzené a nedostupné bez VPN.

Najlepšie VPN na pozeranie DC vesmíru mimo USA

Aby sme poskytli krátky popis tohto poskytovateľa, má viac ako 2000 serverov, vojenské šifrovanie, dostatok klientskych aplikácií, podporu protokolu OpenVPN, politiku nulového protokolovania a ďalšie..

Predovšetkým je to však americký serverový park, ktorý patrí k najlepším v odbore. Stačí sa pripojiť ku každému a začať streamovať vesmír DC. Áno, je to také jednoduché.

to’Je to určite trochu drahý v porovnaní s ostatnými, ale stojí za to každý cent.

Pros

 • Odblokuje všetky webové stránky vysielané v USA
 • Viac ako 2000 serverov
 • Šifrovanie vojenskej triedy
 • K dispozícii sú vyhradení klienti pre zariadenia na streamovanie, ako je Firestick
 • Podpora live chatu

Zápory

 • Drahé plány

PureVPN

Ďalšou skvelou službou VPN pre všetkých tých streamerov, ktorí chcú odblokovať obsah v USA, ako je služba DC Universe, je PureVPN.

Poskytovateľ nie je známy svojou bezpečnosťou’s pre svoju schopnosť poskytovať najlepší zážitok zo streamingu medzi všetkými poskytovateľmi.

A má všetky správne funkcie, ako je šifrovanie na vojenskej úrovni, servery s viac ako 2 000, kompatibilné klientske aplikácie, podpora živého chatu, prepínač zabíjania a ďalšie..

Aké krajiny DC Universe Services sú teraz k dispozícii mimo USA

Čo’ešte lepšie tu je, že PureVPN vám tiež ponúka možnosť zabezpečiť si vlastnú vyhradenú IP adresu. Týmto sa zbavíte všetkých problémov, ktoré sú spojené so zdieľaním serverového parku, ako je to v bežných plánoch služieb VPN, ako sú nízke rýchlosti, zakázané servery atď..

A na vrchole toho všetkého je PureVPN lacný, lacný. Je to ako keby bola ponúkaná za menej ako polovicu ceny ExpressVPN’predplatné, pričom niektoré plány sú dokonca lacnejšie. Takže to’je to istá strela remíza.

Pre nadšencov DC Universe v rozpočte je to nadštandardná služba, ktorú by ste určite mali navštíviť.

Pros

 • 2000 serverov vo viac ako 160 krajinách
 • Odblokuje vesmír DC z krajín mimo USA
 • Podpora živého chatu K dispozícii je vyhradená adresa IP
 • Šifrovanie vojenskej triedy
 • Lacné plány

Zápory

 • Zachováva niektoré denníky časových pečiatok pripojenia

NordVPN

Pri serveroch s výkonom 5 000 a viac, NordVPN nezanechal kameň, ktorý by ponúkal výnimočnú schopnosť prúdom po celom svete. Vysoké rýchlosti sú jeho silnou stránkou a bezpečnosť je stále neochvejná.

A budem znova bľabotať o všetkých všeobecných vlastnostiach, ale viem, že spoločnosť NordVPN má všetko ako zvyšok, napr. šifrovanie vojenskej triedy, politika nulového protokolovania atď.

DC Universe Online Reddit

Dostal som DC Universe odblokovaný pomerne ľahko s NordVPN a zážitok bol taký bezchybný, ako som sa dostal zakaždým.

Pokiaľ ide o cenu, spoločnosť NordVPN nie je príliš drahá, ale jej rozpočet nie je dostatočný.

Pros

 • Viac ako 5 000 serverov po celom svete
 • K dispozícii je viacero klientskych aplikácií
 • Dostupné plány
 • Podpora protokolu OpenVPN

K dispozícii sú ďalšie bezpečnostné funkcie ako DoubleVPN

Zápory

 • Podpora live chatu nie je k dispozícii

Všetci títo traja poskytovatelia sú skvelí, ale majú malé rozdiely vo výkonnosti. to’s technickým žargónom, tak mi dovoľte, aby som vám ľahšie porozumel a nakoniec na základe toho rozhodol.

ExpressVPN: stabilný

PureVPN: lacný

NordVPN: Načítané s funkciami.

DC Universe môže byť odblokovaný ktorýmkoľvek z trojíc, ale nakoniec to záleží na tom, čo hľadáte.

Ako pozerať / odblokovať / pristupovať k vesmíru DC mimo USA

Ak ste sa rozhodli pre ktoréhokoľvek z vyššie uvedených poskytovateľov, môžete odblokovať DC Universe mimo USA vykonaním týchto jednoduchých krokov. Ako príklad tu beriem ExpressVPN:

 1. Prejdite na poskytovateľa’s a vyberte cenový plán
 2. Zaplaťte za predplatné a získajte poverenia používateľov
 3. Stiahnite si kompatibilného klienta aplikácie, ako som si stiahol ExpressVPN’s Windows klientexpressvpn pre dc vesmír
 4. Pripojte sa k akémukoľvek americkému serveru (to sa môže líšiť v prípade Pure a Nord, pretože musíte požiadať ich podporu, ktoré servery pracujú s DC Universe) a DC Universe budú ľahko dostupné!

dc vesmír

DC Universe Online Reddit

Reddit je miesto, kde sa v týchto dňoch akcia koná. Mám na mysli všetky dôležité správy z tejto platformy.

Či už je to veľkonočné vajíčko v novej show alebo najlepšie recenzie na určitú službu alebo problém, Reddit je tým pravým miestom.

Išiel som tam, aby som zistil, s čím sú používatelia VPN najspokojnejší, pokiaľ ide o odblokovanie DC Universe mimo USA..

Na moje prekvapenie som však nenašiel nič, okrem niekoľkých prchavých zmienok o tom, ako možno VPN použiť na odblokovanie DC vesmíru v Austrálii. S výnimkou toho však neboli uvedené najlepšie VPN pre tento účel ako také.

záver

Takže teraz, keď sa ma pýtate, aké iné spôsoby existujú, prostredníctvom ktorých môžete sledovať vesmír DC mimo USA, povedal by som, že žiadny. Pokiaľ ide o odblokovanie, VPN sú jediné skutočné, zatiaľ čo ostatné možnosti, ako sú servery proxy, nie’V súčasnosti nepracujem.

Streamovacie weby v týchto dňoch prešli stratosférickým spôsobom a predplatné zaplavilo takmer všetko. DC Universe môže slúžiť špecializovanému žánru, ale jeho základný cieľ je v roku 2019 osloviť milióny predplatiteľov, takže ak sa chcete pripojiť k rozbehnutému vozu, urobte to teraz!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me