Ako pozerať / odblokovať televíziu Pluto mimo USA v roku 2020

Svet streamingu sa rýchlo diverzifikuje, pretože väčšina ľudí sa teraz rozhodla pre možnosti odrezávania káblov, aby sa zvýšila ich rozmanitosť možností sledovania. A zatiaľ čo služby ako Netflix. Hulu, SlingTV a DirecTV Teraz vládnu v tejto doméne, všetky sú platené. Ak teda chcete získať prístup k bezplatnej službe streamovania pomocou jedinečného modelu, určite by ste chceli vedieť, ako môžete sledovať službu PlutoTV..

Nemôžete získať prístup k celej službe mimo USA, pokiaľ nepoužívate dôveryhodnú sieť VPN z nášho uvedeného zoznamu sietí VPN na obídenie geografických obmedzení na webe.!

Tu je náš sprievodca, ako pozerať televíziu Pluto z krajín mimo USA vrátane recenzií samotnej služby, kanálov, ktoré ponúka, zákazu VPN na webe, recenzií aplikácií, obchádzania geografických obmedzení pre prístup k ďalším kanálom a ďalších služieb BestVPN.co!

Sledujte / odblokujte PlutoTV mimo USA

 1. Chýbajúce kanály Pluto
 2. Pluto TV VPN Zákaz
 3. Ako odblokovať / pristupovať / používať Pluto TV mimo USA
 4. Ako sa pozerať na Pluto TV na Apple TV
 5. Ako sa pozerať na Pluto TV na Roku

Chýbajúce kanály Pluto

Ponúka nekonvenčné možnosti LiveTV, komplexnú knižnicu filmov a televíznych relácií a dokonca aj online rozhlasové a hudobné vysielania, a to aj zadarmo..

Na túto službu sa však v súčasnosti vzťahujú pravdepodobne najviac nepríjemné veci na internete, t. J. Geografické obmedzenia.

PlutoTV poskytuje služby v dvoch rôznych verziách, pričom prvá je pre obyvateľov USA a druhá pre medzinárodných divákov. Medzinárodná verzia služby však nemá nič, absolútne nič, čo by vás mohlo zaujímať.

Obsahuje veľmi málo kanálov a väčšina z nich je len obyčajným blbcom, t. J. Práve tam, aby vyplnili čísla.

Na druhej strane, Americká verzia Pluto TV je miestom, kde môžete presne vedieť, prečo je služba tak populárna a stojí za registráciu.

ako sa pozerať na Pluto TV Chýbajúce kanály

Chýbajúce kanály Pluto 2

Tu je zoznam niektorých kanálov, ktoré sú dostupné iba na Pluto TV USA:

 1. Pluto televízne filmy
 2. Pluto TV filmy 2
 3. Flicks of Fury
 4. Horor 24/7
 5. Pluto televízna dráma
 6. Pluto televízna komédia
 7. NBC News & MSNBC
 8. CNBC
 9. Sky News
 10. Bloomberg TV
 11. Fox Sports
 12. Red Bull TV
 13. Pluto TV Sports
 14. Nárazový zápas
 15. Boj
 16. Surfový kanál
 17. Science TV
 18. DocuTV
 19. CNET
 20. Anime celý deň

Zoznam sa neobmedzuje iba na tieto kanály, pretože väčšina kanálov ponúkaných Pluto TV je k dispozícii iba v USA.

Zákony o autorských právach, ktorými sa spravujú tieto kanály v online doméne, neumožňujú spoločnosti Pluto TV ponúkať tieto kanály mimo IS.

Jediným možným spôsobom, ako si túto skvelú službu udržať, je získanie služby VPN a odblokovanie geografických obmedzení tejto služby.. V nasledujúcich riadkoch vám o tom poviem viac.

Ako pozerať / odblokovať televíziu Pluto mimo USA v roku 2020

Pluto TV VPN Zákaz

Najpopulárnejšie streamingové weby v súčasnosti vynútili VPN na svojich stránkach. Najznámejší taký zákaz je na serveri Netflix, ktorý identifikuje, že VPN používate takmer okamžite, ak poskytovateľ VPN, ktorého odber sa prihlásite,’t mať schopnosť obísť zákaz VPN.

Čítať: Zákaz siete Netflix VPN

A to’Nie je to len Netflix, ale zákaz VPN je zavedený na mnohých ďalších streamovacích službách, ako je napríklad BBC iPlayer. Ale má to aj Pluto TV?

Pluto TV VPN Zákaz

Po kontrole a analýze zo všetkých uhlov vám môžem s istotou povedať, že Pluto TV nevie’v súčasnosti nemáme zákaz VPN. Môže to znamenať, že siete VPN, ktoré vám umožňujú obísť geografické obmedzenia na televízore Pluto, sú dosť vysoké ako tie, ktoré dokážu urobiť to isté v službách ako Netflix a BBC iPlayer. Nezabudnite však, že odblokovanie je dosť dobré na to, aby sa lacné VPN dalo považovať za použitie so službou streamovania.

Pred registráciou v službe VPN sa zoznámte s rýchlosťami, výkonom, zoznamom bezpečnostných funkcií, ktoré sú k dispozícii.

Zoznam kompatibilných zariadení s televízorom Pluto

Pluto TV ponúka kompatibilitu s rôznymi zariadeniami, z ktorých som si stiahol klienta Windows, čo bolo omnoho lepšie a užívateľsky príjemnejšie ako webová služba..

Klient okna je viac TVish ako konvenčná služba OTT. Neexistujú žiadne miniatúry, blokové dlaždice, odporúčané panely s ukážkami atď., Ktoré sú spoločnými črtami iných služieb prenosu údajov, ako sú Netflix a Hulu.

Zoznam kompatibilných zariadení s televízorom Pluto

A hej, Tim Cook tam bol, náhodou hovoriac o údajoch a súkromí, tak som si myslel, prečo to nezdieľať s vami. Ak sa spoločnosť Apple zaujíma o ochranu údajov používateľa, potom je to jedna z najlepších vecí, vďaka ktorej sa môžeme cítiť online online bezpečnejšie.

Vráťme sa späť k Pluto TV, Tu je úplný zoznam zariadení a OS, ktoré Pluto TV v súčasnosti podporuje:

 • iOS mobile & tableta
 • Android pre mobil & tableta
 • Android TV (rôzne)
 • Google Chromecast
 • Webová aplikácia Chrome
 • Tablety Amazon Kindle / Fire
 • Amazon Fire Tv + Fire Tv Stick
 • Zariadenia Roku + Roku TV
 • Apple TV (4. generácia)
 • PS4

Poznámka: Pluto TV môžete na ľubovoľnom zariadení odblokovať pomocou aplikácií VPN dostupných pre všetky platformy!

Ako odblokovať / pristupovať / používať Pluto TV mimo USA

Aj keď veľa ľudí vie, že siete VPN vám umožňujú obísť geografické obmedzenia, väčšina z nich to nerobí’Neviem, že iba málo dôveryhodných poskytovateľov ponúka službu, ktorá sa skutočne zmestí na tento účet.

Takmer všetky bezplatné služby VPN, ako aj väčšina platených služieb, nemôžu obísť geografické obmedzenia na väčšine lokalít, ako je napríklad Pluto TV..

A zatiaľ čo teraz nemôžete prejsť všetkými stovkami sietí VPN, ktoré sú na trhu k dispozícii, aby ste si overili, ktoré z nich fungujú dokonale na televízore Pluto a ktoré nie, už som pre vás urobil prácu otestovaním sietí VPN, ktoré môžu spoľahlivo odblokovať televízor Pluto a ponúkať najvyššiu rýchlosť na podporu špičkovej kvality streamovania na webe.

 1. Tu je postupný postup, ako môžete odblokovať alebo získať prístup k televízoru Pluto z krajín mimo USA pomocou dôveryhodnej služby VPN:
 2. Vyberte si najlepšiu VPN pre Pluto TV zo zoznamu uvedeného na konci tejto príručky
 3. Zaplaťte za svoje cenové plány a získajte poverenia používateľov prostredníctvom e-mailu
 4. Stiahnite si kompatibilného klienta VPN v závislosti od operačného systému
 5. Otvorte aplikáciu Pluto.tv/watch alebo si do svojho zariadenia stiahnite aplikáciu Pluto TV. Obaja pracujú bez toho, aby sa tiež spievali, ale je to najlepšie, čo sa prihlásite, aby sa služba oveľa ľahšie spustila
 6. Užite si to 100+ živé kanály a venujte filmové a televízne knižnice na Pluto TV!

Ako pozerať / odblokovať televíziu Pluto mimo USA v roku 2020

Ako sa pozerať na Pluto TV na Apple TV

Podľa mojej analýzy je Pluto TV taká služba, že by teraz mala byť predinštalovaná vo všetkých typoch televízorov a streamovacích zariadení. Je úžasné, ako vám táto bezplatná služba môže ponúknuť toľko zábavy jediným stlačením tlačidla. Ale pretože väčšina vývojárov a tvorcov televíznych a streamingových zariadení nemá’Ak sa táto úžasná služba stala súčasťou ich bežného zábavného repertoáru, musíte ju nainštalovať už teraz!

 1. Pre Apple TV je to, aký ľahký je proces inštalácie pre Pluto TV:
 2. Na domovskej obrazovke Apple TV otvorte App Store
 3. Prejdite na kartu Odporúčané a vyhľadajte aplikáciu Pluto TV
 4. Vo výsledkoch vyhľadávania kliknite na ikonu Pluto TV a jednoducho kliknite na “dostať” spustiť proces sťahovania a inštalácie

Uistite sa, že používate službu VPN, aby ste odblokovali všetky populárne kanály a knižnicu filmov a televíznych relácií. Väčšina sietí VPN teraz ponúka špeciálne aplikácie pre iOS pre Apple TV, takže ste vyhrali’Nemáte veľa problémov s inštaláciou vašej obľúbenej siete VPN, ale ak stále chcete získať väčší prístup k ďalším metódam inštalácie, môžete prejsť do nášho sprievodcu Best VPN for Apple TV..

Ako sa pozerať na Pluto TV na Apple TV

Avšak nemám’t prejsť týmto spôsobom streamovať Pluto TV na mojej Apple TV, pretože mi to pripadá trochu ťažkopádne. Omnoho pohodlnejším spôsobom prístupu k Pluto TV je použitie režimu AirPlay na vašom iPhone.

Chcel by som tu spomenúť, že ak ste si kúpili Apple TV bez iPhone, tak vám uniká oveľa viac funkcií a ľahkosť, ako si dokážete predstaviť. Ekosystém spoločnosti Apple je vzájomne prepojený a nič z toho nezodpovedá zákonu, ako to vlastne robia zariadenia Apple.

 1. Nainštalujte si do svojho iPhone aplikáciu Pluto TV iOS a spustite ju
 2. Takže tu je metóda Airplay na sledovanie Pluto TV na Apple TV:
 3. Jednoducho choďte do Control Center na vašom iPhone alebo dokonca na iPad
 4. Tu uvidíte ikonu v tvare monitora, kliknite na ňu
 5. Ak je váš iPhone pripojený k rovnakej sieti Wi-Fi ako váš Apple TV, uvidíte svoje Apple TV v zozname, ktorý sa práve zobrazuje na obrazovke.
 6. Vyberte Apple TV a zistite, či sa na vašom Apple TV objaví prístupový kód. Ak je to tak, vyberte si prístupový kód a potom ho znova zadajte na svojom iPhone TV, aby ste dosiahli dokonalé spárovanie

Milujem túto metódu pre jej intenzívne pohodlie. Je to, akoby som tu vôbec nepracoval a prechádzať sa cez môj iPhone je omnoho jednoduchšie ako prechádzať možnosťami v samotnej Apple TV..

Ako sa pozerať na Pluto TV na Roku

Ak máte Roku, potom je Pluto TV určite jednou z najlepších bezplatných streamingových aplikácií OTT, s ktorými môžete začať, a na sťahovacej a inštalačnej fronte vôbec nie sú žiadne problémy..

Musíte len zabezpečiť, aby váš Roku spĺňal aspoň kritériá na to, aby mal firmvér Pluto TV funkčný firmvér 7 alebo vyšší..

Ako sa pozerať na Pluto TV na Roku

Takto môžete nainštalovať Pluto TV na svoje zariadenie Roku efektívnejšie za menej ako minútu:

 1. Spustite zariadenie Roku a prejdite do neho stlačením tlačidla Domov
 2. Tu uvidíte možnosť s názvom “Streamovanie kanálov”. Kliknite naň
 3. Teraz vyberte “Vyhľadajte kanály” a napíšte “Pluto TV”
 4. Obchod s kanálmi aplikáciu stiahne. Keď sa v možnostiach zobrazí aplikácia Pluto, jednoducho sa k nej posuňte a stlačte tlačidlo OK na diaľkovom ovládaní
 5. Teraz jednoducho kliknite na “Pridať kanál” a pridajte do svojich kanálov Roku televíziu Pluto!
 6. Užite si to najlepšie z Pluto TV na vašom Roku!

Tu musíte poznamenať, že Roku nevie’• Ponúka zabudované funkcie pre VPN, takže najlepším spôsobom použitia VPN na Roku je vytvorenie hotspotu s podporou VPN alebo dokonca nainštalovanie VPN na samotný smerovač. Viac takýchto metód nájdete tu v našom sprievodcovi Roku VPN.

Ako pozerať televízor Pluto na konzoly Xbox One / 360 a PS4

Podobne ako v prípade zariadení na obmedzovanie výklenkov, ako sú Apple TV a Roku, mnohí používatelia položili otázku, či môžu sledovať televíziu Pluto na vyhradených herných konzolách. Vyžaduje si to podrobné vysvetlenie a tu pôjdem dať jednu osobitne pre dve z najpopulárnejších herných konzol:

Pluto TV na PS4

Predtým to Pluto TV neurobil’Nemáte vyhradenú aplikáciu na PS4 a napriek tomu jej stránka podpory zariadenia nefunguje’t ukazujú, že v súčasnosti ponúka oficiálnu kompatibilitu s platformou. Aplikácia je však teraz k dispozícii v obchode Playstation.

Ak teda chcete získať aplikáciu Pluto TV na konzole PS4, jednoducho choďte do ich obchodu s aplikáciami, vyhľadajte aplikáciu Pluto TV a stiahnite si ju a nainštalujte do svojho zariadenia. Nie’Nevyžadujú sa ani procesy prihlásenia na odber alebo prihlásenia, pretože televízor Pluto nefunguje’Nepotrebujem nič také.

Ak nie ste z USA a chcete na svojej konzole odblokovať službu Pluto TV a ďalšie podobné streamingové služby, musíte sa riadiť pokynmi nášho špeciálneho sprievodcu v sieťach VPN typu PS4..

Pluto TV na Xbox One / 360

Konzola Xbox one mala predtým vo svojich obchodoch aplikáciu Pluto TV, ale teraz bola odstránená z jej oficiálneho obchodu s aplikáciami. A nie, neexistuje žiadny spôsob, ako ho načítať do zariadenia, takže budete musieť počkať, kým sa oficiálna aplikácia znova spustí, aby ste ju mohli použiť..

Dovtedy môžete stále sledovať televíziu Pluto prostredníctvom nespočetných ďalších podporovaných zariadení uvedených na jej stránkach podpory.

Pluto TV VPN Reddit Recenzie

Mohol som’• akékoľvek relevantné vlákna v Reddite, kde používatelia hovorili o odblokovaní služby mimo USA pomocou najlepšieho predn reddit alebo iných nástrojov, ako je proxy. Jediní, ktorých som mohol nájsť, hovorili o tom, ako môžete službu lepšie využívať pomocou rôznych funkcií, napr. jeden užívateľ uviedol, ako “Skryť kanál” vám umožní zabezpečiť, aby sa na rozhraní objavili iba vaše obľúbené kanály.

Komentár z diskusie jabberwock101’s komentár z diskusie "Každý, kto používa televíziu Pluto doma?".

Najčastejšie otázky:

Má televízor Pluto miestne kanály?

Áno, ak ste v USA, potom je v Pluto TV k dispozícii veľa miestnych kanálov, ako sú NBC, Sky News, Bloomberg atď..

Je Pluto TV zadarmo na Roku?

Áno! Pluto TV nie je zadarmo iba na Roku, ale je zadarmo na každej platforme, pretože služba zarába príjmy umiestnením reklám na svoj videoobsah a nie podľa modelu založeného na predplatnom.

Aké kanály sú k dispozícii na televízore Pluto?

Od októbra 2018 ponúka Pluto TV vyčerpávajúci zoznam 100+ kanálov, medzi inými aj žánre, ako sú správy, šport, zábava a veda. Ponúka tiež vyhradené kanály pre filmy na požiadanie a televízne programy, spolu s niektorými nepredvídateľnými kanálmi určenými výlučne pre populárne programy ako Fail Army a Wipeout..

záver

Pluto TV získala pôsobivé následky takmer 6 miliónov aktívnych používateľov na celom svete tým, že sa líši od ostatných bežných služieb OTT, ako sú Netflix, Hulu a Sling TV..

Je zadarmo a nesmierne užívateľsky prívetivý a navyše ponúka výraznú službu, ktorá sa viac podobá tradičnej televízii, a umožňuje tak tejto službe získať si svoje osobitné miesto vo svete online streamingu..

Ak žijete mimo USA, potom vám Pluto TV VPN umožní prístup k najlepším kanálom a knižniciam filmov a televíznych relácií v tomto jednom pekle služby.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me