5 najlepších sietí VPN pre Južnú Afriku: spoľahlivé a vysokorýchlostné služby do roku 2020

V roku 2017 mali milióny Juhoafričanov zverejnené svoje osobné a bankové údaje online. Nakoniec sa ukázalo, že realitná spoločnosť Aida’Hlavným dôvodom bol otvorený webový server.

Keď vyšli najavo ďalšie informácie, ukázalo sa, že niekoľko ďalších dobre známych spoločností bolo vinných z ukladania citlivých informácií o používateľovi na zraniteľné servery..

Preto je potrebné, aby občania v Južnej Afrike investovali do spoľahlivých služieb VPN, aby získali ochranu pred invazívnymi spoločnosťami a tretími stranami, ktoré chcú vaše osobné informácie..

Najlepšie VPN pre Južnú Afriku

Najlepšie VPN pre Južnú Afriku 2020

 1. PureVPN: Najlepšie VPN pre Južnú Afriku. Existuje takmer 36 vyhradených juhoafrických serverov čo umožňuje expatom bezproblémový prístup k juhoafrickému obsahu za 2,91 $ / mesiac
 2. Surfshark: Rozpočet priateľský a spoľahlivý. Máš 5 serverov v Južnej Afrike na odblokovanie miestneho obsahu pri platbe minimálnej sumy 1,99 USD / mesiac
 3. ExpressVPN: Stojí za statnú cenu. 3 servery v Južnej Afrike. Zjednodušené a ľahké použitie. to’s dobre-pokladaný na trhu pre svoje rýchle servery. Oprávnene stojí 8,32 dolárov / mesiac
 4. CyberGhost: Odblokuje najviac obsahu. 10 serverov v Južnej Afrike a množstvo flexibilných plánov, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám. Cena len 2,75 dolárov / mesiac
 5. Ivacy: Jednoduché a efektívne. 10 juhoafrických serverov pre expat. V priemysle pôsobí už 13 rokov. Slušná cena iba za 2,25 USD / mesiac

Prečo používať sieť VPN v Južnej Afrike?

Súčasné zákony, ktoré sa zaoberajú ochranou súkromia na internete, sú zastarané a neriešia správne používateľov’ obavy z ich súkromia online.

Zákon POPI je moderný právny predpis, ktorý sa ho snaží vyriešiť. Bude však trvať roky, kým parlament formálne opraví návrh zákona, okrem medzier, ktoré už boli identifikované.

Získanie VPN je najprirodzenejšie a najrozumnejšie rozhodnutie, pretože by to vylúčilo akúkoľvek možnosť prístupu k vašim údajom bez vášho súhlasu online..

Tiež by vám to umožnilo prístup k obsahu z Netflixu a iných streamingových serverov, na ktorých sú umiestnené geobloky.

Využívaním najlepších sietí VPN v Južnej Afrike ste vy’Budem bezpečnejší ako ty’Už som bol online a zároveň si mohol užívať akýkoľvek obsah bez obáv o svoje súkromie.

5 najlepších možností pre sieť VPN v Južnej Afrike

Teraz, keď viete, čo pre vás VPN robí, je prirodzenou otázkou to, čo sú niektoré z možností najlepšej VPN pre Južnú Afriku. Tu’zoznam, ktorý vám uľahčí rozhodovanie.

1. PureVPN: Najlepšie VPN pre Južnú Afriku

 • cena: 2,91 $ / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 5,0

Logo PureVPNAk ty’ak hľadáte lacnú VPN, ktorá dokáže začiarknuť všetky potrebné políčka, potom je PureVPN VPN pre vás.

Má viac ako 2000 serverov po celom svete rozmiestnených po viac ako 140 krajinách. 36 z nich je vyhradených juhoafrických serverov, čím získate úplnú bezpečnosť internetu v režime online.

Medzi ďalšie funkcie patrí úplná kompatibilita pre všetky hlavné operačné systémy na mobilných a stolných a inteligentných zariadeniach, 5 viacnásobných prihlásení a úplná dostupnosť geo-obmedzeného obsahu Netflix, Hulu, Amazon Prime a Disney +..

Používa šifrovanie AES-256 podporované všetkými hlavnými protokolmi, ako sú PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec a OpenVPN..

Pros

 • Neobmedzený prístup Netflix, Hulu.
 • 36 vyhradených juhoafrických serverov.
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí.
 • Krížová kompatibilita pre všetky platformy.
 • 5 Viacnásobné prihlásenie.

Zápory

 • Používateľské rozhranie môže byť trochu komplikované.

2. Surfshark - cenovo dostupný a spoľahlivý

 • cena: 1,99 USD / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4,0

1-Surfshark-LogoSurfshark pôsobí mimo Britských Panenských ostrovov, čo z neho robí jedno z najdôveryhodnejších mien, pokiaľ ide o VPN.

Okrem toho je to len jedna z cenovo dostupných možností, ktoré ponúkajú veľmi veľa len za 1,99 dolárov, čo vám zabezpečí vás’Budete mať zabezpečené pripojenie k internetu bez toho, aby ste museli veľa utrácať.

Surfshark má viac ako 1040 medzinárodných serverov v 140+ krajinách vrátane serverov v Južnej Afrike, ktoré vám poskytujú prístup k miestnemu obsahu na SABC, M-Net a Moja Love..

Umožňuje vám pripojiť sa na neobmedzené množstvo zariadení, pridať viac vrstiev zabezpečenia so súkromným serverom DNS na každom serveri a ochranu pred únikom pri používaní zásobníka IPv4.

Surfshark používa šifrovanie AES-256-GCM a je úplne optimalizovaný pre Android, iOS, Mac a Windows, čo vám umožňuje bezproblémový prístup na viacerých zariadeniach.

Pros

 • Režim maskovania vás maskuje od vášho poskytovateľa internetových služieb.
 • 1040+ globálnych serverov v 140+ krajinách.
 • Prísne zásady neprihlásenia.
 • Odblokuje Netflix, Hulu, Amazon Prime.

Zápory

 • Zákaznícky servis je pomalý.

3. ExpressVPN - stojí za to statnú cenu

 • cena: 8,32 USD / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 5,0

5-ExpressVPN-LogoOd svojich začiatkov je ExpressVPN konzistentnou a spoľahlivou voľbou VPN pre používateľov na celom svete.

to’Je to určite drahšie ako niektorí z jeho konkurentov, ale môžete skutočne zistiť, kde sú vaše peniaze navyše’ide o neuveriteľne užívateľsky prívetivé rozhranie, vysokorýchlostné servery v 94 rôznych krajinách, vzájomnú kompatibilitu pre systémy iOS, Android, Mac, Windows, Linux, ako aj herné konzoly.

Okrem toho prichádza s Network Lock, jedným z odvetví’Najlepšie vypínacie spínače, ktoré v prípade odpojenia od siete blokujú všetok internetový prenos, kým sa neobnoví ochrana.

Ak to nebolo’tak dosť’je tiež kompatibilný s vaším zariadením Kindle.

Má tu priemyselne štandardné 256-bitové šifrovanie AES s protokolom OpenVPN (TCP a UDP)’nie je dôvod, prečo by sa používatelia nemali’t vážne zvážiť ExpressVPN.

Pros

Podporuje bitcoiny a iné kryptomeny
Kill Switch je najlepší v odbore
30-dňová záruka vrátenia peňazí
Podporuje L2TP, OpenVPN, IKEv2, PPTP a IPSec

Zápory

Drahšie ako ostatné

4. CyberGhost - Odblokuje obmedzený obsah

 • cena: 2,75 USD / mesiac
 • TrustPilot: 7,0

5 najlepších sietí VPN pre Južnú Afriku: spoľahlivé a vysokorýchlostné služby do roku 2020Ponúka prístup k 6100 serverom v 90 krajinách vrátane 10 dedikovaných serverov v Južnej Afrike. Existuje niekoľko ďalších sietí VPN, ktoré môžu zodpovedať službe CyberGhost v službách, ktoré ponúka.

Poskytuje tiež prístup do jeho centra NoSpy, spolu s 256-bitovým šifrovaním AES založeným z Rumunska, mimo jurisdikcie 5 očí (a dokonca 14 očí).

Je kompatibilný s operačnými systémami iOS, Android, Mac a Windows a Linux.

Vďaka svojim prihláseniam 7-Multi ich môžete používať na rôznych zariadeniach.

Jeho 256-bitové šifrovanie s protokolmi OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP vám umožňuje prehliadať internet bez obáv o vaše súkromie.

Pros

 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí.
 • 7 viacnásobných prihlásení.
 • Prísne zásady neprihlásenia.
 • Inštalácia je jednoduchá.

Zápory

 • Rýchlosti pripojenia VPN sa môžu občas oneskoriť.

5. Ivacy - pre maximálne súkromie

 • cena: 2,25 USD / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 5,0

5 najlepších sietí VPN pre Južnú Afriku: spoľahlivé a vysokorýchlostné služby do roku 2020Ako viete, či môžete dôverovať sieti VPN? Jedným z jednoznačných spôsobov je vidieť službu’s záznam.

Vďaka tomu, že ste jedným z najstarších poskytovateľov VPN, je Ivacy spoľahlivou a bezpečnou voľbou.

Používatelia získajú všetky štandardné možnosti, ako je krížová kompatibilita a podpora pre systémy iOS, Mac, Windows a Windows, čo vám umožňuje vybrať si medzi hlavnými protokolmi, ako sú L2TP, OpenVPN, Stealth, iKev, L2TP alebo PPTP.

Umožňuje streamovať všetok váš obľúbený obsah na serveroch Netflix, Amazon Prime, Hulu a HBO bez nepríjemných rýchlostí ukladania do vyrovnávacej pamäte elimináciou obmedzovania rýchlosti. Okrem toho získate podporu pre torrenting aj prostredníctvom presmerovania portov.

Ivacy pokračoval v dosahovaní výsledkov, ktoré sľubuje, a vďaka šifrovaniu AES-256-GMC s podporou protokolov TCP, UDP, L2TP a IKEV tam’nie je dôvod, aby ste si vybrali službu Ivacy ako svojho poskytovateľa VPN.

Pros

 • Pravidlá bez protokolov.
 • Ochrana pred únikom IPv6.
 • Priateľský zákaznícky servis.
 • Jedna z najstarších služieb VPN.

Zápory

 • Technická podpora môže občas chýbať.

Chráni vás VPN pred Južnou Afrikou’s Zákony o ochrane súkromia?

Juhoafrické právne predpisy, ktoré sa zaoberajú ochranou súkromia a slobody internetu, sú zastarané, a preto nie sú jasné, ako sa uplatňujú na webové stránky prevádzkované mimo juhoafrickej jurisdikcie..

Právo na súkromie je chránené podľa oddielu 14 ústavy Juhoafrickej republiky z roku 1996.

V tejto časti sa však výslovne nezaoberá otázkou bezpečnosti na internete.

Účelom zákona o ochrane osobných údajov (POPI Act alebo POPIA) je ukončiť špekulácie o tom, ako Južná Afrika rieši problémy súvisiace s informáciami o používateľovi a súkromím online..

Je akt POPI účinný?

Účelom zákona POPI je zmeniť a doplniť súčasné zákony tak, aby odrážali medzinárodné trendy a zákony o ochrane súkromia, a to reguláciou spôsobu, akým webové stránky zhromažďujú informácie o modeloch prehliadania používateľov a internetovej činnosti..

Návrh zákona však stále čaká na schválenie a podľa niektorých svojich kritík má medzery, ktoré by umožnili tretím stranám monitorovať aktivitu používateľov online..

Je vhodné, aby si používatelia zvolili najlepšiu sieť VPN v Južnej Afrike, aby zabezpečili ochranu svojho digitálneho súkromia.

VPN nielen Južná Afrika nielen zvyšuje bezpečnosť vášho internetu, ale tiež vám poskytuje prístup k množstvu ďalších funkcií, ktoré určite zlepšia vaše užívateľské prostredie online..

Ľudia sa tiež pýtajú

Sú VPN v Južnej Afrike legálne?

Áno, Juhoafričania si môžu zvoliť najlepšiu sieť VPN pre Južnú Afriku bez obáv z akýchkoľvek právnych problémov.

V kapitole XIII zákona o elektronických komunikáciách a transakciách z roku 2002 sa však ustanovuje, že zločinecký úrad získa prístup k údajom prostredníctvom hackerstva a čichania paketov..

Preto nemôžete používať siete VPN na žiadne formy vydierania, podvodu a falšovania.

Aká je najlepšia VPN pre Android?

Takmer všetky špičkové služby VPN ponúkajú používateľom úplnú podporu všetkých hlavných operačných systémov’ vrátane systému Android.

Najlepším riešením by bolo použitie PureVPN, pretože používateľské rozhranie sa v systéme Android ľahko používa a zároveň ponúka jedno z najbezpečnejších sieťových pripojení na trhu..

Existujú servery VPN v Južnej Afrike?

Áno, najlepšie možnosti VPN v Južnej Afrike vám poskytnú prístup k serverom so sídlom v Južnej Afrike, čo vám umožní prístup k juhoafrickému obsahu, ak tak urobíte’mimo Južnej Afriky.

Aká je najlepšia bezplatná sieť VPN v Južnej Afrike?

Existujú tisíce online služieb VPN, ktoré používateľom ponúkajú možnosť využívať ich služby zadarmo.

Neodporúča sa však, aby ste si zvolili tieto služby, pretože neexistuje žiadna záruka, že vaše pripojenie je skutočne bezpečné alebo bezpečné okrem problémov, ako sú napríklad dátové limity, obmedzenia servera a vysoká miera odpojenia..

Platená služba vám poskytne spoľahlivé pripojenie k sieti VPN, ktoré môže skutočne maskovať vašu online aktivitu.

Uzavrieť

Spoľahlivá a bezpečná sieť VPN je presne to, čo používatelia v Južnej Afrike potrebujú, aby sa mohli online chrániť.

Surfshark je možnosť, ktorá by používateľom umožňovala udržiavať si bezpečnosť alebo menej ako 2 doláre. Užívatelia môžu mať úžitok z torrentovania a prístupu na všetky hlavné geograficky obmedzené streamingové stránky.

Avšak, ak používatelia chcú najlepšiu voľbu pre svoje VPN potreby v Južnej Afrike, potom žiadna iná voľba nemôže byť lepšia ako PureVPN.

Všetko z dedikovaných serverov, šifrovacieho protokolu, multi-prihlásení, ako aj skromná cena neponechávajú žiadny dôvod, prečo by ste nemali’• Vyberte si ho ako svojho poskytovateľa VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me