5 geriausi Pietų Afrikos VPT: patikimos ir greitos paslaugos 2020 m

2017 m. Milijonams Pietų Afrikos gyventojų asmeninė ir bankininkystės informacija nutekėjo internete. Galų gale paaiškėjo, kad nekilnojamojo turto bendrovė „Aida“’Pagrindinė priežastis buvo atviras žiniatinklio serveris.


Išaiškėjus papildomai informacijai paaiškėjo, kad kelios kitos žinomos įmonės yra kaltos dėl neskelbtinos informacijos vartotojams saugojimo pažeidžiamuose serveriuose..

Štai kodėl netizens Pietų Afrikoje būtina investuoti į patikimą VPN paslaugą, kad būtų apsaugota nuo invazinių kompanijų ir trečiųjų šalių, norinčių jūsų asmeninės informacijos.

Geriausias Pietų Afrikos VPT

Geriausi 2020 m. Pietų Afrikos VPN

 1. „PureVPN“: geriausias Pietų Afrikos VPN. Yra beveik 36 skirti Pietų Afrikos serveriai emigrantams suteikiant vientisą prieigą prie Pietų Afrikos turinio už 2,91 USD / mėn
 2. „Surfshark“: draugiškas biudžetui ir patikimas. Tu turi 5 serveriai Pietų Afrikoje už vietinio turinio atblokavimą mokėdami mažiausiai 1,99 USD / mėn
 3. „ExpressVPN“: verta neverta kainos. 3 serveriai Pietų Afrikoje. Paprastas ir paprastas naudojimas. Tai’gerai žinomų greitųjų serverių rinkoje. Pateisinamai verta 8,32 USD / mėn
 4. „CyberGhost“: atblokuoja daugiausiai turinio. 10 serverių Pietų Afrikoje ir daugybė lanksčių planų, tenkinančių individualius poreikius. Kaina vos 2,75 USD / mėn
 5. Nekilnojamasis turtas: paprastas ir efektyvus. 10 Pietų Afrikos serverių emigrantams. Pramonėje dirba 13 metų. Pagarbiai kainuoja tik 2,25 USD / mėn

Kodėl verta naudoti VPN Pietų Afrikoje?

Dabartiniai įstatymai, reglamentuojantys interneto privatumą, yra pasenę ir netinkamai kreipiasi į vartotojus’ susirūpinimą dėl jų privatumo internete.

POPI įstatymas yra modernus teisės aktas, kuriuo bandoma tai spręsti. Tačiau parlamentui prireiks metų, kol oficialiai ištaisys įstatymo projektą be jau nustatytų spragų.

Gauti VPN yra natūraliausias ir protingiausias sprendimas, nes tai pašalins bet kokią galimybę jūsų duomenims pasiekti be jūsų leidimo internete..

Tai taip pat suteiktų galimybę pasiekti turinį iš „Netflix“ ir kitų srautinių svetainių, turinčių geografinius blokus.

Naudodamiesi geriausiu VPN Pietų Afrikoje, jūs’būsi saugesnis už tave’Jūs kada nors buvote prisijungę ir galėjote mėgautis bet kokio pobūdžio turiniu, nesijaudindami dėl savo privatumo.

5 geriausios VPN parinktys Pietų Afrikoje

Dabar, kai žinote, ką VPN daro jums, kyla natūralus klausimas, kokios yra geriausios Pietų Afrikos VPT parinktys. Čia’sąrašą, kad jums būtų lengviau apsispręsti.

1. „PureVPN“: geriausias Pietų Afrikos VPN

 • Kaina: 2,91 USD / mėn
 • „Trustpilot“ reitingas: 5,0

„PureVPN“ logotipasJei tu’vėl ieškote nebrangaus VPN, kuris galėtų pažymėti visus būtinus laukelius, tada „PureVPN“ yra jums skirtas VPN.

Jis turi daugiau nei 2000 serverių visame pasaulyje, paplitusius daugiau nei 140 šalių. 36 iš jų yra skirti Pietų Afrikos serveriams, suteiks jums visišką interneto saugumą prisijungę.

Kitos funkcijos apima visišką visų pagrindinių mobiliųjų ir stalinių kompiuterių operacinių sistemų, taip pat išmaniųjų įrenginių suderinamumą, 5 daugialypius prisijungimus, taip pat visišką prieigą prie geografiškai apriboto „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir „Disney +“ turinio..

Jis naudoja AES-256 šifravimą, palaikomą visų pagrindinių protokolų, tokių kaip PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec ir OpenVPN.

Argumentai už

 • Neribota „Netflix“, „Hulu“ prieiga.
 • 36 skirti Pietų Afrikos serveriai.
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Kryžminis visų platformų suderinamumas.
 • 5 keli prisijungimai.

Minusai

 • Vartotojo sąsaja gali būti šiek tiek sudėtinga.

2. „Surfshark“ - draugiškas biudžetui ir patikimas

 • Kaina: 1,99 USD / mėn
 • „Trustpilot“ reitingas: 4.0

„1-Surfshark-Logo“„Surfshark“ veikia iš Britanijos Mergelių salų, todėl tai yra vienas patikimiausių vardų, kai kalbama apie VPT.

Be to, tai tik vienas iš prieinamų variantų, siūlantis nemažą kainą tik už 1,99 USD, užtikrinant, kad jūs’Turėsite saugų interneto ryšį, nereikės daug išleisti.

„Surfshark“ yra daugiau nei 1040 tarptautinių serverių daugiau nei 140 šalių, įskaitant serverius Pietų Afrikoje, suteikiančius prieigą prie vietinio turinio SABC, „M-Net“ ir „Moja Love“..

Tai leidžia prisijungti neribotuose įrenginiuose, pridedant kelis saugos sluoksnius su privačiu DNS kiekviename serveryje ir apsaugą nuo nutekėjimo, kai naudojama „IPv4“ rietuvė.

„Surfshark“ naudoja AES-256-GCM šifravimą ir yra visiškai optimizuotas „Android“, „iOS“, „Mac“ ir „Windows“ sistemoms, suteikdamas galimybę sklandžiai pasiekti įvairius įrenginius..

Argumentai už

 • Kamufliažo režimas slepia jus nuo jūsų IPT.
 • 1040 ir daugiau pasaulinių serverių daugiau nei 140 šalių.
 • Griežta politika be žurnalų.
 • Atblokuoja „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“.

Minusai

 • Klientų aptarnavimas vyksta lėtai.

3. „ExpressVPN“ - verta nepaprastos kainos

 • Kaina: 8,32 USD / mėn
 • „Trustpilot“ reitingas: 5,0

„5-ExpressVPN-Logo“Nuo pat įkūrimo „ExpressVPN“ buvo nuolatinis ir patikimas VPN pasirinkimas vartotojams visame pasaulyje.

Tai’Jis tikrai yra brangesnis nei kai kurie jo konkurentai, tačiau tikrai galite pamatyti, kur jums reikia papildomų pinigų’eina su savo neįtikėtinai patogia sąsaja, greitaisiais serveriais 94 skirtingose ​​šalyse, kryžminiu suderinamumu „iOS“, „Android“, „Mac“, „Windows“, „Linux“, taip pat žaidimų pultomis.

Be to, jis pateikiamas kartu su „Network Lock“, vienu iš pramonės sektorių’Geriausiai užmušti jungikliai, kurie tinklo atsijungimo metu blokuoja visą interneto srautą, kol nebus atkurta apsauga.

Jei tai būtų buvę’t pakankamai tada’Taip pat suderinamas su jūsų „Kindle“ įrenginiu.

Čia yra pramonės standartinis AES 256 bitų šifravimas su OpenVPN (TCP ir UDP) protokolu.’nėra jokios priežasties, kodėl vartotojai to neturėtų daryti’rimtai apsvarstykite „ExpressVPN“.

Argumentai už

Palaiko bitcoin ir kitas kriptovaliutas
„Kill Switch“ yra geriausias pramonėje
30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Palaiko L2TP, OpenVPN, IKEv2, PPTP ir IPSec

Minusai

Brangesni už kitus

4. „CyberGhost“ - atblokuoja apribotą turinį

 • Kaina: 2,75 USD / mėn
 • Patikos pilotas: 7,0

5 geriausi Pietų Afrikos VPT: patikimos ir greitos paslaugos 2020 mTai suteikia prieigą prie 6100 serverių 90 šalių, įskaitant 10 skirtųjų serverių Pietų Afrikoje. Yra dar keli VPN, kurie galėtų atitikti „CyberGhost“ jo siūlomose paslaugose.

Tai taip pat suteikia prieigą prie „NoSpy“ centro kartu su 256 bitų AES šifravimu, pagrįstu Rumunija, ne 5 akių (ir net 14 akių) jurisdikcija..

Tai suderinama su „iOS“, „Android“, „Mac“, „Windows“, taip pat su „Linux“.

„7-Multi“ prisijungimų dėka galite naudoti jį įvairiuose įrenginiuose.

Jo 256 bitų šifravimas su OpenVPN, L2TP-IPsec ir PPTP protokolais leidžia naršyti internete nesijaudinant dėl ​​savo privatumo.

Argumentai už

 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • 7 daugialypiai prisijungimai.
 • Griežta politika be žurnalų.
 • Įdiegti lengva.

Minusai

 • VPN ryšio greitis kartais gali atsilikti.

5. Ivacy - siekiant maksimalaus privatumo

 • Kaina: 2,25 USD / mėn
 • „Trustpilot“ reitingas: 5,0

5 geriausi Pietų Afrikos VPT: patikimos ir greitos paslaugos 2020 mKaip sužinoti, ar galite pasitikėti VPN? Na, vienas aiškus būdas yra pamatyti paslaugą’įrašai.

Kadangi „Ivacy“ yra vienas iš seniausių VPT teikėjų, jis tampa patikimu ir saugiu pasirinkimu.

Naudotojai gauna visas standartines parinktis, tokias kaip kryžminis suderinamumas ir „iOS“, „Mac“, „Windows“ ir „Windows“ palaikymas, leisdami jums pasirinkti pagrindinius protokolus, tokius kaip L2TP, OpenVPN, Stealth, iKev, L2TP ar PPTP..

Tai leidžia srautiniu būdu perduoti savo mėgstamą turinį „Netflix“, „Amazon Prime“, „Hulu“ ir „HBO“ be varginančio buferio greičio, pašalinant greitį. Be to, jūs taip pat gausite palaikymo kankinimus per uosto ekspedijavimą.

„Ivacy“ ir toliau teikė pažadėtų rezultatų. AES-256-GMC užšifravo TCP, UDP, L2TP ir IKEV protokolo palaikymą.’Nėra jokios priežasties nesirinkti „Ivacy“ kaip savo VPN teikėjo.

Argumentai už

 • Neregistravimo politika.
 • IPv6 apsauga nuo nuotėkio.
 • Draugiškas klientų aptarnavimas.
 • Viena seniausių VPN paslaugų.

Minusai

 • Kartais gali trūkti techninės pagalbos.

Ar VPT apsaugos jus nuo Pietų Afrikos’s Privatumo įstatymai?

Pietų Afrikos įstatymai, reglamentuojantys privatumą ir interneto laisvę, yra pasenę, todėl neaišku, kaip jie taikomi svetainėms, veikiančioms ne iš Pietų Afrikos jurisdikcijos..

Teisė į privatumą ginama pagal 1996 m. Pietų Afrikos konstitucijos 14 skyrių.

Tačiau skyriuje nėra aiškiai aptariamas saugos internete klausimas.

Asmeninės informacijos apsaugos įstatymas (POPI įstatymas arba POPIA) yra skirtas baigti spėliones apie tai, kaip Pietų Afrika sprendžia klausimus, susijusius su vartotojų informacija ir privatumu internete.

Ar POPI įstatymas efektyvus?

POPI įstatymas skirtas iš dalies pakeisti galiojančius įstatymus, kad būtų atspindėtos tarptautinės tendencijos ir privatumo įstatymai, reglamentuojant tai, kaip svetainės renka informaciją apie naršymo modelius ir interneto veiklą.

Tačiau šis įstatymas vis dar laukia patvirtinimo ir, atsižvelgiant į tam tikrą jo kritiką, jame yra spragų, kurios trečiosioms šalims leistų stebėti vartotojų veiklą internete..

Patariama vartotojams pasirinkti geriausią VPN Pietų Afrikoje, kad būtų užtikrinta, jog jie saugo savo skaitmeninį privatumą.

Pietų Afrikos VPN ne tik padidina jūsų interneto saugumą, bet ir suteikia prieigą prie daugybės kitų funkcijų, kurios tikrai pagerins jūsų vartotojo patirtį internete..

Žmonės taip pat klausia

Ar VPT yra legalūs Pietų Afrikoje??

Taip, Pietų Afrikos gyventojai gali pasirinkti geriausią VPN Pietų Afrikai, nesijaudindami dėl teisinių problemų.

Tačiau 2002 m. Elektroninių ryšių ir operacijų įstatymo XIII skyriuje numatyta, kad kriminalinė tarnyba turi prieigą prie duomenų įsilaužimo ir paketų šnipinėjimo būdu..

Taigi negalite naudoti VPN jokiam skaitmeniniam turto prievartavimui, sukčiavimui ir klastojimui.

Koks yra geriausias „Android“ VPN?

Beveik visos moderniausios VPN paslaugos vartotojams siūlo visišką visų pagrindinių OS palaikymą’ įskaitant „Android“.

Geriausias pasirinkimas būtų „PureVPN“, nes vartotojo sąsaja paprasta naudotis „Android“, tuo pačiu metu siūlant vieną saugiausių tinklo jungčių rinkoje..

Ar yra VPN serverių Pietų Afrikoje??

Taip, geriausios VPN Pietų Afrikos parinktys suteiks jums prieigą prie serverių, esančių Pietų Afrikoje, suteikiant jums prieigą prie Pietų Afrikos turinio’ne už Pietų Afrikos ribų.

Koks yra geriausias nemokamas VPN Pietų Afrikoje?

Yra tūkstančiai internetinių VPN paslaugų, siūlančių vartotojams galimybę nemokamai naudotis savo paslaugomis.

Tačiau nerekomenduojama pasirinkti šių paslaugų, nes nėra jokių garantijų, kad jūsų ryšys iš tiesų yra saugus ar saugus, be tokių problemų, kaip duomenų apribojimai, serverio apribojimai, taip pat didelis atjungimo greitis.

Mokama paslauga suteiks jums patikimą VPN ryšį, kuris tikrai gali paslėpti jūsų veiklą internete.

Baigdamas

Patikimas ir saugus VPN yra tai, ko reikia vartotojams iš Pietų Afrikos, norint apsisaugoti internete.

„Surfshark“ yra galimybė, leidžianti vartotojams išlikti saugiems arba mažesniems nei 2 USD. Naudotojai gali gauti naudos iš kankinimų ir galimybės naudotis visomis pagrindinėmis srautiniu būdu apribotomis srautinių svetainių vietomis.

Tačiau jei vartotojai nori geriausio varianto, reikalingo jų VPN Pietų Afrikai, tada joks kitas pasirinkimas negali būti geresnis nei „PureVPN“.

Viskas iš skirtų serverių, šifravimo protokolas, daugialypiai prisijungimai ir nedidelė kaina nepalieka jokių priežasčių, kodėl neturėtumėte’Pasirinkite jį kaip savo VPN teikėją.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me