Güney Afrika için En İyi 5 VPN: Güvenilir ve Yüksek Hızlı Hizmetler 2020

2017'de milyonlarca Güney Afrikalı'nın kişisel ve bankacılık bilgileri çevrimiçi olarak sızdırıldı. Sonunda, bir emlak şirketi olan Aida’s açık web sunucusu temel nedeni olmuştu.

Daha fazla bilgi ortaya çıktıkça, diğer tanınmış birkaç şirketin hassas kullanıcı bilgilerini savunmasız sunucularda depolamaktan suçlu olduğu ortaya çıktı.

Bu nedenle, Güney Afrika'daki netizenlerin, kişisel bilgilerinizi isteyen istilacı şirketlerden ve üçüncü taraflardan koruma elde etmek için güvenilir bir VPN hizmetine yatırım yapmaları gerekmektedir..

Güney Afrika için en iyi VPN

Güney Afrika 2020 için En İyi VPN'ler

 1. PureVPN: Güney Afrika için en iyi VPN. Neredeyse var 36 özel Güney Afrika sunucusu gurbetçilerin Güney Afrika içeriğine kesintisiz erişim sağlaması 2.91 $ / ay
 2. Surfshark: Bütçe dostu ve güvenilir. Var Güney Afrika'da 5 sunucu ayda en az 1,99 ABD doları ödeyerek yerel içeriğin engellemesini kaldırmak için
 3. ExpressVPN: Ağır fiyata değer. Güney Afrika'da 3 Sunucu. Basit ve kullanım kolaylığı. O’hızlı sunucuları ile pazarda iyi tanınmıştır. 8.32 $ / aylık haklı olarak
 4. CyberGhost: Çoğu içeriğin engelini kaldırır. Güney Afrika'da 10 Sunucu ve bireysel ihtiyaçları karşılayan bir dizi esnek plan. Sadece 2,75 $ / aylık fiyat
 5. Ivacy: Basit ve etkili. 10 gurbetçilerin Güney Afrika Sunucuları. 13 yıldır sektörde. Sadece 2,25 $ / aylık makul fiyatlı

Neden Güney Afrika'da VPN Kullanmalı??

İnternet gizliliğiyle ilgili mevcut yasalar geçersizdir ve kullanıcıları düzgün bir şekilde ele almamaktadır.’ çevrimiçi gizlilikleriyle ilgili endişeler.

POPI Yasası, bununla başa çıkmaya çalışan modern bir mevzuat parçasıdır. Bununla birlikte, parlamentonun önceden belirlenmiş boşluklara ek olarak tasarıyı resmen düzeltmesi yıllar alacaktır.

Bir VPN almak, çevrimiçi izniniz olmadan verilerinize erişme olasılığını ortadan kaldıracağından, vermeniz gereken en doğal ve mantıklı karardır.

Ayrıca Netflix'ten ve üzerinde coğrafi bloklar bulunan diğer akış sitelerinden içeriklere erişebilmenizi sağlar..

Güney Afrika'daki en iyi VPN'i kullanarak’senden daha güvenli olacak’gizliliğinizden endişe etmeden her türlü içeriğin tadını çıkarırken çevrimiçi oldunuz.

Güney Afrika'da VPN için En İyi 5 Seçenek

Artık bir VPN'in sizin için ne yaptığını bildiğinize göre, doğal soru, Güney Afrika için en iyi VPN için seçeneklerden bazılarıdır. Buraya’kararı sizin için kolaylaştırmak için bir liste.

1. PureVPN: Güney Afrika için En İyi VPN

 • Fiyat: 2.91 $ / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 5.0

PureVPN logosuEğer sen’Gerekli tüm kutuları işaretleyebilecek ucuz bir VPN arıyorsanız, o zaman PureVPN sizin için VPN'dir.

Dünya çapında 140'tan fazla ülkeye yayılmış 2000'den fazla sunucuya sahiptir.. Bunlardan 36 tanesi Güney Afrikalı sunucular, çevrimiçi olduğunuzda size tam internet güvenliği sağlar.

Diğer özellikler arasında, mobil ve masaüstündeki tüm büyük işletim sistemleri ile akıllı cihazların tam uyumluluğu, 5 Çoklu giriş ve coğrafi olarak kısıtlanmış Netflix, Hulu, Amazon Prime ve Disney + içeriğine tam erişim.

PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec ve OpenVPN gibi tüm ana protokoller tarafından desteklenen AES-256 şifreleme kullanır.

Artıları

 • Sınırsız Netflix, Hulu erişimi.
 • 36 özel Güney Afrika sunucusu.
 • 30 günlük para iade garantisi.
 • Tüm platformlar için çapraz uyumluluk.
 • 5 Çoklu giriş.

Eksileri

 • Kullanıcı arayüzü biraz karmaşık olabilir.

2. Surfshark - Bütçe dostu ve Güvenilir

 • Fiyat: 1,99 $ / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 4.0

1-Surfshark-LogoSurfshark, İngiliz Virgin Adaları'nda faaliyet gösteriyor ve VPN söz konusu olduğunda onu en güvenilir isimlerden biri yapıyor..

Ayrıca, yalnızca 1,99 $ 'lık büyük bir teklif sunan uygun fiyatlı seçeneklerden sadece biridir.’Çok fazla harcama yapmak zorunda kalmadan güvenli bir internet bağlantınız olacak.

SABC, M-Net ve Moja Love'daki yerel içeriğe erişmenizi sağlayan Güney Afrika'daki sunucular da dahil olmak üzere Surfshark'ın 140'tan fazla ülkede sahip olduğu 1040'tan fazla uluslararası sunucu var..

IPv4 yığınını kullanırken her sunucuda özel bir DNS ile çoklu güvenlik katmanları ve sızıntı koruması ekleyerek sınırsız cihazlara bağlanmanıza izin verir.

Surfshark, Android, iOS, Mac ve Windows için tamamen optimize edilirken AES-256-GCM şifrelemesini kullanır ve birden fazla cihazda sorunsuz erişim sağlar.

Artıları

 • Kamuflaj Modu sizi ISS'nizden maskeler.
 • 140'tan fazla ülkede 1040+ global sunucu.
 • Kesin kayıt tutmama politikası.
 • Engellemeyi kaldır Netflix, Hulu, Amazon Prime.

Eksileri

 • Müşteri hizmetleri yavaş.

3. ExpressVPN - Yüce Fiyata Değer

 • Fiyat: 8.32 $ / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 5.0

5-ExpressVPN-LogoBaşlangıcından bu yana, ExpressVPN tüm dünyadaki kullanıcılar için tutarlı ve güvenilir bir VPN seçeneği olmuştur.

O’s kesinlikle bazı rakiplerinden daha pahalı ama gerçekten ekstra para nerede görebilirsiniz’inanılmaz kullanıcı dostu arayüzü, 94 farklı ülkedeki yüksek hızlı sunucuları, iOS, Android, Mac, Windows, Linux ve oyun konsolları için çapraz uyumluluk.

Ayrıca, sektörden biri olan Network Lock ile birlikte gelir.’Bir ağ bağlantısı kesilmesi durumunda, koruma geri yüklenene kadar tüm internet trafiğini engelleyen en iyi kill anahtarları.

Bu olsaydı’o kadar yeterli’Kindle cihazınızla da uyumludur.

OpenVPN (TCP ve UDP) protokolü ile endüstri standardı AES 256 bit şifrelemeye sahiptir, orada’Kullanıcıların yapmaması gereken hiçbir neden yok’t ExpressVPN'i ciddiye almayın.

Artıları

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini destekler
Kill Switch sektörde en iyisidir
30 günlük para iade garantisi
L2TP, OpenVPN, IKEv2, PPTP ve IPSec'i destekler

Eksileri

Diğerlerinden daha pahalı

4. CyberGhost - Kısıtlanmış İçeriğin Engelini Kaldırır

 • Fiyat: $ 2.75 / aylık
 • TrustPilot: 7.0

Güney Afrika için En İyi 5 VPN: Güvenilir ve Yüksek Hızlı Hizmetler 2020Güney Afrika'da 10 özel sunucu da dahil olmak üzere 90 ülkede 6100 sunucuya erişim sunuyor. Sunulan hizmetlerde CyberGhost ile eşleşebilecek birkaç VPN daha var.

Ayrıca 5 Gözün (ve hatta 14 Gözün) yetki alanı dışında Romanya merkezli 256 bit AES şifreleme ile birlikte NoSpy merkezine erişmenizi sağlar..

Linux, iOS, Android, Mac ve Windows ile uyumludur.

7-Multi girişleri sayesinde farklı cihazlarda kullanabilirsiniz.

OpenVPN, L2TP-IPsec ve PPTP protokolleri ile 256 Bit şifreleme, gizliliğiniz konusunda endişelenmeden internette gezinmenizi sağlar.

Artıları

 • 45 günlük para iade garantisi.
 • 7 çoklu giriş.
 • Kesin kayıt tutmama politikası.
 • Kurulum kolaydır.

Eksileri

 • VPN bağlantı hızları zaman zaman gecikebilir.

5. Ivacy - Maksimum Gizlilik İçin

 • Fiyat: 2,25 $ / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 5.0

Güney Afrika için En İyi 5 VPN: Güvenilir ve Yüksek Hızlı Hizmetler 2020Bir VPN'ye güvenip güvenemeyeceğinizi nasıl anlarsınız? Kesin bir yol, bir servisi görmek’s sicili.

En eski VPN sağlayıcılarından biri olmak, Ivacy'yi güvenilir ve güvenli bir seçenek haline getiriyor.

Kullanıcılar, L2TP, OpenVPN, Stealth, iKev, L2TP veya PPTP gibi büyük protokoller arasından seçim yapmanızı sağlayan iOS, Mac, Windows ve Windows için çapraz uyumluluk ve destek gibi tüm standart seçenekleri alır..

En sevdiğiniz tüm içeriği, hız azaltmayı ortadan kaldırarak zahmetli tamponlama hızları olmadan Netflix, Amazon Prime, Hulu ve HBO'da yayınlamanızı sağlar. Ayrıca, port yönlendirme yoluyla torrent desteği de alırsınız.

Ivacy, vaat ettiği sonuçları sunmaya devam etti ve TCP, UDP, L2TP ve IKEV protokol desteği ile AES-256-GMC şifrelemesi sayesinde,’VPN sunucunuz olarak Ivacy'yi seçmemek için hiçbir neden yok.

Artıları

 • Kayıt tutmama politikası.
 • IPv6 Kaçak Koruması.
 • Güler yüzlü müşteri hizmetleri.
 • En eski VPN hizmetlerinden biri.

Eksileri

 • Teknik destek bazen eksik olabilir.

Bir VPN Sizi Güney Afrika'dan Koruyacak mı?’s Gizlilik Yasaları?

Gizlilik ve internet özgürlüğü ile ilgili Güney Afrika yasaları güncelliğini yitirmiştir ve bu nedenle Güney Afrika ülkesi dışından çalışan web sitelerine nasıl uygulandıkları konusunda net değildir..

Gizlilik hakkı 1996 Güney Afrika Anayasası'nın 14. Bölümü kapsamında korunmaktadır.

Ancak, bölüm internette güvenlik konusunu açıkça tartışmıyor.

Kişisel Bilgilerin Korunması Yasası (POPI Yasası veya POPIA), Güney Afrika'nın çevrimiçi olarak kullanıcı bilgileri ve gizlilikle ilgili sorunlarla nasıl başa çıktığı hakkındaki spekülasyonları sona erdirmeyi amaçlamaktadır..

POPI Yasası Etkili mi??

POPI Yasası, web sitelerinin tarama düzenleri ve internet etkinliğine göz atan kullanıcılar hakkında nasıl bilgi toplayacağını düzenleyerek mevcut yasaları uluslararası eğilimleri ve gizlilik yasalarını yansıtacak şekilde değiştirmeyi amaçlamaktadır..

Ancak, Bill hala onay bekliyor ve bazı eleştirilerine göre, üçüncü tarafların çevrimiçi olarak kullanıcı faaliyetlerini izlemesine izin verecek boşluklar var.

Kullanıcıların dijital gizliliklerini koruduklarından emin olmak için Güney Afrika'daki en iyi VPN'i seçmeleri önerilir.

Bir VPN Güney Afrika sadece internet güvenliğinizi arttırmakla kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi olarak kullanıcı deneyiminizi kesinlikle geliştirecek bir dizi başka özelliğe erişmenizi sağlar..

İnsanlar Ayrıca Soruyor

VPN'ler Güney Afrika'da Yasal mı??

Evet, Güney Afrikalılar herhangi bir yasal sorundan endişe etmeden Güney Afrika için en iyi VPN'i seçebilirler.

Bununla birlikte, 2002 tarihli 25 numaralı Elektronik Haberleşme ve İşlemler Yasası XIII. Bölümü, bilgisayar korsanlığı ve paket koklama yoluyla verilere erişilmesini bir suç bürosu haline getirmektedir..

Bu nedenle, VPN'leri herhangi bir şekilde dijital gasp, dolandırıcılık ve sahtecilik için kullanamazsınız.

Android için en iyi VPN nedir?

Neredeyse en üst düzey VPN hizmetleri, kullanıcılara tüm büyük işletim sistemleri için tam destek sunar’ Android dahil.

Piyasadaki en güvenli ağ bağlantılarından birini sunarken kullanıcı arayüzünün Android'de kullanımı kolay olduğu için gitmek için en iyi seçenek PureVPN olacaktır..

Güney Afrika'da VPN sunucuları var mı?

Evet, en iyi VPN Güney Afrika seçenekleri, Güney Afrika merkezli sunuculara erişmenizi sağlayacak ve eğer isterseniz Güney Afrika içeriğine erişmenizi sağlayacaktır.’Güney Afrika dışındayız.

Güney Afrika'daki en iyi ücretsiz VPN nedir?

Kullanıcılara hizmetlerini ücretsiz kullanma şansı sunan binlerce çevrimiçi VPN hizmeti var.

Bununla birlikte, veri limitleri, sunucu sınırlamaları ve yüksek bağlantı kesme oranları gibi sorunlara ek olarak bağlantınızın gerçekten güvenli veya güvenli olduğuna dair bir garanti bulunmadığından, bu hizmetleri seçmeniz önerilmez..

Ücretli bir hizmet size çevrimiçi etkinliğinizi gerçekten maskeleyebilecek güvenilir bir VPN bağlantısı sağlar.

Sonuç olarak

Güvenilir ve güvenli bir VPN, çevrimiçi olarak kendilerini korumak için Güney Afrika'daki kullanıcıların ihtiyaç duyduğu şeydir.

Surfshark, kullanıcıların kendilerini 2 dolardan daha düşük veya güvende tutabilmelerini sağlayan bir seçenektir. Kullanıcılar torrent ve coğrafi olarak kısıtlanmış tüm büyük akış sitelerine erişimden yararlanabilir.

Ancak, kullanıcılar VPN Güney Afrika ihtiyaçları için en iyi seçeneği istiyorsa, başka hiçbir seçenek PureVPN'den daha iyi olamaz.

Özel sunuculardan, şifreleme protokolünden, çoklu girişlerden ve mütevazı fiyattan her şey,’t VPN sağlayıcınız olmasını seçin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me