Tinder VPN hraje roli Amora v rolu a odblokuje lásku v roce 2020

Right Swipe a jste na půli cesty k nalezení potenciálního partnera! Co by mohlo být lákavější než ten scénář? Pokud si stále ještě uvědomujete tento překvapivý jev, pak vás vítáme v prskajícím a probíhajícím světě Tinder, ve světě’je největší seznamovací služba!


Ale ne každá země, škola a pracoviště jsou na vás, abyste si vzali svou lásku, takže zakazují Tinderovi, což vám znemožňuje používání služby! Nicméně, don’Nebojte se, protože stále máte přístup k Tinderovi, navzdory zákazu, s pomocí nejlepší VPN

Zde je náš průvodce Tinder VPN obsahující způsoby, jak můžete obejít zákaz služby, nejlepší VPN pro daný úkol, důvody, proč to vlády a školy zakazují, trendy Google na Tinder VPN, připojení Facebook Tinder a další.

Nejlepší VPN pro Tinder

 1. Tinder VPN Trend 2020
 2. Tinder blokován v různých oblastech
 3. Nejlepší aplikace Tinder VPN v roce 2020
 4. Tinder nefunguje s VPN?

Co je aplikace Tinder?

Jednoduše řečeno, Tinder je Go-To App pro všechny Singles tam hledající vhodného partnera, který by ho propojil. Ale počkejte, Tinder je mnohem ostřejší a raunchier než ty jednoduché definice.

Tinder od svého vzniku revolucionizoval svět seznamování tím, že neuvěřitelně snadné potkal potencionální nápadníky nebo seznamovací partnery s takovou lehkostí, že i ti nejslabší z nás mohou doufat, že najdou svůj zápas..

Facebook, Twitter, Whatsapp jsou některé ze světa’nejvlivnější domény sociálních médií, ale mají za cíl usnadnit vám spojení s těmi lidmi, které již znáte. Tinder je pravým opakem! Na Tinderovi poznáte lidi, které nemáte’Už vím, poskytující prvek vzrušení, X-faktor, který žádná jiná aplikace neposkytuje.

Jak to říkali její zakladatelé, Tinder hraje na myšlenku, že je pro vás mnohem snazší navázat kontakt s někým, pokud už víte, že ho zajímá. Stejně jako Uber byl revoluční myšlenkou spojit jízdy s cestujícími, Tinder spojuje singly, kteří ne’Ani nevím, že by se mohli navzájem tolik líbit!

Připojení Facebook Tinder

Tinder je založen na systému uživatelských profilů, který používá data z vašeho profilu Facebook k vytvoření profilu Tinder. Toto je jeden z nejlepších systémů zahrnutých v aplikaci Tinder, protože vaše Facebook ID obsahuje téměř vše, co by mohla datovací aplikace potřebovat. Vaše fotografie, vaše potenciální lajky a nelíbí, seznamy vašich přátel atd., Vše na vašem profilu na Facebooku používá Tinder k nalezení perfektního zápasu. Cool není’t to?

trik vpn

Jak lze použít Tinder?

Používání Tinder je neuvěřitelně snadné, ještě snadnější než používání Facebooku, protože používá uber-cool “Výpad” pro jeho hlavní rys sdružování lidí nahoru. Tinder vám v zásadě představuje fotografie doplněné jménem, ​​věkem a profesí osoby, kterou byste mohli potenciálně najít jako seznamovacího partnera, a pokud se vám tato osoba líbí, dáte mu pravý prst! Pokud tomu tak není, přejeďte prstem doleva a Tinder poslouží jinému profilu!

Jak lze použít Tinder

Pokud osoba, kterou máte právo, přejela prstem, doprava také přejíždí vaším profilem, pak BINGO! S touto osobou můžete začít chatovat!

Registrace na pořadači

Chcete-li se zaregistrovat na Tinder, potřebujete pouze profil na Facebooku. Pokud již nějaký máte, pak vám Tinder nabídne přihlašovací okno vypadající takto:

Registrace na pořadači

Klikněte na “Přihlásit se pomocí Facebooku” Možnost a pouze požádá o vaše telefonní číslo k odeslání číselného kódu, který pak zadáte do okna aktivačního kódu a váš profil je nastaven! Docela snadné, že? Podle našeho názoru je to snad jeden z nejjednodušších registračních procesů na jakémkoli sociálním webu, který jsme my’někdy jsem narazil!

Aplikace Tinder a kompatibilita

Pokud jde o platformy sociálních médií, největším problémem, který musí řešit, je kompatibilita, tj. Kolik typů OS platforma sociálních médií poskytuje vrozenou kompatibilitu pro?

Tinder si to udržel docela apt a základní, pokud jde o kompatibilitu, protože existuje stolní verze, aplikace pro Android a aplikace pro iOS. Zatímco aplikace pro Android a iOS jsou běžné, opravdu se nám líbí, že nabízejí stolní verzi, aby lidé mohli používat Tinder na svém PC. Další populární aplikace pro sociální média, jako je Snapchat don’nenabízejí kompatibilitu s desktopem, a to se stalo jejich Achillovou patou, takže Tinder zde dává nějaké vysoké body!

Tinder Android App

Aplikace Tinder a kompatibilita

Tinder iOS App

Připojení Facebook Tinder

Tinder VPN Trend 2018

Pokud si myslíte, že získání sítě VPN pro Tinder je něco zvláštního nebo ne’To se nestalo, pak se bohužel mýlíte. Že’s, protože je Tinder Ban skutečný, stejně tak Tinder VPN a zde jsou Trendy Google pro Tinder VPN v uplynulém roce, které ukazují, jak velký je zájem uživatelů o získání nejlepší VPN pro Tinder:

Tinder VPN Trend 2018

Tinder blokován v různých oblastech

Zatímco Tinder je neškodná a zábavně vypadající aplikace, která šíří štěstí a vylučuje osamělost tím, že podporuje vztahy mezi lidmi prostřednictvím její platformy, ale mnoho zemí tuto aplikaci blokovalo.!

Tinder blokován v různých oblastech

Tyto země se většinou nacházejí v regionu Blízkého východu, kde se vlády pohybují od konzervativců po ultra konzervativců. Tyto vlády uvalily na Tinder zákazy, protože se domnívají, že tato aplikace není v souladu s jejich sociálními normami nebo je prostě nepřijatelné, aby bylo povoleno v jejich zemích. No, to’je to pradávný singl, protože srdce ne’nerozpoznal hranice nikdy, bez ohledu na to, kde žijete!

Tinder je také blokován v kancelářích, na pracovištích, ve vzdělávacích institucích a podobně “oficiální” místa v západních zemích, jako jsou USA, Velká Británie, Španělsko, Kanada, Německo a mnoho dalších.

Ale pokud vaše srdce chce najít cestu k lásce, pak vždy existuje cesta ven z omezení!

Tinder Sdílení polohy

Od pradávna se tvrdohlaví lidé snažili svou úroveň co nejlépe potlačit lásku a soucit, ale láska nezná hranice a nakonec najde cestu ven ke svobodě! A v tomto případě je perfektní způsob, jak obejít Tinder Ban, prostřednictvím Nejlepší VPN!

Je to proto, že je zakázán přístup k jakékoli aplikaci nebo webu na jakémkoli místě nebo zemi blokováním IP adres v přístupu k této aplikaci nebo webu. Síť VPN umožňuje obejít tento zákaz tím, že vás přesměruje přes jinou IP adresu a tím vám otevře svět lásky!

Nejlepší VPN je váš amor, pokud chcete najít perfektní zápas na Tinder!

Tinder VPN hraje roli Amora v rolu a odblokuje lásku v roce 2020

Nejlepší aplikace Tinder VPN v roce 2018

No, hodně jsme hovořili o tom, jak vám VPN mohou umožnit Tinder odblokovat’Je zablokován dokonce na vašem pracovišti, škole nebo zemi, ale co vlastně dělá VPN dostatečně vhodnou pro splnění úlohy spolehlivého odblokování Tinder?

Počet sítí VPN dostupných na trhu je nyní ve stovkách, ale ne každá z nich má funkce a palebnou sílu, aby obešla geografická omezení a zákazy aplikací, jako je Tinder!

Že’protože nejlepší VPN pro Tinder musí být super rychlý, nabízet vysoký počet serverů, poskytovat vynikající bezpečnost pro uživatele, nabízet podporu chatu a být cenově dostupný mimo jiné.

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. NordVPN

  NordVPN

  11,95 $ $3,49Za měsíc

  • 5200+ serverů v 60 zemích
  • 6 současných připojení
  • Pracuje s USA / UK / JP Netflix
  • Skvělý výkon P2p / torrenting
  • Zdvojnásobte VPN a cibuli přes VPN
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 70% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

Ale proč chceme všechny tyto funkce v VPN pro Tinder? Zde jsou důvody:

Super-Fast: Chtěli byste být v aplikaci Tinder a čekat, až se profily načtou donekonečna? Vyhrál’t to zkazit všechny zábavu a vzrušení z toho, že na aplikaci na prvním místě? Očividně ano! VPN mají spoustu bezpečnostních funkcí, které mohou snížit rychlost vašeho internetového připojení, takže pokud se zaregistrujete se špatnou VPN, pak políbit své šance na nalezení správné shody sbohem!

Nabídka velkého počtu serverů: Jak jsme my’Už jsem se v průvodci zmínil dříve, abychom obešli Tinder Ban v mnoha zemích a na pracovištích, je třeba se připojit k IP adrese’Vaše země není blokována’s ISP nebo firewall na pracovišti a poté je snadno použijte pro přístup a otevření Tinder. Vysoké číslo serveru znamená, že jste vyhráli’Nikdy se nemusíte obávat, že váš VPN server nebude pracovat na odblokování Tinder. Tisíce serverů jsou k dispozici pro připojení, abyste měli přístup k Tinderovi kdykoli během dne!

Počet serverů navíc znamená, že pomocí stejné sítě VPN můžete dokonce odblokovat i jiné weby s omezeným přístupem, jako je Netflix USA.!

Zajistěte uživateli vynikající bezpečnost: Pokud vám vláda nebo pracoviště zakázaly Tinderovi, byli by tak hloupí, aby nesledovali žádné pokusy obejít svůj zákaz, aby mohli zjistit a potrestat viníka, určitě vyhráli’být takhle! Chcete-li být z tohoto scénáře v bezpečí, potřebujete VPN, která nabízí šifrování AES 256 vojenské úrovně spolu s podporou více protokolů a zásadou nulového protokolování, abyste byli vždy v bezpečí! Některé nejlepší VPN uvedené níže nabízejí dokonce další funkce zabezpečení, jako je přepínač zabíjení, Double VPN a Onion over VPN, aby vám poskytly ještě více možností!

Podpora živého chatu: Když se pokoušíte obejít zákaz na omezeném webu nebo aplikaci, jako je Tinder, můžete narazit na technické potíže, které lze vyřešit pouze pomocí okamžité podpory při řešení problémů! Funkce živého chatu vám usnadňuje mluvit s technickými odborníky o problémech, se kterými se potýkáte, a vyřešit je během několika minut!

Být cenově dostupný: Cena je velkým faktorem při každém nákupu, stejně jako u VPN. Lidé chtějí řešení, ale ne rozbitím banky, když jsou na ní, takže nejlepší VPN pro Tinder by měla být za přiměřenou cenu, aby se uživatel cítil spokojený s množstvím peněz, které’Platí za to’je to dostat se z toho!

Zjištění, zda VPN spolehlivě nabízí tyto funkce tím, že jednotlivé služby zkontroluje jeden po druhém, je vysoký požadavek na běžného uživatele, ale ne’strach, jak jsme’už jsem ne’t těžká práce pro vás sestavením seznamu Top 3 Best VPN for Tinder v roce 2018:

PureVPN

PureVPN, výkonný a rychlý poskytovatel VPN s nejlepším a nejzdravějším seznamem funkcí nabízených za nejdostupnější ceny, je jednou z nejlepších služeb, pokud jde o výběr VPN, která obchází zákazy a geo-omezení aplikací a služeb, jako je Tinder.

Nejlepší aplikace Tinder VPN v roce 2018

PureVPN nabízí prvotřídní bezpečnostní funkce, jako je šifrování AES 256, podpora protokolu OpenVPN, DoubleVPN, Split Tunneling, Kill Switch a Onion přes VPN. PureVPN vás zlobí na výběr, pokud jde o ochranu vaší anonymity online, zejména při pokusu o odblokování Tinder od místo, kde je omezeno.

PureVPN také nabízí vysokou konglomeraci serverů na Středním východě, což z něj dělá perfektního kandidáta na Tinder Dubai VPN, takže pokud plánujete dovolenou v tomto úžasném městě, pak PureVPN může být vaším dokonalým společníkem. Kromě toho PureVPN také nabízí nativní americké servery, které pracují nejen pro přístup Tinder, ale také pro obcházení geo-omezení na webech, jako je Netflix USA, neuvěřitelně dobře!

Nabízené rychlosti jsou také velmi rychlé, aby vám poskytly hvězdný zážitek s Tinderem a pokud jde o stanovení cen, možná žádná Nejlepší VPN v tomto kalibru nenabízí cenové ceny, jako je PureVPN,!

 • Měsíční předplatné: 10,95 $ účtováno jednou
 • Roční předplatné: 5,81 $ / měsíc (69,72 $ účtováno jednou)
 • Předplatné na 5 let: 1,65 $ / měsíc (99 $ účtováno jednou)

Profesionálové

 1. Cenově dostupné cenové plány jako VPN pro Tinder
 2. 2000+ serverů po celém světě
 3. Dostupné servery na Středním východě
 4. Podpora živého chatu
 5. Vyhrazené klientské aplikace
 6. Cibule přes VPN
 7. Split Tunneling
 8. Rychlé rychlosti

Nevýhody

 1. Rozšíření prohlížeče don’neposkytují tak rychlé rychlosti jako klientské aplikace

navštivte poskytovatele

ExpressVPN

Rychlá, vysoce bezpečná služba, ExpressVPN ji zavedla důvěryhodně jako jednu z nejbezpečnějších VPN služeb, když odmítla prozradit data ze svých serverů tureckým úřadům během vyšetřování na vysoké úrovni, takže si můžete být jisti, že se jedná o perfektní Tinder Dubai VPN.

EpressVPN pro postroj

I když nenabízí moc ve jménu honosných funkcí, jako je Double VPN atd., ExpressVPN’s hlavní USP je dostat základy právo na nepředstavitelné délky. Takže ať už je jeho rychlost, dostupnost serveru, obcházení geo-omezení, lze tohoto poskytovatele počítat, aby zajistil nejvyšší zážitek z VPN.

Z hlediska zabezpečení má robustní politiku protokolování nuly, šifrování AES 256, 2000 ultra-zabezpečených serverů, podporu protokolu OpenVPN a přepínač zabíjení, který vám umožní zůstat chráněni online.

ExpressVPN má vynikající funkci podpory živého chatu, která vás nikdy nezklame bez ohledu na druh problému, se kterým se setkáváte při nastavování VPN nebo při jejím odblokování. Nabízí také nádherný repertoár výukových videí, která mohou vést i ty nejnáročnější instalace, jako je vánek.

K dispozici je legie specializovaných aplikací a rozšíření prohlížeče, které vám umožní odblokovat Tinder na téměř všech druzích populárních a specializovaných zařízení.

Jedinou nevýhodou ExpressVPN je to, že její ceny jsou ve srovnání s ostatními poskytovateli v seznamu poměrně vysoké, ale pokud vezmete v úvahu výkon a robustnost jeho funkcí, pak může být vysoká cena snadno odůvodněna natolik, aby vás zvážila vynikající VPN pro odblokování Tinder.

 • Měsíční předplatné: 12,95 $ účtováno jednou
 • Pololetní předplatné: 9,99 $ / měsíc (59,95 $ účtováno jednou)
 • Roční předplatné: 8,32 $ / měsíc (99,95 $ účtováno jednou)

Profesionálové

 1. Nejlepší Tinder VPN s ultra-zabezpečenými funkcemi
 2. Podpora protokolu OpenVPN
 3. Více než 2000 serverů
 4. Šifrování AES 256
 5. Podpora živého chatu
 6. Zásady nulového protokolování
 7. SmartDNS k dispozici

Nevýhody

 1. Drahé cenové plány

navštivte poskytovatele

NordVPN

Společnost NordVPN, která je významným poskytovatelem VPN s vynikající reputací v poskytování některých nejlepších odblokovacích služeb v celém odvětví, je oblíbená služba nabízející uživatelům vysoce integrované bezpečnostní funkce pro uživatele se všemi druhy potřeb.

NordVPN pro kladivo

Jeho infrastruktura serverů je jednou z nejlepších v celé doméně VPN, protože nabízí více než 4000 serverů po celém světě, což vám umožňuje se zvýšenou obratností odblokovat aplikace Tinder kdekoli se nacházíte.

Společnost NordVPN také nabízí specializované klientské aplikace VPN, vyhrazené adresy IP, službu Smart DNS, která vám umožní odblokovat všechny druhy webů s omezeným přístupem k síti bez problémů. Takže když nejste na Tinderovi, který si najde partnera, můžete přejít na weby jako Netflix USA, Hulu a Amazon Prime, abyste uspokojili vaše potřeby sledování.

Rychlosti don’Pokud používáte připojení NordVPN, nemusíte být příliš omezeni, takže si můžete být jisti stabilní rychlostí připojení, když používáte program Tinder jeho odblokováním ve škole nebo na pracovišti.

NordVPN je vynikající Dubaj Tinder VPN díky svým špičkovým bezpečnostním funkcím, které zahrnují Double VPN, šifrování AES 256, podporu protokolu OpenVPN, politiku nulového protokolování a další, aby vám poskytly bezpečnost při používání Tinder v zemi.

Ceny jsou v rozmezí střední úrovně, takže nejsou tak vysoké jako ExpressVPN, ale dokonce ani nízké PureVPN, takže je můžete určitě zvážit pro své potřeby odblokování Tinder. Kromě toho nabízí NordVPN 30denní záruku vrácení peněz s jedinečnou 3denní bezplatnou zkušební verzí bez závazku, ke které se můžete přihlásit, abyste mohli používat VPN a otestovat její schopnosti a funkce, než půjdete na cenové plány.

 1. Měsíčně: 11,99 $ vyúčtováno jednou
 2. Ročně: 83,88 $ vyúčtováno jednou
 3. 3 roky: 124,64 $ vyúčtováno jednou

Profesionálové

 1. Nejlepší VPN pro odblokování Tinder s více než 4000 a více serverů
 2. Dvojitá VPN
 3. Rychlé rychlosti s minimálním omezením rychlosti
 4. Zásady nulového protokolování
 5. Zkušební verze zdarma na 3 dny
 6. Vyhrazené klientské aplikace

Nevýhody

 1. Nevypadá’Nenabízím funkci podpory živého chatu

navštivte poskytovatele

Tinder nefunguje s VPN?

I když se jen zřídka stane, že Tinder ne’t práce s VPN, ale někdy vaše zařízení, zejména pokud používáte Tinder přes váš mobilní telefon, může být zmatená o vaší poloze, pokud máte zapnutou polohu.

K tomu dochází, protože zařízení dříve porovnávalo vaši polohu prostřednictvím místních signálů GPS a když zapnete VPN připojením k jinému umístění, vaše zařízení je trochu zmatené a závratě, co je vaše skutečná poloha..

Nejlepší způsob, jak to obejít, je vypnout mobilní telefon’s možnost umístění je před použitím VPN vypnutá.

To’Je také dobré, abyste vymazali mezipaměť zařízení, protože to může také způsobit konflikt s vaším skutečným a vnímaným umístěním VPN.

Jak opravit Tinder VPN nefunguje

Pokud síť Tinder VPN stále neodpovídá, musíte aktualizovat operační systém nebo aktualizovat aplikaci, protože tento problém nevyřeší’nestane se jinak jinak. Na druhou stranu, pokud problémy přetrvávají, můžete se obrátit na svou VPN’s live chat podpora pro řešení problémů!

Závěr

Tinder je skvělá aplikace, která vám umožní vydělat si svůj volný čas tím, že se oddá jedné z nejvrozenějších lidských činností, tj. Najde partnera duše! Pokud vaše země nebo pracoviště nebo dokonce vaše škola ano’Pokud tuto myšlenku schválíte zákazem Tindera, můžete se vždy spolehnout na nejlepší VPN, která bude v této cestě hledání lásky a společnosti kdekoli působit jako váš amor a spasitel.!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me