Roku VPN – Jak nastavit a nainstalovat nejlepší VPN pro roku

Život může být někdy opravdu nudný a nudný. Práce na dlouhých hodinách přežití v tomto rychle se rozvíjejícím světě vyžaduje většinu energie a ponechává pouze jednu cestu pro zábavu: filmy / televizní pořady. Protože však pravidla obyčejného člověka nikdy nepřijde, musíte se setkat s mnoha problémy s pirátstvím a autorskými právy pro přístup k různým typům obsahu nebo konkrétním titulům. Totéž platí pro zařízení, jako je Roku. Přestože máte v kanálech spoustu možností, některé nemusí prozradit úplnou databázi dostupných titulů.

Proto je nezbytné přihlásit se k odběru sítě Roku VPN. Přečtěte si tuto příručku od Nejlepší VPN, kde jsou uvedeny nejlepší možnosti pro odblokování kanálů na serveru Roku v současné době na trhu:

8 Nejlepší VPN pro Roku

 1. Jak nastavit Roku VPN
 2. Kanály, které lze sledovat na zařízeních Roku
 3. Jak přidat kanály na Roku
 4. Mohou sítě VPN pomoci streamovat další obsah na serveru Roku?
 5. Nejlepší VPN pro Roku v roce 2018
 6. Zdarma VPN pro Roku

Co je Roku?

jestli ty’Bydlím pod skálou nebo obecně arénou’Když si dobře uvědomujeme obrovské množství zábavních produktů, pojďme se zabývat tím, co Roku vlastně je. Roku je proslulý po celém světě pro své pohodlí a praktičnost. Je to streamovací televizní a multimediální přehrávač, který byl uveden na trh v roce 2008. Je k dispozici v mnoha podobách, například jako Smart TV, přenosné streamingové hole a set-top boxy..

Roku VPN

Existují dokonce zařízení Roku pro starší televizory, které používají A / V kabely, což znamená, že je to kompletní řešení pro všechny’s potřebami zábavy. Nejlepší část ze všech: Roku poskytuje pozorovatelům přístup k obsahu na vyžádání i streamování prostřednictvím kanálů, které lze vybrat pomocí dálkového ovladače. Neexistuje žádný nedostatek obsahu, protože máte dokonce přístup k Amazonu, Hulu a Netflixu!

Jak Roku funguje?

Různé produkty dostupné od Roku mají oddělené režimy připojení. Základní se však k televizoru připojují pomocí kabelu HDMI, od zařízení Roku k televizoru. Po dokončení párování a konfigurace se Roku připojí k internetu prostřednictvím bezdrátového / kabelového připojení a získá přístup k vaší domácí síti. Zařízení funguje tak, že stahuje videoobsah z internetu a poté jej poskytuje v televizi.

Jak Roku funguje

Od roku Roku “proudy” přímo stahovat soubory, není třeba je ukládat, což eliminuje ukládání těžkých souborů mezipaměti, podobně jako u Netflixu. Uživatelé mají možnost načíst aplikace nebo kanály pro přístup k určitým filmům / televizním pořadům, podobně jako instalace různých aplikací do smartphonu nebo tabletu. Se správnou sbírkou kanálů si užijete zážitek ze streamování jako nikdy předtím!

Co je Roku

Roku vám dává pravomoc rozhodnout, jaké pořady chcete sledovat a kdy. Je to skoro jako kdybyste dostali všechno “na požádání”, což vám nejen dělá dobrý pocit - ale také zapůsobí na ostatní buldozery a hosty navštěvující váš domov. Další skvělá věc na serveru Roku je, že operační systém je neustále aktualizován pomocí revizí rozhraní, doplňků funkcí, aktualizací zabezpečení a oprav chyb..

Kanály, které lze sledovat na zařízeních Roku

Když společnost Roku vstoupila na trh zábavních zařízení již v roce 2008, uživatelé měli omezený výběr kanálů. Po rychlém růstu slávy však zařízení přešlo z jednoho na více než 3000 kanálů. Na serveru Roku můžete snadno najít obsah z vysílacích sítí, jako jsou NBC, CBS, ABC a Fox’s Hulu VoD nebo CBS všechny přístupové kanály. To je jen pár jmen, ale níže je seznam dalších nejlepších kanálů dostupných na Roku, které vás nechají ohromené:

 1. Filmy a televizní pořady - PBS, Crackle TV, HBO GO, Disney, M-GO, VUDU, Sling TV, Amazon Instant Video / Prime, Hulu TV, Netflix, Google Play Store a další!
 2. Sportovní - UFC Online, WWE Network, WatchESPN, NFL Now, NHL Game Center, NBA League Pass, MLB.TV a další.
 3. Novinky - ABC, CBS, NBC, Fox, Sky News, Weather Nation, Blaze a další.
 4. Internet - Vimeo, Break, YouTube a další slavné online video platformy.
 5. Plex Media Server - Všechna zařízení Roku podporují server Plex Media, který je nejlepším způsobem prohlížení osobního obsahu a všech vašich oblíbených filmů / televizních pořadů na jednom místě.!

Jak přidat kanály na Roku

Instalace kanálů na Roku nevyžaduje žádné znalosti raketových věd. Používání zařízení je neuvěřitelně snadné, protože operační systém je velmi intuitivní a uživatelsky příjemný. Jednoduše přejděte dolů “Streamování kanálů” v domovské nabídce a stiskněte fialovou “OK” na dálkovém ovládání, budete přesměrováni do Roku Channel Store, kde najdete prémiové / bezplatné aplikace dostupné pro instalaci. Použijte “Prohledat kanály” funkce k nalezení toho, který hledáte, a přejděte na instalační stránku.

Jak přidat kanály na Roku

Mohou sítě VPN pomoci streamovat další obsah na serveru Roku?

Pokud jde o streamování různých typů obsahu na serveru Roku, někdy se může stát chyba, která vám z důvodu geografických omezení brání v přístupu na kanál. Pokud jste nadšeným fanouškem nebo fanouškem P2P / Torrentingu, pravděpodobně máte představu o tom, proč to mohou dělat různé kanály. Vyplývá to z politiky porušování autorských práv a zákonů proti pirátství. Různé filmy / televizní pořady musejí získat řádné licence od produkčních domů, aby poskytovaly obsah do různých zemí.

Výsledkem je, že pokud licence nebude získána a omezena pouze na několik konkrétních zemí, nebudou mít lidé z jiných míst světa přístup k oblíbeným filmům / televizním pořadům prostřednictvím různých kanálů. Proto je neuvěřitelně důležité, aby se každý fanoušek streamování přihlásil k odběru služby VPN, protože Roku sám používá Geo-IP tracking k detekci vaší polohy. Protože vaše IP adresa je vaše virtuální ID, pouze ta správná vás může přimět k přístupu k různým kanálům.

Jak tedy může VPN pomoci Roku uživatelům? Maskováním vaší IP adresy a tím, že bude vypadat, jako byste měli trvalý pobyt v jiné zemi. Služby VPN mají schopnost šifrovat vaše připojení a chránit tak příchozí / odchozí provoz, čímž vás chrání před zvědavými očima vládních agentur a společností zabraňujících pirátství. Nejdůležitější je, že pomáhají obcházet geo-omezení prostřednictvím okamžitého přesunu polohy. Můžete sedět v Japonsku, ale přesto budete mít přístup k veškerému obsahu z USA připojením k nativnímu serveru!

* V našich testech Nord VPN pracovala nejlépe pro odblokování toků z různých umístění na Roku.

Roku VPN - Jak nastavit a nainstalovat nejlepší VPN pro roku

Nejlepší VPN pro Roku v roce 2018

Odblokování kanálů na serveru Roku vyžaduje použití VPN, která nabízí pokročilé funkce / nástroje pro obcházení geografických omezení a zároveň chrání vaši identitu před autorskými právy a agenturami proti pirátství. Pokud VPN nenabízí dostatečně silné šifrování nebo trpí úniky DNS / IP, nebudete si moci užívat plynulého odblokování. Z tohoto důvodu jsme přidali seznam nejlepších VPN pro Roku v roce 2018, založený na výkonu, spolehlivosti, podpoře, cenách a funkcích:

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. NordVPN

  NordVPN

  11,95 $ $3,49Za měsíc

  • 5200+ serverů v 60 zemích
  • 6 současných připojení
  • Pracuje s USA / UK / JP Netflix
  • Skvělý výkon P2p / torrenting
  • Zdvojnásobte VPN a cibuli přes VPN
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 70% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. IPVanish

  IPVanish

  10 $ $6,49Za měsíc

  • PPTP, L2TP / IPSec & Protokoly OpenVPN
  • 25 000+ IP & 225+ serverů ve více než 60 zemích
  • 5 Více přihlašovacích údajů
  • 7denní záruka vrácení peněz
  • Až 256bitové šifrování

  Spolehlivý 69% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

NordVPN pro Roku

Společnost NordVPN se sídlem v Panamě se řadí mezi nejbezpečnější služby na trhu, které uživatelům poskytují úplnou ochranu, a to díky mírným zákonům o ochraně dat v zemi. Pro konkrétní streamování / odblokování konkrétně poskytovatel dokonce nabízí “Smart Play” technologie, která umožňuje obejít 400+ geograficky omezených platforem a pokrýt obrovský kus kanálů Roku.

Nejlepší VPN pro Roku v roce 2018

Pokud by to nestačilo, NordVPN dokonce předčí ostatní poskytovatele s úžasně rychlými rychlostmi, které zlepšují celkový zážitek z streamování na Roku. Všechny servery fungují v chvályhodné konzistenci, s těmi, které mají problémy se zpožděním pro ty, kteří navazují spojení na dlouhé vzdálenosti. Přesto máte přístup k více než 4205 serverům v 62 zemích, což dělá proces výběru docela snadným pro odblokování kanálů na Roku.

Profesionálové

 1. 4205 serverů v 62 zemích.
 2. Poskytovatel nulových protokolů pro rychlé torrentování
 3. Maximální ochrana online přes DoubleVPN
 4. P2P / Torrenting povolen na speciálních serverech
 5. Ochrana DDoS a přepínač automatického zabíjení

Nevýhody

 1. Drahé měsíční ceny

navštivte poskytovatele

ExpressVPN pro Roku

ExpressVPN spravuje velmi významnou přítomnost online ve všech kategoriích VPN VPN díky výjimečnému vývojovému týmu a pozoruhodně rychlým serverům, které jsou ideální pro streamování filmů / televizních pořadů online v HD. Nabízí také bezkonkurenční soukromí a anonymitu online, což turecké úřady nemohly od poskytovatele získat ani při incidentu týkajícím se VPN.

Mohou sítě VPN pomoci streamovat další obsah na serveru Roku

ExpressVPN nastavuje docela bar pro stahování a odesílání rychlosti, a proto se těší na vrcholu našich žebříčků. To platí zejména pro milovníky streamování nebo P2P / Torrenting. Díky tomu můžete mít jistotu, že při odblokování různých kanálů pro streamování oblíbeného obsahu obdržíte maximální rychlost. Pro připojení máte přístup k 2 000+ VPN serverům ve 148 umístěních VPN serverů a 94 zemích.

Profesionálové

 1. Snadné odblokování kanálů Roku
 2. 2 000+ serverů VPN 90 zemí
 3. Zero Network Traffic Logging
 4. 30denní záruka vrácení peněz
 5. VPN aplikace pro PC, Mac, iOS a Android

Nevýhody

 1. Drahý měsíční plán

navštivte poskytovatele

PureVPN pro Roku

Společnost PureVPN se sídlem v Hongkongu dříve trvala docela ránu na trhu, protože odhalila informace vládním orgánům v případu pronásledování, v němž byla mladá dívka mučena kybernetickým zločincem. Přestože se webové stránky vždy zmiňovaly o svých postupech protokolování, dostaly se pod velký oheň. Od té doby PureVPN své nabídky docela vylepšil.

Jak nastavit VPN na Roku

Kromě snižování cen VPN nabízí pozoruhodnou řadu funkcí, mezi které patří nativní aplikace pro všechny populární platformy, servery s více než 2000 servery ve více než 140 zemích po celém světě, rozdělení tunelování pro maximální zabezpečení při streamování pirátského obsahu nebo zapojení do P2P / torrentingu, 256bitové šifrování AES, Port Forwarding, DDoS Protection, aby se zvýšila vaše schopnost odblokování kanálů Roku!

navštivte poskytovatele

IPVanish pro Roku

Se sídlem v USA, mnoho z nich může rozhodnout, aby zůstali daleko od IPVanish, kvůli jeho umístění. Jednou z nejlepších věcí na poskytovateli je však to, že zaručuje úplnou anonymitu, a to navzdory přísným závazným zákonům o uchovávání údajů v zemi. Došlo k nulovým případům, kdy VPN poskytovala vládním orgánům jakékoli informace, což zajišťuje, že jejich odblokovací aplikace pro Roku je zcela bezpečná.

IPVanish pro rok

Uživatelé mají obrovskou síť 1 000+ serverů v 60 zemích po celém světě. Máte dokonce nativní aplikace dostupné pro všechny platformy, ať už jde o Linux, iOS, Android, Mac a Windows. Ceny začínají na 10 $ měsíčně, ale máte záruku vrácení 7 dní. K dispozici je dokonce SOCKS5 proxy pro maximální anonymitu pro P2P / Torrenting a VPN nabízí možnost navázat 10 připojení současně.

Profesionálové

 1. 40 000+ IP’s a více než 1000 serverů VPN
 2. 7denní záruka vrácení peněz
 3. SOCKS5 Proxy a Kill Switch
 4. Přijímá kryptoměny
 5. Nativní aplikace pro všechny platformy

Nevýhody

 1. Umístěný v USA

navštivte poskytovatele

Soukromý přístup k internetu (PIA) VPN pro roku

Private Internet Access (PIA), založený Tedem Kimem a Andrewem Leeem v roce 2010, je poskytovatelem VPN služeb v USA. Jako takový musí čelit mnoha otázkám týkajícím se jeho schopnosti nabídnout úplné soukromí. USA jsou součástí Aliance pěti a čtrnácti očí, které si pravidelně vyměňují informace a dopřávají si hromadného sledování. Kvůli tomu nevěří službě mnoho lidí.

Soukromý přístup k internetu (PIA) VPN pro roku

PIA však nikdy neposkytla vládním orgánům žádné informace. I když tomu nemůžete věřit kvůli svému soukromí, můžete jej stále použít k odblokování kanálů roku nebo k obcházení geo-omezení na rok. Jakmile se zaregistrujete, máte přístup k 3500 serverům ve 32 zemích. Mezi funkce, které dostanete, patří přesměrování portů, podpora směrovače, výběr portu, SOCKS5 Proxy, 5 multi-přihlášení a blokování reklam / sledování!

Profesionálové

 1. 3 500 serverů ve 32 zemích po celém světě
 2. Ochrana proti úniku DNS a IPv6
 3. Funkce Internet Kill Switch
 4. Přesměrování a výběr portů
 5. 256bitové šifrování AES

Nevýhody

 1. Umístěný v USA

Zdarma VPN pro Roku

V BestVPN.co důrazně doporučujeme, aby naše uživatelská základna nespadla do pasti Free VPN, protože většina bude mít své nohy zakořeněná ve stinných obchodních praktikách, aby platila za údržbu serveru, aktualizace aplikací, zákaznickou podporu a další náklady související hostování VPN. Protože však ne každý chce investovat do prémiových poskytovatelů a může být trochu frustrující platit za službu, pokud jej chcete používat pouze dočasně - bezplatné VPN jsou dobrou volbou bez ohledu na to,.

Windscribe pro Roku

Windscribe je kanadská služba, která i přesto, že je ZDARMA, nabízí dobře navržený web, který poskytuje přístup k intuitivním aplikacím za účelem maximálního zabezpečení. Ačkoli limit šířky pásma 10 GB je standardem bezplatného plánu, po testování poskytovatele na jeho čtyřech základních serverech jsme obdrželi úžasné rychlosti. To bylo pomocí serverů ZDARMA a ne těch prémiových. Takže rozhodně doporučujeme používat Windscribe!

Zdarma VPN pro Roku

Profesionálové

 1. Omezování šířky pásma 10 GB
 2. Rozšíření prohlížeče Chrome
 3. Citlivá podpora zákazníků
 4. Rychlé rychlosti pomocí šifrování IKEv2
 5. Snadno použitelné nativní aplikace

Nevýhody

 1. Žádný živý chat

Hotspot Shield pro Roku

Hotspot Shield je poskytovatelem VPN služeb v USA, který neustále získává a ztrácí slávu kvůli řadě problémů s aplikací VPN. Nicméně, pokud je to jen pro dočasné použití, jak většina VPNS ZDARMA - pak je to skvělá volba pro masy. Poskytovatel nabízí pozoruhodné rychlosti pro streamování a P2P / Torrenting s nízkou latencí. Jediným problémem je, že máte datový limit 750 MB denně.

Hotspot Shield pro Roku

Profesionálové

 1. Denní příspěvek 750 MB
 2. Automatické zabíjení
 3. Nebyly zjištěny žádné úniky DNS
 4. Chrome rozšíření
 5. Dostupné tunelové dělení

Nevýhody

 1. Pomalá podpora zákazníků

Hide.me pro Roku

Hide.me nabízí placené i bezplatné služby, stejně jako výše uvedená jména. Jediný rozdíl je v tom, že vám dává 2 GB dat za měsíc, se kterými můžete hrát. Mezi další funkce, které obdržíte s plánem ZDARMA, patří tři umístění serveru (Nizozemsko, Kanada a Singapur), připojení k jednomu zařízení, aplikace pro Windows, Mac, Android, iOS a dokonce Google Chrome..

Hide.me pro Roku

Profesionálové

 1. Rozšíření prohlížeče Chrome
 2. 35 serverů ve 28 zemích
 3. Automatická ochrana Wi-Fi
 4. Aplikace napříč platformami
 5. Poskytovatel nulových protokolů

Nevýhody

 1. Špatné rychlosti

Jak nastavit Roku VPN

Výběr VPN je pouze součástí procesu bezproblémového odblokování. Musíte také nastavit nejlevnější VPN na vašem zařízení Roku, které se může lišit v závislosti na starší nebo novější generaci zařízení Roku. Pokud však máte jistotu, k vytvoření připojení VPN nelze použít hardware samotného Roku. Místo toho bude nutné povolit připojení VPN pro přehrávač Roku, který bude mít kdykoli přístup!

Můžete jít o těchto dvou způsobech. První zahrnuje sdílení připojení VPN na vašem notebooku se zařízením Roku vytvořením Hotspotu. Přestože můžete zaznamenat snížení rychlosti, můžete si odblokování snadno užít. Po připojení proveďte test IP, abyste se ujistili, že jste vytvořili úspěšnou síť k vnějšímu serveru. Druhý způsob zahrnuje použití vestavěného routeru VPN, DD-WRT nebo Tomato!

Nastavení Roku VPN pomocí metody virtuálního směrovače

Jak již bylo zmíněno dříve, můžete na svém zařízení Roku snadno používat síť VPN připojením k virtuálnímu routeru vytvořenému v notebooku / PC / smartphonu. Hotspoty Wi-Fi jsou skvělý způsob, jak sdílet internet s ostatními, a to i prostřednictvím připojení VPN. Začněte podle následujících kroků:

 1. Přihlásit se s doporučeným poskytovatelem VPN.
 2. Přihlaste se k odběru vhodného plánu a stáhněte si příslušný software.
 3. Stiskněte tlačítko instalace. Tím vytvoříte v adaptéru nový adaptér “Síťová připojení”.
 4. Vyhledejte připojení VPN v seznamu a klepněte pravým tlačítkem myši na “Vlastnosti”.
 5. Klikněte na “Sdílení” kartu a zkontrolujte “Povolit ostatním uživatelům sítě” volba.
 6. Připojte zařízení Roku k počítači’s Wi-Fi hotspot.

Nastavení Roku VPN pomocí metody DD-WRT / Tomato Router

Nastavení VPN na routerech DD-WRT nebo Tomato je komplikovaný proces, který vyžaduje velké technické znalosti. Musíte se řídit úplným seznamem pokynů, abyste se ujistili, že VPN úspěšně ovládá připojení k internetu a umožňuje uživatelům v domácnosti využívat odblokování nebo posunutí jejich polohy bez jakékoli aplikace. NordVPN nabízí integrované VPN routery, které si můžete koupit zde. Pro nastavení VPN na DD-WRT nebo Tomato postupujte podle této příručky.

Jak nastavit VPN pro Roku pomocí sdíleného PC VPN připojení

 1. otevřeno Windows PC a hlava na vyhledávací panel
 2. Typ “cmd” vyvolat příkazový řádek
 3. Vybrat “Spustit jako administrátor” a typ následující:
 4. netsh wlan set režim hostednetwork = enable ssid = NETWORKNAME key = PASSWORD
 5. název váš virtuální router nastavením následujících hodnot:
 6. ssid = [název vaší sítě] klíč = [heslo pro vaši síť]
 7. Udeřil “Vstoupit” a obdržíte více zpráv s nápisem:
 8. “Síťový režim byl nastaven tak, aby to bylo možné”
 9. “SSID hostované sítě bylo úspěšně změněno”
 10. “Přístupové heslo uživatelského klíče hostované sítě bylo úspěšně změněno”
 11. Start váš virtuální směrovač zadáním: netsh wlan spustí hostitelskou síť do CMD
 12. Obdržíte zprávu s hlášením “Hostovaná síť byla spuštěna”
 13. otevřeno “Centrum sítí a sdílení” a jít do “Změnit nastavení adaptéru”
 14. Klikněte pravým tlačítkem myši na dříve vytvořeném připojení VPN a přejděte na “Vlastnosti”
 15. Klikněte na na “Sdílení” tab a klíště oba “Povolit ostatním uživatelům sítě” možnosti
 16. Otáčet se na zařízení Roku a hlava do “Nastavení” Jídelní lístek
 17. Vybrat Síť > Bezdrátové (Wi-Fi) > Nastavení nového připojení Wi-Fi.
 18. Připojit do sítě Wi-Fi, kterou jste právě vytvořili v systému Windows!

Jak nainstalovat VPN pro Roku pomocí sdíleného Mac VPN připojení

 1. otevřeno váš Mac notebook a hlava do “Systémové preference” Jídelní lístek
 2. Klikněte na na “Sdílení” a z levého panelu vybrat “Internetové sdílení”
 3. Soubor následující nastavení pro úspěšné sdílení vaší VPN s Roku:
 4. Sdílejte své připojení z: [právě vytvořeného připojení VPN]
 5. Chcete-li používat počítače: zaškrtněte políčko “Wi-Fi” pro snadnější připojení
 6. otevřeno Možnosti Wi-Fi, vstoupit název sítě a vybrat kanál
 7. Použití WPA2 Personal pro zabezpečení a vstoupit heslo poté klikněte na OK
 8. Otáčet se na internetovém sdílení z menu a klikněte na “Start”
 9. otevřeno vaše zařízení Roku a hlava do “Nastavení” Jídelní lístek
 10. Klikněte na v síti > Wi-Fi > Nastavení nového připojení Wi-Fi
 11. Připojit do sítě Wi-Fi, kterou jste právě vytvořili v systému Mac

VPN pro Roku Alternativy

VPN jsou ve skutečnosti spravedlivé “Virtuální soukromé sítě” a ne nějaká konkrétní technologie. Proto neexistují žádné alternativy. Dalo by se argumentovat, že proxy služby jsou docela podobné, ale neintegrují žádný druh šifrování. To ponechává fyzicky soukromé sítě (PPN) jako jedinou alternativu, ale tato možnost nemá komerčního poskytovatele. Pokud to chcete jednoduše odblokovat, pak je použití proxy služby ve webovém prohlížeči Roku X dobrou volbou!

Nejlepší Roku Media Streamers

Nyní je jich mnoho známo, ale jak již bylo zmíněno, Roku přichází v různých tvarech / velikostech / typech. Výběr sítě VPN je stejně obtížné, jako najít pro vás nejlepší streamer médií. Protože se však BestVPN.co snaží pokrýt všechny aspekty potěšení plynulého zážitku Roku při streamování vašich oblíbených filmů / televizních pořadů, uvádíme níže podrobnosti o všech nejnovějších mediálních streamovačích Roku:

Nejlepší Roku Media Streamers

Roku Ultra

Roku Ultra patří mezi špičková zařízení značky za cenu 130 USD. Jedná se o set-top-box, který používá špičkový hardware a nejvýkonnější procesor všech zařízení Roku. Umožňuje uživatelům přehrávat video z externích jednotek podporujících formáty HFS +, NTFS, FAT32 a dokonce FAT16. K dispozici je hlasové ovládání, kde stisknete tlačítko, a vyslovením názvu provedete vyhledávání v zařízení.

Roku Ultra

S touto funkcí jsme experimentovali a vždy jsme obdrželi přesné výsledky, což zajišťuje, že se nejedná o marketingový trik. Díky tomu je život ještě jednodušší než dříve, zejména pokud hledáte film / televizní pořad, který chcete sledovat. Dálkové ovládání má dokonce tracker, který začne pípat, po stisknutí tlačítka na vrcholu Roku Ultra. Zařízení dokonce podporuje 720p, 1080p a 4K UHD s videem HDR při 60 fps.

Roku Streaming Stick

Dobrým protějškem Roku Ultra, Streaming Stick, jak název napovídá, je jednoduchý produkt ve tvaru USB, který se k televizoru připojuje pomocí kabelu HDMI. Ve srovnání s Ultra je Roku Streaming Stick neuvěřitelně levnější a vrátí vás zpět pouze o 50 $. Není k dispozici žádný ethernetový port, takže pro nastavení připojení k internetu budete potřebovat bezdrátový směrovač.

Roku Streaming Stick

Podobně jako v roce Rok Ultra poskytuje tato verze také přístup k více než 3000 kanálům. Jediný rozdíl mezi těmito dvěma je, že dálkové ovládání nemá funkci Hlasové vyhledávání nebo Finder. Rovněž nemůžete streamovat ve 4K kvalitě, pokud si nekoupíte Roku Streaming Stick Plus, k dispozici za 70 USD. Nabízí také větší dosah Wi-Fi, což je výhodné, pokud je váš směrovač daleko od televizoru.

Roku Premiere a Premiere+

Nejprve objasníme, že Roku Premiere a Premiere + jsou dvě různá zařízení. Obě zařízení jsou schopna streamovat ve 4K UHD s HDR videem při 60 fps. Jsou to set-top-boxy, což znamená, že je můžete připojit přes ethernetový kabel k internetu přímo, což vám poskytuje lepší rychlosti streamování pro sledování vašich oblíbených filmů / televizních pořadů.

Roku premiéra

Ve srovnání s Roku Ultra je Premiere + o 23% levnější, k dispozici pouze za 99 $. To je o 30 $ levnější, což je dobrá volba, zejména pokud jste si vědomi rozpočtu. Jediným problémem s tímto zařízením je to, že ethernetový port na zadní straně podporuje pouze rychlost až 1000 Mb / s. Nemůžete přijímat gigabitové rychlosti, což může trochu bránit streamování!

Roku Express a Express+

Roku Express a Express +, představený jako produkty základní úrovně, nabízejí kompatibilitu uživatelům, kteří se stále spoléhají na starší televizory. Mohou pracovat s kompozitními A / V kabely, které používají tradiční červené, bílé a žluté barvy, které byly docela známé před tím, než HDMI vzniklo a popularita na maximální úrovni pohodlí.

Roku Express

Nejlepší VPN pro roku FAQ

Jak Roku Stick funguje?

Roku se připojí k internetu prostřednictvím bezdrátového / kabelového připojení a získá přístup k vaší domácí síti. Zařízení funguje tak, že stahuje videoobsah z internetu a poté jej poskytuje v televizi. Od roku Roku “proudy” Přímé stahování souborů není nutné, aby byly ukládány, což eliminuje ukládání těžkých souborů mezipaměti.

Kolik stojí kanály Roku Channel?

Přidání kanálu nezprázdní vaše kapsy! Obvykle najdete všechny kanály, které byste mohli chtít nainstalovat pro streamování ZDARMA, ale pokud máte šanci na kompenzaci, maximální cena se bude pohybovat kdekoli mezi 0,99 až 1,99 $. To nezahrnuje náklady na předplatné kanálu.

Kolik stojí používání Roku?

Jak již bylo zmíněno, Roku nabízí rozmanitou škálu produktů. Ceny se proto mohou lišit v závislosti na vašich potřebách. Cena set-top-boxu Roku Ultra kolem 130 $, Premiere a Premiere + mají cenovou značku 99 a 109 USD, Streaming Stick je k dispozici pouze za 50 USD a Express a Express + lze zakoupit za 29,99 a 39,99 $.

Jaké kanály jsou zdarma na Roku

K dispozici je obrovský seznam bezplatných kanálů pro instalaci na Roku. Mezi nejznámější patří Pluto TV, Crackle, Roku Channel, CW App, PBS Kids, Comet, Newson, Tubi, Twitch, YouTube, Vimeo a Break.

Zabalení věcí

Zařízení jako Roku jsou záchranáři, díky nimž je neuvěřitelně snadné a pohodlné přistupovat ke svému oblíbenému obsahu z celého světa. Díky přístupu ke službám, jako je BBC iPlayer, Hulu, Netflix, Amazon Prime, a další prostřednictvím jediného rozhraní, nic nepřekoná streamingový zážitek Roku. Přidejte toto k síti VPN, která obchází všechna geo-omezení, a vy byste nikdy neměli opustit svůj domov o víkendech, kvůli masivní závislosti na binge-watch!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me