Nejlepší VPN pro Windows – skrýt svou identitu na vašem PC / notebooku!

Společnost Microsoft je největším přispěvatelem na trhu operačních systémů. To “Okna” produkt je jedinečný a nabízí výjimečnou intuitivitu, uživatelskou přívětivost a pozoruhodnou podporu.

Díky plynule se pohybujícím, poloprůhledným oknám, která klouže po obrazovce a atraktivnímu designu, mohou uživatelé snadno provádět řadu technologických úkolů.

Díky běžným podnikovým aplikacím, jako je Microsoft Word / Excel, vybaveným Best VPNs pro Windows, se operační systém stal de facto standardem pro většinu jednotlivců / společností.

Chcete zabezpečit operační systém Windows a zvýšit anonymitu online? Pokud ano, jste na správném místě. Vytvořil jsem tohoto komplexního průvodce pro vaši pomoc.

Účelem je pomoci propracovat důležitost VPN pro naše diváky, jak nakonfigurovat jednu na různých verzích v systému Windows a jaké poskytovatele jsou nejlepší volbou pro rok 2019.!

Proč potřebuji síť VPN pro svůj počítač / notebook se systémem Windows?

Přestože mnoho zemí přijímá zákony pro větší kontrolu nad internetem a iniciativami, jako je Den bezpečnějšího internetu (SID) a Měsíc povědomí o kybernetické bezpečnosti, mnoho netizenů si stále neuvědomuje, jak cenné jsou jejich data a soukromí online..

Pokud máte dobrou představu o Geo-omezeních, zákonech o porušení autorských práv a zrušení neutrality sítě, můžete tuto sekci přeskočit. Pro méně informované jsem vytvořil přehled o potřebě VPN v poslední době.

 1. Skrytí vaší identity - Zabraňuje poskytovateli internetových služeb (ISP) v tom, aby se dozvěděl o vašich aktivitách při prohlížení online a udržel vás v anonymitě!
 2. Vládní dohled - Země, které jsou součástí čtrnácti / devíti / pěti aliancí, se dopouštějí hromadného sledování. VPN vás chrání před jejich zvědavýma očima.
 3. Geo-Spoof Locations - Obejít dráždivé obsahové bloky a geografická omezení přesunutím vaší polohy a změnou adresy IP na místní.
 4. Ochrana Wi-Fi na veřejnosti - Bary / kavárny / restaurace vám mohou poskytnout internet, ale nejsou bezpečné. Sítě VPN vás chrání před hackery pomocí veřejných připojení Wi-Fi.
 5. Bypass Cenzura - Omezení obsahu stanovená vládami, pracovišti a školami lze snadno obejít použitím zabezpečené a výkonné služby VPN.
 6. Torresing bez stresu - Vychutnávání P2P / Torrenting může vést k mohutným pokutám z oznámení DMCA. Nejlepší VPN pro torrenty skryjí vaši identitu a oklamou lovce porušení autorských práv.

Co je třeba hledat v síti VPN pro váš počítač / notebook se systémem Windows

Mějte na paměti, že nalezení toho, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, vyžaduje znalost různých faktorů. Takže jsem vytvořil tento souhrn funkcí pro výběr nejlepší VPN pro Windows 10, 8 nebo 7,

Pokud se zdá, že ruční postup je příliš skličující, mohou naši čtenáři vždy vyhledat službu VPN třetí strany. Při výběru poskytovatele vždy svým divákům říkám, aby si vzali čas.

 1. Místo poskytovatele - V závislosti na konkrétní zemi’Pokud jde o datové zákony, poskytovatel VPN může nebo nemusí být schopen nabídnout úplnou ochranu vašich dat. Toto je bez ohledu na politiku nulování protokolování.
 2. Multi-přihlášení - VPN jsou užitečné nástroje, ale pokud je můžete použít pouze na jedné platformě, věci se trochu komplikují. Hledejte poskytovatele, který poskytuje souběžná připojení na více zařízeních / OS.
 3. Umístění serveru - Vyhledejte službu VPN, která nabízí velké množství dostupných umístění na serveru. To vám usnadní snazší obcházení webů s omezeným přístupem.
 4. Omezení - Vyhněte se poskytovatelům, kteří nenabízejí podporu P2P / Torrenting, neomezují omezení šířky pásma nebo postrádají pokročilé / obecné funkce pro využití úplného soukromí.
 5. Protokolování - U uživatelů, kteří dbají na ochranu soukromí, věnujte zvláštní pozornost poskytovatelům s nulovými protokoly. Nejlepší poskytovatelé budou mít jasno o svých postupech bez vyhýbavých ustanovení o drobném tisku.
 6. Šifrování - Šifrování AES-256-CBC vojenské třídy je současným zlatým standardem pro VPN a je doplněno o Perfect Forward Secrecy..
 7. Rychlost - Před konečným rozhodnutím otestujte výkon různých poskytovatelů. VPN již snižují rychlost připojení kvůli další vrstvě šifrování přidané do sítě.
 8. Cena - Spolehliví poskytovatelé nabízejí rovnováhu mezi nákladovou efektivností a hodnotou. Jsou také upřímní ohledně náhrad, bezplatných zkušebních období, podpory a dostupných slev.

Jaké jsou nejlepší služby VPN pro můj počítač se systémem Windows?

Pokud jste trochu technicky zdatní, pravděpodobně víte, že systém Windows 10 přichází s problémem ochrany osobních údajů. Synchronizace informací se servery Microsoftu, přidání asistenta Cortana a integrovaná reklama pomáhají přizpůsobit váš zážitek.

Zároveň rozostřují hranici mezi soukromí a bezpečností. Klauzule od společnosti Microsoft’v zásadách ochrany osobních údajů se uvádí, že společnost má přístup k osobním údajům, jejich zveřejnění nebo dokonce zachování, včetně obsahu v soukromých složkách a e-mailech.

Nyní můžete většinu těchto chyb zabezpečení zakázat. Stále však existují některé, které vyžadují další pomoc. Zde přicházejí po ruce VPN, které anonymizují veškerou vaši online aktivitu.

Takže bez dalšího přebírání se podívejte na seznam nejlepších VPN pro Windows, které jsem splnil, na základě spolehlivosti, výkonu, podpory, dostupnosti serveru, soukromí a funkcí.

NordVPN - Panamanský poskytovatel zaměřený na ochranu soukromí

NordVPN - Panamanský poskytovatel zaměřený na ochranu soukromíProfesionálové: Odblokuje disky VoD jako US Netflix a BBC iPlayer. Nabízí obrovskou databázi 5396 serverů v 61 zemích po celém světě. Podporuje šest současných připojení.

Blokace reklam / malwaru / sledovače. K dispozici je bezplatná zkušební verze. Sdílení P2P / souborů je povoleno se specializovanými torrentovacími servery. Nabízí aplikace pro všechny platformy / zařízení, včetně Android TV.

Nevýhody: Měsíční plán je drahý. Vrácení peněz může trvat dalších 30 dní.

Konečný rozsudek: Společnost NordVPN získává za své schopnosti systému Windows vzácné 5hvězdičkové hodnocení od společnosti BestVPN.co. Nabízí intuitivního klienta, který se může pochlubit silným šifrováním a nabízí spoustu užitečných funkcí ochrany osobních údajů.

Přečtěte si tuto recenzi 2019 NordVPN pro více informací!

ExpressVPN - všestranný s velkou kompatibilitou směrovače

ExpressVPN - všestranný s velkou kompatibilitou směrovačeProfesionálové: Umístěný na britských Virgin ostrovech. Obchází geo-omezení pro USA Netflix a další VoD. Nabízí síť 2 000+ serverů v 94 zemích a 148 místech po celém světě.

Šest současných spojení. Podpora P2P / torrentingu. Uživatelé mají dokonce k dispozici 30denní vrácení peněz. Zastaralé servery pro obcházení geografických omezení v zemích, jako je Kanada.

Nevýhody: Žádná možnost přesměrování portů. Celkově drahá služba.

Konečný rozsudek: Poskytovatel se sídlem v BVI se může pochlubit zásadou no logs, která dokonce otřásla tureckými orgány. Získává 4,5-hvězdičkové hodnocení od BestVPN.co, a to díky své silné uživatelské základně a kompatibilitě routerů.

Poskytovatel nabízí vlastní routerovou aplikaci. Usnadňuje tak uživatelům systému Windows úspěšnou konfiguraci zabezpečené sítě pro celou domácnost. Rychlosti jsou také úžasné!

Přečtěte si tuto recenzi 2019 ExpressVPN pro více informací!

PureVPN - skvělá volba pro streamování

PureVPN - skvělá volba pro streamováníProfesionálové: Umístěný v Hongkongu (bezpečné umístění). Automatické zabíjení, blokování reklam, rozdělení tunelů, brána NAT a ochrana proti únikům DNS / IPv6. Současná připojení na pěti zařízeních.

300 000 + IP & 2000 + servery ve 140 zemích. Dostupné optimalizované dedikované servery pro streamování. Split Tunneling a SOCKS5 proxy pro lepší výkon.

Nevýhody: Vzácné problémy s připojením v systému Windows. K dispozici není žádná zkušební verze zdarma.

Konečný rozsudek: PureVPN, provozovaný společností GZ Systems a sídlící v Hongkongu (jeden z nejbezpečnějších internetových center na světě), má své dobré a špatné dny.

VPN má několik nespokojených zákazníků, ale poskytuje skvělé rychlosti stahování a odesílání konzistentně, s velmi minimální ztrátou rychlosti. Přečtěte si tuto recenzi PureVPN Review 2019 pro více informací!

CyberGhost - poskytovatel, který odblokuje vše!

CyberGhost - poskytovatel, který odblokuje vše!Profesionálové: Umístěný v Rumunsku (bezpečné umístění). 7denní zkušební a 45denní záruka vrácení peněz (USP poskytovatele). Obrovská sbírka 2850+ serverů pro odblokování webových stránek a VoD.

Multi-přihlášení na pěti zařízeních. Doplňky prohlížeče Mozilla a Chrome. Zabezpečená funkce Wi-Fi pro zabezpečení na veřejnosti. Automatický přepínač zabíjení a ochrana proti netěsnostem DNS / IP.

Nevýhody: K dispozici není přesměrování portů. U klienta Mac byly nalezeny netěsnosti.

Konečný rozsudek: CyberGhost nabízí svým uživatelům velkou všestrannost. Má různé režimy, jako je anonymní surfování, odblokování streamování, zabezpečený hotspot Wi-Fi, anonymní torrent a odblokování webových stránek.

Poskytovatel také nabízí skvělý výkon pro streaming / torrenting aktivity. Nejlepší část ze všech: uživatelé mají 45denní záruku vrácení peněz k dispozici pro testování služby.

Přečtěte si tuto recenzi CyberGhost Review 2019 pro více informací!

Surfshark - nejlepší levný poskytovatel VPN s velkou hodnotou

Surfshark - nejlepší levný poskytovatel VPN s velkou hodnotou

Profesionálové: Umístěný na britských Virgin ostrovech (VPN přátelská jurisdikce). Rozpočtové náklady (47,76 $ na 2 roky). Starší simultánní připojení (bez omezení - USP poskytovatele)

Nevýhody: Funkce MultiHop pro zvýšení anonymity. CleanWebTM (Ad / Tracker / Malware Blocker). Automatický přepínač zabíjení a ochrana Wi-Fi pro zachování anonymity na veřejnosti.

Konečný rozsudek: Surfshark je nováček, který rychle rozšířil svá křídla na trhu nejlevnější VPN. Jeho výkon, spolehlivost a soukromí mu dávají hodnocení 4,2 od BestVPN.co.

Přečtěte si tuto recenzi 2019 Surfshark Recenze pro více informací!

Vyrovnávací paměť - VPN založená na streamování zaměřená na Holandsko

Vyrovnávací paměť - VPN založená na streamování zaměřená na HolandskoProfesionálové: Umístěný v Gibraltaru (bezpečný VPN rozbočovač). Obchází omezení obsahu služby VoD Netflix Us. Nabízí výkonové servery ve více než 39 zemích po celém světě.

Připojení k 5 zařízením současně. Podpora živého chatu je k dispozici a je velmi citlivá. Funkce jako Automatické připojení, Zabíjení založené na Firewallu a Zjišťování portů.

Nevýhody: Plány předplatného. U klienta MacOS byly nalezeny netěsnosti.

Konečný rozsudek: Vyrovnávací paměť je transparentní, pokud jde o protokolování některých problémů sezením / připojením ke spolupráci s vládou v právních případech s rozkazem.

Tyto protokoly jsou smazány do 30 dnů. Oceňuji poctivost, kterou VPN přináší produktu, protože je lepší než být později šokován / překvapen.

Ivacy VPN - vysoký výkon pro streamování / torrent

Ivacy VPN - vysoký výkon pro streamováníProfesionálové: Umístěný v Singapuru (VPN přátelská jurisdikce). Rozsáhlý seznam 1 000+ serverů na 100+ místech. Obchází omezení obsahu na VoD. K dispozici jsou optimalizované servery P2P.

Nevýhody: Žádná kompatibilita TOR. Žádné streamování Netflix.

Konečný rozsudek: Ivacy, založená v Singapuru, je další bezpečnou a bezpečnou službou VPN. Jeho poloha je plusem díky výhodným zákonům o uchovávání údajů a internetové cenzuře.

Všechna data jsou v rámci Komise pro ochranu osobních údajů v bezpečí a zaručují vaši anonymitu od místních poskytovatelů internetových služeb a vlád. Měsíční ceny začínají na 11,95 $.

VyprVPN - VPN, která přináší vysoké rychlosti

VyprVPN - VPN, která přináší vysoké rychlostiProfesionálové: Sídlem ve Švýcarsku. Více než 700 serverů v 70 zemích po celém světě. K dispozici je multiplatformní, multiprotocol podpora. Slouží k připojení až 5 zařízení současně.

Umožňuje uživatelům dopřát se P2P / Torrenting. K dispozici je omezený bezplatný účet s neomezenou šířkou pásma pro streamování / torrenting. Poskytovatel nulových protokolů.

Nevýhody: Na základním plánu není protokol StealthVPN. Problémy konzistence výkonu.

Konečný rozsudek: VyprVPN získal na trhu rychlý věhlas díky svým vysokým rychlostem pro streamování a P2P / Torrenting. Také se může pochlubit silnou politikou ochrany soukromí.

IPVanish - perfektní pro získání cenzury

IPVanish - perfektní pro získání cenzuryProfesionálové: Tato služba má rozsáhlé rozšíření 1200 serverů VPN ve více než 60 zemích. Nabízí také 40 000+ sdílených IP adres pro dokončení maskování identity.

Můžete dokonce navázat spojení na 10 různých zařízeních. Přístup k funkcím, jako je Kill Switch, IPv6, DNS Leak Protection, SOCKS5 web proxy. 7denní záruka vrácení peněz.

Nevýhody: K dispozici není žádná zkušební verze zdarma.

Konečný rozsudek: IPVanish je služba VPN založená na Floridě, která nabízí vysokou úroveň zabezpečení a slibuje, že vaši skutečnou IP nelze vystopovat u místních poskytovatelů internetových služeb a vládních agentur..

Využíváte neomezenou šířku pásma s některými z nejlepších funkcí pro odblokování stránek pro přístup k Netflix, Amazon Prime a BBC iPlayer. Poskytovatel také neuchovává žádné záznamy, které respektují anonymitu uživatele.

TorGuard - přináší silnou anonymitu online

TorGuard - přináší silnou anonymitu onlineProfesionálové: Poskytovatel je P2P-Friendly. Nabízí rozsáhlou síť 3 000+ serverů ve více než 50 zemích po celém světě. Uživatelé mohou navázat spojení na pěti zařízeních současně.

Stealth proxy pro odblokování náhodných webů. K dispozici je dvoufaktorové oprávnění. Ochrana proti útokům MITM. SOCKS5 / SSH / HTTP / SSL a různé další protokoly.

Nevýhody: Klientská aplikace Windows někdy zpožďuje. Žádná zkušební verze zdarma.

Konečný rozsudek: Se sídlem v USA nemusí uživatelé považovat TorGuard za důvěryhodnou službu. Nicméně nikdy nebyl chycen odhalující soukromá data.

VPN také nabízí silné šifrování OpenVPN, které umožňuje odblokování VoD. Jediným úlovkem je, že uživatelé budou muset investovat do vyhrazené IP, aby využili většinu služeb VPN.

Další méně důležité údaje, které je třeba zvážit

Poskytovatelé uvedení výše již mají na trhu docela zavedenou pověst. Pro uživatele, kteří touží po něčem jedinečném, jsem vytvořil samostatný seznam pro některé méně známé možnosti.

Účelem tohoto je poskytnout mému publiku jasný obraz o různých “vhodný” možnosti pro jejich Windows Notebooky / PC. Doufám, že pomohou usnadnit rozhodovací proces:

Soukromý přístup k internetu (PIA) - Poskytovatel v Michiganu je známé jméno. Nabízí obrovský seznam 3236 serverů ve 29 zemích. Podporuje dokonce všechny protokoly, včetně PPTP, SSTP, L2TP / IPSec a OpenVPN. Zásady ochrany osobních údajů jsou neuvěřitelně transparentní, což potvrzuje, že VPN je zcela bezpečná.

Avast SecureLine VPN - Populární tvůrce antivirových programů překonal tuto míli navíc tím, že nabídl produkt VPN, který šifruje a zajišťuje váš internetový provoz. Poskytovatel podporuje řadu míst, mezi které patří USA, Velká Británie, Turecko, Polsko, Rusko, Mexiko, Česká republika a Německo.

Norton Wi-Fi Privacy VPN - Norton by Symantec je další slavná antivirová služba, která nabízí produkt VPN. Ochrana soukromí Wi-Fi je jedinečná, zaručuje nejvyšší úroveň soukromí a zajišťuje internet pomocí šifrování na úrovni banky.

Cryptostorm VPN - Cryptostorm se sídlem na Islandu a v Kanadě je službou VPN, která naberá na síle. Je to upřednostňovaná volba pro mnoho lidí, kteří sdílejí soubory, mají sklon být šílenci v soukromí nebo chtějí surfovat po DARK WEB. Proto si můžete být jisti, že poskytovatel neuchovává žádné protokoly připojení / relace.

HideMyAss! (HMA) - Ačkoli HideMyAss je velmi populární poskytovatel VPN, mnoho uživatelů se od něj vzdálí. Důvodem byla jejich spolupráce s právními úřady a poskytování protokolů. Pokud však hledáte poskytovatele VPN pro odblokování webových stránek, není to špatná volba.

UnoTelly VPN - UnoTelly VPN se sídlem v Řecku se rozrostla na velkou nadnárodní organizaci. Poskytovatel nepoužívá servery Google DNS. Používá fyzický hardware, aby vám poskytla nejvyšší úroveň ochrany. Klient nabízí výjimečné funkce, jako je spínač zabíjení a zabudovaná rodičovská kontrola.

OverPlay VPN - OverPlay se sídlem ve Velké Británii je relativně novým poskytovatelem na trhu, který se silně zaměřuje na soukromí. Má velký fond serverů v 50 zemích světa a nabízí pozoruhodnou anonymitu, podporuje neomezené P2P / Torrenting a dokonce nabízí rychlosti až 6 Mb / s.

WiTopia VPN - WiTopia je další slavné jméno mezi poskytovateli VPN. Nabízí obrovskou serverovou základnu, která poskytuje přístup do více než 40 zemí po celém světě. Uživatelé dokonce využívají vysoké rychlosti 30 Mb / s až 35 Mb / s při připojení 50 Mb / s - v závislosti na blízkosti serverů a webů, ke kterým přistupujete.

VikingVPN - VikingVPN se sídlem v USA je relativně nová VPN na trhu. Může se pochlubit jedním z nejdražších cenových plánů, počínaje 14,95 $ měsíčně. Poskytovatel za vysokou cenu nenabízí nic výrazného, ​​ale poskytuje dobrý a bezpečný celkový servis.

Boxpn - Boxpn se sídlem na Seychelách je službou VPN střední třídy, která nabízí kompetentní službu, velmi vysoké rychlosti a dobrou dostupnost serveru. Obdržíte přes 7 Mb / s pro stahování a streamování, což je dost dobré pro využití zábavy ve formě filmů / televizních pořadů.

Ruční konfigurace VPN v různých verzích Windows!

Zatímco tento průvodce je o “Nejlepší VPN pro Windows”, Vždy se rozhodnu zlepšit technickou odbornost svých diváků. Registrace a instalace programu je snadná. Seznámení se se specifiky vám pomůže pochopit více aspektů toho, co VPN dělá.

Takže jsem se rozhodl, proč vám nepomůžu, hledám manuální pokyny. Níže naleznete podrobné pokyny pro nastavení sítě VPN v různých verzích systému Windows. Patří mezi ně neslavný Windows 10, 8 a 7. Také bych udělal XP, ale to by bylo příliš zastaralé haha.

Jak mohu nastavit VPN v systému Windows 10

 1. Klikněte na “Síť” na hlavním panelu systému Windows.
 2. (Vedle hodin v pravém dolním rohu lišty).
 3. Vybrat “Nastavení sítě”, výše “Režim Letadlo”.Nejlepší VPN pro Windows
 4. Vybrat VPN v síti & Název internetu.
 5. Klikněte na na “Přidejte připojení VPN”.
 6. Klíště v případě potřeby rozšířené možnosti.Jak mohu nastavit VPN v systému Windows 10
 7. Nyní budete muset vstoupit nějaké informace.
 8. My zavedeno konfigurace PPTP z freevpnaccess.com.
 9. Je to dobrý zdroj ruční nastavení VPN.Proč potřebuji VPN pro své PC a notebooky se systémem Windows
 10. Klikněte na na “Uložit” po vyplnění všech podrobností.
 11. Vrátit se do předchozí nabídky, klikněte na tlačítku připojení.
 12. Užívat si pomocí VPN pomocí metody protokolu PPTP!

Ruční konfigurace VPN v různých verzích Windows

Jak mohu nakonfigurovat VPN v mém Windows 8 OS?

 1. Hlava do vyhledávacího pole a zadejte “VPN”.
 2. Vybrat “Správa virtuálních privátních sítí (VPN)”.Jak mohu nakonfigurovat VPN v mém Windows 8 OS
 3. Klikněte na na “+” tlačítko pro přidání připojení VPN.Co hledat v síti VPN pro váš počítač se systémem Windows
 4. Vyplnit požadované informace.
 5. Nalézt poskytovatel, který podporuje protokoly L2TP / IPSec.Jaké jsou nejlepší služby VPN pro můj počítač se systémem Windows
 6. Klikněte pravým tlačítkem myši na “Síť” na hlavním panelu systému Windows.
 7. Vybrat “Nastavení sítě a internetu”.Jsou Windows VPN v USA nezákonné
 8. Klikněte na na “Změnit nastavení adaptéru” z “Postavení” Jídelní lístek.Je v pořádku použít Cracked Windows verze pro VPN
 9. Naleznete připojení VPN, které jste vytvořili.
 10. Klikněte pravým tlačítkem myši to a vybrat “Vlastnosti”.Existuje VPN zdarma pro PC
 11. Klikněte na na “Bezpečnostní” tab.
 12. Vybrat L2TP / IPSec z “Typ VPN”.Jak nastavit VPN v OS Windows 8

Jak nastavit VPN na mém PC / notebooku se systémem Windows 7

 1. Hlava do “Centrum sítí a sdílení” Jídelní lístek.
 2. Klikněte na na “Vytvořte nové připojení nebo síť” volba.Jak nastavit VPN na mém Windows 7 PC-Laptop (1)
 3. Vybrat “Připojte se k pracovišti” spusťte průvodce připojením.Jak nastavit VPN na mém Windows 7 PC-Laptop (2)
 4. Klikněte na na “Použít moje připojení k internetu (VPN)” zahájit proces.Jak nastavit VPN na mém Windows 7 PC-Laptop (3)
 5. Typ IP adresa z vaší VPN služby.
 6. Vstoupit název připojení.
 7. Klikněte na na “další” volba.Jak nastavit VPN na mém Windows 7 PC-Laptop (4)
 8. Vstoupit příslušné uživatelské jméno a heslo.
 9. Klíště “V případě potřeby si toto heslo zapamatujte.
 10. Uhoď “Připojit” knoflík!Jak nastavit VPN na mém Windows 7 PC-Laptop (5)

Často kladené otázky (FAQ)

Jsou Windows VPN v USA nezákonné?

Přestože USA jsou součástí aliance pěti očí a zavádějí přísné zásady uchovávání dat a internetové cenzury, vláda zatím služby VPN nezakázala. Můžete si snadno stáhnout a nainstalovat jakékoli rozšíření, aniž byste se museli obávat legálních potíží.

Je v pořádku použít Cracked Windows verze pro VPN?

Přestože při používání popraskaných verzí různých sítí VPN není žádná újma, obvykle se doporučuje pojistné platit. Většina prasklých souborů často přichází plná tun antivirů a malwaru, což by mohlo poškodit všechna data. Určitě to nestojí za riziko.

Existuje VPN zdarma pro PC?

Pokud nechcete ztrácet hotovost při placeném předplatném, máte k dispozici bezplatná řešení VPN. Některé z nejlepších možností v poslední době zahrnují Windscribe, Hide.Me a TunnelBear. V této bezplatné příručce VPN pro Windows najdete další možnosti.

Zabalení věcí

Doufám, že tato příručka vám pomůže najít nejlepší VPN pro Windows na základě vašich potřeb a požadavků. Každé zmíněné jméno bylo přidáno po rozsáhlém výzkumu a analýze.

Snažím se být v mých průvodcích co nejpřesnější, ale pokud si myslíte, že existují lepší řešení nebo narazíte na nějaké problémy / problémy, neváhejte vynechat komentář níže!

Budu reagovat osobně a pokusím se poskytnout co nejvíce pomoci. Pokud to považujete za užitečné, pomozte bratrovi také sdílet tuto příručku. Díky předem

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me