Nejlepší VPN pro PC – Recenze kompatibilní se systémem pro všechny značky PC

Počítače nyní existují jako nenahraditelné součásti našeho moderního světa. Obývají všude od nemocnic po firemní domy a umožňují uživatelům provádět řadu úkolů. Bez počítače, který máte k dispozici, je téměř nemožné přežít. Protože však jejich popularita roste zrychlujícím se tempem, výrazně se zvyšuje také riziko pro data, která ukládají a přenášejí. Proto je nezbytné, aby operovali pod ochranou nejlepší služby VPN. Takže, poskytnutím nejlepšího možného průvodce, je zde průvodce nejlepší VPN pro PC.

Jsou PC VPN bezpečné pro použití?

VPN jsou pravděpodobně nejbezpečnějším způsobem anonymního prohlížení internetu a zachování soukromí v digitální sféře. V současné době je rychle nutné, aby každý jednotlivec používal VPN pro ochranu před hackery a invazí do soukromí.

Je používání PC VPN bezpečné?

Od odkazů na malware po podvody typu phishing a od zločineckých hackerských skupin po ty, kteří chtějí v počítačích zneužít zranitelnosti v nultém dni, hrozby přicházejí v různé míře, ale každý z nich může potenciálně výrazně poškodit vaše osobní a obchodní data..

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení VPN VPN nejen spoofují vaše IP adresy a přesměrovávají váš online provoz. Moderní denní VPN služby vám mohou poskytnout ultra-zabezpečené funkce přístupu na web, jako jsou zabíječské přepínače, prevence úniku IPV6, podpora více protokolů, vysoce kvalitní šifrování a mnohem více, aby bylo zaručeno, že snoopers mají dost těžký čas v přístupu k vašim datům.

Je legální používat PC VPN?

S výjimkou některých velmi represivních režimů a zemí na světě, jako jsou země v Íránu a Číně, jsou sítě VPN naprosto legální, pokud jde o jejich používání a nasazení po celém světě. Obyvatelé internetu v regionech jako USA, Evropská unie, Velká Asie a Střední východ jsou nejvýznamnějšími uživateli na světě.

Je legální používat PC VPN?

A jak se vše vyvíjí a objevujeme nové způsoby, jak věci používat, odvětví VPN se neliší, protože nyní poskytují tolik exkluzivních služeb než před několika lety.

Například ti z nás, kteří milují streamování našeho oblíbeného online video obsahu, nám důvěryhodná PC VPN může pomoci při odblokování a přístupu k obsahu s omezeným přístupem. Uživatelé žijící ve Velké Británii nyní nemají potíže s přístupem k pořadu určenému pouze pro americké publikum, pokud používají dobrou službu PC VPN.

VPN jsou výrazem individuální svobody a kontroly, díky čemuž jsou nejen právně, ale také morálně přijatelné a doporučené.

Je bezpečné používat PC VPN na všech zařízeních?

Stejně jako v případě všech kategorií produktů a služeb na světě existují podvody a duplikáty i ve světě PC VPN. Většinou se musíte vyhýbat službám VPN zdarma a těm, které existují v oblasti Androidu & Ekosystém aplikace pro iOS.

Je bezpečné používat PC VPN na všech zařízeních?

VPN jsou kapitálově náročné produkty, protože jejich infrastruktura je nutná pro jejich provozování, jako jsou globální serverové systémy, funkce pro podporu protokolů apod., Takže většina bezplatných služeb si udržuje své peněžní toky buď prodejem uživatelských dat, spamovými reklamami, nebo implantováním sledovacích kódů do zařízení.

Nejlepší VPN pro PC, které uvedeme později v tomto průběhu této recenze, jsou nesmírně důvěryhodné a existují s jediným cílem poskytnout uživatelům maximální zabezpečení online. Tito poskytovatelé VPN mohou být nákladní, ale můžete si být jisti, že je lze bezpečně používat na všech zařízeních, tj. Tabletech, chytrých telefonech, počítačích a dalších.

VPN podporovaná PC značkami

Neexistují prakticky žádné značky PC, které neposkytují podporu pro VPN. Je to proto, že značky počítačů pouze poskytují hardware a obvykle to nedávají’• Omezit přístup k instalaci jakéhokoli konkrétního softwaru na jejich systémy.

Ať už máte notebook HP nebo používáte nový systém vyrobený společností Lenovo, VPN by na tom určitě pracovala. Apple, Acer, Razer, Samsung, Dell, Asus, Microsoft a další, jsou všechny nejoblíbenější značky počítačů na světě a všechny poskytují podporu VPN.

Některé operační systémy však ztěžují instalaci a VPN jako např. non-coders a programátoři mohou mít těžký čas instalovat VPN přímo do jejich systémů.

Na druhé straně poskytovatelé VPN nabízejí specializované aplikace pro použití v jiných populárních operačních systémech, jako jsou Windows a Mac, a usnadňují tak stahování a nastavení téměř všech poskytovatelů VPN, kteří se přihlásili k odběru.

VPN s operačním systémem PC

Vzhledem k tomu, že popularita VPN stále roste, protože lidé nacházejí mnohem více nových výhod jejich používání, téměř všechny operační systémy začaly poskytovat vrozenou podporu softwaru. Populárnější operační systémy jako Windows, Android, iOS a Mac jsou pokryty většinou VPN prostřednictvím specializovaných aplikací pro platformy.

Složitější operační systémy, jako jsou UNIX a Linux, však nezískají své specializované aplikace od poskytovatelů VPN, protože tyto operační systémy mají mnoho distribucí a konfigurací, takže je herculským úkolem vyvinout jedinečnou aplikaci pro platformy.

Není však třeba se zneuctívat, protože ti, kdo používají platformy, jako je Linux, patří většinou k technické aréně a jsou v povoláních, jako je kódování, programování, zabezpečení dat a podobně, takže vědí, jak se pohybovat kolem takových složitých instalací.

Na druhou stranu je k dispozici mnoho podrobných průvodců se špičkovými VPN, které neskutečně snadným způsobem procházejí mnoha složitými nastaveními..

Seznam nejlepších VPN pro PC

Zde je úplný seznam představující 10 nejlepších VPN pro PC:

 1. ExpressVPN
 2. PureVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. SoukroméVPN
 6. Ivacy VPN
 7. TunnelBear
 8. CyberGhost
 9. TorGuard VPN
 10. Soukromý přístup k internetu (PIA)

Nejlepší VPN pro PC 2018

Nestačí být ve světě VPN jen dostačující, protože současný spotřebitel vyžaduje další funkce a nové použitelnost, pokud bude platit za službu..

VPN, které sotva splňují kritéria, že jsou nejrychlejší VPN, jako je nabídka omezených serverů, průměrná bezpečnost dat a schopná podpora zákazníků, by na trhu mohla přežít, ale v našem seznamu Nejlepší VPN pro PC 2018 nemá místo..

Zaručujeme serverovou infrastrukturu rozšířenou do desítek zemí a obsahující tisíce IP adres, poskytující ultra-bezpečné šifrování a podporu protokolů, schopných odblokovat cokoli z Netflix USA do HotStar Indie a schopných napájení ještě mnohem více než to, zde je náš seznam nejlepší VPN pro PC 2018:

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

ExpressVPN - špičková VPN zejména pro PC

ExpressVPN se sídlem v oblasti Britského Virgin Islandu, která je přátelská k datům a pyšní se servery s více než 2000 servery ve 148 lokalitách po celém světě. “Nejdůvěryhodnější VPN na světě” docela vhodně.

Nejlepší VPN pro PC 2018

Nikdy se v uživatelských protokolech neuchovávalo ani neobrátilo. Svědčí o tom nedávný případ v Turecku. Express VPN představuje příkladnou integritu ochrany soukromí spotřebitele.

Přečtěte si podrobně v této aktualizované recenzi expresvpn.

Kromě toho šifruje datové pakety ze svých serverů v šifrování AES 256, poskytuje podporu všem vysoce zabezpečeným protokolům, jako je Open VPN, odblokuje téměř všechny geograficky omezené streamingové a obsahové stránky a dokonce nabízí vyhrazenou podporu prostřednictvím nativních aplikací na široký repertoár platforem.

Jedinou nevýhodou této služby je to, že za prvé nabízí pouze tři simultánní spojení, za druhé ne’nepřijde levně. Roční tarif stojí 99,95 $ vyúčtováno jednou, zatímco dvouletý plán bude vyžadovat, abyste si rozdali 69,95 vyúčtovaných jednou.

Profesionálové

 1. Vyhrazené aplikace na kompatibilním PC OS
 2. Podpora více platebních možností
 3. Vysoké standardy šifrování
 4. Rozšiřující podpora protokolu
 5. Zásady nulových protokolů

Nevýhody

 1. Žádné vyhrazené servery P2P
 2. Drahé cenové plány

visit-expressvpn

PureVPN - nabízí vysoce kompatibilní, snadno použitelnou aplikaci pro PC

PureVPN se sídlem v Hongkongu je služba, která vždy míří daleko směrem k poskytování služeb svým zákazníkům a poskytuje jim nesmírnou jednoduchost, pokud jde o všechny aspekty související s používáním této služby. Ať už se jedná’Díky vysoce cenově dostupným cenovým plánům nebo rozšířené nativní podpoře / aplikacím pro více platforem zůstává PureVPN službou prolomení cesty.

PureVPN pro PC

Svým předplatitelům nabízí vše, co se týká exkluzivních funkcí, jako je kill switch, NAT firewall, ochrana proti úniku DNS, ochrana DDoS, funkce odblokování pro streamování webů, split tunneling, cibule přes VPN a další..

Přečtěte si všechny podrobnosti v této recenzi Pure VPN.

Pokud tomu tak není, je to v oblasti pobavení a vyhovění požadavkům úřadů na vydání údajů. Ujišťujeme vás však, že v případě, kdy bylo zjištěno, že služba vede uživatelské záznamy, byl případ, kdy došlo k trestnímu záměru.

U jiných aktivit týkajících se svobody internetu, jako je torrenting nebo streamování obsahu s omezeným přístupem, PureVPN nehraje snitch a převrátí vaše data.

Tato služba je šetrná k rozpočtu. Dvouleté předplatné s PureVPN vás bude stát jen 69,12 $ vyúčtovaných jednou, zatímco roční předplatné není’Není to ani drahé a vyžaduje, abyste zaplatili jednou 59,04 $.

Profesionálové

 1. Ochrana DDoS funguje na všech PC OS.
 2. Vyhrazené servery P2P a Torrent
 3. 750 + servery ve 141 zemích
 4. VPN hotspot
 5. Nat Firewall
 6. Podpora více protokolů včetně OpenVPN a L2Tp
 7. Umožňuje rozdělení tunelů

Nevýhody

 1. Udržuje některé protokoly
 2. Zkušební verze zdarma není k dispozici

Navštivte PureVPN

NordVPN - Poskytuje nejvyšší stupeň zabezpečení pro PC

S jednou z nejrychlejších rychlostí během naší kontroly napříč všemi platformami je NordVPN mimořádně spolehlivý a nabízí rozsáhlá řešení pro všechny typy uživatelů VPN. Tento poskytovatel není od samého začátku nadšený, ale jen málo z nich se může shodovat se svými bezpečnostními funkcemi a neuvěřitelným počtem serverů celkem 3359+ serverů v 60+ zemích.

NordVPN pro PC

NordVPN se sídlem v Panamě nabízí šest současných připojení, podporu více protokolů, exkluzivní funkci SmartPlay pro streamování webů, jako je netflix, a dvojité šifrování pro zvýšení bezpečnosti. Výhody se však nekončí, protože se můžete spolehnout na to, že poskytovatel má nejvyšší dobu bezporuchovosti a zároveň čelí minimálním, pokud vůbec nějakým, přerušením v pokračování služby..

Nezapomeňte zkontrolovat naši aktualizovanou recenzi nordvpn.

Dříve to byla jedna z dražších služeb, ale nyní je to v dostupném okně, stojí jen 125,64 $ za tříletý předplatné.

Profesionálové

 1. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP pro všechny modely PC.
 2. Vyhrazené P2P a Torrenting.
 3. Tor s VPN k dispozici
 4. Zkušební období zdarma
 5. K dispozici je dvojí šifrování
 6. 3359 serverů ve více než 60 zemích
 7. Přijato bitcoiny a platební stěna
 8. Funkce SmartPlay pro streamování stránek

Nevýhody

 1. Měsíční plán je drahý na 11,95 $ / měsíc

Nejlepší VPN pro PC - Recenze kompatibilní se systémem pro všechny značky PC

IPVanish - nabízí bezproblémovou podporu pro streamovací weby pro PC

Pokud hledáte poskytovatele VPN, který nezkazí kvalitu HD vašeho streamovaného obsahu, ani to neumožňuje, aby ikona ukládání do vyrovnávací paměti většinu času zablokovala obrazovku, pak se můžete setkat se svým zápasem s IPVanish.

IPVanish pro PC

S nepředvídatelným jménem se služba postavila proti etablovaným konkurentům. IPVanish nabízí šifrování AES 256 stupňů, podporu více protokolů, rychlosti zipu, nízké doby pingback, 1000+ serverů a další,

Ale co se nám na BestVPN.co nejvíce líbí o této službě, je to, že její UX ve vyhrazených aplikacích je velmi plynulý a snadno se naviguje, takže je nejlepší vyzkoušet první časovače.

Profesionálové

 1. K dispozici je neomezená šířka pásma podporovaná pro všechny počítačové sítě LAN v síti.
 2. Protokoly OpenVPN a L2TP / IPsec VPN
 3. Odblokuje geo-omezený obsah
 4. Zásady nulových protokolů
 5. 40 000+ sdílených IP adres

Nevýhody

 1. Zákaznická podpora je pomalá
 2. Žádná zkušební verze zdarma

Navštivte IPVanish

PrivateVPN - jednoduchá a snadno použitelná VPN pro PC

Nejlepší věc na jakékoli službě nebo produktu musí být její jednoduchost a averze ke složitosti. PrivateVPN je na špici našeho seznamu za vysoce bezpečnou, ale stále efektivnější službu, která nabízí vše od odblokování Netflixu k nejvyššímu bezpečnostnímu přístupu nesmírně snadným způsobem.

SoukroméVPN pro PC

Přestože služba skutečně potřebuje zvýšit počet svých serverů z pouhých 80 serverů, současné servery nejsou nikdy blokovány ani příliš omezeny, aby se postoupily rychlosti na nepoužitelné úrovně..

Kromě toho nebude PrivateVPN ukládat vaše protokoly, bude šifrovat vaše data šifrovacím profilem AES 256, nabízí rozmanitou podporu protokolů a zaručuje snadnou dostupnost a podporu na všech platformách prostřednictvím nativních aplikací..

Cenové plány jsou podle oborových standardů trochu nekonvenční, protože není k dispozici dlouhodobé předplatné. U 13 měsíčního předplatného budete muset zaplatit 50,40.

Profesionálové

 1. 2048bitové šifrování s AES 256 pro každé zabezpečení počítače.
 2. 30denní zkušební verze zdarma
 3. Zrychlení nulové rychlosti
 4. 56 Umístění serveru
 5. Protokoly zahrnují Open VPN, PPTP, L2TP, Ikev2 & IPSec
 6. Ochrana proti netěsnosti IPv6

Nevýhody

 1. Není k dispozici žádný dlouhodobý cenový plán
 2. Obtížné rozhraní UX u nativních aplikací

Navštivte privátní VPN

Nejlepší VPN pro PC zdarma

Bezplatné služby lákají uživatele z celého spektra, dnes však’s ultramoderním světem špičkových technologií musíte být opatrní, k čemu se přihlašujete, zejména poskytovatelé zdarma.

Většině bezplatných sítí VPN není třeba důvěřovat, protože pokud vám neúčtují poplatky za službu, pravděpodobně sbírají příjmy prostřednictvím jiných toků. Tento scénář může být pro uživatele VPN docela riskantní, protože když někomu důvěřujete, že vás a vaše data chrání a místo toho se snaží vymyslet, že výsledky budou zpeněžit, mohou být výsledky často zcela škodlivé.

Stále však existují někteří poskytovatelé bezplatných VPN, kteří vám umožňují pokračovat ve vašich internetových aktivitách pod jejich ostražitým a bezpečným krytím, aniž byste se vás v žádném případě snažili duplikovat.

Zde je náš seznam nejlepších bezplatných sítí VPN pro PC pro rok 2018:

TunnelBear VPN - nabízí skvělé aplikační rozhraní pro PC

Pravděpodobně nejdůvěryhodnější bezplatná VPN, se kterou jsme se kdy setkali na webu BestVPN.co, nabízí TunnelBear příkladné zabezpečení a přístup k serveru (jak je uvedeno v této recenzi tunelu). Díky ochranné známce Bear v celém uživatelském rozhraní na vyhrazených aplikacích je tato VPN tak snadno použitelná, že ji může použít kdokoli, dokonce i ti, kteří nemají zkušenosti s VPN, dříve.

Nejlepší VPN pro PC zdarma

Při rychlostních zkouškách se do značné míry bralo v úvahu, že tato služba byla nabízena zdarma. Nejlepší věcí na nich však musí být jejich otevřenost. Je známo, že bezplatné VPN jsou docela omezující, ale TunnelBear nabízí pět současných připojení, díky nimž můžete při přenášení své aktivity online přenášet celé své zařízení pod ochranný kryt..

Tam, kde se touto službou vypneme, je však její limit datové šířky pásma 500 MB, který se cítí, že je něco tak dobrého, ale nemůžete ho mít více kvůli omezením používání.

Profesionálové

 1. Na každém počítači se může současně připojit 5 zařízení.
 2. Výkonné šifrování
 3. Uživatelské rozhraní je neuvěřitelně snadné

Nevýhody

 1. Nízký limit dat
 2. Nepodporuje P2P / Torrenting

Hide.Me - vysoce bezpečné šifrování vašich dat

Bezplatná síť VPN, která zobrazuje nulové reklamy, již vítězí. Hide.me existuje již nějakou dobu jako nejlepší bezplatná VPN pro PC nějakou dobu a v tomto období; získalo pověst rychlého a bezpečného poskytovatele s nulovou obtěžností.

Hide.me pro PCStovky tisíc uživatelů služby se mohou zaručit za to, že tato VPN je vysoce bezpečná, pokud jde o ochranu soukromí uživatelů, a že se nevyhýbá žádnému vtipnému podnikání, jako je vkládání sledovacích kódů nebo prodej uživatelských dat..

Dodává se s limitem šířky pásma 2 GB pro freebies, což je dostačující, pokud vezmete v úvahu nízkolehké konzistence prohlížení. Na druhou stranu můžete ke službě připojit pouze jedno zařízení, což je určitě bummer, ale můžeme to vzít, dokud služba zůstane stejně dobrá jako nyní.

Profesionálové

 1. Neuvěřitelné standardy šifrování pc
 2. Výslovně uvedená zásada nulových protokolů.
 3. Vysoké rychlosti

Nevýhody

 1. Servery pouze ve 3 zemích
 2. Není vhodné pro odemykání geo-omezeného obsahu
 3. K dispozici je pouze připojení zařízení

ZoogVPN - Umožňuje podporu P2P pro PC

Ačkoli jméno zní dost podivně, služba je něco jiného než to. Společnost BestVPN.co je ZoogVPN vysoce hodnocena jako bezplatná VPN pro PC díky svým nulovým falešným příslibům a maximálnímu plnění všech bezplatných funkcí..

ZoogVPN pro PC

Je to jedna z mála sítí VPN zdarma, která umožňuje uživatelům dopřát se připojení P2P, aniž by je museli omezovat ze svých ságů na šířku pásma. Šifrování je 128 bitů, a to může určitě zlepšit, ale je relativně bezpečné chránit své aktivity online.

Má politiku nulových protokolů a umožňuje uživatelům připojit jediné zařízení a spotřebovat až 2 GB datové šířky pásma každý měsíc.

Profesionálové

 1. 2 GB Data Cap pro všechny uživatele PC.
 2. Poskytuje relativně silné šifrování
 3. Rychlé servery

Nevýhody

 1. Zákaznická podpora trvá příliš dlouho
 2. K dispozici je jedno zařízení

Windscribe VPN - velkorysý limit šířky pásma dat pro PC

Relativně nová služba, ve srovnání s ostatními poskytovateli v seznamu, Windscribe je jednou z lepších bezplatných služeb VPN, z toho, co současný trh nabízí.

WindscribeVPN pro PC

Nejlepší část této služby je její velkorysost, která umožnila bezprecedentní 10GB datový limit, neomezené připojení zařízení, vyhrazenou podporu P2P a dokonce i doporučený blokovač reklam.

S VPN jsme byli vypnuti pouze kvůli častým výpadkům v kontinuitě služeb. Dokonce i týmy zákaznické podpory reagovaly pomalu, ale vzhledem k tomu, že je nový, můžeme mu poskytnout výhodu času na vylepšení těchto problémů a jejich přizpůsobení podle očekávání uživatelů..

Profesionálové

 1. 10 GB Data Cap na každou značku PC.
 2. Neomezené připojení zařízení
 3. Obsahuje blokování reklam a bránu firewall
 4. Podporuje P2P / Torrenting

Nevýhody

 1. Nepodporuje OpenVPN
 2. Členění běžné

Nejlepší VPN pro PC ke stažení zdarma

Pro stažení jakékoli nativní aplikace OS pro vaše PC stačí stáhnout tyto odkazy na poskytovatele (seznam je rozdělen mezi hlavní placené a nejlepší bezplatné VPN pro PC):

Nejlépe placená VPN pro PC:

 • https://www.expressvpn.com/vpn-software
 • https://www.purevpn.com/download
 • https://nordvpn.com/download/
 • https://www.ipvanish.com/vpn-setup/
 • https://privatevpn.com/why-privatevpn/our-vpn-features/apps/

Nejlepší VPN zdarma pro PC:

 • https://www.tunnelbear.com/apps/windows
 • https://hide.me/en/software
 • https://zoogvpn.com/vpn-apps
 • https://windscribe.com/download

Závěr

Od působivé velikosti trhu ve výši 40 miliard USD je odvětví VPN připraveno exponenciálně růst a dosáhnout tržní hodnoty neuvěřitelných 70 miliard USD, což podkopává rostoucí znalosti mezi lidmi o vlastní hodnotě nasazení VPN.

VPN nejsou jen ozdobná bezpečnostní zařízení, která je třeba považovat za novinky, ale v naší době neustálých datových spiknutí, jako je skandál Cambridge Analytica, online uživatelé musí přehodnotit své vnímání toho, jaké výhody může dobrá služba VPN získat..

Pro počítače, které ukládají a přenášejí většinu vašich osobních, finančních a obchodních údajů, jsou VPN nezbytnou komoditou. Pokud čtete tuto recenzi v roce 2018, musíte ji také získat, nebo riskujete, že budete součástí větších a škodlivějších skandálů s daty, z nichž některé by vám mohly přinést více škody, než jste kdy mohli mít představit si.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me