Nejlepší VPN pro iPad – Kompletní bezpečnostní průvodce s využitím bezplatné iPad VPN

Jablko’s produkty byly vztek od přelomu 2. tisíciletí, s populárními značkami, jako je iPod a iPhone hrabat prodej v milionech prodaných kusů ročně. S rostoucí popularitou značek se systémem iOS však rostly i hrozby, které na ni byly zaměřeny v online doméně.

Inteligentní hackeři jsou vždy připraveni proniknout do iPadu a dostat se do rukou vašich dat. Nejlepší VPN je vaše nejbezpečnější sázka, aby váš iPad dosáhl úrovně zabezpečení potřebné k odvrácení takových nebezpečných hrozeb.

Zde je komplexní průvodce BestVPN.co pro nejlepší VPN pro iPad, který je zaměřen na to, abyste byli vybaveni všemi informacemi pro správné rozhodnutí, pokud jde o výběr nejvhodnější a iPad přátelské VPN.

Nejlepší VPN pro ipad

Co je to VPN na IPad

IPad nabízí svým uživatelům mnohem více funkcí a funkcí než všechny ostatní tablety dostupné na trhu. Příchod iPadu předznamenal nový věk konektivity, poháněný zařízením, které vám umožní dělat vše, co vaše stolní počítač dokáže, bez nepohodlí běžných počítačů.

iPady lze použít kdekoli. Od lavičky v parku po vlastní ložnici, iPady umožnily uživatelům zažít obrovskou dostupnost. Jelikož jste však vždy připojeni k internetu prostřednictvím iPadu pro řadu aktivit, jako je streamování, hraní online her, nakupování, čtení a dokonce i studium, vaše citlivá data mohou být snadno ohrožena.

Co je VPN na IPad?

To vyžaduje, abyste podnikli příslušná bezpečnostní opatření. Například VPN na iPadu vám umožní získat další vyrovnávací paměť zabezpečení online, abyste byli v bezpečí před malwarem, viry, podvodníky a dokonce i spamovými zprávami vytvořenými v rámci společnosti. Ale výhody prostě ne’tam nekončím. Nejlepší dnešní nejlepší VPN vám umožní prohlížet a odblokovat geo-omezený obsah.

Při Torrentingu dokonce skrývají vaši IP před trolly autorských práv, šifrují citlivá data, jako jsou čísla kreditních karet a další. To je důvod, proč se VPN rychle stávají nepostradatelnými na každém zařízení, ale jejich význam roste mnohonásobně, pokud se zajímáte o zařízení, jako je iPad, které je online obyvateli mnohem více využíváno.

Proč potřebujete VPN na IPad

iPady jsou vyspělejší a vysoce vyvinuté verze tabletových počítačů a jsou jedním z nejpopulárnějších přístupových zařízení pro procházení Internetu. Dnešní internet však má spravedlivý podíl na rizicích, povinnostech a omezeních, z nichž většinu lze neutralizovat nasazením VPN.

Proč potřebujete VPN na IPad?

Například Netflix je populární služba streamování na vyžádání, ale nabízí různé knihovny obsahu v různých zemích. To, co uživatel může vidět u Netflixu na Novém Zélandu, by se tedy úplně lišilo od toho, co Netflix UK svým uživatelům nabídl. Uživatelé nyní potřebují VPN, aby obešli tato potlačující geo-omezení obsahu a užili si své předplatné naplno.

Kromě toho vám VPN může udělat mnohem jednodušší a bezpečnější prohledávat na iPadu, chránit vás před hrozbami malwaru, odkládat hackerům krádež citlivých dat a poskytovat vám zvýšenou anonymitu online.

Jak vybrat nejlepší VPN pro iPad

Pokud jste se rozhodli pro službu VPN, která poskytuje zabezpečení vašeho iPadu, rozhodli se vzít v úvahu některé důležité faktory, než se vypořádáte s určitým poskytovatelem. Níže je uveden seznam funkcí, které by měl poskytovatel nabízet, aby byla jeho služba považována za nejlepší VPN pro iPad:

Jak vybrat nejlepší VPN pro iPad

Zde je seznam funkcí, které by měl poskytovatel nabídnout, aby byla jeho služba považována za nejlepší VPN pro iPad

Silné šifrování:

Ochrana dat se provádí šifrováním při průchodu internetem. Pokud je šifrování dostatečně silné, i když někdo sleduje a získává vaše data, vše, co uvidí, je nesmírné, že vyhráli’být schopen dešifrovat. Nejlepším druhem šifrování je stupeň AES 256, který používají vládní agentury, vojenské jednotky a další citlivé datové instalace.

Podpora více protokolů:

Zatímco vaše data jsou šifrována, to’Je vždy lepší zajistit, aby to nikdo nemohl chytit, když je v tranzitu přes internet. To se provádí průchodem a “Protokol”, což je druh šifrovaného tunelu, do kterého se nikdo nemůže dostat. Nejlepší VPN nabízejí podporu více protokolů, která zahrnuje vyhrazenou podporu pro OpenVPN, PPTP, L2TP a další.

Robustnost serverové infrastruktury:

Na zábavně orientovaných zařízeních, jako je iPad, potřebujete VPN, která dokáže poskytnout maximální počet serverů na více místech rovnoměrně rozložených. Čím více serverů, tím vyšší je vaše šance na snadné odblokování geo-omezeného obsahu.

Některé hlavní VPN dokonce poskytují dedikované servery pro činnosti, jako je Torrenting, P2P, zastaralé servery a další, takže to může být přidané plus.

Kompatibilita s iPadem:

Jablko’Zařízení nejsou tak příjemná pro aplikace a zdroje, které pocházejí mimo její důvěryhodného vývojáře’s komunitou. Aby VPN mohla být pro iPad dobrá, musí na zařízení poskytovat vysoký stupeň kompatibility. Mnoho sítí VPN nabízí specializované aplikace pro iOS, které slouží právě této potřebě.

Exkluzivní funkce:

Nejlepší VPN don’• Jednoduše nabízíme základní funkce, jak by to bylo’ospravedlnit své špičkové okoun na vrcholu VPN. Exkluzivní funkce se mohou pohybovat od usmrcených přepínačů až po zdvojnásobení VPN a dokonce i cibule přes VPN, což všem uživatelům umožňuje zvýšit zabezpečení jejich iPadů.

nejlepší vpn pro ipad

Nejlepší VPN pro iPad - důvěryhodné a testované aplikace s čestným hodnocením

iOS je obecně velmi bezpečná platforma, ale hackeři se rychle stávají extrémně sofistikovanými při svých útocích na taková zařízení. Nadšenci iOS jsou velmi loajální, pokud jde o jejich zařízení, a to dělá platformy, jako je iPad, tak lákavé pro útoky na data.

Nejlepší VPN jsou chráněny před takovými trapnými úniky dat, které vás mohou zachránit před velkým množstvím finančních a osobních dat. Kromě toho sítě VPN také poskytují výjimečnou zdvořilost, protože vám umožňují obejít cenzuru a přistupovat k obsahu s omezeným přístupem.

Na vašem iPadu vám tyto funkce umožní vylepšit věci, které může vaše zařízení dělat, a zaručit prvotřídní zážitek založený na špičkové VPN. Zde je náš kurátorský a zkreslený seznam pro Nejlepší VPN pro iPad obsahující recenze cen, průvodce kompatibilitou, počty serverů a další důležité faktory.

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

ExpressVPN - všestranný výkon na iPadech:

ExpressVPN, rozlišující název mezi VPN, nabízí jeden z největších balíčků funkcí, který nabízí prvotřídní pohodlí uživatelů.

Kromě svého nesmírně pohodlného a mimořádně snadno použitelného aplikačního klienta pro iOS může nabídnout více než 2000 serverů, limit nulové šířky pásma, puchýře vysoké rychlosti, které’Nechte se zapadnout úzkými místy serveru, šifrováním AES 256 a další exkluzivní funkcí, jako je split tunneling, pro větší bezpečnost.

Zkontrolujte úplnou recenzi expresvpn.

EpressVPN pro iPad

Tato VPN může být o něco dražší než její vrstevníci, ale pro ty, kdo si nepřijdou, nabízí 30denní záruku vrácení peněz’Nechci zůstat v provozu po prvním použití. Ale k tomu dochází jen zřídka.

Express Express nabízí na iPadu tři různé plány. Měsíční plán přichází na 12,95 $, což je příliš přehnané na zvážení, plán na 6 měsíců stojí 59,95 $ vyúčtovaných jednou, ale jejich nejlepší plán zůstává roční, který stojí pouhých 99,95 $.

Profesionálové

 1. Nejlepší rychlost zařízení jako VPN pro iPad
 2. Vyhrazené aplikace a rozšíření pro prohlížeče
 3. Odolné, vojenské šifrování
 4. Podpora více protokolů
 5. Zásady nulových protokolů

Nevýhody

 1. Žádné vyhrazené servery P2P
 2. Drahé ve srovnání s konkurenčními službami

Získejte ExpressVPN

PureVPN - nízkonákladová VPN se všemi funkcemi na iPadu:

Určitě jedna z nejdostupnějších VPN tam, PureVPN nabízí vše, co nejlepší VPN mohou, za zlomek ceny. Pokud uvažujete o zakoupení sítě VPN, která dokáže odblokovat geograficky omezené streamingové služby, PureVPN vám může nabídnout právě to,.

Podívejte se na naši podrobnou purevpn recenzi.

PureVPN pro iPad

Můžete sledovat Hulu, Netflix a Amazon Prime pro jakýkoli region s PureVPN’s úžasnými 750 servery, které jsou rozmístěny po celém světě. Kromě toho vám předplatné s PureVPN zajišťuje právo mít funkce jako Split Tunneling, Onion over VPN, podpora více protokolů a další.

S pouhým 69,12 USD za dvouletý plán předplatného je předplatné příliš těžké ignorovat s PureVPN.

Profesionálové

 1. Dostupné plány VPN pro iPady
 2. Ochrana DDoS
 3. Podpora vyhrazeného streamování
 4. Servery P2P a Torrent
 5. 750 + servery ve 141 zemích
 6. VPN hotspot
 7. Nat Firewall
 8. Podpora více protokolů včetně OpenVPN a L2Tp
 9. Umožňuje rozdělení tunelů

Nevýhody

 1. Udržuje některé protokoly
 2. Zkušební verze zdarma není k dispozici

Získejte PureVPN

Soukromý přístup k internetu (PIA): bezkonkurenční ochrana jako VPN pro iPad:

S 3030 servery ve 28 zemích a funkcemi orientovanými na zákazníka, jako je vyhrazená podpora P2P a odblokování geografického omezení, zůstává PIA jednou z nejlepších VPN pro iPad. Tato VPN je pro uživatele oblíbená, pokud jde o robustnost funkcí. Udržuje nulové protokoly, nabízí více bran VPN, obsahuje blokování reklam a malwaru.

Don’Nezapomeňte si přečíst naši komplexní recenzi přístupu na internet

Soukromý přístup k internetu pro iPad

PIA také nabízí vysoce kompatibilní aplikaci pro použití na platformách iOS, jako je iPad. A není to ani tak drahé, protože roční plán stojí 39,95 USD, zatímco jejich nejvyšší plán, který nabízí předplatné na 24 měsíců, bude účtován na 69,95 USD.

Profesionálové

 1. Vylepšené ovládací prvky zabezpečení jako VPN pro iPad
 2. Podporováno OpenVPN, L2TP / IPsec
 3. Podpora P2P je k dispozici
 4. Poskytovatel nulových protokolů
 5. 5 Současná připojení
 6. Neomezená šířka pásma

Nevýhody

 1. Uživatelské rozhraní v jeho nativních aplikacích je trochu komplikované

Získejte soukromý přístup k internetu

NordVPN - Plně zabezpečené funkce pro zaručenou anonymitu na iPadu:

Společnost NordVPN se stále soustředí na to, aby co nejlépe nabídla nejzákladnější vlastnosti VPN, tj. Ultrarychlostní zabezpečení.

Kromě standardního šifrování 256 stupňů a podpory více protokolů můžete pomocí technologie NordVPN přidat další úrovně zabezpečení’s exkluzivními funkcemi, jako je Double VPN, Onion over Tor, CyberSec, ochrana proti úniku IPv6 a další.

Zkontrolujte naši aktualizovanou recenzi nordvpn

NordVPN pro iPad

To však neznamená, že nemůže obejít geo-omezený obsah. NordVPN je Netflix přátelský a ve vašem iPadu byste neměli žádné potíže s přístupem k obsahu, který se původně neměl dostat k vám.

Plány jsou sice trochu vyšší, ale roční plán stojí 83,38 USD. Nejlepší nabídku však můžete získat, pokud si vyberete 36 měsíční předplatné, které vás vrátí zpět na pouhých 125,64 $.

Profesionálové

 1. Zkušební období zdarma
 2. K dispozici je dvojí šifrování
 3. 3359 serverů ve více než 60 zemích
 4. Více platebních metod
 5. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP
 6. Funkce SmartPlay pro streamování stránek

Nevýhody

 1. Drahé měsíční plány

Získejte NordVPN

TorGuard - Funkce Stealth Protection pro zvýšení soukromí na iPadu:

TorGuard přešel o krok před prohlížečem, pokud jde o poskytování bezpečnosti a soukromí uživatelům. Přesto, že TorGuard nabízí jen málo dalších funkcí kromě základních, je exkluzivní VPN pro ty, kteří nemají tendenci riskovat svou anonymitou online na svém iPadu..

Torguard VPN pro iPad

Rychlosti jsou díky těmto bezpečnostním opatřením trochu pomalé, ale ne příliš mnoho, aby zkazily váš zážitek. Získáte také neomezenou šířku pásma, funkci ochrany před stealth, 5 současných připojení a mnohem více díky předplatnému TorGuard.

Jediným vypnutím této služby jsou její matoucí plány. Abychom vás však před tímto problémem zachránili, doporučujeme vám, abyste za rok plánovali anonymní plán VPN na pouhých 59,99 $. Příští nejlepší plán bude stát 99,99 $ za 24měsíční úplné předplatné.

Profesionálové

 1. Funkce ochrany StealthVPN jako VPN pro iPad
 2. Silné úrovně šifrování
 3. Běží na modelu směrování cibule
 4. 3000+ VPN serverů v 50 zemích
 5. Vyhrazená IP adresa

Nevýhody

 1. Plány jsou velmi drahé
 2. Balíčky funkcí mohou být matoucí

Získejte TorGuard VPN

Nejlepší VPN pro iPad zdarma

V současné době existuje v VPN velmi málo bezplatných služeb, které nabízejí skvělý zážitek a zároveň jsou vysoce důvěryhodné. V posledních letech, kdy bylo zachyceno mnoho bezplatných služeb VPN, zatímco nelegální používání uživatelských dat nebo jejich prodej online, důvěra spotřebitelů v ně byla do značné míry narušena..

Free VPNs navíc nemohou poskytovat všechny exkluzivní funkce, jako jsou placené služby, např. existuje velmi málo bezplatných poskytovatelů, kteří nabízejí neomezenou šířku pásma nebo dobrý počet serverů.

Pokud však stále chcete získat pro svůj iPad jeden, úspěšně jsme vytvořili seznam pro nejlepší bezplatnou VPN pro iPad, který se skládá z poskytovatelů, kteří jsou nejen důvěryhodní, ale mohou sbírat ránu, pokud jde o funkce a výkon. Zde je náš seznam nejlepších bezplatných sítí VPN, které můžete s iPadem použít v roce 2018:

WindscribeVPN - Nejlepší VPN pro iPad s podporou P2P

Volné VPN obvykle potlačují své možnosti na holé minimum, ale Windscribe nic z toho nedělá. Ve skutečnosti je tento poskytovatel VPN jedním z nejštědřejších VPN, které jsme my’narazil jsem do kategorie zdarma. Při 10 GB limitu šířky pásma za měsíc je Windscribe 5krát vstřícnější pro uživatele než jiné bezplatné VPN.

Windscribe pro ipad

Ale výhody ne’Nezastavujte se, protože také získáte 11 umístění serveru, vyhrazenou podporu P2P, blokování reklam a funkci brány firewall. Je to jeden z nejlepší VPN pro iPad zdarma pokud jste uživatel, který nemá’spokojit se s méně.

Profesionálové

 1. 11 serverů dostupných pro VPN zdarma na iPadu
 2. Neomezené připojení zařízení
 3. Funkce blokování reklam a firewall
 4. Podporuje P2P / Torrenting

Nevýhody

 1. Otevřený protokol VPN není k dispozici
 2. Poruchy společné

TunnelBear VPN: Trvale stabilní rychlosti jako VPN pro iPad

Díky roztomilým medvědím karikaturám rozloženým na všech uživatelských rozhraních je TunnelBear vysoce spolehlivá bezplatná služba. Nejlepší na tom je jeho nekomplikovaná aplikace pro iOS pro iPad’je stejně snadné jako plug and play.

Přečtěte si naši aktualizovanou recenzi tunelu

Tunnelbear pro iPad

Jedinou nevýhodou je nízký limit šířky pásma přicházející na pouhých 500 MB za měsíc. Pokud však o službě píšíte, získáte další 1 GB dat.

Rychlost a bezpečnostní výkon Tunnelbear VPN může dokonce poskytnout placeným VPN běh za jejich peníze. Tunnelbear je ideální pro lehké procházení relací na iPadu.

Profesionálové

 1. Vyžaduje e-mailovou adresu pro registraci jako bezplatná síť VPN pro iPad
 2. 2 GB datový limit
 3. Poskytuje relativně silné šifrování
 4. Rychlé servery

Nevýhody

 1. Tým pomalé reakce na zákazníka
 2. Můžete se připojit pouze k jednomu zařízení

ZoogVPN - Anonymita zaručená online jako VPN pro iPad:

Mohlo by to mít zvláštní jméno, ale jeho standardy služeb zůstávají vysoké a nedílnou součástí tvorby Nejlepší VPN pro iPad zdarma. ZoogVPN nebyl již velmi dlouho, přesto si získal pověst, že je vysoce bezpečný pro uživatele, kterým důvěřují svá data.

ZoogVPN pro iPad

Mezi funkce patří 3 servery, 2 GB limit šířky pásma dat, 128bitové šifrování a sdílení P2P s nízkou intenzitou.

Profesionálové

 1. Rychlé servery
 2. 2 GB Data Cap
 3. P2P / Torrenting
 4. Poskytuje relativně silné šifrování
 5. Pokročilé funkce dostupné pro iPad

Nevýhody

 1. Většinou nereaguje na zákaznickou podporu
 2. K dispozici je jedno zařízení

Hide.Me - Nulová tolerance datových protokolů jako nejlepší bezplatné VPN pro iPad

Nachází se ve velmi přátelské zemi, tj. V Malajsii, tato VPN nabízí všestranné zabezpečení a přední funkce, se kterými uživatelé mohou komunikovat. Má vynikající šifrovací standard v plánu a výslovně uvádí, že ano’neukládejte záznamy jakéhokoli druhu.

Hide.me pro iPad

Rychlosti jsou konzistentní a nedocházelo k poruchám, únikům DNS ani k jiným takovým skutečnostem, které by nás opravňovaly vyřadit z našeho seznamu Hide.me. Datový limit je pro iPad docela kompatibilní rychlostí 2 GB / měsíc.

Profesionálové

 1. Při používání jako VPN pro iPad se nemusíte obávat zákonů o uchovávání dat
 2. Neuvěřitelné šifrovací standardy
 3. Výslovně uvedená zásada nulových protokolů.
 4. Vysoké rychlosti

Nevýhody

 1. Nízký počet serverů
 2. Nevypadá’t odemknout geo-omezený obsah

Nejlepší neomezená VPN zdarma pro iPad

Pro VPN je obecně obtížné nabídnout svým uživatelům neomezenou datovou šířku pásma. Důvodem je skutečnost, že sítě VPN jsou vysoce kapitálově náročné a poskytování neomezených dat uživatelům by mohlo vyúčtovat účet příliš vysoko, aby mohla VPN zdarma nést.

Nejlepší neomezená VPN zdarma pro iPad

Stále však některé bezplatné VPN překonaly vzdálenost a svým uživatelům ve skutečnosti nabízejí neomezenou datovou šířku pásma. Zde je seznam obsahující tyto úžasné poskytovatele VPN zdarma s neomezeným datovým plánem pro iPad:

 1. Štít HotSpot
 2. Zenmate VPN

Jak nastavit VPN v iPadu ručně

Nejlepší VPN pro iPad nabízí vysoce pohodlné nativní aplikace pro snadnou kompatibilitu na všech platformách iOS. Lze je snadno stáhnout z VPN’s webem nebo z obchodu iOS, pokud již máte účet u poskytovatele, ale pokud stále chcete VPN nainstalovat do iPadu ručně, zde’je, jak to můžete udělat ve větru:

 1. Přihlaste se k odběru služby VPN zakoupením plánu vhodného pro vaše potřeby a rozpočtové požadavky.
 2. Stáhněte si konfigurační soubory od preferovaného poskytovatele VPN. (Nejlepší je vždy požádat tým zákaznické podpory, aby poskytl odkaz na tento zdroj, protože každá VPN má jiné místo, kde je ukládá.)’není zahrnuta uniformita)
 3. Po stažení profilu VPN do iPadu vás zařízení vyzve k jejich instalaci. “Nainstalujte” je místo, kde musíte klepnout.
 4. Pro autorizaci systému musíte nyní zadat přístupový kód nebo zadat dotykové ID.
 5. Pokud se vám nyní zobrazí upozornění, klepněte na “Nainstalujte”.
 6. Nyní musíte znovu potvrdit autorizaci procesu instalace dalším klepnutím na “Nainstalujte”.
 7. Po dokončení instalace vás zařízení upozorní výzvou. Klepněte na “Hotovo”
 8. Nyní musíte vybrat server, na který se chcete přesunout pomocí VPN.
 9. Za tímto účelem musíte na svém iPadu přejít do Nastavení. Jednou zde vyberte “Všeobecné” a poté vyberte VPN.
 10. Nyní budete vyzváni k nabídce serveru, která bude obsahovat servery VPN dostupné poskytovatelem služeb.
 11. Přepnutím přepínače stavu připojení doprava zahájíte připojení a poté vyberete server.
 12. VPN nyní funguje.

Pokud chcete VPN vypnout, přepněte stejný přepínač stavu připojení zpět na levou stranu, což má za následek odpojení VPN.

Jak přistupovat k Netflix na iPadu pomocí VPN

Netflix’Knihovny obsahu se mohou velmi divoce měnit z jednoho regionu na druhý, takže je nutné používat Top VPN pro iPad, abyste mohli plně využívat své předplatné Netflixu.

Tady’jak můžete přistupovat k Netflixu z jakéhokoli regionu (např. Netflix USA) na vašem iPadu pomocí Best VPN for netflix:

 1. V zařízení přejděte do obchodu iOS a vyhledejte “Netflix”.
 2. Ve výsledcích zvolte “Netflix Inc” a pokračujte v instalaci do vašeho zařízení.
 3. Po instalaci (Pokud jste si již zakoupili plán předplatného) se přihlaste k účtu Netflix.
 4. Nyní na svém iPadu otevřete klienta VPN (klientské aplikace pro iOS jsou obvykle k dispozici u všech oblíbených poskytovatelů VPN se snadno použitelnými rozhraními) a vyberte server pro zemi, ze které chcete Netflix používat, např. pro přístup do Netflix USA vyberte americké servery.
 5. Pokud stále můžete odemknout Netflix z určité oblasti, informujte zákaznickou podporu 24/7 o nejlepší VPN servery pro Netflix a budete vedeni vpřed.
 6. Vyberte server a nyní aktualizujte Netflix. Pokud tomu tak není’t práce, odhlaste se a znovu se přihlaste a budete jistě připojeni.

Nejlepší VPN pro iPad Reddit

Komentáře k Reddit, které jsme narazili na nejvhodnější VPN pro iPad, se poněkud lišily od toho, co se obecně na platformě setkáváme. Zde doporučení VPN ne’• rozhodněte se pro poskytovatele služeb na nižší úrovni, protože platforma iOS vyžaduje robustnost na straně VPN a obecně, pouze nejlepší vpn reddit může poskytnout tuto požadovanou sílu funkcí.

Jeden uživatel doporučil službu Express VPN, protože ji zažila velmi rychlá a v Číně fungovala dobře. Nic se příliš neliší od naší vlastní recenze poskytovatele VPN.

Komentář z diskuse chowchowthedog’s komentář z diskuse "Co’je nejlepší VPN pro použití s ​​iOS?".

Co’je nejlepší VPN pro použití s ​​iOS? z jablka

Komentář z diskuze OpalHawk’s komentář z diskuse "Co’je nejlepší VPN pro použití s ​​iOS?".

Ostatní uživatelé byli více nakloněni jinému z našich nejlepších poskytovatelů VPN pro iOS, tj. NordVPN. Doporučení osprchovala vavříny na VPN za to, že je hračka pro nasazení a použití na iOS. (Nezapomeňte zkontrolovat našeho nejlepšího vpn pro mac průvodce.)

Komentář z diskuse Sebetter’s komentář z diskuse "Co’je nejlepší VPN pro použití s ​​iOS?".

Komentář z diskuze marcinsz89’s komentář z diskuse "Co’je nejlepší VPN pro použití s ​​iOS?".

Uživatelé Apple jsou obecně velmi důvtipní a sdílejí věrnostní vlastnosti, pokud jde o značky, jejich věrnost však není’nepřijde levně. Musíte být opravdu dobří, abyste měli pozor na uživatele Apple, a že se jim líbí ExpressVPN a NordVPN, mluví o tom, jak jsou tyto služby skutečně dobré.

Nejlepší VPN pro iPad FAQ

Jak odstraním VPN z mého iPadu?

Zatímco jako upřímní soukromí zastánci, my ne’t Doporučuji surfovat po internetu, aniž byste byli zahaleni dostatečně dobrou VPN, ale přesto pokud se chcete zbavit VPN ze svého iPadu, zde’jak se s tím můžete projít:

 1. Na iPadu přejděte na nastavení a poté přejděte na “Všeobecné” volba
 2. Nyní přejděte dolů nabídkou, dokud neuvidíte možnost pro “VPN”
 3. Klepnutím na tuto možnost otevřete nabídku dolů
 4. Zde uvidíte název vašeho účtu VPN. Nyní klikněte na “Já” vedle této možnosti
 5. Nyní mezi možnostmi klepněte na “Smazat VPN” a potvrďte akci

Jak používáte VPN na iPadu?

Moderní VPN služby nejsou tak obtížné nasadit a navigovat, zejména s nativními aplikacemi, které nabízejí pro každý operační systém.

Umožňuje procházet kroky pro použití VPN k zajištění anonymity online na iPadu:

 1. Nakupte si předplatné s nejlepší VPN a poté si stáhněte svou nativní aplikaci pro iOS pro svůj iPad
 2. Nainstalujte aplikaci a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů
 3. Vyberte server v rozhraní aplikace a klikněte na Připojit
 4. Nyní iPad bezpečně provozujete pomocí VPN, která poskytuje zabezpečení online

Závěr

iPady jsou nejlepším projevem konceptu “Mít počítač v dlani”. Tyto stroje jsou rychlé, velmi pohodlné, super chytré a především úžasně krásné. Naše životy se točí kolem takových fantastických strojů, které nám usnadnily život tím, že nám umožnily zefektivnit naše úkoly a užít si mnohem více volného času.

Naše zařízení jsou však naší odpovědností a kontrola jejich bezpečnosti by měla spočívat v našich rukou. Musíme nejen nasadit VPN na naše iPady, ale uchýlit se k bezpečnějším postupům v oblasti ochrany osobních údajů, jako je nezveřejňování našich informací na úchytech sociálních médií nebo kliknutí na škodlivé odkazy, abychom zajistili bezpečnější a robustnější online interakci pro všechny.

My v BestVPN.co usilujeme o to, aby byl internet bezpečný pro každého a věříme, že se musí jednat o kolektivní úsilí ze strany všech uživatelů bezplatného internetu. Pokud máte nějaké návrhy na zlepšení nebo kritiku, které nám mohou pomoci zlepšit naše služby, pak s námi můžete v níže uvedených komentářích komunikovat..

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me