Nejlepší VPN pro Chromebook 2020 – Udržujte svá data stále v bezpečí!

V tomto rychle se rozvíjejícím světě, kterému nyní dominuje digitální vesmír, je potřeba nových technologií, které nám usnadní život lidem. Na základě toho společnost Google vytvořila slavný Chromebook, což je levný notebook, mimořádně slavný mezi cestovateli a studenty, kteří si uvědomují rozpočet. Avšak bez ohledu na to, jakou platformu / hardware používáte, spoléhání se na online služby vyvolává několik obav o soukromí, protože všechna data představují riziko úniku nebo vládního dohledu. Zde přichází nejlepší VPN, která vám poskytuje seznam nejlepších VPN pro Chromebooky, které využívají maximální anonymitu online!

Co je Google Chromebook?

Chromebook je nová generace notebooků, která se dostala na trh 15. června 2011. Je neuvěřitelně lehká, nízko výkonná a nabízí rychlé rychlosti pro okamžité provádění počítačových úloh. Systém Chrome OS je navržen tak, aby byl použit především pro internet, přičemž většina jeho dokumentů a aplikací žije a funguje v cloudu. Jedná se o úplně jiné plemeno notebooků, které vám přináší to nejlepší z Googlu’s možností, stisknutím několika tlačítek.

Co je Google Chromebook?

Jak se Google Chromebook liší od jiných notebooků a notebooků?

Ve srovnání s notebooky Mac a Windows 10 patří Chromebook zcela do jiné kategorie. Jsou to stroje CLOUD s vlastní třídou, v podstatě známé svou mobilitou a rychlostí. Na druhou stranu, standardní notebooky a notebooky fungují přísně offline. Následně se řadí do různých kritérií. Díky čemu je Chromebook tak výjimečný?

Jak se Google Chromebook liší od jiných notebooků a notebooků?

Všechno vlastně! Tato pozoruhodná zařízení mají téměř velikost ultrabooků, pyšní se štíhlým designem a mají dlouhý seznam funkcí. Jsou dobrou volbou pro majitele notebooků, kteří jsou poprvé, a často jsou ve světě vzdělávání vysoko na vysoké úrovni. Značky, které nabízejí Chromebooky, zahrnují Samsung, HP, Asus a Acer, ve všech je spuštěn operační systém Chrome. Zjednodušená obsluha, cenová dostupnost spolu s leštěným rozhraním, službami Google s jedním místem a asistencí Cortana jsou jejich hlavními prodejními místy.

Jsou vaše data v Chromebooku bezpečná?

To je složitá otázka, kterou je třeba zodpovědět. Vzhledem k tomu, že bez ohledu na to, jakou platformu používáte, chcete-li využít dobré zabezpečení - začíná tím, jak spravujete svá vlastní data. V případě Chromebooků to vyžaduje, abyste si řádně zabezpečili svůj vlastní účet Google, protože prostřednictvím něj se provádí každá malá akce a úkol. Musíte proto přidat silné heslo pro maximální ochranu a nastavit dvoufaktorové ověření, které vyžaduje přihlášení z aplikace Google Authenticator k přihlášení.

Je Chromebook bezpečný

K dalšímu zvýšení bezpečnosti a ochrany soukromí je třeba použít řadu vylepšení a konfigurací. V nastavení Chromebooku omezte přihlášení pouze na jeden účet, abyste zabránili neoprávněným osobám v přístupu k vašemu notebooku nebo k datům v něm. Můžete se také rozhodnout dát Googlu méně informací přepnutím výchozího prohlížeče do dnes známého vyhledávače DuckDuckGo, který je zaměřen na ochranu osobních údajů a který nesleduje vaše data ani nezaznamenává žádné informace o připojení či relaci..

Opravdu potřebujete nejlepší VPN pro Chromebook?

Nyní víte, jak zvýšit zabezpečení Chromebooků. Zaručuje však výše uvedené vylepšení také úplnou bezpečnost online? Nepřesně! To je důvod, proč musíte investovat do řešení VPN, abyste zvýšili svou anonymitu online a snížili šance na únik dat. Další informace o tom, proč potřebujete nejlepší VPN pro Chromebook, naleznete níže:

 • Zabránit sledování / sledování - Mnoho zemí má přísné zákony na internetu, díky nimž vlády musejí špehovat vaši osobní aktivitu. Poskytovatelé internetových služeb mají právo legálně sledovat / zaznamenávat všechna vaše data bez vašeho svolení. Použití nejlepší VPN pro Chromebook zajistí, že vaše data zůstanou zcela skryta!
 • Zabezpečuje veřejné sítě Wi-Fi - Chromebooky vyžadují přístup k úplným možnostem připojení k internetu. Pokud jste cestovatel a používáte veřejné Wi-Fi’s hodně, použití nejlepší VPN pro Chromebook je dobrou volbou pro prevenci jakékoli snooping nebo hackerské činnosti, zajištění vašich dat zůstává v bezpečí před očima veřejnosti.
 • Okamžitě odblokovat streamingové weby - Pokud chcete v Chromebooku streamovat konkrétní film / televizní pořad, můžete často narazit na weby, které ukládají geografická omezení. Nejlepší VPN pro Chromebook pomáhá odblokovat tyto prémiové weby a poskytuje vám přístup k úplným knihovnám obsahu.
 • Zapojte se do P2P / Torrenting - Zákony o porušení autorských práv brání uživatelům v účasti na jakékoli činnosti P2P / Torrenting na Chromebookech nebo jakémkoli jiném zařízení podporujícím internet. VPN maskují vaši IP adresu, maskují vaši identitu a usnadňují bezpečné stahování torrentů.

Funkce, které lze vyhledat v nejlepší síti VPN pro Chromebook

Při hledání nejlepší VPN pro Chromebook můžete narazit na obrovský seznam možností na trhu, placených i ZDARMA. Nemůžete se však pouze zaregistrovat k žádné službě a je třeba provést náležitou péči. To vyžaduje, abyste si byli vědomi určitých funkcí pro použití v Chromebookech, mezi něž patří mimo jiné:

 • Kompatibilita - Ve srovnání s VPN pro PC nebude Chromebook podporovat každý poskytovatel. Protože operační systém je založen na Linuxu, ale jeho design je velmi odlišný, nemůžete si pouze stáhnout verzi pro Linux. Nezapomeňte se zaregistrovat u poskytovatele, který nabízí specializovanou aplikaci pro Chrome OS.
 • Protokolování - Pokud se sítě VPN zapojují do protokolovacích činností a zaznamenávají informace o připojení / relaci, v prvé řadě to vzdává veškerému účelu registrace. Ujistěte se, že nejlepší VPN pro Chromebook, který vyberete, se může pochlubit přísnými zásadami bez protokolů pro maximální ochranu online.
 • Rychlost - Při používání internetu na Chromebooku musíte naposledy trpět nízkou rychlostí. Nejen, že to dráždí, ale také dělá stahování / streamování úkolů neuvěřitelně stresující. Vyberte pouze VPN pro Chromebook s prokázanou reputací silného výkonu a rychlých serverů.
 • Servery - Vzhledem k tomu, že uživatelé Chromebooku jsou rozmístěni po celém světě, je naprosto nezbytné, aby se poskytovatel, kterého si vyberete, pyšnil obrovskou databází serverů se spoustou míst po celém světě. Usnadňuje se tak přístup k webům s omezeným přístupem prostřednictvím Best VPN for Chromebook.

Nejlepší VPN pro Chromebook

Nejlepší VPN pro Chromebook v roce 2018

Chápeme, že někdy může být neuvěřitelně rozzlobené najít poskytovatele, který nejlépe vyhovuje vašim rozpočtovým potřebám a požadavkům Chromebooku, zejména proto, že na internetu existuje obrovský seznam možností.. Abychom omezili potíže, sestavili jsme seznam nejlepších VPN pro Chromebook na základě výše uvedených faktorů, které nabízejí celkově pozoruhodný výkon:

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

CyberGhost - spolehlivá aplikace pro stolní počítače a rozšíření pro Chrome

CyberGhost se sídlem v Rumunsku nabízí specializovanou aplikaci pro uživatele systému Chrome OS, která je neuvěřitelně snadno použitelná a pyšní se atraktivním designem. Používá silné šifrování OpenVPN pro maximální zabezpečení a nabízí možnost připojení k 5 zařízením současně a nabízí 30denní bezproblémovou záruku vrácení peněz a 7denní bezplatnou zkušební verzi. Další informace naleznete v podrobném průvodci recenzemi CyberGhost.

Nejlepší VPN pro Chromebook

Profesionálové

 1. Vyhrazená aplikace pro Chrome OS.
 2. K dispozici je rozšíření Chrome.
 3. Globální pokrytí: 800 serverů.
 4. Více připojení na 5 zařízeních.
 5. Zásady nulového protokolování.

Nevýhody

 1. Rychlosti mohou být rychlejší.

Získejte CyberGhost

ExpressVPN - vynikající zabezpečení a ochrana osobních údajů uživatelů Chromebooku

ExpressVPN se daří splňovat požadavky uživatelů Chromebooku a nabízí pokyny pro ruční nastavení pro nastavení VPN pro Chrome OS. K dispozici je dokonce i prohlížeč Chrome ExpressVPN, což je plnohodnotná aplikace pro stolní počítače, kterou mohou uživatelé používat. Mezi funkce, které obdržíte při registraci, patří tři současná připojení, P2P / Torrenting, ochrana WebRTC a automatické zabíjení. Don’Nezapomeňte si přečíst naši aktualizovanou recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN pro Chromebook

Profesionálové

 1. OpenVPN Chrome pro Android.
 2. Citlivý zákaznický servis.
 3. Ruční průvodce VPNbookem VPN.
 4. Servery v 84 zemích po celém světě.
 5. Žádné protokoly použití pro maximální soukromí.

Nevýhody

 1. Drahé měsíční plány.

Získejte ExpressVPN

VyprVPN - vynikající rychlosti pro streamování / torrent na Chromebookech

Přestože z serveru VyprVPN není k dispozici žádná aplikace, poskytovatel nabízí pro Chrome OS specializovaného průvodce nastavením L2TP, který s jeho službou velmi spolupracuje. Získáte přístup k serverům v 70 zemích spolu s funkcí SmartDNS a “Chameleón” tajná technologie, která zvyšuje vaši bezpečnost, zejména pokud chcete navštívit místa, jako je Írán nebo Čína. Máte dokonce k dispozici 30denní záruku vrácení peněz.

VyprVPN pro Chromebook

Profesionálové

 1. Průvodce nastavením Chromebooku L2TP.
 2. Může se pochlubit vlastní serverovou infrastrukturou.
 3. “Chameleón” Technologie.
 4. Žádné protokoly připojení / relace.
 5. 30denní záruka vrácení peněz.

Nevýhody

 1. Nepodporuje bitcoiny.

Získejte VyprVPN

Vyrovnávací paměť - pozoruhodná anonymita při zkoumání nefiltrovaného internetu

Podobně jako u jiných poskytovatelů neexistuje žádná specializovaná aplikace pro Chrome OS, kterou můžete v Chromebooku použít. Služba však nabízí podporu L2TP ve formě průvodců. K dispozici je dokonce “Port Discovery” funkce, která umožňuje okamžité přihlášení k Wi-Fi na letištích a hotelech. K dispozici je také bezplatná zkušební verze a 30denní záruka vrácení peněz. Nejlepší část ze všech: využíváte vysoké rychlosti!

Vyrovnávací paměť pro Chromebook

Profesionálové

 1. L2TP Podpora pro Chrome OS.
 2. Automatické zabíjení.
 3. Servery ve 41 zemích.
 4. Podpora nepřetržitého live chatu.
 5. Rychlé rychlosti připojení.

Nevýhody

 1. Některé protokoly připojení

Získejte vyrovnávací síť VPN

NordVPN - VPN aplikace zaměřená na soukromí pro uživatele Chromebooků

NordVPN se sídlem v Panamě je pravděpodobně nejbezpečnější možností pro uživatele Chromebooků, kteří nechtějí, aby jejich informace byly protokolovány nebo předávány vládním agenturám. Všechna data jsou chráněna pod Panamou’s zákonem o ochraně spotřebitele. Dále dostanete silnou bezpečnost pomocí “Double hop” služba, která směruje vaši VPN na dva různé servery pro zvýšení soukromí. Přečtěte si naši komplexní recenzi NordVPN.

NordVPN pro Chromebook

Profesionálové

 1. K dispozici je doplněk Chrome.
 2. 30denní politika vracení peněz.
 3. Šest současných připojení.
 4. Poskytovatel nulových protokolů.
 5. 4189 serverů v 62 zemích.

Nevýhody

 1. Drahé ceny.

Získejte NordVPN

Nejlepší VPN pro Chromebook zdarma

Pokud hledáte nejlepší VPN pro Chromebook, ale nemůžete si dovolit náklady na výše uvedené prémiové služby, můžete se vždy spolehnout na bezplatné poskytovatele. Samozřejmě nebudete dostávat stejnou úroveň zabezpečení a soukromí, ale existují i ​​některé VPN ZDARMA, které vám dodávají kvalitní produkt navíc. Mezi ně patří mimo jiné:

 1. Windscribe.
 2. TunnelBear.
 3. Ukryj mě.

Nejlepší rozšíření VPN pro Chromebook

Přestože je mnohem moudřejší spoléhat na specializovanou aplikaci VPN pro Chrome OS, mnoho uživatelů je pohodlnější pomocí rozšíření prohlížeče. To je pro uživatele, kteří chtějí webové stránky okamžitě odblokovat a přesunout servery přímo z prohlížeče. Pokud hledáte nejlepší rozšíření VPN pro prohlížeč Chrome, níže uvádíme několik návrhů:

 1. ExpressVPN.
 2. NordVPN.
 3. PureVPN.
 4. SoukroméVPN.
 5. IPVanish.
 6. ZenMate.
 7. Windscribe.
 8. CyberGhost.
 9. Browsec
 10. Soukromý přístup k internetu (PIA).

Jak nainstalovat VPN v Chromebooku

Pokud najdete specializovanou aplikaci Chrome, jako je aplikace CyberGhost, je nastavení VPN stejně snadné jako stažení nativního softwaru a stisknutí tlačítka instalace. Pokud však chcete Chromebook nainstalovat ručně na Chromebooku, musíte si dopřát komplikovaný proces. Níže uvádíme všechny kroky pro instalaci VPN v Chromebooku:

Nejlepší VPN pro Chromebook zdarma

 • Získejte certifikát CA od svého poskytovatele VPN a uložte jej do místního úložiště.
 • Otevřete novou kartu v prohlížeči Chrome a do adresního řádku zadejte chrome: // settings / Certificates.
 • V horní části stránky klikněte na ikonu “Úřady” kartu a pak stiskněte “Import” knoflík.
 • Objeví se vyskakovací okno pro ověření, že jste “Pravdu tohoto certifikátu”. Stiskněte tlačítko OK.
 • Počkejte na import a instalaci certifikátu. Užijte si používání VPN.

Služba Google VPN vs Nejlepší VPN pro Chromebook

Všechny Chromebooky jsou vybaveny Google “Asistent Wi-Fi”, což umožňuje uživatelům okamžité a bezpečné připojení k sítím. Google VPN je součástí této služby, která šifruje vaše připojení k internetu a brání snooperům a hackerům v oklamání Wi-Fi okamžitým čicháním paketů nebo propojením s en “zlé dvojče” hotspot. Přestože je služba dostupná ZDARMA, postrádá mnoho výhod nabízených poskytovateli třetích stran, mezi něž patří:

Nejlepší rozšíření VPN pro Chromebook

 • Geo-Spoofing vaší polohy.
 • Zapojení do aktivit P2P / Torrenting.
 • Skrytí vaší internetové aktivity před poskytovateli internetových služeb a vládními agenturami.

Nejlepší VPN pro Chromebook

Nejlepší VPN pro Chromebook FAQ

Pokud jde o používání nejlepších sítí VPN pro Chromebook, může nastat mnoho myšlenek o tom, jak může chránit vaši identitu nebo zvýšit vaši bezpečnost. Mezi nejčastější dotazy, které dostáváme, patří:

Podporuje Chromebook Android VPN aplikace?

Protože Chromebooky běží na operačním systému Chrome OS, představují velmi omezené možnosti podporovaných aplikací VPN pro Android. I když notebook podporuje dva důležité typy protokolů: OpenVPN a L2TP / IPSec, stále existuje dlouhá cesta, než platforma začne přijímat aplikace pro Android.

Je bezpečné používat bezplatnou síť VPN v Chromebooku?

Obecně platí, že bezplatné služby mají poskvrněnou pověst, protože pokrývají náklady na servery a podporu prostřednictvím jiných metod, jako jsou reklamy a sledovače. Stále však existuje několik bezpečných možností, které ve skutečnosti udržují vaši činnost v soukromí a bezpečí.

Jak přenést kartu z Chromebooku na Chromecast?

Otevřete prohlížeč Chrome a v pravém horním rohu klikněte “Více obsazení”. Objeví se vyskakovací okno s výzvou k výběru zařízení k odeslání “Obsazení” na. Po výběru vyberte, zda chcete sdílet celou obrazovku nebo pouze aktuální kartu v prohlížeči Chrome. Jeho jednoduchost se nazývala Chromecast.

Zabalení věcí

Pokud chcete při používání Chromebooku udržovat svou identitu v bezpečí, je nezbytné používat službu VPN. Doufáme, že vám průvodce Nejlepší VPN pro Chromebook pomůže najít vhodnou možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a požadavkům. Bez ohledu na to, pokud narazíte na nějaké problémy nebo máte nějaké lepší návrhy, neváhejte a vypusťte komentář níže. Neváhejte a sdílejte článek se svými přáteli a členy rodiny!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me