Nejlepší VPN pro Chrome 2020 – včetně VPN pro rozšíření Chrome

Nejoblíbenější prohlížeč, Google Chrome, je vládnoucím centrem již řadu let. Jeho rychlý, zipový a dělá z procházení internetu užitečný zážitek. Nejlepší část ze všeho: prohlížeč lze dokonce přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašim potřebám a potřebám využití “Rozšíření Chrome”.

Mezi tyto cenné nástroje prohlížeče patří Nejlepší produkty VPN, které jsou rozhodující pro zvýšení bezpečnosti a soukromí online a prohloubení vašeho prohlížení jako žádný jiný. Od odblokování online televize po zabezpečení vaší IP při Torrentingu mohou rozšíření Chrome VPN poskytovat nespočet výhod pro získání přístupu k neomezenému internetu..

Je však důležité, abyste si vybrali správné rozšíření. Další informace naleznete v tomto komplexním nejlepším průvodci VPN pro Chrome od společnosti BestVPN.Co, který obsahuje prvotřídní placená a bezplatná rozšíření VPN, průvodce nastavením, časté dotazy a mnoho dalšího!

nejlepší vpn pro chrom

Contents

Co je to nejlepší VPN pro Chrome?

Od příchodu Google Chrome se stal typickým prohlížečem napříč všemi platformami a zeměmi OS. Lehká povaha prohlížeče umožňuje bezproblémové používání internetu a přispívá tak k Chromu’je vzestup moci.

Stejně jako v případě všech ostatních populárních softwarů ve výpočetním vesmíru, jako jsou Windows a Android, však Chrome aktivuje většinu aktivistů v oblasti škodlivého softwaru svůj balíček triků. Prohlížeč se může nakazit manipulativními skripty a malwarem.

To brání celému prohlížení, protože se musíte vypořádat s trapnými přesměrováními webových stránek, irelevantními vyskakovacími reklamami / oznámeními a automatickým zahájením. I když nejlepším nástrojem, který vás ochrání před stáváním se obětí takových problémů, je vyhnout se falešným odkazům a stažením infikovaným malwarem, VPN nejsou příliš pozadu.

VPN slouží k mnoha účelům, jako je ochrana vaší anonymity online, zabezpečení vašich cenných dat před neoprávněnými vniknutím, odemknutí obsahu s omezeným přístupem a maskování vaší IP adresy. Co však tyto služby dělá skvělými, je to, že nyní je můžete dokonce získat jako rozšíření Chrome, což zaručuje bezpečnější prohlížení.

Pro ty z vás, kteří ne’Nevím, Chrome má rozšíření stejně jako chytré telefony Android a iOS mají aplikace a specializovaný obchod. Tato rozšíření vám umožní vytvořit více funkcí a přidat trochu přizpůsobení v prohlížeči, aby vyhovoval vašim potřebám. Chcete vědět, jaké výhody vám Chrome VPN nabídnou? Čti dál!

Nejlepší výhody prohlížeče Google Chrome VPN:

Váš Chrome může rozšířit důvěryhodná, vysoce kvalitní VPN’s pracovní schopnost a poskytnout vám více všestrannost při bezpečném a anonymním zkoumání internetu. Tady’o tom, jak VPN mohou upřesnit vaše prohlížení v prohlížeči Chrome:

 1. Odblokujte online televizi
 2. Poskytujte špičkovou bezpečnost pomocí šifrování a podpory více protokolů
 3. Ušetřete peníze na stránkách elektronického obchodování spoofingem vaší IP
 4. Umožní vám být v bezpečí před útoky škodlivého softwaru
 5. Díky funkcím blokování reklam je zážitek méně frustrující

Co je třeba zvážit v nejlepší VPN pro Chrome? Naše kritéria hodnocení

Ačkoli lze s prohlížečem Chrome spárovat libovolnou síť VPN, ne všechny z nich by dokázaly získat takovou zkušenost, která by byla pro danou platformu nejvhodnější. Když jsme při vyplňování této recenze zkontrolovali stovky VPN Nejlepší VPN pro prohlížeč Chrome, tady’s kolik váhy bylo každému faktoru dáno (máme horní hranici 5 hvězdiček):

Dobře vytvořené rozšíření - (2 hvězdičky)

Nejdůležitějšími kritérii pro hodnocení všech sítí VPN, které mají být uvedeny v tomto seznamu Best VPN for Chrome Browser, byla dostupnost funkčního a bezproblémového rozšíření.

Kompatibilní aplikace nebo rozšíření je vždy obtížné vyvinout a ještě těžší je optimalizovat pro dokonalý uživatelský dojem. Špatně navržená rozšíření mohou zpomalit váš prohlížeč a změnit váš prohlížeč v Chrome na noční můru!

Jedna ze dvou hvězd je pro dostupnost funkčního rozšíření Chrome VPN a druhá pro stupeň kompatibility a bezproblémovou integraci rozšíření..

Zabezpečení - (1 hvězdička)

Pokud VPN není zabezpečená, nejedná se o nástroj na ochranu osobních údajů, je to podvod. Při zabezpečování VPN je mnoho faktorů a mezi nimi jsou také ty, které považujeme za nezbytné:

 1. Úroveň šifrování - šifrování AES 256 (Toto převýšení může být rozděleno, pokud někdo neinvestuje biliony dolarů)
 2. Podpora více protokolů - Musí podporovat OpenVPN a L2TP (nejbezpečnější protokoly)
 3. Kill Switch - Chrání vaše soukromí v případě náhlého odpojení
 4. Ochrana proti netěsnostem DNS a IPV6 - Netěsnosti IP jsou nesprávným jménem a my ne’neodpouštím jim

Další volitelné funkce, jako je Split Tunneling, Onion-Over-VPN a Double VPN, mohou ještě více zlepšit vaši bezpečnost a určitě zlepší VPN’s žebříčku.

Odblokování geo-omezeného obsahu - (1 hvězdička)

Podle nedávné zprávy zůstává přístup k geo-omezenému obsahu hlavním důvodem pro získání VPN. Pro uživatele prohlížeče Chrome musí nejlepší VPN pro prohlížeč Chrome být schopen potlačit tato omezení obsahu poskytnutím pevné základny serveru, která vám umožní sledovat cokoli odkudkoli.

Zásady nulových protokolů - (1 hvězdička)

Google, Facebook a vládní agentury jsou již připraveny kojit vás za všechny druhy dat a služba VPN, která vyhovuje jejich požadavkům, se od nás nikdy nedostane. Protokoly jakéhokoli druhu, ať už se jedná o časová razítka připojení, adresy IP, využití šířky pásma nebo dokonce osobní údaje, mohou uživatele dostat do potíží, pokud jsou uloženy jakýmkoli způsobem.

Data relací uživatelů v prohlížeči Chrome jsou ještě cennější, protože vaše historie prohlížení a seznam návštěv na webu jsou potenciálním zlatým důlem pro každého snoopera nebo hackera. VPN v tomto protokolu s výslovně stanovenými zásadami nulových protokolů se těšíme v této Best VPN for Chrome Browser Review.

Nejlepší VPN pro Chrome v roce 2018:

Pokud jde o placené VPN, můžete se cítit jisti, že využijete dobrou hodnotu ve všech aspektech ve srovnání s jejich bezplatnými protějšky. Dobrá služba VPN vás může stát peníze, ale nabídne bezkonkurenční funkce a důvěryhodnost např. nevíme o žádné bezplatné službě VPN, která by mohla odblokovat Netflix USA odkudkoli na světě.

Pro uživatele prohlížeče Chrome jsou placené sítě VPN místem, kde najdete nejlepší rozšíření VPN a umožňují vám bezpečnější a neotřesené soukromé prohlížení. Poskytujeme prvotřídní zabezpečení, zásady nulových protokolů, bezplatné zkušební verze, širokou škálu nových funkcí a především kompatibilní rozšíření s prohlížečem Chrome.

Zde je pět nejlepších placených nejlepších sítí VPN pro Chrome pro rok 2018:

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

1. ExpressVPN - nejlepší VPN pro váš prohlížeč Chrome

Toto je jedna VPN, která zvítězila’t být mimo jakýkoli top VPN seznam, bez ohledu na platformu a věci se zde příliš neliší. ExpressVPN má na trhu dlouholetou důvěryhodnost v tom, že je špičkovou službou a na rozdíl od mnoha jiných podobných poskytovatelů peer VPN nejsou známy žádné skluzy této služby..

Podle naší nejlepší recenze VPN, ExpressVPN’s Doplněk pro Chrome je bezproblémový pro použití v operačních systémech Windows, Mac a Linux. Jeho UI a UX jsou navrženy tak, aby všechny funkce byly snadno přístupné. Jeho rozšíření je přátelské k mobilním telefonům a je tak nejlepší volbou pro ochranu vašeho zařízení důvěryhodnou sítí VPN pro Chrome Android.

ExpressVPN pro Chrome

Každý, od amatérského profesionála, se může snadno přepnout na kterýkoli ze 148 serverů umístěných v 94 zemích, přičemž je zajištěn přepínačem kill, šifrováním AES 256, ochranou proti úniku DNS, blokem WebRTC a zásadou nulových protokolů. Dokonce dokonce odemkne všechny typy webů se zeměpisným omezením kdykoli a kdekoli, což z něj činí jednu ze samotných služeb, které mohou ve skutečnosti tvrdit, že tuto službu poskytují uživatelům.

Společnost sídlí na Britských Panenských ostrovech, což je země přátelská k datům, a spolu s výjimečnými bezpečnostními funkcemi mohou uživatelé ExpressVPN mít také přístup k nepřetržitému živému chatu, pokud se dostanou do potíží. Měsíční předplatné vás bude stát 12,95 $, zatímco 6měsíční tarif vám jednou vrátí 59,95 $. Nejlepší plán na ExpressVPN je však roční plán, který stojí jednou 99,95 $. (Přečtěte si naši podrobnou recenzi expressvpn)

Všechny plány mají 30denní záruku vrácení peněz a rozšíření Chrome si můžete stáhnout zde. Mimořádné rozšíření prohlížeče ExpressVPN pro Chrome je hodnoceno 5 hvězdičkami.

Profesionálové

 1. Vyhrazený doplněk Chrome
 2. Zásady nulových protokolů
 3. Umístěný v zemi přátelské k datům
 4. Vyžádejte zákaznickou podporu
 5. Automatický přepínač zabíjení a NAT firewall
 6. K dispozici je omezená zkušební verze zdarma
 7. 30denní záruka vrácení peněz pro zaplacené předkrmy.
 8. Vojenské šifrování 256 AES

Nevýhody

 1. Ceny zůstávají ve srovnání s podobnými službami drahé
 2. K dispozici jsou pouze 3 současná připojení zařízení

Získejte ExpressVPN

2. NordVPN - lehké rozšíření Chrome, které je ideální pro zabezpečené prohlížení

NordVPN zajišťují vynikající bezpečnostní funkce a vynikající kompatibilita s platformou’s rozšíření Chrome, jedna z nejlepších možností pro uživatele tam venku. Jeho rozšíření Chrome je neuvěřitelně lehké a nemá’t příliš zpomalit rychlost prohlížeče, aby to pokazilo celý zážitek.

Nejlepší část o společnosti NordVPN je její schopnost odblokovat geograficky omezené weby, jako je netflix, prostřednictvím své úžasné infrastruktury serverů rozšířené do více než 60 zemí a nabídnout celkem 3359 serverů. Má dokonce funkci SmartPlay pro online televizní nadšence, díky které si můžete vychutnat nerušený zážitek ze sledování.

NordVPN pro chrom

Kromě šifrování vojenské třídy AES 256 a podpory více protokolů získají uživatelé také přístup k funkcím DoubleVPN, CyberSec a Kill Switch. To dále ukazuje, jak všestrannost této služby přináší tabulka uživatelům VPN ke zvýšení, rozšíření nebo diverzifikaci jejich zabezpečení online. (Viz tato podrobná recenze norvpn)

Společnost NordVPN má přísnou politiku nulových protokolů a nedochází k žádnému porušení důvěry, pokud jde o tento požadavek, takže buďte ujištěni, jedná se o dostatečně bezpečnou VPN, kterou lze doporučit. Dvouletý plán je nejlepší hodnota za peníze přicházející na pouhých 79 USD účtovaných jednou za období 24 měsíců předplatného.

Měsíční tarif je o něco dražší na 11,95 USD, zatímco roční plán lze také zvážit, stojí 69 dolarů účtovaných jednou za období 12 měsíců. NordVPN si zaslouží plných 5 hvězdiček od našeho konce, protože neexistují žádné slabosti, pokud jde o tuto VPN pro Chrome.

Profesionálové

 1. Vyhrazené rozšíření Chrome
 2. Zkušební období zdarma
 3. Dvojité šifrování
 4. 3359 serverů ve více než 60 zemích
 5. Bitcoiny přijaty
 6. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP
 7. Funkce SmartPlay pro streamování webů

Nevýhody

 1. Vysoce cena za 11,95 $ / měsíc s odkladem k dispozici pouze v dlouhodobých plánech

Získejte NordVPN

3. PureVPN - cenově dostupná, přesto výkonná VPN pro vaše potřeby prohlížeče Chrome

PureVPN je neuvěřitelně nejlevnější VPN, která poskytuje všechny prvotřídní funkce, a je nejlepší pro uživatele Chrome s rozpočtem. PureVPN nabízí vše za poloviční cenu jako ostatní VPN s podobnými funkcemi a nedávno přidal rozšíření Chrome, které uživatelům poskytuje integrovanější zážitek..

Pokud jste hledali VPN, která by mohla co nejoptimalizovanějším způsobem odemknout geo-omezený obsah odkudkoli, vaše vyhledávání končí zde. PureVPN vám umožní streamovat obsah z 30+ zemí s 40+ podporovanými kanály.

PureVPN pro Chrome

PureVPN není ani v dalších funkcích, poskytuje uživatelům přístup k 750+ serverům ve 140 zemích, ochranu DDoS, NAT Firewall, Split Tunneling, šifrování AES 256 stupňů, podporu více protokolů na každém serveru a ještě více.

S touto službou však existuje pouze jedna nevýhoda. PureVPN vede záznamy nějakého druhu, jako jsou IP adresy, ale pokud hledáte službu, která odemkne geo-omezený obsah v rozpočtu a nebude’Dopřejte si něco nezákonného, ​​pak jste s touto službou v bezpečí.

Za pouhých 68,88 $ účtovaných jednou za celý předplatné 24 měsíců plán, PureVPN zůstává nejlepší služby tam, pokud jde o cenově dostupné spolu se všemi skvělými funkcemi. (Nezapomeňte zkontrolovat tuto purevpn recenzi)

Profesionálové

 1. 750+ serverů rozložených ve více než 140 zemích pro všechny uživatele chromu
 2. Split Tunneling
 3. Záruka vrácení peněz na 7 dní
 4. Přepínač zabíjení Internetu, NAT Firewall
 5. Neomezená šířka pásma
 6. Podporuje všechny hlavní šifrovací protokoly

Nevýhody

 1. Zásady vrácení peněz je trochu obtížné projít

Získejte PureVPN

4. Soukromý přístup k internetu (PIA) - oblíbený mezi prémiovými uživateli VPN

jeho je jedna VPN, kterou uživatelé doporučují mnohem více uživatelům v příspěvcích a komentářích Reddit, než je uvedeno na důvěryhodných seznamech recenzí. Soukromý přístup k internetu nebo PIA je VPN, na kterou je těžké si nejdříve zvyknout, ale jakmile si zvyknete na její funkce, funguje úžasně dobře.

Pro uživatele prohlížeče Chrome nabízí vyhrazený účel rozšíření prohlížeče Chrome navržený tak, aby sloužil uživatelům, kteří hledají adaptabilní síť VPN, která nefunguje’t zpomaluje celou zkušenost. Je vybaven funkcí automatického připojení, podporou více protokolů, pěti současnými připojeními, ochranou proti úniku DNS a dokonce i testem rychlosti připojení na místě.

Soukromý přístup k internetu pro Chrome

Program PIA je dostatečně bezpečný, aby jej bylo možné doporučit ve vašem prohlížeči Chrome, a přestože se nachází v USA, což není země, která je přátelská k datům, nevede žádné známé uživatelské záznamy. Poskytované šifrování je prvotřídní a standard AES 256 chrání vaše datové pakety za všech okolností.

Jedinou nevýhodou, kterou jsme zažili, bylo odblokování on-line televizního vysílání a podobná zařízení jako Netflix a Hulu byla často blokována a příliš pomalá, když byla otevřena, aby jim bylo možné dát palec nahoru od našeho konce.

Ceny jsou však výjimečně vstřícné k zákazníkům a za pouhých dvouletý plán pouhých 69,95 USD, což rozhodně povede k dalšímu zvyšování prodeje. Dokonce i roční plán je ve srovnání s ostatními částmi služby, které přicházejí za velmi rozumných 39,95 $, účtováno jednou, a to za plné 12měsíční předplatné.

PIA získává na naší straně 3 ½ hvězdičkové hodnocení jako vyhrazená Google Chrome VPN.

Profesionálové

 1. Více platebních možností včetně bitcoinu pro prohlížeč Chrome.
 2. Expanzivní server se rozšířil ve velkých zemích
 3. Nezachovává žádné protokoly
 4. Určené aplikace pro širokou škálu OS
 5. Poskytuje špičkové protokoly a šifrování vojenské třídy
 6. Zákaznická podpora 24/7
 7. K dispozici je 7denní vrácení peněz
 8. 3284+ serverů ve 24 zemích

Nevýhody

 1. K dispozici není žádná zkušební verze zdarma
 2. U některých serverů rychlost zpomaluje
 3. Nevypadá’• Odblokujte Online TV dobře

Získejte soukromý přístup k internetu

5. PrivateVPN - zabezpečení nejvyššího stupně pomocí prohlížeče Chrome VPN

Ačkoli tento poskytovatel VPN stále neposkytuje vyhrazené rozšíření Chrome, může nabídnout užitečné prostředí pro procházení, pokud je spuštěno prostřednictvím repertoáru specializovaných aplikací pro OS. Pokud jde o odblokování, funguje nejlépe v přístupu k obsahu z USA a pokud jste americký nadšenec Netflix, pak je tento pro vás dokonale vhodný..

PrivateVPN pro Chrome

Díky široké serverové základně rozložené do 56 zemí a podpoře více protokolů si můžete být jisti, že PrivateVPN vyhrál’t kazí váš prohlížeč Chrome’s obratností, pokud jde o online surfování.

PrivateVPN se řídí výslovně stanovenou zásadou nulových protokolů a od nynějška není zapojen do žádných skandálů s požadavkem na dodržování požadavků na údaje, takže je důvěryhodným poskytovatelem důvěryhodnosti vašich dat s.

A u všech těchto funkcí nebude ani příliš těžké na kapse. Dvanáctiměsíční tarif na PrivateVPN stojí 50,40 $ a navíc s ním získáte měsíc předplatného zdarma.

Profesionálové

 1. 30denní zkušební verze zdarma
 2. 98% uptime záznam
 3. Zrychlení nulové rychlosti
 4. Nikdy nedošlo k narušení dat
 5. 56 umístění serveru
 6. 2048bitové šifrování pomocí AES 256
 7. Protokoly zahrnují Open VPN, PPTP, L2TP, Ikev2 & IpSec
 8. Ochrana proti úniku Ipv6

Nevýhody

 1. Není k dispozici žádný dlouhodobý cenový plán
 2. UX aplikace je trochu obtížné zvyknout si na začátku

Získejte PrivateVPN

Nejlepší VPN zdarma pro Chrome

* (Vyhrály bezplatné sítě VPN’Nebudete hodnoceni jako placené VPN) - VPN zdarma jsou většinou nevýhody, které nabízejí bezplatnou službu, která vás zbaví vašich cenných dat nebo bude působit jako prostředek k zasažení malwaru. Důvěryhodnost ve světě sítí VPN je obtížné najít, ale stále existují jména, která jsou dnes dobře známými značkami nabízejícími chvályhodné standardy služeb.

Bez ohledu na to, jak dobrá je VPN zdarma, ale vyhrála’t být schopen porovnat placených poskytovatelů funkce pro funkci například prakticky žádná VPN VPN zdarma nabízí neomezenou šířku pásma. Pokud tedy hledáte špičkové funkce, rozhodněte se pro placenou službu VPN.

Pro ostatní, kteří stále chtějí vědět, které bezplatné VPN v Chrome poskytují jim nejlepší zážitek, když jsou připojeny k Chrome, zde je seznam pěti nejlepších poskytovatelů bezplatné VPN pro Chrome v roce 2018:

1. TunnelBear - skvělá bezplatná VPN pro Chrome, která poskytuje maximální zabezpečení

Volné VPN mohou být temné, ale TunnelBear není’jeden z nich. Tato značka, která obstála v testu důvěryhodnosti času, je skvělou volbou pro propojení bezplatné VPN s prohlížečem Chrome..

Nejlepší VPN zdarma pro Chrome

Tato VPN má účelové rozšíření Chrome, které je dostatečně rychlé, aby vám poskytlo bezproblémový zážitek v jakémkoli OS, který vlastníte.

Jedinou nevýhodou je zde limit využití dat zaokrouhlený na pouhých 500 MB za měsíc, což stačí, pokud hledáte prohlížeč nebo procházíte web a nevyužíváte žádnou činnost náročnou na data..

Profesionálové

 1. Zdarma rozšíření Chrome
 2. 5 zařízení lze připojit současně
 3. Robustní šifrování
 4. Zásady nulových protokolů
 5. Snadné a snadné nasazení

Nevýhody

 1. Uzávěrka použití je příliš nízká
 2. Nevypadá’• Podpora peer to peer nebo P2P

2. Hide.Me - nabízí širokou škálu funkcí jako bezplatná VPN pro Chrome

Jen málo VPN může odpovídat rychlostem, které poskytuje Hide.Me. Hide.Me vám poskytne jednu z nejlepších bezplatných VPN VPN zdarma, která vám poskytne působivý datový limit 2 GB / měsíc, což je dostačující pro potřeby procházení lehkou a střední intenzitou.

Když jsme zkontrolovali s Hide.Me, nedošlo k žádnému úniku DNS a v jeho softwaru nebyly žádné podpisy škodlivého softwaru nebo virové infekce, takže je to bezpečná síť VPN, kterou doporučujeme uživatelům Chrome..

Hide.Me pro Chrome

Hide.Me doesn’t podpora P2P nebo odblokování geo-omezeného obsahu, ale to’Není to tak špatná věc, protože se jedná o exkluzivní služby, které Free VPN nemůže poskytovat. To ne’Nemám sice rozšíření Chrome, ale nabízí uživatelům proxy rozšíření proxy.

Profesionálové

 1. Zdarma rozšíření Chrome pro všechny verze chromu
 2. Neuvěřitelné šifrovací standardy
 3. Výslovně uvedená zásada nulových protokolů.
 4. Zákaznická podpora je vynikající
 5. Poskytuje velkou rychlost
 6. Velký datový balíček

Nevýhody

 1. Servery pouze ve 3 zemích
 2. Není vhodné pro odemykání geo-omezeného obsahu.

3. ZenMate VPN - důvěryhodná bezplatná VPN pro Chrome

Toto je jedna VPN, kterou mnoho lidí mohlo použít dříve, dokonce i ti, kteří to nedělají’nevím mnoho o odvětví VPN obecně. Služba VPN ZenMate VPN se cítí, jako by existovala po generace, ale její služba v tomto období nikdy nezasáhla.

Od odblokování webů sociálních médií v omezujících režimech až po plynulé přidělování IP adres ve vašem prohlížeči Chrome to vše VPN dělá vše. Pro vysoce kvalitní Chrome VPN zdarma se obraťte na tuto službu a vy jste vyhráli’být zklamaný.

Zenmate pro Chrome

Co’je navíc to, že nabízí vyhrazené rozšíření VPN Chrome pro rychlé a bezproblémové připojení ve webovém prohlížeči. Nabízí dokonce upgradovaný prémiový účet se všemi správnými funkcemi, pokud chcete posunout vztah se službou o krok dále.

Nejlepší poskytovatel VPN služeb, ZenMate je možná nejlepší volbou v tomto seznamu pro ty freebies prohlížeče Chrome.

Profesionálové

 1. Neomezená šířka pásma na rozšíření zdarma chrom
 2. K dispozici je rozšíření Chrome
 3. Počet serverů je vysoký

Nevýhody

 1. Zobrazuje reklamy
 2. Zásady protokolování vagíny

4. Windscribe VPN - nováček, který se řadí mezi nejlepší bezplatné VPN pro Chrome

S datovým limitem 10 GB / měsíc, Windscribe VPN je naše go-to bezplatná služba pro odblokování geo-omezeného obsahu, kdykoli náš placený poskytovatel klesne na chvíli.

Windscribe VPN je relativně nové jméno ve srovnání se zbytkem služeb v tomto seznamu, ale v tak malé době si získalo jméno pro poskytování bezkonkurenčních rychlostí s velmi malými prostoji.

WindscribeVPN pro Chrome

Servery u tohoto poskytovatele nejsou nikdy příliš přeplněné, aby potlačily vaše připojení k webu, a také mají vyhrazené rozšíření prohlížeče Chrome, aby jeho uživatelé byli na jednom místě se službou v prohlížeči snadno.

Přidejte Adblocker, Firewall, podporu P2P, 11 umístění serveru a neomezené připojení a Windscribe se objeví jako jeden z našich tipů pro nejlepší seznam VPN VPN zdarma 2018.

Profesionálové

 1. Windscribe zdarma chrome aplikace
 2. Neomezené připojení zařízení
 3. 10 GB datový limit
 4. Funkce blokování reklam a firewall
 5. Podporuje P2P

Nevýhody

 1. Nevypadá’t podpora Otevřít VPN
 2. Zákaznická podpora je pomalá

Nejhorší VPN pro Chrome

Ne každá VPN je stejná a její kritická znalost a pochopení souvisejících rizik, pokud se rozhodnete pro nesprávnou VPN. Nesprávná volba ve světě VPN může podstatně zvýšit riziko ztráty cenných dat a ohrožení vašeho online soukromí.

Nejhorší VPN pro Chrome nejsou v této recenzi vybíráni pouze pro nedostatek kvalitních funkcí, ale VPN považujeme za špatnou, pouze pokud se podílí na ripování zákazníků prostřednictvím zákeřné činnosti, jako je pokus o zasazení sledovacích kódů prostřednictvím jejich softwaru do uživatel’s systém.

Vyhýbejte se těmto službám, jinak mohou potenciálně poškodit celý váš systém pomocí prohlížeče Chrome, pokud je poskytnuta možnost tak učinit.

Zde je seznam nejhorších VPN pro Chrome 2018 od BestVPN.co

1. HolaVPN - nebyla infikována žádná serverová infrastruktura a malware

Dokonce i VPN, která investovala do budování širokého repertoáru kompatibilních aplikací včetně rozšíření Chrome, se může někdy ukázat jako nejasná služba. HolaVPN, s velmi havajským znějícím jménem, ​​není poskytovatelem, kterého byste se měli kdykoli rozhodnout.

nejhorší vpn pro chrom

Nachází se v Izraeli, HolaVPN ne’Nemají dokonce vlastní serverovou infrastrukturu, spíše to, že používá systémy svých uživatelů a mění jejich IP adresy na uzly, takže to všechno vypadá jako výkonná serverová infrastruktura, i když ve skutečnosti žádná neexistuje.

Na druhou stranu má také malware a měřicí kódy, pokud byste chtěli mít jiné důvody, proč byste se měli zdržovat rozšíření této služby pro Chrome. V nejlepším případě je to trhlina, které by se uživatelům Chrome nemělo za každou cenu vyhnout.

Profesionálové

 1. Kompatibilita s více OS.

Nevýhody

 1. Nevypadá’Vlastní servery, funguje spíše přes síť založenou na uzlech i na prohlížečích chromů.
 2. Zobrazuje reklamy
 3. Prodává uživatelská data
 4. Zásady protokolování vague
 5. Může být mnohem škodlivější pro uživatele Torrentu

2. Betternet VPN - zabývá se dojením a prodejem uživatelských dat prohlížeče Chrome

Většinou jsou špatné VPN samostatné služby, ale pokud se poskytovatel, který má docela dobře placenou službu, zdvojnásobí se stejně špatnou službou ve své bezplatné verzi, je třeba se jim úplně vyhnout..

BetternetVPN je pro chrom špatný

Ve studii CSIRO bylo zjištěno, že Betternet VPN uniká a prodává uživatelská data, což je možná největší důvod, proč se této službě vyhnout z první ruky. Dokonce ani její šifrovací a bezpečnostní standardy nemají o čem psát, s běžnými úniky DNS a nízkými rychlostmi.

Má rozšíření pro Chrome, ale nedoporučujeme, abyste v prohlížeči Chrome měli něco, co tam sedí, a provádělo přesně opak toho, co má ve skutečnosti dosáhnout..

Profesionálové

 1. Cena je poměrně nízká
 2. Žádný limit šířky pásma

Nevýhody

 1. Uchovává chrome logy uživatelů
 2. Úniky DNS byly hlášeny
 3. Sledovací software třetích stran je povolen
 4. Pomalé rychlosti připojení

3. Hotspot Shield - Přináší uživateli online zabezpečení s vysokým rizikem

Toto jméno by nemělo’Nebyli jsme zde s ohledem na skutečnost, že se jedná o jednu z nejuznávanějších značek na světě VPN, zdarma nebo jinak. V poslední době se však bezpečnostní chyby v její infrastruktuře stávají stále běžnějšími.

Štít HotSpot je pod chromem pod průměrem

Například chyba odhalení informací ve službě může hackerům umožnit snadno zjistit vaši skutečnou IP adresu snadno. Pro uživatele prohlížeče Chrome může být taková chyba devastující z důvodu vaší bezpečnosti a může také vést k více selháním při odblokování obsahu a webů s omezeným přístupem v důsledku slabých mechanismů serveru v práci.

Doporučujeme vám, abyste se od toho drželi dál, dokud se HotSpot Shield nepodaří napravit své služby a znovu získat roky své důvěryhodnosti zpět.

Profesionálové

 1. Bezproblémová integrace mezi zařízeními

Nevýhody

 1. Infrastruktura je slabá a může vést ke snadným rozdáváním IP v prohlížeči Chrome
 2. Pomalé rychlosti
 3. Zobrazuje nepříjemné reklamy

Nejlepší VPN pro stahování Chrome

Nejlepší je, pokud se rozhodnete pro síť VPN, která nabízí kompatibilní rozšíření Google Chrome VPN Extension, protože vám to ušetří spoustu času a úsilí při stahování a instalaci softwaru..

Tady’jak si můžete stáhnout prohlížeč VPN pro prohlížeč Chrome, pokud je k dispozici rozšíření:

 1. Vyberte důvěryhodnou službu VPN a zaregistrujte se do nového účtu zadáním své e-mailové adresy
 2. Vyberte si cenový plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám
 3. Zabezpečení pověření uživatele
 4. Nyní buď přímo přejde k odkazu na stažení rozšíření Chrome u poskytovatele VPN’s webem nebo přejděte do Internetového obchodu Chrome a vyhledejte rozšíření platformy vaší služby VPN.
 5. Stažení a zahájení instalace
 6. Zasažte internet pomocí ochranného štítu, který otevírá všechny rohy webu!

Jak nainstalovat nejlepší Google Chrome VPN

Mnoho uživatelů, ne-li všichni, se domnívají, že kromě rozšíření z Internetového obchodu Chrome nelze do Chromu nainstalovat rozšíření. Navzdory vývojářům, kteří se v posledních letech pokoušejí utáhnout šrouby, se stále uvolnili a nechali malý otvor, aby umožnili komukoli nainstalovat rozšíření, aniž by to bylo uvedeno v internetovém obchodě Chrome..

Pokud víte, že VPN nabízí uživatelům VPN v prohlížeči Chrome VPN, ale nemůžete je najít v Internetovém obchodě Chrome, zde’jak jej snadno nainstalovat:

 1. Stáhněte si soubor CRX, který vám VPN nabídla
 2. Nyní otevřete prohlížeč Chrome a přejděte do Chromu: // rozšíření / zadáním této adresy do horního pruhu
 3. Zkontrolujte možnost režimu vývojáře umístěnou na pravé straně prohlížeče
 4. Nyní budete muset mít nainstalován CRX Extractor, abyste mohli pokračovat dále. To je extrahovat soubor CRX, který jste stáhli, a umožní vám jej proměnit v soubor zip
 5. Rozbalte tento soubor a přejděte zpět na stránku rozšíření Chrome, kterou jste otevřeli dříve. Zde zvolte tlačítko Load Unpacked Extension pro zahájení procesu instalace

Důležitou poznámkou pro uživatele zde je, že většina těchto neautorizovaných souborů CRZ může obsahovat malware nebo sledovací kódy, takže je nejlepší se držet rozšíření Internetového obchodu Chrome pro rozšíření VPN nebo používat pouze takové soubory velmi omezeně.

Jak nastavit VPN v Chromebooku

Potřebujete ochranu a soukromí i na Chromebooku a od té doby není mnoho VPN’• Stále nabízet specializované aplikace pro tuto platformu, musíte do tohoto OS nainstalovat VPN pomocí procesu ručního nastavení.

Nechat’to projít, jak to’je to provedeno zde:

 1. Po přihlášení do Chromebooku přejděte na fotografii svého účtu.
 2. Nyní otevřete nastavení
 3. Rozhodnout se pro “Síť”
 4. Vybrat “Přidat připojení”
 5. Nyní bude možnost “Přidat OpenVPN / L2TP”. Klikněte na to.
 6. Bude vyzván formulář. Vyplnění všech polí v tomto formuláři je nutné pokračovat.
 7. Název hostitele serveru: Vyplňte svou aktuální IP adresu
 8. Název služby: To je na vašem uvážení. Pojmenujte to, co chcete, např. “ABC VPN”
 9. Typ poskytovatele: Pro uživatele, kteří mají přístupové heslo nebo osobní klíč, vyberte L2TP / IPsec + Předsdílený klíč. Pokud vaše certifikáty pocházely od správce sítě, vyberte další možnost, tj. L2TP / IPsec + uživatelský certifikát
 10. Klíč před sdílením: Don’t zaměňte to se svým osobním heslem. Toto je klíč používaný k ověření vašeho připojení VPN.
 11. Certifikát CA serveru: Váš nainstalovaný server VPN certifikovaný musí být vybrán ze seznamu, který se objeví zde
 12. Uživatelské jméno: Zadejte přihlašovací údaje k účtu VPN
 13. Heslo: Zadejte přihlašovací údaje k účtu VPN
 14. OTP: Vytvořte heslo pomocí karty OTP nebo tokenu VPN a zadejte jej sem
 15. Název skupiny: Pokud pracujete na osobním systému, přeskočte toto
 16. Nyní zbývá jen kliknout “Připojit”
 17. Pokud byly vaše informace platné, budete je určitě připojeni k síti VPN serveru v Chromebooku

Chrome Proxy Review

Proxy nikdy nemůže být náhradou VPN, protože to, co dělá, lze nejlépe popsat jako “ÏP Hopping”. VPN jsou mnohem holističtější bezpečnostní služby, protože zvyšují ochranu pomocí funkcí, jako je šifrování datových paketů a úniky protokolů.

Proxy, a to i pro Chrome, se nikdy nedoporučují, protože většina z nich je natolik špatná, že vám může uniknout skutečné IP i těm nejoblíbenějším hackerům. Torrentující uživatelé příliš dobře vědí, jak nebezpeční proxy mohou být a jak snadno mohou být chyceni úřady pro stahování torrent souborů, pokud používají proxy..

Nikdy nespárujte Chrome s proxy’je to v nejlepším případě fraška.

Nejlepší Google Chrome VPN Reddit 2018

Recenze Reddit jsou skvělým ukazatelem sentimentu uživatelů v jakékoli kategorii produktů. Pokud jde o Best VPN for Chrome Extensions, zdálo se, že názory uživatele silně zkosily ve prospěch dvou služeb, tj. NordVPN a soukromého přístupu k internetu..

Jeden uživatel uvedl, že NordVPN’s Chrome’Rozšíření je vysoce doporučeno a nabízí chvályhodný výkon. Uživatel od přihlášení k odběru s NordVPN přestal používat jakoukoli jinou službu třetí strany, která hovoří o službě’s spolehlivost.

nejlepší chrome vpn reddit recenze

Jiný uživatel doporučil oba, NordVPN a soukromý přístup k internetu, a poukázal na skutečnost, že obě tyto služby jsou levnější, pokud se rozhodnete dlouhodobě sdružovat.

chrome vpn reddit hlasů

Soukromý přístup k internetu, jak je uvedeno v naší recenzi výše, je podle uživatelů pravděpodobně jednou z 3 nejoblíbenějších sítí VPN a reddit komentáře jsou toho důkazem..

Uživatel voskoval výmluvnost o této službě, stejně jako bezpočet dalších, a vzal na vědomí vysokou spolehlivost všech jeho funkcí, jako jsou stálé rychlosti a nulové škrtení. Byly zaznamenány také vyhrazené aplikace, zatímco uživatel si vyhradil nejlepší slova pro rozšíření Chrome a nazval jej “Super super”.(Další recenze naleznete v sekci nejlepší reddit VPN)

chrome VPN reddit comments

Nejlepší VPN zdarma pro Chromebook

 1. Proton VPN

Jméno snadno poznáte “Proton” jestli ty’Zajímalo mě někdy něco o šifrování nebo zabezpečené poště. Že’Je to proto, že firma za touto VPN je slavná, protože je’je majitelem světa’je největší zabezpečená e-mailová síť, tj. ProtonMail.

nejlepší zdarma vpn pro Chromebook

Její zcela nový účastník ve světě VPN, nabízející bezplatné i placené plány, v závislosti na tom, jaké funkce chce uživatel získat od poskytovatele.

Pokud jde o bezplatnou verzi, její zabezpečení je velmi spolehlivé s vojenským šifrováním, podporou protokolu OpenVPN, bez známých úniků či infikovaných klientů..

Její nabídka šířky pásma je velmi velkorysá, protože na ní není žádná omezení, takže ji můžete použít jako dobrý pomocník na Chromebooku v době, kdy klesá placená služba..

Jediným problémem této služby je to, že její rychlosti jsou krutě pomalé, takže jsou tak pomalé, že dokáže pouze podporovat aktivity procházení. Nedoporučuje se žádné streamování.

Nicméně, tam’je tu háček. Vzhledem k tomu, že Chromebook je takový specializovaný operační systém, mnoho poskytovatelů nenabízí za to specializované klienty, dokonce ani mnoho placených, natož poskytovatele zdarma.

Aby na Chromebooku fungovala aplikace Android, musíte pomocí aplikace ProtonVPN provést útěk z vězení, nebo ji musíte nainstalovat ručně pomocí konfiguračních souborů OpenVPN..

Ano, existují bezplatné VPN sítě a další’s, protože provozování VPN ve své nejlepší formě vyžaduje velké množství kapitálu, který bezplatné služby neposkytují’nemám.

Upřímně vám doporučuji, abyste si vybrali placené, pouze pokud chcete na svém Chromebooku vynikající zážitek, nebo pokud necháte své neuspokojivě nedostatečné a nedostatečně vybavené připojení k VPN zdarma..

Profesionálové

 1. Povolena neomezená šířka pásma
 2. Dostačující infrastruktura ochrany osobních údajů

Nevýhody

 1. Pomalé rychlosti
 2. Povoleno pouze jedno připojení

2. Zrychlete

Jak název napovídá, tato VPN je nejlepší pro ty, kteří hledají spojení s poskytovatelem zdarma, ale nejsou ochotni kompromisy v rychlosti. A to není žádná maličkost, zejména ve volné doméně VPN. Že’protože většina bezplatných poskytovatelů obvykle sníží vaše rychlosti na holé minimum, nižší než to, co poskytují na svých placených plánech.

urychlit vpn pro chrom

Kromě toho ne’• Nemáte žádná omezení týkající se vašeho přístupu k seznamu serverů. Můžete využít všech 30+ serverů spolu s 5 současnými připojeními.

Jediným problémem, který jsem identifikoval v této bezplatné síti VPN pro Chromebook, je jeho extrémně lakomý datový limit. V prvním měsíci můžete získat 4 GB dat, ale každý měsíc poté klesne na pouhých 1 GB. Rozhodně ne moc. Můžete tak jednoduše udělat základní procházení’je vše.

Profesionálové

 1. Rychlé bezplatné rychlosti VPN
 2. 30+ serverů
 3. 5 Více přihlašovacích údajů

Nevýhody

 1. Nízký datový limit
 2. Klienti aplikací nejsou uživatelsky přívětiví

3. Pron VPN

Není to dobře známá VPN, ale vysoce efektivní, pokud hledáte dostatečně dobré rozšíření VPN pro Chrome, PronVPN je skvělá služba, pokud vše, co chcete udělat, je odblokování webů pro streamování videa..
To ne’• Výrazně zpomalíte rychlost a umožní vám proklouznout na stránky s minimálním rozruchem.
Rozšíření Chrome je odlehčené a nevyžaduje žádné skutečné informace. Služba na jedno kliknutí, kterou si uživatelé mohou skutečně zachovat ve svých prohlížečích pro případ, že by jejich placená služba nebyla’nefunguje a musí něco naléhavě odblokovat.

Profesionálové

 1. Neomezená šířka pásma
 2. Snadný přístup k cenzurovaným webům
 3. Místo swtiching k dispozici

Nevýhody

 1. Zásady protokolování jsou vágní
 2. Nejsou podporovány žádné informace o šifrování nebo protokolech

Nejčastější dotazy týkající se VPN pro Chrome

Je Google Chrome VPN?

Ne, Google Chrome není VPN ani by se za něj nemělo považovat. Chrome je freewarový webový prohlížeč, pomocí kterého můžete přistupovat na internet pro získávání a odesílání informací.

Můžete na Chromebooku použít VPN?

Chromebook je speciálně navržený operační systém vývojářů za prohlížečem Chrome. Tento systém běží na Google Chrome OS a je dobrou náhradou za populárnější OS, jako jsou Windows a Mac.

Sítě VPN lze použít na jakémkoli operačním systému a Chromebook není výjimkou, protože protože mnoho poskytovatelů nemá vyhrazené aplikace pro tento konkrétní operační systém, je třeba je nainstalovat pomocí ručního procesu, který jsme podrobně zmínili výše.

Jak mohu použít proxy server v prohlížeči Chrome?

Nejlepším řešením prohlížeče Chrome je míra snadnosti, kterou poskytuje svému uživateli, pokud jde o usnadnění přístupu k různým funkcím. Nastavení serveru proxy není’To vše v Chrome je příliš obtížné. Chcete-li zahájit proces nastavení serveru proxy, postupujte takto:

 1. Klikněte na na ikonu se třemi rovnoběžnými pruhy v pravé horní části prohlížeče. Na toto místo se můžete obrátit, pokud chcete přizpůsobit nebo ovládat své zkušenosti s prohlížečem Chrome
 2. Vybrat “Nastavení” a pak posunout dolů dokud nedosáhnete možnosti “Pokročilé nastavení”
 3. Tady musíte jít hluboko dolů vybrat možnost s názvem “Nastavení sítě”
 4. My’skoro tam. Vidět možnost říkat “Změňte nastavení proxy”. Klikněte na na to
 5. Nyní se vám otevře okno s internetovými vlastnostmi
 6. V pravém středu tohoto okna je možnost s názvem “Nastavení LAN”. Vybrat to
 7. Ve výchozím nastavení je volba “Automaticky detekovat nastavení” bude zapnuto. Otočit to vypnutím jeho zrušení
 8. Nyní šek krabici, která říká “Používejte proxy server s vaší LAN”
 9. Vstoupit IP adresu proxy serveru, ke kterému se chcete připojit, do prázdného pole pro “Adresa” a číslo portu serveru proxy v druhém poli “Přístav”
 10. Klikněte na Klepnutím na tlačítko OK zahájíte připojení přes server proxy a znovu klepnutím na tlačítko OK uložte změny
 11. Pokud chcete odebrat připojení proxy, jednoduše zrušit zaškrtnutí “Používejte proxy server s vaší LAN” možnost a vybrat “Automaticky detekovat nastavení” volba

Zabalení věcí

U nadšenců prohlížeče Chrome se zabezpečení online stává prvotřídní záležitostí, vzhledem k tomu, že kolik velkých firem se tam snaží ukrást vaše data. Nedávný skandál společnosti Cambridge Analytica je důkazem toho, jak moc vaše data stojí za to a že je důležité je chránit před nepřiměřeným použitím.

Naší hlavní prioritou zůstává informovat naše uživatele o nejlepších službách VPN ve všech kategoriích, abychom je poučili o nejlepších možnostech pro každé zařízení a operační systém. Tyto recenze zůstanou nezaujaté a otevřené pro návrhy, pokud se naši uživatelé domnívají, že mají něco, co stojí za to sdílet nebo přidat do našich recenzí.

Neváhejte a ráda kritizujte, debatujte a oceňujte naši recenzi Best VPN for Chrome Extension 2018 v komentářích níže!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me