Nejlepší VPN pro Amazon Prime 2020 – Sledujte Amazon Prime USA hladce

Amazon Prime je služba okamžitého streamování videa nabízená společností Amazon.com, jedním ze světů’s nejoblíbenější online prodejci. Stejně jako jiné populární weby pro streamování však Amazon Prime nabízí různé knihovny pro uživatele v různých zemích. Diváci ve Velké Británii mohou prohlížet americkou knihovnu, pouze pokud mohou odblokovat geo-omezení prostřednictvím Nejlepší VPN. Abychom vám pomohli odblokovat, zde je průvodce Nejlepší VPN pro Amazon Prime obsahující průvodce nastavením, nejlépe placené a bezplatné VPN, podporovaná zařízení a další od BestVPN.co!

nejlepší vpn pro Amazon Prime

Co je Amazon Prime?

Amazon.com není jen internetový obchod s elektronickým obchodem, ale je to internetový gigant, který nabízí širokou škálu služeb, jako je podpora cloudové infrastruktury, logistika a další. Podobně je Amazon Prime Video služba vyhrazená pro streamování na Amazon.com, která nabízí vyhrazenou knihovnu obsahu obsahující tisíce filmů, televizních pořadů a originálních seriálů, které jsou upoutány vaší pozorností.

Tuto službu můžete sledovat kdekoli na světě, pokud si zakoupíte předplatné Prime Video, ale přesto jste vyhráli’t být schopen sledovat vše, co je k dispozici na webu z důvodu geo-omezení obsahu. Geo-omezení jsou velká realita-kontrola, pokud jde o online streaming služeb, jako je Amazon Prime, zbavuje uživatele prohlížení jejich oblíbeného obsahu, pokud’žít v oblasti, kde je obsah k dispozici.

Například uživatel Amazon Prime v USA by viděl úplně jinou knihovnu videí ve srovnání s uživatelem Amazon Prime v Singapuru. To znamená, že určitě existuje cesta kolem. Nejlepší VPN pro Amazon Prime vám umožní probojovat se těmito geo-omezeními obsahu a zajistit, aby byl váš streamovací zážitek užitečný. Pro více informací si přečtěte tuto příručku pro naši recenzi o Nejlepší VPN pro Amazon Prime v roce 2018.

Nejlepší VPN pro Amazon Prime 2018

Hlavní streamingové služby, jako jsou Netflix a Hulu, si dopřávají blokování VPN, aby uživatelům zabránili v prohlížení obsahu, který by neměl’nebudou jim k dispozici podle zákonů o autorských právech. Amazon Prime Video se v tomto ohledu neliší a následovalo kroky k vynucení blokování VPN, díky čemuž většina poskytovatelů na své platformě přestala být k ničemu..

Stále však existují některé špičkové služby VPN, které mohou prolomit bariéry v obsahu a nabídnout svým uživatelům transcendentní a holistický zážitek, pokud chtějí odblokovat US Amazon Prime. Zde v BestVPN.co věříme v to, že si věci sami vyzkoušíme a poté je doporučíme našim uživatelům.

Zde je náš seznam nejlepších VPN pro Amazon Prime, který obsahuje pouze ty selektivní VPN, které vám mohou skutečně pomoci obejít geo-omezení a zvýšit hodnotu vašeho předplatného:

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

PureVPN - nejdostupnější Amazon Prime VPN

Když vás’Už jste si zakoupili předplatné pro váš účet Amazon Prime a chcete utratit méně za získání vysoce kvalitní VPN, pak PureVPN je to, co vám bude nejlépe vyhovovat.

PureVPN pro Amazon Prime

Kromě špičkových bezpečnostních funkcí, jako je Double VPN, Onion over VPN, Podpora více protokolů, Split Tunneling a další, PureVPN poskytuje vyhrazené IP adresy pro odblokování Amazon Prime USA. Požádali jsme tým zákaznické podpory, aby tuto odpověď získal prostřednictvím funkce chatu.

PureVPN’Tým zákaznické podpory byl velmi přátelský a kooperativní a provizorní tým zněl tak lidsky, jak by ve skutečnosti měl být. Poskytli nám název serveru, ke kterému bychom se museli připojit, pokud bychom chtěli odblokovat Amazon Prime v USA. Tento server měl fungovat pouze v režimu vyhrazené IP.

Prostě to udělali’t zastavit tam, ale také nám poskytl odkaz na průvodce, který nám ukázal, jak nasadit vyhrazený režim IP, v případě, že jsme’Nevím o tom na fantastickém zobrazení zákaznické podpory.

Nejlepší VPN pro Amazon Prime 2020 - Sledujte Amazon Prime USA hladce

Kromě této neuvěřitelné podpory nabízejí fantastické, neuvěřitelně levné dlouhodobé plány, takže můžete s Amazon Prime pouze nakoupit a relaxovat a zároveň odemknout velmi nominální částku. Roční balíček je cenově dostupný za 58,92 USD, zatímco dvouletý obchod je ještě lepší na pouhých 69,00 USD účtovaných jednou.

Profesionálové

 1. Dostupné plány jako VPN pro Amazon Prime USA
 2. Ochrana DDoS
 3. Vyhrazené servery P2P a Torrent
 4. 750 + servery ve 141 zemích
 5. Nat Firewall
 6. Podpora více protokolů včetně OpenVPN a L2Tp
 7. Umožňuje rozdělení tunelů

Nevýhody

 1. Vede protokoly
 2. Žádná zkušební verze zdarma

Získejte PureVPN

NordVPN - nabízí samostatné servery pro snadnější kompatibilitu zařízení jako Amazon Prime VPN

Tato VPN má možná jeden z nejlepších profilů na světě VPN. Nord VPN je často považována za nejlepší VPN a zaručuje nejlepší výkon na všech frontách, aby se stala vysoce doporučenou službou pro všechny typy uživatelů..

NordVPN pro amazon prvočíslo

Rychlosti jsou rychlé a síla serveru je dostatečně silná, aby zajistila, že žádné pokusy o odblokování obsahu nezmizí. Rovněž nabízí Double VPN pro větší kontrolu zabezpečení. Nejlepší částí služby je však to, kolik práce udělala, aby uživatelům usnadnila odblokování Amazon Prime Video, bez ohledu na to, jaké zařízení používají..

Když jsme požádali zákaznickou podporu o poskytnutí nejlepší nebo vyhrazené IP pro odblokování Amazon Prime USA, poskytli nám segregovaný seznam IP, které bychom mohli použít v závislosti na tom, zda jsme používali PC nebo Smartphone / SmartTV.

Zatímco měsíční tarif zde na NordVPN je stanoven přehnaně, roční plán na 83,38 $ vyúčtován jednou a 3-letý obchod na 124,64 $ vyúčtován jednou, jsou rozhodně v přijatelných mezích pro uživatele, kteří se snadno mohou přihlásit k odběru.

Profesionálové

 1. Poskytuje vyhrazené servery pro rozmanitou podporu zařízení jako VPN pro Amazon Prime
 2. Vyhrazená podpora P2P a torrentingu
 3. Zkušební období zdarma
 4. Funkce SmartPlay pro streamování webů
 5. K dispozici je dvojí šifrování
 6. 3359 serverů ve více než 60 zemích
 7. Bitcoinová a platební stěna akceptována
 8. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP

Nevýhody

 1. Drahé krátkodobé plány

Získejte NordVPN

ExpressVPN - nejrychlejší rychlosti jako Amazon Prime VPN

Pokud VPN účtuje poplatky více, ale poskytuje funkce, které ji odpovídají, pak řešení, které již nezůstává mimo háčky. ExpressVPN je drahý ve srovnání se zbytkem nejlepších poskytovatelů VPN, ale může zaručit nejlepší výkon na všech frontách, což z něj dělá skvělou všestrannou nejrychlejší VPN.

Express VPN pro Amazon Prime

Pro Amazon Prime nabízí ExpressVPN kromě odblokování streamovaného webu v USA vysoké rychlosti, které vám umožní vychutnat si Amazon Prime’s video knihovna bez strachu z přílišného ukládání do vyrovnávací paměti. Nedochází k žádným poruchám ani odpojením a dokonce i servery poskytují odpovídající opatření, aby se zabránilo únikům DNS. Tady’jejich zákaznická podpora odpovídá na náš dotaz, zda jejich služba pracovala na odblokování Amazon Prime USA.

Plány začínají na 12,95 USD za měsíc’Výhodou předplatného je nejlepší plán ročního předplatného, ​​který stojí uživatele 99,95 $ jednou.

Profesionálové

 1. Neuvěřitelně rychle jako VPN pro Amazon Time
 2. Podpora více platebních možností
 3. Určené aplikace pro kompatibilní operační systém
 4. Vysoké standardy šifrování
 5. Podpora rozšiřujícího protokolu
 6. Zásady nulových protokolů

Nevýhody

 1. Žádné vyhrazené servery P2P
 2. Drahé cenové plány

Získejte ExpressVPN

Torguard.net - Zvýšená ochrana zabezpečení jako VPN pro Amazon Prime

Prohlížeč Tor je možná jedním z nejbezpečnějších prohlížečů a doporučujeme jej jako alternativu pro uživatele, kteří chtějí zvýšit svou online bezpečnost až o stupeň výše. Podle stejného modelu a jeho replikace na VPN je Torguard.Net příkladem a vysoce zabezpečeným.

Torguard VPN pro Amazon Prime

Směrovací model cibule je mnohem lepší než ostatní průměrné bezpečnostní modely VPN, které obsahují pouze šifrování a zabezpečené tunely. My jsme však nebyli’Neočekávám, že tato VPN bude fungovat na Amazon Prime Unblocking. Když jsme se zeptali na jeho podporu ohledně toho, zda jejich VPN může odblokovat Amazon Prime Video, jejich odpověď byla nejlepší z nichž jsme si během naší kontroly zajistili.

Na rozdíl od jiných sítí VPN, které nabízejí možnosti odblokování v rámci svých tradičních plánů VPN, nabízí Torguard Dedikovaný plán IP pro přístup k obsahu s omezeným přístupem, jako je Amazon Prime. Dedikovaný plán IP stojí 7,99 $ / měsíc nebo 54,99 $ / rok a je nejlepší pro ty, kteří chtějí odblokovat obsah s omezeným přístupem.

Počet vyhrazených adres IP je úžasný a obsahuje fantastické množství míst, která jsou schopna poskytovat odblokovací služby z jakékoli země do mnoha zemí světa. Nemáme’Neviděl jsem lepší službu, než je tato, pokud jde o odblokování nejen Amazon Prime, ale o komplexní řešení směrem k větším potřebám odblokování.

Profesionálové

 1. VPN s funkcí Stealth pro Amazon Prime Unblocking
 2. Silné úrovně šifrování
 3. Běží na směrovacím modelu cibule
 4. 3000+ VPN serverů v 50 zemích
 5. Vyhrazená IP adresa

Nevýhody

 1. Plány jsou velmi drahé
 2. Balíčky funkcí mohou být matoucí

Získejte TorGuard VPN

Nejlepší VPN pro Amazon Prime Free

Pokud se chystáte odblokovat Amazon Prime USA, pak bezplatná služba VPN není skvělá volba, protože podle naší recenze neexistuje jediná bezplatná služba VPN, která by to udělala. Ano, existují některé velmi důvěryhodné služby, které jsou zdarma, ale odblokování geo-omezeného obsahu, zejména služba streamování, je mimo jejich vlastní schopnosti.

Že’s, protože poskytovatelé datových proudů, jako je Amazon Prime, používají blokování VPN k zabránění uživatelům v prohlížení obsahu, který nemusí být v jejich oblasti k dispozici. Pouze prémiové nejlepší Amazon Prime VPN, které jsme’Na našem seznamu to můžete udělat. Bezplatné služby don’Nemá vyhrazené adresy IP, jako je Torguard, nebo má výkonné servery, které mohou obejít Amazon Prime’s Blokovací zeď VPN.

To’je drahé provozovat tyto funkce a bezplatné služby don’Nemám peníze, které by se mohly podílet na poskytování takových funkcí. Na druhé straně mnoho bezplatných sítí VPN nabízí pomalé rychlosti (z důvodu většiny časů upřednostňování jejich placených servisních plánů), nízké limity šířky pásma dat (v průměru od 500 MB do 2 GB / měsíc) a nízký počet serverů, všechny což vám nedovolí mít s Amazon Prime dobré zkušenosti.

Nejhorší VPN, které ne’t Odblokujte Amazon Prime Video

Zatímco většina sítí VPN není schopna odblokovat Amazon Prime Video, s výjimkou několika vybraných, existují některé, které nejenže nejsou schopny poskytnout správnou sadu funkcí, ale jsou také nebezpečné nainstalovat kvůli stálým hrozbám, jako je malware, vkládání sledovacích kódů atd..

Tady’je rychlý přehled o nejhorších VPN, které nemají’t odblokování Amazon Prime:

 1. Hot Spot Shield
 2. SurfEasy VPN
 3. VPN prohlížeče Opera (vypršela)

Jak sledovat Amazon Prime mimo USA

V zásadě k odblokování jakéhokoli webu z určité oblasti, např. Chcete-li odblokovat Amazon Prime USA, zatímco máte bydliště ve Velké Británii, máte k dispozici dvě možnosti. První používá VPN a druhý nasazuje Proxy. Oba se obvykle vydávají stejnou cestou k odblokování geo-omezeného obsahu. Zkazí vaši IP tak, aby vypadala jako její původ v USA.

Vyhráli jsme však’t doporučuji použít proxy, protože za prvé to jen spoofs IP, zatímco vaše pakety DNS vystaveny snoopers a za druhé nemusí fungovat vždy.

VPN jsou rychlejší, bezpečnější a vysoce spolehlivé při poskytování odblokovacích služeb. Pokud použijete to nejlepší, na vás nebudou moci cílit žádný autorský troll Amazon Prime VPN pro odblokování americké verze.

VPN pro Amazon Prime

Přehled videonahrávek Amazon Prime:

Amazon Prime Video nabízí možnosti vysoké kompatibility a je podporován širokou škálou zařízení. Tady’je přehled zařízení, která můžete použít k sledování Amazon Prime Video:

 1. Všechny počítače a prohlížeče jako Windows a Mac
 2. Chytré televizory
 3. Blu-ray přehrávače
 4. Set-top boxy (Roku, Google TV, TiVo, Nvidia Shield)
 5. Amazon Fire TV
 6. Fire TV Stick / Telefon / Tablety
 7. Herní konzole (PlayStation, Xbox, Wii)
 8. Zařízení se systémem Android a iOS

Můžete také sledovat Amazon Prime na Chromecastu, pokud máte nainstalované rozšíření prohlížeče Chrome. Funguje také na Kodi prostřednictvím úložiště Krypton.

Jak nastavit Amazon Prime v televizi

Sledování filmů a pořadů na vašem televizoru je zážitek, který nikdy nedokáže porovnat žádné jiné zařízení. Moderní denní chytré televizory nabízejí uživatelům HD kvalitu pro prohlížení jejich oblíbeného obsahu na širokoúhlé obrazovce, čímž nabízejí fantastický zážitek.

A to’není to těžké nastavit službu na vašem televizoru. Tady’jak můžete spouštět Amazon Prime ve své chytré televizi:

jestli ty’již jste si zakoupili účet pro Amazon Prime Video, poté ve vašem Android TV přejděte do obchodu Google Play Store nebo do Samsung Smart TV do Samsung Apps

 1. Hledat “Prime Video” a stáhněte si aplikaci
 2. Spusťte instalaci a po zobrazení výzvy zadejte přihlašovací údaje uživatele (uživatelské jméno a heslo, které jste použili k registraci do Amazon Prime).
 3. Jakmile je aplikace spuštěna, vyberte jakýkoli film, televizní pořad nebo program a nechte zábavu začít!

Nejlepší VPN pro Amazon Prime Reddit

Zatímco vysoký počet nejlepších poskytovatelů předplatného pro reddit’Jména se objevují na Redditu v diskusních vláknech Nejlepší VPN, uživatelé nebyli doporučeni pro odblokování Amazon Prime USA.

Až na pár zmínek o NordVPN, jako jsme my’už jsem se zmínil, vyhrál jsi’nenajdu mnoho doporučení a je nejlepší se držet těch, které jsme my’Vyzkoušeli jsme vás a vyzkoušeli vás v naší Nejlepší VPN k odblokování americké Amazon Prime.

Komentář z diskuze ContiGhostwood’s komentář z diskuse "Video VPN a Amazon Prime".

Okamžité video Amazon vs. Amazon Prime Video

Zatímco Amazon nedávno zjednodušil svou službu a přejmenoval Amazon Instant Video na Amazon Video a Amazon Prime Video na Amazon Prime, služby jsou stále docela matoucí pro první časovače a nováčky.

Amazon Prime byl ve skutečnosti celý obchod dostupný za 79 USD pouze pro zákazníky v USA a nabízel roční balíček, který uživatelům poskytuje bezplatnou 2denní přepravu po celý rok spolu s předplatným Amazon Prime Video.

V dubnu 2016 se však Amazon Prime Video začalo nabízet samostatně za 2,99 $ / měsíc během prvních šesti měsíců a poté se účtovalo na 5,99 $ / měsíc. Tam’k dispozici je také měsíční bezplatná zkušební verze. To’s paušální nabídkou, kde můžete sledovat neomezený obsah.

Amazon Instant je však spíše jako model placení za zhlédnutí, kdy musíte za každé video, show nebo film platit zvlášť, a to’Je k dispozici jako samostatná služba pro lidi v USA i mimo USA.

Amazon Prime je k dispozici pouze pro zákazníky z USA a to’s doporučujeme nasadit Nejlepší VPN pro odblokování US Amazon Prime, aby bylo možné službu využívat a využívat nejnovější dostupný obsah.

VPN pro Amazon Prime

Nejlepší VPN pro Amazon Prime FAQs

Video Amazon Prime nefunguje?

Většinou restartování vašeho internetového připojení nebo ukončení jakékoli jiné činnosti náročné na data způsobí, že se vaše Prime Video znovu zapne. Jinak, pokud tomu tak stále není’t práce, zkontrolujte, zda je vaše zařízení aktuální s nějakými upgrady nebo vaše aplikace Prime Video je upgradována.

Opravdu potřebuji členství Amazon Prime k streamování Amazon Video?

Ne, ty ne’nepotřebuji to. Amazon Video vyžaduje, abyste si samostatně zakoupili televizní pořady, filmy nebo jakýkoli jiný video obsah za kus. Členství Amazon Prime je v současné době nabízeno za 2,99 $ / měsíc po dobu prvních šesti měsíců po registraci a poté vám bude účtováno 5,99 $ / měsíc.

Můžeme používat Amazon Prime na více než jednom zařízení současně?

Ano, můžete, ale za tím účelem byste si museli vytvořit Amazonskou domácnost. Začněte podle následujících kroků:

 • Na webu Amazon se přihlaste ke svému účtu a přejděte na “Můj účet” Volba
 • Jít do “Spravujte svůj obsah a zařízení” > Nastavení > Knihovna domácností a rodin > Pozvěte dospělého
 • Nyní vytvořte nový účet nebo použijte existující účet k opětovnému přihlášení a navázání sdíleného připojení k Amazon Prime z jiného zařízení

Jak najdu video aplikaci Amazon Prime?

Můžete buď přímo přejít na Prime Video’s oficiálním webovým serverem nebo přejděte do obchodu Google Play, kde si můžete stáhnout video aplikaci pro Android Amazon Prime a obchod iTunes stáhnout aplikaci pro iOS.

Závěr

Amazon Prime je právě teď jednou z nejlepších streamingových služeb online a jak roste popularita internetové televize, bude tato služba určitě představena v příštích dobách velkolepých pořadů.

V BestVPN.co prosazujeme bezplatný internetový zážitek pro všechny bez jakýchkoli omezení nebo hranic, ale protože hrozby a zákazy neustále rostou, nejlepší možností, jak zpříjemnit váš internetový zážitek, je použití nejlepší VPN a používání nejlepších internet vám nabízí srdce’s obsahem.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me