Nejlepší bezplatné služby VPN v roce 2019

Pokud chcete VPN zdarma, protože neplatí poskytovatelé služeb’• Přizpůsobte svůj rozpočet, pak se můžete pohnout kupředu, ale buďte opatrní.


Bezplatné sítě VPN jsou složité služby, se spoustou věcí skrytých pod povrchem, které by vás mohly potenciálně poškodit.

Abyste zajistili, že budete pokračovat pouze s nejbezpečnější sítí VPN ke stažení zdarma, budete muset projít našeho průvodce.

Dám vám stručný přehled faktorů, které musíte vzít v úvahu, než se přihlásíte k odběru určité služby, a poskytnu vám přehled o nejlepší bezplatné síti VPN pro rok 2019.

Zde je krátké shrnutí našich 5 nejlepších bezplatných služeb VPN v roce 2019

# 1: Surfshark: # 1 Doporučená VPN s 30 bezrizikovým zkušebním obdobím.
Nejlepší plán: $ 1,99 / měsíc (2letá dohoda)
# 2: ProtonVPN: Žádné omezení šířky pásma ve své bezplatné službě
# 3: Hide.Me: Zdarma VPN, která nemá’• Uchovávejte protokoly
# 4: Windscribe: Využijte až 15 GB / měsíc zdarma
# 5: OperaVPN: Odblokuje Netflix USA zdarma

Spousta bezplatných sítí VPN chybí ani v nabídce základního soukromí, takže fond, ze kterého bychom si mohli vybrat, byl výrazně omezen.

Stále se však snažíme zařadit služby do tohoto seznamu, které byly pro vás naprosto bezpečné, abyste je mohli kdykoli použít.

Tady jsme’Zkompiloval jsem seznam 5 vysoce zabezpečených služeb VPN, které můžete jako bezplatnou síť VPN.

Surfshark - vysoce doporučovaný poskytovatel s 30denní bezplatnou VPN zkušební verzí

Surfshark je nejlepší VPN služba, která nabízí nejsilnější zabezpečení spolu s prémiovými funkcemi, ale je to’Není to zcela bezplatná služba.

Tak proč jsme si vybrali to na začátek tohoto seznamu bezplatných VPN?

Že’s protože Surfshark nabízí uživatelsky přívětivou 30denní bezplatnou zkušební verzi ve kterém můžete službu využívat se všemi funkcemi dostupnými bez obav.

Pokud ne’Chcete zůstat u služby, podejte jednoduchý požadavek na vrácení peněz s podporou live chatu a dostanete své peníze zpět. Ano, je to tak jednoduché.

Surfshark je nejblíže ke službě VPN zdarma díky svým cenově dostupným cenovým dohodám. 2 roky předplatné vás bude stát jen 1,99 $ / měsíc.

Nejlepší bezplatné služby VPN v roce 2019

Poskytovatel vám dává několik docela dobrých důvodů, proč zaplatit tuto částku a zůstat u služby po zkušební době zdarma.

Netflix USA pracuje pokaždé s Surfsharkem bez ohledu na to, kde jste na světě.

Torrenting je podporován jeho 800 + silnou serverovou sítí a zajištěnou ochranou proti úniku DNS.

Službu můžete používat na všech hlavních platformách pomocí snadno použitelných aplikací nabízených poskytovatelem.

Živý chat je vždy k dispozici, aby vám pomohl, pokud uvíznete nebo potřebujete-li s tímto nastavením VPN udělat problém bez problémů.

Rychlosti jsou konstantní a rychlé po celou dobu a neexistuje ani omezení šířky pásma.

K dispozici je šifrování vojenské třídy a protokol OpenVPN, který vám poskytne dokonalý zážitek z zabezpečení internetu.

Surfshark je tou nejlepší volbou pro VPN zdarma’Mám, pokud chcete službu využít pro krátkodobé potřeby, například na měsíc.

ProtonVPN: Žádné omezení šířky pásma na bezplatnou službu

Tento poskytovatel nabízí vzácnou funkci neomezeného využití šířky pásma jako bezplatnou službu VPN.

Don’t brát tuto funkci na lehkou váhu, protože narazíte na omezení šířky pásma tak přísné jako 500 MB / měsíc v doméně VPN zdarma.

ProtonVPN zdarma

Tímto způsobem můžete používat tuto bezplatnou síť VPN bez problémů s registrací nebo upgradem tak dlouho, jak budete chtít.

Tento poskytovatel VPN’s bezplatná verze nabízí prvotřídní zabezpečení, které ne’• Kompromitovat uživatelská data vůbec. Úroveň šifrování je silná a při našem testování nebyly nalezeny žádné úniky IP.

Jediný problém s tím je, že rychlosti jsou někdy hlemýžďové, tj. Absolutně pomalé.

Očekává se to však, protože všechny bezplatné sítě VPN omezují některé prémiové funkce a ProtonVPN’s případem, to škrtí jeho rychlosti spolu s tím, že vám nedovolí streamovat ani Torrent jeden.

Aplikace jsou nabízeny pro všechny hlavní platformy, jako jsou Windows, Mac, iOS a Android. A pokud chcete někdy upgradovat, jeho placená verze je vždy k dispozici a nabízí mnohem lepší zážitek.

Hide.Me: VPN zdarma, která dodržuje přísné zásady nulových protokolů:

Další vysoce bezpečná VPN služba Hide.Me sídlí v Malajsii, v bezpečné jurisdikci.

Hide.Me Free

Poskytovatel nabízí dobré rychlosti na všech 5 serverech, které přiděluje ve své bezplatné službě.

To ne’neudržujte záznamy o vašich aktivitách jakýmkoli způsobem a pokud to spojíme s dobrým šifrováním a vy’Mám zdarma VPN ochranu na vysoké úrovni.

Hide.Me má své nevýhody a hlavně ve formě omezení přidělování pouze 2 GB dat každý měsíc svým uživatelům.

Nízký limit pro použití dat také činí poskytovatele nevhodným pro streamování a Torrenting nebo jakoukoli jinou činnost náročnou na data.

Tuto službu můžete použít na všech populárních zařízeních a některých specializovaných zařízeních, jako je například FireTV. Nabízí také rozšíření Firefoxu.

Windscribe: Používejte až 15 GB / měsíc / Torrenting přátelský

Pokud ne’Pokud vezmeme v úvahu omezení šířky pásma a serverové omezení, neexistuje žádný zásadní rozdíl mezi Windscribe’s bezplatné a placené služby.

Přihlaste se k odběru této služby a můžete použít jejich blokování reklam, což je prémiová funkce a funguje neuvěřitelně dobře, aby odstranilo zbytečné obtíže na webu..

Díky tomu je omezení šířky pásma 10 GB / měsíc mnohem užitečnější, protože neztrácíte drahocennou šířku pásma na reklamy, které don’nechci to vidět.

Windscribe zdarma

Můžeš přidat dalších 5 GB navíc to tweeting o službě.

Nejedná se o špatný obchod, protože to zajišťuje, že tuto VPN můžete používat zdarma neomezeným způsobem, pokud pravidelně procházíte..

Poskytovatel sice má problém s rychlostmi, ale je to tak’Není to kvůli škrtení kvůli jeho bezplatné službě.

Problém je také v placené verzi této služby.

Live chat je překvapivě nabídnut Windscribe, ačkoli to’to není prvotřídní, to’Je to stále dost dobré pro vyřešení vašich hlavních technických problémů.

Tuto VPN můžete používat zdarma pro Windows, Mac a prohlížeče, což vám umožní získat stabilní připojení VPN zdarma pomocí snadného nastavení a registrace.

Windscribe nepodporuje mobilní zařízení.

OperaVPN - Odblokuje Netflix:

Jediná bezplatná VPN, která může odblokovat Netflix, OperaVPN funguje pouze jako rozšíření v prohlížeči Opera.

OperaVPN zdarma

Obecně ne’t Doporučujeme, abyste se rozhodli pro tuto VPN, protože má více problémů s úniky IP a protokolováním, což je nevhodné pro Torrenting, procházení a další podobné aktivity.

Ale pokud si chcete zdarma prohlédnout americkou verzi Netflixu, můžete si tuto službu zvolit.

6 Důležité faktory pro výběr nejlepší bezplatné služby VPN

My ne’t jen vybrat poskytovatele pro náš nejlepší seznam VPN zdarma ze vzduchu.

Existuje několik velmi důležitých faktorů, které hodnotíme všechny poskytovatele zdarma a ověřujeme, které z nich vynikají, a proveďte test podle těchto faktorů:

Šířka pásma

Množství dat, které můžete každý měsíc použít, je pravděpodobně nejdůležitějším faktorem při výběru bezplatné služby VPN.

Důvodem je to, že u připojení VPN jsou srozumitelná omezení šířky pásma, protože nemohou nabídnout vše, co poskytovatelé placených služeb dělají. Pokud však tento limit klesne pod přijatelnou úroveň, bude VPN nepoužitelná bez ohledu na to, jak dobrá je.

Velkým příkladem je Tunnelbear, možná nejbezpečnější bezplatná VPN ze všech.

Nabízí však pouze 500 Mb / s šířku pásma každý měsíc, což je jednoduše ubohé a není ani dost dobré, aby vám vydrželo pár dní i při základním prohlížení.

Rychlost

To’je hloupé očekávat, že bezplatné VPN budou nabízet stejně rychlé rychlosti jako jejich placené protějšky.

Poskytování vysokých rychlostí vyžaduje zdroje a je to nákladný úkol, díky čemuž je tato funkce zcela mimo dosah bezplatných sítí VPN.

Stabilita rychlostí je pro nás zde stále nesmírně důležitá, takže i když VPN nabízí pomalé rychlosti při poskytování bezplatných služeb, měly by být tyto rychlosti konstantní nebo zhoršují uživatelský dojem.

Umístění serveru

Zdarma VPN VPN don’nenabízet všechny servery přítomné v jejich serverovém parku.

Počet serverů nabízených v bezplatných plánech VPN je často poměrně nízký a v rozsahu 2–10 serverů.

A dokonce ani poté nejsou servery většinou optimalizovány, aby nabízely vysoké rychlosti, podporovaly Torrenting nebo obcházely Netflix’s geobloky.

Ve většině případů tyto problémy přetrvávají ve volných VPN, takže jsou většinou propuštěny, ale poté se kontroluje, zda nabízené servery neobsahují únik IP, či nikoli.

Nejlepší bezplatné VPN nabízené v tomto seznamu don’• Netěsnost vaší IP prostřednictvím jejich serverů vůbec a jejich rychlosti jsou stabilní, ne-li rychlé.

Zásady protokolování

Protokoly o činnosti uživatelů obsahují citlivé informace a neměly by být nikdy uchovávány, protože porušují soukromí uživatelů.

Kromě toho, pokud VPN vede protokoly, existuje’s vysokou možností, že bude prodávat data, která má k dispozici.

Touto cestou prochází spousta bezplatných sítí VPN’Proč jsou poskytovatelé, kteří dodržují přísné zásady nulového protokolu, zahrnuti do seznamu doporučených bezplatných sítí VPN.

Úniky

Sítě VPN mají skrýt vaši skutečnou IP, aby byla zachována vaše anonymita online.

Tuto anonymitu však lze ohrozit, pokud je VPN náchylná k únikům DNS, WebRTC nebo podobných IP.

Úniky IP jsou nebezpečné zejména při citlivých činnostech, jako je Torrenting a obcházení vládních cenzur. Nejlepší bezplatné VPN by nikdy neměly uniknout vaší skutečné IP.

Abychom to mohli zkontrolovat, provedli jsme několik testů úniku a uváděli jsme pouze ty VPN, které je všechny předaly bez větších problémů.

Uživatelská přívětivost

I ty nejlepší funkce nabízené sítí VPN se mohou stát zbytečnými, pokud platforma, na které mají být použity, není uživatelsky přívětivá.

Většinou aplikace nabízené poskytovatelem spadají do oblasti uživatelské přívětivosti a pokud se jedná o aplikaci’s UI a UX jsou nemotorně hotové, aplikace se obtížně používá, často havaruje nebo dlouhodobě nereaguje.’t vám vůbec doporučit poskytovatele.

Jsou všechny bezplatné VPN služby bezpečné pro použití?

Většinou NE!

Bezplatné VPN jsou často buď honeytrap služby, nebo tónované verze placených VPN služeb, které nutí uživatele ke koupi skutečné VPN’s předplatné.

Ty druhé, tj. Ty, které nabízejí placení poskytovatelé, jsou stále v pořádku, protože mají omezení, ale často nejsou dostatečně důvěryhodní, aby se zaregistrovali..

Samostatné bezplatné služby jsou však ty, které nejsou vůbec spolehlivé.

Většinou se jedná o zimolezy, jak již bylo řečeno, které lákají zákazníky tím, že nabízejí bezplatnou službu a poté provádějí na pozadí nebezpečné činnosti.

Bezplatné sítě VPN zachytily aplikace napadené malwarem, obchodování s daty, sifonování šířky pásma a mnohem problematičtější cesty v závěsu.

Že’Proč neustále opakujeme, že bezplatné VPN se nedoporučujeme, protože existuje velká šance, že nejsou soukromé ani dostatečně bezpečné, aby se k nim mohli přihlásit běžní uživatelé..

Proč bezplatné VPN nikdy nebudou nejlepší VPN?

Bezplatné VPN nejsou v žádném případě nabízeny bez omezení.

V některých můžete být zablokováni z plného počtu serverů nabízených poskytovatelem a v některých je datový limit menší, aby se zvážilo dostatečně dobré prohlížení.

Rychlosti jsou u poskytovatelů VPN násilně snižovány rychlostí bezplatných služeb a všechny takové problémy a překážky existují, aby bylo zajištěno, že se rozhodnete pro placené verze.

Existuje staré pořekadlo, že na světě nejsou žádné obědy zdarma,

U bezplatných sítí VPN se zdá, že produkt získáte takto.

Realita je jiná, protože byste mohli být produktem. Mnoho uživatelů nám řeklo, že bezplatné sítě VPN ukradly jejich osobní údaje a prodaly je třetím stranám.

To má za následek další problém.

Ačkoli by vám VPN měla zůstat anonymní, měla by vám pomoci pouze skutečně dobrá služba. Bohužel u mnoha bezplatných sítí VPN představují bezpečnostní riziko.

Vaše data lze prodat, pouze pokud jsou uložena.

Mnoho bezplatných služeb nemá žádné takzvané zásady no-log. To znamená, že data lze sledovat a to představuje riziko pro vaše soukromí. Bezplatné služby jsou také známé pro spam, reklamu a malware.

Zdarma VPN proti placené VPN

Jak jste již museli pochopit, bezplatné VPN jsou lákavé, ale nemohou nabídnout takový výkon, jaký mohou placení poskytovatelé.

Zdarma VPN, i když jsou vysoce zabezpečené a ne’• Protokolovat svá data (k tomu dochází velmi zřídka), ne’Nemám co nabídnout, s výjimkou některých základních úrovní odblokování a trochu online anonymity.

Téměř vždy existují omezení šířky pásma, nemohou se dostat přes přísné zákazy VPN na webech, jako je Netflix USA, často’t podpora Torrenting, podpora neexistuje, rychlosti jsou omezeny a aplikace nejsou nabízeny pro některé hlavní platformy a OS.

Pokud jste s těmito omezeními v pořádku a chcete použít tuto stripovanou verzi VPN, pak ji’je v pořádku, ale pokud ne’Stejně jako tato omezení, budete se muset rozhodnout pro placeného poskytovatele.

Placení poskytovatelé nabízejí nejsilnější úroveň šifrování a tunelování, don’• Protokolovat svá data, nabízet aplikace pro hlavní platformy, mít dobré rychlosti, odblokovat Netflix a podporovat zabezpečené Torrenting.

Někteří špičkoví poskytovatelé dokonce nabízejí prvotřídní bezpečnostní funkce jako Double VPN a Onion over VPN, které nikdy neuvidíte nabídku VPN zdarma.

Pokud jste však trochu obaví z vysokých nákladů, které byste možná museli nést, pokud jde o placeného poskytovatele, don’moc si dělat starosti.

Existuje spousta dostupných sítí VPN s neuvěřitelným výkonem a stabilitou, která vyhovuje vašim potřebám.

Nejlepší a levné VPN služby právě teď je Surfshark.

Můžete získat jeho dvouleté předplatné za pouhých $ 1,99 / měsíc.

Nabízí 800+ serverů, aplikací pro Android, Mac, Windows, iOS a FireTV, vojenské šifrování, optimalizované servery Torrenting, odblokování Netflixu, podporu živého chatu a výchozí podporu tunelového protokolu OpenVPN.

Dále, Surfshark nabízí 30denní bezrizikovou zkušební verzi, takže pokud se vám služba líbí, můžete s ní zůstat, ale pokud ji nemáte’t, můžete snadno požádat o peníze.

Nejlépe placení poskytovatelé, jako je Surfshark, berou vaše soukromí velmi vážně a zajišťují, aby neexistovaly mezery, díky nimž by mohla být ohrožena vaše anonymita..

Takoví placení poskytovatelé také vysoce oceňují uživatelské zkušenosti.

Pointa je, že existuje několik dobrých VPN zdarma, ale prostě nejsou dost dobré, aby vám poskytly vše, co hledáte.

Nebezpečí pro vaše soukromí a data, která představují, jsou také dalším vypnutím.

Mnoho bezplatných služeb VPN se zapojilo do obchodování s daty

Pokud bychom v dnešní době měli identifikovat největší problém s většinou poskytovatelů VPN zdarma, musí to být problematický aspekt obchodování s daty, který si Free VPN vyžádají.

Obecně platí, že placené VPN obvykle dodržují zásady nulování protokolování, ale bezplatné VPN nejen protokolovat vaše data, ale také je prodávají třetím stranám, což považujeme za vážnou invazi vašeho práva na soukromí jako jednotlivec.

A to’to nejsou nejasní nebo méně známí poskytovatelé, kteří se tomu oddávají.

Bylo zjištěno, že některé z nejoblíbenějších bezplatných služeb se dopouštějí obchodování s daty.

Stačí zvážit Hotspot Shield, velmi oblíbeného poskytovatele a poskytovatele, který lidé považují za nejlepší VPN pro Android ve volné kategorii.

Skutečnost, že doposud shromáždila dosud nevídanou půl miliardu stažení aplikací, dodává této představě další důvěryhodnost..

Studie Centra pro demokracii a technologii odhalila, že tato oblíbená VPN prodávala citlivá uživatelská data třetím stranám..

Prodávaná data zahrnovala například jména uživatelů, jejich čísla zařízení a dokonce i šířku pásma, kterou používali.

Ale to ne’T zde končí jako nenáročné “HolaVPN” byla zachycena prodejní šířka pásma od uživatelů třetím stranám.

Věci, jako jsou tyto, narušují důvěru uživatelů ve velmi vysokou míru a jsou důvodem, proč vás žádáme, abyste znovu zvážili své rozhodnutí, že se rozhodnete pro bezplatnou službu VPN, vážně.

V naší studii na Temné straně odvětví VPN jsme zjistili, že hlavními viníky byli bezplatní poskytovatelé s jejich problémy od obchodování s prostými daty až po uvedení malwaru do uživatelských zařízení, jako je Betternet..

Závěr

Pokud chcete získat VPN zdarma bez velkého zvážení, ohrožujete své soukromí.

Že’Proto vám doporučujeme zvolit další nejlepší alternativu k bezplatným VPN, tj. placenou službu, která je výjimečně výkonná a nemá’nestojí to příliš mnoho.

Naše nejlepší doporučená VPN pro toto je Surfshark, protože to’Je to relativně levné za $ 1,99 / měsíc podle jeho nejlepšího plánu a má nejlepší bezpečnostní a výkonnostní standardy v oboru.

Největší výhodou je však to, že můžete Surfshark používat zdarma po dobu 30 dnů, než se k tomu zavazujete.

Ale pokud stále chcete vyzkoušet freebies, ne’t zvolit jiného poskytovatele, než je ten, který jsme v našem seznamu doporučili, jako ProtonVPN, Windscribe, Hide.Me a OperaVPN.

Každý z těchto poskytovatelů je vhodný pro konkrétní úkol, jako je OperaVPN, pracuje se společností Netflix USA.

Vyberte si tedy moudře, protože pokud uděláte špatnou volbu, můžete utrpět některé hlavní důsledky, jako jsou narušení soukromí, malware, krádež dat a obchodování s daty.

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me