8 Nejlepší VPN pro školy k odblokování webových stránek a her

V tomto vysoce progresivním světě si člověk nemůže představit život a socializaci bez internetu. Dokonce i s těmi přáteli, s nimiž se zchladíte na určité party nebo se sejdete, vyžaduje komunikace nakonec využití sociálních sítí a poslů. A to je přesně důvod, proč mladí lidé dnes milují a milují technologii, protože bez ní neexistuje způsob, jak během přestávek sledovat filmy, poslouchat hudbu nebo hrát hry. Vzdělávací instituty samozřejmě ukládají omezení pro používání internetu pro uvedené účely, ale vždy můžete použít Best VPN for School / College od BestVPN.Co, abyste získali úplnou digitální svobodu! Koneckonců, je to…

Contents

8 Nejlepší VPN pro školy k odblokování webových stránek a her

 1. Je lepší být v bezpečí než líto
 2. Jak odblokovat League of Legends ve školách
 3. Proč školy blokují webové stránky, sociální média a hry?
 4. Proč potřebujete nejlepší VPN pro školy
 5. Nejlepší VPN pro školy v roce 2023
 6. Zdarma nejlepší VPN pro školy počítače
 7. Co dělat, když školní Wi-Fi blokuje VPN?
 8. Nástroje pro školní odblokování
 9. Jak odblokovat webové stránky ve školách
 10. Jak odblokovat webové stránky ve škole v systému Android & Zařízení iOS
 11. Proxy školy vs. Nejlepší VPN pro školy
 12. Nejlepší VPN pro školy FAQ

Je lepší být v bezpečí než líto

Víme, že už vyzkoušíte, jak nejlépe hackeři používají sociální média nebo začnete hrát svou oblíbenou online hru. Není místo toho, aby se chytili, není lepší být v bezpečí, než litovat? Koneckonců, dostáváme ty scholastické aktivity, které občas mohou být trochu monotónní, a vy nemůžete mít náladu studovat vždy. Někdy váš mozek zkrátka znecitliví. Takže není žádná škoda, když se trochu pobavíme na vedlejší kolej.

Je lepší být v bezpečí než líto

Školní firewall blokuje přístup na webové stránky a sociální média? DOBRÝ! Získejte VPN pro zabezpečení vaší identity a pak si odblokujte vše, co chcete. Ať už chcete dohnat své oblíbené Vlogy, poslat zprávu svému příteli, zkontrolovat své sociální média nebo se zapojit do online hraní, VPN jsou dokonalým řešením, jak dělat věci, které máte rádi, ale se zvýšenou opatrností a anonymitou (mrknutí).

Jak odblokovat League of Legends ve školách

Vydáno dne 27. Října 2009 “League of Legends” je hra, která se těší čisté zábavě a zábavě. Existuje jako jedna z nejpopulárnějších online her, která kdy byla světu představena, se doslova miliony hráčů po celém světě, zamilovala se do magického světa, vynikajícího příběhu a pozoruhodných postav, které oživují celkový herní zážitek.

Jak odblokovat League of Legends ve školách

Protože však její popularita neustále roste, školy si jsou dobře vědomy toho, že děti mohou používat místní Wi-Fi k zapojení do hraní hry (podobně jako město Salem a další). Zároveň může být opravdu nepříjemné, že se ocitnete uprostřed mise, pouze se odpojíte kvůli zpožděním. Pokud to chcete zastavit, je na čase získat službu VPN!

Odblokujte League of Legend

Proč školy blokují webové stránky, sociální média a hry?

Pokud budeme zcela nezaujatí, je moudré rozhodnutí uvalit omezení na určité webové stránky, sociální média a hry. Čas strávený ve školních hodinách by nakonec měl znamenat, že se studenti soustředí výhradně na své studium. Většina škol si však neuvědomuje, že existuje mnoho legitimních zdrojů online, které pomáhají studentům učit se více a zvyšovat jejich dovednosti.

Proč školy blokují webové stránky, sociální média a hry

Ano, na YouTube najdete stovky / tisíce výukových videí o každém předmětu. Internet zároveň umožňuje studentům komunikovat s různými členy skupiny během prezentací a projektů. Takže, i když může být moudré zajistit, aby studenti podléhali jejich “Přijatelné použití” omezení, stále věříme, že je nyní třeba snížit tvrdost.

školní vpn apk

Kromě zábavy, mnoho blokovaných platforem obsahuje velké množství vzdělávacího obsahu. A dokonce s bloky budou studenti stále hledat jiná řešení, která jim umožní dělat to, co chtějí. Je tedy lepší dát volnou ruku, ale dávejte pozor na podezřelé weby, protože byste nechtěli, aby se děti ve vaší škole příliš odchylovaly od studia!

Proč potřebujete nejlepší VPN pro školy

Není pochyb o tom, že drakonická omezení mohou skončit špatnějším než dobrým. Takže spíše než školy, které pracují na blokování informací, by měly podporovat a poskytovat studentům bezplatný přístup. Protože to však bude nějakou dobu trvat, můžete se spolehnout pouze na VPN, abyste získali úplnou online svobodu. Zde se ukazuje, jak se VPN ve školách osvědčily:

 • Soukromé prohlížení – Školy / vysoké školy / univerzity všechny zaznamenávají a sledují vaši aktivitu, když jsou připojeny k místní síti. To znamená, že administrátoři a IT specialisté ve vzdělávacích ústavech přesně vědí, co děláte online. Síť VPN udržuje vaše prohlížení anonymní a mimo dosah zvědavých očí, takže zaručuje, že nikdo nemůže sledovat vaši online aktivitu. Projděte si našeho průvodce nejlepším prohlížečem vpn a zjistěte, který prohlížeč funguje nejlépe ve vaší síti VPN.
 • Vylepšené zabezpečení – I když váš vzdělávací institut’s Wi-Fi bude pravděpodobně chráněno heslem. Stále to není úplně bezpečné. Ve skutečnosti mohou škodliví outsideri zahájit útok honeypotů, který má za následek ztrátu všech dat, a tím jim umožňuje slít na vás nebo dokonce hacknout váš telefon nebo webovou kameru. VPN zvyšují zabezpečení šifrováním veškerého příchozího / odchozího provozu!
 • Odblokovat weby – Bohužel, platformy sociálních médií, webové stránky pro streamování videa a herní aplikace blokuje mnoho škol. Důvody zákazu jsou sice pochopitelné, ale někteří studenti potřebují přístup k určitému obsahu naléhavě. Zde přicházejí sítě VPN, které uživatelům umožňují přesouvat jejich polohu, a tím obcházet omezení obsahu a odblokovat webové stránky.
  27 Nejlepší VPN prohlížeč - Zajištění bezpečnosti prostřednictvím bezplatných aplikací pro prohlížeče VPN

Nejlepší VPN pro školy

Nejlepší VPN pro školy v roce 2023

Pokud jde o hledání nejlepších sítí VPN pro školy, je nezbytné, abyste provedli náležitou péči. Koneckonců byste nechtěli, aby školní administrátor narazil do vaší třídy a řekl vám, že používáte internet pro neoprávněné účely. Jediným způsobem, jak být bezpečný, je najít nejlepší VPN pro školy, které nabízejí úžasnou spolehlivost, podporu, výkon a dostupnost serveru. Mezi nejlepší recenzované a analyzované společností BestVPN.co patří:

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

NordVPN

Společnost NordVPN je poskytovatelem v Panamanii, což znamená, že je zcela v bezpečí před povinnými zákony o uchovávání údajů 14 Eyes Alliance a dalších zemí s přísnými internetovými zákony. Jeho použití znamená, že ve škole využíváte úplnou anonymitu. Zabezpečení dále zvyšuje funkce, jako je ochrana proti úniku DNS, přepínač automatického zabíjení a dynamické adresy IP. Nejlepší část ze všeho: VPN udržuje ZERO LOGS! (Přečtěte si recenzi NordVPN pro více informací)

Nejlepší VPN pro školy

Profesionálové

 1. DoubleVPN pro maximální ochranu.
 2. 4205 serverů v 62 zemích.
 3. P2P / Torrenting povoleno.
 4. Ochrana DDoS.
 5. Poskytovatel nulových protokolů.

Nevýhody

 1. Drahé měsíční ceny.

Získejte NordVPN

VyprVPN

VyprVPN se sídlem ve Švýcarsku je další hitovou službou, která nabízí produkt zaměřený na soukromí pro úplnou anonymitu při používání místní školní sítě. Nabízí flotilu 700 ultrarychlých serverů distribuovaných po celém světě, které můžete použít k odblokování webových stránek. Máte dokonce výhody, jako je protokol Chameleon a NAT firewall, který pomáhá obcházet škrtení od poskytovatelů internetových služeb, školních firewallů a především je považován za nejlepší vpn pro streamování.

VyprVPN pro školu

Profesionálové

 1. Chameleonský protokol pro ochranu soukromí.
 2. Ochrana DPI a NAT Firewall.
 3. K dispozici je 3denní zkušební verze zdarma.
 4. Pět současných připojení.
 5. Vynikající rychlosti pro Torrenting / hraní / streamování.

Nevýhody

 1. Nepřijímá kryptoměnu.

Získejte VyprVPN

Express VPN

ExpressVPN je poskytovatelem britských Panenských ostrovů, který si na trhu vybudoval obrovskou reputaci, protože byl neuvěřitelně zaměřen na anonymitu. Jedná se o přísného poskytovatele bez protokolů, což bylo prokázáno v případě tureckých úřadů. Poskytovatel kromě toho nabízí nepřetržitou podporu živého chatu, 1 500+ serverů na 148 místech a vynikající šifrování s perfektním dopředným tajemstvím! (Přečtěte si naši komplexní recenzi ExpressVPN)

ExpressVPN pro školu

Profesionálové

 • 1 500+ serverů ve 148 lokalitách.
 • 256bitové šifrování AES.
 • Intuitivní nativní aplikace.
 • 30denní politika vracení peněz.
 • Certified Logless Provider.

Nevýhody

 1. Drahé ceny.

Získejte ExpressVPN

CyberGhost

CyberGhost je rumunský poskytovatel VPN služeb, který je známý svými snadno použitelnými aplikacemi napříč platformami, atraktivním designem webových stránek, silným šifrováním OpenVPN a obrovskou databází serverů. Nabízí skvělé zabezpečení pro zabezpečení vaší identity ve škole a zároveň snadno obchází geo-omezení a omezení obsahu. Nejlepší část ze všeho: máte k dispozici 7denní bezplatnou zkušební verzi a 30denní vrácení peněz. Don’Nezapomeňte si přečíst naši objektivní recenzi CyberGhost.

CyberGhost pro vysokou školu

Profesionálové

 1. Podpora napříč platformami.
 2. 800+ serverů po celém světě.
 3. Zásady nulového protokolování.
 4. K dispozici je rozšíření Chrome.
 5. 5 Současná připojení.

Nevýhody

 1. Zlepšení rychlosti.

Získejte CyberGhost

PureVPN

PureVPN se sídlem v Hongkongu je vynikajícím poskytovatelem obcházení omezení obsahu, když sedí ve vaší škole. Jako nejlepší VPN pro USA přichází s hlavními funkcemi, které musí VPN mít. Prémiový plán nabízí obrovský seznam pokročilých funkcí pro maximální zabezpečení, mezi něž patří automatický přepínač zabíjení, brána NAT, brána úniku WebRTC / IPv6 / IPv4, rozdělení tunelů a proxy serveru SOCKS5. Můžete dokonce získat přístup k 790+ serverům ve více než 140 zemích. Don’Nezapomeňte si před registrací zkontrolovat naši podrobnou recenzi PureVPN.

PureVPN pro střední školy

Profesionálové

 1. 790+ serverů ve 140+ zemích.
 2. Nejlepší rozpočet přátelský poskytovatel.
 3. 5 Současná připojení.
 4. Podpora více platforem.
 5. Pokročilé předávání portů.

Nevýhody

 1. Některé protokolování relací.

Získejte PureVPN

Zdarma nejlepší VPN pro školy počítače

Mnoho studentů školy / vysoké školy / univerzity nemusí mít dostatek financí na to, aby utratili za poskytovatele VPN, zejména s ohledem na to, že většina z nich má drahý měsíční plán s hodnotou, která je k dispozici, pouze pokud se rozhodnete pro jejich roční balíčky. To je místo, kde ZDARMA VPN přicházejí. I když nemusíte dostávat stejnou hodnotu, dostanete docela dost, aniž byste zaplatili jediný cent. Mezi nejlepší možnosti patří:

Windscribe

Windscribe se sídlem v Kanadě je spolehlivá služba VPN ZDARMA, která vám nabízí dobré funkce pro odblokování webů a využití zabezpečení při připojení k místní školní síti Wi-Fi. Standardně nabízí limit šířky pásma 10 GB za měsíc a umožňuje vám přepínat mezi osmi různými umístěními serveru. Chcete-li začít používat VPN, musíte si vytvořit účet. Jakmile to uděláte, Tweeting o VPN vám poskytne dalších 5 GB a 1 GB pokaždé, když pozvete přítele k přihlášení.

Zdarma nejlepší VPN pro školy počítače

Profesionálové

 1. Omezování šířky pásma 10 GB.
 2. Rozšíření prohlížeče Chrome.
 3. Citlivá podpora zákazníků.
 4. Rychlé rychlosti pomocí šifrování IKEv2.
 5. Snadno použitelné nativní aplikace.

Nevýhody

 1. Žádný živý chat.

Hotspot štít zdarma

Hotspot Shield se sídlem v USA je další skvělou volbou pro freebies. Nabízí kompatibilitu napříč platformami a rozšíření Google Chrome pro rychlé odblokování. Máte 750 MB datového limitu denně, což není moc, ale dost dobré na to, abyste jednoduše odhlásili blokované webové stránky. K dispozici je dokonce vestavěný firewall a blokování reklam, které vám poskytují další zabezpečení a soukromí online.

Hotspot štít pro školní počítače

Profesionálové

 1. Denní příspěvek 750 MB.
 2. Automatické zabíjení.
 3. Nebyly zjištěny žádné úniky DNS.
 4. Chrome rozšíření.
 5. Dostupné tunelové dělení.

Nevýhody

 1. Pomalá podpora zákazníků.

Ukryj mě

Hide.me nabízí placené i bezplatné služby, stejně jako výše uvedená jména. Jediný rozdíl je v tom, že vám dává 2 GB dat za měsíc, se kterými můžete hrát. Mezi další funkce, které obdržíte s plánem ZDARMA, patří tři umístění serveru (Nizozemsko, Kanada a Singapur), připojení k jednomu zařízení, aplikace pro Windows, Mac, Android, iOS a dokonce Google Chrome..

Hide.me pro školy počítače

Profesionálové

 1. Rozšíření prohlížeče Chrome.
 2. 35 serverů ve 28 zemích.
 3. Automatická ochrana Wi-Fi.
 4. Aplikace napříč platformami.
 5. Poskytovatel nulových protokolů.

Nevýhody

 1. Špatné rychlosti.

Co dělat, když školní Wi-Fi blokuje VPN?

Většina škol / vysokých škol / univerzit používá silné firewally, které přijímají Deep Packet Inspection (DPI) pro analýzu cíle a typu každého paketu. To pomáhá správcům IT pomoci určit, kdo přistupuje k neomezeným webům prostřednictvím VPN, a poté je omezit, omezit nebo zcela zablokovat. Aby se tomu zabránilo, měli by uživatelé zvolit poskytovatele, kteří používají internet “Stealth VPN” technologie.

Tato technologie může zamíchat / zamaskovat veškerý příchozí a odchozí provoz VPN na běžný webový provoz, a proto maskuje vaši identitu, pokud je podrobena inspekci hlubokých paketů (DPI). Chcete-li aktivovat režim Stealth, zvažte spuštění protokolu OpenVPN na portu 443. To umožní uživatelům snadno procházet brány firewall DPI. Další informace o připojení OpenVPN port 443 vám poskytne tým podpory poskytovatele, se kterým jste se zaregistrovali. Pokud to nefunguje, zvažte použití pokročilého zmatení.

Tento proces zahrnuje přidání dvou vrstev šifrování do vaší sítě VPN, díky čemuž je prakticky odblokovatelný a anonymní, jak se to dá. Konfigurace OpenVPN pro přístup k Tor je jedna z nejvýznamnějších technik zmatení, ale naštěstí máte služby, které nabízejí vestavěnou podporu VPN-Over-Tor. Mezi nejvýznamnější patří NordVPN, AirVPN, PrivateVPN, PIA a TorVPN.

Nástroje pro školní odblokování

Pokud hledáte alternativy VPN pro odblokování webových stránek, sociálních médií a her ve vaší škole / univerzitě / vysoké škole, musíte se dozvědět více o Tor a SchoolTunnel. Tor je vysoce bezpečná metoda pro využití anonymity online, která šifruje vaše připojení k internetu a zajišťuje jeho průchod tisíci uzlů po celém světě.

Hraje také důležitou roli v záměně sítě, což umožňuje zdvojnásobit zabezpečení vašeho připojení k VPN. Jako další možnost můžete vyzkoušet SchoolTunnel, specializovanou službu pro odblokování přístupu na jakoukoli webovou stránku ve vašem vzdělávacím institutu. Jedná se o proxy službu, která dokonce nabízí pomoc při získávání neomezeného přístupu k sociálním médiím a videím na YouTube.

Jak odblokovat webové stránky ve školách

 1. Vyberte poskytovatele VPN z výše uvedeného seznamu.
 2. Stáhněte si příslušnou aplikaci pro své zařízení z jejich webových stránek.
 3. Po instalaci otevřete aplikaci VPN.
 4. Najděte server, ke kterému se chcete připojit.
 5. Vyberte protokol VPN pro připojení.
 6. Umožnit “Automatické zabíjení”.
 7. Uhoď “Připojit” a užijte si odblokování webových stránek!

Odblokujte webové stránky

Jak odblokovat webové stránky ve škole v systému Android & Zařízení iOS

 1. Z výše uvedených jmen vyberte poskytovatele VPN
 2. Zaregistrujte se do služby VPN a přihlaste se k odběru jakéhokoli prémiového / bezplatného plánu
 3. Nyní si stáhněte aplikaci do zařízení Android z Obchodu Google Play & na zařízení iOS od iTunes
 4. Přihlaste se do aplikace VPN pomocí přihlašovacích údajů
 5. Připojte se k libovolnému VPN serveru po celém světě & odblokování webových stránek ve škole

Proxy školy vs. Nejlepší VPN pro školy

Zatímco VPN i proxy servery nabízejí uživatelům možnost bezproblémového odblokování webových stránek, mezi nimi existují velmi závažné rozdíly. Například proxy neposkytuje zabezpečení a soukromí pro ochranu vaší online identity, což znamená, že kdokoli může sledovat vaši IP adresu zpět k vašemu zařízení, a proto není odpovědné řešení, které byste použili k obcházení omezení obsahu ve vaší škole / škole / univerzita.

Na druhé straně jsou VPN vybaveny tunou šifrovacích / šifrových kódů, které zvyšují celkovou bezpečnost vaší sítě. Zároveň přidávají ohromný seznam pokročilých funkcí, jako je NAT Firewall, automatické přepínání zabíjení, rozdělení tunelů, předcházení útokům DDoS, ochrana DPI, proxy serveru SOCKS5 a mnoho dalších, které jsou zásadní pro využití úplné anonymity online!

Nejlepší VPN pro školy FAQ

Pokud jde o hledání nejlepších VPN pro školy, můžete narazit na spoustu možností na trhu spolu s velkým seznamem nezodpovězených otázek. Níže vám odpovíme na některé z nejčastějších.

Jaké VPN použít ve škole?

Na základě spolehlivosti, výkonu, podpory, dostupnosti serveru a cen jsme analyzovali obrovský seznam poskytovatelů VPN a zmínili se o těch nejvýznamnějších ve výše uvedeném seznamu. Vyberte některou z možností NordVPN, ExpressVPN, VyprVPN, CyberGhost a PureVPN.

Jak odblokujete webové stránky ve škole?

Tento proces je neuvěřitelně jednoduchý a nevyžaduje žádnou raketovou vědu. Chcete-li odblokovat weby, stačí se zaregistrovat do služby VPN, stáhnout si nativní aplikaci pro své zařízení, přepnout servery podle vašich preferencí a stisknout tlačítko připojit!

Zabalení věcí

Doufáme, že vám tato příručka pomůže najít nejlepší VPN pro školy, které vám umožní snadno odblokovat weby, sociální média a hry. Bez ohledu na to, pokud narazíte na nějaké problémy nebo máte nějaké doporučení, které můžete nabídnout, neváhejte a napište komentář níže. Také neváhejte a sdílejte průvodce se svými školními kamarády, kteří se bojí těchto dráždivých omezení!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Nejlepší VPN pro Windows - skrýt svou identitu na vašem PC / notebooku!