19 Nejlepší VPN pro Opera – Prolomte Geo-Omezení prostřednictvím Opera VPN

Prohlížeče jsou výchozí přístupové brány k webu, díky nimž jsou nepostradatelné pro každého, kdo si přeje procházet web. Opera nabízí jeden z populárnějších a snadno použitelných prohlížečů s celou řadou dalších funkcí, které nabízejí efektivnější zážitek. Přestože je prohlížeč Opera Opera nesmírně užitečný, není zcela bezpečný. Získání dobré VPN ze seznamu VPN je vaše jediná vyrovnávací paměť mezi zabezpečeným prohlížením a datovou katastrofou.

19 Nejlepší VPN pro Opera 2018

 1. Opera vypíná svou vestavěnou službu VPN
 2. Ohledy soukromí prohlížečů Opera v roce 2018
 3. Proč je Opera Browser VPN nutná pro každý Netizen
 4. Nejlepší VPN pro Opera 2018
 5. Nejlepší VPN pro operu zdarma
 6. Jak používat Opera VPN
 7. Nejlepší VPN pro Opera v Androidu
 8. VPN prohlížeče Opera nefunguje
 9. Nejčastější dotazy týkající se VPN pro operu
 10. Recenze VPN prohlížeče Opera
 11. Top 6 Opera VPN Add-Ons 2018

Chcete-li se dozvědět více o tom, proč potřebujete nejlepší VPN pro operu, zde je komplexní průvodce tématem, který obsahuje podrobné seznamy hlavních VPN pro prohlížeč, novinky o operě’s vestavěnou VPN, související obavy o ochranu soukromí a další.

Nejlepší VPN pro Opera

Opera vypíná svou vestavěnou službu VPN

Vestavěné VPN v jakémkoli softwaru pro přístup na web jsou vždy nesmírně využívány. Stejně tak Opera, která je jedním z nejpopulárnějších webových prohlížečů, nabízí donedávna vestavěnou službu VPN zdarma. Nyní se však rozhodla ukončit svou službu VPN jako specializovanou aplikaci na platformách Android a iOS.

Vestavěná VPN pro webové prohlížeče tam bude stále, ale nyní jako samostatné rozšíření. Přestože Opera neuvedla žádné zvláštní důvody, proč tento krok učinil, mnoho v tomto odvětví spekuluje, že to udělalo pro propagaci SurfEasy VPN a zefektivnění svých nabídek VPN.

SurfEasy VPN je populární služba, která nabízí více funkcí než Opera’s vestavěnou sítí VPN a Operu získala v roce 2015.

VPN prohlížeče Opera

Operní’s VPN služba byla zdarma, ale nabídla prémiovou placenou verzi za 29,99 $ ročně nazvanou Opera VPN Gold. Tato prémiová služba nabídla vyšší rychlosti a více serverů. Nyní, pokud máte předplatné Opera VPN Gold, budete automaticky převedeni na roční předplatné s plánem SurfEasy Ultra. Ale protože SurfEasy stále není vestavěnou možností VPN, v prohlížeči je nyní nízká kompatibilita možností zabezpečení.

Pokud tedy chcete získat bezpečnější a snadno použitelný prohlížeč, uvádíme zde několik doporučení v tomto ohledu.

 1. Google Chrome - Svět’s Nejoblíbenější prohlížeč s možností kompatibility s rozšířením VPN
 2. Mozilla Firefox - dobře přijatý, bezpečný prohlížeč s dostupnými doplňky VPN

Pokud se chcete stále více soustředit na zabezpečení, podívejte se na prohlížeče jako Tor, Comodo Dragon & Yandex, které jsou konstruovány pro vyšší ochranu.

Ohledy soukromí prohlížečů Opera v roce 2018

Bez ochrany VPN jsou dnes téměř všechny populární prohlížeče zranitelné, ať už jsou to Chrome, Firefox nebo o čem zde mluvíme, tj. Opera. Důvodem je to, že moderní hackeři se stali hluboce schopni sledovat každého a každého, kdo pracuje na těchto typech prohlížečů, nechráněných.

Jediným způsobem, jak je ochránit a udržet je mimo vaše stezky, je ztěžovat vás a můžete to udělat pouze prostřednictvím nejlepší VPN, která nejen šifruje vaše data, ale také je sleduje a poskytuje bezpečný protokol pro jejich přenos. data přes web, poskytující vrstvený ochranný systém.

Opera nemusí mít mnoho brnění v brnění, ale svět se stále více potýká se všemi novými sledovacími kampaněmi a datovými hordy, které jsou spravovány orgány i korporacemi..

Proč je Opera Browser VPN nutná pro každý Netizen

Prohlížeč Opera je nyní ve vlastnictví čínského konsorcia zvaného Golden Brick Capital Private Equity. Vzhledem k tomu, že Opera Browser do určité míry ukládá data a že mateřská firma leží v Číně, mohou být vaše data kdykoli vystavena čínským úřadům kvůli jejich přísným zákonům o uchovávání dat.

VPN prohlížeče Opera je vyrovnávací paměť, kterou potřebujete, aby vaše citlivá data byla chráněna před takovými donucovacími hrozbami. Tento nový webový svět již není dostatečně bezpečným místem, aby uživatelé mohli pokračovat nechráněni. Musíte se postarat o své soukromí sami získáním prohlížeče VPN prohlížeče Opera, než budete také zanecháni flummoxed, jako miliony při skandálech s únikem dat, podobně jako se objevuje americký skandál Cambridge Analytica USA.

Nejlepší VPN pro Opera

Nejlepší VPN pro Opera 2018

Jak již bylo zmíněno v této recenzi, každý dobrý hacker se může snadno proniknout do vašeho systému prostřednictvím prohlížeče Opera, pokud se tak stane’s nechráněné. VPN je vaše nejlepší sázka, která chrání vaše soukromí a anonymitu, ale ne každá VPN je vhodná pro práci, kterou chcete prostřednictvím ní provést. Best VPN for Opera Browser musí mít širokou škálu funkcí, nabízet vysoký počet serverů, mít nejlepší šifrovací standardy a především být důvěryhodný, aby nikdy neohrozil vaše soukromí online.

Zde je přehled o nejlepším prohlížeči VPN pro Opera v roce 2018:

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

ExpressVPN - nabízí 148 umístění serveru jako VPN prohlížeče Opera

Někdy potřebujete více než jen zabezpečení online. S rostoucí popularitou streamovacích služeb se nyní musíte přihlásit k odběru pouze těch sítí VPN, které mohou odblokovat většinu webů s omezeným obsahem, jako je Netflix USA..

ExpressVPN je jedním z nejlepších VPN pro prohlížeč Opera z hlediska poskytování bezprecedentních funkcí pro odblokování. Ať už chcete sledovat Amazon Prime USA nebo používat Popcorn Time, tuto VPN’s 148 a více umístění serveru vás nikdy nezklame.

ExpressVPN pro prohlížeč Opera

Služba je efektivní, trpí prakticky nulovými poruchami, nabízí vysoké rychlosti a ne’t příliš zatěžuje váš prohlížeč, aby ovlivnil jeho výkon. Díky plánu předplatného získáte přístup k více kompatibilním aplikacím a modernizované internetové bezpečnostní infrastruktuře, která zahrnuje šifrovací standardy AES 256, podporu více protokolů a přísnou politiku nulových protokolů. Plány jsou však o něco vyšší, přičemž jejich nejlepší plán stojí 99,95 USD za roční předplatné.

Profesionálové

 1. Rozmanitá serverová infrastruktura pro nejlepší podporu jako VPN pro prohlížeč Opera
 2. Vyhrazené aplikace a rozšíření pro prohlížeče
 3. Odolné, vojenské šifrování
 4. Podpora více protokolů
 5. Zásady nulových protokolů

Nevýhody

 1. Žádné vyhrazené servery P2P
 2. Plány jsou poměrně drahé a je třeba je zmírnit

Získejte ExpressVPN

NordVPN - nabízí snadnou podporu mobilních aplikací jako VPN pro prohlížeč Opera

Tento poskytovatel je jednou z nejvyhledávanějších služeb na světě VPN. Pokud se chcete spokojit s VPN, která nabízí všechny správné funkce a více za rozumnou cenu, pak je třeba ukončit vaše hledání. Společnost NordVPN klade nejvyšší důraz na zabezpečení a nabízí dvojí VPN, Onion over VPN a dokonce i vyhrazené IP adresy pro řešení různých potřeb soukromí svých uživatelů.

NordVPN pro prohlížeč Opera

Na odblokovací frontě není ani jeden slouch a je to jedna z mála služeb, o kterých je známo, že obcházejí zákazy VPN na webech, jako je Netflix USA. Pokud jste uživatelem prohlížeče Opera v Číně, pak vám NordVPN umožní obejít omezující omezení a nechvalně proslulý Velký Firewall, aby vám poskytl neomezený uživatelský zážitek..

Jedinou nevýhodou této služby zůstává, že nemůžete přímo přistupovat k její živé zákaznické podpoře. Na webu je tlačítko podpory, jedná se však o jakýsi interní vyhledávač, který čerpá odpovědi z průvodce a úložiště řešení problémů. Funkci živé podpory je to, co musí přidat. NordVPN je kompatibilní se všemi oblíbenými operačními systémy prostřednictvím řady specializovaných klientských aplikací pro každou platformu. K šifrování využívá AES-256 a nabízí podporu více protokolů včetně protokolů OpenVPN a L2TP.

U poskytovatele je k dispozici vzrušující časově omezená nabídka získání 3letého předplatného za pouhých 99,00 USD, které můžete využít k tomu, abyste si mohli užívat ty nejlepší funkce za zlomek ceny.

Profesionálové

 1. Nejlepší prohlížeč Opera Opera pro Android OS
 2. Zero závazek 3 dny zkušební období zdarma
 3. K dispozici je dvojí šifrování
 4. 3359 serverů ve více než 60 zemích
 5. Více platebních metod
 6. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP
 7. Funkce SmartPlay pro streamování webů

Nevýhody

 1. Drahý měsíční plán

Získejte NordVPN

TorGuard.net - Funkce Stealth Proxy jako VPN prohlížeče Opera

Stejně jako vysoce bezpečný prohlížeč Tor, který je pojmenován po, tato VPN má jednu z nejlepších funkcí zaměřených na ochranu soukromí mezi uživateli všech VPN. S TorGuardem by hackeři určitě měli těžký čas proniknout do vašeho prohlížeče.

To se stane, protože tato VPN nabízí neuvěřitelnou funkci Stealth VPN, která nejenže může způsobit, že se vaše VPN bude jevit jako normální provoz, a nebude tak umožňovat poskytovateli služeb Internetu, aby vás vytáhl ven, ale také zvýší vrstvy šifrování kolem vašich datových paketů..

Torguard VPN pro operu

Kromě toho mají nejcitlivější zákaznickou podporu, která je vždy k dispozici s rychlou odpovědí na jakékoli dotazy týkající se problémů, řešení problémů, problémů s klienty a dalších. Torguard nabízí neomezenou rychlost a spotřebu šířky pásma, spolu s pěti současnými připojeními, servery 3000+ a podporou protokolu OpenVPN. Jediné, na čem teď musí pracovat, jsou jejich matoucí cenové plány, v nichž každý balíček nabízí jinou sadu funkcí s různými cenami. Pokud tuto část zefektivní, Torguard by mohl zlepšit své skóre ještě více.

V současné době nabízejí čtyři druhy plánů, ale jejich nejlepší plán zůstává “Anonymní VPN” plán, který stojí 9,99 $ / měsíc a zahrnuje všechny správné funkce. Torguard také poskytuje vyhrazený balíček zabezpečení pro ochranu e-mailů za 6,95 $ / měsíc.

Profesionálové

 1. Nová rezidenční adresa IP jako VPN prohlížeče Opera
 2. Silné úrovně šifrování
 3. Funkce Stealth VPN Protection
 4. 3000+ VPN serverů v 50 zemích
 5. Vyhrazená IP adresa

Nevýhody

 1. Navigace v aplikacích / webových stránkách / cenových plánech může být pro nováčky matoucí

Získejte TorGuard VPN

PrivateInternetAccess - Vestavěná schopnost blokovat reklamy a malware asana Opera Browser VPN

Soukromý přístup k internetu nebo PIA je zjednodušená, ale výkonná služba VPN, která se nyní stala oblíbenou mezi uživateli. Zdá se, že její služba nikdy nezemře, bez ohledu na to, jak velkou šířku pásma dat používáte, nebo na jakou rychlost běžíte v současné době, což z ní dělá odvážnou VPN, kterou musíte mít, pokud milujete streamování. Přečtěte si aktualizovanou recenzi soukromého přístupu k internetu.

Tato VPN je jednou z mála služeb, kde si můžete být jisti, že všechny funkce, které vám byly slíbeny, budou fungovat skvěle. Přestože se společnost PIA nachází v USA, která není žádným způsobem oblíbenou zemí na ochranu osobních údajů, nikdy neutrpěla trapný skandál s protokolováním dat. Tím se hovoří o službě’s integritou k ochraně všech svých uživatelů na jejich cestě k webu.

Nabízí 5 současných připojení, více klientských aplikací pro každou platformu, vyhrazenou podporu P2P, šifrování AES 256 a podporu více protokolů včetně L2TP a OpenVPN. PIA ale stále postrádají vyspělejší bezpečnostní funkce, jako je Double VPN a split tunneling, což je určitě bummer. Jejich nejlepší plán, pokud jde o tvorbu cen, je dvouletý obchod, který stojí pouhých 69,95 USD. PIA také nabízí roční předplatné za 39,95 $ účtované jednou.

Profesionálové

 1. Odblokuje Netflix USA a další streamingové weby jako Opera VPN
 2. Podporovány OpenVPN, L2TP / IPsec
 3. Podpora P2P je k dispozici
 4. Nulové protokoly
 5. 5 Současná připojení
 6. Neomezená šířka pásma

Nevýhody

 1. Speciální aplikace jsou pro nováčky trochu obtížné

Získejte soukromý přístup k internetu

PureVPN - nabízí exkluzivní funkci Split Tunneling Feature pro optimalizovanou podporu Opera VPN

Zatímco prohlížeč Opera ne’• Pokud nabízíte kompatibilní doplňky VPN, jako jiné prohlížeče, nabízejí velkou podporu, zdá se, že PureVPN tento problém obchází tím, že poskytuje vynikající funkci rozdělit tunelování, která vám umožňuje spouštět pouze selektivní aplikace s vaší VPN a ostatní nechat mimo. To může optimalizovat vaše procházení Opera, jako žádná jiná VPN.

PureVPN pro prohlížeč Opera

Kromě toho nabízí PureVPN bezchybnou funkci zabezpečení, jako je Double VPN a Onion over VPN. Má také šifrování AES 256 a podporu více protokolů, což podporuje maximální pohodlí uživatele. Tato VPN funguje nejlépe také s odblokovacími službami a umožňuje vám přihlásit se do Netflixu USA nebo jakékoli jiné podobné služby bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. A navíc, tato služba není’vůbec drahé. Spíše, jeho nejlevnější špina vpn a pouhých 69 USD za plné dvouleté předplatné, se k ní nikdo nemůže ani přiblížit, pokud jde o poskytování nejlepší hodnoty za peníze.

Jediným útlumem s PureVPN je to, že vede omezené záznamy uživatelů, ale můžete věřit službě, že vaše informace neohrozí, pokud se nebudete dopouštět jakékoli trestné činnosti.

Profesionálové

 1. Využijte širokou škálu funkcí jako Opera Browser VPN za nejlepší ceny
 2. Ochrana DDoS
 3. Podpora vyhrazeného streamování
 4. Servery P2P a Torrent
 5. 750 + servery ve 141 zemích
 6. VPN hotspot
 7. Nat Firewall
 8. Podpora více protokolů včetně OpenVPN a L2Tp
 9. Umožňuje rozdělení tunelů

Nevýhody

 1. Udržuje některé protokoly
 2. Zkušební verze zdarma není k dispozici

Získejte PureVPN

Nejlepší VPN pro operu zdarma

Bezplatné služby byly vždy vlastnostmi horkého koláče, bez ohledu na odvětví, a totéž platí v případě bezplatných sítí VPN. Placené služby mohou být mnohem lepší, pokud jde o výkon, spolehlivost a velké balíčky funkcí, ale lákání bezplatných sítí VPN je někdy příliš těžké odolat.

Pokud však nejste dostatečně opatrní, může se VPN zdarma rozhodně stát riskantní akvizicí. Že’protože bezplatné služby musí nějakým způsobem vydělat peníze a mnoho z nich se začne oddávat stinným praktikám, jako je protokolování a prodej uživatelských dat a používání jejich klientských aplikací k pěstování malwarových agentů, aby mohly zvonit peněžní zvony.

To ponechává velmi omezující okno, pokud jde o důvěryhodné služby VPN zdarma, ze kterých si mohou uživatelé vybírat. Ale ne’Neboj se, vše jsme pro vás vyřešili. Zde je seznam nejlepších VPN pro Opera zdarma, který zahrnuje pouze ty nejdůvěryhodnější poskytovatele s nejúžasnějšími funkcemi:

Windscribe - nabízí 10 GB dat jako Opera Browser VPN

Bezplatné VPN jsou zřídka velkorysé ve svých nabídkách a často při hledání dobré bezplatné VPN narazíte na služby, které jsou docela lakomé. Windscribe, na druhé straně, nic z toho nedělá a je tak velkorysý, jak se Free VPN může dostat.

Windscribe VPN pro prohlížeč Opera

Získáte 10 GB limitu šířky pásma za měsíc a pokud k této službě píšíte, můžete do ní přidat dalších 5 GB. Tato VPN také nabízí bezprecedentních 8 umístění serveru a neomezené připojení zařízení.

Pokud plánujete používat tuto VPN pro lehké procházení relací v prohlížeči Opera, pak Windscribe’s nabídka bude určitě stačit na celý měsíc. Jediný chlápek se službou je, že může být náchylný k častým poruchám, takže je někdy po dlouhou dobu offline.

Profesionálové

 1. Velkorysé bezplatné plány VPN pro prohlížeč Opera
 2. Neomezené připojení zařízení
 3. Funkce blokování reklam a firewall
 4. Podporuje P2P / Torrenting

Nevýhody

 1. Otevřený protokol VPN není k dispozici
 2. Poruchy společné

HotSpotShield - jedna z nejdůvěryhodnějších VPN pro prohlížeč Opera

HotspotShield VPN, který používá neuvěřitelných 550 milionů uživatelů po celém světě, není třeba uvádět. Dokonce i ti, kteří nemají’Když jsme hodně komunikovali se světem VPN, slyšeli jsme název této VPN kvůli velkému dosahu. Byl to jeden z nejlepších způsobů výběru uživatelů pro obcházení omezujících omezení ze strany úřadů.

Hotspot VPN pro prohlížeč Opera

V nedávné době však HotspotShield prošel mnoha kontroverzemi, které vážně narušily jeho důvěryhodnost. Od těchto incidentů však poskytovatel tvrdě pracoval na tom, aby si znovu vybudoval image a upevnil své místo jako jedna z nejlepších bezplatných sítí VPN na světě. Nabízí dvě různé verze, tj. Službu VPN zdarma a režim placené protějšky Hotspot Shield Elite. První poskytuje 500 MB bezplatných dat denně a nabízí pouze jedno umístění serveru v USA.

Profesionálové

 1. 500 MB datového limitu denně pro prohlížeč Opera
 2. Poskytnuto umístění serveru USA
 3. Dostupné kompatibilní aplikace

Nevýhody

 1. Nevypadá’• nabízet více než jedno připojení
 2. Podezření na časté skluzy v provozu

Tunnelbear - Udržuje nulové protokoly jako VPN prohlížeče Opera

Poskytuje vysoce bezpečný a důvěryhodný plán VPN, Tunnelbear je jednou z našich běžných funkcí v seznamu Nejlepší VPN. Jeho kompatibilní aplikace fungují skvěle dobře na všech druzích platforem a operačních systémů a oni ne’• Pomalu nebo příliš omezte šířku pásma. V případě prohlížeče Opera Browser tato VPN vylepšuje vaše prohlížení a umožňuje vám zůstat v bezpečí díky výslovně stanovené zásadě nulových protokolů..

TunnelbearVPN pro prohlížeč Opera

Poskytuje 500 MB limitu datového limitu měsíčně s bezplatným tarifem, ale vždy jej můžete upgradovat, abyste dosáhli neomezeného využití šířky pásma předplacením placeného plánu. S jejich nejlepším plánem, který přichází na 59,88 $ na rok’Předplatné můžete odblokovat geograficky omezeným streamováním webů, přistupovat k 20 serverovým umístěním a chránit se díky vysokým standardům šifrování.

Profesionálové

 1. Nejlepší bezplatná služba VPN pro prohlížeč Opera
 2. Je možné 5 současných připojení zařízení
 3. Výkonné šifrování
 4. Bezproblémové a dobře zaoblené uživatelské rozhraní

Nevýhody

 1. Datový limit je 500 MB / měsíc
 2. Nevypadá’• Podpora peer to peer nebo P2P

Top 6 Opera VPN Add-Ons 2018

Ve výše uvedených nadpisech jste se dozvěděli o VPN, které jsou nejvhodnější pro aktivaci venku / uvnitř prohlížeče Opera. Uvedené možnosti však mohou být pro mnohé v placené sekci poněkud drahé, proto jsme si mysleli, že jsme’d přidat další seznam pro naše milence opery. Níže je uveden seznam 10 hlavních doplňků Opera VPN na základě jejich hodnocení. Nezapomeňte je zkontrolovat!

 1. ZenMate VPN
 2. Virtuální štít
 3. Privatix pro operu
 4. Hola Lepší internet
 5. TunnelBear VPN
 6. Řízení WebRTC

Jak používat Opera VPN

Prohlížeč Opera ne’t poskytovat velkou podporu, pokud jde o kompatibilní rozšíření pro VPN, ve srovnání s jinými prohlížeči, jako jsou Chrome a Mozilla, kteří mají spoustu doplňků a rozšíření prohlížeče vyvinutých samotnými poskytovateli VPN.

Pokud tedy chcete získat zabezpečení VPN pro svůj prohlížeč Opera, musíte jej získat prostřednictvím systémových kompatibilních aplikací poskytovaných samotnými VPN. Tady’jak se s tím můžete projít:

 1. Přejděte na jakoukoli nejlepší VPN’s webovou stránku a po zakoupení předplatného si stáhněte nejkompatibilnější systémovou klientskou aplikaci.
 2. Nainstalujte si jej do svého systému.
 3. Po vyzvání zadejte přihlašovací údaje uživatele (tj. Zadejte uživatelské jméno a heslo pro VPN).
 4. Nyní vyberte server, ke kterému se chcete připojit, a spusťte službu VPN.
 5. Nyní provádíte veškerou webovou aktivitu ve svém prohlížeči prohlížeče Opera se svolením VPN.

Nejlepší VPN pro Opera v Androidu

Uživatelé Androidů rostou každý den a protože je jedním z nejcílenějších mobilních operačních systémů hackerů, zvyšuje se potřeba ochrany. Pokud jste jedním z těch, kteří přistupují na web pomocí prohlížeče Opera v Androidu, zde jsou nejlepší VPN pro Android, které určitě mohou poskytnout exkluzivní bezpečnostní kryt, který potřebujete: Podrobný průvodce “Nejlepší VPN pro Android” pro více cenné informace.

 1. IPVanish VPN
 2. SoukroméVPN
 3. CyberGhost VPN
 4. IvacyVPN
 5. AirVPN
 6. VPNUnlimited
 7. OpenVPN pro Android
 8. VyprVPN
 9. MullvadVPN
 10. Betternet VPN

Nejlepší Android VPN pro Opera

VPN prohlížeče Opera nefunguje

Opera, stejně jako jakýkoli software, přichází se svým spravedlivým podílem na problémech, chybách, mrazech a haváriích, ale není’t problém, ke kterému neexistují žádná řešení.

Zde jsou tři hlavní chyby, s nimiž se můžete v Operě setkat s jejich ověřenými funkčními řešeními:

Prohlížeč Opera se nespouští / nepracuje ve Windows 10

Pokud váš prohlížeč Opera nefunguje ve verzích Windows 10 nebo vyšších, musíte zkontrolovat, zda máte nainstalovanou nejnovější dostupnou verzi.

Chcete-li tento problém vyřešit, přejděte do nabídky Opera a klikněte na možnost O operě. Zde uvidíte, zda jsou k dispozici nějaké aktualizace. Nechte aktualizaci nainstalovat a problém by rozhodně byl vyřešen. Toto řešení může také fungovat pro jiné problémy, jako je mrznutí a havárie.

Opera se otevírá, ale je to’není to dále, tzn. není načítání stránek

Chcete-li tento problém vyřešit, aktualizujte svůj prohlížeč nebo jednoduše zastavte všechny těžké doplňky, jako je Flash. Skutečný problém spočívá v tom, že tyto pluginy mohou snadno infikovat malware a zabránit tak prohlížeči.

Pro pády

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte obě výše uvedená řešení, ale pokud to stále přetrvává, pak je třeba co nejdříve odstranit antivirový software, protože to často může narušovat činnost mnoha programů a vytvářet konflikty..

Recenze VPN prohlížeče Opera

V BestVPN.co jsme vždy přesvědčeni, že na názor skutečných uživatelů určité služby záleží nejvíce a při každé recenzi by měli být rozhodně zvážit. V této recenzi jsme nyní přidali sekci uživatelských recenzí Quora kromě našich běžných indikátorů kontroly Reddit, abychom našim uživatelům poskytli komplexnější služby:

Nejlepší VPN pro Opera Reddit Recenze

Reddit existuje jako jedna z největších online komunit pro získávání informací o všem z technologií, zdravotnictví, životního stylu a různých dalších průmyslových odvětví. Mezi ně patří nejlepší služby předního redditu, které jsou nezbytné pro přežití v tomto světě, kde internetová omezení každým dnem rostou. Níže uvádíme několik recenzí zákazníků ohledně nejlepších sítí VPN pro Opera:

Zde vidíme, jak uživatel mluví o spolehlivosti protokolu OpenVPN a jak jej můžete nastavit ručně. Nedoporučuje používat služby VPN zdarma. I když s tímto bodem souhlasíme, stále existuje několik volných jmen, která jdou extra míle (viz výše). Nakonec poskytuje odkaz na soubor VPN, který zahrnuje nejvyšší jména NordVPN, PureVPN, PIA, ExpressVPN a TorGuard..

Komentář z diskuze redditspider64’s komentář z diskuse "Opera VPN alternativa".

Další redditor ve stejném vlákně žádá o alternativy pro Opera VPN poté, co prohlížeč vypne svou službu v aplikaci. VPN je vytvoření vědců MIT a CERN. Z tohoto důvodu se můžete cítit uleveně, když dostáváte velkou anonymitu online za svobodné a nepřetržité zkoumání internetu. Ujistěte se, že jít s prémiovým plánem i když spíše než zdarma.

Komentář z diskuze TomNotMike’s komentář z diskuse "Opera VPN alternativa".

Nejlepší VPN pro Opera Twitter Recenze

Vzhledem k nedostatečné kompatibilitě, kterou prohlížeč povolil pro VPN, neexistovalo mnoho přímých doporučení pro Best Opera VPN na Twitteru. Spíše mnoho uživatelů chválilo vestavěnou službu VPN, která je v současné době zaniklá. Následně je náš výše uvedený průvodce nejoblíbenější sbírkou systémových kompatibilních služeb VPN pro vylepšení prohlížeče’s bezpečností.

Nejlepší VPN pro Opera Quora Recenze

Na serveru Quora byla většina uživatelů a odborníků v oboru, jejichž odpovědi jsme podrobně prošli, názoru, že vestavěná VPN prohlížeče Opera Browser není VPN ve skutečnosti. Tuto VPN označili spíše jako proxy službu než VPN. V jedné z nejlepších odpovědí, které jsme vyřadili z platformy, bylo zmíněno, že Opera VPN nebyla pro uživatele bezpečná volba a že vše, co udělal, bylo přesměrovat internetový provoz od uživatelů prostřednictvím jejich společnosti.’s servery. Není vhodné vůbec, pokud jste vážně milovníci soukromí.

Je prohlížeč Opera (s vestavěnou sítí VPN) skutečnou sítí VPN?

Nejčastější dotazy týkající se VPN pro operu

Jak zapnu VPN v opeře?

Prohlížeč Opera’největší nevýhodou je, že to tak není’Na rozdíl od jiných podobně populárních prohlížečů tam neposkytuje mnoho, pokud jde o vrozenou kompatibilitu s VPN. Chcete-li v prohlížeči co nejlépe povolit VPN, musíte si poskytovatelé VPN stáhnout systémové aplikace kompatibilní s OS.

Používá se prohlížeč Opera?

I když to tak není’• Zdá se, že od nynějška mají nějaké významné bezpečnostní záplaty, ale v současné době může každý sofistikovaný hacker snadno proniknout do prohlížeče a rozeznat vaši IP, sledovat vaše aktivity, sifonovat s citlivými daty a dokonce je použít jako cestu k pěstování malwaru.

Kolik stojí SurfEasy?

SurfEasy je velmi levná služba. V současné době nabízí 3 plány. První z nich je zcela zdarma s datovým limitem pro přenos dat 500 MB měsíčně. Placené plány začínají na 3,99 $ / měsíc pro neomezený datový balíček, zatímco druhý plán přichází na 6,49 $ za měsíc se stejnými funkcemi jako předchozí balíček plus dalších 12 zemí a ochrana proti torrentu. Pokud jste však byli předplatitelem Opera Gold VPN, můžete získat slevy na SurfEasy.

 

Závěr

V BestVPN.co se snažíme zajistit co nejpřísnější dodržování soukromí uživatelů ve všech formách. Naším cílem je vybudovat úložiště nejlepších příruček pro všechny populární platformy, jak je nejlépe zabezpečit před všemi možnými hrozbami vycházejícími zvenčí..

Propagace používání sítí VPN není naším cílem, ale prostředkem k dosažení cíle, aby se uživatelé po celou dobu cítili chráněni a zabezpečeni online. Zahrnujeme nejlepší možný výzkum, dostupná fakta, čestné recenze poskytovatele a smícháme je s našimi obsahovými směrnicemi, abychom zajistili vždy nejlepší kvalitu, ale pokud existují nějaké skluzy nebo pokud dáte’Stejně jako kterýkoli z našich standardů vykazování se na nás vždy můžete obrátit pomocí své cenné kritiky a pomoci nám zlepšit se.

Vážíme si našich uživatelů nejvíce a vždy otevřeni jejich názorům. Čekání na interakci s vámi v komentářích níže.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me